Haarlem wellicht zonder Koster tegen EDO Telstar-defensie voor duel tegen ADO zwaar gehavend A ESs Scheidsrechter Bijleveld i de derby-specialist Verker k - mikpunt op de 5 km. srs KM I Kansen van Hans Vultink op Europese titel zijn gedaald Accommodatie EDO-terrein uitgebreid Dammen bij EDO Bislet verwacht invasie van schaatssupporters ADO op 15 maart naar Bratislava Europa-cup voor jeugdlandenteams Haarlem kan de nationale titel badminton grijpen Excercitia moet nog wennen aan nieuwe sporthal start als eerste Stöve versloeg Lesley Turner Woensdag opening Hoogoventoernooi /N IJKSTRA VOOR DUKLA-AJAX KWAMEN UIT NEDERLAND 7.500 AANVRAGEN Belg Schrauwen verbeterde record in 47/1 strijd Steinberg liep uit op Jan Timman Biljartcijfers ZATERDAG 7 JANUARI 1967 11 - - <4* - j Zimmermann weer sneller op de 3000 meter 1 (Van onze sportredactie) De betaalde voetballerij in deze omge ving staat dit weekeinde nadrukkelijk in het teken van de derby tussen EDO en Haarlem. Door de promotie van RCH naar de eerste divisie, zijn de ontmoe tingen tussen de Haarlemse tweede di- ▼isieclubs de enige twee wedstrijden waar de derby-sfeer kan heersen. Telstar zal, zoals het zich laat aanzien weinig kans hebben zich van de nederlaag tegen Spar ta te herstellen. De Velsenaren reizen zendag naar Den Haag, waar zij ADO als tegenstander treffen. De Hagenaars zijn duidelijk favoriet voor de zege. Het zit trainer De Visser van Telstar deze week niet mee. Het lijstje van blesseerde of zieke spelers, waarop Alt- hof'f en Kort al verscheidene weken ver- meld stonden, is uitgebreid met de na men van André, Bakker. Swinkels en Van Kampen. Dat houdt in dat De Vis- ser met uitzondering van Van Essen een geheel nieuwe defensie moet samenstellen. Een opstelling kon hij dus nog niet ge ven, maar misschien heeft hij nog in zo verre geluk dat enkele van de spelers op de ziekenlijst nog zodanig herstellen dat zij mee naar Den Haag kunnen. Hele maal zonder hoop was De Visser echter Tijdens de wedstrijd tussen EDO en Haarlem zullen er op de tribunes bor den bevestigd worden warop een dam- probleem zal zijn aangegeven. De damvereniging KNC verspreidt onder het publiek formulieren waarop zij hun oplossingen kunnen vermelden. De in zenders, van de goede oplossing ont vangen' van KNC een medaille. KNC. de enige damclub in Haarlem-Noord, hoopt hierdoor zijn ledental wat op te voeren en de damsport in Haarlem een wat steviger basis te geven. niet. Ondanks de tegenslag dacht hij, door de nadruk op de tactiek te leggen, dat Telstar toch wel een kans heeft een punt je uit het Zuiderpark weg te slepen. „In ieder geval", zei Telstar's oefenmees- ter, „komen we met elf man het veld op en die zullen knokken voor een kans je" iOok ADO speelt niet m zijn normale op stelling. Kees Aarts, de populaire Haag se buitenspeler, heeft angina en zijn plaats wordt door Houwaart ingenomen. Ook Piet van Miert is nog steeds niet te- I ruggekeerd in de Haagse formatie. Men vreest dat de enkelbreuk die Van Miert in de eerste wedstrijd van dit seizoen op liep hem voor de rest van de competitie zal uitschakelen. Het elftal van ADO ziet er nu zo uit: Thie-Vos, Villerius, Mans veld en Van der Burch- Schoenmaker en Jochems- Houwaart, De Zoete, Maassen en Heijnen. De verwachte grote belangstelling voor de derby EDO-Haarlem betekent niet minder dan een buitenkansje voor EDO's VWWWWVWWWt/WWWVt /WVVVWWWVWWWWWVW Beslissingen over het al dan niet doorgaan van wedstrijden in de sector betaald voetbal zullen vandaag (a.o. voor RCH-Alkmaar) en morgen geno men worden door consuls en