Pozdnyakova raakte haar wereldrecord kwijt in Utrech t Prozumenshikova op 200 meter schoolslag nog de beste Gouden medailles voor Galina en Christine Oost-Duitsland voor Nederland zeer lastige tegenstander T r ainer s toto-tips DANSLES Dansschool RIEN KNOL RESULTATEN IN UTRECHT Oost-West in Utrecht - 13 JAAR OUD - Gretta Kok verloor haar duel van Jill Slattery Bep Weeteling en Henri van Osch uitgeschakeld Wim Guldemond weer tweede Press-zusters en Schelkanova niet naar Boedapest Beatles speelden Ada Kok parten Hongaars elftal voor interland WOENSDAG 24 AUGUSTUS 1966 13 lüy Caron Glay en de dienstplicht HET ADRES VOOR GED. RAAMGRACHT 77 tegenover de Schouwburg HAARLEM - Telefoon 0 2500 - 17068 - Vraagt prospectus Prozumenshikov a Finale 200 meter schoolslag dames: 1. Ga- lina Prozumenshikova (Rusl.) 2.40.8 (nieuw wereld- en Europees record. Oude record 2.43.0 van Irina Pozdnyakova, Moskou 16-7- '66), 2. Irina Pozdnyakova (Rusl.) 2.41.9, 3. Jill Slattery (G.-B.) 2.47.9. 4. Gretta Kok (Ned.) 2.48.8, 5. Stella Mitchell (G.-B.) 2.51.6, 6. Susanne Grimmer (O.-Did) 2.51.6, 7. Barbel Grimmer (O.-Did) 2.53.2, 8. Mar tha Hoffmann (W.-Dld) 2.55.2. Finale 100 m rugslag dames: 1. Christine Caron (Fr.) 1.08.1, 2. Linda Ludgrove (G.-B.) 1.06.9 (nieuw Brits record), 3. Christa Ba- laban (Roem.) 1.09.7, 4. Natalia Mikhailova (Rusl.) 1.10.8. 5. Brigitta Kohier (O.-Did) 1.11.2, 6. Ulla Patrikka (Finl.) 1.11.3 (nieuw Fins record), 7. Coby Sikkens (Ned.) 1.11.3, 8. Maria Paz Corromias (Sp.) 1.12.6. Finale 4 x 100 meter wisselslag heren: 1. Rusland (Mazanov, Prokopenko, Kuzmin, Ilichev) 4.02.4, 2. Oost-Duitsland (Dietze, Henninger, Gregor, Wiegang) 4.02.9 (nieuw Oostduits record), 3. Hongarije (Csikany, Lenkey, Gulyas, Szentirmay) 4.05.9 (nieuw Hongaars record), 4. West-Duitsland (Kup- pers. Donners, Stocklasa, Kremer) 4.07.0 nieuw Westduits record), 5. G root-Brit - tannië (Jackson, Tucker, Bewley, McGregor) 4.08.9 (nieuw Brits record), 6. Nederland (Van Beek, Van Oest, Jiskoot, Bontekoe) 4.09.8 (nieuw Ned. record), 7. Italië (Chino, Oross, Fossati, Borracci) 4.11.1, 8. Frankrijk (Vicente, Kiehl, Pommat, Cesere) 4.09.7 (gediskwalif.). De stand na vijf verplichte en twee vrije sprongen bij het springen van de drie-meter- plank bij de heren ziet er als volgt uit: 1. Giorgio Cagnotto (It.) 509.05, 2. Pentti Koskinen (Finl.) 506.60, 3. Vladimir Vasin (Rusl.) 504.50, 4. Mikhail safonovd Rush) 484.85, 5. Tord Andersson (Zweden) 476.00, 18. Ton van Oudlieusden (Ned.) 404.55. Vanavond wordt in Utrecht de finale 200 meter rugslag heren, de finale 400 meter vrije slag dames en de 4 x 200 meter vrije slag estafette heren gezwommen. Voor die laatste finale plaatsten zich gistermorgen: Oost-Duitsland 8.08.2, Frankrijk 8.09.8, Zwe den 8.11.3, Rusland 8.14.5, West-Duitsland 8.15.1, Groot-Brittannië 8.16.3, Spanje 8.19.2, Finland 8.20.7. Gisteravond werden de series 400 meter vrije slag heren gezwommen. Voor de finale, vanavond, plaatsten zich: Alain Mosconi (Fr.) 4.16.4, Semen Belits-Geiman (Rusl.) 4.18.0, Holger Kirschke (W.-Dld) 4.18.4, Fran cis Luyce (Fr.) 4.19.0, Juan Fortuny (Sp.) 4.19.8, Vladimir Bure (Rusl.) 4.19.9, Olaf von Schilling (W.