Wetsontwerp van dr. Veldkamp Alle Nederlanders verplicht verzekerd beneden de bij een inkomen f 12.750 per jaar I en nieuwtjes kijken bij Maranka Brief over oecumene van r.-k. bisschoppen Ervaringen met gemengde huwelijken niet zo gunstig fÊjaranka JUeubeleri Chefarine .4" Bouwkunde aan TH Eindhoven Veehouder bekent mishandeling van Duitse jongen Doden in het verkeer Brand in Den Haag is wellicht aangestoken Bouw begint aan het Eurocontrolcentrum Hoofdprijs staatsloterij blijft 100.000 Mooi najaarsweer Vrouw steekt haar man neer 4 beroemde middelen doen wonderen Arbeiders getroffen] door vallend beton DINSDAG 20 SEPTEMBER 1966 Recht Naar draagkracht Inval in provokelder in Amsterdam WEERRAPPORTEN Haarlem Spoedig beslissing over Navo-vestiging in Limburg l7 elsen-lJ muiden De vier middelen, verenigd in één tablet Chefarine „4", zijn elk afzon derlijk in de hele wereld beroemd en hebben miljoenen mensen baat ge bracht. Tezamen werken zij nog beter en doen werkelijk wonderen. Eén der bestanddelen is het betrouw bare maagmiddel Chefarox, dat een teveel aan maagzuur neutraliseert. De combinatie is ideaal om pijn of griep doeltreffend te bestrijden Beverwijk Minister Veldkamp (Sociale Zaken en Volksgezondheid) heeft de Twee de Kamer voorgesteld de verplichte en vrijwillige ziekenfondsverzeke ring, zoals die zijn geregeld in de ziekenfondswet, om te vormen tot eon beperkte volksverzekering, waarin iedere burger, zowel werknemer als zelfstandige, met een inkomen bene den de weistandsgrens (thans f 12.750) verplicht wordt opgenomen, uitgezon derd de ambtenaren, die een eigen regeling krijgen. Ook de bejaarden- verzekering wil de bewindsman over hevelen naar deze volksverzekering, waarop de nieuwe verzekering tegen zware geneeskundige risico's moet aansluiten. Beide volksverzekeringen treden op 1 juli 1967 in werking. Het ligt in de bedoeling dezelfde risi co's te dekken als thans door de bestaan de ziekenfondsverzekeringen geschiedt (d.w.z. hulp van huisarts, tandarts, spe cialist, verblijf van een jaar in een zie- mie wordt ten laste van de werkgevers.de vrijwillige verzekering en de beiaar- gebracht om de verhoudingen in de on- I denverzekering door een grotere bijdrage uit de algemene middelen, is financieel niet mogelijk. gebracht om de verhoudingen in de on derlinge premielast, die door het ver dwijnen van de invaliditeits- en ongeval lenwetten wat scheef zijn komen te lig gen, weer recht te trekken. Voor sommi- Tnl™„ ge categorieën zelfstandigen ontstaat door' Uima de invoering van het draagkrachtbeginsel een kleine lastenverzwaring, voor anderen, met name de lagere inkomensklassen, een aanzienlijke verlichting. In het alge- I "c u/u.uuu mensen met een in- meen wordt de situatie gelijk getrokken men °nder de weistandsgrens, die nog ten opzichte van de loontrekkenden, ter- "let. °ver een voorziening beschikken, bij wijl de invoering van de volksverzekering ziekenfondsverzekering betrekken. Tal- tegen zware geneeskundige risico's in de fna «terend schrijft dr. Veldkamp dat nimixxro nramimh.Ali. 11 —-1 - De regering heeft daarom voor de be perkte volksverzekering gekozen en wil daarmee de 570.000 mensen met een in kenhuis of sanatorium, verstrekking van hg verzekerden in vergelijking tot de medicijnenen medische hulpmiddelen, J!!"