Verenigingsnieuws uit de IJmond COR OLY Bezoek onze OCCASION-SHOW Nieuwe boeken voor de stadsbibliotheek TOERNOOI-sPIONage Kijkers welkom in nieuwbouw) van het Antonius Ziekenhuis Bromfietsrijders zaanlandsche Zaken rond het schaken zaanlandsche Bob Scholte bij de bejaarden in Velsen-Noord Carillonklanken over Velsen Nieuwe beheerder in „De Meerpaal" Man bewusteloos op Marktplein gevonden Auto in brand van woonwagen bewoner Telstar oefent tegen VVB Dodelijk ongeval bij Papierfabriek Oud-katholieken in doopsgezinde kerk Op sluizen door rode licht gereden Uw leverancier voor KOLEN en OLIE extra aanbiedingen en oude prijzen! SPARTA 3-versn. van 750.- voor 575.- Molenaar ZENTVELD en VAN BREEMEN vlotte verkoopster leerling verkoopster VRIJDAG 20 JANUARI 1967 5 Zaterdagmiddag van 2 tot 4 uur, zondagmiddag van 2 tot 4 uur en zon dagavond van 7 tot 9 uur biedt de directie van het Antonius Ziekenhuis gelegenheid aan alle belangstellenden om de tot nu toe gereedgekomen nieuwbouw te bezichtigen. Dit betreft het flatgebouw, dat enige maanden geleden reeds door de religieuzen werd betrokken, de verpleegsters- school en het 110 kamers tellende flatgebouw voor de leerlingverpleeg sters. Kinderen beneden 12 jaar heb ben geen toegang. Wel zal de zieken huisdirectie er uiteraard graag die jonge meisjes ontvangen, die plannen Velsen-IJ muiden Beverwijk hebben om later het verpleegstersvak te kiezen. De officiële opening van de gebou wen vindt plaats in mei. Dan zal tevens de naam bekend worden ge maakt van verpleegstersschool en ver-1 pleegstersflatgebouw, waarvoor on langs een prijsvraag werd uitge- schreven. W Vele prijzen worden beslist hoger Grammofoonplaten schoenhandel IJMUIDEN BABY-SERVICE Schattingscommissie grondbedrijf in Velsen schoenhandel IJMUIDEN Puzzelpriiswinnaars ADVERTENTIE fcZOHCH Willemsbeekweg 88 - Tel. 4627 Vraag naar onze spaarregeling. De afdeling Velsen-Noord van de Al gemene Bond van Bejaarden heeft met een groot deel van haar leflen, die de zaal van het Hervormd Wijkhuis donder' dag bijna geheel bezetten, een zeer ge slaagde amusementsbijeenkomst gehou den. Voor het amusement zorgde het ge zelschap van de radiozanger Bob Scholte uit Amsterdam, dat op een eigen wijze en zich geheel aanpassend bij de bejaarde bezoekers een verscheidenheid van talen ten in het cabaretprogramma demon streerde. Het grote aantal bezoekers liet geen twijfel bestaan over het succes dat Bob Scholte en de zijnen reeds eerder in Velsen-Noord boekten. De heer H. An drea, voorzitter van de afdeling, sprak zijn voldoening uit over de grote belang stelling. Het succes van het gezelschap was ook nu weer overtuigend, gezien het spontane applaus van de aanwezigen na elk onderdeel van het programma. De heer Andrea dankte na afloop het gezel schap hartelijk voor zijn optreden, waar bij hij de dames een bloemenhulde bracht en de wens uitsprak dat de groep nog eens terug zal komen. VRIJDAG 20 JANUARI Gymnasium Paulinum, Wolff en De kenlaan 1, Driehuis, 19.30 u.: Gesprek over „Oorlog en Vr ede", Politiek Jongeren Contact Velsen. Hervormd Jeugdgebouw, Rembrandt- laan, IJmuiden-Oost, 20 u.: Debat tussen drs. J. M. Aarden (KVP) en dr. J. G. H. Tans (P.v.d.A.). Gem. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden, geopend van 19 tot 21.30 u.; filiaal Wijkerstraatweg 77, Vel sen-Noord, 19 tot 21.15 u.; filiaal gemeen tebibliotheek en r -k. bibliotheek in Sant poort-Noord, gebouw „Spaarnberg", Wüs- telaan 79, 19 tot 21.30 u.; r.-k. openbare leeszaal en bibliotheek, Willemsbeekweg 96, IJmuiden, 19 tot 21 uur; filiaal r.