Ook ziekenfondsen werken mee aan nieuwe contract met artsen en bondig) grón.,d sn riï„bïïj is i —s, r- ,Sch,csl?rE,en i Een matig strandseizoen door wisselvallig weer Autobestuurder verdronken in Noordhollands kanaal fO Agenda voor Haarlem en de IJmond Bronchiletfen KEUKENCENTRUM IJMUIDEN Haarlemmers bij ongeval in België omgekomen Mr. Luns bespreekt Vietnam met VS-ambassadeur NS geeft echtpaar wintersportreis Vijf in Heemstede gearresteerden bekennen vijftien inbraken Trein Uitgeest- Beverwijk ontspoord Strandschap Zandvoort Juwelier gestraft voor dodelijk schot op indringer Jongen liep weg uitj angst voor politie Koninklijk paar in mei naar Canada Rustig winterweer Vorstperiode na het weekeinde mogelijk VRIJDAG 6 JANUARI 1967 Dwangpositie Kerkelijk nieuws Stagnatie daar de ruim twee aren Noodlanding in sneeuw WEERRAPPORTEN IS es n -: Haarlem elsen-IJmuiden Beverwijk Al [I A origineel FORMICA ULIIH DROOMKEUKENS (Van onze correspondent) DEN HAAG Na de opmerkelijke stap terug van de regering in het huisartsenconflict, hebben de zieken fondsen zich neergelegd bij de oplos sing: vanmiddag hebben zij minister Veldkamp laten weten te zullen mee' werken aan een nieuw contract met de huisartsen. De basis voor het nieuwe contract is het bemiddelings voorstel van de commissie-Van der Ven, waarop minister Veldkamp wat heeft willen afdingen. De regering bleek echter royaler: zy kwamen met een voorstel dat de artsen niet anders dan konden accepteren. De zieken fondsen acepteerden het ook, zy het dan dat zy de verantwoordelijkheid niet willen dragen. De artsen zullen dit jaar weliswaar niet meer krijgen dan 8.02 percent, maar de inhaal van de achterstand (51 percent van de huidige beloning voor abbnne- mentsbehandeling van ziekenfondspatiën ten) zal zeker in de drie volgende jaren geschieden. Stelde minister Veldkamp de inhaalmanoeuvre afhankelijk var\, de eco nomische situatie, in het overleg met de artsen sprak premier Zijlstra van „econo mische calamiteiten". Veel meer dan een concessie heeft de regering gedaan op minister Veldkamps voorstel over de pensioenbetaling. Vond de commissie Van der Ven dat de zieken fondsen op 1 juli moeten gaan storten in een fonds, waaruit een oudedagsvoor ziening voor de artsen kan worden be taald, minister Veldkamp maakte daar 1 oktober van. Maar toen deze minister sa men met de minister-president en zijn ambtgenoot Bakker met de huisartsen sprak kwam de regering met de verras- Twee inwoners van Haarlem zijn don derdagmiddag omstreeks het middaguur om het leven gekomen bij een auto-onge luk nabij de Belgische plaats Deinze, op de weg tussen Gent en Kortrijk. Het zijn de 50-jarige mevrouw Van den Ban-Re- meling en de 28-jarige K. van der Graaf. De bestuurder van de auto waar mee zij reden, een 41-jarige inwoner van Alkmaar werd ernstig gewond. Het drietal was in dienst van een Haar lems confectiebedrijf op weg naar een vestiging van de zaak in België. Door nog onbekende oorzaak is de auto ge slipt en dwars op de linkerrijbaan ge schoven. Hij werd daar in de flank aan gereden door een grote vrachtwagen. sing: op 1 januari van dit jaar moeten de fondsen al betalen voor de sociale voorziening van de arts. In- de spoedvergadering, gisteravond in Amsterdam, hebben de leden van de Lan delijke Huisartsen Vereniging