Gemeentebestuur van Velsen in beraad over tweede tunnel Naar het westen geen ruimte voor aan- en afvoerwegen Verenigingsnieuws uit de IJmond aanlotux Mevrouw Hoek-Feenstra neemt afscheid van gemeenteraad Gouden huwelijksfeest in Velsen-Noord i Geen uitstel Recorddag voor de bloemenveiling in Beverwijk Dr. Constandse sprak over wereldgebeuren voor 't Nut en Nivon Luidruchtige jeugd mag gratis kijken Bliksemactie voor vluchtelingen Kort IJmondnieuws pantoffels bij Iets van U bij? Kastanjes en eikels zoeken! Pagoen" slaat de vleugels uit Vader en zoon Voet generaal kampioen DONDERDAG 20 OKTOBER 1966 5 Coentunnel, geen soelaas V elsen-IJ vniiiden Beverwijk v Schoen handel Telstar-Twente n Cursus in vrije dramatische expressie „Entre Nous" begint het winterseizoen Kennemer Kruimels Met algemene stemmen heeft de gemeenteraad van Velsen het college woensdagavond een krediet van 15.000 verleend, welk bedrag zal worden aangewend voor het maken van voorstudies over de mogelijkheid van een tweede tunnel onder het Noordzeekanaal. Met het college is de raad er immers van overtuigd, dat de huidige Velsertunnel het steeds toenemende verkeer over een aantal jaren niet meer zal kunnen verwerken. Bij deze studies heeft men het voornemen ook gebruik te maken van de gegevens, die door het uitvoerige verkeersonderzoek in de IJmond zullen worden verkregen. Op het ogenblik dat dit voorstel in be handeling zou worden genomen, vroeg de heer Van Os van den Abelen (P.v.d.A.) het woord, omdat hij er be hoefte aan had zijn ongerustheid tot uit drukking te brengen over de mogelijke ge volgen van de recente politieke ontwikke lingen in Nederland. Spreker vreesde na melijk, dat door deze kabinetscrisis de be slissing over de toekomst van de IJmond zal worden uitgesteld. En juist nu deze kwestie zo urgent is geworden, dat een oplossing op korte termijn hoogst noodza kelijk is. De heer Van Os hoopte dan ook, dat er van hier uit op een snelle afdoe ning zal worden aangedrongen. Spreker werd onmiddellijk beantwoord door de voorzitter, burgemeester mr. J. C. Bührmann, die hem kennelijk in zijn kwaliteit als lid van de Eerste Kamer ver zekerde, dat door hem te bestemder- plaatse met de meeste nadruk op de nood zaak van een bevredigende besluitvor ming zal worden geattendeerd. De sprekers die hierna aan het woord zijn geweest, bepaalden zich in hoofdzaak tot het vragen van inlichtingen. Zo infor meerde de heer Hoorn (C.P.N.) naar de reden waarom deze tweelingtunnel ten oosten van de Velsertunnel is geprojec teerd en wilde de heer Buist (P.S.P.) weten, of ook de andere IJmond-gemeen- ten in dit overleg zijn betrokken. Nadat de heren Marks (P.v.d.A.l en drs. Van Geffen (K.V.P.) hun volledi ge instemming met het plan hadden be tuigd, gaf de heer Algra (Prot. Chr.) als zijn mening te kennen, dat onder de gegeven omstandigheden een tweede tun nel moeilijk kan worden gemist in een ge meente, welke door het Noordzeekanaal in tweeën wordt gedeeld. Bovendien moet men hier thans ongeveer 8 km. reizen, om hemelsbreed een afstand van nauwe De heer J. van Os van den Abelen: „Geen uitstel!" lijks 1 km. af te leggen. Spreker had zich dan ook wel eens afgevraagd of het loka le verkeer in Velsen niet meer zal zijn gebaat met een 'tunnel, die meer naar het westen wordt gesitueerd. In zijn antwoord vestigde wethouder Ockeloen er de aandacht op, dat de grootste problemen tegenwoordig niet meer bestaan uit de bouw van een tun nel, doch uit de aan- en afvoerwegen. Dit is dan ook de reden waarom een ver plaatsing naar het westen onmogelijk is, omdat hier de ruimte voor een wegennet ontbreekt. DONDERDAG 20 OKTOBER Stichting Muziekschool Velsen, 19.30 u.: Hervormd Jeugdgebouw, Burg. Enschedé- laan te Santpoort-Nrd., voorlichtingsavond. Patronaatsgebouw, IJmuiden-Oost, 20 u.: Bijeenkomst Alg. Ned., R.