-Dld) 4.22.0, Frank Wie- gand (O.-Did) 4.20.1. Bij de Europese zwemwedstrijden heeft een Westduitse grootvader zijn Oostduitse kleindochter voor het eerst gezien. De Oostduitse zwemster Bri gitte Kohier uit Maagdenburg stond op het lijstje voor de Europese zwem- kampioenschappen. Haar grootvader uit Duisburg las dat, reisde naar Utrecht en vroeg om toelating in het Europese dorp, omdat hij zo bijzonder graag zijn klein dochter wilde zien. De leiding stond de bejaarde man toe het dorp binnen te gaan. De Oostduitse ploegleiding ontving de grootvader allerhartelijkst en Brigitte kreeg toestemming zo vaak zij wilde haar grootvader te ontmoeten. Galina Prozumenshikova, de Russische Olympische kampioene op de 200 meter schoolslag, zwom gisteren tydens de Europese zwemkampioenschappen, opgejaagd door haar pas 13-jarige landgenote Irina Pozdnyakova, met 2 min. 40.8 sec. een nieuw wereldrecord, waarvan de betekenis die van vrijwel alle klassieke topprestaties overtreft. Breed, zelfbewust, de schouders losjes be wegend stond even voor het invallen van de duisternis de geblokte Russische op de hoogste trede van het ere- platform. Achter haar verscheen in de lichtende letters van het voor het eerst werkende elektronische score bord: Galina Prozumenshikova 2.40,8 Uit de luidsprekers klonk: „Nieuw wereldrecord". Galina hief de handen boven het hoofd. Dit was een moment van glorie. Voor zij naar Utrecht kwam, had zij zichzelf beloofd rond de twee minuut veertig te zwemmen om haar hoog opge- schoten landgenote Pozdnyakova niet alleen te ver slaan, maar haar bovendien het wereldrecord afhandig te maken. Ze slaagde in beide. Irina Pozdnyakova, vol wassen van gestalte, maar met kinderlijke trekken in het gelaat, moest in de laatste meters buigen voor het tomeloze geweld waarmee Prozumenshikova op de finishwand afschoot. Ook Irina bleef echter met 2.41,9 ruim onder het wereldrecord dat zjjzelf enkele weken tevoren op 2.43,0 had gebracht. In deze grandioze 200 meter schoolslag finale vochten vooraan Galina en Irina om de wereldhegemonie, daarachter stre den de Britse Jill Slattery en Gretta Kok op de banen 3 en 6 om de bronzen medaille. Deze strijd werd door Gretta Kok uiteindelijk met 0,9 sec. verloren. „Ach," zei haar zuster Ada, „ze heeft al les gegeven wat ze had, wat zou men nog meer van haar kunnen verwachten." Al leidde Gretta's sensationele come back in de wedstrijdsport dan niet tot een plaats op het erepodium, de slanke Am sterdamse evenaarde toch maar even haar prestatie van zes jaar geleden bij de Olympische Spelen van Rome, waar zij eveneens vierde werd. Men kan niet spreken van een bepaalde stijl die deze sensationele Russische suc cessen mogelijk maakt. Galina is het ty pe dat ook bij de Russische heren voor komt: een hele korte armslag, waarbij de stuwing voornamelijk uit de benen komt. Irina daarentegen zwemt met een hele lange armbeweging, waarbij zij soe pel en lichtjes als een skiff door het wa ter gaat. Deze laatste beweging is echter moeilijk te versnellen en dat bracht waar schijnlijk Galina op de laatste