Hartelijke huldiging en koninklijke onderscheiding voor A. G. Lindhout Mannenkoor Zanglust gaat in Duitsland zingen BABY SERVICE" „BABY SERVICE" Opleidingscentrum Hoogovens leverde 165 geslaagden op Veertig jaar in gemeentedienst Machine heeft vakman nodig Chr. H. J. Brauers thans landelijk voorzitter Brandweercommandanten Gemeentebibliotheek Velsen in de vakantietijd Jubileumconcert in Neuwied TEXTIEL EN WONINGINRICHTING Meer ongevallen in gemeente Velsen WOENSDAG 29 JUNI 1966 5 OLD CLOTHES NEW DRY CLEANING ONLY Tour de France Heliomare Vele activiteiten Eervolle benoeming voor Haarlemse korpschef 'A£AUT©8VIATEN President van Jemen bij auto-ongeluk gewond Faillissementen BURGERLIJKE STAND VAN HEEMSKERK Advertentie KONINGSPLEIN 10 TELEFOON *886 De burgerzaal in het Velsense stadhuis moge dan architectonisch geslaagd neten, voor niet omvangrijke samenkomsten met een besloten karakter mist deze stijlvolle ruimte de sfeer die bij dergelijke min of meer intieme gebeurtenissen past. Dit manco werd echter gistermiddag ruimschoots gecompenseerd tijdens de hartelijke huldiging van de heer A. G. Lindhout, commies B op de secretarieafdeling financiën, die veertig jaar in dienst van de gemeente Velsen was. Van vele kanten is de jubi laris waarderend toegesproken voor de wijze waarop hij zijn ambtelijke bezigheden heeft verricht, maar ook voor het vele en goede dat hij daarbuiten ten dienste van de gemeenschap ten uitvoer heeft gebracht. De langdurige loopbaan van de heer Lindhout vond zijn bekroning in de toekenning van de eremedaille in goud, ver bonden aan de orde van Oranje-Nassau, welke koninklijke onderscheiding door de vele aanwezigen met applaus naar waarde werd geschat. Wethouder J. van Leeuwen speldde de zichtbaar verraste jubilaris de versierselen van de onderscheiding op de borst. Wethouder J. van Leeuwen speldt de heer A. G. Lindhout de gouden eremedaille van de orde van Oranje- Nassau op. Advertentie sinds 1952 een begrip Royale reiswiegen 24.50 Veilige autozitjes9.50 Leuke parasols9.75 Kinderwagen-klamboes 3.95 EDISONSTRAAT 9 - TEL. 5283 Uitslag 7e etappe: Dagploegenklasse- ment: 1 verpleegden (72); 2 klas en sa natorium (61); 3 massage en technische dienst (60). Winnares 7e etappe: zuster De Winter (19); 2 eerwaarde zuster Calasan- tia (18). Algemeen klassement: 1 eerwaarde zus ter Marola (gele, trui) 98); 2 Mej. Hil- bers (groene trui. 95). In het algemeen ploegenklassement gaat het klooster nog steeds op kop (517), gevolgd door de ver pleegsters (460). De heer Van Leeuwen herinnerde er in zijn toespraak aan dat de heer Lindhout gedurende dertien jaar de leiding heeft gehad van het bureau voor woonruimte verdeling. Hoewel hij in deze functie het niet iedereen naar de zin kon maken heeft hij zich in deze periode ook veel vrienden verworden. In 1960 kwam de heer Lindhout bij de afdeling financiën. Ook buiten de ambte lijke kring toonde hij zich bijzonder werk zaam. Zo is hij algemeen voorzitter van de Nederlandse Culturele Sportbond afde ling IJmuiden en bestuurslid van de Sport raad voor Noord-Holland. Verder was