zich achter het centraal bestuur gesteld. Ook in het gemeenschappelijk overleg ziekenfonds organisaties is de basis voor een nieuw contract geaccepteerd. „Wij moeten wel, want wij staan in een dwangpositie", meent GOZ-voorzitter J. Verschoor, „wij zijn gisteren overval len". De GOZ-delegatie kreeg anderhalf Minister Luns heeft gisteren de am bassadeur der Verenigde Staten, de heer Tyler, ontvangen. Aangenomen kan wor den, dat de kwestie-Vietnam besproken is. Op 28 december heeft de minister in de Tweede Kamer gezegd, dat de regering niet zou nalaten de regering der Verenig de Staten te benaderen en haar op de hoogte te brengen van „de begrijpelijke zorg en verontrusting, die door deze Ka mer wordt gevoeld naar aanleiding van de jongste ontwikkeling in Vietnam. Zij hoopt daardoor te bereiken, dat deze stap zal kunnen bijdragen tot het ook door deze Kamer beoogde doel". De heer en mevrouw M .van Elderen uit Boxtel, die door hun snelle handelen een spoorwegongeluk hebben weten te voor komen, gaan aan het eind van deze maand op uitnodiging van de Nederlandse Spoor wegen drie dagen naar de wintersport in Duitsland. Het echtpaar Van Elderen woont al elf jaar vlak bij de Boxtelse overweg. Reeds vijfmaal heeft het door snel en kordaat handelen ongelukken voorkomen. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Arnhem (vac. J. Vinken- berg) J. Grolle ie Groningen te H. I. Ambacht J. N. de Ruiter te Beekbergen. Aangenomen het beroep v. d. gen. syn. als stafdocent aan De Horst te Driebergen Chr. Petri, woonachtig te Oegstgeest. Doopsgez. Broederschap Aangenomen naar Rotterdam H. Weth- mar te Zaandam. uur voor zij om twaalf uur op het minis terie van Sociale Zaken werd verwacht terie van Sociale Zaken werd verwacht. „Moeten wij nu weigeren en de schuld van het conflict op onze schouders nemen?", zo vroeg de heer Verschoor zich na afloop af. Hij verwachtte, nadat de artsen met de ministers Zijlstra, Bakker en Veld kamp hadden gesproken, minstens ook met de minister-president te kunnen overleggen. In die verwachting werden de ziekenfondsen bedrogen. „Zijlstra is er kennelijk maar voor één groep", zei de heer Verschoor. Hij nam, omdat de ziekenfonds-eco noom niet meer te bereiken was om tijdig in Den Haag te zijn, maar op gezag van minister Veldkamp aan dat de nieuwe contractbasis ongeveer 12 tot 13 miljoen extra zal kosten. In premie uitgedrukt be tekenen deze kosten niet veel: de premie zal er althans niet direct door worden gewijzigd. „Maar", zegt de heer Ver schoor, „de premieverhoging voor dit jaar is al tekort. Tegen 1 juli zal er zeker wat moeten gebeuren". De vijf mannen die dinsdagavond door I de Heemsteedse politie in de buurt van Een trein van Uitgeest naar Beverwijk I Ook stadspassagiers? De kans bestaat dat de bussen van de Nederlandse Spoor wegen, die een dienst onderhouden tus sen Den Haag en Amsterdam, volgend jaar in de steden passagiers zullen mo gen opnemen en afzetten. De Commis sie Vervoersvergunningen bekijkt of de dienst dan een andere route moet krij gen om bij het stadsverkeer te kunnen worden ingeschakeld. het station Heemstede-Aerdenhout in een is vanmorgen om half zeven bij Uitgeest auto werden gearresteerd en naar Bloe- °P een wissel met één as ontspoord. Tot- mendaal werden overgebracht in verband dat