Engeland te maken verzuimde goals tijdens overwicht DOS was gelijkwaardig aan West Bromwich Full Speed opnieuw tegen Blauw Wit Gemakkelijke volleybalzege van herenploeg van die Raeckse TSJECHEN - ZONDAG TEGEN NEDERLAND- SPEELDEN GELIJK IN LONDEN: 0-0 Veel animo voor biljartcompetitie Zware opgave voor debutant SIZO Samenvatting interland van zondag in NTS-sport Sittardia begon goed voor E.C. Ook zege van Ree in Havana Wagenaar: drie zeges op Duindigt Toon Hermans lost startschot voor zesdaagse Flamingo's morgen tegen Suvrikri uit Amerika voor Leo de Winter DONDERDAG 3 NOVEMBER 1966 21 Zaterdagvoetbal Zwitserland verslagen door Roemeense ploeg Niet zeker Ronde verder m (Van onze biljardmedewerker) Deze week start in het district Haarlem de jaarlijkse biljartcompetitie voor teams. Aan deze competitie kan door iedere aan gesloten biljartvereniging van het district vrijwillig met één of meerdere teams in geschreven worden. Met uitzondering van klasse A voor het driebandenspel op de grote tafel, worden de ingeschreven teams naar volgorde van sterkte verdeeld over de overige klassen, die, afhankelijk van het aantal inschrijvingen, kunnen worden onderverdeeld in afdelingen. De teams van klasse A bestaan, even- I als die van klasse B voor hoofdklasse li- bre- en kaderspelers, uit 3 spelers. De overige klassen C, D en E bestaan uit I teams van elk 4 spelers. De afdeling voor driebanden ziet er aan- I trekkelijker uit dan vorig seizoen, door dat nu 6 teams hebben ingeschreven: Ex celsior uit Beverwijk, met o.a. Jan La- mers, met 2 teams, driebandenclub TRIO met 2 teams, Groenendaal en de nieuwe I vereniging „3-banden '66". In klasse B valt direct het ongewijzig- 1 de kampioensteam van vorig seizoen op: Hof van Holland met Theo Ravenstein en de gebroeders Chris en Eddy Nobels. De overige teams in deze klasse zijn: DVO, Haarlem-Noord, OVS, SVV, Suisse, Vree burg en Vriendenclub. In het ijskoude Utrechtse stadion heeftnaast. Na rust was DOS veel meer aan- DOS gisteren in de eerste wedstrijd van vallend. Goed gestuwd door Achterberg, de twee ronde van het toernooi om de Jaarbeursbeker tegen West Bromwich Albion een 1-1 gelijk spel weten te be reiken. Hadden de Utrechters vanaf het begin meer vertrouwen in eigen kunnen gehad, wellicht waren er winstmogelijk heden geweest, want het spel dat de Engelsen op de grasmat legden was be paald niet imponerend. Vooral in de twee de helft was DOS zeker de gelijkwaardi ge van West Bromwich. Overigens begonnen de Engelsen in een bijzonder hoog tempo en in de beginfase had DOS het bepaald moeilijk tegen de forse vaak wat hard tackelende gasten. De DOS-defensie met Achterberg als uit blinker, kon het zij het met moeite redden. Een schot van Hope trof in de 24ste I minuut doel. Doelman Hoogeveen zag mede door het slechte licht in het Utrecht se stadion het schot van grote afstand pas, toen de bal in het net lag. (0-1). In het laatste kwartier begon DOS wat los te komen en vooral Wery stichtte nogal eens gevaar. De Kuyper kreeg een goede kans maar zijn kopbal ging juist Aarts en Van der Bogert, begonnen de Utrechters aan een serie aanvallen, waar mee West Bromwich Albion veel moeite had. Het duurde echter nog tot de 84ste minuut alvorens de verdiende gelijkma- (Van onze speciale verslaggever) Nederland heeft een reële kans om zondagmiddag de voetbalwedstrijd tegen Tsjechoslowakije met winst te beëindigen. Het lijkt, na het 00 ge lijke spel, dat de Tsjechen gisteravond in het Londense Wembley-stadion wereldkampioen Engeland afdwongen