-k. en Chr. bouw bedrijf sbonden. VRIJDAG 21 OKTOBER Stichting Muziekschool Velsen, 19.30 uur Gemeentelijk Vergaderlokaal Abelenstraat 1 te IJmuiden: Voorlichtingsavond. Toneelvereniging Advendo, 20 u.: Patro naatsgebouw te IJmuiden: toneelvoorstel ling; opgevoerd wordt „Beau Rivage". Commissie Culturele Vorming School jeugd Velsen, 20 u. Stadsschouwburg Vel sen, Groeneweg 71 te IJmuiden: opvoering van drie éénacters door de Toneelgroep Studio voor de leerlingen van de klassen 3 en hoger van het voortgezet lager, u.l.o., nijverheids- en middelbaar onderwijs in de gemeente Velsen. Gem. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945: 14.30-17.30 u. en 19-21.30 uur; filiaal Wijkerstraatweg 77, Velsen-Noord: 14.30-17.30 en 19-21.15 uur; filiaal van de Gemeentebibliotheek en de r.-k. biblio theek in Santpoort-N., gebouw „Spaarn- berg", Wüstelaan 79: 19-21.30 uur; r.-k. Openb. leeszaal en bibliotheek Willems- beekweg 96, IJmuiden: 14.30-17.30 en 19-21 uur: filiaal r.-k. Openbare leeszaal en bi bliotheek in Velsen-Noord, Banjaertstraat 13: 14-17 en 19-21 uur. Stadhuis, Plein 1945, IJmuiden-Oost is te bezichtigen op werkdagen van 10 tot 12 uur. DONDERDAG 20 OKTOBER Galerie Boumans, Breestraat 122, 20 u.: Filmcursus voor gevorderden, docent Ad. Bakker, georg. door Smalfilmclub „IJmond Dubbel Acht", m.m.v. de Bev. Soc. Cult Huize Scheybeeck, Velserweg 2, 19.30 u.: Cursus gast en gastvrouw door de Stichting huish. en gezinsvoorlichting. Verenigingsgebouw, Dommelsingel, 20 uur: Ledenvergadering Aquariumvereni ging Kennemerland. Sportfondsenbad, Kuikensweg 84, ge opend van 20.15-21.30 uur. VRIJDAG 21 OKTOBER Ilerv. Verenigingsgebouw, Schans, 20 u. Clubavond voor Beverwijkse amateurfoto- grafenvereniging. Huize Scheybeeck, Velserweg 2, 19.30 u.: Cursus bloemenschikken (gevorderden) door St.. v. huish. en gezinsvoorlichting. Sportfondsenbad, Kuikensweg 84, ge opend van 7-17.30 en 20.15-21.30 uur. Openbare leeszaal, Hendrik Burgerstraat 70, geopend van 15-17.30 en 19-21 uur. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, geopend van 10-13, 15-18 en 19-21.30 uur. Gezamenlijke filialen: Wijk aan Zee, De Zwaanstraat 4, geopend van 19-21 uur; Oosterwijk, Amstelstraat 44, geopend van 19-21 uur; Meerestein, Parmentierstraat, geopend van 15-17 en 19-21 uur. Huize Scheybeeck, 19-23 uur: Tentoon- «telling creatieve vrijetijdsbesteding. Voorts hield de wethouder zich ervan overtuigd, dat de Velsertunnel wel dege lijk een voorname functie heeft bij het lo kale verkeer. Dit wordt volgens hem be wezen door het feit, dat de Coentunnel de Velsertunnel slechts met vijf percent ont last. Zelfs wanneer er dus nog vijf tun nels onder het Noordzeekanaal zullen wor den aangelegd, kan dit geen enkele oplos sing voor de IJmond betekenen. Naar aanleiding van de vraag van de heer Buist deelde de wethouder nog me de, dat Heemskerk en Beverwijk hun vol- ledige instemming met de plannen hebben betuigd, evenals er overleg is gepleegd met de IJmond-verkeerscommissie. Spre ker meende zelfs te kunnen stellen, dat Beverwijk en Heemskerk bereid zouden zijn een deel van de kosten van de voor studie voor hun rekening te nemen, maar omdat alles op Velsens grondgebied moei worden uitgevoerd, is het college niet tot I een dergelijk verzoek overgegaan. Door het aanhoudend zachte najaars weer heeft de Beverwijkse bloemenvei ling Het Centrum niet over gebrek aan bloemen te klagen. Woensdag was een I recorddag toen 190 veilingkarren met pot planten en bloemen de veilingklok pas seerden. Op