r -U; - it HAARLEM - GROTE HOUTSTRAAT 63 AMSTERDAM - KALVERSTRAAT J23 ROTTERDAM - STADHUISPLEIN 24/26 - COOLSINGEL 50 DEN HAAG-LANGE POTEN 11 Cl Omega Ladymatic Saphette. Een nauwkeurig uurwerk dat zichzelf opwindt. Opwindend mooi model. In plaats van een glas beschermt een gefacetteerde synthetische saffier de wijzerplaat. Goud met gouden band, vanaf 790,-. Omega, gouden bracelethorloge. Een be trouwbare, nauwkeurige tijdmeter. Een bijzonder fraai bezit. Band van gevlochten goud, vakkundig en solide afgewerkt, vanaf 610,-. Cl Omega Seamaster 600. 's-Werelds meest ver kochte klassehorloge. Nauwkeurig en robuust. Shockproof, antimagnetisch en waterdicht tot op een diepte van 60 meter. Staal vanaf 140,-, Doublé vanaf 165,-. Cl Omega bracelethorloge. Witgouden kast met dito band vormen met de zuivere briljantjes een stijlvolle creatie 1.740,-. O Gouden Omega bracelethorloge. De strakke kast wordt geaccentueerd door een fraai geweven uiterst solide gouden band. Met de diamant werden verschillende dessins op de band ge graveerd. 950,-. O Omega 'Golden Link'. Een exclusieve creatie. Aparte, fijnbewerkte schakels met zuivere bril janten bezet. Een zeer fraai ontwerp van de be roemde Gilbert Albert. Een model waarvan u niet gauw een tweede ontmoet. 3.330,-. .1, 1 Cl Omega Classic Carrée. Een sportief vierkant horloge. Een horloge dat u met plezier zult dragen. Door het nauwkeurig uurwerk, door de zware en fraai gevormde kast, door het klassieke model. Goud met lederen band. 385,-. O Omega Speedmaster. Chronograaf met minu ten en urenteller. Afleesbaar op 1/5 sec. Kast en band van edelstaal. Het horloge dat aan de pols van alle Gemini-astronauten meermalen om de aarde cirkelde. 445,-. Cl Omega Constellation model 'Mille Dollars' met het uiterst nauwkeurige chronometeruurwerk. Automatisch, waterdicht, antimagnetisch met datumaanwijzing. Goud met zware gouden band. 2.300,- Cl Omega Classic. Een dameshorloge met solide gouden kast van-alle-tijden. Het uurwerk heeft de wereldberoemde Omega-precisie. 315,-. O Omega Saphette. Een fraai horloge met brede, solide gouden armband. De gloed van het gouden weefsel gaat over in de flonkering van de geslepen synthetische saffier die de wijzer plaat en het precisie-uurwerk beschermt. 970,-. 12 Omega courbee. Een mooi voorbeeld van de moderne internationaleOmega-vormgeving. Schok vrij, antimagnetisch. Doublé 225,-. Edelstaal 215,-. O Omega Classic. Een klassiek model dat over 20 jaar nog even fraai is als nu. Het voordeligste dameshorloge van Omega, even smaakvol en met dezelfde precisie als de andere Omega modellen. Goud 275,-. Doublé 170,-. Staal 165.-. Cl Omega 'Golden Link'. De hoogst modieuze schakelarmband vormt een bijzonder fraai geheel met het horloge. Dit model met gouden wijzer plaat 1.035,-. O Omega Automatic. Een chique model met de legendarische Omega-precisie. Het uurwerk windt zich op bij elke beweging van uw pols. Het is natuurlijk schokvrij en antimagnetisch. Staal 270,-. Cl Omega Seamaster de Ville. Dit horloge met gouden kast-uit-één-stuk en een band uit duizen den is het bezit voor iemand die een chique en uitzonderlijk model wil hebben. Waterdicht, auto matisch met datumaanwijzing. 2.350,-. i 1 Omega Seamaster de Ville. Het solide, water dichte horloge. Kast-uit-één-stuk, schokvrij, anti magnetisch met datumaanwijzing. Goud 585,-. Goud op staal 245,-. Edelstaal 200,-. O Omega Constellation. Dit is een chronometer met 'uitzonderlijk goede resultaten'. Het is dus het nauwkeurigste horloge dat Zwitserland maakt. Automatisch, waterdicht, shockproof, datumaan wijzing. Goud met solide gouden band, v.a.1.755,- Cl Omega Constellation. Dit is de hoogstgeklas- seerde Chronometer met verzonken kroon. Auto matisch, waterdicht, shockproof met datumaan wijzing. Goud 925,-. Goud op staal 460,-. Staal 370,-. Cl Omega Carrée. Een chique, plat model. De solide band is uiterst fijn met de diamant gegra veerd. Het uurwerk is schokvrij, antimagnetisch en heeft de beroemde Omega-precisie. Goud met gouden band. 1.250,-.

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 18