hij een verdienstelijk bestuurslid, later ere lid van Stormvogels en is hij ook ere lid van Telstar. Als voorzitter van Volks onderwijs en van de contactcommissie voor openbaar onderwijs heeft de heer Lindhout eveneens belangrijke arbeid verricht. Het deed wethouder Van Leeu wen veel deugd dat het de koningin heeft behaagd de vele verdiensten van de heer Lindhout te waarderen met de gouden ere-medaille van de orde van Oranje-Nas sau. Namens het gemeentebestuur bood de wethouder de jubilaris een verrekijker aan. Nadat de gemeentesecretaris, de heer J. Veenstra de ambtelijke loopbaan van de jubilaris had geschetst heeft nog een lange rij van sprekers de heer Lind hout voor zijn werkzaamheden dank ge bracht. De heer R. Beens deed dat als chef van de afdeling financiën. Voorts werd het woord gevoerd door de gemeen teontvanger, de heer A. Zadel; de heer Reehorst namens de ABVA; mevrouw Kuikens als vertegenwoordigster van de Sportbond; mevrouw Diemer-Jeltema na mens Volksonderwijs en de heer Van de Eijnde uit naam van de Sportbond IJmui den. In zijn dankwoord zei de heer Lindhout slechts zijn plicht te hebben gedaan. Hij was bijzonder erkentelijk voor de hem verleende koninklijke onderscheiding en voor de talrijke bewijzen van vriendschap die hij op zijn jubileum mocht ontvangen. Gisteravond heeft in het opleidingscen trum van Hoogovens IJmuiden aan de Wenckebachstraat de uitreiking van di ploma's, aan 165 cursisten van het tech nisch avondonderwijs, plaats gehad. De uitreiking geschiedde door ir. B. de Jon ge, directeur voor de produktie, in aan wezigheid van veie familieleden. De heer De Jonge wees er onder meer op, dat de geslaagden bezig zijn vakman te worden. Men hoort nogal eens de vraag stellen: „Is er in deze tijd, nu de machi ne steeds meer het werk dat door men sen wordt verricht overneemt, dan nog wel behoefte aan vakmensen?" Spreker beantwoordde deze vraag bevestigend: „Er is meer dan ooit behoefte aan vak mensen, want de machines hebben de vak mensen nodig." Hij waarschuwde er ech ter voor, dat de vakman zich moet blij ven ontwikkelen; hij moet met zijn tijd mee gaan. Na de geslaagden en hun familie te heb ben gefeliciteerd met de behaalde succes sen, waar ook het bedrijf plezier van zal hebben, gaf ir. De Jonge het woord aan de commissie van toezicht en het leraren korps, met dank voor de toewijding waar mee zij hun werk hadden verricht. Vervolgens werden de diploma's uitge reikt aan de volgende heren: Lager technisch avondonderwijs: J. Bolman, J. Bijkerk, R. Cino, A. J. B. Christiaans, J. F. v. Eek. J. v. Egmond, J. W. J. v. d. End, M. Groonhagen, R. Guichelaar, J. Hooiveld, J. A. Jansen, N. J. M. Karsten, J. Kertész, J. F. E. de Kraker, A. L. v. Kuik, M. Malcorps, A. J. Mulder, P. A. Polderman, M. Schreu- der, P. Sieveking, J. Trouw, A. Veen, D. Verhulst en R. J. Weyzig. Uitgebreid technisch avondonderwijs: M. K. Bakker, P. ankert, A. L. Hooge- werf, R. Kok, T. H. v. Noorl, A. A. H. Rozemeyer, C. Visser, H. Streutker en C. Wolf. V.T.A. bankwerken: W. Aubertijn, J. Baars, P. Barlage, G. J Beentjes, N. H. Bloedjes, W, de