deze dag waren het de chrysanten die met 15.873 bossen de boventoon voer den. Bovendien werden er nog 12.305 stuks geplozen chrysanten aangeboden. Ook de aanvoer van anjers neemt steeds grotere omvang aan. Gisteren wa ren er maar liefst 50.920 anjers. Voorts werden 21.048 rozen geveild en op deze recorddag waren ook nog 7124 bossen fresia's. Nerine komt er steeds meer in; er werden 3.339 stuks geveild. Dan waren er ook nog 4406 gerbera's en een groot aan tal andere bloemen. Tenslotte kwamen nog 5668 potplanten voor de klok. Alles werd vrij vlot verkocht; vooral de goede kwaliteit ging snel weg. Ten slotte bracht de wethouder zijn er-1 I kentelijkheid onder woorden voor de alge mene instemming, waarmee dit voorstel I door de raad is ontvangen, evenals hij het waardeerde, dat de leden dit belangrijke gemeenteblad niet als een hamerstuk heb- I ben afgedaan. Door de wijze waarop de discussies wer den gevoerd, behoefde dan ook niet meer aan de uitslag te worden getwijfeld: het voorstel werd met algemene stemmen I aangenomen! In samenwerking met de verenigingen 't Nut van 't Algemeen en Nivon heeft de Stichting Velser Gemeenschap woens dagavond dr. A. L. Constandse uit Haar lem uitgenodigd om voor haar leden een lezing te komen houden in de Vrijzinnig Hervormde kerk 't Braambos aan de Zee- I weg te IJmuiden. In deze lezing, welke getiteld was „Achtergronden van het huidige wereld gebeuren" belichtte dr. Constandse de Amerikaanse politiek ten opzichte van de rest van de wereld en de historische I achtergronden hiervan. In een duidelijke uiteenzetting schetste de spreker de strijd die de verschillende mogendheden gedurende de afgelopen eeuwen voerden om de machtsverhouding in evenwicht te houden. Zoals vroeger, in de tijd van koningin Victoria, Engeland voortdurend gekant was tegen de grootste en machtigste mogendheid op het conti- nent, zo speelt Amerika heden ten dage diezelfde rol; doch nu is dat continent sterker. Was het in vroeger eeuwen Enge land dat zich verbond met de kleinere mogendheid op het continent, heden ten dage heeft het veel grotere „eiland" Amerika deze rol overgenomen, nadat in middels ook het continent in betekenis is toegenomen. In deze strijd om het machtsevenwicht noemde de heer Constandse de ideolo gische spanningen in de wereld slechts van ondergeschikt belang. Als voorbeeld dat een communistische staat in vrede en ver draagzaamheid met een kapitalistische staat kan leven noemde de spreker Joe goslavië ten opzichte van de rest van Europa. Na de pauze was er voor de talrijke aanwezigen gelegenheid tot vragen stel len, waarbij de heer Constandse zich be reid toonde eveneens andere zaken van politiek wereldlijk belang onder de loep te nemen. ADVERTENTIE KENNEMERLAAN 63 IJmuiden - Tel. 4781 (Van onze sportredactie) De voetbalwedstrijd Telstar-Twente, zondag in Velsen, kan door jongelui tot vijftien jaar gratis bezocht worden, mits zij voorzien van toeters, bellen etc. bij Schoonenberg arriveren. Ook in het vorig seizoen heeft het bestuur van Telstar aan luidruchtig enthousiaste jeugd een gratis wedstrijd geboden. Dat was de ontmoe ting tegen GVAV. Telstar won toen met 4-2. Aan het begin van de woensdag avond gehouden vergadering van de gemeenteraad van Velsen, werden de leden er door burgemeester mr. J. C. Bührmann van in kennis ge steld, dat mevrouw A. S. H. Hoek- Feenstra schriftelijk te kennen heeft gegeven wegens persoonlijke redenen waar door de burgemeester het adjectief „vreugdevolle" aan werd toegevoegd voor het raadslid maatschap te bedanken. Zij zal aldus op de vergadering van woensdag 9 november officieel afscheid nemen, waarna woensdag 30 november de opvolger