men het treinstel weer in de rails met in deze gemeente gepleegde inbra- 'lad werden reizigers van Uitgeest naar ken, hebben na langdurig verhoor bekend Beverwijk en omgekeerd met bussen ver- Raad voor de Scheepvaart. Voor het tijd zich aan veertien of vijftien inbraken te voerd. yak 1967 tot 1971 zijn benoemd: tot hebben schuldig gemaakt. Deze werden De ontsporing had ook tot gevolg dat onder meer gepleegd in Amsterdam, de treinen van Amsterdam naar Alkmaar Soest, Bilthoven, Vreeland en Bloemen- vertragingen kregen van twintig minuten daal, alsmede bij een drietal benzinesta- tot een hal' uur- De lijn Amsterdam-Alk- tions in het Gooi. Het is komen vast te staan dat zij niet betrokken zijn bij de inbraak aan de Ju- lianalaan in Overveen waar in de nacht van 22 op 23 december voor ruim hon derdduizend gulden verdween. Wel heb ben zij een woning aan de Zuidlaan en een bungalow aan de Zwarteweg in Aer- denhout bezocht. tas met duizend gulden en vierentwintig «uitennnT' Sh™ S 4 000--- gouden tientjes buit. kelend» LI'l!!! Jaar voor dodelijke klap. Een 46-jarige maar komt in Uitgeest samen met de lijn Haarlem-Alkmaar. Om kwart voor negen was de stagna tie opgeheven. De vertragingen konden daarna vrij spoedig worden ingelopen. Ook elders hebben de spoorwegen van ochtend met moeilijkheden te kampen ge had. Tussen Schin op Geul en Heerlen versperde een goederentrein het enkel- sporige „miljoenenlijntje", waardoor vier| leden van de Raad voor de Scheep vaart A. C. Rab te Santpoort, oud-ka pitein grote handelsvaart en B. Corne- lisse te Haarlem, oud-kapitein grote handelsvaart; tot buitengewone leden P. Korbee, walkapitein bij de N.V. Vis serij-onderneming VEM te IJmuiden en G. P. Stapel, directeur van de Scheeps werf Stapel N.V. te Spaamdam, Vonnis havenfraudezaak. De rechtbank in Rotterdam heeft de 69-jarige ex-direc teur van het scheepvaart- expeditie- en controlebedrijf Globus in Rotterdam veroordeeld tot een gevangenisstraf van twaalf maanden, waarvan zes maan den voorwaardelijk en een boete van 4.000,-. Het bestuur van het Strandschap Zand voort heeft verslag uitgebracht over de verrichtingen van dit instituut in het jaar 1966. Door het eindigen van de ambts periode van mr. H. M. van Fenema als burgemeester van Zandvoort, (ambtshal ve voorzitter van het Strandschap) werd met ingang van 1 juli 1966 tot diens op volger benoemd de nieuwe burgemeester van Zandvoort, de heer A. Nawijn. Het bestuur herdenkt met grote dankbaarheid de grttte invloed, welke oud-burgemees ter Van Fenema op het beleid van het Strandschap heeft gehad. Een ernstig verlies werd geleden door het overlijden van bestuurslid mr. M. van Manen, die sedert de oprichting van het Strandschap deel uitmaakte van het be stuur als vertegenwoordiger van de Mi nister van Binnenlandse Zaken. In zijn plaats werd benoemd mr. H. H. Knop per, chef van de le afdeling van de Pro vinciale griffie van Noord-Holland en tot diens plaatsvervanger mr. W. Drooglee ver Fortuijn, waarnemepd chef van ge noemde afdeling. Mevrouw C. Stemler-Tjaden, plaatsver vangend lid van het bestuur, die op september aftrad als lid van de Zand voortse gemeenteraad, werd opgevolgd door het Zandvoortse raadslid, de heer J. Attema. Het bestuur stelde vast, dat het voor seizoen zich kenmerkte door een gunstige