Rijnburg's bloemencorso zal op 6 augustus plaatshebben i u Verenigingsnieuws uit de IJmond PEUGEOT ZO SPORTFIETS f 190.- L_ Burgerlijke Stand Velsen ZWANENBURG OLIEHANDEL Een lange rij van praalwagens en versierde auto's Voor goedkope petroleum Commewijne juichte en vlagde bij bezoek prinselijk paar Jeugdige fietser botst in Santpoort tegen auto Bromfietser ernstig gewond bij botsing bij de Hofgeest Kort IJmondnieuws Briljant en goud voor J. C. Groeneveld Geen voorrang: gebroken been Tour de France in Heliomare Nieuwe hektrawler voor IJmuiden ■MB .«-o.Ti».:VESTING N.V. HAARLEM PEUGEOT-RIJWIELEN: VAN BUGNUM&ZN. PEUGEOT-RIJWIELEN: S. KOR VER WOENSDAG 6 JULI 196 6 5 lui rO VtV •LIT Leeuweriklaan 35 - IJmuiden-O. Telefoon 5404 Veisen-1Jmuiden Beverwijk Examens Havenverkeer Amsterdam Faillissementen grai MET EEN BENT U EP Mm iimiMni PEUGEOT-rijwielen n C D T II Q PD II IQ verkrijgbaar bij:DCn,ü« rHUlO Drukkerij P. W. Nijssen BURGERLIJKE STAND VAN HEEMSKERK Kort nieuws v f Q. v*.,- Met vijftien praalwagens en dertig ver sierde personenauto's gaat zaterdag 6 au gustus, het Rijnsburg's Bloemencorso aan de rand van de bollenstreek van start, Wagens en auto's even kunstig als fraai versierd met voornamelijk anjers, rozen, chrysanten enkele gladiolen, dahlia's en wat tuingoed. Bol-, knol- en snijbloemen dus van eigen bodem der kwekers uit Rijnsburg en omgeving, aangebracht op de ontwerpen, die George Kiersch uit Noordwjjk aan Zee voor het twaalfde achtereenvolgende jaar vervaardigde. WOENSDAG 6 JULI Gem. Openbare leeszaal en bibliotheek. Plein 1945: 19-21.30 uur. Het filiaal van de gemeentebibliotheek In Velsen (noord), Wijkerstraatweg 77 en het samenwerkingsfiliaal met de biblio theek in Santpoort (zuid), Willem de Zwijgerlaan 72, zijn tot en met 16 juli gesloten. Gedurende deze periode kunnen de lezers terecht bij de centrale biblio theken op het Plein 1945 en aan de Wil- lemsbeekweg, dan wel bij een van de andere filialen, t.w. dat te Santpoort (noord), Wüstelaan 79 en te IJmuiden (west), Kanaalstraat 228c. DONDERDAG 7 JULI Gem. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945: 10-12.30 en 14.30-17.30 u. Stichting Huishoudelijke en Gezins voorlichting: spreekuur leidster van 9.30- 12.00 u. in de Willebrordstraat 102, IJmui- den, tel 02550 - 7715. Stadhuis, Plein 1945. IJmuiden-Oost, is te bezichtigen op werkdagen van 10 tot 12 uur. WOENSDAG 6 JULI Maatschappij ter Bevordering Belangen van Slechthorenden, Alkmaarseweg 42, «lke eerste woensdag van de maand van 19-21 uur spreekuur. Sportfondsenbad. Kuikensweg 84, ge opend van 20.45-22 uur. Openbare leeszaal, Hendrik Burgerstraat 70, geopend van 19 tot 21 uur. DONDERDAG 7 JULI Sportfondsenbad, Kuikensweg 84, ge opend van 7-17.30 uur en van 20.15-21.30 uur. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, geopend van 10-13 uur. Boothuis. Wijk aan Zee, 20 u.: Film avond K.N.Z.H.R.M. Het motto voor dit bloemencorso is van het jaar „Als iemand verre reizen doet.Men kan dit motto terugvin den in de praalwagens, voorstellende on der meer de tocht van Amundsen naar de Zuidpool; de ontdekking van Amerika door Columbus; de reis van Livingstone door donker Afrika; de reis van John Glenn naar het heelal, uitgebeeld door een maanlandschap; Oysseus in Grieken land. Verder praalwagens die gewijd zijn aan een wereldreiziger, Marco Polo, Don Quichotte, en