Jubileum Hoogoven Harmonie luisterrijk gevierd Verenigingsnieuws uit de IJmond 'HEEFT U AL GEPItOFITEERD VAN ONZE OPENINGS RECLAME?" NEDERLAND Bezoek onze OCCASION-SHOW Raad Beverwijk draagt bij in exploitatietekort van NVSH Mej. J. J. Hoogenboom nam afscheid als kinderarts Nieuwe uniformen aangeboden Parkeerterrein voor vrachtwagens is noodzakelijk Opbrengst vis bijna acht miljon meer in IJmuiden „Werk verdient alle waardering Schuurtje in Heemskerk afgebrand Schoolzwemwed- strijden in Yelsen Half jaar geëist voor inbraak Eén jaar geëist tegen Algerijn die huizen binnendrong Drukke receptie in Beverwijk Deputatie van huismoeders Aantal spijkers in HWZ-letters bedroeg 7230 ZENTVELD en VAN BREEMEN A.s. Bruidspaar! BEATRIX Bloemsierkunst VRIJDAG 9 DECEMBER 1966 5 In Beverwijk Velsen-IJ muiden Beverwijk Kees Maas lippis^ Woninginrichting Marktplein 29, IJmuiden, tel. 7541 Werk van pyromaan Prijsvraag Heemskerk Drukkerij P. W. Nijssen BURGERLIJKE STAND VAN VELSEN ADVERTENTIE Een sociale instelling zonder winstbejag Stichting Nutsspaarbank In de gemeente Velser Tn verband met de nieuwe regelingen, die met ingang van 1 januari 1967 van kracht worden, moeten ook in Beverwijk een groot aantal nieuwe verkeersborden worden geplaatst. Deze aanpassing vefgt een investering van maar liefst 30.0(10, een bedrag dat de gemeenteraad van Beverwijk gisteravond beschikbaar stel de. Burgemeester J. G. S. Bruinsma ging naar aanleiding van dit voorstel nog eens dieper in op de bijzonder ingewikkelde verkeersproblemen, waarmee zijn gemeen te worstelt. Hij deed zulks op verzoek van het K.V.P.-raadslid J. W. G. Reijkers Met name het parkeren van vrachtwa gens gedurende de weekeinde houdt de gemoederen van velen bezig. De heer Bruinsma kon zich indenken, dat niemand er prijs op stelt dagenlang tegen zulke voertuigen aan te kijken. Hij opperde daarom het idee om voor deze wagens een trale parkeerruimte op een verlicht ter rein aan te leggen. De medewerking van het bedrijfsleven achtte hij daarvoor on ontbeerlijk. De burgemeester zei ook, dat er plannen bestaan om de parkeermoge lijkheden op het Moensplein te reorgani seren. VRIJDAG 9 DECEMBER Vogeltentoonstelling, St. Petruskerk, in gang Mercuriusstraat, IJmuiden, 20 uur Opening vogelshow „Vogelpracht 1966". Petrazaal, Spaarnestraat 8, IJmuiden, 20 u.: Muzikale voordracht voor 't Nut, Nivon en V.U., door P. C. Westering: „Bijten jazz en klassiek elkaar?" Patronaatsgebouw: Tentoonstelling ko nijnen en pluimvee. Gem. Openbare leeszaal en bibliotheek Plein 1945. IJmuiden, geopend van 19 tot 21 30 u.; filiaal Wijkerstraatweg 77, Vel sen-Noord, 19 tot 21.15 u.; filiaal gemeen tebibliotheek en r.-k. bibliotheek in Sant poort-Noord, gebouw „Spaamberg", Wüs- telaan 79, 19 tot 21.30 u.; r.-k. openbare leeszaal en bibliotheek, Willemsbeekweg 96, IJmuiden,1 19 tot 21 uur; filiaal r.-k openbare leeszaal en bibliotheek in Vel sen-Noord, Banjaertstraat 13, 19 tot 21 uur. ZATERDAG 10 DECEMBER Vogeltentoonstelling, St. Petruskerk, in gang Mercuriusstraat, IJmuiden, geopend van 9 tot 22 uur. Wjjkgebouw Radarstraat, 20 uur: Kien avond Sociëteit Zodiak; na afloop dansen, muziek „The Spacemen". De Rank, 20 u.: Dansavond Sociëteit De Sleutel, muziek, „Sea Side Swing Society". Patronaatsgebouw: Tentoonstelling ko nijnen en pluimvee. Bibliotheken: De Gemeentelijke openbare bibliotheek en leeszaal, de filialen in Vel sen-Noord, Santpoort-Noord en Willems beekweg in IJmuiden zijn geopend van 10 tot 12.30 uur. VRIJDAG 9 DECEMBER Creatief Centrum, Hoflanderweg 104 20 uur: Cursus koperwerk (volwassenen) o.l.v. Annie Bruggert, Kennemerstaten. Herv. Verenigingsgebouw, Schans, 20 u.: Clubavond Beverwijkse Amateur Foto grafen Vereniging. Sportfondsenbad, Kuikensweg 84, ge opend van 20.15-21.30 uur. Openbare leeszaal, Hendrik Burgerstraat 70, geopend van 19-21 uur. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, geopend van 19-21.30 uur. Gezamenlijke bibliotheek-filialen: Wijk aan Zee, De Zwaanstraat 4, geopend van 19-21 uur; Oosterwijk, Amstelstraat 44, ge opend van 19-21 uur; Meerestein, Parmen tierstraat 2, geopend van 19-21 uur. ZATERDAG 10 DECEMBER Creatief Centrum, Hoflanderweg 104, 14 u.: Cursus schilderen en tekenen, Sint Lucasgilde, o.l.v. J. C. Heeck. Statenhuis, Velserweg, 20 u.: Kienavond „De Gieteling". Sportfondsenbad, Kuikensweg 84, ge opend van 9-10.15, 10.45-12, 12.30-13.45 en 14.15-15.30 uur. Openbare leeszaal, Hendrik Burgerstraat 70, geopend van 10-12.30 uur. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, geopend van 10-13 uur. Gezamenlijke bibliotheek-filialen: Wijk aan Zee, De Zwaanstraat 4, geopend van 10-12.30 u.; Oosterwijk, Amstelstraat 44, geopend van 10-12 uur. De Hoogoven Harmonie heeft gis teravond in de Dr. Prinsenhal in Heemskerk op grandioze wijze het 25-jarig bestaan gevierd. In een pro gramma, dat klonk als een klok, werd een beeld geschetst van de afgelopen vijfentwintig jaar. Declamatrice Eveline Noorman van der Dussen verbond met rake teksten de mu ziek van de ensembles, die de ontwikke ling in beeld brachten. Eerst het deels nagebootste ensemble „De Walskoningen" het orkestje dat op 2 maart 1941 in een verduisterde schuur bij het huis van de familie Amse aan de Westerhoutweg in Beverwijk werd opgericht. Directeur Van Leer van de walserij zorgde voor de no dige financiën, zodat men kon beginnen en later verschafte hij ook de eerste uni formen. Op wens van de heer Van Leer werd de naam „De walskoningen" gekozen, maar al spoedig heetten de 24 musici van het eerste uur, van wie er gisteravond en kelen werden gehuldigd als jubilarissen, in de volksmond „Van Leers muziek". Onder leiding van de eerste dirigent, de heer G. Martineau, speelden leden van de oorspronkelijke bezetting, aangevuld met nieuwelingen, enkele stukken, die ook toen op het programma stonden: „Over ste Barendsen", een mars van Frits Jak- ma en de ouverture „l'Amabilé" van J Werkman. Het klonk uitstekend, de enke le slippertjes gaven het geheel wel een authentiek karakter. Had voorzitter Bal immers niet voor het concert gezegd, dat het peil steeds hoger is geworden? Hij had daarbij gewezen op het toe genomen critisch vermogen bij de luiste raars en de gegroeide studiemogelijkhe den. De oorlog maakte een optreden van „Van Leers muziek" al spoedig onmoge lijk. In het concert werd dit aangeduid door de drumband, die met eentonige sla gen op de trommen binnenmarcheerde. De bevrijding beeldden zij daarna uit in feestelijke klanken, waarvan J. Cammin ga de geestelijke vader was geweest. Terwijl de drumband speelde, kwamen bij groepjes de leden van de Hoogoven harmonie het podium op, daardoor tref -1- -«U> C:. fende de gestadige ledengroei (nu hon derd man)demonstrerend. Onder leiding van de heer W. Steyn toonde het orkest zich van zijn beste zijde. Opvallend was opnieuw het grote aandeel dat solofluitist en solohoboïst in het succes hadden. In het menuet uit de Arlesienne-suite van Bizet, de tweede om precies te zijn, kregen zij fraai steun van de baritonsolist. De klankverhouding in het middendeel van dit menuet was overigens niet ideaal. De inzet van „Les Erinnyes" van Masse net was uitstekend. Het pianissimo werd voortreffelijk verwezenlijkt, zodat daar door een sterke climax