scheids rechters. Het betaalde jeugdvoetbal en de wedstrijden van de reserve teams gaan niet door. Het amateurvoetbal is in het district West I in zijn geheel afgelast. MV\AAIVVVUVVVWVVVVVVVVVV clubkas. Geen wonder dat het EDO-be- stuur er alles aan doet om de wedstrijd, ondanks het minder gunstige weer, door te laten gaan. Vandaag worden op het EDO-terrein ook de noodtribunes geplaatst, waarop 1.500 mensen een plaatsje kunnen vinden. Het maximum aantal bezoekers dat het Noordersportpark kan herbergen is daar door tot 10.500 gestegen. EDO kan nog geen definitieve opstelling bekend maken. Zondagochtend koudt trainer Klijn nog een laatste bespreking met de spelers. Haarlem zou het waarschijnlijk niet zo'n ramp vinden als het EDO-terrein zou wor den afgekeurd. De Haarlemmers hebben namelijk aan de wedstrijd tegen Veen- dam, behalve een nederlaag ook twee ge blesseerde spelers over gehouden. Coupe rus is aan zijn enkel geblesseerd en Kos ter sukkelt met een pijnlijk dijbeen. Vooral de opstelling van Koster is hoogst onzeker. Zondagochtend beslist de dokter over het meespelen van de twee Haar lemmers. Mocht Koster inderdaad niet beschikbaar zijn dan zal Peijs wel naar de achterste linie verhuizen en Robert de opengevallen plaats in de voorhoede voor zijn rekening nemen. Een definitieve op stelling kon ook Haarlem nog niet ge ven. Haarlem had voor de derby niet zo'n beste generale. Waarschijnlijk zullen de Haarlemmers morgen wel beter voor de dag komen dan tegen Veendam. Dat is ook wel nodig, want EDO is op eigen ter rein heel wat mans. De bezoekers kunnen ieder geval rekenen op een spannend duel zonder technisch hoogstaand voetbal maar we! met een maximum aan inzet van beide ploegen. Een puntenverdeling lijkt ons het meest waarschijnlijke resul taat. - x' Karei te Winkel (foto) rijdt op de 5 km tegen Schenk. Een luchtbrug van charter- en lijnvlieg- tuigen zal waarschijnlijk vijfduizend Ne derlanders in staat stellen het wereld kampioenschap hardrijden op 11 en 12 fe bruari in Oslo bij te wonen. Tot in de verre otntrek van Oslo en langs de Oslo fjord zijn hotels gereserveerd, maar de accommodatie lijkt niet voldoende om aan de overstelpende Nederlandse vraag te voldoen. Het Noorse organisatie-comite ziet de komende invasie met enige zorg tegemoet omdat ook de kaart-aanvraag uit eigen land bijzonder groot is. „We zullen een zo billijk mogelijke verdeling toepassen", aldus de heer Hage, voorzitter van het organisatie-comité. „Het staat echter nu al vast dat we door een gebrek aan tribunecapaciteit een schade van honderdduizenden kronen zul len lijden". Het Bislet-stadion kan 38.000 toeschouwers bevatten. Tijdens internationale schaatswedstrij den in Inzeil heeft de West-Duitser Gerd Zipimermann vrijdag de 3.000 meter afge legd in de snelle tijd van 4.29.9. Dit be tekent een nieuw West-Duits record. Hij was hiermee slechts 3,7 seconden verwij derd van het wereldrecord, dat op naam staat van Ard Schenk. (Van onze sportredactie) Geen enkele voetbalenthousiast zal over de uitslag van de morgen te spe len derby tussen Haarlem en EDO een zinnig woord kunnen zeggen. De toeschouwers en de spelers kunnen er wél vast van op aan dat de leiding van deze wedstrijd in goede handen is. De ADO en Bratislava, die elkaar ontmoe ten in de halve finales van de intertoto- competitie, hebben nu ook over de datum van de return overeenstemming bereikt. Beide clubs spelen zoals bekend eerst op 28 februari in Den Haag waarna op 15 maart de tweede wedstrijd volgt. De wedstrijd FeijenoordADO. die woensdagavond werd afgelast wordt