theelichten assistenten meisjes die 't in zich hebben BIJ TOPSY THUIS VROOM DREESMANN Baby's eigen wereld heet 18 zo gezellig... zo sfeervol w/tf u me/m/Meti pee/i dap/ DINSDAG 27 SEPTEMBER 1966 Schattig babyjurkje van Diolen, met raglanmouwtje en leuk randborduursel. ^S|j Goed wasbaar en zo droog. Kleur: wit. Maat 74 6 Stuks in een doosje van 38 cent Verkade Waxine lichten hebben een lange brandduur 9e'iik^tige er> een waxme MERCK SHARP DOHME NEDERLAND N.Y. Chemisch-Farmaceutische Industrie Postbus 581 Haarlem Voor ons produktiebureau, dat als taak heeft produktieplanning en administratie materiaalplanning en beheer vragen wij die in staat zijn een deel van bovengenoemde taken zelfstandig te verrichten. Wij stellen de volgende eisen: leeftijd ca. 25 jaar niveau middelbare schoolopleiding enige jaren ervaring in soortgelijke functie methodisch en critisch denken. Geïnteresseerden wordt verzocht schriftelijk te solliciteren t.a.v. onze afdeling Personeelszaken. Eventueel kunt u telefonisch (02500-22070 toe stel 124) een afspraak maken voor een oriën terend bezoek aan ons bedrijf. U zult dan door de afdeling personeelszaken in contact worden gebracht met het hoofd der betreffende afdeling. PHILIPS-DUPHAR NEDERLAND n.v. Verkooporganisatie voor chemische en farmaceutische produkten Amsterdam Aan de Minervalaan 63 hebben wij een modern, gezellig kantoor. Daar huizen onze belangrijke administratieve afdelingen. „Order en Fac tureer". „Debiteuren en Krediet". En bovendien de commerciële afdeling Farma. Daar ook staan enkele bureaus te wachten op om een heleboel werk van hun chef over te nemen. Die zelfstandig onze boeiende opdrachten de baas worden. Die ook vingervlug kunnen typen (of het snel willen leren). Philips-Duphar betaalt hen een goed salaris. Schrijf aan of kom er eens over praten met de Personeelchef. Tolstraat 129, Amsterdam-Zuid. Of bel regelrecht voor een afspraak: 73 09 61 „Mams, u had me verboden langs de leuning naar be neden te glijden!" Alles wat Baby's wereld uitmaakt, draagt de naam Vendorina. Onder dit merk brengt Vroom Dreesmann de dingen die het leven van onze aller jongsten mooi, warm en veilig maken. En... de Vendorina-prijzen zijn hele maal „naar maat" van de wereld der kleintjes. Terlenka brassière met kittig wit kraagje, inzet gegarneerd met kantjes. Welke moeder zou dit niet als cadeau willen hebben Kleuren: rose, geel, wit, ciel en aqua. Maat 74 8.75 Pittig winterjasje van zuiver wol len mohair met contrasterend fluwelen kraagje en knoopjes. Dubbele knoopsluiting; zowel voor jongens als meisjes. Geka- pitonneerde voering. In grijs, bleu en koren. Maat 92 42.95. Maat 86 39.95 Warm jasje met muts van Diolen. Rond pasje met schattig borduursel. Goed te wassen en zo droog. Kleur: wit. Maten: 74-80. Maat 80 Stoere kleutertrui van Diolen. Leuk kraagje, onderkant met ingebreide rand. Goed te wassen, zo droog. In wit en marine. Maat 92 15.95. Maat 8614.90 Heerlijk warm nylon sneeuwpak met nylon gewatteerde voering. De broek is met nylon teddy ge voerd. De capuchon kan heerlijk warm afgesloten worden met in- haalkoord en is gegarneerd met leuk galon. Helanka sluitboord- jes aan de mouw. Waterafsto tend. In ciel, rood, groen en koren. Maat 98 32.-. Maat 92 30.50. Maat 86 28.95 Pittig babypakje van Terlenka. Gegarneerd met kontrasterend kraagje en manchetjes van tinneroy; voorzijde met leuk appliqué. Kleur: ciel. Maat 92 18.25. Maat 8617.50 Donzig wagenjasje van Draion teddy. Dubbe le sluiting, dus zowel voor jongens als meisjes te dragen. Capuchon met koordje. Gekapi- tonneerde nylon voering, dus makkelijk te wassen. Heerlijk warm. In wit, ciel en rose. Maat 92 28.95. Maat 86 26.95. Maat 80 24.95 Babyjurkje „Twist" van Terlenka met lief wit kraagje. Laag ingezet plissé-rokje met kant garnering. Kleuren: rose, wit en ciel. Maat 86 15.95. Maat 8014.95 -• if"

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 18