Partij van de Arbeid zal program naar links moeten verleggen Veel afgevaardigden willen naar een radicalisering Gedupeerden Vascomij krijgen maandag achterstallig loon Prof. dr. Mulia overleden Agenda voor Haarlem en de IJmond en i. Wachtlijst PTT weer gegroeid Tien KVP-ers uit Kamer Auto botst tegen vrachtwagen: drie doden Hersenletsel na tri-snuiven Logeerbelasting in Schoorl Forellen uitgezet Man wilde vrouw en schoonvader vermoorden Armeense dienst in Amersfoort Kali Telepak in Noorse handen Inbrekers gepakt Vrij veel bewolking Gulden DE LIMBURGSE KOLENHANDEL ZATERDAG 12 NOVEMBER 1966 ROTTERDAM. Het lijkt erop dat de Partij van de Arbeid het socialis tisch bestek, het verkiezingsprogram ma voor het komende jaar, iets ver der naar links zal moeten uitzetten. Op de eerste dag van het buitenge woon congres dat in Rotterdam wordt gehouden bleek gisteren in een reeks moties dat de afdelingen van de partij rustig maar beslist heel wat slagen om de arm uit het programma willen schrappen terwille van de dui delijkheid en terwille van de duide lijke linksheid van de socialisten. Gemeenteambtenaar valse munter tips Haarlem V elsen-lJ muiden Beverwijk RUM FEIJE zzo (Van onze parlementaire redactie) Een reeks van meer dan vijftig afge vaardigden van de afdelingen zette uiteen hoe de Nederlandse socialisten zich de toekomstige activiteiten van hun partij voorstellen. Als belangrijkste wensen kwamen naar voren: een minimumprogram van eisen te stellen bij deelname aan een regering; verlaging van de kiesgerechtigde leef tijd tot achttien jaar; erkenning van de Duitse Democrati sche Republiek; verkoring van de militaire diensttijd en democratisering van het leger; een nivellerende loon- en inkomsten- politiek (waarbij dus de laagste en de hoogste inkomens naar elkaar toe groeien); vergroting van de ontwikkelingshulp (waardoor rijke en arme landen niet verder uit elkaar groeien). Incidenteel werd er voorts op aange drongen dat de Partij van de Arbeid het stakingsrecht in ere zal houden en zal streven naar democratisering en open- Het Nederlandse telefoonnet telde op 30 september 1.578.296 aansluitingen tegen 1.553.610 aan het begin van het derde kwartaal. De toeneming met 24.659 (vorig jaar 22.389) werd bereikt doot het in- dienststellen van 50.948 en het opheffen van 26.289 aansluitingen. Het aantal aan vragen bedroeg in deze periode 59.903. Ingetrokken werden 6.249 aanvragen. De wachtlijst steeg met 2.706 tot 171.186 per «ind september. De Groninger politie heeft in samen werking met de rijkspolitie in Klooster buren een 26-jarige gemeente-ambtenaar van Kloosterburen aangehouden, die ver dacht wordt van het uitgeven van valse bankbiljetten. De man had twee bankbiljetten van honderd gulden vervaardigd. Hij deed dit op de secretarie in uren waarop deze was gesloten en maakte hierbij gebruik van de gemeentelijke kopieermachine. Bij de komende Tweede-Kamerverkie zingen zullen een aantal van de thans zittende leden van de K.V.P.-fractie geen kandidatuur meer aanvaarden. Zeer tot hun spijt, zo deelt het se cretariaat van de K.V.P. mede, zullen op medisch advies mej. dr. J. de Vink en mr. K. van Rijckevorsel, zich niet meer beschikbaar kunnen stellen. De heren ir. G. Horsman, J. van Dongen en Th. Laan achten de verplichtingen, verbonden aan hun lidmaatschap van Gedeputeerde Sta ten, van dien aard dat zij deze niet lan ger kunnen combineren met het Kamer lidmaatschap. De heren ir. W. Droesen, W. J. An- driessen en H. Moorman hebben de regle mentair vastgestelde leeftijdsgrens be reikt. De heer J. Zwanikken heeft een functie aanvaard welke hij wegens drukke werkzaamheden daaraan verbonden niet combineerbaar acht met het Kamerlid maatschap. De heer