een optimistische gedachte. Het is het, voor degenen die deze wedstrijd gadesloegen, niet. De elf Engelsen, die eind juli van dit jaar de gouden Coupe Jules Rimet de prijs voor het sterkste voetballand ter wereld in triomf langs de tribunes van dit zelfde Wembley voerden, liepen eenvoudig over de Tsjechen heen. Het was al te gemakkelijk en waarschijnlijk juist door die overmacht, door dat ten toonspreiden van kracht, kreeg Engeland niet wat de 75.000 in het Wem bley-stadion zo gaarne zagen: doelpunten. Wereldkampioen Engeland had dit duel tenminste met 5 of 6—0 moeten winnen. Maar de aanvallers en het zijn toch namen waarvoor vele, vele tonnen zijn neer gelegd Ball, Hurst, Hunt en Peters sprongen zo nonchalant met de kansen om, dat Engeland op nul bleef staan. Tsjechoslowakije kwam eveneens niet verder. Maar de vier Tsjechen die de voorhoede vormden, vonden dan ook de sterkste achter hoede ter wereld tegenover zich: Banks, Cohen, Wilson, Stiles en Jack Charlton. Want het stempel „beste achterhoede ter wereld" mag men op deze namen met zekerheid drukken: in de laatste twaalf interlands waarbij dus de wedstrijden in het toernooi om de wereldtitel kregen zij niet meer dan vier doelpunten tegen zich. Van het raffinement van de Engelsen, die vanuit het middenveld de aanvallen opbouwden, bleef in de nabijheid van het Tsjechische strafschopgebied alleen de nonchalance over. Al in de eerste 45 mi nuten had Tsjechoslowakije wel dapper terugvechtend, maar toch qua techniek en tactiek aanzienlijk minder in de ransel meedragend dan Engeland, tegen een 3 of 4-0 achterstand moeten aankijken. De rappe, en vooral met intellect opge zette combinaties tussen aanvoerder Moore, Hunt en Bobby Charlton, hakten eenvoudig de Tsjechische defensie in stuk ken. En toch beschikten de roodgehem- de Tsjechen in die verdediging over spe lers met allure: een Popluhar van Inter Bratislawa bijvoorbeeld, een Lala, 29 maal gekozen in zijn nationale team. Zij zagen geen kans de gaten te dichten die de Engelsen met bijkans eentonige regel maat in het Tsjechische verdedigingssys teem prikten. Tsjechoslowakije, tot voor een jaar nog het 3-3-4 systeem hanterend, is dit jaar met een verjongd team, te ruggevallen op de 4-2-4-formatie. Er (Van een medewerker) In de derde klas van het zaterdagvoet bal belooft de strijd tussen Kennemerland en SIZO een spannende aangelegenheid te worden. Kennemerland is op eigen veld nog ongeslagen en meestal zeer schot vaardig, terwijl debutant SIZO een hartig woordje meespreekt aan de top van de ranglijst. Een ander belangrijk duel is dat in Den Helder tussen HCSC en IJmuiden. Zij gaan uitmaken wie voorlopig de lei ding in handen mag nemen. Beide ploe gen gaan namelijk met elf punten aan de kop. Zandvoortmeeuwen treedt in de badplaats als gastheer op van PVWA en is daarbij zeker niet kansloos. Koploper Kinheim krijgt in de vierde klas bezoek van OSDO en moet daarvan ogenschijnlijk kunnen winnen. Het wissel vallige SVJ moet in eigen home de de gens kruisen met ABN. SMS heeft een uitwedstrijd tegen ZSGO en moet die win nen om niet verder bij Kinheim achterop te raken. VEW trekt naar Amsterdam om Kromhout te bekampen en kan met een zege de aansluiting met de topploegen be houden. Hekkesluiter SAC is vrijaf. Roemenië heeft de woensdag in Boeka rest gespeelde thuiswedstrijd in poule I van het toernooi om het Europees voet balkampioenschap voor landenteams te gen Zwitserland met 4-2 gewonnen. Bij rust hadden de Roemenen reeds een voor sprong van 4-0 opgebouwd. Behalve