van mevrouw Hoek wordt geïnstalleerd. Spreker wilde het thans bij deze mededeling laten, om dat er straks ongetwijfeld nog vol doende aandacht aan dit afscheid zal minst een zeldzaam bezoek, omdat zij gewend zijn tweemaal per jaar naar vader en moeder in Velsen-Noord over te komen. Trouwens ook van deze zijde is reeds een keer of tien de reis naar Schotland ondernomen. Alleen zal op dit feest een naar Australië geëmigreerde zoon moeten ontbreken, de afstand is helaas te groot. Maar hoe dan ook, er zal in ieder ge val in de Pelsstraat bruiloft worden gevierd, waarvoor de woning van het gouden bruidspaar in de Pelsstraat al enige tijd door een fraaie erepoort wordt aangeduid. Onlangs zijn de (gouden) bruidsdagen ingegaan voor het echtpaar P. S. Sikkens—Paalman, dat woensdag 26 oktober temidden van zijn kinderen, klein- en zelfs achterkleinkinderen het gouden huwelijksfeest hoopt te vieren. Dit vitale echtpaar, wonende Pelsstraat 5 in Velsen- Noord, is in dit deel van de gemeente vooral bekend geworden door de activiteiten, welke de heer Sikkens tientallen jaren voor de transport.- kolonne van het Nederlandsche Roode Kruis heeft ontplooid. Hij is na melijk niet minder dan drieëndertig jaar aan deze organisatie verbonden geweest, waarvan lange tijd in de rang van sergeant. Op grond van zijn vele verdiensten in deze functie, werden hem reeds diverse onderschei dingen toegekend. Mevrouw Hoek-Feenstra worden besteed. De opvolger van me vrouw Hoek zal door het afdelings bestuur worden aangewezen. De thans 71-jarige bruid is afkom stig uit het Drentse plaatsje Boswinkel en de bruidegom bracht zijn jeugd door in Oude Pekela, waar hij vieren zeventig jaar geleden werd geboren. Hij groeide op in een familie, waarvan vele leden hun bestaan vonden in de politiedienst en omdat de jonge Sik kens zich bovendien bijzonder tot de paarden voelde aangetrokken, meldde hij zich op achttienjarige leeftijd voor de Koninklijke Marechaussee. Hij be zocht als zodanig de hoefsmidschool van'het korps de Gele Rijders, om na het behalen van het diploma bij zijn oude wapen terug te keren. In de nieu we standplaats Boswinkel, bij de Duitse grens, zwichtte de boerendochter Geer tje Paalman na enige tijd voor man en uniform, welke kennismaking in 1916 tot een huwelijk in Emmen leidde. Kort daarop vertrok het jonge echt paar naar Delft, waar de heer Sikkens bij de bereden politie werd aangesteld. Hij heeft het hier echter niet langer dan twee jaar uitgehouden, want het was tijdens de eerste wereldoorlog en het stuitte de heer Sikkens tegen de borst zich te paard tussen de tegen de distributie protesterende burgerij te moeten begeven. Er werd dan ook door het echtpaar besloten naar Beverwijk te verhuizen, waar de voormalige politieman vijf jaar als machinist werk zaam is geweest bij de chocoladefabriek van Kamphuis. Vervolgens stapte hij over naar de Mekog, om hier ongeveer een kwart eeuw later in 1957 als bankwerker te worden gepensioneerd. Aldus is de heer Sikkens nimmer zon der werk geweest, ook niet tijdens de tweede wereldoorlog, toen hij als lid van de Rode Kruis-kolonne voor deze instelling dikwijls bijna dag en nacht in actie kwam. Zelf is de heer Sikkens gedurende zijn leven nauwelijks privé met een arts in aanraking geweest, tot hij dit jaar ongeveer zeven weken in het Roode Kruisziekenhuis moest worden opgenomen. Dit intermezzo is echter inmiddels met goed gevolg achter de Bij de Velsense politie zijn de volgen de voorwerpen als gevonden aangege ven: een paar basketbalschoenen, punt- kam, vijf vakantiebonnen, speelgoed-, tractor, damespolshorloge, sleutel, zak horloge, damespolshorloge, sleutel, da meshorloge, turnpakje, damesportemon