dr. M. van Heivoort «telt zich eveneens niet meer herkiesbaar wegens de drukke werkzaamheden Op rijksweg 1, bij de kruising Hoog land-Bunschoten is een personenauto vrijdagavond in dichte mist frontaal te gen een vrachtwagen gebotst. De drie in zittenden van de personenauto kwamen bij dit ongeluk om het leven. De slacht offers zijn de 43-jarige heer H. Weerd- meester uit Kampen, zijn 17-jarige doch ter Wilhelmina Helena en de 22-jarige mejuffrouw W. Koetsier uit IJsselmuiden. De 28-jarige vertegenwoordiger C. Mon- «enrs uit Roosendaai-Nispen is donderdag middag op de kruising rijksweg 58-Vier- wegen in de gemeente Kapelle veronge lukt. In Amsterdam-Noord is op de hoek van de Wingerdlweg en de Sneeuwbalstraat de zeventienjarige C .A. Leurs veronge lukt. De achtjarige Wouterina van den Hoef is gisteren bij het uitgaan van de school in Barwoutswaarder verongelukt. Zij werd aangereden door een bestelauto. De 54-jarige opkoper A. B. Bredenhorst uit Amsterdam is in Maarssen veronge lukt bij een loods van de B.B. Hij kwam ouder een brandweerauto van het mini sterie van Binnenlandse Zaken. De 39-jarige A. W. Tjoelker uit Bols- ward is door een klapband met zijn per sonenauto onder de gemeente Waddinx- veen van Rijksweg 12 in de berm tegen twee bomen gebotst. De bestuurder was op slag dood. baarheid van het ambtelijke werk. Ook de monarchie kwam ter sprake, al was het wat aarzelend. De meningen over een minimum-pro gram waren allerminst gelijkluidend. Zij varieerden van enthousiasme: „dan weet de kiezer tenminste waar hij met de so cialisten aan toe is" tot afwijzing: „het betekent een verzwakking van de onder handelingspositie". Namens een Amster damse afdeling werd gezegd: „het mini mum-program verzwakt de positie niet maar het betekent: socialisten verkopen zich duur". Erkenning van de DDR bleek een vrij algemene wens. De zes Haarlemse afde lingen en de Bloemendaalse afdeling von den de verdeling van Duitsland „een lo gisch en aanvaardbaar gevolg van de tweede wereldoorlog". Hoe de zaal daar over dacht bleek uit een fel applaus. De heer Han Lammers (van „Tien over rood") noemde erkenning van de DDR „een wezenlijk instrument" voor een vre despolitiek in Europa". De in de centrale commissie bouwnij- gekend. Teneinde een optimale belangen- rhaid camanirarlranda <lmn n*lrA«>1n 1 l~ Ji 1 1 verheid samenwerkende drie erkende bouwbedrijfsbonden (de Algemene Ne derlandse Bouwbedrijfsbond, de Neder landse Katholieke Bond van Werknemers in de Bouwnijverheid en de Nederland se Christelijke Bond van Werknemers in de Hout- en Bouwnijverheid) hebben er voor gezorgd, dat de achterstallige lonen en de zegels van de werknemers van de Vascomij in Heerlen over drie dagen zullen worden uitbetaald. De werknemers van Vasco-Bau in Aken ontvangen over vier dagen 75 percent van de netto-lonen. Hierbij is de medewerking verkregen van de overheid en de be heersstichting van de Vascomij. Dit blijkt uit een mededeling van de centrale commissie bouwnijverheid, die zeer bezorgd is over het debacle van de Vascomij. haar dochterondernemingen en de Vasco-Bau in Aken en de daaruit ontstane moeilijkheden. Het is de CCB gebleken dat vele onderaannemers in de gevolgen van dit drama zullen worden be trokken. De in de CCB samenwerkende drie bonden, die over het drama in de kranten voor het eerst moesten lezen, hebben voorts bewerkstelligd, dat alsnog aan ach terstallig kindergeld 50.000 Duitse marken zullen worden uitbetaald aan de werkne mers van Vasco-Bau in Aken. Vervolgens hebben de werknemersor ganisaties via het Sociaal Fonds Bouw- hijverheid en het gemeenschappelijk ad ministratiekantoor bewerkstelligd dat met ingang van de eerste werkloosheidsdag, zij het onder