Bossche huisarts staakt na hoge belastingaanslag Schroot na frontale botsing en Fa. B. ENGELENBERG Haagse jongen zegt door politie te zijn mishandeld Bus met Nederlanders in Zwitserland omgeslagen Twee jaar voor deserteurs Accountant van de n.v. Arch geschorst Minister Suurhoff wil veiliger verkeer Wieringse visser in Denemarken beboet Postkantoren om half negen open Straf voor belediging van bevriend staatshoofd Nederlandse jongens vernielen beeldje in Belgisch dorp Duitse pseudo-monteur lichtte Nederlander op Goederentrein na botsing uit de rails Burgemeester van Culemborg overleden Doden in het verkeer Morgen minder nat 25 ct. WINKELCENTRUM „Jan v. Goyenstraat" HEEMSTEDE DONDERDAG 21 JULI 1966 Twee gewonden in ziekenhuis opgenomen Grievende kwalificatie OFFICIëLE VERKOOP SIKKENS LAKKEN LUCHTBLAAS PISTOLEN Na 12 september Politieman verdronken op wad bij Ameland Kom per auto winkelen in het WEERRAPPORTEN g Haarlein Veisen-IJ muiden Beverwijk z Sa de lekkere, mondfrisse pepermunt-dragee (Van onze correspondent) DEN BOSCH. De 57-jarige Bossche huisarts W. M- Ausems heeft er het bijl tje tijdelijk bij neergelegd. „Beste men sen, ga maar naar huis. Ik staak", zei hij midden onder het spreekuur tot zijn verwonderde patiënten. Even later hing hij aan zijn huisdeur een papier op met als opschrift: „Wegens krankzinnige be lastingheffing voorlopig geen praktijk". De dokter heeft een voorlopige aanslag De leiding van de Haagse politie heeft onderzoek gelast naar de gang van zaken bij de arrestatie van een 17-jarig maga zijnbediende, die aan een oog gewond raakte toen hij na het begaan van een verkeersovertreding in een politiewagen naar het bureau in Scheveningen werd ge bracht. Hij moest behandeld worden in de ooglij derskliniek in Den Haag. De politie verklaarde dat twee agenten de jongen aanhielden omdat hij vijftig kilometer per uur reed op een bromfiets Hij weigerde zijn voornamen op te ge ven en in de politie-auto zat hij te schel den en stak hij een sigaret op. Er ont stond een worsteling, waarbij de jongen een agent de pet van het hoofd sloeg. Volgens de jongen heeft hij zijn voor namen wèl opgegeven, maar zij klopten uiteraard niet met de namen op het bij de bromfiets van zijn vader behorende verzekeringsbewijs. Hij zegt met geweld in de politiewagen te zijn geduwd. Hi; ontkent te hebben gerookt, maar geeft toe dat hij een sigaret heeft willen rol len. Hij houdt vol dat een agent hem, zonder dat daartoe aanleiding bestond klappen met een gummiknuppel heeft ge geven. In het politiebureau zou hij nog een klap in het gezicht hebben gekregen, waardoor hij het evenwicht zou hebben verloren en tegen een bureau zou zijn gevallen. In de cel had hij om medische hulp gevraagd, die hem echter zou zijn onthouden. Na twee uur was hij vrijge laten. Woensdagmorgen is in de buurt van Bazel in Zwitserland een Nederlandse autobus met zesendertig vakantiegangers en twee chauffeurs van de weg geraakt en in een weiland omgeslagen. Twee passa giers moesten worden overgebracht naar het ziekenhuis in Liestal. Vijf anderen liepen lichte kwetsuren op en konden na behandeling in het ziekenhuis de tocht met een andere autobus voortzetten. Het ongeluk gebeurde op een smalle weg tussen de dorpen Tenniken en Dieg- ten. Bij het passeren van een vrachtauto kwam de bus met het rechtervoorwiel in een kuil, waardoor de chauffeur de macht over het stuur verloor. De bus reed van de weg en sloeg om. Met een takelwagen is de wagen later weer op de weg geplaatst. Hij was slechts licht be schadigd en kon de reis op eigen kracht vervolgen. De in het ziekenhuis opgenomen gewon den zijn de 20-jarige R. J. Jansen uit Renkum en de 21-jarige mej. G. van Flee ren uit Zutphen. De