?kering ,te zwaar belast, nieuwe premisituatie begrepen is. Minister Veldkamp schrijft in zijn toe lichting op het wetsontwerp (ter wijzi ging van de ziekenfondswet) dat naar zijn mening alle burgers met een inko men beneden de weistandsgrens recht hebben op een adequaat pakket gezond- heidsvoorzieningen op gelijke voorwaar- den. Thans zijn de lasten ongelijk ver deeld. In de huidige situatie worden na melijk belangrijke groepen van vrijwil lig verzekerden in vergelijking tot de ziekenvervoer, massage, bestraling, uit kering van kraamgeld e.d.) Waar nodig zal het verstrekkingenpakket worden aan gepast aan de wet op de zware genees kundige risico's (die verzekert tegen lan ger verblijf in ziekenhuis, sanatorium of verpleeginrichting) alsmede aan de Wet op de Arbeidsongeschiktheid (hetgeen be tekent dat de ziekenfondsen ook moeten uU1 Uvlflo Ij omdat de premie naar draagkracht wordt geheven en zij geen gezinspremie is. Bo vendien belast de groep bejaarden, die wegens haar inkomen buiten de bejaar denverzekering valt en daarom in de vrijwillige verzekering is opgenomen, de ze verzekering met een extra risico. Vroegere pogingen van minister Veld kamp om ook voor de vrijwillige verze- dr. het hier gaat om het belang van enkele honderdduizenden zelfstandigen, die „eco nomisch niet sterk genoeg zijn om de kans van de doktersrekening te lopen" en tot dusver daarom van geneeskundige voorziening verstoken zijn gebleven. De regering heeft gisteren toestemming verleend tot het openen van de studie richting der bouwkunde aan de technische hogeschool Eindhoven met ingang van 1 september 1967. Dit is gistermiddag mee gedeeld door de rector magnificus prof dr. K. Posthumus aan het einde van de i ede, waarmee hij het nieuwe academi sche jaar der Eindhovense T.H. opende. MH0HMÉÉN s,,. I Legers des Heils. De nieuw benoemde territoriale commandanten van het Le ger des Heils in Nederland, commissio ner Kaarse Westergaard en zijn echtge note, zullen dinsdagavond in een specia le welkomstdienst in Marcanti in Am- sterdam worden geïnstalleerd. Isa kabinetsformateur. De gouverneur van de Nederlandse Antillen heeft de heer R. J. Isa verzocht de vorming op zich te nemen van een kabinet op een zo breed mogelijke basis. De heer Isa heeft deze formatie-opdracht in beraad gehouden. Teach-in in Nijmegen. Donderdag as. zal in Nijmegen door de unie van stu denten te Nijmegen een teach-in wor den georganiseerd over het beurzenbe- leid. J Zweeds bezoek aan Nederland. Een dele gatie, bestaande uit zestien leden van het Zweedse parlement, zal van 26 tot en met 30 september 1966 een bezoek aan ons land brengen. ADVERTENTIE cenfondsen ook moeten T', vrijwillige verze gaan zorgen voor de medische revalida- draagkrachtbeginsel in te voe- tie). Over de eventuele invoering van een ren) Zl;lj ?p tfgenwerking van de Kamer eigen risico bij hulp van huisarts, tand- Igestrand (motie- Berger). Sanering van arts en apotheek is nog geen beslissing genomen. De minister, die hiervoor veel voelt („de kostenstijgingen dwingen tot beperkingen zei hij op een toelichtende persconferentie), wacht hieromtrent nog op advies van de raad voor de volksge zondheid. De premie voor de nieuwe volksverze kering zal naar draagkracht worden ge heven. Daarmee wordt de belastingdienst belast. De premieheffing voor zelfstandi gen geschiedt door een opslagpercentage] ten 33-iarieeli »au een u op de aanslag AOW. Voor de werknemers veehouder uit Heerhugowaard teaen wie ?tl!