oaküw visstick-maaltijd kan waardzijn! TREK IN f 1000. CONTANT?! REK IN EEN GRATIS! vliegreis! NAAR WOLFSBURG?! TEST EEN VWI A SOEPEL STERK Voor het eerst samen in één laken: Damai O Doe mee met de iglo visstick-recepten wedstrijd ■S ^uccm! £:•*- 3- Pfe:; «if övkJ' v- s enkele medewerkers EXAMENS C s f li Pi i) vissticks van kabeljauw 14 stuks 2,15 ^10 stuks 6 stuks ±,- Voor het eerst een soepelsterk laken! DONDERDAG 13 OKTOBER 1966 8 De eerste ronde van de Iglo recepten-wedstrijd heeft veel pannen in beweging gebracht. 'Iet aantal ingezonden recep- ten was overweldigend. De smakelijke Iglo vissticks blijken voor iedereen een rijke bron van inspiratie. 1. Wéér krijgt u nu de kans om met een origineel visstick recept f. 1,000.- te winnenl En er zijn meer prijzen. 2. Drie Electrolux huishouddiepvries- kastjes met een winkelwaarde van f. 800.- per stuk. 3. Honderd Iglo braadkuikens. ZÓ doet u mee. Schrijf uw visstick-recept op een briefkaart en stuur die vóór 31 oktober naar Iglo. Postbus 2114 te Utrecht. Een deskundige jury, onder voorzitterschap van Mevr. J.S. Henriëtte Holthausen, wijst de gelukkigen aan. Bent u er deze keer niet bij, doe dan mee met de vol gende ronde. 1 Doet u mee? Dan helpt Iglo u vast een beetje op weg. ifil (uw oordeel is ons veel waard) Ga morgen of - nog beter - nu naar de VW-dealer bij u in de omgeving. (Ga in elk geval vóór 5 november 1966). Zeg hem: „Ik kom een Volkswagen testen". Kies voor uw testrit het VW-type dat u wilt. Trek er maar flink aan. Test hem goed. Hij kan ertegen. Geef daarna uw mening. Die kunt u kwijt op het speciale test-formulier, dat de VW-dealer u voorlegt. Hebt u alle vragen - op de laatste na - beantwoord, zet u dan schrap. Want uw antwoord op de laatste vraag van dit formulier kan u DUIZEND GULDEN of een van de 20 BOEIENDE DAGREIZEN - voor 2 personen - NAAR DE VW- FABRIEKEN IN WOLFSBURG opleveren! Een jury van experts beoordeelt namelijk de originaliteit en bondig heid van dit antwoord. Trek er even aan. Test zélf een VW. De VW-dealer kan u (dan) nog meer vertellen! PON's AUTOMOBIELHANDEL N.V. AMERSFOORT m In unieke voel-wat-u-koopt-verpakkingDamai-lakenszijn móten MERCK SHARP DOHME NEDERLAND N.V. Chemisch-Farmaceutische Industrie Nijverheidsweg 60-62 Haarlem vraagt voor haar binnenkort te openen mengfabriek die met de bediening van de menginstallaties voor diergeneesmiddelen zullen worden belast. Leeftijd 23-45 jaar. Zij, die over ervaring in een veevoederfabriek beschikken, genieten de voorkeur. Persoonlijk aanmelden na telefonische afspraak. (Tel. 22070 - toestel 124). Delft. Aan de Technische Hogeschool te Delft zijn geslaagd voor de examens: propedeutisch civiel-ingenieur: mej. D. Pauw (Amstelveen) en de heren G. J. van Aken ('s-Gravenhage), R. A. C. van Akkeren (Arnhem), K. Aukema (Sneek), P. M. A. Baaijens (Waalwijk), P. G. J. Bankker (Nieuw-Vennep), J. T. M. Bloem berg (Duiven), G. van Bochove (Rotter dam), J. O. Boone Cs-Gravenhage), G. V. Branderhorst ('s-Hertogenbosch), H. A. Brockmeier (Amsterdam), D. de Bruin (Hengelo), H. W. Buiter ('s-Gravenhage), W. Burgier ('s-Gravenhage), P. G. M. Cambier (Rotterdam), K. W. Carels (Utrecht), J. W. Daamen (Vlissingen), F. G. J. M. van Ditshuizen (Baarn), O. D. Dijkstra (Winschoten), W. F. Édelman (Rotterdam), J. B. Elzerman (Zierikzee), C. Geerse (Ede), J. M. van Geest ('s-Gra- venzande), P. van Groen (Nigtevecht), J. Hagesteijn (Maarn), M. A. M. van Hal (Tilburg), F. R. Haverland (Zwolle), J.i Haijkens ('s-Gravenhage), J. M. G. Hen