weersgesteldheid. Op 1 mei 1966 werd Een kleine personenauto, bestuurd door de 69-jarige G. Helgering uit Rotterdam, is gisteren tijdens een zware sneeuwbui geslipt en via de brede berm in het die pe Noordhollands kanaal gereden bij Sint Maartensvlotbrug. Hoewel de auto nog twintig minuten gedreven heeft en daarbij ongeveer 25 meter noordwaarts afdreef, is de bestuur der en niet in geslaagd het voertuig te verlaten. Omwonenden, die nog met de man spraken, slaagden er evenmin in hem te bereiken. Nadien zonk de auto in de diepte. Een duiker van de marinebrandweer uit Den Helder wist ongeveer drie kwartier later het slachtoffer op de wal te brengen. De levensgeesten waren toen reeds geweken. Op de provinciale weg Alkmaar-Leeu warden is onder de gemeente Nieuwe Niedorp een auto-ongeluk gebeurd, waar bij de 68-jarige heer R. van der Wal om het leven is gekomen. De rechtbank in Utrecht heeft een 29- jarige Utrechtse juwelier veroordeeld tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van drie maanden, omvat hij in de nacht van 9 juli pistoolschoten had gelost op een 25-jarige Utrechter, die zich in de tuin achter zijn woning bevond. Een der ko gels trof de man dodelijk. Volgens de juwelier had hij zich bedreigd gevoeld door de indringer, die vóór de schietpar tij in zijn huis was geweest. De zeventigjarige G. H. Koks uit Win terswijk is op de Steengroeveweg in zijn woonplaats door een auto aangereden. Hij was op slag dood. Omdat de 32-jarige piloot Jan Veen stra uit Soest tijdens een hevige sneeuwbui onvoldoende zicht had zette hij uit voorzorg zijn Pipercub in een weiland achter het kasteel Loenersloot aan de grond. Veenstra, die met het vliegtuigje landbouwbe- spuitingen verricht, was op weg van de Noordoostpolder naar Melisant in Zeeuws Vlaanderen. reeds de eerste zondag met „top-bezoek" genoteerd. In de zomermaanden was het weer over het algemeen echter matig. Van een druk strandseizoen was dan ook slechts sprake op een aantal dagen in mei en de eerste helft van juni en ook hellende baanvak. De machine kon daar- I door de rij goederenwagons niet meer trekken. Tussen Den Haag en Gouda bleef een personentrein stilstaan door een manke ment in de elektrische installatie van de locomotief. Een sneltrein, die korte tijd later volgde, nam de gestrande trein mee I naar Gouda, waar het defect aan de loco motief werd verholpen. De spoorwegen hebben geen hinder on-1 dervonden van sneeuw of bevroren wis- seis. De elfjarige Henk Alleman uit Weert in de derde week van augustus. De tus- I heeft gisteren zijn ouders en de politie senliggende periode kenmerkte zich door een moeilijke dag bezorgd door van huis I Geen vals alarm meer in Delft. Het zal Amsterdamse scheepsbouwer, die op 30 april de 45-jarige J. Lichtendahl met een handspaak zodanig sloeg dat deze aan zijn verwondingen overleed, is door de rechtbank in Amsterdam wegens zware mishandeling de dood tengevolge hebbend conform de eis veroordeeld tot een gevangenisstraf van een jaar. Hongerstaking vlug ten einde. De vijftig jarige landbouwer Willem van Hogten uit Heeerwaarden in de Oostbommeler- waard, die woensdagmorgen in honger staking ging om zijn eisen tot schade vergoeding tegen rijkswaterstaat en de domeinen kracht bij te zetten, heeft zijn actie dezelfde ochtend moeten