Verenigingsnieuws uit de IJmond OPRUIMIN bender TOERNOOI-sPIONage Medische verzorging tijdens het weekeinde Bezoek onze OCCASION-SHOW Pastoor Westerhoven nam afscheid van IJmuider parochie Woningtekort in Beverwijk oorzaak teruggang bevolking Zaken rond het schaken «ar Velen aanwezig op receptie Jongens vernielden muur bij ziekenhuis Kruimeldiefstallen Rectificatie Nieuwjaarsrede burgemeester Bruinsma voor Uw leverancier KOLEN en OLIE KOOPJES ZENTVELD en VAN BREEMEN 4 VRIJDAG 13 JANUARI 1967 5 J elsen-IJmuiden Beverwijk IZOHem Willemsbeekweg 88 - Tel. 4627 Verkiezingsactiviteit in de gemeente Velsen In vele afdelingen van 10 tot 50% HEREN EN JONGENSKLEOING N.V. Zes doden De parochianen van de H. Gregorius van Utrecht uit IJmuiden hebben gister avond hartelijk afscheid genomen van hun herder, pastoor W. Chr. Westerhoven die benoemd is tot pastoor van de St Adelbertparochie in Egmond-Binnen. Tijdens dit afscheid werd de scheidende herder tevens het geschenk van de pa rochie onder couvert aangeboden. Om acht uur droeg pastoor Westerho ven een gezongen H. Mis op in de Petrus kerk aan de Venusstraat in IJmuiden Het parochieel zangkoor, versterkt met het dameskoor, zong de 4-stemmige Mis sa Pontificalis van Perosi. Onder het Offertorium voerde het koor onder leiding van de dirigenl, de heer H. van Kaam, twee koralen uit het Weihnachts-oratori- um van Bach uit, terwijl het tijdens de Communie het Exultate Justi van Viada na bracht. Westerhoven leek in eerste instantie meer op een geloofsbelijdenis dan een afscheids woord. Dit was uiteraard ook de bedoe ling van pastoor Westerhoven, mede om dat hij een belijdenis van zijn geloof, waarmee hij zijn werk in 1955 in IJmui den begon, ook bij zijn afscheid in over eenstemming achtte met zijn verkondi- gingstaak. Tevens hield de predikatie van de schei dende herder een schuldbelijdenis in voor alle punten, waarop hij als herder te kort geschoten was. Tenslotte wekte hij de gelovigen op waakzaam en standvastig, mannelijk en sterk in het geloof te blijven. Na afloop kwamen vele parochianen in de zaal onder de Petruskerk persoonlijk afscheid nemen van hun pastoor, waarbij velen van hen hun herder met een per soonlijk geschenkje verrasten. Namens het Gregoriusfonds bood de VRIJDAG 13 JANUARI R.-k. Gemengde Toneelvereniging „Ge- tosa", 20 uur, zaal Zomerlust, Hoofdstraat te Santpoort, toneelvoorstelling; opge voerd wordt „Het Derde Woord". Gem. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden, geopend van 19 tot 21.30 u.; filiaal W'jkerstraatweg 77, Vel- sen-Noord, 19 tot 21.15 u.; filiaal gemeen tebibliotheek en r k. bibliotheek in Sant poort-Noord, gebouw „Spaamberg", Wüs- telaan 79, 19 tot 21.30 uur; r.-k. openbare leeszaal en bibliotheek, Willemsbeekweg 96, IJmuiden, 19 tot 21 uur; filiaal r.-k. openbare leezaal en bibliotheek in Vel- sen-Noord, Banjaertstraat 13, 19 tot 21 uur. ZATERDAG 14 JANUARI Zomerlust, Santpoort, 20 u.: Toneelvoor stelling „Het derde woord", door „Getosa Hervormd Jeugdgebouw, Rembrandt- laan, IJmuiden-Oost, 20 u.: Pagoen, mu ziek door „The Hamiets". Bibliotheken: De gemeentelijke openba re bibliotheek en leeszaal, de filialen in Velsen-Noord, Santpoort-Noord en Wil lemsbeekweg in IJmuiden zijn geopend van 10 tot 12.30 uur. VRIJDAG 13 JANUARI Creatief Centrum, Hoflanderweg 104, 20 u.: Cursus koperwerk, o.l.v. Annie Bruggert, Kennemerstaten. Herv. Verenigingsgebouw, Schans, 20 u Clubavond (wedstrijd III) voor Beverw. Amateurfotografenvereniging. Sportfondsenbad, Kuikensweg 84, 21.15- 21.30 uur. Openbare leeszaal, Hendrik Burgerstraat 70, 19-21 uur. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, 19-21.30 u. Gezamenlijke bibliotheekfilialen, Wijk aan Zee, De Zwaanstraat 4, geopend van 19-21 uur; Oosterwijk, Amstelstraat 44„ geopend van 19-21 uur; Meerestein, Par- mentierstraat 2, geopend van 19-21 uur. ZATERDAG 14 JANUARI Creatief Centrum, Hoflanderweg 104, 14 u.: Cursus schilderen en tekenen o.l.v. J. C. Heeck, St. Lucasgilde. Herv. Verenigingsgebouw Schans, 20 u.: Toneelavond „Fryslan", voor Friese Ver. „Us Memmetael". Sportfondsenbad, Kuikensweg 84, 9- 10.15, 10.45-12, 12.30-13.45 en 14.15-15.30 u. Openbare leeszaai, Hendrik Burgerstraat 70, 10-12.30 uur. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, 10-13 uur. Gezamenlijke bibliotheekfilialen: Wijk aan Zee, De Zwaanstraat 4, 10-12.30 u.; Oosterwijk, Amstelstraat 44, 10-12 uur. Vanuit het Antoniusziekenhuis te IJmui den werd de Velsense politie gistermid dag na schooltijd op de hoogte gesteld van het feit, dat jongens bezig waren een muur achter het ziekenhuis te vernielen. Met een houten paal hadden zij de muur omgestoten. Vjjf jongens van tien tot der tien jaar, wonende in de naaste omgeving, bleken zich aan deze baldadigheid schul dig te hebben gemaakt. De ouders zullen een schade van ongeveer driehonderd gul den moeten vergoeden. 7.50 mej. E. W. Visser, Velserduinweg 16, IJmuiden. 5.00 W. de Jong, Orionweg 197, IJ muiden. 2.50 W. Renkema, Watermanstraat 11, IJmuiden. heer P. J. Buuren het geschenk van de parochie aan. Hij sprak de hoop uit, dat de uiteindelijke bestemming van het be drag bij pastoor Westerhoven een dank bare herinnering aan de parochie in IJ muiden zou oproepen. De algemeen secretaris van de algeme ne r.k. ambtenarenvereniging (ARKA), de heer Loerakker, stelde in een korte toespraak, dat de ARKA altijd bijzonder tevreden is geweest met pastoor Wester hoven als algemeen geestelijk adviseur. Mede hierom sprak de heer Loerakker er zijn grote vreugde over uit, dat pastoor Westerhoven als algemeen geestelijk ad viseur voor de Arka behouden zal blijven. Ter afsluiting van het afscheid bracht het zangkoor nog eens het Exultate Justi ten gehore alsmede „Kerstleis" op mu ziek van Wim Driewachter met tekst van Anton van Duinkerken. Wethouder Van Leeuwen en oud-notaris Anten en mevrouw Anten gaven ook acte de présence. Bij de meubelfabriek van de firma Wulfers te Santpoort hebben binnendrin gers zich via een kapot geslagen ruit toe gang verschaft tot de kantine en daarna tot enkele kantoren. Vermist werden drie kistjes sigaren, enige pakjes sigaretten en nog enkele andere kleine waren. Ook werd ingebroken in het kantoor van de oliehandel K. d. Boer aan de Trawl erkade te IJmuiden. Men kwambinnen via het wc-raampje en ontvreemdde vijf flessen drank en vijf pakjes sigaretten. In de visconservenfabriek MEKO werd een transistorradio ontvreemd, die later is gevonden in de fietstas van een zeventienjarige werknemer uit IJmuiden- Oost, die bekende de radio te hebben weg genomen. Blijkbaar was de verleiding te groot geweest. Op 30 december deed een bewoner van de Lange Nieuwstraat te IJmuiden aan gifte van diefstal van zijn fiets uit de rijwielstalling bij het hoofdkantoor van Hoogovens. Op 10 januari vond de politie de fiets terug voor het koelhuis IJsvries. De waardevolle visnetten, die aan het einde van 1966 op de kade bij de vis sershaven waren neergelegd door een vis ser en die later bleken te zijn verdwenen zijn inmiddels ook terecht. De politie vond de netten op het erf van een opkoper, die deze netten nota bene in opdracht van de havenmeester met een kraanwa gen had „verwijderd" van de openbare