cessie, uitkeringen krachtens de werkloosheidswet kunnen worden toe- ADVERTENTIE voor een gezellige geslaagde pakjesavond Gouden sieraden, zilveren attenties, Gero cassettes, Horloges behartiging van de georganiseerde bouw vakkers te garanderen, was het noodza kelijk voor alle werknemers op te tre den. De centrale commissie bouwnijver heid heeft aangekondigd nauwgezet de verdere ontwikkeling te zullen volgen. (Van onze correspondent) ZUTPHEN Dat je zo lekker „high" wordt van het opsnuiven van de damp van het ogenschijnlijk onschuldige ont smettingsmiddel trichloor, zullen enkele Zutphense tieners wel niet meer onder schrijven. Drie jongelui zijn door het snuiven van tri met een ernstig hersen letsel in het ziekenhuis opgenomen. Een leerling van een middelbare school ver toonde levensgevaarlijke vergiftigings verschijnselen. Na de gemeente Valkenburg is Schoorl nu als tweede Nederlandse gemeente er toe overgegaan om voortaan logeerbelas ting één kwartje per nacht te gaan heffen terwijl ook de kampeerleges zullen worden verhoogd. Ten behoeve van de sportvisserij zijn in de Zuwe bij de Vinkenveen- se plassen 2.350 regenboog forellen uitgezet. Er werd meteen druk op gevist door de ,,Club van 17 oktober" Een 32-jarige koopman heeft de afgelo pen nacht in de woning van zijn schoon ouders in de Orteliusstraat in Amsterdam getracht zijn van hem gescheiden leven de 25-jarige vrouw en zijn schoonvader te wurgen. De man was met een sleutel het huis binnengekomen. Hij begaf zich naar het zolderkamertje waar zijn vrouw sliep, forceerde de deur en greep haar vervo- gens bij de keel. Inmiddels was zijn schoonvader, een 57-jarige monteur, op het lawaai naar boven gekomen. Hij raakte in gevecht met zijn schoonzoon, die hem daarbij met een ceintuur de keel probeerde dicht te snoeren. De dader nam vervolgens de vlucht, maar kon la ter in de nacht worden aangehouden. In het Julianaziekenhuis in Amsterdam is overleden prof. dr. mr. J. S. G. Mulia uit Djakarta, die sinds 8 oktober in ons land verbleef in verband met zijn ere promotie aan de Vrije Universiteit op 20 oktober. Vorige week vrijdag werd prof. Mulia in het Julianaziekenhuis opgenomen om dat zijn zwakke gezondheidstoestand ver ergerde. De behandeling in het zieken huis heeft echter niet meer kunnen ba ten. Hij bereikte de leeftijd van zeventig jaar. Prof. Mulia was tijdens zijn bezoek in Nederland vergezeld van zijn vrouw en twee van zijn zoons. Hij was vooral be kend door zijn pionierswerk op oecume nisch terrein. Zo gaf hij de stoot tot de oprichting van de raad van kerken in Indonesië, waarvan hij ere-voorzitter was. Tot zijn sterven was prof. Mulia voorzit ter van het Indonesische bijbelgenoot schap. Het stoffelijk overschot zal naar Dja karta worden vervoerd. In verband met de vele kennissen en vrienden in Neder land van prof. Mulia zal een rouwdienst worden gehouden: waar zal nog nader worden bekendgemaakt. (Van onze correspondent) AMERSFOORT Zondagmiddag zal in de oud-katholieke kerk in Amersfoort een dienst worden gehouden, die in Nederland niet vaak voorkomt. Dan zal namelijk pater Anouchavan Haroutiunian volgens de rite van de Armeens-apostolische kerk een meisje uit Amersfoort dopen. Het wordt een bijzonder feestelijke dienst, want voor het eerst sedert enkele jaren zullen de in Nederland wonende Ar- menen weer samen volgens eigen traditie de heilige mis vieren. Het bedienen van de doop aan het Amersfoortse meisje is niet de enige plechtigheid. Pater Haroutiunian is name lijk uit Thessaloniki in Griekenland naar Nederland gekomen omdat het dit jaar driehonderd jaar geleden is dat in Am sterdam de eerste Armeense bijbel werd gedrukt. Dit werd toen mogelijk gemaakt door Voskan Vartabet