baan in Na de finale 100 meter rugslag: de Nederlandse Coby Sikkens en de Franse Christine Caron (voorgrond). Galina Prozumenshikova zelfs de Russen struikelen over deze naam is een vriendelijk blond meiske, dat aan een van de vele universiteiten van Moskou sportjournalistiek studeert. Haar specialiteit in de schrijverij? Uiteraard zwemmen, de tak van sport die haar binnen twee jaar tijd tot tweemaal toe op de schoolslag de hoog ste trede van het erepodium deed bestijgen. De 1,65 meteer grote Galina, die 76 kg. weegt, is wel de beroemd ste Russische zwemster van de laat ste jaren. Vlak voor de Spelen in Tokio werd zij nog ernstig bedreigd door haar landgenote Babanina, maar in Japan was zij onverslaanbaar en veroverde zij haar eerste gouden plak. De bes te tijd van de op 26 november 1948 ge boren Russin was tot nog toe 2.44,3. Maar is nu 3,5 seconde van afgegaan. Of zij nu stopt met de zwemmerij? „Naturlijk niet, ik wil doorgaan, ze ker tot Mexico". Christine of zoals zij algemeen in Frankrijk wordt genoemd „Kiki" Caro is op 10 juli 1948 in Montrouge gebo ren. Zij zwom reeds vier jaar gele den bij de Europese kampioenschappen in Leipzig, maar werd verslagen o.m. door onze landgenote Ria van Velsen. Kiki liet zich echter niet uit het veld slaan en ging onder leiding van ma dame Berlioux hard trainen. En ziet, toen de spelen van Tokio voor de deur stonden, was zij sterk favoriet. Daaraan had in niet geringe mate de verbetering van het wereldrecord op de 100 meter rugslag tot 1.08,6 bijge dragen. Maar Tokio leverde voor Chris tine, die de meest fotogenieke zwem ster wordt geacht een teleurstelling op. In de finale werd zij verslagen door Kathy Ferguson: 1.07,7 - 1.07,9. Had Kiki haar hoogtepunt gehad? Het leek erop, want na Japan werden haar tij den langzamer en de overwinningen zeldzamer. Nog dit jaar werd zij in Zuid-Afrika herhaalde malen geklopt door Karen Muir en Ann Fairley. De laatste werd voor een revanche naar Frankrijk uitgenodigd en weer werd Caron verslagen. Daarbij vestigde Ann Fairley een nieuw wereldrecord met 1.07,4. Christine kwam toen tot 1.09,0. De maanden voor Utrecht heeft het duo Caron-Berlioux, een in-Frankrijk belasterde combinatie, echter aan de vorm van Kiki geschaafd en met suc ces. winnende positie. De 18-jarige Russische leerling-journaliste was, hoewel zij bij het naderen van de keerpunten steeds ver snelde, een wonder van gelijkmatigheid, 37,2, 40,8, 41,4 en opnieuw 41,4 waren haar 50-metertijden. Haar zwemmen in Utrecht bracht het wereldrecord, dat Ada den Haan na de nieuwe reglementen van de FINA op 2 min. 52,6 stelde, in nog geen tien jaar 11,8 sec. omlaag. Korte tijd na de huldiging van Prozu menshikova stond de Franse covergirl Christine Caron uitermate fotogeniek op de hoogste trede van het ereschavotje. Voor het eerst sinds de achttienjarige Francaise een jaar of vier geleden door madame Berlioux als de grootste rugslag- zwemster aller tijden werd geïntroduceerd voldeed Christine aan de verwachtingen. Ze deed het zelfs overtuigend. In een perfecte cadans, zich goed oriënterend op de lichtbakken boven de baan, zwom ze zonder