NEDERLAND Woninginrichting "Nederland" heropent woensdag 30 november om 9.00 uur, Parterre cadeau kelder Oude eiken hanebalken, een grote open schouw met Delftsblauwe tegels, kleine raampjes achter brabants bont en dit alles afgedekt door een origineel rieten dak; dat is de omgeving waarin u kennis kunt maken met onze prachtige collectie Oud hollandse en Windsor meubelen. Ook de verlichting is aangepast aan dit karakteris tieke milieu en bestaat uit gaslampen, houten balken met kandelaars en koper resp. smeedijzer. Een afdeling met luxe en klassieke sfeer. Prachtige velours gordijnen, zijdezachte vitrage en een mooi vast tapijt vormen de achtergrond voor Queen Anne-, Louis XV-, Biedermeier- en Empire meubelen. Een oase van klasse en distinctie. Een enorme afdeling moderne meubelen in palissander, teak en het nieuwste snufje, speciaal bewerkt eiken. Een afdeling waarin iedereen en elke beurs zal slagen. Kom kijken naar deze prachtige collectie bankstellen, eethoeken en bergmeubelen. Ontdek de praktische kanten van de hedendaagse vormgeving, die het onderhoud zo eenvoudig maken. In een gezellige en artistieke omgeving verzamelden wij een unieke collectie kunst nijverheid, losse fauteuils, kapstokken en mimisets. Kortom, juist voor deze feeste lijke tijd van het jaar het domein voor hen, die een origineel geschenk zoeken. Woninginrichting Marktplein 29, IJmuiden, tel. 7541 U heeft hierboven nu in het klein kunnen zien wat Nederland u allemaal kan bieden. Natuurlijk geeft het lang niet onze collectie weer, maar dat begrijpt u wel. Zo'n kleine tekening kunt u niet vergelijken met zo'n grote zaak. Want op deze afbeelding staan ook niet alle afdelin gen. Op de parterre hebben we natuurlijk onze afdelingen GORDIJNEN en VLOERBEDEKKING niet vergeten Onze keus hierin was altijd al enorm, maar door de nieuwe opzet en de vergrootte ruimte kunnen wij u op dit gebied nu nóg veel meer bieden. B.v. de afdelingen overgordijnen en vitrages worden u geshowd op een heel aparte afdeling. Deze afdeling waarop wij met recht trots mogen zijn, heeft dan ook bijzondere eigenschappen. Alle overgordijnen - de keus is meer dan 200 verschil lende soorten en dan praten we nog maar niet over kleuren en dessins - zijn allemaal opgehangen als gordijnen en kunnen stuk voor stuk verschoven wor den voor een speciaal gemaakt raam. U kunt dus nu zien hoe het gordijn straks bij u thuis zal hangen. Is dat niet geweldig Dit vereenvoudigt uw keuze en voorkomt teleurstellingen. Ook onze vitrage-collectie is geweldig. Aangepast aan de eisen van deze tijd en voldoet aan alle mogelijke smaken en stijlen. Dan is er natuurlijk onze bekende afdeling VLOER BEDEKKING. Alleen nu véél groter en nog meer keus dan voorheen zoals b.v. Linofeit, Linoleum, Balatred, Balalux, Tapiflex, Cocos en matten. En alle soorten in ongelooflijk veel dessins en kleuren en wat erg be langrijk is, alles uit voorraad leverbaar. Nog een andere afdeling n.l. TAPIJT. Dus ook hier weer een gescheiden afdeling, die u een rustige koop waarborgt. Kamerbreed tapijt in alle mogelijke soor ten, kwaliteiten en kleuren. Niet uitzoeken op een klein staaltje, maar op kamerbreedte. Daarbij een zeer uitgebreide collectie karpetten in diverse maten en in een keur van kleur. Ook hier ruimte om er aan alle kanten omheen te lopen, vyaar u kunt wikken en wegen en die u allemaal afzonder lijk uit kunt leggen. Net zolang tot u kunt zeggen „Ja, deze wordt het I". Wij hebben echt getracht en ons best gedaan, vooral op al deze afdelingen uit te gaan van uw gedachten als klant. Hoe u het graag wilt zien voor u iets koopt. Wij zijn er van overtuigd dat u nu helemaal tevreden zult zijn. U en wij, omdat wij graag tevreden klanten hebben die gekocht hebben met de stellige overtui ging: Ik ben op de juiste manier voorgelicht. Ik heb alle mogelijkheden kunnen bekijken en kunnen ver gelijken, maar ik heb zélf beslist en op een prettige, practische manier gekocht. 't Is zo fijn om weer gezellig te kunnen verkopen. Na al die weken stof en herrie is alles weer zo fris en nieuw. Je komt gewoon in een feeststemming en bij al dat gefeest hoort natuurlijk een t r a c t a t i e. Maar dan deze keer iets anders dan een kopje koffie, een bonbon of sigaar of sigaret. Want die krijgt u toch wel als u in onze openings-feestweek komt kijken. Maar nu iets voor de kopers. Ook die kunnen natuurlijk profiteren Want wat doet Nederland voor U Nederland geeft waardebonnen bij aankoop van goederen. t.w. bij aankoop van f 25.- ontvangt u een waardebon van f 1.25 bij aankoop van f 100.- ontvangt u een waardebon van f 7.50 bij aankoop van f1.000.- ontvangt u een waardebon van f100.- Profiteer nu zodat u straks b.v. in het voorjaar uw gordijnen voor niets voor nieuwe kunt vervangen. Hier even een voorbeeld U koopt b.v. een bankstel van f 1.475.-. Bij contante betaling (d.i. binnen 8 dagen na koop datum of hef geleverd is of niet), ontvangt uéén waardebon van f 100.- f100.- drie waardebonnen van f 1.25 f 3.75 vier waardebonnen van f 7.50 f 30.- U ontvangt dus aan waardebonnen f 133.75 SPELREGELS 1. Deze waardebonnen worden alleen verstrekt bij contante betaling (contante betaling is binnen 8 dagen na koopdatum of het geleverd is of niet). 2. Deze waardebonnen worden verstrekt bij con tante aankopen van 30 november t.m. 31 decem ber 1966. 3. Deze waardebonnen zijn inwisselbaar tot 1 juni 1967. De waardebonnen mogen met gebruikt worden om rekeningen mee te betalen. De waardebonnen zijn geldig in al onze 4 zaken Marktplein 29, IJmuiden .- Marktplein 21, IJmuiden - Plantage 152, Beverwijk - Wijker- baan 1, Beverwijk. Onze eregasten Sint en Piet, zullen in de feestweek 's middags aanwezig zijn om uw kinderen een leuke verrassing mee naar huis te geven. 4. 5. EUROPA MEUBEL

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 24