prof. Picard. Maar ook Flo ra ontbreekt niet en evenmin zijn de Rijn burgse bloemenmeisjes vergeten in de lange rij, welke de stoet vormt. Niet min der dan twintig muziekkorpsen zijn bij het bloemencorso ingeschakeld. De bloemenmeisjes zullen actief, optre den in Rijnsburg, Noordwijk, Katwijk, Oegstgeest en Leiden, waar zij op allerlei manieren reklame gaan maken voor de bloemen in het algemeen. Het bloemencorso start op 6 augustus 's middags om half twee in Rijnsburg vanaf het terrein van de veiling „Flora' Om half drie trekt de stoet dan Oegst geest binnen en is even na drie uur in Leiden. In de Doelenkazerne aldaar wordt tot kwart over vijf gepauzeerd, waarna de terugtocht begint. Hoezeer het in de bloemenwereld kan verkeren, toont dit corso eveneens aan Kenmerkten zo'n tien jaar geleden de gladiolen, dahlia's en vele soorten tuin- bloemen, met hier en daar een enkele anjer en een roos de versiering van de praalwagens; nu tien jaar later blijkt hoe de bakens zijn verzet. Men moet nu scherp kijken om een wagen met gladio len of tuinbloemen aan te treffen. Meer en meer hebben de kwekers zich toege- PARAMARIBO Dinsdag was heel Commewijne voor het bezoek van het prinselijk paar versierd. Zingende kinde ren, heupwiegende Kotomissi's, dansende Hindostaanse boeren en romantische ga melanmuziek wisselden elkaar af. Prins Claus amuseerde zich vooral toen in Nieuw Amsterdam twee Indiaanse jon getjes hun vaardigheid in het schieten met pijl en boog toonden. Elke keer trof de pijl feiloos het doel. Op verzoek van de prinses, die de demonstratie wilde fil men, schoten de knapen nog enkele ma len zuiver in de roos. „Wilt u nog meer zien, hoogheid," vroeg een van de jonge tjes. „Ik kan niet meer, want mijn film is helaas op," was het antwoord van de prinses. Er werden ook drie baby's aan het prin selijk paar getoond, die waren geboren op 10 maart, de dag waarop prinses Beatrix met prins Claus in het huwelijk trad. Uitbundig was de hulde die de kinderen van het kindertehuis Lelienthal aan prins en prinses brachten. Bij het verlaten van dit kindertehuis zag prinses Beatrix een groep kinderen, die achteraf stonden. Spontaan liep zij er naar toe en gaf en kele der kinderen een hand. „Waarom stonden deze kinderen zo apart," vroeg zij aan de districtscommissaris. „Deze school had straf en was van het bezoek uitge sloten omdat zij de weg niet had willen schoonmaken," was het antwoord. Tijdens de rondrit door een wijk met nieuwe woningen op de suikeronderne ming Marienburg liet de prinses de auto stoppen, stapte uit en liep alleen een der huisjes binnen. Met de bewoonster maak te zij een babbeltje. De politiebewaking die niet op de hoogte was van deze stop, was doorgereden en kwam in snelle vaart terug, toen de prinses alweer in de auto zat. Delft: Propedeutisch examen bouwkun dig ingenieur P A. M. Kamerbeek, Heem stede, B. A. J. Leupen, Overveen; prope deutisch examen scheepsbouwkundig inge nieur A. Koops, Santpoort; propedeutisch examen vliegtuigbouwkundig ingenieur Dekker, Overveen; propedeutisch exa men natuurkundig ingenieur E. H. A. Granneman, Hillegom. T. L. van Waart, Santpoort. Utrecht - Doctoraal examen tandheel kunde: J. W. van Eeken, Santpoort; tandartsexamen: P. G. Crietee, Heemste de en A. J. Braakman, Hoofddorp. Leiden - Doctoraal examen fiscaal recht G. Overkamp, Aerdenhout. Amsterdam - Duits m.o. A