Jerevantsi. Daar om zal tijdens de dienst ook extra aan dacht worden besteed aan de persoon en het werk van deze man. Een groep van vier Noren, onder wie twee commissionairs in effecten, heeft een meerderheidsbelang verworven in Kali Telepak Handel- en Landbouwmaat schappij n.v. Dit is op de jaarvergade ring meegedeeld. In verband met deze nieuwe situatie is de voltallige raad van commissarissen van de cultuur-maat schappij afgetreden om plaats te maken voor de genoemde Noren. Deze Noorse groep, die enige maanden geleden een bod op nominaal ƒ300.000 aandelen heeft ge daan, was reeds twintig jaar in het bezit van een minderheidspakket, dat gezien het geplaatste aandelenkapitaal van 1 min tenminste ƒ200.000 heeft bedragen. De politie van Soest heeft twee inwo ners van Amsterdam aangehouden, die zich schuldig gemaakt hebben aan een groot aantal inbraken op verschillende plaatsen in ons land. Tegenover de politie hebben zij bekend zich schuldig gemaakt te hebben aan drie inbraken in Heerhugowaard, vijf in Grootenbroek, zeven in Volendam en één in Soest. Bij een mislukte inbraak in een fabriek in Ede werden de mannen op he terdaad betrapt. Concertgebouw, vandaag 20 u.: Con cert door het Symphonie Orkest „Haer- lem", „De Navergalm" en het Kathedrale Koor „St. Bavo". Staddschouwburg, vandaag en zondag 20 u.: Toneelgroep Centrum met „Alleen op vrijdag" van Keith Waterhouse en Wil les Hall. Regie: Ank van der Moer. Maan dag 20 u.: Optreden door Het Nationaal Ballet. Minervatheater, maandag 20.15 u.: Op treden van het Cabaret Seth Gaaikema. Waagtaveerne (Spaarne-Damstraat): van daag 21 u.: Cobie Schreyer met haar in ternationaal programma; zondag 21 u.: Hootenannyavond BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 19 en 21.15 u. en zondag ook 16.15 u.. „Vreemde neigingen", 18 j. Frans Hals, 19 en 21.15 u. en zondag ook 14 en 16.30 u.: „De vrouw in de folterkel- der", 18 j.; zaterdag 23.30 u.: „Echtschei ding op z'n Italiaans", 18 j. Lido, 14 en 20 u.' „Battle of the Bulge", 14 j.; zaterdag 23.30 u.: „Eddie gebruikt geweld", 18 j.; zondag 11 u.: „Furie en gratie der dieren", a.l. Luxor, 14, 19 en 21.15 u. en zondag ook 16.15 u.: „Avontuur in Soho", 18 j. Minervatheater, vandaag 14.30 en zon dag 14 en 16.15 u.: „Alleen op de wereld", a.l.; vandaag en zondag 19 en 21.30 u.: „The Sandpiper", 18 j. Rembrandt, 14, 19 en 21.15 u. en zondag ook 16.15 u.: „Hoe vermoord ik mjjn vrouw" 14 j.; zondag 11 u.: „Flying Clip per Ahoy", a.l. Roxy, vandaag 14.30, 19 en 21.15 u. en zondag 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Doden dans der Apachen". 14 j. Van maandag af 14.30, 19 en 21.15 u.: „Mitrailleur-com mando SS", 18 j. Studio, 14.15, 19 en 21.15 u. en zondag 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Darling", 18 j.; zondag 11 u.: „Uit Holly woods lachfa briek", a.l. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16e tot en met de 19e eeuw. waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Zondags van 13-17 uur. Prentenkabinet: Expositie van werk van zondagsschilders. Van 12 november tot 19 december. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunstnij verheid. Dagelijks, behalve maandag, ge opend van 10 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17 uur; zondag van 14 tot 17 uur. In 't Goede Uur, (Nieuwe Kerksplein): Expositie van tekeningen van Cor Dick Dagelijks van 10-18 uur en 20-22 uur. Zondag van 14-17 uur en 20-22 uur. Teylers Museum (Spaame 16): Perma nente tentoonstelling van schilderijen 19e en 20ste eeuw. Tekeningen van de Hol landse, Italiaanse en Franse school. Fos sielen e.d. Dagelijks behalve maandag: van 10 tot 16 uur. Eerste zondag van de maand 13-16 uur: Expositie van