Regering streeft naar betere huisvesting voor buitenlanders Kort en bondig V Limburgs conflict om een kruisbeeld is bijgelegd Oude vrouw verbrand in Amsterdam a voor Haarlem en de IJmond uw matras Werkgevers moeten meebetalen „Karei Doorman" krijgt ketels van de „Levathian" Auto in brand, drie inzittenden dood „Stifeda" verboden Verdovende middelen spelen een steeds grotere rol Gezin met elf kinderen uit huis gezet Twee kinderen naar Vietnam terug Premiers van België en Nederland pleegden overleg Komst van Afcent nu vrijwel zeker Rustig weer Haarlems matrassenhuis DINSDAG 27 SEPTEMBER 1966 ZO BOEIEND IS NU zo boeiend is nu PANORAMA Man in vrouwenkleren valt echtgenoot van minnares aan Advies aan hengelaars om vis te hegraven In Eindhoven W etenschappelijke samenwerking wordt uitgebreid WEERRAPPORTEN Kort nieuws Haarlem V elsen-I J muiden Beverwijk (Van onze correspondent) URECHT De zorg voor goede huis vesting van buitenlandse arbeiders zal voor een belangrijk deel worden ver haald op Nederlandse werkgevers. In sa menwerking met de gemeenten zal op korte termijn worden uitgekeken naar passend onderdak voor de tienduizenden, die uit het Middenlandse Zeegebied naar ons land zijn gekomen om te werken. Als die passende huisvesting er eenmaal is zal de buitenlander zijn „mensenpak huis" moeten verlaten. Wil hij dat niet dan wordt hij het land uitgezet. Dit is één van de belangrijkste punten van het nieuwe regeringsbeleid inzake de buiten landse werknemers. Binnen afzienbare tijd zal dit worden bekend gemaakt. Vele malen is er bij de regering op een dergelijke stellingname inzake het beleid ten aanzien van de buitenlanders aangedrongen. Tot nu toe hebben de be windslieden in Den haag de zaak op zijn beloop gelaten, omdat zij het aantal en de moeilijkheden nog niet groot ge noeg achtten. De regering wil van de buitenlanders geen aparte groep maken door isolerende maatregelen te nemen. Het is intussen een publiek geheim dat spoedig het interimbeleid ter regerings tafel zal komen. Er is druk overleg ge pleegd tussen de bewindslieden, het be drijfleven en de Vereniging van Ne derlandse gemeenten. Uit deelneming De gescheurde stoomketels van het vliegkampschip „Karei Doorman" zullen worden vervangen door een installatie, die de Koninklijke Marine in Engeland heeft gekocht. Het betreft de ketels, stoom- en water houders van de „Levathian", een opge legd schip van dezelfde klasse als de „Karei Doorman", dat sedert 1946 niet meer gevaren heeft. Het voldoet niet meer aan de eisen van de moderne oor logvoering. Het is echter steeds goed on derhouden en de ketelinstallatie verkeert nog in uitstekende staat. ADVERTENTIE Multatuli had gelijk, maar er was toch één ding dat hij niet doorhad. Het land van „Old Man River' zoals het nu is. De Nazi-misdadiger die op 30 januari 1933 het gevoel had „qls- of we allemaal bevrijd waren, toen Hitier rijkskanselier werd" gaat op 1 oktober lachend wéér het gevoel krijgen dat hij bevrijd is. Dat is hij dan ook Dertig recruten achter één jong meisje. Journalist schrijft acht per abuis tot levenslang veroordeel den vrij. Engelands hoofdstad heeft de primeur van een nieuwe jeugd- stijl: KNOOF, BLITS EN GRUIZIG Liet de - nu geschorste - doelman twee schoten op zettelijk door? Een van de boeiendste, merkwaardigste voetbalsportverhalen ooit in Nederland gepubliceerd. Waarom mag deze keeper zich niet verdedigen bij de voetbalbond? Waar is de jongen waar er twee van zijn? De olienootjes wachten op hem! Foto's bewijzen dat de lucht macht van Noord-Vietnam in Rusland wordt getraind. In Tienerama (in kleuren!) een paar overwegingen over reu