naar het einde van deze Griekse dans mogelijk bleek. In de „Trojaanse dans" kon men van een prachtige hobosolo genieten. Ir. W. II. Schoenmaker, lid van de raad van bestuur van Hoogovens hield daarna een toespraak, waarin hij de historie van de harmonie belichtte. Het hoogte punt was zijn officiële mededeling, dat de directie de harmonie een nieuw uni form heeft geschonken. De lichten gingen uit en de schijnwerpers richtten zich op het balkon, waar leden van de harmonie in de nieuwe uniformen verschenen Twee in helderblauw, de derde in het donkerblauwe concertcostuum. Bewonde rend applaudisseerden de zeer vele aan wezigen, toen de drie mannen zich op het podium hadden opgesteld. Het was een climax in een feest, dat nog lang voortduurde. Eerst nog met enkele stukken van de harmonie, daarna met een jubilarissenhuldiging en een ge zellig samenzijn. Na het Klaroenfeest was dit wederom een hoogtepunt in het be staan van de Hoogoven Harmonie. Het Staatsvissershavenbedrijf in IJmui den raamt de totale aanvoer van vis in de rijksvishallen te IJmuiden in dit jaar op 92.500.000 kilogram, tegen 98.901.718 kilogram in 1965. De opbrengst was vo rig jaar 67.194.484,46. De geraamde op brengst in 1966 is 75.000.000. Wij meldden reeds eerder, dat de om zet op de Urker afslag op 2 decmber van dit jaar de 20.000.000 bereikte, een nieuw record. Op 1 december bereikte de afslag in Den Helder de 12.000.000. X,* - i ADVERTENTIE Nederland geeft waardebonnen bij aankoop van goederen. bij aankoop van f 25.- ontvangt u een waardebon van f 1.25 bij aankoop van f 100 - ontvangt u een waardebon van f 7.50 bii aankoop van f1 000 - ontvangt u een waardebon van f100.- EUROPA MEUBEL De gemeente Beverwijk neemt de helft van het exploitatietekort over 1966 van de Nederlandse Stichting Consultatiebureaus voor Huwelijks- en Geslachtsleven voor haar rekening. Dit werd gisteravond besloten door de raad, die voor het eerst sinds de nieuwe samenstelling voltallig bijeen was. De noodlijdende stichting is in Beverwijk gevestigd in de hulppolikliniek van het Rode-Kruisziekenhuis. Het tekort wordt geraamd op f 1.711. De raad van de gemeente Velsen stelde zien onlangs al garant voor de helft van het verwachte tekort. Achter perceel 33 in de Bretagnestraat ie Heemskerk is vannacht een stenen schuurtje uitgebrand. Het vermoeden be staat, dat de brand is gesticht door een pyromaan of door iemand die zich op de bewoner wilde wreken. Eerder deze week was er in dit schuurtje ook brand ont staan, die echter nog bijtijds kon worden geblust. De brandweer van Heemskerk, die om twee uur werd gealarmeerd, hoefde slechts kort dienst te doen. Zij kon niet meer voorkomen, dat ook de in ventaris een prooi der vlammen werd. In de schuur stonden o.a. een fiets, brom fiets, werkbankje en hobbygereedschap. De bewoner was tegen brandschade ver- I zekerd. De politie stelt een onderzoek in. Van 12 tot 16 december zullen in het Velserbad weer de jaarlijkse school- zwemwedstrijden worden gehouden. Een 900-tal leerlingen uit de hoogste klassen van 38 openbare en bijzondere scholen voor gewoon en buitengewoon la- I ger onderwijs zullen elkaar de hoogste zwemeer betwisten. Zij doen dit op de individuele nummers 25 m schoolslag, 25 m rugslag en 25 m vrije slag. Om de schoolprijs wordt dan ten slotte nog ge zwommen het nummer 4 x 25 m estafette. Maandagmorgen om 8.15 uur gaan de eerste zwemmers van start. Vrijdagmor gen om 8.30 uur is het sluitstuk met de finales op de individuele nummers en met de series en finales estafette. Om 11 uur worden de prijzen uitgereiekt. Belangstellende ouders hebben vrije toegang tot