etsen van Rem brandt. Museum Van Looy (Kamperlaan): Ex positie van leden van Kunst Zij Ons Doel. Dagelijks van 10 tot 17 uur; op zon- en feestdagen van 14 tot 17 uur. Tot 13 no vember. Woonhuis Jacobus van Looy (KI. Hout weg): geopend op donderdag van 10 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17 uur; op zon en feestdagen van 14 tot 17 uur. De Ark (Nw. Heiligland): Dagelijks, be halve dinsdags, expositie van Ben Andrea. Geopend van 10 tot 20 u. Tot 3 december. Galerie 3 (Jansstraat 48): Expositie van portret en figuur van Bob Denneboom. Dagelijks van 13 tot 18 u. en op zondag van 13 tot 17 u. Tot 21 november. DIVERSEN Waagtaveerne (Spaarne-Damstraat): van daag 21 u.: Cobi Schreijer met haar inter nationaal programma. Gast: Jules de Cor- te; zondag 21 u.: Hootenannyavond. Poppentheater Merljjn (Hasselaersplein 35)' zondag 14.30 u.: „Het Torenhaantje". Vleeshal (Grote Markt): Expositie van vogels van „De Gekleurde Zanger". Van daag 10-22 u. en zondag 10-18 uur. ZATERDAG 12 NOVEMBER City, 19 en 21.30 u.: „Veel liefs uit Mos kou". Stadsschouwburg, 20 u.: „Adios Gringo!" Galerie „De Kastanjeloot", Wüstelaan 32, Santpoort-Zuid: Expositie aquarellen en tekeningen van Rie van Goor. De tentoon stelling duurt tot 14 november en is dage lijks open van 10 tot 18 u. en 's avonds (be halve zondag) van 19 tot 21 u.; zondag van 13 tot 17 u. ZONDAG 13 NOVEMBER City, 14.30 u.: „Vernielende vuisten"; 19 en 21.30 u.: „Veel liefs uit Moskou". Stadsschouwburg, 15 u.: „Je bent nooit te jong"; 20 u.: „Adios Gringo!" Galerie „De Kastanjeloot", Wüstelaan 32, Santpoort-Zuid: Expositie aquarellen en tekeningen van Rie van Goor. De tentoon stelling, heden voor het laatst, is van 13 tot 17 uur open. MAANDAG 14 NOVEMBER Heden geen filmvoorstelling in de bio scopen. Stadsschouwburg, 14 u.: Toneelvoorstel ling door de Toneelgroep Arena; opgevoerd wordt „De zilveren fiets" van Jan Staal, voor de leerlingen van de klassen 5 en 6 der lagere scholen in de gemeente Velsen. ZATERDAG 12 NOVEMBER Kennemer Theater, 19.30 u.: „Strip tease, het meisje Ariane"; 23.30 u.: „De slag om Bastogne". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Chinese avonturen in China". W.B. Theater, 20 u.: „De onzichtbare vijand valt aan". ZONDAG 13 NOVEMBER Kennemer Theater, 14.30 u.: „Stan Laurel en Olivier Hardy als Luchtbe schermers"; 16.30 u. 19 en 21.15 u.: „Strip tease, het meisje Ariane". Luxor Theater, 14.15 u.: „Gedwongen verraad"; 16.30, 19 en 21.15 u.: „Chinese avonturen in China". W.B. Theater, 14.30 u.: „Stan Laurel en Olivier Hardy als Zonen der woestijn"; 16.30 u.„De onzichtbare vijand valt aan"; 20 u.: „De ridder van het vervloekte kas teel". MAANDAG 14 NOVEMBER Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: „Strip tease, het meisje Ariane". Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Chinese avonturen iii China". W.B. Theater, 20 uur: „De ridder van het vervloekte kasteel". ■ADVERTENTIE l'lllililNI'lllll I KEUKENS Gratij en geheel vrijblijvend - .maken wij ook voor U een keukenplan. OBt'C c. J. VAN DEN BROEK. HAARLEM TECHNISCHE H ANDELSONDERNENING N.V. OUDE GROENMARKT 20 TELEFOON 02500-11560» Anderhalf jaar. De Amsterdamse recht bank heeft een 46-jarige bakker uit de hoofdstad wegens het in bezit hebben gehad van 643 gram hashish veroor deeld tot een gevangenisstraf van an derhalf jaar. Pelgrims. De Russische regering heeft schepen aangeboden om de Syrische pelgrims volgend jaar naar Saoedi-Ara- bië te brengen. Ontploffing. Een woonblok van vijf ver diepingen in Lyon is ernstig bescha digd door een gasontploffing. Er zijn twee doden en twintig gewonden. Eervol ontslag burgemeester. Aan de heer H. C. A. M. Schölvinck is op zijn