-k. openbare leeszaal en bibliotheek in Vel sen-Noord, Banjaertstraat 13, 19 tot 21 u. ZATERQAG 21 JANUARI De Rank, Wilhelminakade 94, IJmuiden, Jeugdsociëteit „De Sleutel", 20 u.: Cabaret „De kachelpijp". Bibliotheken: De gemeentelijke openba re bibliotheek en leeszaal, de filialen in Velsen-Noord, Santpoord-Noord en Wil lemsbeekweg in IJmuiden zijn geopend van 10 tot 12.30 uur. VRIJDAG 20 JANUARI Creatief Centrum, Hoflanderweg 104, 16.30 u.: Cursus koperwerk (jeugd) o.l.v. Annie Bruggert, Kennemerstaten. Creatief Centrum. Hoflanderweg 104, 20 uur: Cursus koperwerk (volwassenen) 0.1.v. Annie Bruggert, Kennemerstaten. Hervormd Verenigingsgebouw, Schans, 20 u.: Bondscursus (les 6) voor Beverwijk- se Amateur Fotografenvereniging. Sportfondsenbad. Kuikensweg 84, 20.15- 21.30 uur. Openbare leeszaal, Hendrik Burgerstr. 1, 19-21 uur. R.-k. leeszaal, Arendsweg 1, 19-21.30 u. Gezamenlijke bibliotheekfilialen: Wijk aan Zee, de Zwaanstraat 4. 19-21 uur; Oos- terwijk, Amstelstraat 44, 19-21 uur. Meere- stein, Parmentierstraat 2, 19-21 uur. ZATERDAG 21 JANUARI Creatief Centrum, Hoflanderweg 104, 14 u.: Cursus schilderen en tekenen, St Lucasgilde, o.l.v. J C. Heeck. Gebouw Wijkerbaan, 20 u.: Dansavond N.V.V.-jongerencontact. Sportfondsenbad, Kuikensweg 84, 9- 10.30, 10.45-12, 12 30-13.45 en 14-15-15.30 u. Openbare leeszaal, Hendrik Burgerstr 70, 10-12.30 uur. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, 10-13 uur. Gezamenlijke filialen: Wijk aan Zee, de Zwaanstraat 4, 10-12.30 u.; Ooster- wijk, Amstelstraat 44, 10-12 uur. Voor het beiaardconcert zaterdagmid dag van 4 tot 5 uur op het stadhuisca rillon in Velsen,heeft beiaardier Hein de Ligt het volgende programma samenge steld: Marche d'Hanover van Franz Xaver I Richter; volksliedjes, Daarboven uit het vensterken en Daar gingen twee gespeel- kens; Hemony-suite van Albert de Klerk, prélude - etude - siciliano - toccata; volksdansen, Schotse vier en Ripe, ripe j garste; Intermezzo van Jef van Hoof; En gelse volksdansen, The merry merry I milkmaids en Long eight; Petit en Frit- sen-suite van Willem Vogel, prélude - air fugato - finale; volksliedjes. En laat ons nu eens rondgaan en 's Nachts rusten meest de dieren; Preludium en fuga van B. J. Franssen. Wegens het vertrek van de heer H. A. Kops, die tot 13 december 1966 geduren de ruim viereneenhalf jaar de belangen I van het clubhuis St. Jozef- „De Meer paal" aan de Banjaertstraat te Velsen- Noord heeft behartigd als zaalhouder en concierge, is met ingang van 1 januari een nieuwe beheerder aangesteld. Het is de heer Schaar, die zijn aanstelling ont ving van de beheerscommissie van het I clubhuis. In afwijking van voorgaande re gelingen is de nieuwe concierge en kanti- I nebeheerder nu ook belast met het ver huren van de zalen. Het secretariaat van de beheerscommissie, Wijkerstraatweg 158 te Velsen-Noord, deelt mee, dat reeds gemaakte afspraken inzake zaalhuur ge-1 handhaafd blijven. In de nacht van donderdag op vrijdag is op het Marktplein te IJmuiden een be wusteloze man aangetroffen. Na de mel ding stelde de politie een onderzoek in, waaruit bleek dat het een zestienjarige varensgezel was, die met zijn brom fiets was gevallen. De bromfiets lag me ters verderop. De Ongevallendienst ver voerde het slachtoffer naar het Antonius- ziekenhuis. Tijdens laswerkzaamheden bij een fir ma in IJmuiden is donderdagmiddag de auto van een woonwagenbewoner in brand gevlogen. Men was bezig met het lassen van de trekstang. De auto brand de geheel uit en de brandweer