het Velserbad. ADVERTENTIE De officier van Justitie heeft donder dag tegen een 23-jarige magazijnbediende uit Amsterdam, een 24-jarige Duitser uit Dortmund, een eveneens 24-jarige Duit ser uit Dortmund en een 30-jarige lasser uit Heerde zes maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest geëist. Het viertal had in de nacht van 24 op 25 september ingebroken in een kantine in Beverwijk. Daar hadden zijn tennistas- sen, koffers, sherry, versnaperingen en nog verscheidene sportartikelen gestolen. Zij waren op het Centraal Station in Amsterdam met elkaar in contact geko men. Toen de exploitant van de kantine, een 35-jarige tennisleraar, de volgende och tend vroeg in de kantine verscheen, merk te hij al gauw dat er ongewenste bezoe kers waren geweest. Uit het strafblad van de Duitsers bleek dat zij al meer met de justitie in aanraking waren geweest. Het viertal bekende alles wat hun ten laste was gelegd te hebben gestolen, be halve een aantal rokjes. Van de Nederlan ders zei er een provo te zijn. „Ik dacht dat provo's idealisten waren", zo zei de president. Maar u breekt in". De rechtbank doet op 22 december uit spraak, 's ochtends om half tien. De nieuwe uniformen. Van links naar rechts de heer Bos met trom pet (marsuniform), de heer Ten Boer met trombone (concertuni form) en de heer Kunnen met kla roen (drumbanduniform). De officier van Justitie van de Haar lemse rechtbank heeft donderdag tegen een 23-jarige Algerijnse loswerkman één jaar gevangenisstraf geëist. De man wordt ervan verdacht in september in verschillende huizen te zijn binnengedron gen met de bedoeling geld te ontvreem den. Hij zou in Zandvoort en Overveen hebben geopereerd. Als iemand zijn veem- de gedrag opmerkte gaf hij ten antwoord dat hij op zoek was naar kamers. Hij zou ook in Amsterdam en Katwijk zijn geweest. De officier van justitie was van mening gezien de getuigenverklaringen en de omstandigheden waaronder hij was ge signaleerd dat niet op elk punt het be wijs geleverd en vroeg op enkele punten vrijspraak. De keren dat hij betrapt zou zijn, stond de voordeur van de woning, waar hij binnen zou zijn gegaan, open of hing er uit de brievenbus een touw tje. De Algerijn ontkende al hetgeen hem ten laste was gelegd en verklaarde in de periode, waarin hij in Zandvoort en Over veen zou zijn geweest in Genève te heb ben gewoond. Het paspoort, waarin dit eventueel zou kunnen worden aangetoond was echter zoek. De raadsman, die het bewijs niet wet tig en overtuigend bewezen achtte en vrij spraak vroeg zei te vermoeden dat zijn cliënt vermoedelijk het land uitgeleid was, waarna hij illegaal weer het land zou zijn binnengekomen. De uitspraak is op 22 december, 's och tends om half tien. ADVERTENTIE UT HEDENAVOND 17.00-22.30 UUR AUTOMOBIELBEDRIJF Wijk aan Zeeërweg 194 - IJMUIDEN - Austin-dealer In intieme kring is gistermiddag af scheid genomen van mej. J. J. Hoo genboom, die bijna 26 jaar als kinder arts aan het Rode-Kruisziekenhuis was verbonden. Tijdens de receptie, die in het zusterhuis werd gehouden, kwam duidelijk aan het licht welk een bijzondere plaats dokter Hoogenboom in Beverwijk inneemt. De eerste, die de scheidende arts in het zonnetje zette, was de heer G. W. PStouten- beek. Als voorzitter van het college van regenten van het Rode-Kruis ziekenhuis dankte hij haar voor de wijze waarop ze haar taak als kinder arts uitoefende. U heeft veel mensen geholpen, die u daarvoor terecht erg dankbaar zijn. Aldus de heer Stoutenbeek, die het be sluit van dokter Hoogenboom respecteer de om haar functie bij het ziekenhuis neer te leggen. Hij had er begrip voor, dat zij zich