heer Jansen heeft een schedelfractuur, maar zijn toestand is niet levensgevaarlijk. Mej. Van Fleeren heeft een onderkaakfractuur. De krijgsraad in Den Haag heeft twee huzaren uit Amersfoort veroordeeld tot twee jaar onvoorwaardelijke gevangenis straf wegens desertie. Beiden gaven ter zitting te kennen liever hun verdere dienst tijd uit te zitten, dan weer naar hun on derdeel terug te moeten keren. Op 21 maart vluchtten de twee huzaren, die op dat moment licht arrest ondergin gen, naar Frankrijk. In Marseille wilden zij aanmonsteren op een Panamees vrachtschip, maar hun plannen werden verijdeld door de Franse politie, die de huzaren arresteerde op verdenking van autodiefstal, hetgeen bij onderzoek echter onjuist bleek. Na vier weken werden ze vrijgelaten, waarna ze terugkeerden naar Nederland. In Amsterdam werden zij op 1 mei aan gehouden door de marechaussee. De Raad van Tucht van het Nederlands Instituut van Accountants heeft de ac- van Arch N.V. als lid van het voor de tijd van een jaar ge- countant instituut schorst. De Vereniging Effectenbescherming in Den Haag had tegen de accountant een deze vennootschap niet in overeenstem- Arch N.V. in Wassenaar niet had gesig naleerd en dat de werkelijke situatie bij deze vennootschap niet in overeenstem ming was met de jaarstukken. Dit heeft volgens de Raad van Tucht als meest nooddlottig gevolg gehad dat een emissie, die bij een juiste voorstelling van zaken zou zijn mislukt, is geslaagd. Beleggers hebben, mede als gevolg van de goedkeu rende accountantsverklaring, grote verhe ien geleden. voor de inkomstenbelasting 1966 gekre gen. Deze is zó hoog, dat de huisarts vindt, dat hij alleen maar voor de be lastingen kan werken. Overigens geeft hi; direct toe dat de aanslag wat lager zou zijn geweest, als hij wat nauwkeuriger was geweest met zijn boekhouding. „Ad ministratie is niets voor mij", zegt de dokter, wiens patiënten nu voorlopig naar collega's gaan. Alleen zijn ernstige patiënten blijft hij behandelen. De Bossche arts denkt aan een functie als bedrijfsarts. „Dan profiteer ik ook van alle sociale voorzieningen", zei hij. De collega's van de „staker", 22 art sen, verenigd in de Bossche Huisartsen vereniging, nemen de niet-ernstige patiën ten over. „Zodra hij dat wil kan hij zijn praktijk weer opnemen", zei één van hen. Minister Suurhoff van Verkeer en Wa terstaat heeft een aantal maatregelen in het belang van de verkeersveiligheid in het vooruitzicht gesteld. Per 1 september wordt bij wijze van proef een maximumsnelheid ingesteld op vijf autosnelwegen en op zes andere rijks wegen. Er komen meer stopplaatsen langs de rijkswegen. Onderzocht wordt of veiligheidsgordels voor automobilisten verplicht moeten wor den. Een herziening van de medische eisen voor het rijbewijs is in studie. Een werkgroep bezint zich op maatre gelen om snelle hulp bij verkeersonge lukken te garanderen. De minister zal informeren naar statis tieken over moeilijkheden, die Nederland se auto-met-caravanrijders door onbe drevenheid veroorzaken, dit naar aanlei ding van recente berichten uit Oostenrijk, waar veel dergelijke rijders op bergwe gen zouden zijn gestrand. De schipper van de dinsdag door een Deens inspectievaartuig opgebrachte Ne derlandse kotter, de 20-jarige G. J. Vis ser uit Wieringen, is woensdag door een rechter in Esbjerg veroordeeld tot een boete van 5320 Kronen (ruim 2750 gulden) voor illegaal vissen in de Deense territori ale wateren. De schipper erkende in de Deense wateren gevist te hebben. SlaiOlMjii I^rn nojao'v+v ni üoiioM i De president van de Maastrichtse recht bank heeft het Limburgs Dagblad in Heer len opgedragen, op straffe van een aan de directeur van Oranje-reizen te betalen dwangsom van