Boer, J. Canas, W. Dekker, J. den Dikken, P. J. Duin, F. Ferket, J. de Goede, W. Grijze, L. Hen driks, P. M. Hoogland, R. Janmaat, H. Kleinman, T. J. v. d. Kooien, C. W. Kraayenbosch, A. Leenstra, E. W. Lim burg, E. Moems, V. Morgese, W. Nat, A. Otten, J. Otten, T. Parra Ramiroz, J. R. Rietsema, M. G. de Ruyter, A. G. E. Ryorso, H. Snijders, C. Speksnijders, B. J. V. Spoelstra en F. v. d. Steeg. V.T.A. constructie bankwerken: H. L. Alderliefste, B. Baak, W. C. Booy, J. v. Goor, S. Groeneveld. J. S. Groentjes, A. P. M. Koppes. H. Nijenhuis, J. A. Slin ger en L. J. C. Wassenaar. V.T.A. machine bankwerken: C. H. Abeelen, T. A. v. Bollen, P. J. Berendes, L. H. v. d. Berg, E. P. de Boer, C. A. Bogers, J. de Haas, J. G. F. Hagen, J. H. v. Herwerden, C. v. de. Kamp, W. Kompen, J. J. dd Koning, A. Koster, R. Kuiper, J. Laferte. H. Lieuwes, A. F. Lo- mans, T. F. W. Morghart, M. J. Neu mann, W. F. Pronk, T. J. Rietveld, E. Roorda, N. Schouten, J. P. H. Schuite maker, H. A. Serbee, S. Sietsma, N. J. Smit, J. W. Spaans, E. L. Steltenpohl, J. Stolk, E. Timmer, J. C. Wanst, A. v. d. Wetering, G. de Wolf, J. Bijmholt, H. Gersonius, H. Huizing, H. Koopmanschap B. Lute, J. J. J. Lute, P. J. N. Volkers en W. de Wever. V.T.A. routine draaien: N. Koster en G. Lucardie. V.T.A. kwaliteit draaien: A. Plomp. V.T.A. routine lassen: S. Bakker, J. F. W. Behrendt, A. M. Duyn, M. Feyoo- Feyoo, G. C. v. Gelderen. A. Hallatu, H. Kneefel, J. H. Lagrand, P. J. Levering, H. C, v. Noort, A. Schouten en P. C. v. d. Velsen. V.T.A. pijpbewerken: G. Orru en W. J. de Ruyter. V.T.A. pijpmonteur: L. A. Bakker. V. R. Chillaron, W. G. J. Hart, K. v. Hou ten, E. v. d. Leek, A. A. G. v. d. Repen, J. Smits, H. Stuiver, T. J. v. Vegten en J. M. Zonderhuis. V.T.A. Instrumentenmaker: W. A. Brandjes, G. v. d. Brink, J. J. Broertjes, J. G. Brons, W. J. Claassen, C. v. Duren, R. Hary, R. Kool, H. Kruize, S. Kuys, K. Lieuwen, G. Meyerhof, J. Notenboom, A. L. Poetoehema. J. M. Paauw, R. M. Robeerst, S. R. Willems, D. ter Wisscha en J. v. d. Zwaag. De commandant van de Haarlemse brandweer, de heer Ch. H. J. Brauers, is dinsdagavond tijdens een vergadering in Utrecht met algemene stemmen geko zen als voorzitter van de Nederlandse Vereniging van Brandweercommandan ten. De heer Brauers volgt in deze func tie ir. S. van de Wal, commandant van de brandweer Zwolle, op die deze func tie als waarnemer enige tijd heeft be kleed. De heer Brauers is ruim twee jaar commandant van de Haarlemse brand weer, waarvan hij sinds 1963 ondercom mandant was. Hij is de eerste beroeps commandant van het Haarlemse korps, dat uit beroeps- en vrijwillige brandweerlie den is opgebouwd. De nieuwe voorzitter, Limburger van geboorte, begon zijn loop baan bij de brandweer in Tilburg. Sinds september 1953 maakt hij deel uit van het Haarlemse korps. De heer Brauers, die de rang van com mandeur eerste klasse bekleedt, is met zijn 42 jaar een van de jongste brand weercommandanten van het land. Hij is werktuigbouwkundige en heeft in de eer ste jaren na de oorlog zijn studie on derbroken om officier-vlieger