Kamer vindt de voorlichting over haar werk onvoldoende Kamer verheugd over huwelijk van Margriet Pater Van Kilsdonk niet onvoldaan terug uit Rome iX) OP REIS? Betogers bij Russische ambassadeur Geld uitgetrokken voor verbetering Twee PSP-stemmen tegen goedkeuring Vogelwet wordt niet gewijzigd NA GESPREK VAN DRIE UUR Nieuwe normen rijksstudietoelagen WITTE KRUIS ay Tabret RITMEESTER Tabret Wisselend bewolkt WOENSDAG 6 JULI 1966 2 Schoolstrijd Hogere uitkeringen Kerkelijk nieuws H aarlem V elsen-IJ muiden Geen centje pijn x als u poeders meeneemt! Beverwijk Examens Nieuw Een nieuwe Ritmeester panatella! Lang. Verfijnd. Uitermate mannelijk. En vooral: een Ritmeester. WEERRAPPORTEN (Van onze parlementaire redactie)^ DEN HAAG De Tweede Kamer is niet erg te spreken over het beeld dat het Nederlandse volk van het parlement heeft en wil dat gaan verbeteren. Op de begroting wordt volgend jaar geld uitge trokken voor voorlichtingswerk. De voor zitter en de twee vice-voorzitters van de Kamer zullen nagaan hoe dat geld het beste besteed kan worden. Op de laatste dag van de behandeling van het nieuwe Reglement van Orde toon de mej. dr. Klompé (K.V.P.) zich een beetje ongerust over het beeld dat bij het publiek was ontstaan door televisieuitzen dingen van recente Kamerdebatten. Zij vond dat een samenvatting van de de batten betere voorlichting zou geven. Als voorbeeld noemde zij de samenvattingen die de radionieuwsdienst van de discussies geeft. „Kijken naar een vergadering van één uur 's middags tot middernacht dat houdt geen mens uit," zei zij. Haar mening werd gedeeld door de heer Kik kert (C.H.). „Na de eerste t.v.-uitzending stonden de mensen versteld over de Ka mer," merkte hij op. Mej. Klompé vond ook dat iedere be zoeker op de publieke tribune een agenda zou moeten krijgen en ook een korte be schrijving van indeling en werking van de Kamer. Ook zouden er korte toelichtingen op de behandelde stof moeten worden verspreid zo dat de bezoekers de debat ten beter zouden kunnen volgen. De heer Van den Bergh (P.v.d.A.) vond dat er misschien wel een speciale voorlichtings man zou moeten worden aangesteld. Kamervoorzitter Van Thiel zei dat hij alle opmerkingen als een leidraad voor zijn overwegingen zou beschouwen. Hij wees erop dat de voorlichting door radio en televisie tot nu toe helemaal het ini tiatief van anderen is geweest. Radio en televisie hebben zich tot nu toe zeer inge spannen om een objectieve weergave van de discussies te geven, aldus mr. Van Thiel. De Kamer heeft gisteren het nieuwe 153 artikelen tellende nieuwe Reglement van Orde afgewerkt. Een voorstel van de heer Scheps (P.v.d.A.) om de Kamerleden bij stemmingen voortaan niet meer „voor" of „tegen", maar „ja" of „nee" te laten roe pen werd met een flinke meerderheid ver worpen. De heer Scheps verdedigde zijn voorstel met het argument dat de akoes tiek in de Kamer slecht is en de woor den „ja" en „nee" beter te verstaan zijn dan „voor" en „tegen". Onverwacht laaide gisteren de oude schoolstrijd tussen socialisten en liberalen enerzijds en de confessionele fracties an derzijds even op naar aanleiding van het advies dat minister Diepenhorst onlangs aan de Academische Raad heeft gevraagd over de taakverdeling binnen het weten schappelijk onderwijs. Volgens deze aan vraag zou het onderwijs in de geologie aan de openbare universiteiten moeten worden ingekrompen. Over het geologie- onderwijs aan de bijzondere universiteiten werd evenwel niet gerept. Zowel