tels en kwakels. Nee, nog boeiender. Elke week nieuw, elke week kleurkleur- kleurig, elke week nog veel meer dan de zeer verkorte in houd hierboven. Koop een los nummer voor 55 ct en haal er uren plezier uit. Of wees nog verstandiger en stuur een brief kaart met uw naam en adres aan „Panorama-Haarlem" dan krijgt u dit juweel van een blad voortaan elke week thuis voor ./echts 45 cent. y aan het gesprek van deze laatste groep blijkt dat de meeste nadruk op de huis vesting zal worden gelegd. Bij de bedrijven zal er op worden aan gedrongen zoveel mogelijk in het buiten land bij werving geselecteerde arbeiders in dienst te nemen, en minder mensen, die op eigen gelegenheid naar ons land zijn gekomen, de zogenoemde „aanlo- pers." De regering onderstreept het stre ven naar contingentering van een aantal buitenlanders. Opvang en begeleiding van de meer dan vijftigduizend arbeiders uit het zui den in ons land zijn volgens de bewinds lieden noodzakelijk. De ministeries onder steunen dit werk al met subsidies. Bij de werkgevers zal op meer financiële steun voor opvang en begeleiding worden aangedrongen. Drie personen zijn gedood en twee ern stig gewond bij een verkeersongeval, dat vannacht op rijksweg 54 onder Ittervoort in Limburg heeft plaats gehad. Door nog onopgehelderde oorzaak is een personen auto met vijf inzittenden in een bocht tegen een boom gebotst. Na de botsing vloog de auto in brand. Drie van de inzittenden zfjn in de vlammen omgekomen. De slachtoffers zijn de heren Moonen uit Venlo, die de auto bestuurde en de heren J. Janssen en J. Schell, respectievelijk uit Venlo en Steyl. Twee inzittenden werden zwaar gewond. Bij het verkeersongeluk op de weg van Gulpen naar Wijlre is gisteren niet de 22-jarige M. Smeets overleden, maar de 21-jarige P. Willems. De heer Smeets is zwaar gewond. Maandagavond is bij Britsum de 59- jarige J. R. van der Veen uit St. Jacobi- parochie aangereden door een personen auto, toen hij per bromfiets wilde overste ken. Het slachtoffer werd ernstig gewond naar het diakonessenhuis in Leeuwarden vervoerd. Daar is de man in de loop van de avond aan zijn verwondingen bezweken EINDHOVEN Zondagmorgen heeft een 41-jarige Spanjaard, die zich in vrou wekleren had gestoken, een moordaan slag gepleegd op een 44-jarige man, die in de Plaggenstraat te Eindhoven woont. Om vijf uur 's morgens belde hij de man uit bed. Toen er niet onmiddellijk werd opengedaan sloeg hij aan de ach terzijde van het huis een ruit in om bin nen te kunnen dringen. Hij wachtte zijn slachtoffer, dat in nachtgewaad van de trftp kwam, op en stak met een mes in de borst. Het wapen schampte op het borstbeen af, doch de toestand van de getroffene verergerde, nadat* Hij vertforiden was. dermate, dat hij naar het ziekenhuis moest worden overgebracht. De dader, die een verhouding met de vrouw van het slacht offer had, had zich verkleed om niet herkend te worden. De visserij-inspectie heeft de leden van de hengelsportvereniging „Ons Genoe- I gen" uit het Westbrabantse vestingplaats je Geertruidenberg, waar, in tegenstel- I ling tot andere Nederlandse visgebieden I een overschot aan witvis bestaat, gead viseerd het teveel aan gevangen brasem en bliek niet terug te gooien doch te be graven. Een vreemd klinkende opdracht die door I de honderden leden van de vereniging, I onder wie vele uit de Randstad, dan ook niet wordt uitgevoerd. Commentaar van een lid van „Ons Ge noegen": „we kunnen toch niet iedere keer een grafje gaan delven. Ben je mal. We geven de platvis gewoon aan jon gens die ze graag willen hebben of we gooien ze thuis in de vuilnisbak. En dan zijn er nog die ze