bij de Ma rineluchtvaartdienst te worden. Na het be eindigen van zijn studie in 1948 is hij en kele jaren werkzaam geweest in het Lim burgse mijnbedrijf, waarna zijn hart hem naar de brandweer trok. Het filiaal van de gemeentebibliotheek in Velsen (noord), Wijkerstraatweg 77 en het samenwerkingsfiliaal met de biblio theek in Santpoort (zuid), Willem de Zwij gerlaan 72, zullen van 4 t.m. 16 juli wor den gesloten. Daar het niet mogelijk blijkt in de va kantietijd alle diensten in voldoende ma te te bezetten, is het noodzakelijk gedu rende de genoemde periode de lezers te verwijzen naar de centrale bibiothleken op het Plein 1945 en aan de Willems- beekweg dan wel naar een van de ande re filialen, t.w. dat te Santpoort(noord), Wüstelaan 79 en te IJmuiden(west), Ka naalstraat 228c. Zaterdag gaat het mannenkoor „Zang- lust" uit Beverwijk naar Neuwied, een Westduitse plaats in het Eifelgebergte waarmee de gemeente Beverwijk nauwe betrekkingen onderhoudt. De leden van „Zanglust" ondernemen deze reis om het 120-jarig bestaan van het mannenkoor „Heddesdorf" bij te wonen. Direct na aan komst zaterdagmiddag zal het gezelschap uit Beverwijk zich in een tweetal koor werken laten horen. Ook aan het jubileum concert, dat 's avonds wordt gehouden verleent „Zanglust" medewerking. Boven dien treden de Beverwijkers 's zondags morgens tezamen met „Heddesdorf" op, bij welke gelegenheid o.a. enkele koor partijen uit bekende opera's worden ge zongen. De rest van de dag wordt besteed aan een openluchtbal en een feestavond. De Hollandse koorleden gaan maandag via het natuurschoonrijke Ahrdal weer naar Beverwijk terug. In hotel Maarsber- gen wordt een afscheidsdiner aangebo den. De reis werd voorbereid door de heren J. de Roos en J. Minne®. In oktober van dit jaar als „Zang lust" het veertigjarig bestaan herdenkt komt „Heddesdorf" een tegenbezoek aan het koor in Beverwijk brengen. „Heddes dorf" zal dan ook medewerking aan dat jubileumconcert geven. Advertentie ZANUSSI IGNIS ZANKFR dadelijks demonstratie MARKTPLEIN - IJMUIDEN - TEL 4262 CAIRO (AFP) Maarschalk Abdallah Sallal, de president van Jemen, heeft een auto-ongeluk gehad. Hij is maandagavond in een ziekenhuis in Alexandrië opgeno men. President Sallal, die al enkele maan den in Cairo verblijft, was op weg naar Alexandrië toen zijn auto tegen een auto bus reed. Hij liep hierbij lichte verwon dingen op aan rug en benen en zal en kele dagen in het ziekenhuis moeten blij ven. Advertentie rOZEMARIJN Hollandia tdco droomtrico. Nylon- tule met ton-sur-ton appliqué Fond-de robe, bleu of rose. 13.9b Zwart 14.20 GLAS -O. y-,i J'lJV» LOBELIA Hollandia trico droomtrico. All-over kant op nylon-tule Met romantische roosjes. Wit, bleu rose, poudre: 16.75 Sinds 1902 Lange Nieuwstraat - Marktplein IJmuiden Telefoon 5 20 5 EXAMENS Eerste Protestants-Christelijke Nijverheids school, Haarlem. Akte N. 12 (Huishoudlerares)L. A. Dic- ke, E. H. v. Kampen, J. R- Kolff, I. I. M. Moné, C. A Oosterveer, M. I. Poste- ma. Het pedagogisch getuigschrift werd be haald door: 6 leerlingen, 1 leerling heeft een herexamen. Ie