nu waarschijnlijk op 18 januari of 1 februari gespeeld. Het bestuur van de UEFA heeft beslo ten tot instelling van een zogenaamde „uitdagingsbeker" voor junior voetbal landenploegen (spelers tot 23 jaar). De Europese landen, die hieraan willen deel nemen moeten zich voor 28 februari aan melden. Op 10 maart wordt er geloot, welke twee landen om de beker mogen spelen. De winnaar van de ontmoeting wordt bekerhouder en zal dit kleinood moeten verdedigen tegen het land, dat daarna door het lot wordt aangewezen. In één jaar zal er niet meer dan driemaal om deze beker mogen worden gespeeld. (Van onze badmintonmedewerker) Zondag speelt de badmintonclub „Haar lem" in zaal Wolters aan de Jansstraat tegen het Tilburgse Ragazzi, de grootste bedreiger van de Haarlemse kandidaten voor de nationale badmintontitel. Een ze ge brengt de Haarlemmers de hoogste eer die voor een clubteam te behalen valt, bij een puntenverdeling blijft de ploeg van Agnes Geene toch nog goede papieren houden. De strijd begint om twee uur. In de badmintonhal ontvangt Duinwijck 1 het Haagse de Kortenaer en Duinwijck 2 het Heerlense HBC. ADVERTENTIE (Van onze basketbalmedewerker) Ook de basketballers hebben de eerste schreden in de nieuwe Kennemer Sport hal gezet. Nog wat onwennig, ietwat glibberig op de vreemde vloer, missers tegen de „vreemde" ringen en verkeerde j passes door gemis aan maatgevoel in de grote ruimte. Mede hierdoor bleef het duel in de eer ste klasse Excercitia-Wolves wat onder de maat. Excercitia moest de rappe Am sterdammers een verdiende zege toestaan. Via 2-6 na vijf minuten liep Wolves naar 4-12 weg. Excercitia kwam tot meer te- genstand en leek na 10-21 bij de 18-27 ruststand nog kansen te krijgen. Wolves onderkende echter het gevaar sloeg na 22-35 hard toe. Het werd 26-41 en het was met de IJmuidenaren gebeurd. Het einde kwam met 38-48. Voor Excercitia scoor- dende Cock 7-10 en Sunter 6-6. Voor Wolves: Weber 6-8; Poll 6-7. De overige uitslagen luidden: Dames: Lions-Spetters 4 6-34; White Stars 3-H.O.C. 4 30-4; H.O.C. 2-Typhoons 79-20; Excercitia-Spetters 2 36-17. Heren: White Stars 2-E.T.O. 2 44-28; Typhoons 4-Lions 2 56-31; Akrides-Scho- ten 53-61; H.O.C. 3-Haarlem Cardinals 3 34-46; Antilopen 3-Excercitia 3 16-47; Akrides 2-Flamingo's 4 20-70; H.O.C. 2- Typhoons 2 36-42. Rotterdamse scheidsrechter Bijleveld zou men de „derbyspecialistvan de KNVB kunnen noemen Bij alle plaat selijke ontmoetingen wijst de KNVB een ere-divisie-referee aan, omdat het bij dergelijke wedstrijden er vaak wat vuriger en emotioneler aan toe gaat dan in de normale competitieduels. Vaak is Bijleveld dan de aangewezen man. Hij is dan ook geen onbekende in Haarlem. Verscheidene malen in zijn zevenjarige loopbaan als scheidsrech ter in het betaalde voetbal leidde de heer Bijlveled derby's tussen Haarlem. EDO en tot voor kort RCH, tot tevre denheid van spelers en publiek. Zelf beleeft hij er ook nog plezier van. „Dit soort ontmoetingen zijn wel vaak feller, maar daarentegen is er ook meer sfeer, en dat is wel zo prettig". Trouwens ook internationaal is Bij leveld als scheidsrechter door de wol geverfd. Hij zal nooit de Griekse be kerfinale tussen Olympiakos en Pana- tanaikos vergeten, waarbij hij als grensrechter fungeerde. Het heetgeba kerde Atheense publiek verontwaar digd omdat de stand in de verlenging nog steeds gelijk was, nadat ook drie vorige wedstrijden tussen deze twee ploegen in een gelijkspel waren geëin digd luchtte zijn woede door de om heining rond het veld af te breken en het stadion in brand te steken. Ter wijl de rookwolken