Nieuw Bak nu zelf iglo loempia's Amsterdam krijgt een be volkingsin j ectie QLDA ACE Kattekwaad van hun kinderen kost de ouders veel geld „Zuidmolukkers hebben brand in ambassade niet gesticht" Kort en bondig KEUKENCENTRUM Het koud-water wonder uit Zweden Agent mishandeld in Leidschendam Twee agenten bij ongeval gewond Inter-voetballer" was oplichter Mr. Biesheuvel kon toch met vakantie Doden in het verkeer Iedereen, altijd, overal... llGLOl PSP keurt hoger inkomen voor koningin af Zomer in juli ver te zoeken W isselvallig Vier gemeenten willen fuseren VRIJDAG 29 JULI 1966 22 Amstelveners moeten 16.300 betalen Ze zijn er! Iglo loempia's. U haalt ze vers uit de diepvries U bakt ze zelf knappend vers! Ontdek nü hoe lekker loempia's kunnen zijn. Geniet er dit weekend van! 69 CENT PER STUK Ir. Manusama schrijft minister Lans: Jongen van 16 stak dansleraar dood Haarlem 1 18 j. Velsen-IJ muiden Beverwijk fcs eS (Van onze correspondent) AMSTELVEEN 22 Amstelveense ouders zijn door het gemeentebestuur van hun woonplaats aangeslagen voor 16.300, de aangebrachte schade aan een inmid dels afgebroken huis. Elk van de gezin nen moet ten minste 740.91 opbrengen. Nadat enige protesten waren binnen gekomen over deze niet mis te verstane rekening heeft het college besloten de zaak opnieuw te bespreken. De veront ruste ouders zullen evenwel tot de terug keer van burgemeester D. Rijnders moe ten wachten tot ze zekerheid zullen krij gen. Op 27 en 31 mei van dit jaar waren de kinderen in twee woningen aan de Wolfert van Borsselenw., die op de nomi natie stonden te worden afgebroken, bin nengedrongen. Een politieagent betrapte de jeugd op heterdaad en noteerde de namen. De ouders zeggen dat het oude huizen waren, die toch moesten worden afgebro ken. ,,Er was alle gelegenheid voor de jeugd gelaten om kattekwaad uit te ha len. De ramen waren kapot en de deu ren hingen uit de scharnieren. En waarom zijn de brieven niet gespecificeerd? De een zal heus wel meer hebben uitgespookt dan de ander dat moet ook in de re kening tot uitdrukking komen". Hoewel de panden leeg stonden is dat volgens de gemeente nog geen reden om binnen te dringen en ongemotiveerd scha de toe te brengen. In het briefje wordt geadviseerd de rekening die voor en kele gezinnen zelfs dubbel is omdat het politionele lijstje de namen van twee spruiten van dat gezin bevatte maar te verhalen op de verzekering. Maar van deze kant is al meegedeeld: „Nu de woningen zijn afgebroken kunnen wij de rekeningen niet accepteren omdat I wij geen expertiserapport meer kunnen opmaken". (Van onze correspondent) LEIDSCHENDAM. Tijdens het spits uur is gistermiddag op het kruispunt van de Damlaan in Leidschendam een vecht partij uitgebroken tussen een 57-jarige veehouder uit Den Haag en wachtmees ter Van der Steen. Tegen de veehouder U proces-verbaal opgemaakt. De wachtmeester was bezig het ver keer te regelen op het drukke kruispunt, toen hij van achteren werd aangevallen door een dronken man. „Jij bent er de schuld van dat mijn stallen aan de Broekweg moesten worden afgebroken", schreeuwde de veehouder, toen hij de rijkspolitieman hardhandig in zijn gezicht sloeg en hem vervolgens bij zijn strop das beetpakte. Er brak een flinke vecht partij uit, waarbij de wachtmeester even later assistentie kreeg van inmiddels ge waarschuwde collega's, die de aanvaller naar het bureau brachten en insloten. De Haagse veehouder had enkele ja ren geleden zonder vergunning een paar stallen gebouwd op een weiland aan de Broekweg, die later door gemeentewer ken waren afgebroken. Om de arbeiders tegen mogelijke moeilijkheden met de eigenaar te beschermen had de rijkspolitie destijds toezicht gehouden tijdens de werkzaamheden. Op