driks (Heerlen), A. van Herwijnen (Dor drecht), P. H. Hofstra (Delft), G. J. V. Hodtze (Leiden), J. P. Jonges ('s-Graven hage), E. J. van de Kaa (Ede), P. S. Kamma (Oegstgeest). P. C. Kamp (Ber gen), G. A. Kaper (Koog aan de Zaan), J. G. de Kok (Bergen op Zoom), P. K. Koster (Amsterdam). Delft. Propedeutisch civiel ingenieur: J Logeman (Zandvoort), E. G. L. Loos (Heemstede), P. A. M. Schellekens (Drie- huis-Velsen), J. L. J. de Sonneville (Be verwijk), J. E. Stada (Driehuis), O. M. van Uden (Hillegom). Propedeutisch electrotechnisch inge nieur: C. J. A. Kaasenbrood (Santpoort), C. M. Ligtvoet (Haarlem). Propedeutisch natuurkundig ingenieur: A. Gisolf (Haarlem), C. J. M. Wolff (Haarlem). Amsterdam. De heer E. G. Dix uit Haarlem is gepromoveerd tot doctor in de letteren op een proefschrift getiteld „De verhouding van de psychologie tot de wijsbegeerte in de leer van Brentano". Promotor was prof. dr. H. C. Duijker. De heer Dix werd geboren in Utrecht. Hij studeerde aan de rijksuniversiteit in Utrecht en aan de Vrije Universiteit in Amsterdam, aan welke laatste hij in 1947 het doctoraal examen psychologie aflegde. Daarna was hij enige jaren werkzaam bij het laboratorium voor toegepaste psycho logie in Amsterdam, twee jaar als psy choloog bij de psychologische dienst van de landmacht en van 1950 tot 1958 was hij in dienst van de G.G. en G.D. in Am sterdam verbonden aan het gemeentelijk paedotherapeutisch instituut. Sindsdien is hij bedrijfspsycholoog van de gemeente Haarlem. Amsterdam (V.U.). Doctoraal examen theologie: ds. E. J. Marais (Kaapstad, Z. Afrika), ds. Th. Vollenhoven (Eindhoven). Amsterdam (Gen. Un.). Doctoraal eco nomie P. J. de Wit (Amsterdam). Docto raal rechten mevrouw A. M. de Loor- Everts (Zaandam) en IJ. van Wijngaar den; J. M. C. M. Smarius (Amsterdam) en D. van der Weij (Driebergen). Doctoraal notarieel H. W. Hyeman (Amsterdam). Nijmegen. Kand. wis en natuurk.: J. P. v. d. Donk (Eindh.), H. M. Th. Pols (R'dam), H. H. M. Vorst (Venray), B. F. J. Zuid- berg (Zwollerkerspel), J. M. M. van Don gen (Bergen op Zoom), A. B. Feuth (Rot terdam), G. N. J. Rolf, cum laude (Am sterdam). L. A. M. van den Broek (Uden), Th. J. C. B. Lamers (Arnhem), J. C. Keijenberg (Roosendaal), G. H. F. Olde Heuvelt (Hengelo). Amsterdam (V.U.). Wiskunde M.O.B. examen: J. H. C. Honk (Amsterdam). AMSTERDAM (Gem. Un.) Tot doctor in de letteren is gepromoveerd de heer P. J. van Swigchem, directeur van de open bare bibliotheek te 's-Gravenhage. De dissertatie, waarop de heer van Swigchem zijn doctorstitel behaalde, heet „De Ne derlandse openbare bibliotheken en hun boekenbezit" (een onderzoek naar het boekenbezit voor volwassenen in de al gemene, rooms-katholieke en protestant- christelijke openbare bibliotheken in Ne derland). Promotor was prof. dr. L. Brum- mel, buitengewoon-hoogleraar in de bi bliotheekwetenschappen aan genoemde universiteit. AMSTERDAM (Gem. Un.) Doctoraal geneeskunde mej. M. Voskuyl, mej. M. L. Waltman, mej. C. A. R. Tilanus en F. van Akkeren, H. Bloemers. F. J. E. M. Blom- jous, P J. Bijl, B. P. Cats, W. H. Cense, C. Dekker, A. van Engelen, V. H. J. Goos- kens, C. E. A. J. Hollman, R. N. Koppen, J. Kos, R. Korger, S. Z. Lawarence, P. A. Leistikow, W. M. Lucieer, C. F. v. d. Mer- we, F. B. N. Naber, C. M. Nuyens, C. G. van Oostrom, R. Pannekoek, S. C. J. v. d. Putte, H. P. Sauerwein, J. W. Smits, W. K. Strobel, O. C. Stroosma, C. H. N. Veen- hof, L. Welling, R. I. C. Wesdorp, G. E. Olson, H. Scheer (Amsterdam), E. G. H. Jager (Haarlem), J. H. Klauwers (Assen delft) en M. N. C. Kruimel (Weesp). Nijmegen. Kandidaatsexamen klassieke taal- en letterkunde J. M. L. H. Mostert- man (Beverwijk). Doctoraal examen klas sieke taal- en letterkunde J. W. F. Coer winkel (Nijmegen). Doctoraal examen 2e gedeelte genees kunde: de dames M. J. L. Cuppen (Rijke voort), G. J. M. Eijkenboom (Rotterdam) W. H. M. Eijkenboom (Rotterdam), J. B Sri Oemirin (zr. Richarda) (Nijmegen) en P. J. L. Bormans (Hulsberg), A. H. M. Feuth (Rotterdam), C. W. G. M. Frenken (Ell), C. E. A. M. Gribnau (Deventer), G. J. Lammers (Hengelo), C. C. L. Lathou wers (Heerlen), A. Th. van de Logt (Hat tem), A. C. A. M. Loonen (Nieuwkuyk) F. H. A. Marechal (Den Bosch), J. K Petro (Nijmegen), K. M. H. Philippens (Nijmegen), J. P. Schiffer (Kerkrade), A. V. J. Schillings (Nijmegen), J. A. G. Strij bosch (Helmond), S. H. Yap (Nijmegen) Amsterdam (Gem. Un.). Doctoraal ge schiedenis met lof S. Groenveld (A'dam) LEIDEN. Doctoraal Ned. recht H. Sprey (Nijmegen). Doctoraal Egyptische taal- en letterkunde J. F. Borghouts (cum laude), (Delft). Doctoraal Arabische taal- en let terkunde mej. R. Kruk (Apeldoorn). Doc toraal westerse sociologie mej. H. M. A. Haanemayer (Delft). Doctoraal genees kunde mej. Th. E. M. M. Jongenelen (Voorburg), K. J. van Dongeren (Rotter dam), J. L. G. Hijman (Den Haag), K. E. Schuit (Rotterdam), F. J. Sjardin (Delft), J. F. A. Vleer (Enschede), J. Zee (Valken burg). Arts mej. O. de Deugd (Den Haag), A. W. Chavannes (Den Haag). ROTTERDAM. Tot arts werden bevor derd: J. A. Kriele (Bergen op Zoom), D. G. Lammerts van Bueren (Rotterdam) J. G. Oosterin (Rotterdam). X lit Electrolux Starlet huishouddiepvrieskast. Netto inhoud 120 liter. 55 era. br„ Gl cm. diep, 98 cm. hoog. Garantie minimaal - 25 °C. Magnetische sluiting. Leg in een met boter ingesmeerde vuurvaste chat' schaal een royale laag smeuïge aardappel- Suree. Dek deze laag al met partjes tomaat, eg er de reeds gebakken vissticks op. Dek af met plakken jonge kaas en klontje boter. Laat dit gerecht in de reeds hete oven door en door warm en smeuïg bakken. Serveer met groene sla. Meng door gekookte noedels of macaroni een tomatensaus en geraspte kaas. Maak een gebonden witte saus van gelijke delen boter en bloem. Leng tot de gewenste dikte aan met kokende melk. Maak deze saus at met tomatenpuree, peper en zout naar smaak en een scheutje tomatenketchup. Serveer er de gebakken warme vissticks bij. i i 1 j? i i'U'li v, Katoenen vezels worden gesponnen tot garen. Niet te dun, niet te dik. Het gaat om de juiste dikte, de juiste sterkte bij Damai. Dan weven. Duizenden draden weven tot een eerlijk weefsel. Stoere, extra sterke katoen! Damai! Nu soepel maken met de speciale Damai nabewerking. Alle stugheid wordt zo aan het laken ont nomen. Li Damai gaat geen greintje pap. Sterk is gebleven, soepel is toegevoegd!, Soepelsterk Damai! En krimpvrij door Sanfor. Dus altijd onberispelijk 250 cm lang. Om royaal in te stoppen. zo verpakt, dat u in de winkel zelf kunt voelen hoe soepelsterk ze zijn. Prompt bekroond met het Gouden Keurzegpl van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen. Eenpersoons: glad 11,50 geborduurd 13,75 - Tweepersoons: glad 13,75 geborduurd 15,75 - Slopen p.p.; glad 7,50 geborduurd 10,75 Damai, ook verkrijgbaar in fantasie-sets met kleurige randen vanaf 22,50 per set. damai Een product van Wisselink's Textielfabrieken N.V. Enschede

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 8