boven het stadion hingen, moesten scheidsrechter Mar tens en Bijleveld een goed heenkomen zoeken in de catacomben. Zo ver zal het op het EDO-terrein niet komen, maar het is wellicht voor de spelers nuttig te weten dat Bijle veld wel het een en ander gewend is. Bovendien zegt de heer Bijleveld veel voordeel te hebben van het feit dat hij als oud-eerste elftalspeler van Excel sior ook als actief voetballer ervaring heeft opgedaan. „Ik kan daardoor be paalde situaties beter beoordelen en laat me niets wijs maken. Ik wil ge woon laten voetballen, tenslotte is het publiek daarvoor gekomen". De 45-jarige Bijleveld die twee avonden in de week om zijn conditie op peil te houden het Kralingse Bos doorkruist hoopt overigens dat, hoe prettig hij het leiden van derby's ook vindt, het nog eens tot een fusie zal komen in Haarlem. Bijleveld is een groot voorstander van sanering in het betaalde voetbal. „Het is in vele plaat sen de enige mogelijkheid om het be taalde voetbal voor die omgeving te behouden. Maar het zijn meestal emo tionele redenen die een fusie in de weg staan. Als er één vereniging komt_ is is er immers maar plaats voor één voorzitter". heeft de loting enigszins tegen gehad voor tershoek); zevende rit. Karei te Winkel de eerste dag van de nationale schaats- (Brummen)-Ernst Beets (Amsterdam), kanfpioenschappén in Amsterdam (Van- achtste rit: Wim Beukers (Bergen)-Peter daag en morgen). Na de interessante 500 I Nottet (Loosduinen), negende rit. Fiits meterritten met Theo Ferwerda-Ard Bartling (Amsterdam)-Jan Bols (Hooge- Schenk als openingspaar en Jan de Vries- veen); tiende rit: Bas van Osch (Waar) Kees Verkerk in de 6e rit, opent de we- der)-Ad van Leeningen (Zutphen), elfde reldkampioen de strijd op de 5000 meter, rit: Hans Eckelboom (Heerde)-Piet Meyer Hii riidt tegen Van Leeningen, een van (Katwoude), twaalfde rit. Rudi Lie degenen, die via de kwalificatieritten brenchts (Vlaardmgen)-Wim Borgen naar voren kwam Als zodanig brengt deze Apeldoorn iets betere papieren mee dan de figuran- Loting 5000 m. ten in het verleden, toen een provinciale Eerste rit: Van Leemngen-erkerk^ twee- titel voldoende was voor deelneming aan de rit: Bockespan-v.d. Berg, derde rt. het nationale kampioenschap. Desondanks Schenk-Te Winkel, vierde nt. Ferwerda zal hij geen kans maken tegen Verkerk, Borgers; vijfde rit: Jorntsma-Hoorneman die weet dat zijn tijd het mikpunt van de U^de rit: Eckelboom-VerheyiLiebrrchts later startende concurrenten zal worden, rit: Bols-Eriks, achtete rit. Liebrecht. Bartling; negende rit: Krook-Waanders, De grootste bedreigers komen twee rit- tiende rit: Van Osch-Beets; elfde rit: ten later in de baan: Ard Schenk-Karel Meyer-Beukers; twaalfde rit: Nottet-De te Winkel. De grote ontdekking van het Vries. prille seizoen. Hij kan Schenk tot daden Bij de dames rijdt Stien Kaiser op de van belang inspireren. Felle strijd wordt 500 meter tegen Willy Burgmeyer en op ook verwacht in de 8e rit tussen Lie- de 5 km tegen Elly van de Brom. Carry brechts en Bartling, terwijl Nottet in de Geyssen rijdt tegen Ria Demming op de laatste paar ook grote plannen heeft. 500 meter, en tegen Akke Falkema op de De loting had het volgende resultaat: 15000 meter. 