Heemskerks raad verhoogde straat- en rioolbelasting P.v.d.A.-fractie zag motie en amendement verwerpen A.R. de Boette Verenigingsnieuws uit de IJmond T intermeubel de ruijter Gedupeerde aannemer kocht flatgebouw in Beverwijk Betaling abonnementsgeld per giro rïntermeubeli Neem nü een kwartaalabonnement! Reinigingsrecht nu ook hoger Geen scholen voor kleuters in Oosterwijk Kerstactiviteiten in Velsen-Noord Jeugd belaagt houten noodwoning in Velsen-Noord W W W W W W Scooter tegen auto Executieve verkoop ging niet door LANGS SLUIZEN EN HAVENS Laatste stoom trawlers naar de sloper Havenberichten Voor nieuwe abonnees de nummers tot 1 januari gratis VRIJDAG 16 DECEMBER 1966 5 CONSTANT - verlovingsringen Velsen-IJ muiden Beverwijk MEERVAL Twee onderscheidingen hij Van Gelder Zn. NV Intermeubel iveet tv at goede meubels zijn Elke zaterdag vrijekijkdag Marktplein-IJmuiden Zwarte kruis examen in „Duinenbosch" Verlovingsringen „Constant" „Desiree" Arie van der Veer Goede belangstelling voor verkeerscursus in Velsen Het voorstel van het college van B. en W. van Heemskerk tot wijziging van de verordening op de heffing van straat- en rioolbelasting heeeft in d gemeenteraads vergadering donderdag onder voorzitter schap van burgemeester H. N i e 1 e n een ware spraakwaterval ontketend. Met na me van de zijde van de P.v.d.A.-raads- fractie, welke begon met een voorstel om het door het college voorgestelde van de agenda af te voeren. De heer J. J. N ij- deken meende, dat de behandeling er- ADVERTENTIE ALLE MODELLEN ENTRUM LANGE NIEUWSTRAAT 413 - TELEF. 6321 VRIJDAG 16 DECEMBER St. Jozefkerk, Wijkerstraatweg, Velsen- Noord, 19 u.: Installatie pastoor B. v. d. Spek. Gem. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden, geopend van 19 tot 21.30 u.; filiaal Wijkerstraatweg 77, Vel- sen-Noord, 19 tot 21.15 u.; filiaal gemeen tebibliotheek en r.-k. bibliotheek in Sant poort-Noord, gebouw „Spaarnberg", Wüs- telaan 79, 19 tot 21.30 u.; r.-k. openbare leeszaal en bibliotheek, Willemsbeekweg 96, IJmuiden, 19 tot 21 uur; filiaal r.-k. openbare leeszaal en bibliotheek in Vel- sen-Noord, Banjaertstraat 13, 19 tot 21 uur. ZATERDAG 17 DECEMBER O.K. Verenigingsgeb., Wilhelminakade, IJmuiden, 15-17 u.: Receptie Oud-Kath. pastoor Th. Moleman. Herv. Jeugdgeb., Rembrandtlaan, IJmui- den-Oost, 20 u.: Sociëteit Pagoen. dansen op muziek van „The Heavy Beats". Bibliotheken: De gemeentelijke openbare bibliotheek en leeszaal, de filialen in Vel- sen-Noord, Santpoort-Noord en Willems beekweg in IJmuiden zijn geopend van 10 tot 12.30 uur. VRIJDAG 16 DECEMBER Creatief Centrum, Hoflanderweg 104, 20 uur: Cursus koperwerk (volwassenen) o.l.v Annie Bruggert, Kennemerstaten. Hervormd Verenigingsgebouw, Schans, 20 u.: Contactavond Beverwij kse Amateur- fotografenvereniging. Sportfondsenbad, Kuikensweg 84, ge opend van 20.15-21.30 uur. Openbare leeszaal, Hendrik Burgerstraat 70, geopend van 19-21 uur. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, geopend van 19-21.30 uur. Gezamenlijke bibliotheek-filialen, Wijk aan Zee, De Zwaanstraat, geopend van 19 21 uur; Oosterwijk, Amstelstraat 44, ge opend van 19-21 uur; Meerestein, Parmen- tierstraat 2, geopend van 15-17 en 19-21 u. ZATERDAG 17 DECEMBER Creatief Centrum, Hoflanderweg 104, 14 u.: Schilderen o.l.v. J. C. Heeck, St. Lu casgilde. Statenhuis, Velserweg, 20 u.: Kienavond „De Gieteling". Gebouw Wijkerbaan, 20 uur: Kerstbal N.V.V. Jongerencontact. Sportfondsenbad, Kuikensweg 84, ge opend van 9-10.15, 10.45-12, 12.30-13.45 en 14.15-15.30 uur. Openbare leeszaal, Hendrik Burgerstraat 70, geopend van 10-12.30 uur. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, geopend van 10-13 uür. Gezamenlijke bibliotheek-filialen, Wijk aan Zee, De Zwaanstraat 4, geopend van 10-12.30 u.; Oosterwijk, Amstelstraat 44 geopend van 10-12 uur. van eerst kan geschieden, wanneer de gemeentebegroting aan de orde wordt ge steld. Zijn stem kreeg de steun van de heer P. Veth (P.S.P), doch de raad oor deelde anders. Het voorstel van de heer Nijdeken werd met 15 tegen 4 stemmen afgestemd. Doch daarmede was de heer Nijdeken nog niet aan het emde van zijn Latijn. Hij verklaarde, dat zijn fractie niet akkoord kon gaan met het voorstel omdat hoge re belastingen ook een grotere omvang der voorzieningen vergen. Zonder een be groting voor de voorzieningen achtte hij dergelijke belastingverhogingen niet aan vaardbaar voor de burgerij. Naast de ver hoging van de belasting op de gebouwde eigendommen stonci spreker ook belasting verhoging voor de ongebouwde eigendom men voor. Gelijke monniken, gelijke kap pen zo was zijn mening. De raadsvoorzitter repliceerde daarop, dat dit onmogelijk is, omdat niet alle mon niken hoofden van gelijke grootte hebben. De heer Nijdeken meende, dat dergelij ke interrupties de duur van de vergade ring onnodig verlengen en vervolgde met de vraag of B. en W. wel gedacht heb ben aan de draagkracht van de bewoners. Verhoging van de reinigingsrechten wees spreker geheel van de hand. Hij wenste de belasting op de ongebouwde eigendom men te verhogen van 5 percent tot 7Vi percent en die op de gebouwde eigendom men te brengen van 10 naar 20 percent. De heer P. C. Beentjes (K.V.P.) zei niet enthousiast te zijn over het voorstel van het college, doch men kan niet anders, het geschiedt noodgedwongen. Wel ging hij terstond akkoord met het voornemen van de financiële commissie om volgend jaar zich eens te beraden over het systeem van de evenredige hef fing. De heer T. Wentink (prot. chr.) noemde het voorstel van de heer Nijde ken om de belasting op ongebouwde eigendommen te verhogen (B. en W. wilden deze laten zoals zij was) een te sterke belasting voor de agrariërs. Toen het voorstel van de heer Nijdeken, het welk een amendement is op het voorstel van B. en W. aan de orde kwam, merkte de indiener op nog een motie in petto te hebben ook. Na enige woordenstrijd met de raadsvoorzitter, kwam deze ook ter tafel. Zij behelsde het voornemen om de degressieve rioolbelasting voor de volgen de gemeentebegroting niet meer degres sief, maar evenredig te doen zijn. Na enige U kunt het uzelf gemakkelijker ma ken door het abonnementsgeld voor het volgende kwartaal te voldoen op onze postgirorekening no. 129288 ten name van de IJmuider Courant. U bespaart daarmee incassokosten en vermijdt geloop aan de deur. Het te gireren bedrag is f 11,70, postabonnees f 12,95. U kunt het ons gemakkelijker maken door uw giro-opdracht te verzenden voor het eind van de maand, voorzien van uw juiste naam en adres. Wij behoeven dan geen kwitanties uit te zenden. In dien u voor een ander gireert, wilt u dan het bezorgadres van de krant vermelden? Voor incasso-girobetalingen (het allergemakkelijkste) zijn formu lieren op aanvraag gaarne ter be schikking. In dat geval dient men wel voor voldoende saldo op de girorekening zorg te dragen. DE ADMINISTRATIE ADVERTENTIE Trouwboekje en Spaarbankboekje horen bij elkaar Stichting Nutsspaarbank in de gemeente Velsen ADVERTENTIE KONINGSTRAAT 4 - IJMUIDEN Alle maten AQUARIA Tropische vissen - planten enz. ALLEEN ZATERDAGS DINSDAGSAVONDS 7—9 UUR voorlichting over inrichting, ziektebehandeling enz. discussie over en weer werd deze met 15 tegen 4 stemmen verworpen. Het amende ment van de heer Nijdeken verwierp de raad met 16 tegen 3 stemmen, waarna 35 minuten nadat dit voorstel aan de dertig minuten nadat dit voorstel aan de orde werd gesteld, de raad het door het college voorgestelde aannam. De wijziging van de ordening op de heffing van de rei nigingsrechten werd eveneens aangeno men, zij het met de leden van de P.v.d.A.