moeite van de anderen weg. Alleen op de terugweg maakte de Brit se vechtster Linda Ludgrove het haar even moeilijk. Een kleine tempoverhoging was echter voldoende om ook deze bedrei ging onschadelijk te maken. Met 1.08.1 bleef „Kiki" slechts 0,2 sec. van haar eigen Europese record verwijderd. De Groningse Coby Sikkens kon zich niet handhaven op de vierde plaats die zij in de series had veroverd. Op de laatste me ters verloor zij zoveel terrein, dat zij ten slotte op de zevende plaats uitkwam, met overigens dezelfde tijd als in de series: 1.11.3. In de eerste finale van dinsdag bereikte de Nederlandse vertegenwoordiging de tot dusver relatief beste prestatie van de kampioenschappen. De Nederlandse heren- ploeg, bestaande uit Rinus van Beek, Ar- Op de vierde dag van de Europese zwemkampioenschappen is de vele trai- ningsarbeid van Bep Weeteling en Henri van Osch niet beloond geworden met een plaats in de finales van de 400 m vrije slag en de 200 m rugslag. Bep Weeteling, wier selectie voor de 400 m na afloop van de nationale kampioenschappen te Eind hoven reeds hevig werd gekritiseerd, bleek niet de morele hardheid te kunnen opbrengen waarvan coach Kerkhoven uit ging, toen hij haar verkoos boven Betty Heukels en het jeugdige, veelbelovende talent Yvonne van Kuilenburg uit Heem stede. Het Zaanse meisje, dat op de 100 m rugslag ongetwijfeld veel beter tot haar recht zou zijn gekomen, finishte in de eerste serie in 5.03,0 en was daarmee kansloos voor een finaleplaats. Hetzelfde verging het Henri van Osch in de series van de 200 m rugslag: vijfde in de twee de serie in 2.21,2. Was Henri van Osch in de buurt van zijn beste persoonlijke prestatie (2.18,4 daterend uit 1964) geble ven, dan zou hij ongetwijfeld de eindstrijd hebben gehaald, want de series van de 200 m rugslag gingen niet hard. Wereldkampioen boksen Cassius Clay heeft zich gisteren met de Koran onder de arm naar een speciale zitting van de raad voor de dienstplicht in Louisville be geven om uitstel van dienst te vragen op godsdienstige gronden. De zitting duurde bijna vier uur. Clay zei na af loop dat er geen beslissing is genomen. VOETBAL. De wedstrijd AjaxDWS, die zondag 4 september wordt gespeeld zal plaatsvinden in het Olympisch Stadion in Amsterdam en niet op het Ajax-terrein aan de Middenweg. Kierde Bimolt, die een blindedarm operatie heeft moeten ondergaan.&ii-- daardoor niet kon meedoen aan de Europese zwemkampioenschappen, kreeg in het Diaconessenziekenhuis in Utrecht bezoek van Mirjam van Hemert, Coby Butter en Coby Sik kens (v.l.n.r.). thur van Oest, Jan Jiskoot en Johan Bon tekoe, eindigde weliswaar in de finale van de 4 x 100 m. wisselslag als voorlaatste, maar de totaaltijd van 4.09.8 betekende een nieuw record voor nationale ploe gen, tenminste als de KNZB, zoals over al in het buitenland gebeurt, een dergelij ke recordlijst zou bijhouden. Het oude re cord stond (onofficieel dus) op naam van de ploeg die in Tokio een tijd maakte van 4.10.5. De tussentijden waren: Van Beek (rugslag) 1.04.0, Van Oest (schoolslag) 1.11.5, Jiskoot (vlinderslag) 59,0 en Bon tekoe (vrije slag) 55,3. Met zijn