toch gewoon terugzet ten. We zullen wel zien wat de inspectie op de volgende vergadering te vertellen heeft". De president van de rechtbank in Den Haag heeft de landelijke stichting voor beter dansonderwijs „Stibeda" te Am sterdam in het gelijk gesteld en de in Den Haag gevestigde federatie van dans- leraren „Stifeda" verboden deze naam te gebruiken om geen verwarring te stich ten. Per overtreding werd een dwangsom van 1000 gesteld. (Van onze correspondent) MEERLO Het conflict om een eeu wenoud kruisbeeld tussen burgemeester drs. M. J. A. R. Dittrich van Meerlo en Wanssum en de kerkmeesters van de Jo hannes de Doper-parochie in Mierlo is bijgelegd. Op verzoek van de bisschop van Roer mond hebben de vicaris-generaal van dat bisdom, mgr. P. van Odijk, de burge meester van Venray, mr. M. Custers en de voorzitter van de katholieke Neder landse boeren- en tuindersbond, C. Mer- tens uit Blerick, in het conflict bemid deld. De burgemeester en pastoor Verscha- ren van de Johannes de Doper-parochie zijn het eens met een voorstel van deze „commissie van goede diensten" om het Een ontplofte kachel, die op flessengas brandde, heeft in het pand Bos- en Lom merweg 102 in Amsterdam de dood van de 86-jarige weduwe W. Koolwijk veroor zaakt. Omstreeks half negen is vermoedelijk door een lek in de gasfles de kachel uit elkaar gesprongen. De oude vrouw, die bij haar dochter en schoonzoon inwoonde, stond in de kamer waar de kachel stond toilet te maken. Zij was vrijwel onmid dellijk dood. De kamer brandde geheel uit. De doch ter van de vrouw kwam -er goed af, haar schoonzoon liep brandwonden op en moest in het Wilhelminagasthuis worden behan deld, evenals twee brandweerlieden, die een stofvergiftiging in hun ogen hadden opgelopen. Zij konden, na behandeld te zijn, naar hun kazerne terugkeren. I ooral bij jeugdcriminaliteit „De justitie krijgt meer en meer te maken met misdaden, die gepleegd zijn onder invloed van ^rdovende middelen waarbij marihuana speciaal bij jeugdcriminaliteit". Dit zei gistermiddag de Amsterdamse politierechter mr. Rom- ke de Waard, voor wie een 26-jarige Indo nesische matroos terecht stond in wiens hut aan boord van het in de Coenhaven liggende m.s. Odenwald op 15 september ca. 450 gram marihuana was gevonden. Mr. de Waard legde de matroos een zo danige straf op twaalf weken waarvan tien voorwaardelijk met aftrek van het voorarrest dat hij, als de Odenwald op 3 oktober weer Amsterdam aandoet, aan boord kan gaan en met dit schip Neder land zal verlaten. 1 beeld tijdelijk een plaats te geven in de kerk van Meerlo. De burgemeester nam het beeld enige tijd geleden weg van de muur van een kapelletje in de buurt van Meerlo. Hi; hing er een ander minder oud en minder kostbaar kruisbeeld voor in de plaats. De burgermeester hield toen vol dat de pas toor daarvan op de hoogte was. Hij wilde, zo zei hij toen, het beeld, dat op de voor lopige monumentenlijst van de gemeente staat, laten restaureren. Daarvoor moest het eerst drogen en daaroih had hij het in zijn huiskamer een plaats gegeven. De kerkmeesters hielden vol dat de burgemeester het beeld had willen roven. Op de deur van de burgemeesterswoning werd op een nacht met krijtletters „kruisbeeldjatter" geschreven. De ruzie liep zo hoog op dat de burgemeester bij de politie een klacht wegens smaad tegen de vier kerkmeesters indiende. Hij liet daarna een procesverbaal van de toe stand van het beeld opmaken en borg het in de kluis van het raadhuis van Meerlo. Daar zal het vandaag worden uitgehaald en naar de kerk gebracht worden. De kerkmeesters hebben zich ook zi, het nog wat mokkend bij deze oplos sing 