weg. ADVERTENTIE Vraag naar onze spaarregeling. Volgende week vrijdag zullen de K.V.P en de P.v.d.A. elkaar ontmoeten in het Hervormd Jeugdgebouw aan de Rem- brandtlaan in IJmuiden-oost. Voor de K.V.P. zal het woord worden gevoerd door drs. J. M. Aarden en voor de P.v.d.A. door de heer T. H. G. Tand. Het onder werp zal zijn: „Waarheen na 15 februari? De bijeenkomst begint 20 januari om acht uur 's avonds. Het zal dan voor het eerst sinds lange tijd zijn dat deze twee politieke partijen elkaar op een dergelijke avond ontmoeten. Voor de aanwezigen op deze openbare bijeenkomst zal er gelegenheid bestaan om vragen te stellen. De verkiezingskaravaan van de P.v.d.A onder leiding van drs. J. M. den Uijl, komt donderdag 9 februari omstreeks half tien 's morgens in IJmuiden en zal door burgemeester mr. J. C. Bührmann worden ontvangen. Die avond zal een verkiezingsbijeenkomst worden gehouden, waarop ex-minister en lijstaanvoerder Den Uijl het woord zal voeren. In ons verslag van de nieuwjaarsrede van de burgemeester van Velsen, mr. J C. Bührmann, hebben wij abusievelijk vermeld dat het aantal werkzoekenden in deze gemeente ongeveer vier percent van de beroepsbevolking bedraagt. De aan dachtige lezer zal wellicht hebben begre pen, dat hier vier per duizend had moe ten staan. ADVERTENTIE BREESTRAAT17-19 - BEVERWIJK NATUURLIJK OOK TUSSEN DE MIDDAG GEOPEND De haven- en kadegelden te Beverwijk moeten worden verhoogd. De gemeente raad zullen daarover binnenkort voorstellen bereiken. Dit maakte burgemeester J. G. S. Bruinsma gisteravond tijdens de raadsvergadering bekend bij het uit spreken van zijn nieuwjaarsrede. Volgens een zeer voorlopige telling is het in wonertal in 1966 met 318 afgenomen, waardoor de gemeente per 1 januari van dit jaar 41.963 burgers telde tegen 42.281 een jaar daarvoor. Deze teruggang weet de burgemeester aan de geringe woningwetbouw. De voorzitter deelde voorts mee, dat zich het vorig jaar 2.330 personen in Beverwijk hadden gevestigd, waar tegen over een vertrekcijfer staat van 3.171. Het aantal geboorten bedroeg 802 (te gen 843 in 1965); het sterftecijfer steeg van 251 tot 279. In het achter ons liggen de jaar werden in Beverwijk 368 huwe lijken gesloten, terwijl 22 echtscheidin gen werden uitgesproken. Slechts 36 wo ningwetwoningen kwamen gereed, ter wijl in de premie- en vrije sector 66 wo ningen konden worden betrokken. Voor sloop kwamen 42 huizen in aanmerking. Het aantal woningzoekenden steeg van 1318 tot 1402. Het Beverwijks wegennet onderging een uitbreiding van 3 kilometer tot 109 kilometer. De openbare groenvoorziening nam met ruim 10 hectare toe. Dit groen- accres betreft voornamelijk de uitbreiding van de begraafplaats „Duinrust". Naar de stortplaats van huisvuil aan de St. Aagtendijk werd ongeveer 197.624 m3 huisvuil vervoerd. Daarvan kwam ruim 84.500 m3 uit de gemeente Velsen en ruim 23.600 m3 uit de gemeente Heemskerk. De haven „De Pijp" werd in 1966 be zocht door 1575 schepen (in 1965 door 1238), waarvan 156 schepen van meer dan 500 ton (69 in 1965). Het aantal zee schepen bedroeg 84 (8). De werkelijke sterkte van het gemeentelijk politie-ap- paraat bedroeg 59 man. Het aantal pro cessen-verbaal dat door dit korps werd opgemaakt was 3398. Eemstige ordever storingen deden zich evenwel niet voor. Het aantal verkeersongevallen gaf een stijging te zien ten opzichte van 1965. De politie werd met 809 ongevallen gecon fronteerd, waarbij 6 doden en 250 gewon den vielen te betreuren. Door de ver keerspolitie werden 2256 personen be keurd, waarvan 625 wegens overschrij ding van de maximumsnelheid. De