®erd tijdschrift is een herderlijk wordt een opslagpercentage toegepast op door de ouders van de twaalfjarige Heinz I schrlJven der Nederlandse bisschoppen het totale premiebedrag dat door de werk- Göddertz uit Bonn een aanklacht was inge-LuT-11611 over de deelneming der ka- gever wordt ingehouden. Werknemers die diend wegens mishandelin" en een zeden I tholieken aan de oecumenische i.e.. door neveninkomsten boven de welstands- delict, is door de rijkspolitie te Heerhugo- grens uitkamen, vallen buiten de verze- waard gearresteerd. Hij heeft bekend dat kering, maar betalen toch premie omdat hij zijn Duitse pleegkind enkele keren ,ev? verfijningen niet mogelijk heeft mishandeld en er ontuchtige hande lingen mee heeft gepleegd. zijn. Voor de bejaarden houdt de sociale verzekeringsbank de premie naar inko mensklasse) in op het AOW-pensioen. Voor de werknemers treedt in het alge meen geen premieverhoging op. Hun pre Arrestatie in Heerhugowaard (Van onze correspondent) HEERHUGOWAARD— Een 33-iarigel, ln de vorm van een met foto's geil ipcrpn JJlustreerd tijdschrift schrijven der Nedei verschenen over de uccmcuiuig oer Ka tholieken aan de oecumenische beweging Aan de voorbereidingen daartoe hebben mgr. van Dodewaard en mgr. Bekkers nog meegewerkt. Daarom is de datering op 15 februari gehouden, ook al ver schijnt de brief pas heden. Oecumenisch contact, wil het I baar zijn, veronderstelt een De officier van justitie te Alkmaar heeft het dossier van zijn ambtgenoot uit Bonn I T" j"' veronderstelt een beleefd nog steeds niet ontvangen. Aanleiding tot ™tendom' zeggen de bisschoppen. Dit de aanhouding van de veehouder was de öete,kent niet dat de katholiek blind zou vrucht- beleefd Gistermorgen heeft op de rijksweg bij Rilland-Bath een ernstige aanrijding plaats gehad, waarbij de twintigjarige P. Scheele uit Kappele-Biezelingen om het leven is gekomen. Zijn verloofde uit Zwijndrecht is met vrij ernstige verwon dingen naar het ziekenhuis in Bergen op Zoom overgebracht. Het slachtoffer kwam bij een poging om een plotseling voor hem stoppende auto te ontwijken, in botsing met een tegemoetko mende auto. In Orleans is ook de veertigjarige doch ter van de heer en mevrouw Liket uit Hilversum aan de gevolgen van het onge luk, dat haar zaterdag overkwam, overle den. Gisteravond is de 26-jarige bestuurder van een personenauto, de heer A. Piper uit Blaricum, met een snelheid van om en nabij de 130 kilometer in Naarden ach terop een woonwagen gebotst. Hij was vrijwel op slag dood. De achttienjarige mej. A. Lefèbre uit Hilversum is gisteravond op de Oostereng- weg aldaar door een trekker met aan hangwagen aangereden, toen zij met haar bromfiets uitweek om een voor haar fiet sende jongen te passeren. Zij is in het Diaconessenziekenhuis overleden. Op de rijksweg tussen Den Bosch en Nijmegen bij Schayk is gisteravond de 71- jarige mevrouw A. C. Woutens-Meesters uit Schayk verongelukt. Zij was, nadat zij uit een autobus was gestapt achter de bus om zonder uit te kijken de rijbaan opge lopen en aangereden door een personen auto. De vrouw was op slag dood. de aanhouding van de veehouder was de arrestatie van zijn jongere broer in Haar lem wegens het plegen van een zedenmis- drijf met een twaalfjarige jongen aldaar I Dit jongetje heeft verteld dat hij vorig jaar in Heerhugowaard op de boerderij van de nu gearresteerde is geweest, die WiilIU Z.UU moeten zijn voor de begrenzingen en te korten der katholieke traditie. Anderzijds moet hij in het gesprek meer aanbrengen Idan alleen maar critiek op eigen ker kelijk leven. Uitvoerig gaat de brief in op het ge- I da.ar aan heeft vergrepen. Del mengde huwelijk.