De keus van een man Van Haren geeft de toon aan! Automobielbedrijven Hoogeveen ADM. MEDEWERKSTER Kwaliteitsaanbiedingen, tijdelijk tegen extra aantrekkelijke prijs kinderwanten meisjes handschoenen dames handschoenen modieus en meer keus y //y De modeschoenen van dit sei- zoen? In de tinten van het na- jaar? Komt u maar kijken! Bij van Haren vindt u wat u zoekt. Ongelofelijk wat een keuze >r^v*0 voor iedereen! dames- en heren handschoenen steeds meer mensen dragen schoenen van van Haren Kinderwant van zuiver wol in effen en fantasie- - dessins. Ver- je schillende vrolijke kinder- ry kleuren. XA, Maten 0 t/m 7 2.25-1.95 Meisjeshandschoen van zuiver wol in effen en grappige fantasiedessins. Mooie, frisse kleuren. Maten 2 t/m 7 2.90 - 2.50 - 1.95 De keus van een man wordt bepaald door zijn idee van model, snit, kleur, dessin en prijs. Wieringa's kollektie bevat een groot aantal jassen en coats, in volkomen overeenstemming met üw idee van mannenmode. Om u een idee te geven: Korte coat met ingezette mouwen en steekzakken. Gladde rug met auto-split. In bruin geruit mohair. 174.- Wieringa heeft coats in bruin, grijs, bronsbruin, camel en blauw; van 74.- tot 174.- Prachtige winterjas van kameelhaar met wol. Voering (bovenstuk gecapitonneerd) van satijn. O.a. in grijs, blauw en bruin. Bij Wieringa vindt u uw winterjas prijzen van 148.- tot 184.- Regenjas met uitknoopbare Borg-voering. Verdekte sluiting, ruime raglanmouwen en stoere steekzakken. In beige en bruin. Kies uit onze exclusieve kollektie bijpassende shawls, handschoenen en hoeden in de nieuwste modekleuren. Haarlem, Grote Houtstraat 112 Amersfoort, Apeldoorn, Arnhem, Hilversum, Zwolle. Dameshandschoen ^v> van warme wol in modieuze rib- en kabelsteek. Met een prettige, dubbele polsboord. In zwart, cognac, bruin, beige en donkergroen. Maten 7-8-9 3.50 Nappa dameshandschoen met tricotvoering. In L glad nappa-leer en 3K modern nappa-peccarisé. Drie mooie fantasie- modellen in zwart IS, en donkerbruin. Maten 6 t/m 8 Nappa-leer 9.75 Nappa-pecca- risé 7.90 Bijzonder elegante lak- pump met modern wreefbandje. Leren zool. In zwart Het seizoen nadert weer! Suède dameslaars met ritssluiting aan de binnenzijde. Sterke zool. In diverse kleuren Soepele bruin suède herenmocassin. Zeer sportief Sierlijk en gemakkelijk. Zwart leren pump met leren zool. Prettige pasvorm In zwart lak 2275 Zwarte lakpump met hoog wreefbandje en leren zool. En u weetlak is dè grote mode. Sportieve molière voor de man van vandaag. Met sterke rubberzooi in zwart of bruin Moderne stijl voor moderne mensen! Heren- bootie in zwart of bruin suède met sterke rubberzooi. 31-35 1775 36-39 1 8 75 In herenmaten 19 75 met echte wol gevoerd 23 75 met echte vacht gevoerd 25 75 Herenhandschoen van soepel nappa-peccarisé leer. Behaaglijk warm door de wollen gebreide voering. Met gedistingeerde Griekse opnaden en boordrand. In zwart, donkerbruin en grijs. Maten 7 t/m 9 9.75 BQ hel reageren op |4- Tertentiei, die onder num mer worden geplaatst, ge lieve men er rekening mede te honden dat wij alleen de bexorging op one kunnen nemen van brieven, die een recht streekse aanbieding be vatten De verzending van re clame-drukwerk valt daar dus niet onder. Mr. Cornelisstraat 50, Haarlem zoekt voor het kantoor een met voldoende praktijkervaring.

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 28