tijd van ruim onder de minuut was Jiskoot, die hier in Utrecht afscheid neemt van het wedstrijdzwemmen, zelfs na de Oostduit ser Jürgen Dietze de snelste vlinderslag- zwemmer van allemaal. ...De Oostduitser, die 57,8 sec. maakte had zich daarbij blijkbaar teveel geforceerd en stond bra kend op het erepodium. Overigens bracht de krachtexplosie van Dietze de Oostduit sers geen gouden medaille. Rusland, met Mazanov, Prokopenko, Kuzmin en Ilichev, bleef de laatste Oostduitser (de onvermij delijke Frank Wiegand) juist een halve se conde voor: 4.02.4 tegen 4.02.9. Hongarije eindigde met 4.05.9 als derde. De Nederlander Wim Guldemond is gis teren weer tot een goede tweede plaats gekomen bij de wedstrijden voor het Europese kampioenschap Sharpies in Tra- vemuende. Winnaar van de wedstrijd, die onder zeer ongunstige weersomstandig heden regen en harde wind werd gevaren, werd de Duitser Schaper. Sensationele wedstrijden en enkele ver rassingen hebben het waterpolotoernooi op de vierde dag in de belangstelling doen stijgen. Verheugend bij dit alles was natuurlijk de 2-1 zege van de Nederlan ders tegen Zweden, waardoor de Oranje- ploeg zich samen met Hongarije uit de poule A in de halve finales plaatste. Daarin komen ook uit Oost Duitsland en Joegoslavië uit groep B, Rusland en Roemenië uit groep C en Italië en West Duitsland uit groep D. Nederland begint aan de nieuwe halve-finalegroep met een verliespartij tegen Hongarije, want de reeds gespeelde wedstrijden blijven mee tellen, en zal dus alleen nog Oost Duits land en Joegoslavië ontmoeten. Van deze twee is de verrassend sterk naar voren gekomen Oostduitse ploeg de gevaarlijk ste tegenstander en het lijkt dan ook on waarschijnlijk dat de mannen van Rudy van Feggelen tot de laatste vier zullen kunnen doordringen. Oost Duitsland speelde dinsdagavond een spannende ontmoeting tegen de Joe- goslaven, die in Tokio nog het zilver had den veroverd en sterker werden geacht. Het werd een zeer hard gevecht, dat kort na het begin van de tweede spelperiode een sensationeel verloop kreeg toen de Oostenrijkse scheidsrechter Dirnweber de ene speler na de andere uit het water stuurde. Dit ging zo door tot ver in de derde periode, toen nog slechts twee Joegoslaven tegen drie Oostduitsers stre den. .toen pas viel het beslissende Oost duitse doelpunt. In ieder geval zal Nederland dus de prestatie van Tokio, waar het ook op de achtste plaats eindigde, kunnen evenaren maar een iets betere klassering is nu waarschijnlijker. Men rekent zelfs op een zesde plaats waardoor ons land volgend jaar weer vertegenwoordigd zal zijn bij de trofeo d'Italia, een nuttig toernooi om jonge spelers te testen. Natuurlijk waren alle Nederlandse spelers nerveus tegen Zweden nu er voor beide partijen zoveel op het spel stond. Daarmee is ook het slappe schot verklaard waarmee Gerrit Wormgoor een solo besloot. Toch nam Nederland de leiding toen Van Dorp mee naar voren ging. Uit zijn pass kon Van der Voet de stand op 1-0 brengen. Door dit doelpunt veranderde direct het karak ter van de strijd. De Nederlanders die al aan een gelijkspel genoeg hadden om bij de laatste