prof. Witteveen (V.V.D.) als dr. Tans (P.v.d.A.) maakte daar bezwaar tegen. Minister Diepenhorst verklaarde dat het oprichten van nieuwe studierichtingen geen onbegrensd privilege is. Het leidt tot beperking van de financiële speel ruimte. Aan de Academische Raad zal een nieuw advies worden gevraagd over de taakverdeling, waarbij het bijzonder wetenschappelijk onderwijs ook betrokken zal zijn. Die belofte was de Kamer ge noeg. Zonder hoofdelijke stemming werd het voorstel tot verhoging van de verzets- en Geref. Kerken Beroepen te Rotterdam-Charlois J. v. d. Klaauw te 's-Gravenzande te Delfzijl (3e pred.pl.) G. v. d. Maaten te Vinkeveen. Aangenomen naar Vlaardingen (vak. H. J. Heynen) J. F. ter Hart te Valkenswaard nas1- Rotterdam-Zuid (Katendrecht) P. C. L. de Jager te Deventer naar Win schoten I. Meijer te Oegstgeest naar Wagenborgen C. de Ruiter te Rotterdam- Feyenoord. Geref. Gemeenten Bedankt voor Beekbergen L. Rijksen te Rotterdam-West. oorlogspensioenen goedgekeurd. Het voor ziet in een waardevast maken van deze pensioenen. Evenals vele andere sociale voorzieningen zijn zij nu gekoppeld aan de toonhoogte. Ook ging de Kamer akkoord met een voorstel van minister Veldkamp van So ciale Zaken om de Interimwet Invalidi- teits-rentetrekkers met een nieuwe catego rie verzekerden uit te breiden. Tot dus ver zijn alleen invaliden verzekerd die Ongeveer honderd jongeren, leden van de Pacifistische Socialistische Jongeren Werkgroep Den Haag, hebben gisteravond bij de ambassa des van communistisch China, de Verenigde Staten, de Sovjet-Unie en Frankrijk een brief aangeboden waarin geprotesteerd wordt tegen de kernbewapening. Bij de Sovjet-Rus sische ambassade werd een delegatie ontvangen door ambassadeur Toegu- rinof. voor 55 of meer percent invalide zijn. De nieuwe categorie omvat invaliden met een invaliditeit van 45 tot 55 percent. De ver zekering voor deze groep gaat in op 1 juli van dit jaar en zal ongeveer 7,75 miljoen gulden kosten- (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG. De Tweede Kamer heeft gistermiddag zonder hoofdelijke stemming haar goedkeuring gegeven aan het huwelijk van prinses Mar griet met mr. P. van Vollenhoven. Slechts twee van de vier fractieleden, van de P.S.P., de heren Lankhorst en Burggraaf, vroegen aantekening ge acht te worden te hebben tegenge- Minister Vrolijk van Cultuur,, Recreatie en Maatschappelijk Werk acht het niet gewenst intrekking te bevorderen van de bepaling van de Vogelwet, die verbiedt met vinken zang wedstrijden te houden. Hij vreest dat dit opnieuw zou leiden tot een sterke vermindering van de vinken- stand. De bepaling is indertijd in de wet opgenomen omdat was gebleken dat voor de zangwedstrijden met vinken overwe gend vogels werden gebruikt welke voor en in het begin van het broedseizoen, illegaal waren gevangen. De minister deelt dit mee in antwoord op vragen van het Tweede-Kamerlid Koe koek van de Boerenpartij. Vooral in Lim burg was op een dergelijke wijziging aan gedrongen. Het geheel vrijlaten van het vervoer van gekweekte kooivogels acht de be windsman uit een oogpunt van natuurbe scherming ongewenst. AMSTERDAM De jezuïet pater J. van Kilsdonk, een van de Amsterdamse studentenmoderatores, is na een bliksem bezoek aan Rome gisteren in ons land te ruggekeerd. Zaterdag werd hij naar Ro me ontboden om daar tegenover theologen van de Congegratie voor de geloofsleer, het voormalige Heilig Officie, opheldering te verschaffen van twijfels