schoolakte: mej. S. C. Kremer, Bloemendaal. Doc toraal examen klassieke letteren: C. A. Groenhart, IJmuiden. Met deze praalwagen zullen de kwe kers uit Noordwijkerhout en De Zilk deelnemen aan het Rijnsburgs Bloemencorso, dat 6 augustus plaats heeft. De praalwagen symboliseert de ontdekking van Amerika door Columbus en toont een Indianen- kamp, inclusief totempalen. Colum bus zal plaatsnemen op een troon welke op een jeep geplaatst is. legd op de kasbloemen. Anjers, rozen en chrysanten voeren de boventoon, de tuin bloemen ziet men nauwelijks meer. Dorre droge cijfers geven hiervan een levendig beeld, als men beseft, dat in 1956 aan de veiling „Flora" 800.000 anjers werden aangevoerd, tegen veertig mil joen dit jaar Is het aanzien dus veranderd, het doel van het corso, meer bekendheid te geven aan de bloem in het algemeen, is het zelfde gebleven. Kosten noch moeite wor den daarvoor gespaard. Ook dit jaar zul len de kosten van het corso ongeveer 110.000,- bedragen terwijl tientallen vrij willigers hun uren beschikbaar gaan stel len voor het versieren van de wagens en de auto's. Al de praalwagens zullen wederom ge trokken worden door jeeps. Dit jaar ech ter zullen de jeeps één geheel gaan uit maken met de wagens. In elke jeep zal de persoon zitten, wiens reis door de wagen wordt uitgebeeld, hetgeen aan het geheel van het corso een leuk effect zal geven. Staat geheel Rijnburg in die eerste au- gustusweek in het teken van festiviteiten, ook Leiden deelt hierin mee. In de „Hor tus Botanicus" van de Sleutelstad wordt namelijk van 23 juli tot en met 7 augustus een bloemen- en aquariumtententoonstel- ling gehouden. In de ruim 60 aquaria zwemmen dan ongeveer zesduizend vis sen. in waarde variërend van 1,25 tot 1400,- per stuk. Naast de vissen word vi vele fraaie binnenlandse zowel als tropi sche bloemen geëxposeerd. Een 7-jarigè fietser, die met een vriend je aan het racen was, is dinsdagavond op de Bosbeeklaan in Santpoort, vermoede lijk doordat hij omkeek, tegen een gepar keerde auto gebotst. Met inwendig letsel is de jongen naar het Antoniusziekenhuis gebracht. In de week van 26 juni tot en met 2 juli zijn in de hoofdstedelijke haven aan gekomen 157 zeeschepen (417.090 brt) en vertrokken 154 zeeschepen (366.390 brt). De rechtbank in Haarlem heeft op dinsdag 5 juli in staat van faillissement verklaard: Cornelis Keur, wonende in Haarlem, Wouwermanstraat 43 rood. Rechter-Com- missaris: Mr. H. G. Rambonnet. Curator: Mr. P. Heidinga, in Haarlem. Lambertus Gerardus Stevens, hande lend onder de „Firma J. Walraven", wo nende in Hillegom, Leidsestraat 59. Rech- ter-Commissaris: Mr. H. G. Rambonnet. Curator: Mr. B. C. Romijn in Haarlem. Wegens gebrek aan actie werd op dins dag 5 juli opgeheven het faillissement van: C. Scheffer, wonende in Zaandam, Zuiddijk 26, zaakdoende aldaar onder de benaming Drogisterij Lauwers, uitgespro ken 7 juni 1966. Rechter-Commissaris: Mr. H. J. M. Cokart. Curator: Mr. D. Aten in Zaandam. De griffier van de rechtbank in Haar lem maakt bekend dat Hendrikje Lint horst, wonende in Driehuis, gemeente Velsen, echtgenote van Jan van den Berg, fabrikant van plasticwaren, en als zodanig exploiterende het bedrijf Plastic Industrie „De Lichtkoepel" te Beverwijk, gevestigd aan de Pijpkade 10, procureur Mr. A. A. M. Leesberg, bij deze rechtbank een verzoekschrift heeft ingediend tot verlenging van de