- raadsfractie als tegenstemmers. Veel kinderen uit het uitbreidingsplan Oosterwijk op het grondgebied van de gemeenten Beverwijk en Heemskerk krij gen niet de kans een kleuterschool te be zoeken. De reden daarvan is, dat er in Oosterwijk te weinig van dergelijke scho len zijn. Naar aanleiding hiervan infor meerde het PvdA-raadslid de heer S. Husslage gisteravond tijdens de raads vergadering van de gemeente Heems kerk naar de mogelijkheid de gedupeer de kinderen met een busje naar een kleuterschool in Heemskerk-dorp te bren gen. Hij meende dat het om 20 kinderen ging. Wethouder A. F. M. van Herpen zei echter, dat het aantal kleuters veel groter is: ook bij het r.k. kleuteronder wijs bestaat een lange wachtlijst. De heer Van Herpen merkte bovendien op, dat onlangs slechts 12 ouders positief hadden gereageerd op dit busvervoer. Spreker kon zich overigens best indenken, dat veel ouders niet voor dit plan voel den. Door de inspectrice van het kleuter onderwijs is als eis gesteld, dat ten min ste 25 kinderen aan het busvervoer moe ten deelnemen. De wethouder maakte bekend, dat er plannen gereed liggen in Oosterwijk loka len voor de kleuters te laten bouwen. Voor de bouw van een r.k. kleuterschool kwam zeer recent een urgentieverklaring af. De heer Van Herpen verwachtte, dat eind 1968 al deze problemen in Ooster wijk opgelost zullen zijn. De samenwerkende speeltuinverenigin gen Schulpen en de Meerweiden in Vel- sen-noord zullen ook dit jaar de traditie handhaven om voor de jeugd op donder dagmiddag, 29 december een gratis filmmiddag te verzorgen. De jaarlijkse Kerstkienavond, die als gewoonlijk een grote belangstelling heeft wegens de overvloed van prijzen, wordt gehouden op vrijdagavond, 23 de cember te acht uur. Beide bijeenkomsten zullen plaats Viïi- den in het gemeentelijk ontspanpingslo- kaal aan de Van Diepenstraat. In het raadhuis te IJmuiden heeft bur gemeester mr. J. C. Bührmann vanmor gen twee koninklijke onderscheidingen uitgereikt aan personeelleden van de ko ninklijke papierfabrieken Van Gelder Zo nen NV te Velsen-Noord. De heer Th. J. Kortekaas uiit Velsen- Noord was op 12 juli 1966 veertig jaren in dienst bij de papierfabrieken. Aan hem werd vanmorgen de ere-medaille in brons, verbonden aan de Orde van Oran- je-Nassau uitgereikt. De huidige functie van de heer Kortekaas is eerste meetma- ler. De groepsleider van de administratie der technische staf, de heer J. C. C. Slot uit Santpoort, is vandaag veertig jaren in dienst bij Van Gelder Zonen N.V. De bur gemeester mocht namens de koningin aan de heer Slot de zilveren medaille uitrei ken. ADVERTENTIE Geknipt voor uw woning: moderne pali9sander eethoek Tafel kost 262.50; heeft geruisloos uitrekbaar blad. Prachtige palissander stoelen bekleed met kunstleer in de kleur die u wenst; per stuk 89.Zeer fraai palissander bergmeubel, 360. Meubels bij Intermeubel zijn afgewerkt tot-en-met. NatuurlijkMaar meubels bij Intermeubel hebben meer. Véél meer! Ze zijn van klasse. Dat wil zeggen dat