staken. De man kwam bij zijn werkzaamheden zo te vallen, dat zijn huisarts een lichte hersenschudding constateerde en de man rust voorschreef. Daarmee was de hongerstakingsactie voorlopig ten einde. aanhoudend wisselvallig weer met over weS te 'open. De jongen was 's morgens het algemeen lage temperaturen, hetgeen om negen met de fiets van huis naar het strandbezoék ongunstig beïnvloedde. school gegaan, waar hij echter niet aan- Het aantal zoekgeraakte kinderen dat ^wam. De politie, die gewaarschuwd werd, via de politiepost in de Rotonde weer bij liet een opsporingsbericht uitgaan, dat on- de ouders terug kwam, was dan ook la- der meer over de radio werd uitgezonden, ger dan in 1965. Het waren er 3363 tegen °e jongen werd gisteravond gevonden 4439 in 1965. bij het station in Eindhoven. Hij zei dat hij Door de gemeente-arts werd in de Ro- van huis was weggelopen uit angst voor tonde in 432 gevallen medische hulp ver- de politie. Hij was woensdagavond bij de leend, terwijl politiepersoneel van het jcugdklas van de verkeerspolitie van strand-detachement 616 maal eerste hulp Weert geweest, omdat hij enige tijd gele verleende. De vrijwilligers van de Zand- den zonder achterlicht had gereden. De voortse Reddingbrigade verleenden deze jongen was kennelijk erg onder de indruk hulp 89 maal. geraakt van de toespraak, die daar werd De zee was betrekkelijk veilig, doordat gehouden, reden waarom hij de benen nam zich in de zandbanken vóór Zandvoort toen hij 's morgens naar school zou gaan. geen gevaarlijke muien bevonden. Dit nam echter niet weg, dat de gemeentepo litie, het detachement „bereden Rijkspo litie" en de vrijwilligers van de Zand voortse Reddingsbrigade veel zorgen had- I den voor de veiligheid van baders en zwemmers. Het rapport van de Reddings brigade vermeldt negen reddingen, ter wijl één verdrinkings-geval werd gemeld. I De aanvulling in de verordening orde- in de toekomst niet meer mogelijk zijn Delft plotseling te alarmeren door mid del van sirenes van de B.B. Er is een extra beveiliging aangebracht en thans zal telefonisch de blokkering noodza kelijk zijn, wil men de sirenes in wer king stellen. ADVERTENTIE DEN HAAG De Rijksvoorïichtings- 1 'WWMWUWMIA'WUWWWW*«AAAAAAIWIA/WIA<MIIMWMWMUWMMWW I Het K.N.M.I. deelt mee: smelvaremde motortjoterf langs^het^Uarfd1 Reelti,m^?e jdat koningin Juliana en Ten westen van Ierland bevindt zich bleek een gunstig effect te hebben odsppr,ns Bernhard de uitnodiging van de een hogedrukgebied, dat in zuidoostelijke leverd waneer we den n seizoen 1966 ïouvern^ur-Se»5aill van Canada hebben richting koerst en dat iets in betekenis geen klachten me« over deze vaartuigen *anvaard dIt voorjaar een bezoek te afneemt. Aan de flank ervan verplaatst I aan Canada in het jaar van zyn I zich over Engeland een kleine depressie eeuwfeest. De koningin en de prins hopen naar het zuiden. De zachte lucht, die de er de aandacht on d^t mmmilnï I ?p 16 mei in de hoofdstad Ottawa aan te wordt meegevoerd, bereikt ons land'ech- catie tussen deTeddfnesnosten en de nn k°men- °P 18 mei zal de koningin het Ne- ter niet. Daardoor blijft het hier rustig „„5 I der,andse Paviljoen op de Canadese Expo winterweer met 's nachts lichte tot ma- vernomen. De Zandvoortse reddingbrigade vestig het strand en de zee opererende brigade leden