~0 ver" de gemengd Ie 1 veehouder heeft toegegeven ook met twee 6 g Duitse pleegkinderen, die in 1964 en 1965 op zijn boerderij hadden vertoefd, niet na der te noemen handelingen te hebben ge pleegd. huwden zeggen de bisschoppen onder meer „Zij krijgen wellicht het pijnlijk ste deel te dragen van de erfenis der verdeeldheid, zonder dat zij persoonlijk ook maar in het minst aansprakelijk ge steld kunnen worden voor de scheiding tussen de christenen". Maar tevens mer ken zij op, dat zij de uitdrukking „oe cumenisch huwelijk" allerminst kunnen toejuichen. Juist als „gemengd" is het gemengde huwelijk allerminst een teken van kerkelijke eenheid doch integendeel nTOHAir n v|een pijnlijke openbaring van nog altijd DEN HAAG De politie acht het zeer aanwezige verdeelheid. IPn IHACfO I 1 1 Lr dol ri r, I. „r.J 1l_ »rl (Van onze correspondent) jruwti, utt X.CC1 goed mogelijk dat de brand in het café t Raedhuys' te Den Haag is aangestoken als wraak van de Haagse onderwereld. Beruchte figuren uit de binnenstad heb ben al enkele malen het interieur van de zaak kort en klein geslagen. Met alle respect voor degenen, die in oecumenische gezondheid het gemengde huwelijk in trouw aan de eigen geloofs overtuiging beleven, menen de bisschop pen toch uit de opgedane ervaring te moe ten besluiten dat deze opdracht in vele gevallen te machtig blijkt en dat terwil- levan de eensgezindheid in het huwe lijk gemakkelijk een weg dreigt te wor den ingeslagen van een grootste gemene- deler christendom, dataan het bestaan eif aan de betekenis van de kerkelijke ge meenschap voorbij ziet. Uitvoerig gaan de bisschoppen dan in op het heersende verlangen naar de in- ter-communie. Dit verlangen is gerecht vaardigd, maar, aldus de herderlijke brief „zolang de kerkelijke gemeenschappen tot hun grote verdriet nog niet tot inter- communi kunnen overgaan, zullen ook de leden van deze kerkelijke gemeenschappen geen daden moeten gaan stellen, die in tegenspraak staan met de betreffende ker kelijke overtuiging". De bisschoppen wijzen er ook op dat vele vernieuwingen in de r.k.kerk over eenkomen met inzichten, die de reforma torische christenen en oud-katholieken vertrouwd zijn. „Dit kan echter geen be zwaar zijn", zeggen zij, „want daarmee neemt de wederkerige toegankelijkheid Gistermiddag heeft de politie een in- val gedaan in de kelder van het Amster damse provotariaat aan de O.Z. Voor burgwal. Er werden 1500 nummers van het weekblad Image 7 in beslaggenomen wegens een mededeling daarin over het zogenaamde witte ambtenarenplan, waar in een passage stond tot opblazing van het bevolkingsregister. Ook een aantal nummers van „Image 6" is in hesiaao. In Uithoorn is de ideeënbusactie van start gegaan. Deze actie vormt een onderdeel van een campagne die wordt gevoerd om de Uithoornaar in nauwer contact met het ge meentebestuur te brengen. De be volking kan in de bussen, die op de belangrijkste punten van de ge meente zijn aangebracht, schrifte lijke suggesties deponeren om de ge meente nog aantrekkelijker te ma ken. De eerste lichting is inmiddels gepleegd en het bleek, dat de Uit hoornaars druk gebruik van de ge legenheid hadden gemaakt. Enkele suggesties: er dient een sporthal te worden gebouwd, de sportvelden moeten worden uitgebreid en de huren moeten omlaag. Met de bouw van het eerste internatio- nale centrum voor de beveiliging van het luchtverkeer „Eurocontrol-centrum Maas tricht zal op 4 oktober worden begon nen. Het werk zal dan in 1969 gereed moe ten zijn. De kosten zullen ongeveer zestig miljoen gulden bedragen. Vierhonderd technische specialisten tweehonderd Duitsers, hon derd Nederlanders en honderd Belgen