duizend gulden per dag, het vonnis van het door deze reisbureau directeur tegen die krant aangespannen kort geding openbaar te maken. In dat vonnis zegt de president, dat de kwalifi catie „Miljoenenfantast" in het Limburgs Dagblad voor de directeur onnodig grie vend is geweest. De Limburgse krant zal het vonnis moeten opnemen. De verkla ring dat de kwalificatie „Miljoenenfan tast" altijd beledigend is wilde de presi dent echter niet in zijn vonnis opnemen, ook niet de eis dat het Limburgs Dagblad zich in de toekomst moet onthouden van verdere publikaties, die voor de directeur beledigend zouden kunnen zijn. Ooelslraat 5? - Haarlem - Tel. 1S2J2 SS ""'Ami Met ingang van 12 september gaat PTT de openstelling van de loketten in de postkantoren veranderen. Het uur van opening wordt voor alle kantoren op 8.30 uur gesteld. De sluitingstijd voor geld- diensten wordt 15 uur. Bijna alle kanto ren gaan om 18 uur dicht en op zater dag zullen slechts 250 kantoren, verspreid door het hele land, gedurende enkele uren geopend zijn. De wijziging betekent voor 400 kanto ren een langere, voor 600 kantoren een kortere en voor 800 kantoren een ongewij zigde openstellingstijd. Daar gebleken is, dat weinig gebruik wordt gemaakt van de loketdienst tussen 8 en 8.30 uur zullen deze nu alle om 8.30 beginnen. Postbushouders zullen zonodig eerder terecht kunnen. Behalve de grootste en de zeer kleine kantoren zullen alle kantoren om 18 uur sluiten. De stads-bijkantoren blijven om 17 uur sluiten. De stationspostkantoren blijven tot 19 uur open. De loketopenstelling voor post, tele graaf en telefoon wordt in het algemeen gelijk, wat voor kleinere kantoren een kortere tijd voor telefoon en telegraaf be tekent. Men kan echter dag en nacht op nummer 009 telefonisch telegrammen op geven. De ervaring heeft geleerd dat op za terdagen het publiek maar heel weinig ïebruüs blaakt,, van dfi,,,,.lpketdjenst£n aarom is besloten over' het gehele land 250 kantoren open te stellen, waardoor 80 percent van het publiek er gebruik van kan maken. Bovendien zal men in ver sneld tempo doorgaan met het plaatsen van postzegelautomaten. Als openstellingstijd zal over het alge meen 8.30-11-30 uur gelden. De regel, dat op zaterdagen alleen zegelverkoop en be handeling van spoedzaken mogelijk is, blijft gelden. Een betalingsstuk, dat geen spoedstuk is, zal tegen extra-betaling tot spoedstuk gemaakt kunnen worden. Te gen extra betaling zal men ook op zater dag aangetekende stukken en postpaket- ten kunnen verzenden en spaarbankhan delingen kunnen verrichten. Het afhalen van avondbladen op zater dagmiddag zal mogelijk blijven. Een 21-jarige bankbediende, die terecht stond wegens het roepen van „Johnson, moordenaar" tijdens een Haagse demon stratie tegen de Amerikaanse Vietnam- politiek, is door de Haagse politierechter wegens het medeplegen van belediging van het staatshoofd van een bevriende na tie veroordeeld tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van veertien dagen en een boete van f 150. is In het Belgische plaatsje Hoei heerst grote verontwaardiging over vier Neder landse jongens, die een beeldje van de dorpsfontein hebben vernield. Eén van hen heeft bekend op de fontein te zijn geklom men en het beeldje er af getrapt te hebben De schade wordt geschat op 15.000 Bel gische franc. Het beeldje werd op de bodem van de fonteinbak gevonden. Het viertal is in be waring gesteld. Een vakantieganger uit Rotterdam i woensdag in Hanau voor 200 mark opge licht. Hij vroeg aan een man die uit een garage kwam, bij wie hij moest zijn voor reparatie aan zijn auto. „Bij mij bent u aan het goede adres", zei de man, die de Nederlander liet uitleggen wat er aan de wagen mankeerde. Hij beloofde