acht te komen, vertraagden het spel en hielden tot halverwege de der de periode de Zweden in bedwang. Toen beging Van Ommen een ernstige fout en werd door de Belgische scheidsrechter Bauwens uit het water gezonden. Svens- son kon met een houdbaar schot de nu merieke meerderheid uitbuiten. Nog al tijd moesten de Zweden blijven aanval len om te winnen. Het werd de Scandina- viërs noodlottig. Want 15 sec. voor het verstrijken van de 3de periode overtrad Ekman de regels en werd naar de kant verwezen. Rustig begonnen de Nederlan ders aan de laatste periode. Zij hadden geen haast en rekten nog ruim 3 minuten voordat Gerard van der Kolk de beslis sende treffer inschoot. Groep A: HongarijeGroot-Brittannië 7-0 (1-0, 2-0, 2-0, 2-0). Groep B: Oost-Duitsland-Joegoslavië 2-1 (1-1, 0-0 1-0, 0-0). Groep C: RoemeniëRusland 2-3 (0-1, 2-0, 0-1, 0-1). Turkjje-Bulgarije 2-14 (0-2, 1-2, 0-6, 1-4). Groep D: Italië-Ierland 12-3 (3-0, 3-3, 3-0, 3-0); West-DuitslandBelgië 6-6 (1-2, 2-1, 1-2, 2-1). De indelingen van de halve-finalepoules zijn: Groep E: Hongarije, Nederland, Oost- Duitsland en Joegoslavië. Groep F: Rusland, Roemenië, Italië en West-Duitsland. De indeling van de groepen die om de 9de tot en met de 16de plaats spelen, zijn: Groep G:: Zweden, Spanje, Frankrijk en Tsjechoslowakije. Groep H: Bulgarije, Turkije, België en Ierland. De resultaten van de reeds in de nu beëindigde groepen gespeelde wedstrij den blijven gehandhaafd. De standen in de halve finalegroepen zijn dus: Groep E: 1. Hongarije 1-2 5-3; 2. Oost- Duitsland 1-2 2-1; 3. Joegoslavië 1-0 1-2; 4. Nederland 1-0 3-5. Groep F: Rusland 1-2 3-2; 2. Italië 1-2, 6-5; 3. Roemenië 1-0 2-3; 4. West-Duits- land 1-0 5-6. Tamara en Irina Press en Tatjana Schelkanova ontbreken in de Russische ploeg voor de Europese atletiekkam- pioenschappen. die volgende week in de Hongaarse hoofdstad Boedapest worden gehouden. Schelkanova, die vier jaar ge leden in Belgrado Europees kampioene werd, zou tijdens de training zijn gebles seerd. De zusters Press, Tamara Olym pisch kampioene, Europees kampioene en wereldrecordhoudster discuswerpen en kogelstoten en Irina Olympische kampioe ne en wereldrecordhoudster op de vijf kamp en 80 meter horden, kunnen niet uit Moskou weg in verband met ziekte van hun moeder. In totaal nemen in Boedapest 812 atleten deel uit 22 landen. „We all live in a yellow submarine", het nieuwste nummer van de Beatles, heeft de)vlinderslagspecialiste Ada Kok dinsdagmorgen tijdens de series van de 400 m. vrije slag parten gespeeld. Ter wijl aan de kant de Nederlandse sup porters, gemakkelijk zittend in een mild zonnetje, zich met verbazing af vroegen wat er met Ada Kok aan de hand was, lachte de Amsterdamse, niet geconcentreerd zwemmend, in zichzelf. ,Het is misschien een beetje gek om te zeggen, maar halverwege de race moest ik ineens lachen, toen dat laatste mopje van de Beatles in mijn gedach ten schoot, 's Morgens hadden wij het met z'n allen gezongen bij de radio en toen het tijdens de serie zo goed ging in de beginfase (Ada Kok had na 100 en 200 m. een ruime voorsprong) voel de ik mij gelukkig gestemd. Omdat het