zullen er werk vinden. De hoofdprijs van de staatsloterij, die thans 100.000 bedraagt, zal niet worden verhoogd, zo blijkt uit de Memorie van Antwoord aan de Tweede Kamer met be trekking tot de wet op de kansspelen. De praktische betekenis van het voor stel de in de wet voorkomende limiet voor het aantal per loterij uit te geven series weg te nemen is. dat het voor de staats loterij weer mogelijk zal worden in vol doende mate aan de vraag naar loten van het publiek te voldoen, zo schrijven mi- nister Vondeling (Financien) en staatsse cretaris Honfnagels. „Alleen dan kan de staatsloterij haar functie in het kader van de kanalisatie van de speelzucht naar be- n AT*nv* u li Verstelbare fauteuil met teak armleggers, afneembare bekle ding. Met hoge of lage rug. Lampen in verscheidene mo dellen. Anegang 39-Haarlem-Tel16340 IGeopend van 9-6 uur -s maandags van 1-6uur.[ A/VVW*vv^V^VWWWWVWWVWWW\/%^VWWWV\AAAA/V1 Het K.N.M.I. deelt mee: Een omvang rijk hogedrukgebied beheerst het weer in grote delen van Europa. Aan de noord flank ervan trekken storingen in een snel tempo van de oceaan naar Scandinavië. Deze storingen breiden zich echter niet naar onze omgeving uit. Het rustige en zonnige najaarsweer houdt daarom aan. De temperatuur stijgt daarbij in de mid dag in het algemeen tot boven de 20 gra den Celsius. De nachten zijn evenwel koud met plaatselijke vorming van mist. Maximum- en minimum- temperaturen binnen- en buitenland Stadsschouwburg, vandaag 20 u.: A.B.C. Cabaret Wim Kan en Corrie Vonk met „Wat een land, wat een land". Woensdag 20 u.: Nederlandse Comedie met „Wie is bang voor Virginia Woolf?" Grote Kerk, vandaag 20 u.: Orgelconcert door Piet Kee. Een 22-jarige vrouw heeft gisteravond in Amsterdam-oost haar 31-jarige echtge noot dusdanig met een mes gestoken dat de man in levensgevaarlijke toestand naar een ziekenhuis moest worden ge bracht waar operatief ingrijpen nodig bleek. In Den Haag wordt aangenomen dat Afcent, het hoofdkwartier van de NAVO- •trijdkrachten in Centraal-Europa, in Zuid- Limburg zal worden gevestigd. De veer tien landen van het Atlantisch bondgenoot schap, die blijven deelnemen aan de ge- integreerde defensiestructuur .zullen daar over vandaag in Parijs vergaderen om op zijn minst tot een beslissing in begin sel te komen. Als plaats van vestiging is vooral Brunssum genoemd. BIOSCOPEN „Gejaagd Cinema Palace, 14 en 19.30 u.: door de wind", 14 j. Frans Hals, vandaag 20 u. en woensdag 19 en 21.15 uur: „Terreur van de straat", 18 jaar. Lido, 14, 19 en 21.15 u.: „Ik, Dr. Fu Man Chu", 14 jaar. Luxor, 14, 19 en 21.15 u.: „Arabesque", 14 jaar. Minerva, vandaag 20 u.: „Exodus", 14 j. woensdag gesloten. Rembrandt, 14, 19 en 21.15 u.: „Derek Flint", 14 jaar. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „De beul moest wachten", 18 jaar. Studio, 14.15, 19 en 21.15 u.: „Boeven en Bikini's", 14 jaar. TENTOONSTELLINGEN Vishal (Grote Markt): Expositie van werk van Aad de Haas. Dagelijks van 10 tot 17 u. en op zondagen van 13 tot 17 u. Tot 17 oktober. Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16e tot en met de 19e eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Zondags van 13-17 uur. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunstnij verheid. Dagelijks, behalve maandag ge opend van 10 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17 uur; zondag van 14 tot 17 uur. Teylers Museum (Spaame 16); Perma nente tentoonstelling van schilderijen 19e en 20ste eeuw. Tekeningen van de Hol landse, Italiaanse en Franse school. Fos sielen e.d. Dagelijks behalve zondag: van 13 tot 16 uur. Galerie 3 (Jansstraat 48): Expositie van tekeningen, aquarellen, gouaches en etsen van Thierry Veltman. Dagelijks van 12 tot 18 u. Tot 24 september. Kunstcentrum „De Ark", (Nieuw Hei ligland 113): Bootzaal: „100 ambachten" van Jan Luyken. Dagelijks geopend van 10 tot 20 uur. Dinsdag gesloten. Expositie van werk van oude meesters. Tot 9 okto ber. Artifieia (Binnenweg 95, Heemstede): Tentoonstelling van werk uit eigen col lectie. Dagelijks van 9.30-18 uur. Tot 30 september. In 't Goede Uur, (Nieuwe Kerksplein) Expositie van werken van Dirk Breed. Dagelijks van 10-18 uur en 20-22 uur. Zon dag van 14-17 uur en 20-22 uur. Tot eind september. Woonhuis Jacobus van Looy: Op don derdag van 10 tot 12.30 en 13.30 tot 17 uur. Zon- en feestdagen van 13 tot 17 uur. DIVERSEN Stadhuis, Haarlem, woensdag 14 u.: Ge meenteraadsvergadering. DINSDAG 20 SEPTEMBER City, 20 u.: „Fantomas slaat weer toe". Feiison, Expositiezaal, Heidestraat 45, ADVERTENTIE Vier middelen in één tablet helpen elkaar endoen wonderen! BEROEMDE MIDDELEN IN ÉÉN TABLET DOEN WONDEREN! IJmuiden-Oost, 19-21 uur: Frits Vanèn ex poseert „Bewegingsmotieven"; de tentoon stelling duurt tot en met 9 oktober. WOENSDAG 21 SEPTEMBER City, 20 u.: „Fantomas slaat weer toe" Stadsschouwburg, 20 u.: A.B.C.-Cabaret met Wim Kan en Corry Vonk. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9 30 tot 12 en 14 tot 16.30 u. DINSDAG 20 SEPTEMBER Kennemer Theater, 19 en 21.15 u and the single girl". Luxor Theater, 20 de wind". „Sex „Gejaagd door WOENSDAG 21 Kennemer Theater, and the single girl". Luxor Theater, 20 u.: „Gejaagd door de wind". SEPTEMBER 19 en 21.15: „Sex Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Z.-Limburg Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Amsterdam Brussel Luxemburg I Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Genéve Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Barcelona Madrid Mallorca Lissabon licht bew. mist onbewolkt mist mist mist mist mist geh. bew. zw. bew. half bew. half bew. half bew. geh. bew. mist onbewolkt onbewolkt onbewolkt mist zw. bew. onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt zw. bew. geh. bew. geh. be w. licht bew. zw. bew. zw. bew. zw. bew. half bew. onbewolkt half be sr. licht bew. zw. bew. wind- rich tir max. temp. min. temp. zzo 16 9 windst. 17 6 no 17 9 windst. 18 2 nno 17 4 windst. 17 3 windst. 18 5 windst. 17 6 wzw 16 7 w 14 12 zzw 15 14 wzw 15 12 zw 21 6 windst. 19 8 windst. 16 6 o 18 8 no 18 7 no 21 9 ono 27 10 windst. 22 11 nnw 25 16 zzw 17 6 no 19 5 ono 16 4 nnw 17 7 ono 17 13 windst. 23 15 17 3 windst. 20 8 zo 23 8 nno 30 23 pno 25 16 n 26 15 windst. 29 15 windst. 28 13 o 26 18 Gistermiddag zijn bij in een aanbouw zijnd flatgebouw in Maassluis-west twee arbeiders getroffen door een betonnen muurdeel, dat omviel. Een der arbeiders, de 41-jarige J., overleed op weg naar het ziekenhuis. De 25-jarige S. werd met zware verwondingen in het ziekenhuis in Vlaardingen opgenomen. Woensdag 21 september Zon op 6.23 uur; onder 18.42 uur. Maan op 15.14 uur; onder 22.03 uur. Maanstanden Eerste kwartier 21 september 15.25 uur Volle maan29 september 17.48 uur Hoog en laag water in IJmuiden Dinsdag 20 september Hoog water Laag water 7.17 uur en 19.39 uur. 3.06 uur en 15.21 uur. Woensdag 21 september Hoog water 8.07 uur en 20.36 uur. Laag water 3.51 uur en 16.07 uur. Het hoog en laag water te Zandvoort is 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 2