na een zeer arbeidzaam leven uiteindelijk ook eens aan andere dingen wil gaan wijden. Onder andere aan het reizen, waar tot dusver weinig van te recht kwam. De heer Stoutenbeek had daarom passende geschenken bij zich: een royale koffer en een reistas. Woor den van dank werden daarna gesproken door zuster C. van Gelder, de adjunct directrice. Namens het personeel over handigde zij dokter Hoogenboom een kostbaar boekwerk over China. Een bijzondere verrassing was de komst van een deputatie van huismoe ders, waarvan mevrouw Mees-Mees uit Santpoort de woo> dvoerster was. Zij be dankte dokter Hoogenboom voor de ber gen werk die ze bij nacht en ontij heeft verzet. Mevrouw Mees toonde zich voorts dankbaar voor de wijze waarop dokter Hoogenboom zich had ingespannen voor de nazorg van de patientjes. Als ge schenken had zij een bedrag aan geld bij zich voor de aankoop van een sche merlamp, het boek „Zegepraelent Ken- nemerland", twee bloemstukken en een antiek theekistje. Het hoofd van de kinderafdeling, zuster Kooi, herinnerde eraan dat zij bijna 15 jaar op een erg prettige wijze met dokter Hoogenboom heeft samengewerkt. Na mens de afdeling bood zij een zilveren kandelaar aan. Dokter Hoogenboom, die zoals ze zei in haar nieuwe leven veel plezier van de geschenken hoopt te beleven, dankte ten slotte allen voor de bijzonder goede sa menwerking. Haar dank ging in het bij zonder uit naar de regenten, onder wier stimulerende leiding het aantal bedden aanzienlijk was toegenomen. Hierna kregen de aanwezigen gelegen heid met een handdruk afscheid van dok ter Hoogenboom te nemen. Een deputatie van huismoeders biedt dokter Hoogenboom een aantal fraaie geschenken aan. .99 6EB00RTE- VERLOVIN0S- HUWELUKSKAARTEN Het raadslid M. A. de Ruiter (Prot.Chr.) zei als arts, dat men de gevraagde sub sidie enkel al uit historische overwegin gen moet goedkeuren. Het werk van dit bureau van de NVSH verdient naar zijn overtuiging alle waardering, ook al zal niet iedereen het met de werkwijze eens zijn. De heer Jac. de Weijer stelde, dat er in zijn K.V.P.-fractie zeer genuanceerd over het onderhavige vraagstuk wordt ge dacht. Zijn fractie wilde niettemin daad werkelijk bewijzen, dat ze voor meer sa menwerking is. Vandaar dat de K.V.P.- ers zich allen voor het verlenen van de gevraagde subsidie verklaarden. De raad verleende voorts een krediet van 6865 voor de aanschaffing van een bestelwagen ten behoeve van de sociale werkplaats. Een bedrag van 3672 werd beschikbaar gesteld voor de aankoop van 340 polyester vuilnisemmers, die bij de in aanbouw zijnde etagewoningen op de hoek van de Laan der Nederlanden/Benelux - laan zullen worden geplaatst. Deze em mers blijven binnen het gebouw, aange zien het vuilnis in kokers wordt gestort. De prijsvraag, die door de HWZ-winke- liers te Heemskerk was georganiseerd tijdens de Sint Nicolaasweek is enorm ingeslagen; er kwamen ruim 30.000 in zendingen binnen. Van al deze inzenders hadden vier per sonen het juiste aantal spijkers geraden, dat in de letters HWZ was verwerkt. Dit aantal was 7230. Voor de toekenning der prijzen werd een op het deelnemers'formulier vermel de slagzin als maatstaf genomen. Deze slagzin werd beoordeeld door een jury bestaande uit de heren A. Floor, P. Hu- neker en dr. Bakker. De eerste prijs ter waarde van 750 werd toegekend aan Cor Zonneveld, Rijksstraatweg 13, de tweede prijs ging naar J. J. M- Dam, Verhammestraat 7 De derde en vierde prijs respectievelijk ter waarde van 400,- en 300,- waren achtereenvolgens voor J. W. Piepers, Bachstraat 11 en mevr. Rozemeijer, Rid der Arnoudlaan 13. De prijzen van 250,- 200,- 175,- 150,- en 125,- werden in de wacht ge sleept door N. Rozemeijer, J. Dam en N. Rozemeijer. Deze mensen hadden de aan tallen 7229 en 7231 opgegeven. In totaal werden er 49 prijzen toege kend. VOORHEEN FIRMANT DRUKKERIJ „NUKO" OOSTERDUINWEG 91, IJMUIDEN - TEL. JOI« Da dmkkar dia ar tavana woont, ook 'aavonda «aopand BEVALLEN: P. M. van der Meet-Kloet, z., Wijkerstraatweg 179, Velsen-Noord. ONDERTROUWD: C. Wessel, Vleet straat 8, IJmuiden, en A. H. Bijl, Een hoornstraat 16, IJmuiden; F. A. M. Lui ten, Eskamplaan 273. 