Roe menië en Zwitserland zijn ook Italië en Cyprus in poule 6 ingedeeld. De ontmoe ting werd door 10.000 toeschouwers bijge woond. bleef van deze formatie in de zondvloed van Engelse aanvallen bitter weinig over. Tsjechoslowakije, 'veelal in de breedte spelend, miste duidelijk tempo. De weinige tegenaanvallen werden aarze lend uitgevoerd en de Nederlanders, die zondag in het Amsterdamse Olympische Stadion de defensie vormen, behoeven van deze langzaam en al te voorzichtig uit gevoerde attacks bepaald niet onder de in druk te komen. Natuurlijk zullen er En gelsen zijn, die zeggen dat het geluk de zijde van de Tsjechen had gekozen. Vele, vele malen misten schoten van Hurst, Hunt, Peters en Moore het doel op niet meer dan enkele decimeters. Maar het is bepaald geen excuus. De kansen, die de Engelsen kregen, waren te gemakkelijk om af te doen met de simpele woorden „geen geluk". De Tsjechen kwamen in de volgende op stelling in het veld: doel: Viktor, achter: Lala, Popluhar, Taborsky en Horvath, midden: Geleta en Schmidt, voor: Vesely, Szikora, Kvasnak en Adamec. Coach Jo sef Marco vertelde na afloop: „het wil helemaal niet zeggen dat wij zondag, te gen Nederland, met dezelfde formatie in het veld komen". Vóór de wedstrijd tijdens een cocktail party op de Tsjechische ambassade, had Marco al gezegd, dat zijn elftal tegen Engeland op winst ging spelen. „We gaan aanvallen van de eerste tot de laatste minuut". De Tsjechen konden het niet. Zij werden overspoeld door de aan vallen van de Engelsen. Hun systeem brok kelde van minuut tot minuut verder af om in het laatste kwartier de rest te to nen aan de fanatieke Engelse toeschou wers, die ritmisch handklappend hun kreet „England, England" de lucht in slinger den. Die rest bestond uit niet meer dan elf voetballers, die slechts één doel voor ogen hadden: de bal zo hard en zo ver Een moeilijk moment voor de Tsjechische keeper Viktor bij een Engelse aanval onder leiding van Hurst. (Van onze handbalmedewerker) Het handbalprogramma voor komende I zondag is nog maar heel bescheiden. De competitieleiders stelden slechts een in haalprogramma vast, dat evenwel tal van interessante ontmoetingen telt. Heel toe vallig ontmoeten de damesploegen van Full Speed en Blauw Wit elkaar weer; nu in Amsterdam. Zondag eindigde het duel tussen beide ploegen in een punten verdeling. De nederlaag van DWS open de voor zowel Blauw Wit als Full Speed I gunstige perspectieven. We geloven, dat de Amsterdamse ploeg een kleine overwinning zal behalen. De Amsterdamse dames kennen nu goed de sterkste punten van hun gasten: Rina Voogt en Nel Toon. We baseren onze me ning op grond van de betere technische kwaliteiten van de hoofdstedelijke elf. Bo vendien kan ook het terreinvoordeel van doorslaggevende betekenis zijn. In de 2e klasse B is de strijd om de bovenste plaats niet interessant. Hoewel Rapiditas twee weken geleden IJmond een punt afhandig maakte, geloven we niet, dat dit de Haarlemse dames op ei gen terrein zal lukken. Aan de van Oosten de Bruynstraat zal de Velser ploeg om 11 uur ongetwijfeld winnen. Belangwek kender is het gevecht in de staartgroep. Veel ploegen komen voor de onderste plaats in aanmerking en op het veld aan de van Oosten de Bruynstraat kruisen om half drie twee van zulke teams de de- Van de interland voetbalwedstrijd tussen Nederland en Tsjechoslowakije. die zon dag 6 november in het Olympisch Sta dion in Amsterdam gespeeld zal worden, komen geen rechtstreekse beelden op de T.V. De KNVB heeft de NTS namelijk geen toestemming