rijksweg 13 onder Delft zijn twee hoofdagenten van de Rotterdamse politie bij een verkeersongeval gewond, toen hun motor met zijspan slipte. De toestand van een van hen wordt zeer ernstig ge acht. Naar thans bekend is geworden heeft de rijkspolitie van de gemeente Cadzand woensdag op een kampeerterrein in deze gemeente een 32-jarige man gearres teerd, tegen wie 23 maal procesverbaal is opgemaakt wegens verduistering, op lichting, diefstal en vervalsing van pas poorten, sinds 1957 gepleegd. Hij werd sinds die tijd in binnen- en buitenland door de politie gezocht. De man had zich maandag op het kam peerterrein gevestigd en zich uitgegeven als voetballer van Inter-Milaan. Een Duitse kampeerder, die aan zijn verhalen ging twijfelen, waarschuwde de politie Vice-premier mr. B. W. Biesheuvel is voor een vakantie van twee weken naar Malaga in Zuid-Spanje vertrokken. Door de moeizame vergaderingen van de landbouwministers van de EEG-landen in J Brussel, die door hem werden geleid, had minister Biesheuvel zijn aanvankelijke vakantieplannen opzij moeten zetten. Na het einde van de onderhandelingen gis terochtend heeft de minister alle mogelij ke moeite gedaan om een reis naar het zuiden te boeken. De reisbureaus waren niet in staat hem te helpen. Ook op de lijn vluchten was geen plaats meer. Ten slotte heeft hij zich gewend tot de direc tie van Martins Air Charter, die toevallig nog twee plaatsen vrij kon maken op een georganiseerde vakantievlucht van Cen- touri naar Malaga. De vice-premier kon alsnog met zijn echtgenote op vakantie gaan. u In het Luxemburgse dorpje Hoesdorf ls de Enschedese mevrouw Van Weezep bij een zeer tragisch ongeval om het leven ge komen. v iroue, t Met haar man, opzichter bij de wegen- dienst van de gemeante Enschede, en- haar zevenjarig zoontje was mevrouw Van Wee zep op vakantie in Lüxemburg. De wagen, die geparkeerd stond tegen een zandhel- ling, schoof opeens op onverklaarbare wij ze langzaam achteruit. Mevrouw Van Wee zep, die met haar man de auto trachtte te gen te houden, werd daarbij tegen een paaltje gedrukt en was op slag dood. Donderdagavond is op de Seeserweg te Ommen een auto uit de bocht van de weg gevlogen en tegen een boom gebotst. Twee lifters, die een paar honderd me ter eerder in de auto waren gestapt, de zeventienjarige Folkert Hensens en de achttienjarige Jan Huiting, beiden afkom stig uit Onstwedde, werden hierbij zo zwaar gewond, dat zij later zijn overle den. In het Sint Elisabeth-ziekenhuis te Amersfoort is de vierjarige Henk Keizer uit Lochem overleden aan de gevolgen van een ongeluk, hem dinsdag overko men. Nabij het kermisterrein op de keer kring te Amersfoort was hij door een vrachtauto aangereden, toen hij de weg opliep. nn Het partijbestuur van de Pacifistisch Socialistische Partij spreekt zijn scherpe afkeuring uit over het voornemen van de regering het inkomen van het staatshoofd, dat tot en met 1960 één miljoen gulden bedroeg, nu van 2,5 miljoen tot 5,2 mil joen gulden te verhogen. In deze tijd, waarin op lonen en salaris sen, AOW en sociale uitkeringen, studie toelagen en dergelijke beknibbeld wordt op grond van de moeilijke economische toestand van ons land, is het onaanvaard baar dat terwille van het in dienst hou den van niet minder dan 279 man perso neel dit inkomen in vijf jaar tijds meer dan verdubbeld wordt, aldus de PSP. Tegen dezelfde achtergrond neemt het partijbestuur stelling tegen het voorne men de schadeloosstelling van leden van de Tweede Kamer, die reeds op 1 januari 1965 van 15.000 op 20.000 gulden was ge bracht, per 1 juli 1966 tot 25.000 gulden te verhogen. Maandag zullen in één klap 7700 men sen Amsterdammer worden, terwijl ze gewoon in hun eigen huis