„BALLOONWEDSTRIJD" VOOR REGENACHTIGE DAGEN Toepasselijke en puntige teksten gevraagd Achttien prijzen voor de beste inzendingen ZATERDAG 30 JULI 1966 7 y briefkaart vult u achter de cijfers 1 tot en met 9 uw tekst in. Voor de beste serie liggen op de redactie van onze krant achttien prijzen te wachten: een eerste prijs van vijfen zeventig gulden, een tweede en derde prijs van elk vijfen twintig gulden en verder nog vijftien prijzen van vijf gulden, voor welk bedrag al een heel fijn boek te koop is voor het geval dat het blijft regenen. Laat uw fantasie als een kletterende fontein van dolle, gees tige en humorrijke invallen de vrije loop. Tussen haakjes: iedereen mag meedoen, ook degenen die niet op vakantie zijn. Uw inzendingen, die ingestuurd moeten worden onder het motto „Balloon-wedstrijd", moeten uiterlijk maandag 15 augustus in ons bezit zijn: redactie IJmuider Courant, Lange Nieuwstraat 427, IJmuiden. Ofschoon wij ervan overtuigd zijn, dat het louter vrij-af zijn de vakantiepret niet kan drukken dachten wij toch, dat wij vooral onze met vakantie-zijnde abonnees een ple zier zouden doen met een prijsvraag die de landerige uurtjes van een regenachtige dag een beetje op de achtergrond kan schuiven. Op deze pagina vindt u een aantal plaatjes, waarbij een toepasselijke, vooral puntige tekst bedacht moet worden. Die tekst is bestemd geplaatst te worden in de „balloons" (wolkjes) op de foto's. Een niet gemakkelijke opgave, maar u wilt ons toch niet wijsmaken, dat als gevolg van de regen behalve de zon, ook uw fantasie, uw gevoel voor humor, uw gevatheid zijn weg gespoeld? De wolkjes zijn, zoals u ziet, genummerd; op een

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 7