tot een directe reporta ge gegeven, omdat er zondag in de eerste en tweede divisie een normaal program ma wordt afgewerkt. De NTS zal ech ter zondagavond in zijn programma „NTS sport" van 19.30-20.25 uur via Nederland gens. Concordia en ADO gaan dan uitma 1 een gefilmde samenvatting van deze wedstrijd geven. ken wie zich voorlopig iets veiliger mag voelen. Veel krachtsverschil zal er met zijn. De herenploeg van Concordia ontvangt Wij Tsjechen I ditkeer z'n tegenstander op de Prins geloven niet in verdedigend voetbal", had Bernhardlaan. Een maand geleden ge Marco gezegd, „we gaan in het veld om Loofden we nog in een verrassing, d.w.z. te winnen. Dat kan je alleen maar dat de rood-witten wellicht IJmond zou- ^WWWWWHIA/WWWmiWWI/MIAA/WWWWIIWWIIWWimWIAIW mogelijk weg te trappen. door doelpunten te maken. De elf Tsjechen kwamen er niet aan toe. Piet Roomer, de Nederlander die, ge assisteerd door de grensrechters Schalks en Brouwer, de wedstrijd leidde, kreeg het niet moeilijk. Eenmaal greep hij be daard in, toen Ball onderuit werd ge haald door Kvasnak en de Tsjech de En gelse rechtsbuiten behulpzaam wilde zijn door hem op te tillen. In een reflex sloeg Ball zijn rechterarm achteruit om de Tsjech voluit in de maag te treffen. Roo mer was er direct bij, berispte Ball en gaf Engeland een vrije schop: een juiste beslissing. De eerste wedstrijd tussen Sittardia en I Schaarbeek, de Nederlandse en Belgische kampioensploegen zaalhandbal, die woens dag voor het toernooi om de Europese be ker in Wilrijk werd gespeeld is geëindigd in een 25-15 zege voor Sittardia. Bij de rust had Sittardia een 14-9voor- sprong. De tweede wedstrijd wordt op 12 j november in Sittara gespeeld. Het Nederlandse schaakteam heeft woensdagavond in de Cubaanse hoofd stad Havana ook de laatste partij van de afgebroken wedstrijd tegen Tunesië uit de vijfde ronde op zijn naam ge bracht. Nederland, dat de afgebroken partij van Ree zonder verder spelen ge wonnen kreeg, behaalde hierdoor een ze ge van iVi-Vi- den kloppen. Na de teleurstellende ver richtingen van de Haarlemmers in de laatste wedstrijden, zijn we vrijwel ze ker van een Velser overwinning, waardoor I de gasten zich met een veilig gevoel aan het zaalhandbal kunnen gaan wijden. De dames-reserves van De Blinkert ont- I moeten in Amsterdam SDW en er zal niet veel krachtsverschil zijn. De uitslagen van de woensdag gehouden draverijen en rennen te Duindigt luiden: Baroline-prijs: 1. Fabiola Kitty (J. Wagenaar Jr.); 2. Fitis S.; 3. Fabion. Toto: win. 3.10, pl. 1.70, 4.7.60, koppel 8.40, cov. 5.90. Adonis-prijs: 1. Zephyr Scotch (J. Wagenaar Jr.); 2. Allouez II; 3 Xandover. Toto: win. 2.30, pl. 1.70, 1.80, 5.40, koppel 3.30, cov. 3.60, trio 277.70. Caleb-prijs: 1. Ekster S (S. Siderius); 2. Dag- mar; 3. Early. Toto: win. 5.10, pl. 1.90, 2.10, 1.80, koppel 22.10, cov. 6.70. Chimene-prijs: 1. Charles H. (J. Wagenaar Jr.); 2. Crack Hollandia; 3. Aleph. Toto: win. 2.70, pl. 1.90, 1.80, 4.10, koppel 5.cov. 4.trio 241.60. Flash-prijs: 1. Eberdine TH. (C. Wortel); 2. Clara Williams; 3. Edelpapegaai S. Toto: win. 10.40, pl. 3.50, 3.10, 1.90, koppel 14.80, cov. 8.50, Armatus-prijs: 1. Zingaro (L. Schoonhoven Jr.); 2. Axkit Hollandia. 