zullen blijven wonen. De voorlopige uitbreiding van de hoofdstad, zoals geregeld door wetten die op 1 april en 6 april zijn ge publiceerd, gaat dan namelijk in en stukken van Landsmeer en Oostzaan, van Ouder Amstel en geheel Weesperkars- pel worden dan met inwoners en al toe gevoegd aan de gemeente Amsterdam. Dat is sinds 1921 niet meer gebeurd en het heeft dan ook geweldige administra tieve rompslomp met zich meegebracht. Bovendien geldt deze uitbreiding althans wat het gebied Bijlnermeer betreft, voor lopig tot de eerste dinsdag van septem ber 1978, zodat voor dit gebied de admi nistratie niet in de grote pot gaat, om dat er anders tegen die tijd weer net zulke moeilijkheden zullen zijn. De gemeente Weesperkarspel verdwijnt. Het raadshuis blijft echter in 'functie want het wordt hulpsecretarie van Ir. J. A. Manusama, leider van de Zuidmolukkers in ons land, heeft zich schriftelijk tot de Nederlandse minister van Buitenlandse Zaken gewend en erop aangedrongen het onderzoek naar de brandstichters in de Indonesische am- Een 16-jarige Haagse jongen heeft thans bekend de stilettosteken te hebben toegebracht, waaraan de 23-jarige dans leraar van een dansschool in Den Haag, de heer H. Kleynhaus, is bezweken. Zijn vader werd gewond, eveneens door steken van de jongen. De steekpartij had zondagavond plaats in de school van de heer Kleynhaus. Vier jongens waren verwijderd nadat zij moeilijkheden hadden veroorzaakt. Zij kwamen echter terug, vernielden de toe gangsdeur en trokken hun stiletto's. In de verwarring na de steekpartij wisten zij te ontkomen, maar 's nachts werden al len van hun bed gelicht. bassade niet te beëindigen alvorens de daders bekend zijn qn. hun namen gepu bliceerd, „opdat op die wijze voor de zo veelste maal de onjuiste verklaringen van de Indonesische ambassade aan het dag licht mogen treden." In verband met een van Indonesische zijde geuit vermoeden dat de in Neder land verblijvende Zuidmolukkers de stich ters zijn van de brand van woensdag in de Indonesische ambassade, verklaart de heer Manusama in de brief, dat de me thoden van terreur, brandstichting en or deverstoring ter bereiking van het politie ke ideaal van de Zuidmolukkers hun vol komen vreemd zijn. „Wij hebben dit in de achter ons lig gende jaren ook steeds getoond. Alle door ons tot nu toe georganiseerde demonstra ties en ondernomen acties hétben steeds een correct en gedisciplineerd verloop gehad. Het ligt geenszins in onze bedoe ling van de tot dusver gevolgd lijn af te wijken. Tenslotte zijn Zuidmolukkers g^en Indonesiërs", aldus Manusama in zijn schrijven aan de Nederlandse minis ter van Buitenlandse Zaken. Amsterdam en tevens verheven tot „huis der gemeente" opdat er de wet eist dit huwelijken zullen kunnen worden ge sloten. Alle 7700 nieuwe Amsterdammers krij gen wat in hun brievenbus, namelijk een afscheidsbrief van hun huidige gemeente bestuur, een welkomstbrief van het Am sterdamse gemeentebestuur en een dikke enveloppe met tal van brochures en druk werkjes, waarvan de belangrijkste is een klein boekje met de titel „Uw eerste weg wijzer in Amsterdam." De bewoners van Amsterdam in Wees perkarspel behouden het kengetal 02940 voor hun huidige abonneenummer. En wat de post betreft: de straatnamen wor den niet gewijzigd en hun plaatsnaam wordt Amsterdam - Weesperkarspel, post Weesp. Er komt één nieuwe straatnaam bij. Een straat in Driemond zal namelijk genoemd worden naar de huidige burge meester: „Burgemeester Kasteleinstraat", straat." In het noorden, Landsmeer/Oostzaan, die samen van de 7700 vijfduizend Am sterdammers gaan leveren, komt ook een hulpsecretarie, namelijk in de Adriaan Loosjesstraat. Erg veel gaat er niet veranderen. Mis schien