500 m: Eerste rit: Theo Ferwerda (Bolsward)- Ard Schenk (Anna Paulowna); tweede rit: Joop v.d. Berg (Woerden)-Jan Hoor neman (Brummen); derde rit: Jorrit Jorritsma (Rotterdam)-Eddy Verheyen (Deventer); vierde rit: Henk Waanders (Twello)-Arie Eriks (St. Maarten); vijfde rit: Roel Bockespan Leeuwarden-Ab Het Hoogoventoernooi in Beverwijk wordt woensdag 11 januari om elf uur officieel geopend. Om drie uur beginnen de grootmeesters en meesters dan aan hun eerste ronde. De verdere speeldata zijn: 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26 en 28 januari (steeds om één uur) en 29 januari om half tien. Van maandag 16 januari af gaat de da- mesgroep gelijk op met de twee hoofdgroe pen. Op de laatste ronde na begint deze groep echter steeds een half uur later. Dit geldt ook voor de tienkampers, die don derdag 19 januari aan de slag gaan. De vierkampen worden gespeeld op vrij dag 13. januari om half acht, 14 januari om zeven uur en zodnag 15 januari om twaalf Nicole Pilio/Trudy Groenman. De cijfers waren. 6-3, 10-8. voor sport en camping Gen. Cronjéstraat 101 - Tel. 53381 - Haarlem Schrauwen Ook voor de wedstrijd Dukla-Ajax, die woensdag 8 maart in Praag wordt ge speeld, is de Nederlandse belangstelling overweldigend. Reisbureaus en Nederland se particulieren vroegen in totaal 7.500 toegangskaarten aan voor de tweede ont moeting tussen beide clubs voor de kwart finales van het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen. Aangezien het stadion van Dukla slechts 40.000 toe schouwers een plaats kan bieden is het zeer de vraag of aan alle Nederlandse aanvragen kan worden voldaan. "De tweede dag van het Europees kampioenschap 47/1, waarom in het Franse plaatsje Marcq en Baroeul gespeeld wordt, heeft voor Nederland een onprettig slot opgeleverd. Hans Vultink verloor in acht beurten van de uitstekend spelende Belg Van denbranden (300-174), waardoor de kansen van de Nederlandse kam pioen op de Europese titel scherp zijn gedaald. Hij heeft na vier ronden twee punten achterstand op de drie leiders Marty, Schrauwen en Galvez. Al van acquit demonstreerde Vanden branden in zijn partij tegen Vultink zijn lust tot winnen met een serie van 78. De situatie voor Vultink werd somber door een reeks van 79 in de 6de beurt (177/96) maar de Nederlandse kampioen herstelde het evenwicht met een serie van 78: 179/174 in zeven beurten. Vultink had die serie niet mogen laten afbreken. Nu gaf Vandenbranden hem geen kans meer. In één ruk ging de Brusselaar met een slotreeks van 121 naar de finish. Vultink was geslagen. Hij had nog wel de na- stoot en zou met 126 caramboles remise kunnen forceren. Maar dit was kennelijk te veel voor de Nederlander. De acquit- stoot was onzuiver en ging mis. 's Middags had Vultink in zeven beur ten met een slotreeks van 122 de Oosten rijker Weingartner van de tafel geveegd en tevens de beste partij van vrijdagmid dag op zijn naam geschreven. Het zat hem toen dwars, dat hij in zijn serie van acquit niet verder dan 78 was gekomen en daarna in zesde beurt wederom de positie langs de kaderlijn kwijt was ge raakt en na 73 gestrand. Aan het feit dat hij zich in zijn slotreeks van 122 geducht had gerevancheerd ging hij zo maar voor bij. De tweede Nederlandse deelnemer aan dit toernooi. Joop Roodenburg, in casseerde tegen Galvez en Schrauwen dui delijke nederlagen. De Zuidhollander treft het niet. Juist tegen hem spelen de azen hun beste partijen. Tegen Schrauwen ging Roodenburg na een enkele openings carambole zitten, en zag toen hoe de kleine Vlaming sterk spel langs de kader lijn vertoonde: 188. Roodenburg faalde na negen caramboles en Schrauwen maakte de partij uit. Dat betekent, dat zijn naam weer alleen achter het Europees record partij gemiddelde (nu 150) staat. Nauwe lijks 24 uur tevoren immers had Jean Marty het oude, sinds april 1962, op naam van Schrauwen staande record geëve naard. Betty Stöve zorgde vrijdag in Sydney