vrijwillige brandweer bluste 43 branden en verleende in 3 andere geval len assistentie. Kleine binnenbranden na men de grootste plaats in, namelijk 22. Namens de raadsleden sprak de heer D. Koger de wens uit, dat het de burge meester gegeven zal zijn de gemeente even strijdbaar als in het verleden te kunnen leiden. Spreker herinnerde er aan, dat het pad van de heer Bruinsma in 1966 niet over rozen is gegaan en dat de voorzitter bovendien in de achter hem liggende tien jaar veel teleurstellingen heeft moeten verwerken. Wethouder A. J. Hermes constateerde dat de rijksbijdrage in de kosten voor de middelbare scholen tegenviel. De gemeen te zal zodoende zelf nog honderd gulden per leerling moeten bijpassen, hetgeen voor het gemeentelijk lyceum 25.000 gaat kosten. De eigenaar van het Kennemer Thea ter, de heer Charles Hart is in beroep gegaan tegen het besluit van de gemeen te om een vergunning te weigeren voor het laten bouwen van autoboxen in de tuin achter het theater. De raad benoemde de heer P. J. Kuy- pers uit Spijkenisse tot hoofd van de openbare lagere Julianaschool. Aan de Robert Schumanschool werd de heer K. D. Gorter uit Amsterdam als hoofd be noemd. Toernooi-directeur Harry de Graaf, die al heel wat schaakevenementen heeft geleid en nu als manager van het Hoogovenschaaktoernooi ook ge confronteerd wordt met de morele zij de van het schaakgebeuren hier heeft zich het lot van de deelnemers aan het 29-ste Hoogovenschaaktoernooi aange trokken. In de loop der jaren heeft hij namelijk ondervonden,dat met name in de hoofdgroep, de deelnemers zich een minuut of vijf voor de dagelijkse strijd in de schaakarena gaan „re laxen", het er even rustig van gaan nemen om zich op de komende uren voor te bereiden. Zij zoeken dan een rustig plekje op teineinde even voor het grote duel tot zichzelf te komen. Tijdens de schaakolympiade in Leip zig, waarbij hij ook aanwezig was, be merkte onze internationaal arbiter, dat men daar iets op deze situatie ge vonden had. Men draaide er namelijk vijf minuten voor het begin een ge deelte van een klassieke grammofoon plaat. De Graaf heeft dat toen over genomen, want de sfeer, welke daar door ontstond, greep hem dieper aan, dan men zou vermoeden. Tijdens het Twentse zone-toernooi voerde hij een dergelijke maatregel in en liet een deel van het vijfde piano-concert van Beethoven spelen. Het had effect! Daarom dat nu voor de aanvang van het 29-ste Hoogovenschaaktoernooi een deel ten gehore gebracht wordt van de Mondscheinsonate. Deze vondst spruit voort uit de brein van het HTC-lid de heer Hans Bakker. Niet lang, maar pre cies voldoende tijd krijgen de deelne mers aan de hoofdgroep nu om dank zij Hans Bakkers vondst en de erva ringen van toernooi-directeur Harry de Graaf zich voor te bereiden op hun strijd in de schaakarena. En dat is precies voldoende voor deze kamp vechters om vlijmscherp de hand schoen op te nemen. Ongeacht of zij met wit of met zwart zullen spelen. De organisatoren van het schaak toernooi hebben zich voor dit jaar we derom kunnen verzekeren van de mede werking van de gemeentelijke huis houdschool. De directrice van deze school stelt namelijk gedurende een bepaalde aantal uren per dag, tijdens het toernooi een aantal meisjes be schikbaar om in de huishoudelijke dienst werkzaam te zijn. Zij verrich ten dan een aantal huishoudelijke kar weitjes, die anderen weer heel wat ar beid uit de handen nemen. Dit betreft zowel het serveren, als het afwassen, het verzorgen van de tafeltjes, het le gen van de -meestal overvolle as bakken en al wat dies meer zij. Ech ter kan het voorkomen, dat