'neergelegd. Zij blijven echter van nening dat er maar één plaats is waar iet beeld thuishoort. „Waar de burge meester het vandaan heeft", menen zij (Van onze correspondent) EINDHOVEN Op last van de ge meente Eindhoven is gisteren het gezin Netten aan de Laagstraat, dat uit man. vrouw en elf kinderen bestaat, door een deurwaarder en een paar helpers gerech telijk op straat gezet. Het gezin heeft de nacht doorgebracht onder een tentzeil op het trottoir voor het huis. Mevrouw Netten weigert met haar man en kinderen terug te keren naar de woonwagen, die het gezin in Best bewoonde. De familie had de wagen geruild tegen een huurhuis in de gemeente Eindhoven, doch geen vergunning bij noodhuisves- ting of centraal woningbeheer aange vraagd. De gemeente Eindhoven, die een wachtlijst van achtduizend woningzoeken den heeft, een groter aantal dan dadelijk na de oorlog, kon niet goedkeuren dat men zich op deze wijze van een van haar woningen meester maakte. Zij heeft de familie voorgesteld in een paar woonwagens te trekken, die door de gemeentelijke sociale dienst bekos tigd zullen worden. De familie kan ook verspreid worden ondergebracht. Maar het gezin heeft de voorstellen niet aan vaard. De kinderen werden voor het af scheid door minister Veldkamp ont vangen. Twee Zuidvietnamese kinderen, die on der auspiciën van de stichting „Terre des Hommes" enige tijd in ons land ver pleegd zijn geweest, zijn vanmorgen van Schiphol naar Vietnam teruggebracht. Uit Genève wordt woensdag op Schip hol verwacht een tweede groep van vijf Vietnamese kinderen, van wie er twee aan scoliose en drie aan polio lijden. Zij zullen ter verpleging worden opgenomen in het Julianakinderziekenhuis in Den Haag en in het St. Ignatius-ziekenhuis te Breda. DEN HAAG Nederland en België zullen hun samenwerking op wetenschap pelijk gebied uitbreiden. Hiertoe is beslo ten tijdens een gesprek dat minister president Cals gisteren in Den Haag heeft gevoerd met zijn Belgische collega Van den Boeynants en diens minister van Bui tenlandse Zaken Harmei. Na de besprekingen verklaarde premier Cals, dat overeenkomstig de verwachtin gen gebleken was dat de opvattingen in kwesties als Vietnam, de toekomst van de NAVO en de voltooiing van de Bene lux parallel lopen. Nederland staat posi tief tegenover de verplaatsing van de NAVO-raad uit Parijs naar België. Wat Vietnam betreft wees de Nederlandse re geringsleider erop dat, hoe gering de mo gelijkheden van beide landen ook zijn, zij als dat kan een bijdrage hopen te leve ren aan de oplossing van het probleem. De Belgische premier legde er de na druk op dat bij de besprekingen een gro te stap voorwaarts is gedaan wat betreft de samenwerking op wetenschappelijk ge bied. Nederland en België bouwen reeds gezamenlijk het antenneproject bij Wes- terbork voor radio-astronomisch onder zoek. Nederland heeft een bijdrage gele verd aan de Belgische Zuidpool-expedities. De gezamelijke activiteit bij het weten schappelijk onderzoek zal in de toekomst toenemen. Bovendien wenst men te komen tot gro tere coördinatie in organisaties waarvan beide landen lid zijn, met name Euratoom en voorts wat het onderzoek van .de ruim te betreft. Dezer dagen komt tijdens een vergadering van ELDO, de Europese orga nisatie voor het lanceren van draagraket- ten, in Parijs de financiële problematiek aan de orde. Tevoren zal Nederlands- Belgisch overlég over deze zaak worden gehouden. Prins Bernhard in Wales. Prins Bernhard heeft maandag een bezoek gebracht aan de internationale school „Atlantic Col lege" in St. Donat's (Zuid-Wales). Boete voor demonstranten. De plaatsver vangende Amsterdamse