deel akte N. 12: E. v.d. Berg, W. S. v. d. Berg, W. M. S. Heimig, A. J. Hes- se, A. J. A. Klaassen, A. K. Koops, M. C. Ophuysen, J. v. Riessen, W. E. L. Speelman, M. Vermey, S. de Voogd. Vormingsklas: J. J. Baart, P- M. Barten, W. E. Bellaart, M. I. Bosch, J. A. van den Broek, A. W. Buytenhek, A. M. Fer- ron, K. R. Heimig, M. H. Gerstel, I. Ja ger, P. de Jonge, J. A- H. Kaan, E. G. Koole, J. v. Loon, J. Looyenga, M. v. der Mark, S. IJ. Meloen, M. H. Mossel, A. P. Ouwehand, D. K. v. der Pol, C. M. Schindeler, T. Seinen, J. M. v. Unen, P. Visser, S. P. J. Weiss, T. Wentink, C. L. v. Wetter, M. S. Wittgrefe, J. Zon- nevijlle. Inrichtingsassistente: M. A. M. Bloed jes, W. C. Blok, J- C. den Breejen, C. H. Bregman, W. J. P. A. de Jagher, J. F. Jansen, T. G. Klaassen. G. Meems, E. H. Nijdam, A. Roest, T. W. Stork, T. M. Tiddens, H. M. Wempe. 'Leidster in Koloniehuizen. H. Bogaards, J. A. Buitenweg. S. J. Bijeman, A. M. de Heer, J. J. W. Klein, C. Maljaars, G. H. Pel, J. Smit, M. C. Smit, H- Stulp, A. G. Tromp, M. E. Vallenduuk, M. v. Veen, R. L. Vink. Kinderverzorgster: W. Affourtit, E. L. v.d. Berg, E. M. Cochius, J. C- Fischer, I. M. Hoenderdos, H. J. Honkoop, A. Kemp, C. J. Kerssies, C. A. Kooy, J. L. Kwak, J. C. Leendertse, A. C. Meijer, J. A. Meijer, E. de Moraaz Imans, M. Nijssen, E. Plantinga, E. B. v. Rossum, T. Scheelings, M. Serné, J. E. Sussen- bach, M. Timmerman, A. v. Veen, E. C. de Vries, G. M. v.d. Wall, W. Wijker, M. C. W. IJzelenberg. Kostuumnaaister: J. G. J. Boon, H. J. Brinkman, E. M. H. Handgraaf, M. ten Hoeve, A. v.d. Maarl, F. Mein, P. J. Rompelman, J. Schippers. Coupeuse: O. A J. Bronkers, S. A. de Heijer, E. M. v. Houwelinge, J. G- H. Howell, W. Kuipers, S. Moojen, L. C. Mo raal. Assistente „A" (met nadruk op theore tische vorming): H. J. Aarts, A. Affour tit, N. v Amersfoort, B. T. A. M. Bak ker, J. E. v. Beien, C. Bogerd, M. Bos- loper, J. A. C Bouwman, M. C. Derks, A. E. v. Deventer, L. Diederiks, A. J. M. Dorland, L C. den Duik, J. Dijkstra, M. G. L. Eeltink, G- v. Egmond, G. Fi- lius, M. Fortgens, H. J. Giliam, M. v. Groningen. J. Haak, A. J. Hildering, A. I. Horrocks, L. de Jong, M. E. de Jong, M. J. Kaestner M. Kerkman, H- v. Koe- veringe, K. P. Krijger, A. E. Lam, A. E. van Leeuwen, J. v. der Linde, T. de Loo- ze, H. W. Maurits, M. J. Mittelmeijer, C. I. Mol, A. Molema, M. Oonk, P. J. Otten, J. Oudekerk, E. G. Paap, M. J. v.d. Pol, E. H. Post, A. Prins, H. P. J. Reinink, J. E. Rekman, B. J. v. Riems dijk, W. E. Rood. E. J. Rijsdijk, M. Schermerhorn, R. H. Slager, A. M. Spaan derman, G. W. Staats, S. Tijsterman, T. Verduyn, P. H. Verkaik, C. M. de Vos, P. C. v. der Wiele, A. H. Wildschut, A. Woortman, K. L. v. Zalinge, J. H. v. der Zee, M. C. T. Zeeuw, T. R. Zuiderduyn. Assistente „H" (met nadruk op de huishoudelijke vorming): H. F. Heuper man, M. W. Hoogland, M. E. Kraaye- noord, J. Teunissen, A. G. Westerhout, C. Zijlstra. Primaire Opleiding: A. M. Abspoel, L. v. Andel, M. Balk, H C. Bangma, E. M, v. Beelen, C. Bierenbroodspot, H. W. Branger, C. H. v.d. Brink, C. J. Brunt, A. M. Dubbelman, A. Duinkerken, J. P. R. Duyverman, E. Feenstra, H. J. Ger