de meis kek gedurende bepaalde momenten de handen volkomen vrij hebben. Dan schromen zij niet naar arbeid te vra gen en zo kan het dan voorkomen, dat men haar ziet zitten met het voorbe reiden van het toernooibulletin voor de volgende dag. Alles doen zij even opgewekt en blij van hart, als dege nen, die direkt bij de organisatie be trokken zijn. Een bewijs, dat ook de ze huishoudscholieren terstond geheel en al „in" zijn, meegesleept door die geheimzinnige sfeer van willen mee doen en het willen helpen aan het welslagen van ook dit schaakfestijn. Een bewijs temeer, dat zij nu al ge leerd hebben, dat stil zitten niets is. Wanneer straks de zwijgende scha kers naar hun haardsteden zijn terug gekeerd, dan kan het Kennemer Thea ter een andere groep zwijgende gas ten verwaohten. De Kleine Dieren Sportvereniging IJmond en omstre ken verzorgt dan namelijk de organi satie van de Konijnen-kampioenshow 1966-1967 op vrijdag 10 en zaterdag 11 februari. Door de Nederlandse Bond van Konijnenfokkers wordt elk jaar een provincie aangewezen om zulk een show voor te bereiden. Dit jaar en voor het eerst is Noord-Holland aan gewezen en nu is Beverwijk de plaats, waar deze show zal plaats hebben. Het secretariaat van het tentoonstel- lingsbestuur, dat in handen is van de heer C. F. van Dam, Vondellaan 71a, verwacht minstens driehonderd konij nen en een groot aantal cavia's. Het betreft het neusje van de zalm, dat hier bijeenkomt, want de tentoonstel- ling'sdieren moeten om in aanmerking te komen voor deelneming minstens tweemaal het predicaat ZZG of een maal ZZG en tweemaal ZG hebben be haald om mee te doen. Daarin zit een bepaalde analogie met betrekking tot de deelnemers aan de hoofdgroep van het Hoogovenschaak toernooi. Ook zij moeten minstens een paar maal iets hebben gepresteerd om weer te worden uitgenodigd. In hun ge val heeft dat niets te maken met de fraaiheid van de huid of zo men wil: met de pels en evenmin met de stand van de oren of de achterbenen en komt het meer aan op de I.Q. inplaats van de ZZG doch een feit blijft, dat men iets in zijn leven moet hebben gepresteerd om in het Kenne mer Theater te mogen voordraven voor de, ogen van den volke. De meisjes van de gemeentelijke huishoudschool maken zich tijdens het Hoogovenschaaktoernooi hij zonder verdienstelijk. Wanneer er op huishoudelijk gebied niets te doen valt, helpen zij de bulletin- organisatie, daarbij geassisteerd door vrijwilligsters, familieleden van een van de organisatoren. De heren C. J. Mulder, B. Wulms en D. Oort van links naar rechts op de foto in afwachting van hun eigen strijd. De tijd kan voor hen niet snel genoeg voorbijgaan. En zal dan een konijn geen reis ver goeding krijgen dit is dan wellicht de enige afwijking met de schaaklusti- ge: voor een goed maal en een war me stal wordt door de directie van het Theater volkomen ingestaan. Nog steeds is het Hoogoventoernooi niet op volle toeren gekomen. Daar voor moeten eerst de tienkampers aan wezig zijn en alle plaatsen in de grote toneelzaal en op het podium hebben in genomen. Daarvoor moeten ook de da mes zijn gearriveerd. Daarvoor ook moet men 's avonds laat na de strijd in de foyer het getik kunnen horen van de honderden schaakklok- ken in de grote zaal wanneer op een bepaald moment 'n interval is ont staan in de gesprekken en de muziek. In afwachting daarvan trof uw schaak spion gistermiddag een aantal heren in de foyer, die binnen zeer afzienbare tijd de handen vol werk zullen krijgen. Dat zijn de heren C. J. Mulder. B. Wulms en D. Oort. Drie van de wed strijdleiders aan deze kampen. De eerstgenoemde