ikt zo eerlijk Belegen Leidse Oude Edam Blue Band j heeft een Jonge Edam 14.90 Blue Band geeft onmisbare bouwstoffen van 7 tot en met 14 september) Belegen Goudse Boeren Goudse Ferdinands belevenissen Neem geen risico's! Alleen rSPI HOENSON'S I I Dubbelbrander Als u morgen bij uw kaasleverancier binnen stapt, zult u verbaasd staan over het enorme assortiment kaas waaruit u kieskeurig kunt kiezen. Kom, laat u in deze Week van de Kostelijke (Nederlandse) Kazen eens verleiden. Door zo'n jonge Leidse. Door zo'n pittige oude Edammer, door zo'n rondborstige Boeren Goudse. U zult er geen spijt van hebben, Kaas is lekker, veelzijdig, voedzaam, betaalbaar. Kaas past bij de boterham, bij de warme maaltijd, bij de borrel, in het vuistje. En... verandering van kaas doet eten. Nederlands meest verkochte kaas. Spreekt voor zichzelf. Uw man zal u dankbaar zijn als u 'm - voor de afwisseling eens deze kaas meegeeft. Heerlijk pittig. Oranje van kleur. Helaas heel moeilijk te krijgen, Da's een kaas met een uitgesproken smaak. Je moet 'r van houden, maar als je 'r van houdt.../ Bij de borrel in blokjes weer 's wat anders En., .niettegenstaande de komijnen lopen kinderen er mee weg. Rijper en voller dan jonge Edam, maar nog altijd die wereldberoemde smaak. Ook zacht en smeu'ig, maar weer heel anders dan Edam. Vooral vrouwen zijn er dol op. Wordt nog op de boerderij gemaakt. Heel apart. Echt iets voor kaaskenners! Niet een kaas voor iedereen. Je moet echt wat meer van kaas weten voordat je daar aan toe bent. W ereld beroemd! Heerlijk zacht van smaak. Niet voor niets dè kaas voor buitenlanders Alleen deze week! Voetnoot: Na 14 september mag u gerust doorgaan met kieskeurig kaas te kopen! Inderdaad verrassend goedkoop Is deze donkerblauwe kinder blazer, vlot model, 2 rijen knopen, 2 zij splitten, gefabriceerd van een fraaie kwaliteit melton voor de jeugd van 6 t/m 14 jaar, alle meten Van 19.75 voor Vraag uw kaasleverancier de speciale folder met J voor elke dag van m de Week van de Kostelijke Kazen 4Ê een ander kaasrecept. "e/r. 15 I heeft de dubbele I capaciteit van een w I gashaard: maar liefst 20.000 Kcal/u. Al vriest 't dat het kraakt, U zit nooit in de kou! Neem bij het kopen van een haard dus geen risico's. Bestel Hoenson's dubbelbrander. Verkrijgbaar bij: HAARLEM: TIMMERMANS Gen. Cronjéstraat 14 Telefoon 02500—62109 IJMUIDEN: VAN GELDER Industriestraat 45 Telefoon 02550-4461

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 16