dat zo snel mogelijk te verhelpen. Enige uren later zocht de „monteur" de Rotterdammer in zijn hotel op en vroeg een voorschot van 200 mark om enige on derdelen ter vervanging te kopen. Toen de Rotterdammer 's avonds in de werk plaats kwam om zijn auto te halen bleek daaf de 7,monteur" onbekend te zijn. De auto stond er wel, maar er was niets aan gedaan. Op het rangeeremplacement in Eist (Betuwe) zijn gisteravond vier goederen wagons ontspoord. Een van de wagons viel om. De oorzaak van de ontsporing is een botsing tussen twee rangeerdelen bij een wissel. Twee wissels werden bescha digd. Het rangeren moest gisteravond voor een deel in plaats van in Eist in Nij megen gebeuren. De 40-jarige politieman N. Nijmeijer uit Hoogeveen, die tijdelijk in Nes op Ameland was gedetacheerd, is bij het vis sen op het wad verdronken. Hij laat een vrouw en vijf kinderen achter. De heer Nijmeijer was met een collega in een muistroom geraakt. Zijn collega heeft zich na een worsteling van twintig mi nuten met de verraderlijke stroming kun nen redden. Deze auto's werden vrijwel vernield bij een frontale botsing in Rens- woude. Eén der bestuurders, een inwoner van Hoogkeppel, kwam om het leven, de andere, een Amster dammer, werd licht gewond. zo ver- In Lrme'o is de 8-jarige jongen W. Reaumoer bij het oversteken van de straat door een auto aangereden. Hij was op slag dood. De burgemeester van Culemborg, del heer H. A. J. M. van Koningsbruggen, is I in Utrecht plotseling overleden. Hij kreeg op straat een hartaanval. De heer Van Koningsbruggen was 57 jaar en sinds 1950 burgemeester van Cu-1 lemborg en daarvoor van Harmeien Haarzuilen. Bij een verkeersongeval nabij Renswou- de is de 65-jarige heer S. P. J. de Boer uit Hoogkeppel om het leven gekomen. Hij kwam met zijn auto frontaal in bot sing met een tegenligger. Hij was op slag dood. De andere auto werd bestuurd door de heer J. T. N. Veldman uit Am sterdam. Hij werd licht gewond. Beide wagens werden vrijwel geheel vernield. In Vriezenveen is de 19-jarige P. H. Riko uit Vroomshoop, bij een autobotsing om het leven gekomen. De auto waarin hij meereed botste op een kruispunt met grote snelheid tegen de zijkant van een vracht auto van een expediteur uit Vriezenveen. In Ede is een auto, bestuurd door de 19-jarige T. Sauerwald uit Ede van ach teren aangereden door een trekker met oplegger, toen de jongeman afremde voor een personenauto, die tijdens een zware regenbui was gestopt. De schok was zo hevig, dat de jongeman op slag dood was. In een ziekenhuis in Wassenaar ls overleden de 57-jarige Hagenaar J. Th. Bangert, die dezer dagen ernstig gewond werd toen hij met zijn motorfiets ten val kwam. Bij het oversteken van de rijksweg SteenwijkHeerenveen is de 79-jarige wielrijder B. Bijker uit Steenwjjker wold door een auto aangereden en ernstig gewond dat hij tijdens het voer naar een ziekenhuis overleed. I Uitlevering. De Haagse rechtbank heeft de onmiddellijke gevangenneming ge last van de 39-jarige tot Canadees gena turaliseerde Nederlander, die in Den Haag zijn 9-jarige dochtertje heeft ont voerd. Het ministerie van Buitenlandse Zaken zal de Duitse justitie verzoeken de in Frankrijk gearresteerde man uit te leveren. Wel of niet in de raad. De K.V.P.