aan haar definitief verleende surséance van betaling, voor de tijd van anderhalf jaar. Het verhoor der schuldeisers benevens de schuldenares en de bewindvoerder, Mr. J. W. Crefeld, advocaat en procu reur in IJmuiden, Zeeweg 278, is be paald op dinsdag 27 september des mid dags te 15.30 uur in raadkamer van deze rechtbank, Jansstraat 81, Haarlem. Een 61-jarige gas- en waterfitter reed dinsdagmiddag op de Hofgeesterweg in Santpoort op zijn bromfiets zonder vol doende op het verkeer te letten de oos telijke parallelweg van de rijksweg op. Hij werd aangereden door een met biggen geladen veeauto en tegen het wegdek ge slingerd. Met een hersenschudding, een gebroken sleutelbeen en een ernstige hoofdwond is de fitter opgenomen in het Antoniusziekenhuis. Een luxe MODEL PE 2 KLEUREN Rood, wit, blauw, groen en tabac Verstelbaar voorbouwstuur Deze zelfde fiets uitge voerd met 3 versnellings- derailleur 25.— extra 'Ui Compleet met verlichting, verchroomde drager, kettingrandje, bel en pomp. DAMESMODEL ƒ195.- O.a. verkrijgbaar bij PLANETENWEG 40, IJMUIDEN, TEL. 5290 - MEERVLIETSTR. 69, VELSEN-Z., TEL. 5701 LANGE NIEUWSTRAAT 773 IJMUIDEN TELEFOON 4980 KENNEMERLAAN 76 - IJMUIDEN - TELEFOON 5726 BEVALLEN: H. IJ. Zuidam-Mosk, d. Heerenduinweg 89, IJmuiden; H. Visser- de Geest, z., Linnaeusstraat 121, IJmui den; H. J. Oostwouder-Breur, z., Esdoorn straat 26, IJmuiden; W. J. A. v. d. Pijl- Unkel, d., Andromedastraat 15, IJmuiden, M. C. van Asperen-Helgering, z„ J. E. dé Witstraat 33, Uitgeest; H. G. M. Clemens- Burgers, d.. Rijksstraatweg 121, Haarlem E. E. Lulofs-du Mosch, d., Harddravers laan 2, Santpoort; R. F. Brussel-Albek, z. Groeneweg 80, IJmuiden; J. Pluimert- Koopman. d„ van Maerlantlaan 7, Drie huis; H. C. Femhout-v. d. Hoek. d., Bloe- meendaalsestraatweg 123b, Bloemendaal P. Broomans-Visser, zi, Donkerelaan 49, Bloemendaal; P. van Hooff-de Veen, d.. Bestevaerstraat 16, IJmuiden; M. M. Lan- gédijk-v. d. Aar, d., Bloemendaalsestraat- weg 137, Santpoort; J. Koster-Riedijk, z., de Ruijterstraat 194, IJmuiden; A. Zijl- Haasnoot, z., Orionweg 259, IJmuiden; E. E. Memerda-Kardkovacs, z., Orionweg 53, IJmuiden; T. van Duijvenbode-Boers, d., Oosterduinweg 1, IJmuiden; A. J. Kager- Bes, z., Kennemerlaan 71, IJmuiden; J. Kisma-de Klein, d., Woonkeet a. d. P. Vermeulenstraat, IJmuiden; A. J. Smit- v. d. Matten, d., Garenkokerskade 29, GEBOORTE- VERLOVINGS HUWELIJKS KA ARTEN VOORHEEN FIRMANT DRUKKERIJ ..NIJKO" OOSTEROUINWEG 31. IJMUIDEN - TEL 2029 De drukker die er tevene woont, ook 'savende geopend Sparen. Bij de Rijkspostspaarbank IJmuiden en ressort werd in juni 575.000 ingelegd; in dezelfde maand werd 470.000 uitbetaald. Kraamverpleging. Voor de dezer da gen in het Roode Kruis Ziekenhuis te Be verwijk gehouden examens voor de aan tekening kraamverpleging slaagden de zusters: D. Bokhorst, J. H. Borgers, W. Brouwer, E. K. van Dorp. K. Driebergen, A. J. van Hemmen, T. Huttinga, en W. Schouten. In een feestelijk versierde kantine van Hoogovens IJmuiden is de heer J.C. Groeneveld uit Haarlem huldigend toege sproken door ir. W. B. Rueb, zulks in ver band met het feit dat electriciën Groene veld er veertig jaar op had zitten. De heer Rueb, die namens de raad van be stuur sprak, wees er op dat de jubilaris nog maar drie jaar in dienst van Hoog ovens was, maar dat uiteraard de 37 jaar bij Beijnes, welke n.v. door Hoogovens