wordt de hondenbelasting waj duurder, maar daar staat dan tegenover dat de honden ook in een veel grotere gemeente mogen lopen, zoals de Amster damse voorlichter mr. P. Mijksenaar bij de toelichting snedig opmerkte. (Van onze weerkundige medewerker) Twee dagen voordat augustus zich aan dient geeft de julibalans een beeld te zien dat weinig met zomerweer te maken heeft. Doordat ook deze laatste julidagen te koel zullen blijven, zijn er in De Bilt slechts acht dagen met een iets boven normale temperatuur geweest en geen enkele zomerse dag boven 25 graden. Zes weken geleden hadden wij de laatste echte warme zomerdag met een tempera tuur tussen 25 en 30 graden. Er is deze maand een tekort van ongeveer 25 uren zon geweest. De regenval was in de mees te provincies evenals in juni flink boven normaal. De Bilt had tot vanmorgen 138 millime ter regen tegen normaal 78 millimeter. Niet alleen aan het strand heeft juli met een koele zeewind teleurgesteld, ook het binnenland en zelfs Zuid-Limburg kwa men niet hoger dan tot twee zomerse da gen boven 25 graden tegen normaal 10 In juni bedroeg dit aantal in Limburg 12 Ontsnapte meldt zich. Een 35-jarige man die op 21 juli tesamen met een tweede gedetineerde uit het Bredase huis van bewaring wist te ontsnappen, heeft zich dinsdagavond laat bij de politie in Til burg gemeld. De man had zijn komst telefonisch aangekondigd. Hij is onver wijld naar Breda overgebracht. Tweede keer. De rechtbank in Gro ningen heeft een 31-jarige inwoner van die stad tot tien maanden gevangenis straf veroordeeld wegens poging tot doodslag op zijn 27-jarige gewezen echt genote. Ook in 1964 is de man al eens veroor deeld wegens poging tot doodslag op de zelfde vrouw. Dief. In Utrecht is een 20-jarige winkel bediende gearresteerd in wiens ouder lijke woning een enorme partij gestolen goederen werd aangetroffen, o.a. voor 2.000,aan nieuwe kostuums, drie scheerapparaten, een antieke klok, zil verwerk, twee microscopen, oude boek werken, een duikerklok en voor onge veer 300,aan wijnen en champagne. De drank had hij tijdens het feest van het Utrechts Studentencorps ontvreemd. Uit een kerk had hij zes zilveren kande laars meegenomen. Autodieven. De Haagse politie heeft twee jongens van 20 jaar aangehouden die in Leidschendam, Rotterdam en Den Haag tien autodiefstallen hebben ge pleegd. Ook namen zij twee bromfietsen weg. In Rotterdam arriveerden zij in een auto, die uit Den Haag werd ont vreemd. In Den Haag kwam aan het licht, dat de schilders geen onbekenden van de Haagse politie waren. De auto's en één van de bromfietsen zijn terug gevonden. Diefstal uit juwelierszaak. Met een steen hebben onbekenden in de nacht van woensdag op donderdag de etalageruit van de juwelierszaak P. van den Bo gaard in de Bisschop Zwijsenstraat in Tilburg vernield. De buit was 10.000 aan ring, polshorloges en armbanden. Bruno Togni uit ziekenhuis. Bruno Togni, de directeur van het Italiaanse circus Heros, is vandaag ontslagen uit het Dijkzigt ziekenhuis in Rotterdam, waar hij vorige week vrijdag ernstig toegeta keld door zijn leeuwen werd opgenomen Het leeuwennummer is van het pro gramma verdwenen en vervangen door het optreden van zes Bengaalse tijgers met de Franse dompteur Jeff van Ben, beschikbaar gesteld door de Franse cir cusdirecteur Bouglione. Automarkt in Rotterdam opgeheven. De raad van Rotterdam heeft besloten de automarkt met ingang van 1 september definitief af te schaffen. Wij tonen u 12 keukens van 9 binnen- en buitenlandse keukenfabrikanten. DROOMKEUKENS origineel FORMICA Tevens een ongekend grote sortering HANG-, LEG- en WANDKASTEN KENNEMERLAAN 165- 159 - IJMUIDEN Telefoon 0 2550 - 8428 of 7770 WWIMWWWWWWWWWWWWWMWWWWWWWWWWVWIUWtfmAWV 