ritsen, G. v. Goor, I. de Graaf, T. Half, M. Heilker, C. Hendrikse, M. v.d. Hoek, J. J. A. ten Houten de Lange, M. H. N. Howell, H. F. Huttinga, P. de Jonge, J- C. Jonker, D. H. Kelderman, IJ. Kol- laard, M. J. Kroone, G. M. Langbroek, G. K. v.d. Molen, D. v. Musscher, G. Plas, A. Poldervaart, G- H. Post, C. L. Rekers, L. Reijnen, J. Rijsdijk, S. I. Schots, J. E. v Senus, L. J. M. v. Sons- beek, W. M. Soomer, J. M. de Vos, G. de Vries, H. M. de Waard, S- M. v. d. Wa teren, J. E. Wey, E. Wilschut, E. Wijk huizen. Eerste ChristeRjk Lyceum te Haarlem. Geslaagd voor het eindexamen van de afdeling gymnasium-A: Marijke van Schaik en Olga Schoonheim (te Haar lem), Joke van Engelen (te Zandvoort), Mieke Mekking (te Aerdenhout), Bunny Reuijl (te Bentveld) Margriet de Rijk (te Heemstede), B. P. Kiewiet, L. A. Platje (te Zandvoort), A. Smitskamp (te Heemstede), en G. J. Telkamp (te Ben- nebroek). Geslaagd voor het eindexamen van de afdeling gymnasium-B: Wieke Bakema (te Haarlem), Reijkje ten Have (te Heemstede), .J B. de Jong, E. P. M. Meijer, R. Mol en C. R. E. Mulder (te Haarlem), W. Ie Grand en F. J. van Steenwijk (te Hillegom). St. Theresiauloschool, Haarlem ge slaagd voor het mulo-diploma Gemma Alders, Marieke Alders, Mar leen Blans, Marijke Bloem, Joke Catau, Rens van Deursen, Marijke Dickmann, Riet Doeven, Anita Dollé, Ank van Duu- ren, Jeannet van Emmerik, Martha Fon- ville, José van Gemert, Ellie van Gen- nip, Mirriam Goosen, Cathy Gouwen- berg, Hanneke Groskamp, Joke Hoo- mans, Irene de Jong, Marianne Jordans, Marian Kaart, Marga Kenter, Willy Koe horst, Pam van Kollenburg, Marie-Louise Konijn, Gemma Kuyt, Rita Laarman, Pe tra Lagé, Marlou Leenderts, Ellie van der Linden, Ankie Mol, Roos Nelissen, Adri Nijssen. Mary Prenen, Edith Rikkers, Trudy Rosenhart, Selma Rutte, Maria Schaad, Truus van Schie, Maria van der Schuit, Lucy van de Schuit, Paula Smit, Marijke Smits, Marijke Thoolen, Corrie Uitendaal, Cora Veenstra, Thea van de Veldt, Loes Warmer, Marja Weezeman, Liesbeth van de Wijden, Tineke van de Werff, Alice Zürcher, Lia Zwart. Op één na behaalden alle kandidaten tevens het middenstandsdiploma. De laatste weken valt een stijging te constateren van het aantal verkeersonge vallen in de gemeente Velsen. Het dag gemiddelde ligt thans boven de tien bot singen per dag, misschien deels het ge volg van een grotere drukte op de wegen- en onbekendheid van weggebruikers nu de vakantietijd weer is aangebroken. Enkele ongevallen van de laatste dagen zijn te wijten geweest aan het nemen van te veel risico en te hoge snelheid op door de regenval glad geworden wegen en bij stormachtige windkracht. De onge vallen van gisteren brachten alleen ma teriële schade en wat het persoonlijk let sel betreft gelukkig slechts één heel licht gewonde. De rechtbank in Haarlem heeft dinsdag 28 juni 1966 in staat van faillissement ver klaard: 1. Dirk Antoon de Jong, wettelijk wo nende in Amsterdam, doch verb lij fhou- dende in Haarlem, Dunklerstraat 74. Rech- ter-commissaris: mr. H. J. M. Cokart. Cu rator: mr. O. H. van Wijk. advocaat en procureur in Haarlem. 