-centra- le Leidschendam heeft beroep aangete kend bij het hoofdbestuur van de K.V.P, tegen de toestemming, die de kring- raad Leiden van de K.V.P. aan me vrouw M. A. A. Alma-Pieters heeft ver leend om zitting te nemen in de ge meenteraad van Leidschendam. Zij was met voorkeurstemmen gekozen. Boxendief. Bewoners van flatgebouwen in Amstelveen hebben een man gegrepen die in een van de boxen onder de wo ningen werd aangetroffen. Hij was een 26-jarige elektricien uit Amsterdam, die de laatste maanden in 35 boxen had in gebroken en goederen van allerlei aard tot een totale waarde van duizenden gul dens had ontvreemd. Een groot deel van het ontvreemde werd in zijn woning in beslag genomen. In zijn auto lagen bo vendien nog de vorige dag gestolen goe deren. Te lichte muze. De caféhouders in Val kenburg moeten van de burgemeester het platenrepertoire van hun jukeboxen saneren op straffe van intrekking van hun muziekvergunning. De burgemees ter heeft vooral bezwaar tegen liedjes met dubbelzinnige teksten, die 's avonds en 's nachts door feestgangers worden uitgegalmd met vaak aanstootgevende eigen tekstimprovisaties. Als dat zo doorgaat wil de burgemeester het slui tingsuur van de cafés vervroegen. Surinamers naar Nederland. Volgens het bureau voor de statistiek in Suriname vertrokken in het eerste kwartaal van dit jaar 1239 Surinamers naar Neder land. Daarvan gingen 262 er voor vast, 533 voor studie, 262 om er te werken en 182 voor vakantie. ADVERTENTIE ruime parkeergelegenheid alle winkels binnen 100 meter 2000 m2 verkoopruimte met persoonlijke bediening Ook bereikbaar met buslijn 1. Het KNMI deelt mee: Van de Balkan over Polen en Noord-Duitsland naar ons land strekt zich een front uit dat de grens vormt tussen warme lucht in het Oost zeegebied en koelere lucht boven Midden- Europa. Dit front bevindt zich in een langgerekt lagedrukgebied, dat op zijn plaats wordt gehouden door een hoge- drukzone, die zich van de oceaan naar Scandinavië uitstrekt. De hogedruk boven Scandinavië neemt echter langzaam in be tekenis af. De kans bestaat dat de noor delijke winden morgen iets drogere lucht ons land gaan binnenvoeren, waardoor de buiigheid minder wordt en enkele op klaringen van het noorden uit ons land zouden kunnen binnenkomen. Maximum-temperaturen binnen- en buitenland. Neerslag: laatste 24 uur. 00 I c •oS SE o. Grote Kerk, vandaag 15 uur: Orgel concert door Albert de Klerk. Openluchttheater Bloemendaal, vrijdag 20 u.: Hoofdstad Operette met „Ein Wal zertraum". Grote Kerk, vrijdag 20.30 u.: door het Utrechts Byzantijns Koor o.l.v. dr. My- roslaw Antonowycz. Radiokerk (Bloemendaal), vrijdag 20 u.: Orgelconcert door prof. Anton Heiller. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: Thunderball", 14 j. Frans Hals, 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: Yeah yeah yeah", a.l. Lido, 14 en 20 u.: „The great race", a.l. Luxor, 14, 19 en 21.15 u.: „Don Camillo in Moskou", 14 j. Minerva, 14 en 20.15 u.: „Mary Poppins", .1. Rembrandt, 10.30 u.: „De kwajongens streken van Spankie", a.l.; 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Kaarten op tafel", 14 j. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „De coman- cheros", 14 j. Studio, 10.30 u.: „Sjors en Sjimmie", .1.; 14.30, 19 en 21.15 u.: „Een man met zes vrouwen", 18 j. TENTOONSTELLINGEN Vishal (Grote Markt): Expositie van hedendaagse Amerikaanse kunst. Dage lijks van 10 tot 17 u. en op zondagen van 13 tot 17 u. Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlèmse school van de 16e tot en met de 19e eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks geopend van 10-17 u. Zondags van 13-17 u. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunstnij verheid. Dagelijks, behalve maandag, ge opend van 10 tot 12.30 u. en van 13.30 tot 17 u.; zondag van 14 tot 17 u. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente tentoonstelling van schilderijen 19e en 20ste eeuw. Tekeningen van de Hol landse, Italiaanse en Franse school. Fos sielen e.d. Dagelijks behalve zondag; dan van 13 tot 16 uur. Kunstcentrum „De Ark", (Nieuw Hei ligland 1-3): Bootzaal: „100 ambachten" van Jan Luyken. Dagelijks geopend van 10 tot 20 u. Dinsdag gesloten. Expositie van werk van Bert Schmitz tot 13 aug. Artificia (Binnenweg 95, Heemstede): Tentoonstelling van werk van Mari An- driessen en Wim Steyn. Dagelijks van 9.30- 18 u. Tot 15 augustus. In 't Goede Uur (Nieuwe Kerksplein): Expositie van werk van Poppe Damave. Dagelijks van 10-18 u. en 20-22 u. Zon dag van 14-17 u. en 20-22 u. Tot eind juli. Galerie 3 (Jansstraat 48): Expositie van werk van Herman Stoel, Jan Honcoop, Bart Holt, Frits de Nooyer, Saul Beien en Cor- nelisz. Geopend van 12 tot 17 uur. Tot 11 augustus. Museum Het huis van Looy (Kamper laan): Expositie van foto's van „Germinal" uit Brussel en „De Muggen" uit Haar lem; tevens mobiele plastieken van Frans Verpoorten. Dagelijks van 10 tot 17 uur en op zondag van 13 tot 17 uur. Tot 1 augustus. DIVERSEN Poppentheater Merlijn, vrijdag 14.30 u.: „De fluit van Rozebol". DONDERDAG 21 JULI City, 20 u.: „In 't Witte Paard". Ruïne van Brederode, Santpoort, wan 21 u. af geïllumineerd; 21.30 u.: Klankspel „Zingende klokken". VRIJDAG 22 JULI City, 20 u.: „Angelique, markiezin der engelen". Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag)9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 u. Ruïne van Brederode, 21.30 uur: uit voering grammofoonplatenconcert: volle dige uitvoering van de cantate Carmina Burana van de Duitse componist Carl Orff. Ruïne open 21.00 uur. DONDERDAG 21 JULI Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: vogels". ,Lok- Luxor Theater, 19 en 21.30 u.: „James Bond Thunderball". Galerie Boumans, Breestraat 122, van 8 tot 12.30 u. en van 13.30 tot 18 u.: Ten toonstelling schilderwerken van Jan Sier huis; tot 10 augustus. Kennemer Oudheidkamer, hoek Stum- phiusstraat-Romerkerkweg, te bezichtigen na aanvraag Moensplein 4, tel. 26020, of Groenelaan 21. Wijk aan Zee, Boóthuis. 20 u.: Film avond door de K.N.Z.H.R.M. VRIJDAG 22 JULI Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „Lok vogels". Luxor Theater, 19 en 21.30 uur: „James Bond Thunderball". W.B. I heater, 20 uur: „De vloek van de heks''. Galerie Boumans, Breestraat 122: Ten toonstelling schilderwerken van Jan Sier huis, geopend tot 18 u. Kennemer Oudheidkamer, Hoek Stum- phiusstraat-Romerkerkweg, te bezichti gen na aanvraag Moensplein 4, tel. 26020, of Groenelaan 21. Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Z.-Limburg Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Amsterdam Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Genève Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Barcelona Madrid Mallorca Lissabon regen motregen mist regen regen regen geh. bew. zw. bew. half bew. onbewolkt onbewolkt half bew. onbewolkt regen motregen geh. bew. licht bew. geh. bew. zw. bew. regen regen onweer zw. bew. zw. bew. onbewolkt zw. bew. half bew. geh. bew. zw. bew. onbewolkt half bew. half bew. onbewolkt licht bew. onbewolkt 19 20 20 23 20 nno verand nno o z windst. 18 z 20 zzw 18 nno 28 windst. 26 windst. 31 nno nnw n n 24 17 19 21 20 windst. 18 windst. 21 w 18 windst. 18 o 24 ono 27 windst. 22 z 18 nnw 20 windst. 20 w 23 w 19 no 29 windst. windst. 24 windst. 23 windst. 29 zw 27 nnw 32 12 20 8 10 6 7 0.1 0 0 0 0 0.1 2 4 2 0 1 16 1 10 11 0.2 1 0 0 0.1 0.2 0 0 0 0 0 0 RED BAND ROOSENDAAL Vrijdag 22 juli Zon op 4.46 uur; onder 20.46 uur. Maan op 10.15 uur; onder 23.10 uur. Maanstanden Eerste kwartier 24 juli 20.00 uur Hoog en laag water in IJmuiden Donderdag 21 juli Hoog water 5.44 uur en 18.13 uur. Laag water 1.35 uur en 14.00 uur. Vrijdag 22 juli Hoog water 6.30 uur en 18.59 uur. Laag water 2.23 uur en 14.44 uur. I Het hoog en laag water te Zandvoort ii 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden.

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 2