liedje zo toepasselijk was moest ik lachen en voor de rest van de race kon ik de melodie niet meer kwijtra ken." Ada Kok was zo ontspannen, dat zij vergat op de laatste twee keerpun ten te kieferen. Ze tikte gewoon aan, draaide zich om en ging voort. Zij ein digde als derde in haar serie in de matige tijd van 4 min. 57,3 sec. en plaatste zich op het nippertje als zesde voor de finale. Het Hongaarse voetbalelftal dat woens dag 7 september in Rotterdam tegen Ne derland speelt, zal nagenoeg gelijk zijn aan het team dat tijdens het wereld kampioenschap in Engeland zo'n uitste kende indruk maakte. De Hongaarse formatie ziet er als volgt uit: Szentmihalyi; Kaposzta, Matrai, Mes- zoly en Szepesi; Mathesz en Sipos; Be ne, Albert, Farkas en Rakosi. De ontmoeting wordt geleid door een Noorse scheidsrechter, die wordt geassis teerd door twee landgenoten. VOETBAL. Goals van Law hebben dinsdagavond Manchester United in Liver pool de overwinning gebracht op bekerhou der Everton in een wedstrijd voor de eer ste divisie van de Engelse League. Da uitslag was 1-2. Evenals Manchester Uni ted won ook Arsenal zijn tweede league wedstrijd. De Londenaren versloegen West Ham United met 2-1. Burnley, dat het vorige seizoen als derde eindigde, bleef eveneens op 100 pet. winst door een zege met 3-0 op Fulham. Sheffield Uni- ter-Newcastle werd 0-1. (Van onze sportredactie) Oefenmeester Klijn van EDO scoort met opvallend gemak pun ten in de toto-race om de trip voor twee personen naar de Engelse cup finale. Na twee toto's staat hij aan de top van de ranglijst met acht tien punten: vooral zijn tien pun ten door het invullen van toto nummer 2 waren lucratief. Hij wordt thans op drié punten afstand gevolgd door de heren Gosen (Haarlem) en De Vos (RCH). Oe fenmeester De Visser vertrouwt op zijn eindspurt. Voorlopig zit de Telstar-trainer nog erg laag (elf punten). Een goede gelegenheid om de ranglijst geheel en al om te gooien doet zich in het komende weekeinde voor. Dan immers staan er twee wedstrijdprogramma's en dito toto's op het spel. Alleen De Visser heeft te maken met één wedstrijd van zijn verenigingGo sen, De Vos en Klijn echter met twee. Van hen is de voorzitter van de afdeling betaald voetbal van Haarlem, Gosen, het royaalste in zijn gedachten ten aanzien van het komende weekeinde: „dat is vier punten voor ons". De verwachtin gen voor de toto's zijn (respectie velijk De Visser, Klijn, Gosen en Vos). Volendam-Heracles 1111 Zaanstreek-Graafschap 3 111 Blauw Wit-NEC 2 13 1 iFC Drente-Velox 13 11 RBC-DHC 1111 FC Den Bosch-DFC 12 3 1 Vitesse-Volewijckers 1111 RCH-Cambuur 113 1 SVV-Alkmaar 2 2 12 Eindhoven-Holl. Sport 3 3 11 NOAD-Limburgia 2 2 2 2 EDO—ZFC 112 3 Fortuna Vl.-PEC 13 11 PS V-Telstar 3 111 Sittardia-Willem II 1111 Sparta—DOS 1111 MVV—Go Ahead 2 2 2 2 DWS-Feijenoord 3 3 2 2 FC Twente-Ajax 2 2 2 2 NAC—GVAV 13 3 2 Elinkwijk-Fortuna 12 3 2 XerxesADO 2 2 2 2 Cambuur-FC Drente 1111 Volewijckers-Blauw W. 3 2 1 2 Velox-Heracles 3 3 3 2 NEC-De Graafschap 1111 Inschrijving voor BEGINNERS en GEVORDERDEN; ook OUDEREN en GEHUWDEN

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 13