2. J. A. van der Wolde, wonende in Zand voort, Ostadestraat 6. Rechter-commissaris mr. H. J. M. Cokart. Curator: mr. M. B. Cohen, advocaat en procureur in Over- veen. Bij vonnis van de rechtbank in Haarlem van 28 juni is na gedaan verzet, vernietigd het vonnis van de rechtbank van 7 juni 1966, waarbij de naamloze vennootschap Philippo en Zn., bloembollenkwekerij, Handel en Export Gebrs. Bonkenburg, ge vestigd en kantoorhoudende in Heemstede, Prinsenlaan 19, m staat van faillissement is verklaard, met benoeming van mr. O. H. van Wijk, advocaat en procureur in Haarlem tot curator. Bij vonnis van de rechtbank in Haarlem van 21 juni is gehomologeerd het akkoord in het faillissement van de vennnotschap onder de Firma A. en F. Bruisschaart Witte, gevestigd in IJmuiden. gemeente Velsen, Willebrordstraat 82 en de firman ten: 1. Ferdinand Bruisschaart, wonende in IJmuiden, gemeente Velsen, Piet Hein- straat 80. 2. Arie Bruisschaart, wonende in IJmui den, gemeente Velsen, Willebrordstraat 82. 3. Jan Witte, wonende in IJmuiden, ge meente Velsen. Willebrordstraat 98, uitge sproken d.d. 22 februari 1966. Rechter commissaris: mr. H. J. M. Cokart. Curator: mr. A. N. Helsloot, advocaat en procureur in Beverwijk. Bij beschikking van de rechtbank in Haarlem van dinsdag 21 juni is voorlopig surséance van betaling verleend aan: Cor nells Tur, gehandeld hebbende onder de naam T. en S., wonende in Haarlem, Hout vaart 6. procureur mr. C. F. M. van Kop pen, met benoeming van mr. L. S. Röme- lingh, advocaat en procureur in Haarlem tot bewindvoerder. Het verhoor van schuldeisers is bepaald op dinsdag 27 sep tember 1966 's middags om drie uur in de raadkamer van de rechtbank, Jansstraat 81. GEBOREN: Daniël L. H., z. van D. L. Al- bering en F. I. M. Beekman; Martin, z. van F. M. IJkema en C. Romeijn; Ronald, z. van L. C. van de Wijgaart en D. Bockhom; Wilhelmus T., z. van S. Tuinstra en J. G. C. Beentjes; Adrianus, z. van T. P. Meijer en H. B. E. Schouten; Edwhard W„ z. van D. F. Jernberg en J. M. Tuyn; Birgit, d. van H. Vos en G. F. A. E. Hom; Paul F. H. J., z. van J. G. Schmitz en A. T. van Houdt; Alexander, z. van G. Zweers en G. Koek; Maria M. A., d. van N. P. Limmen en C. J. Huipen; Maria G., d. van A. J. Jansen en H. Lauwrens; Eric J. J., z. van C. Kirch- ner en A. M. Scholte; Cornells A., z. van C. A. van der Meij en A. H. Joppe; Lud- wina M., d. van B. Dekker en C. M. Dorff; Sebastian F. J., z. van F. A. Gerrits en J. Jansen; Willem A., z. van A. A. G. Hore man en J. Pieters; Alphonsus J„ z. van A. J. van Heese en M. C. Kanter; Peter M„ z. van J. P. Brandjes en J. L. de Wit; As- trid, d. van J. C. Spanjaardt en C. Boen der; Alexander R., z. van H. O. Meijer en R. A. Akkerman. ONDERTROUWD: W. Jacobs en H. Wijngaarden; Th. N. Huipen en A. M. Zon neveld; J. A. Wester en J. K. Welboren; A. Boele en C. Bogaart. GETROUWD: H. A. Dam en H. M. Ha- gebeuk; H. M. Bloedjes en H. E. van der Hulst; J. de Vlugt en M. J. Rijk.

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 5