vormgeving, uitvoering en exclusiviteit niet te overtreffen zijn. Beoordeeld op alle details. Om nw keuze makkelijker te maken. woninginrichting - De baldadigheid van de jeugd in Vel- sen-noord kent blijkbaar geen grenzen; nadat vorige week in het clubhuis „De Pan" aan de Wijkerstraatweg een kapita le spiegelruit werd vernield, is thans de houten noodwoning Corverslaan 2 aan de beurt geweest om grondig te worden ver nield. Wegens overlijden van de bewoonster, enige tijd geleden, staat dit huisje op het terrein van Van Gelder's papierfa briek leeg. Aanvankelijk leken de voor de ramen hangende gesloten gordijnen de baldigheid te weerhouden, doch sedert enkele dagen schijnt het aan grondige verwoesting toe. Een paar weken ge leden hebben de ruiten aan de achter zijde van het woninkje het al moeten ont gelden en de laatste dagen zijn nu ook de ruiten aan de voorzijde alle gesneuveld, terwijl in het huisje zelf ook vernielingen zijn aangericht. Woensdagavond zijn een paar knapen op de politiepost grondig aan de tand gevoeld. Toen waren de ruiten aan de voorzijde nog heel, maar ruim een half uur later konden dezelfde knapen hun lusten opnieuw botvieren. Donderdag morgen bleken alle ruiten te zijn ver nield. Op de hoek van de Corverslaan-Ko- ningsweg werd het oude boerenhuisje grondig vernield voordat tot sloop werd overgegaan. Het ziet er naar uit, dat ook het houten huisje eerst grondig ver nield moet zijn aleer de sloper er aan te pas komt. In het Provinciaal ziekenhuis „Duinen bosch" te Bakkum zijn de examens afge nomen voor het Zwartekruis-diploma. Hiervoor slaagden de zusters E. C. Ul- der, IJmuiden; M. T. Ransijn, Amster dam-Osdorp; E. van Zwet, Amstelveen en T. Scheweer, Schurega (alle vier reeds in het bezit van het A-diploma); alsme de de zusters J. Bennema, Groningen, A. Koorn, Medemblik, N. Blonk-Breed, Medemblik; M. J. M. Knuit, Breda; J. J. M. Langemeijer, Maastricht; G. Meijer, Groningen; A. A. Zerp, Surina me en C. A. van der Rijt, Helmond. Voorts werd dit diploma ook behaald door de broeders J. Dirks, Amsterdam en F. Mol, Hoogeveen. ADVERTENTIE kV/ in alle modellen voorradig «IV,! 1 liumLl nt VN JUWELIER HORLOGE R. langenieuwstraat 4-13 vlak bij het marktplein fA Op de splitsing Noordersluisweg en Staalhavenweg in Velsen-Noord nam een 19-jarige scooterrijder uit Enkhuizen gis termiddag omstreeks half vijf de bocht naar links te ruim en kwam daarbij op de linker weghelft. Een vrachtautochauf feur uit Bakkum voorzag een ongeluk en bracht zijn wagen tot stilstand. De scoo terrijder kon echter niet tijdig meer stoppen en reed tegen de inmiddels stil staande vrachtauto op Met een been fractuur werd hij naar het Rode Kruis Ziekenhuis in Beverwijk gebracht. Aannemersbedrijf J. C. Heddes en Zo nen te Berkhout, is woensdag door on derhandse aankoop eigenaar geworden van de dertig in aanbouw zijnde flats op de hoek van de Warande en Rozenlaan te Beverwijk. De firma Heddes kocht dit complex van haar opdrachtgeefster, de Nederlandse Maatschappij voor Bouw, Handel, en Exploitatie Nedbouw N.V. te Amsterdam. De nieuwe eigenaar stelde Nedbouw eind vorige maand in gebre ke, omdat Nedbouw niet in staat bleek tijdig de termijnbetalingen te voldoen. De aannemer staakte daarop de bouw van de flats. Na een faillissementsaanvrage van de firma Heddes verleende de rechtbank te Amsterdam voorlopige surséance van be taling aan Nedbouw. De hypotheekgeef ster „Het Hooge Huys" te Alkmaar liet echter een exploit uitgaan, dat tot execu tieve verkoop van het flatgebouw moest