werd overgenomen, meetellen. De heer Rueb overhandigde de jubila ris het gouden Hoogoven-embleem, de zeester met briljant, het gouden polshor loge, de oorkonde, het bedrijfsfotoalbum en de enveloppe met inhoud. Op de foto: rechts ir. Rueb, links de heer en mevrouw Groeneveld. Haarlem; C. J. Fronczek-Dekker, d., Lin naeusstraat 151, IJmuiden; W. Lubber- sen-Zjjl, z., Beliatrixstraat 33, IJmuiden; J. M. van Urk-Twisk, d„ Orionweg 123, IJmuiden; M. L. Mast-Teeuwen, d., van Loostraat 21. Haarlem; A. M. Holtkamp- Frederiks, d„ Frans Netscherstraat 27, Haarlem. OVERLEDEN: G. S. Snijder, 75 jr., we duwnaar van K. Zwaan, Zandersstraat 31, IJmuiden; C. Zandvoort, 74 jr., echtgenoot van M. Meijer, Huis te Wissenlaan 24, Santpoort; J. M. Becude, 80 jr., echtge note van H. J. Ranft, Boulevard Heuve- link 141, Arnhem. GEBOREN: Ronald, z. v. J. Schoo en G. Meijer; Elisabeth, d. v. H. G. Mensink en H. M. Wiering; Jeroen, z. v. N. J. van der Maas en C. van Ekeren; Sandra N. M., d. v. H. J. Konijn en P. Jansen; Mar garetha J., d. v. G. N. Aardenburg en M. Castricum; Lucia V. C., d. v. W. Zonne veld en M. M. Ruiter; Monique, d. v. A. J. Tromp en M. M. E. de Graaf; Harald W., z. v. H. J. Stol en D. J. Bulten; Wanda F. M„ d. v. A. J. Reus en H. B Elzinga; Linda L. A., d. v. W. Zwiers en C. J. de Koning; Margaretha G. M., d. v. C. Win kel en G. van Wetering; Arjen R„ z. v. J. W. Beintema en G. Keizer; Frans A„ z. v. T. Rietdijk en M. van Esveld; Nico- laas P. H., z. v. N. A. Beentjes en L. C. van Hoof; Johannes P. C. A., z. v. J. J. P. Wissenburg en C. A. van Wijk; Paula M., d. v. J. L. H. Osinga en E. E. Londt; Valentinus W. M., z. v. W. J. Kunnen en E. M. Smit; Petrus B. J., z. v. B. J. de Jong en M. L. A. van Breugel. ONDERTROUWD: J. P. van Daele en A. Hopman; T. J. J. Vermeulen en J. H. N. Jellema; T. C. Mooij en S. Nijboer. GETROUWD: A. Harmeijer en J. P. Beentjes; B. G. Duijn en E. J. J. Aerts. OVERLEDEN: Anna M. Kruijnaar, 60 jr.; Magdalena M. Helwes, 2 jr.; Wilhel mus A. Minnebo, 93 jr. Een 26-jarige wielrijdster is, dinsdag morgen doordat zij geen voorrang ver leende op de hoek van de Oranjestraat- Kanaalstraat in IJmuiden, aangereden door een personenauto. Zij is met een ge broken been naar het Antoniusziekenhuis overgebracht. Dagploegklassement van de 14de etap pe: 1. Afdeling II met 10 punten; 2. Mas sage en technische dienst 9 punten; Di versen 8 punten. Algemeen klassement: 1. Klooster 1000 punten; 2. Massage en technische dienst 973 punten; 3. Verpleegsters 950 punten. Winnaars 14de etappe: van de 330 deel nemers hebben slechts 26 punten verza meld; hiervan kwamen 12 voor de hoofd prijs in aanmerking, elk met 10 punten. Algemeen klassement Groene trui voor mejuffrouw Komen met 152 punten; Gele trui voor de heer Komen met 154 punten. Morgenavond biedt „Club 500" een feest aan, dat halfacht zal beginnen. De voor de rederij Batavia te IJmuiden bij De Dageraad te Woubrugge gebouwde hektrawler „Zeehaan" (IJm. 57) maakt vrijdag de officiële proefvaart. Tijdens de ze vaart van Rotterdam naar IJmui den vindt ook de overdracht plaats van de nieuwe hektrawler aan de IJmuidense rederij. Vice-president. Mej. mr. ,J H. Kroesen te Amsterdam is benoemd tot vice- president van de rechtbank te Amster dam. Gevarendriehoek. De KNAC heeft aan de minister van Verkeer en Waterstaat ge vraagd spoedig de eisen te formuleren