nee, plasticpopje, poes, jol, portemon nee, autoped, wit babyschoentje, dames paraplu, bankbiljet, kindervest, een paar kinderpantoffels in plastic zak, fiets pomp, rubberpopje, een paar bruine kinderschoenen, jasje met capuchon, sjaal, damesportemonnee met inhoud, ring met vier sleuteltjes, rijksdaalder, kinderportemonnee, kinderschoent j e, paraplu, doos tabak, etui met loper, pad vindersbaret, handschoen, bruin lede ren kap, wit fietspompje. Inlichtingen over deze voorwerpen zijn dagelijks te verkrijgen aan het hoofdbureau van politie te Velsen, waar zij elke dinsdag en vrijdag van 16.30 tot 17.30 uur eventueel zullen worden afgegeven. rug en bijna alweer vergeten, omdat het echtpaar zich gelukkig in een uit stekende gezondheid mag verheugen. Trouwens, beiden zullen straks onge twijfeld over het nodige uithoudings vermogen moeten beschikken, want voor het wachtende feestmaal hebben zich niet minder dan drieëndertig gas ten gemeld: allen zoons, dochters en kleinkinderen met hun respectievelijke wederhelften. Zoals er reeds in de aan hef op werd gewezen, is de familie in tussen ook al met een aantal achter kleinkinderen uitgebreid. Onder hen zal zich ook een in Schot land wonende dochter bevinden, die met haar man dit feest evenmin wenst te verzuimen. Overigens is dit aller- Nu de herfst weer is aangebroken, richt de Velsense plantsoendienst zich opnieuw gaarne tot de jeugd met het verzoek, de verzorgers van de levende have in kinderboerderij en hertenkamp behulpzaam te zijn j bij het aanleggen van een behoor lijke wintervoorraad. Hierbij wordt dan voornamelijk gedacht aan kas tanjes en eikels, welk voedsel altijd gretig door de dieren wordt gecon sumeerd en thans in parken en plantsoenen volop voor het grijpen ligt. Wellicht dat een aantal jongens en meisjes er in de komende dagen eens op wil uittrekken om hier wat van deze herfstvruchten te verza melen. Deze buit kan mits van elkaar gescheiden en in droge toe stand woensdag 26 oktober, des middags van twee tot vier uur wor den ingeleverd bij de manege van park „Veiserbeek" in Vélsen-Zuid, of bij de loods van park „Bosbeek" in Santpoort-Noord. Deze activitei ten zouden nog wel eens een aardi ge aanvulling op het zakgeld kun nen betekenen, want de plantsoen dienst betaalt voor eikels en kastan jes zes cent per kilo. Wel dient er rekening mee te worden gehouden, dat na deze datum geen inlevering meer mogelijk zal zijn. Door de gedeeltelijke restauratie van het Hervormd Jeugdhuis aan de Rem- brandtlaan in IJmuiden, waarbij onder meer de toneelzaal van een dansvloer plus tafeltjes met stoelen werd voor zien, is nu ook de christelijke jongeren- sociëteit „Pagoen" in de gelegenheid ge steld voortaan op haar dansavonden meer liefhebbers te ontvangen. Het be stuur heeft van deze mogelijkheid gaar ne gebruik gemaakt, zodat reeds zater dag 21 oktober de eerste dansavond zal worden gehouden, waarvoor de muziek wordt verzorgd door de rythm- en beat- group „The Sea Side Swing Society" urt Heemstede. De vernieuwde zaal biedt thans plaats aan ongeveer twee- tot driehonderd dansliefhebbers die zich, mits zij de leeftijd van zestien jaar hebben bereikt, bij de controle voor het lidmaatschap kunnen opgeven. De bedoeling van „Pagoen" is tot juni 1967 elke zaterdag om de veertien dagen een soosavond te houden, waarvoor men zich reeds heeft verzekerd van de medewerking van „The Hamiets", „The Shindies" en an dere bekende beatgroepen. Door de Velser Gemeenschap, de Be verwijkse Sociaal Culturele Raad en de Gemeenschapsraad Heemskerk, wordt in samenwerking met het kadercentrum Ludische Vorming van de Culturele Raad voor Noord-Holland een cursus