kon slechts nablussen. (Van onze sportredactie) Telstar benut het vrije weekeinde door een oefenwedstrijd te spelen tegen VVB, dat zondag eveneens geen competitiever plichtingen heeft. Dit oefenduel wordt morgenochtend op het Koningsveld in Velsen-Noord gespeeld en begint om half elf. ADVERTENTIE b« kunt u nog profiteren van extra AANBIEDING TEGEN OUDE PRIJZEN NOG: Zündapp - Solex - Kreidler Honda - Typhoon enz. enz. BREESTRAAT 108 BEVERWIJK TELEFOON 24627 Steeds de nenste plets Begijnenstr.23- 25 Tel.23288 Beverwijk ADVERTENTIE Sparen maakt dromen tot werkelijkheid Stichting Nutsspaarbank in de gemeente Velsen ADVERTENTIE ADVERTENTIE de laatste paren nogmaals afgeprijsd KENNEMERLAAN 63, IJMUIDEN - TEL. 4781 De 72-jarige D. de Greef uit Velsen Noord is gisteren op slag gedood bij een ongeval op het terrein van de Papierfa briek Van Gelder Zonen in Velsen-Noord. De heer De Greef was belast met het tellen van te lossen balen cellulose. Hij geraakte onder de wielen van een ach teruit rijdende vrachtwagen. Op het terrein van de papierfabriek zijn onmiddellijk de vlaggen, die waren uitge stoken ter gelegenheid van de verjaar dag van prinses Margriet, ingehaald. 39^- HEDENAVOND 17 00-22.30 UUR AUTOMOBIELBEDRIJF Wijk aan Zeeërweg 194 - IJMUIDEN - Austin-dealer Nieuwe aanwinsten van de Gemeente bibliotheek van Velsen zijn de volgende boeken Nederlandse en vertaalde romans en novellen: Van Beers, Koers... Engeland; Bhattacharva, Triomf voor Mochini; Bland Het lied en de stad; Cartland, Christina van Zweden; Corsari, De bittere wijn; Eden, Liefde komt nog wel; Fischer, Autodieven in paniek; Innes, Rumoer om koraaleiland; Lansberg, Adamsson in Zweden; Lawrence, Zonen en minnaars; De Maupassant, Ons hart; Nord; Een duikboot verdween; Platteel, Met Mar- ga? Misschien; Spark, De Mandelbaum- poort; Vervoort, Moord op tournee; Wolff, Ketura; Wauman, Kügels faur in Labbe kak; Garsjin, De palm die door het dak breekt: Krol, De zoon van de levende stad; Tagore, De vier hoofdstukken; Terts, Drie verhalen; Jong, Moderne Amerikaan se verhalen; Aleichem, Tewje in boter en kaas. Buitenlandse romans en novellen: Kris- pien, Schatten aus dem See; Seipolt, Die Zeche zahlt einer Freeling, The king of the rainy country; Jameson, The hid den river; Moll, Image of Tallie; Pizer, Voyage; Sansom, The ulcerated milkman; Giono, Deux cavaliers de l'orage. Studieboeken: Ruber, Sluitsteen; Ver hoeven, Rondom de leegte; Andres, De bijbelse geschiedenis; Smedts, Een weerbarstige katholiek; Ter Hoeven, Be dreigde democratie; Baerten, Het geld vroeger en nu; Van Raai te, Het konink lijke huis en zijn leden; Bladergroen, Lichamelijke en geestelijke ontwikkeling van het kind; Wilkeshuis, Daantje zou naar school toe gaan; Ronda, Experimen tele expressie; Bohr. Atoomtheorie en na tuurbeschrijving; Bixby en De Santillana, Het heelal van Galilei en Newton; Ger win, De oceaan, land van de toekomst; Thijsse, Het vogelboekje; Samenzijn in de liefde; Pranger, „De juiste koers" bij het wedstrijdzeilen; Tickner, Tickner's kam pioenen parade; Jelles, Het grote hand- werkboek; Flach-Te Velde, De rijsttafel thuis; Heldt, Praktische wenken voor het kopen van een auto; Hoogdruk; Blake, Le Cor busier; Vos, Scheppingsverhaal; Kitzingër, Byzantijnse mozaïeken in Is raël; Carpentier, Fototechniek; World Press photo 1966: Troelstra-Bokma de Boer en Pollmann, Het spel van moeder en kind; Jansen. De lachende kerk; Bur- venich, Ingmar Bergman zoekt de sleutel; Overbeek, Pornografie voor het gerecht; Mihajlov, Gesprekken met moderne