'WWMWWWWWWWWWWVIIWIIWMIAAIWVWtfWWyWWWWWWWI Het K.N.M.I. deelt mee: Boven Schotland en de Noordzee be vindt zich een omvangrijk gebied van lage luchtdruk, dat langzaam naderbij komt. Het bij dit lagedrukgebied behorende frontensysteem bereikte vanmorgen onze kust, voorafgegaan door een vrij brede regenzone. Na de frontpassage raakt Ne derland in onstabiele polaire lucht, waar in naast opklaringen ook buien voorko men. Het blijft dus wisselvallig weer en omdat de in kracht afnemende wind ook morgen uit zee zal waaien, komt er in het temperatuurverloop bijna geen veran dering. Het blijft koud voor de tijd van het jaar. 'Maiappelli WEERRAPPORTEN Maximum-temperaturen binnen- en buitenland. Neerslag: laatste 24 uur. Zonder hoofdelijke stemming hebben de gemeenteraden van de Noordhollandse dorpen Oosthuizen, Kwadijk, Middelie en Warder besloten op vrijwillige basis deze gemeenten te verenigen. In een eenslui dend verzoek is de kroon verzocht dit be- •luit te willen goedkeuren. De vier dorpen zijn gelegen in de pol der De Zeevang aan de IJsselmeerkust tussen Edam en Hoorn. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Thunderball", 14 j. Frans Hals, 14, 19 en 21.15 u.: „Inspec- teur Clouseau slaat weer toe", 14 j. Lido, 14 en 20 u.: „The great race", a.l. I Zaterdag 23.30 u.: „Nieuwe avonturen van I Marco Polo", 18 j. Luxor, 14, 19 en 21.15 u.: „Don Camillo in Moskou", 14 jaar. Minerva, 14 en 20.15 uur: „Mary Pop- pins", a.l. Rembrandt, 10.30 u.: „De kwhjongens- I streken van Spankie", a.l.; 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Elvis vliegt er uit",'a.l. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.; „De 3 stoo- ges zien ze vliegen", a.l. Studio, 10.30 u.: „Sjors en Sjimmie", a.l.; 114, 16.15 en 19 u.: „Sneeuwitje en de zeven dwergen", a.l.; 21.15 u.: „Zorba de Griek", TENTOONSTELLINGEN Vishal (Grote Markt): Expositie van hedendaagse Amerikaanse kunst. Dage lijks van 10 tot 17 u. en op zondagen van 13 tot 17 u. Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16e tot en met de 19e eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks geopend van 10-17 u. Zondags van 13-17 u; zaterdag eveneens van 20.30 tot 22.30 uur. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunstnij verheid. Dagelijks, behalve maandag, ge opend van 10 tot 12.30 u. en van 13.30 tot 17 u.; zondag van 14 tot 17 u. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente tentoonstelling van schilderijen 19e en 20ste eeuw. Tekeningen van de Hol landse, Italiaanse en Franse school. Fos sielen e.d. Dagelijks behalve zondag; dan van 13 tot 16 uur. Kunstcentrum „De Ark", (Nieuw Hei ligland 1-3): Bootzaal: „100 ambachten" van Jan Luyken. Dagelijks geopend van 10 tot 20 u. Dinsdag gesloten. Expositie van werk van Bert Schmitz tot 13 aug. Artificia (Binnenweg 95. Heemstede): Tentoonstelling van werk van Mari An- driessen en Wim Steyn. Dagelijks van 9.30- 18 u. Tot 15 augustus. In 't Goede Uur (Nieuwe Kerksplein): Expositie van werk van Poppe Damave. Dagelijks van 10-18 u. en 20-22 u. Zon dag van 14-17 u. en 20-22 u. Tot eind juli. Galerie 3 (Jansstraat 48): Expositie van werk van Herman Stoel. Jan Honcoop, Bart Holt, Frits de Nooyer, Saul Belem en Cor- nelisz. Geopend van 12 tot 17 uur. Tot 11 augustus. Woonhuis Jacobus van Looy (Kleine Houtweg): geopend op donderdag van 10 tot 12.30 en 13.30 tot 17 u. Zon- en feest dagen van 14 tot 17 uur. Museum Het huis van Looy (Kamper laan): Expositie van foto's van „Germinal" uit Brussel en „De Muggen" uit Haar lem; tevens mobiele plastieken van Frans Verpoorten. Dagelijks van 10 tot 17 uur en op zondag van 13 tot 17 uur. Tot 1 augustus. DIVERSEN Poppentheater Merlijn, zaterdag 14.30 uur: „De Apebroodboom." VRIJDAG 29 JULI City, 20 uur: „Viva Maria!" Stadsschouwburg, 20 uur: „Huwelijk in moderne stijl". Galerie „De Kastanjeloot", Wüstelaan 32, Santpoort-Zuid, 20 uur: Opening ex positie van gouaches en aquarellen, ver vaardigd door Joanne Appel. De tentoon stelling duurt tot en met 22 augustus. Ruïne van Brederode, Santpoort, van 21 u. af geïllumineerd; 21.30 u.: Uitvoering van het klankspel „Alsof er geen tijd be stond", ZATERDAG 30 JULI City, 20 uur: „Viva Maria!" Stadsschouwburg, 20 u.: „Huwelijk in moderne stijl". Galerie „de Kastanjeloot", Wüstelaan 32, Santpoort-Zuid, van 10 tot 18 uur: Ex positie van gouaches en aquarellen, ver vaardigd door Joanne Appel. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 u. Ruïne van Brederode, Santpoort, van 21 u. af geïllumineerd; 21.30 u.: Klankspel „Zingende stenen". Voorlichtingscentrum Stichting Rijn mond Noordzeekanaal, Semaphoreduin, IJmuiden, open voor individuele bezoe ken woensdagmiddag van 13.30-14.30 uur en zaterdagmorgen van 11.30 tot 12.30 uur. Na telefonische of schriftelijke afspraak is het Voorlichtingscentrum voor groepen steeds te bezichtigen. Men kan zich hier voor richten tot het bureau van de Stich ting: Havengebouw 2e verd., Amsterdam, tel. 020-220665. VRIJDAG 29 JULI Kennemer Theater, 19 en 21.15 „Kaarten op tafel". Luxor Theater, 19 en 21.30 u.: „James Bond Thunderball". W.B. Theater, 20 uur: „Vrouwenjagers". Galerie Boumans, Breestraat 122: Ten toonstelling schilderijen van Jan Sierhuis, geopend tot 18 uur. Kennemer Oudheidkamer, Hoek Stum- phiusstraat-Romerkerkweg, te bezichtigen na aanvraag Moensplein 4, tel. 26020, of Groenelaan 21. ZATERDAG 30 JULI Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: „Kaarten op tafel"; 23.30 uur: „In de slop pen van een wereldstad". Luxor Theater, 19 en 21.30 uur: „James Bond Thunderball". W.B. Theater, 20 uur: „Vrouwenjagers". Galerie Boumans, Breestraat 122. van 8.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 18 uur: Tentoonstelling schilderijen van Jan Sier huis; tot 18 augustus. Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt I Twente Eindhoven regenbui regen- regen regen regen regen geh. bew. Z.-Limburg zw. bew. Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Amsterdam Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Genève Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Barcelona Madrid Mallorca Lissabon onbewolkt onbewolkt zw. bew. licht bew. zw. bew. licht bew. regen zw. bew. zw. bew. zw. bew. mist onbewolkt onbewolkt zw. bew. zw. bew. onbewolkt geh. bew. onbewolkt onbewolkt zw. bew. zw. bew. geh. bew. onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt zw. bew. half bew. z zzw zzw z z zzw zzw zzw w w n zw wnw w z z z wzw 17 19 18 19 19 18 18 18 21 22 22 18 18 19 19 20 18 21 windst. 23 windst. 22 nnw 25 z 18 zzo 19 windst. 16 o wzw o nw ono zw 18 21 24 17 15 30 windst. 34 windst. 23 nnw 25 windst. 31 windst. 29 n 22 Ui B 5 3 4 0.3 0.1 0.2 0 0 0.1 0 0 0 6 6 1 0 0 0 0 1 0 0.4 0 0 8 0 0 40 5 0 0 3 0 0 0 0 Vooral voor het reinigen van wol is Y3 een uitkomst. In koud water. Zonder schuim, zonder schrobben of poetsen. Alstublieft: krimpvrij en glanzend mooi. Neem ook op Uw vakantie een paar pakjes mee. Per sachet van 3 stuks 75 ct. Zaterdag 30 juli Zon op 4.58 uur; onder 20.34 uur. Maan op 20.12 uur; onder 2.15 uur. Hoog en laag water in IJmuiden Vrijdag 29 juli Hoog water 1.10 uur en 13.46 uur. Laag water 9.12 uur en 21.26 uur. Zaterdag 30 juli Hoog water 2.07 uur en 14.38 uur. Laag water 10.12 uur en 22.40 uur. Het hoog en laag water te Zandvoort i» 110 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden.

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 2