omtrent de theologische leer die hij huldigt. In het gesprek dat hij maandagmiddag had en dat ongeveer drie uur heeft geduurd kwa men twee onderwerpen aan de orde: de vraag of in de kerk de biologische vorm van de maagdelijke ontvangenis van Christus discutabel mag worden gesteld en de vraag of men in verschillende be tekenissen over de Godheid van Jezus kan spreken. Beide onderwerpen waren in het „Kerkeblad voor Katholieke studenten van de universiteiten van Amsterdam" aan de orde gesteld. Pater Van Kilsdonk verklaarde gisteren bij zijn terugkeer, dat hij over het ver loop van het gesprek dat in het Neder lands werd gevoerd, niet onvoldaan was. Aanwezig waren daarbij de rector-magni- ficus van de pauselijke Gregoriaanse uni versiteit en hoogleraar in de fundamente le theologie, de Vlaamse jezuiet Eduard Dhanis en de Nederlandse Redemptoris tenpater J. M. Visser, die professor is in de moraaltheologie aan de universiteit van de Propaganda Fide. Pater M. Schonen berger SJ vergezelde pater Van Kilsdonk. De generaal van de jezuieten had dit als voorwaarde gesteld. Al onmiddellijk aan het begin van het gesprek ontstonden moeilijkheden, omdat pater van Kilsdonk weigerde een belofte te doen tot strikte geheimhouding. Bij wijze van hoge uitzondering werd van hem geen eed daartoe gevraagd. Maar ook voor hqt doen van een belofte voelde de Amsterdamse jezuiet weinig. Wel wilde hij beloven, dat hij nooit zonder discretie of respect over het gesprek zou spreken. Pater Dhanis was bereid het gesprek door te laten gaan toen hem bleek, dat het in Nederland bekend was, dat pater Van Kilsdonk naar Romq was ontboden. De secretaris van de Congregatie, mgr. Pa rente, gaf daarna desgevraagd telefo nisch toestemming tot het gesprek zonder dat van pater Van Kilsdonk een belofte van strikte geheimhouding zou worden ge vraagd. Bij het gesprek hadden de paters Dha nis en Visser de beschikking over een uit gebreid dossier met onder meer overdruk ken van artikelen uit het studenten-kerke- blad. „Alles wat ik de laatste jaren ge zegd en geschreven heb lag er opgetast", zei een nog verbaasde pater Van Kilsdonk. „Er zijn kennelijk mensen dié mij goed in de gaten houden. Er zijn trouwens tien tallen klachten over mij in Rome binnen gekomen". Over het gesprek zei hij nog, dat het jammer was, dat daarbij geen vakbekwame exegeet van het Nieuwe Testament aanwezig was geweest. W Andere onderwerpen zijn niet aan de orde geweest. Pater Van Kilsdonk toonde zich gisteren daarover een beetje ver baasd, temeer omdat hij nogal uitgespro ken opvattingen heeft omtrent de geboor- te-ethiek en het gemengde huwelijk. Van het gesprek zal in Rome een „proces ver baal" worden opgemaakt, dat aan pater Van Kilsdonk wordt toegezonden. Hij heeft, het recht daarin verbeteringen aan te brengen alvorens het terug te zenden aan de Congregatie voor de geloofsleer, waarin onder meer de traditioneel gezin de kardinaal Ottaviani zitting heeft. stemd. De twee andere P.S.P.