kantonrechter mr. E. J. Gerzon heeft tien jongelui, van wie zeven bij verstek, terzake deelne ming aan een verboden optocht (een Vietnam-demonstratie) op 23 juni, ver oordeeld tot de standaardboete in dit soort zaken van 25 gulden of vijf dagen hechtenis. (Van onze correspondent) PARIJS. Het is nu vrijwel zeker dat een der belangrijke organen van de NAVO, Afcent, voor 1 april volgend jaar van Fontainebleau bij Parijs naar Bruns- sum in Zuid-Limburg zal worden overge- plaatst. De leden van de permanente raad van de alliantie, minus Frankrijk, hebben hun goedkeuring al aan de verhuizing ge hecht. Dezer dagen zal een commissie van technici vanuit Parijs naar Zuid- Limburg vertrekken om ter plaatse de I vestigingsmogelijkheden en andere condi ties te bestuderen. Binnen twee weken verwachten de veer tien het rapport van deze delegatie, maar de Nederlandse vertegenwoordiger, dr. Boon zei geen redenen te hebben een ne gatief advies te vrezen. De keuze voor de nieuwe vestiging van Afcent die generaal De Gaulle in Frank rijk niet langer wil dulden, ging tussen West-Duitsland en Nederland. Ook om po litieke redenen wordt het in de leidende NAVO-kringen wel gewenst geacht dat naast België ook Nederland huisvesting zou bieden aan een der belangrijkere or- I ganen van de grote westelijke alliantie. ADVERTENTIE te dun of versleten laat het ons even weten prijsopgave aan huis 's morgens 9 uur gehaald 's avonds 6 uur thuis. h. de graaff grote houtstraat 103 haarlem, telefoon 11485 profiteer van onze inruilactie ƒ10.— tot 25.— voor uw oude spiraal of ledikant. Het K.N.M.I. deelt mee: Het weer in West-Europa wordt nog steeds beheerst door een langgerekt hoge- drukgebied tussen centraal Europa en IJs land, waardoor het rustige herfstweer voortduurt. Aan de flank van het hoge- drukgebied trekt een koufront naar het zuiden, dat de voorste begrenzing vormt van koude en zeer droge poollucht uit Scandinavië. Dit front zal ons land het ko mende etmaal bereiken en daarna waar schijnlijk passeren. Hierdoor wordt de kans groter dat de bewolking van het noordoosten zal afnemen. Bij de frontpas sage wordt weinig of geen regen ver wacht. Overigens blijft het rustig weer, waarbij de temperaturen overdag niet veel zullen verschillen met die van van daag. Maximum-temperaturen binnen- en buitenland. Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Z.-Limburg Kolendamp. In Deurne is de vijftigjarige mevrouw A. GruijtersBremer overle den tengevolge van kolendampvergifti ging. Haar twee jaar oudere man was reeds bedwelmd geraakt, doch in het plaatselijk ziekenhuis wist men bij hem de levensgeesten weer op te wekken. ,Je Grote Kerk, vandaag 20 u.: Orgelcon- cert door Albert de Klerk. Stadsschouwburg, woensdag 20 u.: kunt 't nooit weten", gaat niet door. Minerva, woensdag 20.15 u.: „Een avond met Max Tailleur" met o.a. Connie v. d I Bos. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14 en 19.30 u.: „Ge jaagd door de wind", 14 j. Frans Hals, vandaag 20 u. en woensdag 19 en 21.15 u.: „James Bond contra dr. No", 14 j. Lido, 14, 19 en 21.15 u.: „Verboden I Vruchten", 18 j. Luxor, 14, 19 en 21.15 u.: „Arabesque", 14 j Minerva, vandaag 20.15 u.: „The Collec- I tor", 18 j.; woensdag geen voorstelling. Rembrandt, 14, 19 en 21.15 u.: „Derek Flint", 14 j. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „De man met het geschonden gelaat", 18 j Studio, 14.15, 19 en 21.15 u.: „My sister, My love", 18 j. TENTOONSTELLINGEN Vishal (Grote Markt): Expositie van werk van Aad de Haas. Dagelijks van 10 tot 17 u. en op zondagen van 13 tot 17 u. Tot 17 oktober. Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16e tot en met de 19e eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Zondags van 13-17 uur. Tot 10 okt.: „Boek en Papier" expositie van H. Voorn. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunstnij verheid. Dagelijks, behalve maandag, ge opend van 10 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17 uur; zondag van 14 tot 17 uur. Kunstcentrum „De Ark", (Nieuw Hei ligland 113): Bootzaal: „100 ambachten" van Jan Luyken. Dagelijks geopend van 10 tot 20 uur. Dinsdag gesloten. Expositie van werk van oude meesters. Tot 9 okto ber. Artificia (Binnenweg 95, Heemstede): Tentoonstelling van werk uit eigen col lectie. Dagelijks van 9.30-18 uur. Tot 30 september. In 't Goede Uur, (Nieuwe Kerksplein): Expositie van werken van Dirk Breed. Dagelijks van 10-18 uur en 20-22 uur. Zon dag van 14-17 uur en 20-22 uur. Tot eind september. Teylers Museum (Spaarne 16); Perma nente tentoonstelling van schilderijen 19e en 20ste eeuw. Tekeningen van de Hol landse, Italiaanse en Franse school. Fos sielen e.d. Dagelijks behalve zondag: van 13 tot 16 uur. Expositie van etsen van Rembrandt. DINSDAG 27 SEPTEMBER City, 20 u.: „Judith". Felison, Expositiezaal Heidestraat 45, IJmuiden-Oost, 19-21 uur: Frits Vanèn ex poseert „Bewegingsmotieven"; de tentoon stelling duurt tot en met 9 oktober. De Kastanjeloot, Wüstelaan 32, Sant poort-Zuid, 19-21 uur: Expositie aquarellen en tekeningen van Henk Ames en Wil de Bie. Tot en met 9 oktober. N.I.V.O.N. afdeling Velsen-IJmuiden, 20 u. gebouw Cultureel Centrum, Van Rijs- wijckzaal, Moerbergplantsoen 22, IJmuiden: „Musicjoke", een kleinkunstprogramma door het ensemble „Omega". WOENSDAG 28 SEPTEMBER City, 20 u.: „Judith". De Kastanjeloot, Wüstelaan 32, Sant poort-Zuid, 10-18 en 19-21 uur: Expositie aquarellen en tekeningen van Henk Ames en Wil de Bie. Tot en met 9 oktober. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 uur. Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Amsterdam Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Genéve Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Barcelona Madrid Mallorca Lissabon geh. bew. zw. bew. zw. bew. motregen geh. bew. geh. bew. zw. bew. zw. bew. onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt zw. bew. onbewolkt geh. bew. licht bew. zw. bew. onbewolkt zw. bew. licht bew.* zw. bew. zw. bew. zw. bew. mist mist licht bew. mist half bew. half be w. licht bew. onbewolkt onbewolkt zw. bew. geh. bew. zw. bew. zw. bew. W) u i •s S wind richt temp V s is nno 15 0 windst. 15 0 z 16 0 zw 14 0.2 windst. 15 0 windst 16 0 windst. 16 0 no 16 0 nw 9 7 nw 13 0.5 n 17 0 w 16 0 windst. 12 0 ono 19 0 windst. 15 0 ono 18 0 no 19 0 nno 21 0 zo 28 0 windst. 25 0 nnw 23 0 w 14 0 nno 18 0 nw 19 0 w 17 0.1 windst. 23 0 o 21 0 windst. 18 6 windst. 21 10- windst. 22 0 windst. 29 0 o 26 0 windst. 26 0 windst. 28 5 windst. 28 0 zw 24 0 DINSDAG 27 SEPTEMBER Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „Ju dith". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Geheim Parijs". WOENSDAG 28 SEPTEMBER Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „Ju dith". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Geheim Parijs". Woensdag 28 september Zon op 6.35 uur; onder 18.26 uur. Maan op 18.29 uur; onder 4.50 uur. Maanstanden Volle maan29 september 17.48 uur Hoog en laag water in IJmuiden Dinsdag 27 september Hoog water 2.34 uur en 14.55 uur. Laag water 10.38 uur en 22.53 uur. Woensdag 28 september Hoog water 3.10 uur en 15.28 uur. Laag water 11.15 uur en 23.30 uur. Het hoog en laag water te Zandvoort is 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 2