Rus sische schrijvers; Rijnsdorp, De moderne roman in opspraak: Roggeman, Nardis; Claus, Thyestes; Galjaard, Pootje baden; Risler, Geschiedenis van de Arabische cultuur; Deutschkron, Kinderen in Ausch witz; De Vrankrijker, De historie van de vesting Naarden; Maschmann, Saldo; Wright, Dochter van Napoleon; Schildt, Het gulden vlies; Tadema-Sporry en Ta- dema, Arabische parels en Syrische fees ten; Bossert, India; Pearlman en Yannay, Betoverend Israël; Vilnay, Israël. Zoals wij reeds eerder berichtten, is de Oud-katholieke kerk van de H. Engelmun- dus aan de Wilhelminakade met ingang van 2 januari wegens restauratiewerk zaamheden tijdelijk buiten gebruik ge steld. Er wordt nu elke zondagmorgen dienst gehouden, om negen uur, in de Hervormde Bethlehemkerk aan het Gij -1 zenveltplantsoen Voor de parochianen van de gemeente van de H. Adelbertus zijn deze zondags diensten elke zondag om tien uur in de I Slingermuur" aan de Zeeweg te IJmui- den-Oost, met uitzondering van elke der de zondag van de maand. Dan woiylt dienst gehouden voor de parochianen in de IJmond-Noord in de kapel van het Pius X College aan de Büllerlaan 2 te Beverwijk, te beginnen op 19 februari. In verband met de gewijzigde aanvangs-1 tijden van de diensten in de Bethlehem kerk zal ook de zondagsschool in het Oud- katholieke verenigingsgeböuw voorlopig om negen uur beginnen. Bijzondere diensten, zoals uitvaartmis- I sen, huwelijken en bij voorbeeld de dienst op 2 februari, Maria Lichtmis, zullen worden gehouden in de Doopsgezinde kerk aan de Helmstraat in oud-IJmuiden. Inmiddels is bij de restauratie van del kerk aan de Wilhelminakade de oude gasverwarming gesloopt en ïs er overge schakeld op een nieuwe toevoerleiding, voor kerk en pastorie samen, welke ook de nieuwe verwarmingsinstallatie van aardgas zal moeten voorzien. De tijds duur van dit werk valt nog niet te voor- ADVERTENTIE In het Kennemertheater is nu einde lijk de echte wedstrijdsfeer ontstaan. Sinds donderdagmiddag namelijk woedt er op elke vierkante meter theaterzaal ruimte een schaakstrijd, dankzij de komst van zeer vele tienkampers. Na de komst van de grootmeesters, de meesters en de dames, zijn nu ook de tienkampers aangekomen uit alle de len van Europa, hebben zij hun plaat sen ingenomen en de strijd tegen el kander aangebonden. Dit is nu precies een dag gaande. Donderdag om kwart voor vier is deze massale kamp begonnen, met een toe spraak van de toernooivoorzitter ir. W. B. Rueb, die naast zijn welkomst woord er op wees, dat er 17 groepen zijn, alsmede van oudsher een dames- groep, welke op het toneel geëtaleerd zit. Hieraan wordt in de komende da gen ook de dames-hoofdgroep toege voegd. De heer Rueb attendendeerde er op. dat de groepen zijn samengesteld door de heren J. H. Sonneveld, H. de Graaf en P. Zwart, driemannen die op schaak- toernooigebied hun sporen reeds meer deren malen hebben verdiend. Hij sprak de wens uit, dat elkeen tevreden zal zijn met zijn of haar indeling. In aansluiting op het openingswoord tot de tienkampers, vroeg de toernooi voorzitter of de heer B. Wulms, een van de wedstrijdleiders, en diens echtgeno te naar voren wilden treden. Op het podium staande, werd dit tweetal toe gesproken, daar de heer Wulms voor -het twintigste achtereenvolgende jaar leiding geeft aan het schaakgebeuren "in de IJmond. De heer Rueb noem de hem een van de stille werkers ach ter de schermen, die men eerst mist, wanneer hij er niet is. Zijn liefste wens was het bezit van het 'boek „Het heelal". Helaas echter was dit niet voorradig, reden