voor een grote verrassing door in de hal ve finales van de tenniskampioenschap pen van Manley de als nummer één ge plaatste Australische Lesley Turner met 6-2 6-0 uit te schakelen. Betty speelt van daag in de finale tegen de als nummer] twee geplaatste Karen Krantzcke (Austr) uur jy[eer over het aanstaande Hoogoven- Elly Krocké en Trudy Groenman, de |oernooj kunt u vandaag lezen in Erbij, twee Nederlandse tennisspeelsters, die een tournee door Zuid-Afrika maken ft adïot'e ÖOrtdgeS hebben vrijdag in het Zuidafrikaanse Port Elisabeth tijdens de kampioenschappen Aan het Hoogovenschaaktoernooi in Be- van de oostelijke provincies tegenover el- verwijk zal in korte NRU-uitzendingen kaar gestaan. In de kwartfinales van het bijna dagelijks aandacht worden besteed, gemengd dubbelspel zegevierde Elly Verslaggever is Ger Janssens. De uitzend- Krocké, die een duo vormde met de Bra- tijden zijn: woensdag 11 januari tussen ziliaan Barnes, in twee sets over de 21.35 en 22.15 u. (NCRV-Oorzaken), don- Joegoslavische/Nederlandse combinatie I Jerdag 12 januari om 22.40 uur (AVRO- T-.„ Radiojournaal), vrijdag 13 januari om 22.40 u. (VARA-Dingen van de Dag), zaterdag 14 januari om 22.45 u. (KRO-Goal), maan dag 16 januari om 22.40 u. (NRU-Actuali- teitenrubriek), dinsdag 17 januari om 22.40 u. (AVRO-Radiojournaal), woensdag 18 januari om 22.40 u. (VARA-Dingen van de Dag), vrijdag 20 januari om 22.40 uur (VARA-Dingen van de Dag), zaterdag 21 januari om 22.45 u. (KRO-Goal), zondag 22 januari (NRU-Langs de lijn), dinsdag 24 januari om 22.40 u. (AVRO-Radiojournaal), Woensdag 25 januari om 21.35 u. (NCRV- Oorzaken), donderdag 26 januari om 22.40 uur (AVRO-Radiojournaal), zaterdag 28 januari om 22.45 u. (KRO-Goal) en zondag 29 januari (NRU-Langs de lijn). De Rus Steinberg heeft zijn leidende positie in het Niemeyer jeugdschaaktoer nooi, dat in Groningen wordt gehouden, dankzij een overwinning op de Hongaar Vadasz verstevigd. Toch zijn de kansen van de Nederlandse jeugdkampioen Jan Timman, die remise overeenkwam met de Brit Whiteley niet geheel verkeken. De uitslagen van de vijfde ronde lui den: Whiteley (G.B.) - Timman (Ned) remise, Roth (Oostenrijk) - Rooze (Bel gië) 0-1, Vadsz (Hongarije) - Steinberg (Rusland) 0-1, Pedersen (Denemarken) - Westermeier (W.Dld.) 0-1. Stand: 1 Steinberg 4 punten. 2 en 4 Timman, Whiteley, Rooze allen 3, 5 Va dasz 2Vi, 6 Westermeier 2, 7 Pedersen 134, 8 Roth. De Nederlander Hans Bouwmeester heeft zich wegens familieomstandighe den moeten terugtrekken uit het int. schaaktoernooi in Eersel. De partijen die hij in de eerste vier ronden heeft ge- Roodenburg (Ned.) Galvez (Sp.) Schrauwen Joly (Fr.) (Belg.) v. d. Branden Marty (Fr.) (B.) Vultink (Ned.) Weingartner (Oost.) Joly Galvez Roodenburg Schrauwen Weingartner Marty v. d. Branden Vultink 84 300 300 36 121 300 300 83 73 300 10 300 68 300 300 174 10 10 8 8 9 9 7 7 10 10 2 2 13 13 8 8 31 104 147 29 40 164 122 35 25 83 9 188 22 217 121 78 8.40 30.00 37.50 I 4.50 13.44 33.33 42.85 11.80 7.30 30.00 5.00 150.00 5.23 23.07 37.50 21.75 Na twee dagen luidt de stand (respec tievelijk matchpunten, hoogste serie en algemene gemiddelde): 1. Marty 8 - 229 - 34.28; 2. Schauwen 8 - 188 - 29.26; 3. Galvez 8 - 144 - 26.08; - 4. Vultink 6 - 198 - 26,19; 5. Van den speeld, zijn vervallen verklaard. Branden 2 - 121 - 17.22; 6. Roodenburg De stand luidt: 1 Cornelis 3 (uit 4), 0 - 56 - 12.00; 7. Weingartner 0-35-2 Orbaan 2Vz (uit 4), 3 en 4 Limbos en T-'~ no 1 Stumpers 2 (uit 4). 8.12; 8. Joly 0 - 55 - 8.02.

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 11