niet zodanig is, dat in daartoe lei dende situaties de vereiste snelheid van handelen voldoende verzekerd is. Daarom werd verzocht over te gaan tot het aan schaffen van zes portofoons met toebe horen, dat een bedrag van 4.250 zoi vergen. Het bestuur van het Strandschap over woog, dat met deze uitbreiding van de outillage van de brigade een belangrijke verbetering zou kunnen worden aange bracht in het systeem van beveiliging van baders en zwemmers. Daarom werd be sloten genoemd bedrag aan de Zand voortse reddingbrigade beschikbaar te stellen, alsmede 1.025 voor een in de politiepost in de Rotonde te plaatsen por tofoon, waardoor een portofoon-verbin ding met politie en brigade tot stand kan worden gebracht. in Montreal officieel openen. ADVERTENTIE Ho«»tdrank in tablctvorm. 9Set tige vorst. Vermoedelijk zal vrijdagavond I de kans op sneeuwval weer toenemen door een kleine polaire storing die over de Noordzee naar het zuiden beweegt. 1 Verder kunnen zich bij windstil weer mistbanken vormen. Op wat langere ter mijn gezien is te verwachten dat de vorst nog verscheidene dagen zal aanhouden. Maximum- en minimum temperaturen binnen- en buitenland m .3 a o ~U (Van onze weerkundige medewerker) half bew. licht bew. onbewolkt sneeuwbui mist sneeuw sneeuw geh. bew. Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde Het grootste deel van Nederland ligt 12e Bl!1 Omdat met dit besluit de formele be- nu onder een sneeuwlaag van gemiddeld ju voegdheden van het bestuur van het 2 tot 6 centimeter. Tijdens opklaringen Eindhoven Strandschap werden overschreden, is aan daalde de temperatuur vanmorgen om rg de gemeentebesturen van Amsterdam, zeven uur op het vliegveld Schiphol tot Helsinki Haarlem en Zandvoort gevraagd of men —8, in Noord-Brabant tot 7 graden stnek-hnlm met deze geste waarmede ook waarde- Celsius. Een kleine depressie bij IJsland Oslo ring tot uiting komt voor het belanglo- wil de hogedrukgordel, die zich van Ier- Knnenhacrpn zw h™ ze belangrijke werk van de Zandvoortse land tot Finland uitstrekt, doorbreken. Aberdeen'I' w reddingbrigade, kon instemmen door elk Hierdoor kan er morgen plaatselijk op- T n„dpn w een derde deel van deze uitgave voor nieuwe wat sneeuw vallen bij wind tus- A™„wic,m S zijn rekening te nemen. Het gemeentebe- ten west en noord. Mogelijk gaat de lucht- Brussel Wnlkt stuur van Zandvoort besliste op dit ver- druk achter de depressie weer stijgen F„lü u zoek in de laatstgehouden raadsvergade- Dan zal de kans op een vorstperiode na Parite hehthew ring reeds in gunstige zin. I het weekeinde groter kunnen worden. Bordeaux onbewolkt NNO N N NO NNW N N N sneeuw sneeuw onbewolkt x' 9* (0 c 3 4 4 -1 2 1 0 0 -4 NO windst. -4 N W W windst. NNO NNO -1 2 2 2 1 -1 BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 19 en 21.15 u.: „Fran- kie en Johnie", a.l. Frans Hals, 19 en 21.15 u.: „Susanne", 18 j.; 23.30 u.: „De drie sergeanten", 18 j. Lido, 14, 19 en 21.15 uur: „Zeventien", 18. j. Luxor, 14, 19 en 21.15 u.: „Hoe steel ik een miljoen", a.l. Minerva, 14 en 20 u.: „The sound of ipusic", a.l. Rembrandt, 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „De stem van het water", a.l. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „De gladiator van Messalina", 14 j. Studio, 14.15, 19 en 21.15 u.: „Ik een vrouw", 18 j. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16e tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Zondags 13-17 uur. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunstnij verheid. Dagelijks, behalve maandag, ge opend van 10 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17 uur; zondag van 14 tot 17 uur. In 't Goede Uur (Nieuwe Kerksplein): Expositie van werk van Kees Hak en Kees Verkade. Dagelijks van 19-18 u. en 20-22 u. Zondag van 14-17 u. en 20-22 u. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente tentoonstelling van schilderijen 19de en 20ste eeuw. Tekeningen van de Hol landse, Italiaanse en Franse school. Fos sielen e.d. Dagelijks behalve maandag: van 10 tot 16 uur. Eerste zondag van de maand 13 tot 16 uur: Expositie van etsen van Rembrandt. Woonhuis Jacobus van Looy (KI. Hout weg): geopend op donderdag van 10 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17 uur; op zon- en feestdagen van 14 tot 17 uur. Galerie T (Bakenessergracht 67): Ex positie van werken van Kees Verwey. Dagelijks van 10 tot 17 uur en op zondag van 13 tot 17 uur. Van 10 december tot 9 januari. DIVERSEN Poppentheater Merlijn (Hasselaersplein), zaterdag 14.30 u.: „Het Torenhaantje". Waagtaveerne (hoek Spaarne-Dam- straat), vandaag en zaterdag 21 uur: Cobi Schreijer met haar internationaal pro gramma. VRIJDAG 6 JANUARI City, 20 u.: „Avontuur in Soho". Stadsschouwburg, 20 u.: „How the West was won". ZATERDAG 7 JANUARI City, 19 en 21.15 u.: „Avontuur in Soho". Stadsschouwburg, 20 u.: „How the West was won". Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.03 tot 12 en 14 tot 16.30 uur. VRIJDAG 6 JANUARI Kennemer Theater, 19.30 u.: „The sound of music". Luxor Theater, 19.30 u.: „Ik... een vrouw". W.B. Theeter. 20 u.: „De vlucht van Captain Bloed". ZATERDAG 7 JANUARI Kennemer Theater, 19.30 u.: of music". ,The sound Luxor vrouw". Theater, 19.30 u.: „Ik... Grenoble Nice Berlijn Frankfort Miinchen Zürich Genève Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Barcelona Madrid een Mallorca Lissabon geh. bew. onbewolkt zw. bew. sneeuw sneeuw zw. bew. sneeuw onbewolkt sneeuw sneeuw geh. bew. zw. bew. geh. bew. onbewolkt licht bew. licht bew. licht bew. N NW windst. NNW N NO windst. -1 windst. -2 WZW 1 ONO 3 verand. 1 verand. -4 ZO -1 windst. 16 NO NNW N O N 12 12 14 17 16 a £3 0 -2 -1 -4 -6 -4 -7 -6 -7 -4 -16 -3 -1 -1 -8 -4 -1 -2 -1 -1 -3 -3 -3 -5 -3 -9 -4 -6 -6 11 3 0 2 4 11 W.B. Theater, 20 u.: „De ylucht van Captain Blood". ADVERTENTIE Wij tonen u 12 keukens van 9 binnen- en buitenlandse keukenfabrikanten. Tevens een ongekend grote sortering HANG-, LEG- en WANDKASTEN KENNEMERLAAN 165 - 159 - IJMUIDEN Telefoon 0 2550-8428 of 7770. Zon op Maan op Zon op Maan op Vrijdag 6 januari 8.47 uur; onder 16.44 uur. 4.18 uur; onder 13.13 uur. Zaterdag 7 januari 8.47 uur; onder 16.46 uur. 5.44 uur; onder 13.38 uur. Maanstanden Nieuwe maan10 januari 19.06 uur Eerste kwartier.. 18 januari 20.41 uur Volle maan26 januari 7.40 uur Hoog en laag water in IJmuiden Vrijdag 6 januari Hoog water 11.47 uur en uur. Laag water 7.18 uur en 19.48 uur. Zaterdag 7 januari Hoog water 0.26 uur en 12.55 uur. - Laag water 8.27 uur en 20.56 uur. Het hoog en laag water te Zandvoort is 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 2