in vrije dramatische expressie gehou den. Deze is onder meer bedoeld voor jeugd- en kleuterleiders en -leidsters, leden van toneelverenigingen en vor mingsinstituten, onderwijskrachten en andere belangstellenden, die zich actief bezighouden met creatief spel op het gebied van woord, gebaar, poppen, mas kers en schimmen. De leiding van de cursus berust bij de heer J. den Ouden, die door de do centen Saskia Verwayen en Ad Bakker zal worden geassisteerd. De lessen worden gedurende vierentwintig weken elke maandagavond gegeven in huize „Scheybeeck" te Beverwijk, met als eerste datum 7 november. Het cursus geld bedraagt 2,50 per avond, of 60, voor de gehele cursus, welk laatste be drag in termijnen kan worden voldaan. Nadere inlichtingen kunnen bij de reeds genoemde drie culturele organisaties worden verkregen. De christelijke toneelvereniging „En tre Nous" uit IJmuiden geeft zaterdag 12 november in het Hervormd Jeugd huis aan de Rembrandtlaan haar eerste voorstelling van dit seizoen. Opgevoerd wordt „Annemarie, zeg jij het maar", een klucht in drie bedrijven door Hans Nesna, met welke voorstelling tevens het eerste lustrum zal worden gevierd. Bij de postduivenvereniging „De Snel- vlieger" in IJmuiden is men niet weinig trots op het lidmaatschap van vader en zoon S. Voet, die er voor de tweede maal binnen drie jaar in zijn geslaagd generaal kampioen te worden van de afdeling Haarlem. Een prestatie welke ongetwijfeld de nodige aandacht ver dient, omdat deze afdeling ruim acht honderdvijftig leden telt, die elkaar ge durende een half jaar iedere zondag opnieuw moeten bekampen. Bovendien is men bij „De Snelvlieger" over het lid maatschap verheugd, omdat men deze gang van zaken als een voortreffelijke propaganda voor de duivensport be schouwt. De heren Voet achten het na melijk ver beneden hun waardigheid tot de aankoop van kostbare duiven over te gaan, omdat zij er de voorkeur aan geven hun collectie zelf door een zorgvuldige kweek en selectie in stand te houden. Op deze wijze verkregen zij een betrekkelijk goedkoop hok, waar mee desondanks de volgende opmerke lijke resultaten werden behaald: Eerste kampioen Vitesse, 1ste tour; vierde kampioen Vitesse, 1ste en 2de tour; tweede kampioen Fond; eerste kampioen oude duiven; zesde kampi oen jonge duiven, 1ste tour en eerste kampioen generaal over alle vluchten. Geen wonder dat de heren Voet bij „De Snelvlieger" in ere worden gehou den, omdat het mede aan hen is te dan ken dat Velsen op het gebied van de duivensport in de afdeling Haarlem een toppositie heeft ingenomen. In het kader van de vluchtelingenactie zullen maandag 24 oktober honderden vrij willigers de huizen langs gaan en vragen om een bijdrage, die in een zakje wordt gedaan. Nog diezelfde nacht zal een staf van medewerkers aan het tellen gaan om het resultaat van deze bliksemactie te regi streren. De Nederlandse Middenstands- bank aan het Plein 1945 en het kantoor van de gemeente-ontvanger zullen ruimte en personeel beschikbaar stellen. Drie jaar geleden werd een soortgelijke actie voor vluchtelingen georganiseerd, die in Velsen tweeëntwintigduizend gul den opbracht. Het bureau van de stichting Velser Ge meenschap, in het gebouw „Cultureel Cen trum", Moerbergplantsoen 22, IJmuiden, tel. 02550-5743 en 5789, fungeert als orga nisatie- en actiebureau. De afdeling IJmuiden van de Partij van de Arbeid houdt op dinsdag 25 oktober een jaarvergadering voor de leden in het Cultureel Centrum aan de Moerberg plantsoen 22. De agenda, die onder leiding van voorzitter Th. Mooy wordt afgehan deld, vermeldt 10 punten. De bijeenkomst beflirvt. om 20 00 im»

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 5