waaraan een gevarendriehoek moet vol doen, omdat de Nederlandse automobi list langzamerhand overgaat tot het aanschaffen van zo'n driehoek, die hij begin 1967 buiten de bebouwde kom ver plicht in zijn auto moet hebben. Op het ogenblik is er een enorme verscheiden heid van deze driehoeken op de markt. Gemeente-verkeersdienst. B. en W. van Utrecht zijn van plan een verkeersdienst in te stellen en de heer B. Bruinink- weerd, hoofdarchitect bij Openbare Werken, te benoemen tot directeur. Hij is een specialist in verkeerstechniek. Kalveren verbrand. Bij een brand in een veestal in Bunschoten zijn 53 kalveren in de vlammen omgekomen. Ook ging 150.000 kilogram hooi verloren. Mr. ir. M. Goote met pensioen. Met in gang van 1 september is aan mr. ir. M. Goote, inspecteur-generaal van het nijverheidsonderwijs eervol ontslag ver leend wegens het bereikt hebben van de pensioengerechtigde leeftijd. Bloemen voor Marianne. De 18-jarige Ma rianne Schrever uit Niftrik is aan de U.T.S. in Den Bosch geslaagd voor het examen bouwkunde. Zij is de eerste vrouwelijke UTS-bouwkundige in Neder land. Van de burgemeester van Den Bosch kreeg zij een bloemenhulde. Onderscheidingen. Tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw zijn be noemd prof. dr. S. C. van Veen, hoog leraar aan de technische hogeschool te Delft, en prof. mr. K. V. Antal, buiten gewoon hoogleraar aan de rijksuniver siteit te Leiden; tot officier in de orde van Oranje Nassau: ir. G. Leverland te Huizen, directeur van de Verenigde Machinefabrieken nv. in Den Haag en Joh. Eering te Hattem, penningmees ter van het Nederlands Genootschap tot Opleiding van Leerkrachten voor het Nijverheidsonderwijs. Tot ridder in de orde van Oranje Nassau is benoemd H. Cats te Leeuwarden, secretaris van de Federatie van Folkloristische Groepen in Nederland. Nieuwe ambassadeur. De heer S. N. Hak- sar zal prins Raghunath Sinha opvolgen als ambassadeur van India in Den Haag. De heer Naksar is ambassadeur van India geweest in Turkije, in Afgha nistan, in Italië en in de Verenigde Arabische Republiek. Meer praatpalen. Het experiment met de tien praatpalen voor het inroepen van hulp op autowegen bij het verkeerscir- cuit Oudenrijn zal worden uitgebreid. In augustus worden elf praatpalen ge- plaats op rijksweg 29 (Amersfoort-Apel doorn) en op rijksweg 50 (Apeldoorn- Arnhem). Bovendien wordt het aantal praatpalen langs de rijksweg Utrecht- Den Haag verdubbeld. Tussen Linscho- ten en Gouda komen er tien bij. Handtekeningenactie. Acht Amsterdam mers die van 10 tot 16 juni een hand tekeningenactie hebben gevoerd, die tot doel had de overheid te bewegen „het politie-apparaat, bij welke ordeversto ring dan ook, met de grootste zorgvul digheid te hanteren", heeft 1197 hand tekeningen van Amsterdammers verza meld en 139 adhesiebetuigingen, ook van niet-Amsterdammers ontvangen. De lijsten met handtekeningen en de ad hesiebetuigingen zijn aan burgemeester Van Hall gezonden. Terug naar Moskou. Uitgeleide gedaan door de Russische ambassadeur in ons land en het Tweede-Kamerlid Baeten (K.V.P.), is de Russische parlementai re delegatie, die een bezoek van ander halve week aan Nederland heeft ge bracht, naar Moskou teruggekeerd. Met minister-president Cals heeft de delega tie onder andere gesproken over een nieuwe handelsovereenkomst.

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 5