waarom ir. Rueb nu een boekenbon aanbood, met daarbij eer, doos sigaren, be stemd om door de heer Wulms het heelal ingeblazen te worden. Mevrouw Wulms, die haar echtge noot gedurende de schaaktoernooiwe- ken niet of nauwelijks ziet, werd ver blijd met een zeer mooie bloemen- ruiker. Daar het aanvangsuur van de tien kampen inmiddels belangrijk was ver- laai, duurde deze huldigingsplechtig heid vrij kort. Direct daarna weer klonk het slartsignaal en daarmede de massaal in de zaal waarneembare eerste zet van de schaakborden. Dezer dagen arriveerde een Joego slavische deelnemer eerder op het schaaktoernooi, dan hij in feite moest beginnen. Normaliter zou dat geen ramp zijn, ware het niet, dat de fa milie, bij wie hij onderdak zou krij gen, niet thuis was. Niettemin zou de schaakmoeder, mevrouw Van den Burg, geen echte schaakmoeder zijn geweest, als zij ook daarvoor geen oplossing ge vonden had. En dat lukte haar, ten koste van heel wat inspanning. De gro te moeilijkheid was echter, dat de Joe goslavische schaker geen enkele andere taal sprak dan oegoslavisch. En hoe mooi die ook moge klinken, in Ne derland komt men er echt niet ver mee. Dat heeft hij ook begrepen. Daar om kocht hij een boekje van het gen re; „Joegoslavisch - Nederlands in twaalf dagen en daarmee kwam hij gisteren de toernooiorganisatiekamer binnen. Boekje open in de hand en met voldane stem roepend „Gelp mij Dat men daarboven in de kamer niet .in lachen is uitgebarsten pleit voor iedere zelfbeheersing. Spruit misschien ook wel voort uit de bewondering voor een buitenlander, die wil pogen het Nederlands machtig te worden, want dat zijn er slechts weinige De heer B. Wulms en echtgenote ge huldigd door toernooipra.eses W. B. Rueb. Donderdag kwam de vloedgolf die honderdzeventig tienkampers geduren de een drietal dagen het treater binnen spoelde enigszins tot rust. Daarvoor stond de gastvrouw in de branding, die haar bruisend, onstuimig en niet-afla- tend belaagde: maar niet boosaardig, nee, niet met het doel haar uit het evenwicht te brengen. Het respect van ridder Elegast en andere toernooirid ders en jonkvrouwen stijgt enkele gra den boven het toch al mooie gemid delde, wanneer zij de gastvrouw onge schonden althans ogenschijnlijk en stralend uit de golfslag te voorschijn zien schrijden, hooggehakt putjes stappend op het nog lang niet stille strand van de tienkampveldslag. Stralend, tevreden, zeer tevreden. Want: Alle schakers slapen, dat wil zeggen, zeventig van de honderdzeven tig ingeschrevenen herbergen, bed en ontbijt bezorgen, bij particulieren wel te verstaan; rekening houdend met mensen van de gastfamilie en de logé. Eenerzijds: geen lawaaimaker-deu- rensmijter als het even kan; ander zijds: niet te ver weg, niet te onrus tig, niet te koud, niet te warm, een kamer alleen, graag ongestoord kun nen dromen van een goedgespeelde partij, maar dan ook kunnen ijsberen, zonder inmenging van wie dan ook, heen en weer in de vreemde kamer, wanneer Caissa hem of haar de rug heeft toegekeerd, en het leenbed niet noodt tot ontspanning en rust. het schaakbord met de afgebroken stelling tussen het asbakje van de omroep en de ingelijste trouwfoto van de onbe kende dochter des huizes. Zeventig mannen en vrouwen zijn ondergebracht, het is wéér gelukt. Een onvoorstelbare moeilijke taak, mijn po gingen om te trachten dat onder woor den te brengen, raken alleen maar de oppervlakte. Een extra pluim op de hoed dus van de gastvrouw, in zoverre er dan nog plaats voor is. Dat probleempje wordt echter opgelost in een klein ge