leiden. Deze verkoop, die gistermiddag om twee uur in het „Kennemertheater" was vastgesteld, ging na de transactie tussen de firma Heddes en de Nedbouw uiter aard niet door. Dat het resultaat van de gevoerde onderhandelingen nog niet tot de buitenwacht was doorgedrongen, bleek gistermiddag wel in genoemd theater, waar op het afgesproken tijdstip veel be langstellenden waren. Notaris mr. J. L. DE STOOMTRAWLERS Norma Maria IJM.6 en Vikingbank IJM.183, die van september 1958 af in de Oude Houthaven te Amsterdam liggen zijn nu voor de sloop verkocht en zullen binnenkort door Wijsmuller naar Hendrik Ido Ambacht worden gesleept. Tegen het einde van de jaren dertig be hoorden beide schepen tot de vooraan staande stoomtrawlers van de IJmuider vloot. De Norma Maria IJM.6 kwam in 1936 in IJmuiden, na te zijn gekocht van Pickering Haldane te Huil, welke rede rij het schip in 1924 nieuw in de vaart had gebracht onder de naam Lord Chelmsford H. 96; het vaartuig was ge bouwd door Cochrane Sons in Selby. In dat jaar werden tientallen verouder de stoomtrawlers, die enige jaren in de IJmuidense Haringhaven opgelegd waren geweest, voor de sloop verkocht. De aankoop van de Norma Maria, een stoomtrawler van het Mersey type bete kende een belangrijke aanwinst voor de trawlervloot, een schip met een inhoud van 319 ton en een machinevermogen van 600 pk. De Mij. De Marezaten had de Maria van Hattem IJM.l aangekocht en enkele jaren later verschenen de grote traw lers Walrus IJM. 24 en Flamingo IJM.25, elk 625 pk. De Vem kreeg er in 1937 de Erin IJM. 12 van 700 pk. bij. In 1938 verkreeg de N.V. Stoomvis- scherij Mij. Mercurius de Vikingbank IJM. 183 van 600 pk. Het waren alle stoomtrawlers, die voorheen in Engeland hadden thuisbehoord. De in 1938 in Enge land nieuw gebouwde Haarlem IJM. 9 en Delft IJM.17, elk 800 pk, voor de N.V. Visscherijonderneming De Vem beteken den de eerste stap naar vernieuwing van de vloot. Trawlers als de Caroline IJM26, Glo ria IJM.37, Gerberdina Johanna IJM. 38, Alkmaar IJM.31 en Schoorl IJM.39, die in de jaren dertig tot de „top" boten be hoorden, kwamen bij de komst van de hierboven genoemde stoomtrawlers op de tweede plaats. De Norma Maria IJM.6 behoorde toe aan de N.V. Nationale Stoomvisscherij; E. de Groot werd er schipper op. De Vikingbank IJM.183, die in Huil Surf Flower H 363 had geheten en als Een dracht IJM. 183 op 1 oktober 1938 in IJmuiden kwam, behoorde toe aan de N. V. Stoomvisscherij Mij. Mercurius; het schip ging 5 november 1938 van IJ muiden ter visserij onder schipper L. Gravemaker. Beide maatschappijen stonden onder directie van de Firma Groen. Vlak voor de tweede wereldoorlog heeft de Norma Maria nog enige reizen naar de Barentszee en naar IJsland gemaakt en in de meidagen van 1940 bevond het schip zich in IJmuiden. De Vikingbank was 4 mei naar de vis gronden vertrokken; vanwege de gebeur tenissen op 10 mei werd het schip naar een Britse haven gedirigeerd. Na aan komst aldaar werd de trawler gerequi reerd door de Britse marine en kwam als mijnenveger onder dezelfde naam en gemerkt FY. 1781 in dienst. Als zodanig heeft het schip vijf jaar gevaren; in 1945 werd het wederom als trawler verbouwd Schipper Gravemaker kwam op 3 juli 1945 weer met de Vikingbank in IJmuiden binnen. Daarna kon het schip vrijwel on afgebroken in de vaart blijven; van 7 - .SS;"; W S De „Norma Maria" IJM 6 in de IJmuidense trawlerhaven. tot 19 februari 1958 werd de laatste vis serij-reis gemaakt. De Norma Maria kwam in handen van de bezetter en werd ook verbouwd als „oorlogsschip". Met Duitse bemanning heeft het schip vijf jaar gevaren; in juni 1945 werd het als VP. 1410 in IJmuiden afgeleverd. Na teruggave (op 25 augus tus) moest het vaartuig een grote ver bouwing ondergaan en in juli van het jaar 1947 kon het weer als Norma Maria IJM. 6 ter visserij in de vaart gebracht worden. De laatste reis maakte het schip van 12 tot 26 december 1957; daarna werd het opgelegd. Na eerst in IJmuiden te hebben gelegen, werden de Norma Ma ria (op 25 september) en de Vikingbank (op 30 september) in 1958 versleept naar Amsterdam waar zij een ligplaats kregen in de Oude Houthaven. Zij zullen als de laatste stoomtrawlers van IJmuidens eerste trawlermaatschap pijen in de herinnering blijven. F. Engelhard uit Beverwijk kon de be zoekers echter alleen maar vertellen dat de veiling om bovenvermelde redenen niet doorging. De notaris deelde nog mee, dat tevergeefs was gepoogd dit nieuws via de radio te laten omroepen. De firma Heddes hoopt reeds maan dag de werkzaamheden aan het flatge bouw te hervatten. Er is door haar nog geen besluit genomen of de flats straks zullen worden verkocht of verhuurd. De aannemer verwacht dat het gehele pro ject eind april opgeleverd kan worden. Onder de gegeven omstandigheden acht te de firma Heddes de aankoop van het flatgebouw voor haar de meest gunsti ge oplossing. Voor de verkeerscursus, die in Velsen van gemeentewege wordt georganiseerd in verband met de nieuwe verkeersregels, die per 1 januari 1966 van kracht wor den, hebben zich 136 gegadigden gemeld. De cursus is speciaal bestemd voor be zitters van rijbewijzen. De eerste lessen zullen in januari worden gegeven. Donderdag aangekomen te IJmuiden: Rzes- zow, van Las Palmas; Anke, Oxelosund; Catha- rinapolder, Leith; Saint Mare, Rotterdam; Hontestroom, Sheerness; Biri, Sarpsborg; Bonn, Sanden; Visten, Rotterdam, IJmuiden; Water land, Bahia; Alge, Rotterdam, IJmuiden; West Riding, Goole; Stefan J., Hernösand, Servaas- kerk, Antwerpen; Lisa, Thames. Donderdag vertrokken te IJmuiden: Geestdijk, naar Teignemouth, IJmuiden; Djajauwitya, Bre men; Montello, New York; Hella, Danzig, Zaan dam; Thule 2, Gent, Velsen; Plover, Felixstowe; Olan Leif, Ellesmere; Gazelle, Rochester, Zaan dam; Dongeborg, IJstad, IJmuiden; Spaame- borg, Poole, IJmuiden; Noblesse, Ipswich; Geul- borg. Delfzijl; Douwe S., Domsjö, IJmuiden; Bern, Rotterdam, Velsen; Texelstroom, Antwer pen; Berta Beek, Hamburg; Bure, Antwerpen; Freiburg. Santa Marco; Mare Liberum, Dagen- ham; Madzy, Oxelosund, IJmuiden; Berk el- stroom, Goole; Saint Philippe, Duinkerken; Prerow, Gent; Border Laird, Isle of Grain; Frederico Ferrer, Rotterdam; Libertas, Rotter dam; Tilla Doris, Rotterdam; Midas, Rotterdam. Vrijdag vertrokken te IJmuiden: Purmerend, naar Rotterdam; Eos, Lissabon; Superior Pro ducer, Great Yarmouth; Lagos Palm, Hamburg; Johannes Frans, Pepel, IJmuiden; Conger, Manchester; Thyra Behrens, Odense, IJmuiden; Bodö, Norfolk, IJmuiden. Vrijdag aangekomen te IJmuiden: Achilles, van Paramaribo; Blumenthal, Goes; Rigel, Kotka; Douka, Bremen; Ostfriesland, Antwer pen. (Indien achter de scheepsnaam en de haven van herkomst of bestemming geen nadere aan duiding volgt, betekent dit, dat het schip naar of van Amsterdam is gegaan.) De ondergetekende naam straat plaats wenst met ingang van 2 januari a.s. een abonnement op IJmuider Courant •fi- per kwartaal 11.70 Handtekening U kunt deze aanmelding per post opzenden of meegeven aan de bezorger in uw wijk. i

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 5