zal de damesgroep gaan leiden. Vorig jaar moest hij verstek laten gaan, daar hij toen bij zijn doch ter in Australië was. Dat betekent voor hem dit jaar de besparing van een rondje. Want Cor Mulder zou an ders dit jaar zijn 25-ste Hoogoven schaaktoernooi hebben gevierd. Al zijn vrienden en bekenden moeten nu dus nóg een jaar wachten en dat is voor de geduldige Mulder een teken om te gnuiven van deze situatie. Overigens hoopt hij en met hem de andere wedstrijdleiders dat de tijd welke hem scheidt van het mo ment waarop de dames en de „kam pen" zullen beginnen, zeer snel zal verlopen. Voor hen kan het nu vandaag al beginnen, want zij zijn vol goede moed en weer enthousiast om te star ten. IJMUIDEN: Artsen: van zaterdag 13 uur tot maan dagmorgen 8 uur. P. Brouwer, Konin gin Wilhelminakade 79, tel. 4507; W. A. Oepts, Zeeweg 295, tel. 4023; H. Bel, Venusstraat 5, tel. 5675. Apotheek: Apo+heek Pleyler, Planeten- weg 52, tel. 534b. Verloskundigen: Voor verloskundige hulp wende men zich tot de eigen ver loskundige. Bij geen gehoor belle men 008 (boodschappendienst) om te verne men welke verloskundigen de dienst waarnemen. Tandartsendienst voor Velsen, Bever- ADVERTENTIE HEDENAVOND 17.00-22.30 UUR AUTOMOBIELBEDRIJF Wijk aan Zeeërweg 194 - IJMUIDEN - Austin-dealer Wijk en Heemskerk, alleen voor spoed gevallen: G. Zegel, P. Potterstraat 21, IJmuiden, tel. 02550-4832. Wijkverpleging: „Het Groene Kruis", voor IJmuiden en IJmuiden-Oost zuster E. Meyer, Rijksweg 476, Santpoort-Nrd,. tel. 02560-7118; voor Velsen-Zuid en Velsen-Noord zuster C. Maris, Stolstraat 4. IJmuiden-Oost, tel. 02550-4183; voor Driehuis, Saantpoort-Noord en Sant poort-Zuid zuster H. Bijnen, Stolstraat 3, IJmuiden-Oost, tel. 02550-2188. Wit-Gele Kruis: zuster W. Zethof, Bo- nairestraat 24, Santpoort, tel. 02560-6531. Dierenarts: De dienst voor zieke huis dieren in de IJmond wordt dit week einde waargenomen door de dierenarts J. D. Beijers, Raamsingel 28, Haarlem, tel. 02500-13164. SANTPOORT: Arts: A. E. Hirschfeld, W. Daniëlslaan 14, Santpoort-Station, tel. 02560-8410. Apotheek: Sanipoortse Apotheek, Bloe- mendaalsestraatweg 145, Santpoort-Z., tel. 02560-8249. BEVERWIJK Artsen: Voor arisen Fierstra sr., Fier- stra jr., Lange, Plantinga, Reddingius, Rolink, De Ruiter, Versélewel de Witt Hamer, Visser en Vreeling, van zater dag 12 uur tot zondag 9 uur, J. H. M. Rolink, Duinvlietstraat 2, Velsen-Noord, tel. 02510-23745; zondag, van 9-24 uur, K. K. Visser, Zeestraat 96, Beverwijk, tel. 02510-23450. Voor de artsen Ten Harmsen van der Beek, Peeters, Swaab, Vos en Zeijlmans, van zaterdag 12 uur tot zondag 24 uur, G. J. Vos, Arendsweg 124, Beverwijk, tel. 02510-23586. Apotheek: Voor Beverwijk, Velsen-Nrd. en Heemskerk, ook nachtdienst, van vrijdag 18 u. tot vrijdag 20 januari 18 u., Apotheek Duinwijk, Populierenlaan 44, tel. 02510-23388, zaterdagmorgen, van 8-12.30 u., is eveneens geopend Apo theek J. W. Huisman, Wijkerstraatweg 164 te Velsen-Noord, tel. 02510-23883; Apotheek De Heemskerkse, Kerkweg 11, te Heemskerk is niet weekends, wel alle avonden in aeze week geopend, tel. 02510-3249. Voor tandarts en dierenarts zie onder IJmuiden. HEEMSKERK: Artsen: Van zaterdag 10 uur tot zondag 9 uur, A. J. M. Schumacher, Zeelaan 12, Heemskerk, tel. 02510-26622; zondag, van 9 tot 24 uur, J. H. Schutte, Graaf Willem Illaan 26, Heemskerk, tel. 02510- 32266 (tevens apotheker). Apotheek: Apotheek De Heemskerkse, Kerkweg il, in niet de weekends, wel alle avonden in deze week geopend. Voor tandarts en dierenarts zie onder IJmuiden.

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 5