sprekje dat ik met haar voerde en waar uit de idee werd geboren de zojuist verstrekte pluim aan te bieden aan de man, waar ik, zolang het toernooi al duurt, onopvallend hoop ik, om heen heb gedraaid om hem verbaal te kun nen plaatsen. En dank zij vele kleine tips van je vrienden moet je het hebben kan ik nu de toernooidirecteur, niet te ver warren met de toernooivoorzitter, de plaats in dit kolommetje geven, die hij al dagenlang, compleet met lint, me daille en oorkonde, verdient. Door mij onschaaktechnisch als ik ben wat oppervlakkig gezien leidt hij, misschien spelenderwijs door de schat aan ervaringen die hij in bui tenlandse schaaktoernooien heeft opge daan, de wedstrijden van de invitatie groepen, de tien- en de vierkampers met zijn medewerkers, meer naast dan boven hen staand, en aan die hoeda nigheden ken ik de vakbekwame wed strijdleider, internationaal arbiter FI DE! niet te verwarren met de schaak bond). Maar waarvan ik, altijd speurend en zoekend naar sfeer en warmte, veel meer onder de indruk ben, is dat de perfect geklede toernooidirecteur, die met allure zijn maatgesneden Parijse kostuums draagt, waarin men de kos mopoliet herkent, een weldadig aan doend warm hart blijkt te hebben voor al wat menselijk is en wat is dat niet in dit emotionele toernooi! Overal in grijpend waar het nodig is. waar het verlangd wordt, hiaten opvullend, met tact en overleg en met een hoofsheid voor hem speciaal moet dit mooie oude weer opnieuw in gebruik genomen worden waar de oude legendarische ridder uit het oude toernooi- en steek spel bleek bij afsteekt. Rechtuit, zonder bijbedoelingen woorden van waardering en sympathie voor de man, waarvan ik vóór het toer nooi en met mij andere nauw-be trokkenen niet wist hoe hij de voor het eerst ingestelde functie van het di recteurschap waar zou moeten maken in praktische, organisatorische zin, die aanvankelijk vele commissieleden vol' komen ontging. Die zin blijkt nu geen on-zin te zijn, verre van dat. Daarom: met enthousiaste toestem ming van de gastvrouw wordt de haar aangeboden erepluim spontaan uitge reikt aan toernooidirecteur, wedstrijd leider en gastheer: de ombudsman van het schaaktoernooi. ADVERTENTIE Dit hyper moderne model kinderwagen van 278.50 nu voor 198.50 in div. tinten (marimo blauw - zwart - groen - rood). Wandelwagens, prima geveerd, met 250 mm wielen en spatborden van 89.50 nu slechts 69.50 Prachtige blank beuken ledikantjes van 72.50 voor ƒ54.50 Prijsbewust Voor deze artikelen één adres Edisonstraat 9 Telefoon 5283 IJmuiden De politie te Velsen heeft tegen elf per sonen procesverbaal opgemaakt wegen» het niet in acht nemen van het rode ver keerslicht op de sluizen te IJmuiden. Indien de gemeenteraad van Velsen ak koord gaat met een desbetreffend voor stel van het college van burgemeester en wethouders, zullen de thans in de schat tingscommissie voor het grondbedrijf zit tende leden, aangevuld met de heer J. J. Hartman, makelaar in Driehuis, worden benoemd voor de tijd van vijf jaren. Da heer Hartman zou dan de plaats van de overleden heer C. Janus innemen. Thans hebben zitting in genoemde commissie de heren: M. Holleman jr. te Santpoort, A. Nijssen te Santpoort, H M. van de Pieterman te IJmuiden en F. D. Raad- man te Driehuis. ADVERTENTIE Wij per vragen 1 maart KENNEMERLAAN 63, IJMUIDEN - TEL. 4781 7.50: H. IJmuiden. Keuter, Oranjestraat 24, 5.00: M. BoersmaGons, Leeuwe riklaan 16, IJmuiden. 2.50: J. A. van Rosmalen, Ooster- Elegast duinweg 53, IJmuiden.

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 5