's-Gravenhage, en W. C. Maarschalk, Hoofdstraat 7, Sant poort, t.a. Zandvoort, Tjerk Hiddesstraat 10 II; J. P. van der Klis, Roemer Visscher- straat 275, Haarlem, en W. G. Dingerdis, Surinamestraat 24, Santpoort, t.a. Haar lem, Vondelweg 30; J. Rasch, De Roemer straat 4, IJmuiden, en L. A. van Dongen, Lagersstraat 66, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Huijgensstraat 59; A. Volkers, Aalbessen- straat 23, Zaandam, en H. C. Zegerman, Eikenstraat 40, IJmuiden, t.a. Zaandam, Aalbessenstraat 23; A. Roodzant, IJmui- derstraatweg 69, IJmuiden, en H, C. Stek, Velserduinweg 278, IJmuiden, t.a. IJmui den, M. K. Hofstedestraat 7; G. P. van Geest, Burgwal 57 rd„ Haarlem, en E. de Bruijn, Platanenstraat 10, IJmuiden; J. P. M. Gomes, Pleiadenplantsoen 113, IJ muiden, en J. Lammers, Pleiadenplant soen 113, IJmuiden; H. D. P. R. de Heer, Radarstraat 142, IJmuiden, en J. J. Ak kerman, Homburgstraat 50 rd., IJmuiden, t.a. Homburgstraat 50 rd., IJmuiden; W. F. de la Rie, Reinier Claeszenstraat 3, IJ muiden, en A. Leering, De Weerdstraat 18, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Reinier Claeszenstraat 3; D. J. ter Haar, Aster laan 8, Bloemendaal, en C. A. M. Kim man, Kriemhildestraat 13, Driehuis, t.a. Driehuis, Kriemhildestraat 13; A. Ketting, Warmenhovenstraat 29, IJmuiden, en L. A. Zon, Casembrootstraat 32, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Casembrootstraat 32; J. C. Schmid, Roerstraat 16, IJmuiden, en E. W. Tolk, De Genestetlaan 36, Driehuis, t.a. Alkmaar, Aert de Gelderstraat 58; J. G. Heyer, Radarstraat 76, IJmuiden, en C. P. Kiljan, Nicolaas Beetslaan 16, Drie huis; H. P. Portegies, Baanstraat 55 D, Beverwijk, en J. G. C. M. Vink, Corvers- laan 105, Velsen-Noord, t.a. Beverwijk, Koningstraat 91; D. van der Monde, Suze Groenewegstraat 43, Purmerend, en J. Thiel, Kluyskenslaan 26, Santpoort, t.a. Purmerend, Saturnusstraat 8; B. van der Veen, Stratingplantsoen 33, Velsen-Noord, en J. J. Dalmeijer, Planciusstraat 20, IJ muiden, t.a. Santpoort, Bonairestraat 13; C. H. Schepers, Visserseinde 27, Spaarn- dam, en N. S. Veenstra, Burg. Weerts- plantsoen 24, Santpoort. GETROUWD: J. Servaas en W. Schou ten, Lingestraat 1, IJmuiden; B. P. M. Brink en E. G. M. Maas, Hofdijklaan 45, Driehuis; H. J. G. M. Gelsing en H. C. M. Blom, Spilbergenstraat 14, IJmuiden; G. G. M. Jonker en A. M. Scheffer, Burg. Rambonnetlaan 43, IJmuiden; J. C. N. Böhm en J. W. P. Timmers, Burg. En- schedélaan 2, Santpoort; J. Egner en M. Ras, Planetenweg 142, IJmuiden; J. A. M. Hoogkamer en E. D. M. van der Does, De Weerdstraat 3, IJmuiden; J. S. G. Koning en A. A. Tuin, Ahornstraat 35, IJmuiden; A. van de Velde en T. Bak, Willebrord- straat 5, IJmuiden; D. P. Bleijerveld en D. Vingerling, Radarstraat 146, IJmui den. OVERLEDEN: T. Fortuin, 65 jr., echt genote van A. Schuurmans, Kennemer- laan 82, IJmuiden; A. Bas, 74 jr., weduwe van R. de Boer, Kennemerlaan 60, IJ muiden. ADVERTENTIE Wij tonen u een grote kollektia kleurendia's van bruidsboeketten KENNEMERLAAN Sfl - M - TEL. BOM

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 5