3. Yewel Boy. Toto: win. 4.40, pl. 2.70, 1.80, 4.40, koppel 3.cov. 5.10. Alwina-prijs (le afd.): 1. Christiaan de Wet (L. Schoonhoven Jr.); 2. Dixy; 3. Comtesse Ter- raise. Toto: win. 1.80, pl. 1.30, 2.1.40, koppel 4.cov. 9.10. Alwina-prijs (2e afd.): 1. Clementina Lee (S. van Dooyeweerd); 2. Darling Adrie V.; 3. Zelos van Vredenhof. Toto: win. 8.pl. 2.10, 1.60, 1.80, koppel 16.40, cov. 3.50. Troost-prijs: 1. Playboy (H. v. d. Kraats); 2. Contessa; 3. Que Sera. Toto: win. 4.80, pl. 2.70, 2.70, koppel 14.30, cov. 3. Cliquot-prijs: 1. Susie Darlin' (T. McGarrity); 2. Magmaspic: 3. Shepherds Purse. Toto: win. 3.70, pl. 1.70, 2.80, 1.60, koppel 9.—, cov. 13.30, trio 281.10. Totalisator-omzet 149.279, Van der Linden, niet in vormmaar wel goed voor een doelpunt, dat DOS het gelijke spel tegen West Bromwich Albion opleverde. van de Franse competitie luiden: Toulouse - Rennes 1-1, Marseille - Lens 1-0, Rouen - Lyon 3-2, Lille - Valenciennes 1-0. y-W"'."'/" ker tot stand kwam. De zwak spelende Van der Linden maakte toen zijn falen goed door uit een pass van Achterberg met een vlijmscherpe schuiver doelman Potter te passeren (1-1). Het elftal van Napels heeft zich woens dag geplaatst voor de achtste finales van het toernooi om de Jaarbeursstedenbe- ker. De Italianen wonnen op eigen ter rein de return wedstrijd tegen het Deense BK Odense met 2-1. Bij rust leidden de Denen met 1-0. Napels had de eerste ont moeting in Odense reeds met 4-1 in zijn voordeel beslecht. Slechts 7000 toeschouwers waren er woensdag in Zagreb getuige van dat Dy namo Zagreb zich in de achtste finales van het toernooi om de Jaarbeurssteden- beker speelde. Dynamo won de return wedstrijd tegen het Schotse Dunfermline Athletic met 2-0, na bij rust reeds met 1-0 de leiding te hebben genomen. Welis waar wonnen de Schotten de eerste ont moeting met 4-2, maar aangezien de doelpunten in een uitwedstrijd gescoord dubbel tellen bij een gelijke eindstand, gaan de Joegoslaviërs over naar de vol gende ronde. De returnwedstrijd Ferencvaros (Hon garije)Örgryte (Zweden) in Boedapest is met 7-1 door de Hongaren gewonnen. Bij rust was de stand 3-0 voor Hongarije. Door deze overwinning plaatste Ferenc varos zich voor de achtste finales, aan- VOETBAL De uitslagen van de wed- I gezien de eerste ontmoeting in Gotenburg strijden gespeeld voor de eerste divisie 'n een doelpuntloos gelijkspel was geëin digd. Het Schotse Kilmarnock plaatste zich woensdag eveneens voor de derde ronde door een duidelijke zege met 7-2 op eigen terrein over FC Antwerp. De eerste ont moeting hadden de Schotten gewonnen met 1-0. Geen bekende filmster maar een groot wielerliefhebber zal het startschot los sen van de Amsterdamse zesdaagse, die op 12 december begint. Die wielerliefheb ber is Toon Hermans. Inmiddels is het rennersveld voor de zesdaagse compleet. Naast Pfenninger, Post, Eugen, Jans sen, Severeijns. Oudkerk, De Loof, Stee- vens, De Roo, Koel, Sercu en Lykke zijn gecontracteerd de Belgen Debakker, Ver- schüeren, Seeuws en Lelangue, de Duit sers Peffgen en Schulze, De Fransman Raynal, onze landgenoten Van der Lans, en Captein en de Italiaan Roncati. (Van onze basketbalmedewerker) Deze week worden er in het Haarlem- se Krelagehuis een tweetal eredivisie- wedstrijden basketbal gespeeld. Op vrij dagavond spelen zowel Flamingo's als de dames van HOC een thuiswedstrijd. Fla mingo's ontvangt de ploeg van de Suri naamse VRIendenKRing. Dit Suvrikri 1trok de laatste weken, na het opzienba- 1 f* Q tl Tl hl PI II tl P" rende debuut, vooral de aandacht door 1 V1CCUC atllioituiug |het felt dat hun wedstryden n0Kal inol. dentrijk verliepen. Onder normale om standigheden mag, ondanks de goede prestaties van de Surinamers, deze wed strijd voor Flamingo's geen moelijkheden opleveren. rmm-. ■■mm* Leo de Winter (Van onze volleybalmedewerker) De herenploeg van die