verzoek, in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, met ingang van 1 december 1966 eer vol ontslag verleend als burgemeester van de gemeente Nootdorp, met dank betuiging voor de langdurige diensten als zodanig bewezen. Boete voor „weiger te doden". De kan tonrechter in Meppel heeft twee onder wijzers veroordeeld tot 100 boete .om dat zij met witte verf op de straat voor de Johannes Post-kazerne in Havelte hadden geschreven: „Weiger dienst" en „Weiger te doden". Casino gesloten. Op last van de justitie is in Zevenaar een casino, waar het „4-36-spel" werd gespeeld, gesloten. Het spelmateriaal is in beslag genomen. Te gen de exploitant en de eigenaar van het spel, een Scheveningse zakenman is proces-verbaal op gemaakt onder verdenking de wet op de kansspelen te hebben overtreden. Advertentie Voor Je BETERE ANTRACIET Brouwersvaart 106 HAARLEM Telefoon 10746 Het K.N.M.I. deelt mede: Een hoge- drukgebied, dat zich in noordoostelijke richting verplaatst, strekte zich zaterdag ochtend van midden Rusland, via Polen en Duitsland naar Frankrijk en Spanje uit. Tijdens opklaringen vormde zich daar in vooral in ons land op uitgebreide schaal mist bij temperaturen plaatselijk enkele graden beneden het vriespunt. Langs IJsland trok een diepe depressie naar het oosten waarvan een frontensys teem over de Britse eilanden zich lang zaam naar de Noordzee verplaatst, ver gezeld van veel bewolking en plaatselijk enige regen of motregen. De activiteit van het front neemt echter verder af en het zal vermoedelijk vlak voor de kust van ons land tot stilstand komen, mede omdat het hogedrukgebied boven het vasteland nog wat verder in betekenis toeneemt. De winden blijven dan ook uit zuidelijke richting waaien, waardoor de temperaturen maar een langzame stijging zullen ondergaan. De mist zal zich aanvankelijk ook nog kun nen handhaven, terwijl er voorts ook vrij veel bewolking zal zijn, waaruit slechts op enkele plaatsen wat regen of motre gen zal vallen. WE EKRAPPORTEN Maximum- en minimum temperaturen binnen- en buitenland c •oS c -£ o d £3 Den Helder geh. bew. Ypenburg mist Vlissingen Eelde mist De Bilt mist Twente mist Eindhoven mist Z 9 verand. 10 licht bew. ZZW 8 Z 9 ZO 10 verand. 4 ZO 8 Z.-Limburg onbewolkt Z Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Amsterdam Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Geneve Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Barcelona Madrid Mallorca Lissabon onbewolkt onbewolkt geh. bew. mist k licht bew. zw. bew. mist geh. bew. mist onbewolkt mist geh. bew. zw. bew. mist geh. bew. gen bew. zw. bew. onbewolkt onbewolkt regen regen regen licht bew. zw. bew. onbewolkt onnewolkt zw. bew. onbev/olkt WNW windst. W W WZW windst. windst. ONO ONO NO NNW NNW WNW NNO NNO WNW NO O NNW verand. O N windst. N windst. ZZO windst. 7 -1 5 6 5 7 9 8 3 9 12 8 18 7 5 5 5 8 13 6 5 11 21 15 15 22 16 16 d SS £3 2 0 4 -1 -1 0 -2 -5 -6 -5 -1 5 1 0 -1 -2 -1 1 4 9 -1 0 0 1 3 1 2 2 6 14 10 4 -2 7 6 Zondag 13 november Zon op 7.56 uur; onder 16.52 uur. Maan op 9.07 uur; onder 17.10 uur. Maandag 14 november Zon op 7.57 uur; onder 16.51 uur. Maan op 10.32 uur; onder 17.45 uur. Maanstanden Nieuwe maan 12 november 15.27 uur Eerste kwartier20 november 1.21 uur Volle maan 28 november 3.41 uur Hoog en laag water in IJmuiden Zaterdag 12 november Hoog water 2.55 uur en 15.13 uur. Laag water 11.07 uur en 23.26 uur. Zondag 13 november Hoog water 3.39 uur en 15.56 uur. Laag water 11.52 uur en uur. Maandag 14 november Hoog water 4.22 uur en 16.37 uur. Laag water 0.13 uur en 12.31 uur. Het hoog en laag water te Zandvoort is 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuidpn.

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 2