-leden in de Kamer onttrokken zich met op zet aan de stemming om aan hun republikeinse gezindheid uitdrukking te geven. Naar de fractieleider van de P.S.P. verklaarde, betroffen de bezwaren uit zijn partij tegen de goedkeuring van dit hu welijk niet de mensen om wie het gaat, maar het stelsel. Twee leden van de fractie, de heren Slotemaker de Bruine en Bruggeman, zagen in het kader van de huidige grondwettelijke verhoudingen geen redenen om tegen het wetsontwerp te stemmen, aangezien volgens hen de mo narchie noch het staatshoofd in het ge ding is. Desondanks onttrokken zij zich wegens hun republikeinse gezindheid aan de stemming. Voor de heren Lankhorst en Burggraaf was wel degelijk de erfopvol ging in het geding. Daarom wilden zij hun stem niet aan het wetsontwerp geven. Namens de fractie van de K.V.P. sprak drs. Schmelzer goede wensen uit voor een gelukkige toekomst van het jonge paar. De heer Schmelzer wilde nadrukkelijk on derstrepen hoezeer men zich van vele kanten over deze echtverbintenis ver heugt. Gelukwensen voor het jonge paar werden ook uitgesproken door de liberale fractieleider, mr. Toxopeus, de christelijk historische jkvr. Wttewaal van Stoetwe gen, de staatkundig-gereformeerde ir. Van Dis en de Anti-revolutionaire heer Rooi- vink. De fractieleider van de P.v.d.A., drs. Nederhorst, zich aansluitend bij de goede wensen, versprak zich en had het tot algehele hilariteit over prinses Bea trix en de heer Van Vollenhoven. Enige critiek op de wijze, waarop de regering het wetsontwerp heeft voorbe reid, werd geleverd door de liberale frac tieleider, mr. Toxopeus. Hij betreurde het dat de regering in de Memorie van Toe lichting op het wetsontwerp publiekelijk met de wensen van het jonge paar met betrekking tot het niet verlenen van adel dom aan mr. Van Vollenhoven heeft re kening gehouden. In zijn antwoord zei minister-president Cals, dat de regering het van belang heeft gevonden de achter gronden van het wetsontwerp publiekelijk te ontvouwen. De premier sloot zich met de rijksministers Einaar van Suriname en Lampe van de Nederlandse Antillan aan bij de goede wensen van de Kamer. De heer Einaar vertolkte daarbij de aanhan kelijkheid van regering en volk van Su riname aan het Huis van Oranje. Het ministerie van Onderwijs en We tenschappen heeft de nieuwe normen be kendgemaakt voor het verlenen van rijks studietoelagen voor het cursusjaar 1966 1967. Naast de normen met betrekking tot de ouderlijke bijdrage zullen er geschikt heidsnormen worden gehanteerd. Zo wordt bij het begin van de studie be-, voegdheid tot de studie of tot het afleg gen van de examens vereist en moeten in volgende jaren bevredigende en re gelmatige studieresultaten worden verkre gen. Factoren, waarmee bij de vaststelling van de ouderlijke bijdrage in de kosten van studie en levensonderhoud rekening wordt gehouden, zijn o.m. het geschatte inkomen over 1966, het bedrag dat de ouders nodig hebben voor eigen levenson derhoud en de gezinskosten, de te ver wachten netto-opbrengst van kinderbijslag en kinderaftrek en eventueel bijdrage uit vermogen. Bij de normen voor studiekosten wordt rekening gehouden met de gekozen op leiding en de woonsituatie van de aan vrager. De voorlopige rijksstudietoelage is gelijk aan de studiekosten, verminderd met de ouderlijke bijdrage. Het bedrag dat de ouders nodig heb ben voor eigen levensonderhoud en ande re gezinslasten varieert van 7.300,- bij een inkomen tot 10.000,- tot 10.625,- bij een inkomen van ƒ23.000,- en noger. Grote Kerk, vandaag 20 u.: Orgelimpro visatieconcours (Haarlemse Orgelmaand). Donderdag 20 u.: Concert door de jury leden van het Orgelimprovisatieconcours. Openluchttheater (Bloemendaal), van daag 14.30 u.: „De Toverklok" door het Amsterdams Vestzaktheater. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Thunderball", 14 j. Frans Hals, vandaag 19 en 21.15 uur: „Agent 007 Operatie Lissabon", 18 j. Van donderdag af 19 en 21.15 u.: „De verove raar van Atlantis", 14 j. Lido, vandaag 14, 19 en 21.15 u.: „Tickle me", a.l. Van donderdag af 14, 19 en 21.15 u.: „De verknipte melkboer", a.l. Lnxor, vandaag 14, 19 en 21.15 u.: „Het teken van Zorro", a.l. Van donderdag af 14, 19 en 21.15 u.: „De gendarme van Saint Tropez", a.l. Minerva, vandaag 14.30 u.: „Het verraad van de zwarte roofridder", a.l.; 20.15 uur: „Kortsluiting op de 27e etage", 14 j. Van donderdag af 14.30 en 20.15 u.: „Help", a.l. Rembrandt, 10.30 u.: „La belle Améri- caine", a.l.; vandaag 14, 19 en 21.15 u. en donderdag ook 16.15 u.: „Paris Secret", 18 j. Roxy, vandaag 14.30, 19 en 21.15 uur: „Valstrik voor een moordenaar", 18 j. Van donderdag af 14.30, 19 en 21.15 u.: „Kop op Cleopatra', a.l. Studio, 10.30 en 14 u.: „Flipper", a.l.; 19 en 21.15 u.: „De vrouw in het zand", 18 j. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum: (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16e tot en met de 19e eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks geopend van 1.0-17 u. Zondags van 13-17 u. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunstnij verheid. Dagelijks, behalve maandag, ge opend van 10 tot 12.30 u. en van 13.30 tot 17 u.; zondag van 14 tot 17 u. Teylers Museum, (Spaarne 16): Perma nente tentoonstelling van schilderijen 19e en 20ste eeuw. Tekeningen van de Hol landse, Italiaanse en Franse school. Fos sielen e.d. Dagelijks behalve zondag; dan van 13 tot 16 uur. De Kastanjeloot (Wüstelaan, Santpoort): Expositie van tekeningen, etsen en aqua rellen van A. BroeckmanKlinkhamer. Dagelijks van 10 tot 16 uur en van 19 tot 21 u. Op zondag van 13 tot 17 u. Tot 19 juli. Kunstcentrum „De Ark", (Nieuw Hei ligland 1-3): Bootzaal: „100 ambachten" van Jan Luyken. Dagelijks geopend van 10 tot 20 u. Dinsdag gesloten Artificia (Binnenweg 95, Heemstede): Tentoonstelling van werk van Loes Gorlee. Dagelijks van 9.30-18 u. Tot 23 juli. In 't Goede Uur (Nieuwe Kerksplein): Expositie van werk van Poppe Damave. Dagelijks van 10-18 u. en 20-22 u. Zon dag van 14-17 u. en 20-22 u. Tot eind juli. Museum Het huis van Looy (Kamper laan) Expositie van foto's van „Germinal" uit Brussel en „De Muggen" uit Haar lem; tevens mobiele plastieken van Frans Verpoorten. Dagelijks van 10 tot 17 uur en op zondag van 13 tot 17 uur. Tot 1 augustus. Cruquiusmuseum (Vijfhuizen): Stoom gemaal en oude machinerieën. Van maan dag tot en met vrijdag geopend van 9-17 u., zaterdag van 9-12 u. Zon- en feestdagen gesloten. Woonhuis Jacobus van Looy (KI. Hout weg): Het voormalige woonhuis van de schilder-schrijver Jacobus van Looy is ge opend donderdag van 10-12.30 u. en van 13.30-17 u. Zon- en feestdagen van 14-17 u. DIVERSEN Linnaeushof (Bennebroek): Tot oktober van 9 tot 18 u. geopend. Raadhuis Halfweg, vandaag 19.30 u.: Gemeenteraadsvergadering Haarlemmer- liede en Spaarnwoude. Raadhuis Hoofddorp, donderdag 14.30 u.: Gemeenteraadsvergadering Haarlemmer meer. WOENSDAG 6 JULI City, 20 u.: „Matt Helm en de lok vogels." Expositiezaal „Felison", Heidestraat, 19 tot 21 u.: Expositie Johan Buning. Tot en met 10 juli. Galerie „De Kastanjeloot", Wüstelaan 32, Santpoort, van 19 tot 21 u.: Expositie A. Broeckman-Klinkhamer. Tot en met 18 juli. Iluïne van Br ederode, Santpoort, van 21 u. af geïllumineerd; 21.30 u.: Klank beeld „Zingende stenen". DONDERDAG 7 JULI City, 20 u.: „To catch a thief". Ruïne van Brederode, Santpoort, van 21 uur af geïllumineerd; 21.30 u.: Klankspel „Zingende stenen". Expositiezaal „Felison", Heidestraat, 19 tot 21 u.: Expositie Johan Buning. Galerie „De Kastanjeloot", Wüstelaan 32, Santpoort, 10 tot 18 en 19 tot 21 uur: Expositie A. BroeckmanKlinkhamer. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 u. WOENSDAG 6 JULI Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „Dra- cula, de prins der duisternis". Luxor, 19 en 21.15 u.: „Het huis der duizend gruwelen". Galerie Boumans, Breestraat 122, van 9 tot 12.30 en van 13.30 tot 18 uur: Tentoon stelling van schilderijen, vervaardigd door Jan Sierhuis. Tot 16 augustus. DONDERDAG 7 JULI Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Onze man in Libanon". Galerie Boumans, Breestraat 122, van 9 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 18 uur: Tentoonstelling van schilderijen, vervaar digd door Jan Sierhuis. Tot 16 augustus. Kennemer Oudheidkamer, hoek Stum- phiusstraat-Romerkerkweg, te bezichtigen na aanvraag Moensplein 4, tel. 26020, of Groenelaan 21. Amsterdam. Geslaagd voor de akte M.O. lichamelijke oefening de dames C. M. van Galen, Haarlem, en S. M. van der I,ee, Bloemendaal. Groningen. Geslaagd voor het kandi daatsexamen geneeskunde J. D. Speelman, Heemstede; voor het doctoraalexamen bio logie nfej. E. Heeres, Haarlem. Leiden. Geslaagd voor het kandidaats examen sociologie mej. M. M. de Boer, Aerdenhout. Nijmegen. Geslaagd voor het kandi daatsexamen theologie N. F. M. Schreurs, Hillegom (cum laude). AAAAAAAAAAAAMWVWWWWWWWWWWWWWWIfWIMMAAAMMWM Het K.N.M.I. deelt mee: Een kleine storing, die over Engeland via België naar Duitsland is getrokken, heeft in het midden en zuiden van het land tijdelijk regen gebracht. Achter da storing komt een zwakke tot matige noordwestelijke luchtstroming voor, die enigszins onstabiele lucht aanvoert. Naast opklaringen kunnen er daarom morgen in het binnenland enkele verspreide buien voorkomen. De middagtemperaturen zul len dezelfde zijn als vandaag of iets ho ger. Maximum en mlnlmum- wind richting temperaturen binnen- en buitenland max. temp. a. BB £3 Den Helder hali bew. n 18 14 Ypenburg motregen nno 20 14 Vlissingen regen no 20 14 Eelde onbewolkt nw 20 lil De Bilt geh. bew. no 22 13 Twente zw. bew. windst. 21 12 Eindhoven regen nno 22 13 Z.-Limburg regen wzw 22 14 Helsinki regen no 23 13 Stockholm zw. bew. zw 23 11 Oslo zw. bew. windst. 21 13 Kopenhagen licht bew. z 19 14 Aberdeen zw. bew. nw 17 6 Londen licht bew. n 18 12 Amsterdam regen n 19 13 Luxemburg regen zzw 21 13 Parijs regen w 22 14 Bordeaux regenbui w 21 15 Grenoble geh. bew. windst. 25 15 Nice licht bew. nw 26 17 Berlijn geh. bew. nnw 25 24 Frankfort geh. bew. zzw 22 14 München regen wzw 27 14 Zurich regen zw 23 14 Genève zw. bew. zzw 26 13 Locamo regen O 24 14 Wenen zw. bew. w 31 19 [nnsbruck regen w 29 12 Belgrado zw. bew. z 31 20 Athene onbewolkt n 30 23 Rome zw. bew. O 28 19 Barcelona half bew. windst. 25 18 Madrid onbewolkt windst. 28 12 Mallorca licht bew. O 31 19 Lissabon onbewolkt n 25 16 Donderdag 7 juli Zon op 4.29 uur; onder 21.00 uur. Maan op 23.42 uur; onder 9.03 uur. Maanstanden Laatste kwartier10 juli 22.43 uur Nieuwe maan18 juli 5.31 uur Eerste kwartier 24 juli 20.00 uur Hoog en laag water in IJmuiden Woensdag 6 juli Hoog water 5.51 uur en 18.16 uur. Laag water 1.39 uur en 13.59 uur. Donderdag 7 juli Hoog water 6.30 uur en 18.52 uur. Laag water 2.17 uur en 14.33 uur. Het hoog en laag water te Zandvoort is 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden.

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 2