Raeckse had gis teravond In het Krelagehuis in Haarlem niet de minste moeite met de reserve- ploeg van de Leidse volleybalhoofdklasse De Kangeroes. Het was de tweede over winning die de Haarlemmers dit seizoen behaalden. Bij die Raeckse domineerden de beide spelverdelers Hans van Beekum en Henk Reinhart. Als de situatie ver eiste dat een aanvaller aan de opbouw meewerkte, was het resultaat soms matig en vooral Henk Kinders bleek in dit op zicht tot niets in staat. Men dient bij die Raeckse nog degelijk aan de techniek te vijlen. Na 42 minuten eindigde men met de setstanden: 15-10-15-7 en 15-10. De tweede ploeg van de eredivisieclub Boemerang behoort in de overgangsklas se tot de sterkere teams. Met veel zelf vertrouwen werden de damesreserves van die Raeckse door de hoofdstedelingen aan de zegekar gebonden: 6-15, 16-14, 4- 15 en 9-15. De strijd tussen Velox en JBS, voor de afdelings-eersteklasse, had een nogal zonderling scoreverloop. Een onbuigzaam Velox, met als kern de dames Wempe, Burgers en Elferink, overleefde in de eerste set een 8-2 achterstand en in de tweede set slaagde Velox er zelfs in om een 14-4 achterstand geheel in te lopen, om met 15-12 en 16-14 een 2-0 voorsprong te nemen. Het zelfvertrouwen van een technisch toch iets beter spelend JBS was danig geknakt. Maar dë Bennebroekse da mes herstelden zich toch en bereikten als nog en volgens de verhouding een gelijk spel; 10-15 en 9-15. Bij de heren moest PWN capituleren voor HVS 3, dat over Koning, de Boer en v. Nieuwenhoven beschikte; 15-10-15-4, 13-15 en 15-4. De uitslagen luidden: Heren, overgangsklasse, afdeling Haar lem; die Raeckse-de Kangeroes 2 3-0, WIK 3-HSVC 4 2-2, PWN-HVS 3 1-3, HVS 4-Ruijs 3-0, WIK 2-Velox 3-0, PSVH 2- Triumph 2 2-2, OVRA 6-OVRA 7 0-3, Gios 3-HSVC 3 3-1, Gios 2-FES 2 2-2. Dames, overgangsklasse, afdeling Haar lem; die Raeckse 2-Boemerang 2 1-3, Velox-JBS 2-2, OVRA 2-Triumph 2-2, die Raeckse 7-Triumph 2 2-2, DSS 2-Topsco- re 3-0, Alliance 3-Gios 2 0-3, PWN-FES 2- 2. Leo de Winter, de Nederlandse sprinter, is een veelgevraagd man in Amerika. Na de aanbieding van een studiebeurs voor de universiteit van Kansas heeft de Cali- fornian State Polytechnic College in St. Louis een brief geschreven aan de Amsterdammer om in Amerika enkele jaren te studeren en zich in zijn tak van sport te bekwamen onder leiding van coach Dick Pursell. In de laatste nacht van de zesdaagse van Frankfort heeft het Duits/Belgische I phoons; HOC 3Sea Devils. Hetzelfde geldt voor het HOC-dames- team dat tegen DTV de derde zege in successie gaat behalen. In de heren eersteklasse van het dis trict Haarlem gaat de wedstrijd Haar lem CardinalsSchoten voorlopig beslis sen over de bezetting van de promotie plaats. Het volledige programma luidt: Donderdagavond: dames: 7 uur: HOC 4The Lions; 8 uur: Spetters 2Ty- duo Klaus Bugdahl/Patrick Sercu de lei ding genomen met een ronde voorsprong I en een puntentotaal van 364. De stand was verder 2. Peter Post/Fritz Pfen ninger (Ned/Zwits) 448 pnt., 3. Rens I /Bölke (Did) 187, 4. Kemper/Oldenburg (Did) 109, op twee ronden: 5. Simpson/1 Eugen (GB/Denm) 123. De overige ploe gen hadden 11 tot 24 ronden achterstand. I Heren: 7 uur: Antilopen 3Haarlem Cardinals 3; 9.15 uur: Antilopen 2HOC 2; Lisse—Sea Devils. Vrijdagavond: dames: 8 uur: HOC 2 Red Twins; 9.15 uur: eredivisie HOC DTV; heren: 7 uur: HOC 4Flamingo's 4; Exercitia 2—Typhoons 2; 8 uur ere divisie: Flamingo'sSuvrikri. 9.15 uur: Haarlem CardinalsSchoten.

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 21