Supporters klaar voor de slag Verwarring rond Holland Sport Trainers toto-tips Regen overspoelde record jacht op de 10 km van Kees Verkerk Voorzitter: we stoppen Financier: we gaan door Van der Pijl weg bij RCH DOELMAN VIKTOR BangVoor Cruyff? Waarom zou ik? Dukla wachtte met opstelling ADO liet kans op een flinke zege tegen Bratislava lopen E.C.-kwartfinales in cijfers Stans Brehm gaat niet naar Praag Imre Rietveld derde geplaatst voor de All England Ritzege van Van Looy op Sardinië Maier greep op langste afstand wereldrecord Schenk op de 1000 meter WOENSDAG 1 MAART 196 7 21 1 Willy Schagen technisch leider van boksbond Liverpool betaalde ruim zes ton voor 19-jarige Twee overwinningen voor Harmsen Sport in het kort Langdurig toernooi om Europese driebandentitel De situatie rond Holland Sport en ADO wordt er niet duidelijker op. Gisteren vroeg in de middag luidde het commentaar van Holland-Sport- voorzitter Kroesemeyer, dat de Haag se eerste-divisieclub onherroepelijk gelikwideerd zou worden. Enkele uren later verklaarde, tijdens een in allerijl vastgestelde persconferentie, zijn medebestuurslid en mede-geld schieter S. van der Laan tot verbazing van de aanwezigen „we gaan door. Een opmerking, die ook ADO-praeses N. de Doelder duidelijk verraste. Op een vraag hoe het besluit dat Hol land Sport zou blijven voortbestaan te rij men was met de opmerking, die de voor zitter van de veelbesproken Haagse club eerder op de middag had gemaakt, kwam «ls antwoord, „het is nu ook uren later." Helaas was de heer Kroesemeyer af wezig. Hij had er geen prijs op gesteld symbolisch verbrand te worden, zoals en kele fervente Holland Sport-supporters zich hadden voorgesteld voor de aanvang van de intertotowedstrijd van ADO. Daar door bleef een verhelderend woord in de ze brandende kwestie uit. De mededelingen op de persconferentie (Van onze sportredactie) -fmm gedaan, werden met de nodige reserve ontvangen. Slechts één ding is zeker: de meningen van de bestuurderen van Hol land Sport lopen in deze belangrijke kwestie uiteen. Dat is overigens geen nieuws, aangezien het in sportief Den Haag al jaren een publiek geheim is. (Van onze sportredactie) Vanavond komen acht Europese top clubs in actie in de kwartfinales van het toernooi van de Europa Cup voor lands kampioenen. Real Madrid en Internazio- nale zijn de enige clubs die elkaar in deze kwarteindstrijd voor de tweede maal ont moeten. De eerste wedstrijd in Milaan tussen deze twee oude rivalen eindigde zoals bekend in een 1-0 overwinning voor de Italianen. Real Madrid, dat als bekerhouder vrijgesteld was van het spe len in de eerste ronde, schakelde de Duitse kampioen München 1860 uit (0-1 en 3-1). Internazionale bleef de baas over het Moskouse Torpedo (1-0 en 0-0) en Vasas Boedapest (2-1 en 2-0). De overige Euro pa Cupwedstrijden van vanavond zijn: Ajax (Besiktas 2-0 en 2-1, Liverpool 5-1 en 2-2) tegen Dukla Praag (Esbjerg 4-0 en 2-0, Anderlecht 4-1 en 2-1), Linfield Belfast (Aris Bonneweg Luxemburg 6-1 en 3-3, Valerengen Oslo 4-1 en 1-1) tegen CSKA Sofia (Sliema Wanderers uit Malta 4-0 en 2-1, Olympiakos 3-1 en 0-1, Gornik 4-0 en 0-3), Vojvodina Novi Sad uit Joego Slavië (Admira 1-0 en 0-0, Atletico Ma drid 3-1, 0-2 en 2-1) tegen Celtic (FC Zürich 2-0 en 3-0,Nantes 3-1 en 3-1). De loting voor de halve finales vindt op 15 maart in Wenen plaats. Het hoofdbestuur van de Nederlandse boksbond heeft de Amsterdammer Wil ly Schagen oud-halfzwaargewicht kampi oen van Nederland, aangesteld als tech nisch leider van de bond. Schagen zal zich gaan belasten met de centrale trai ning en de voorbereiding op de Europese bokskampioenschappen, die eind mei/be gin juni in Rome worden gehouden. De supporters van Ajax zijn klaar voor de stryd van van avond. Er worden weer diverse nieuwe snufjes gedemonstreerd. Zo zullen velen van de 65.000 toeschouwers hun aanmoedi gingen vergezeld doen gaan van het aan- en uitknippen van spe ciale lampjes. De Ajax-aanhang- sters op de foto laten geen twij fel over hun sympathieën. Een heeft zelfs niet getwijfeld aan de opstelling. Ze heeft de namen van de spelers in haar shawl verwerkt. (Van onze sportredactie) Stans Brehm is uit de Nederlandse ploeg gelaten voor de Europese kampi oenschappen indooratletiek, die 11 en 12 maart in Praag worden gehouden. Zij maakte zondag haar debuut in indoor- wedstrijden in Oost Berlijn en dat werd geen groot succes. In haar plaats gaat nu Els van Noordduyn mee naar Praag. Al eerder waren Lia Louer, Marianne Tho mas en Corrie Bakker ingeschreven voor de wedstrijden in Praag. Ploegleidster is Fanny Blankers Koen. Er nemen geen Nederlandse heren deel aan de indoor kampioenschappen. Doelman Ivan Viktor, de 24-jarige doelverdediger van Dukla en het Tsjechische elftal, is voor geen voorhoedespeler bang. „Voor Johan Cruljff? Waarom zou ik. Ik heb met het Tsjechische elftal tegen hem gespeeld in Amsterdam. Ik vond hem toen niet zo geweldig. En werd hij er niet uitge stuurd?" Ivan Viktor maakte zijn debuut als doelverdediger in een klein Moravisch clubje: Sternberek. Toen hij 17 jaar was werd hij al gekozen in het eerste elftal. Twintig jaar oud ging hij over naar Ruda Hvezda Brno. Viktor kraam in het tweede elftal. Voor hem stond de keeper van het nationale B-elftal Schmucker. Zijn verplichte militaire dienst bracht hem bij Dukla. Eén jaar lang speelde hij bij de reserves: toen, in oktober 1965 mocht hij de zwarte trui met het witte cijfer 1 op de rug aanttekken. Ivan Viktor is een spectaculaire doelman. Hij neemt risico's, duikelt stijl vol voor de voeten van de aanstormende tegenstanders. Zelfmoordpogingen? Viktor zegt van niet. „Ik houd van risico's", zegt hij. „Als keeper moet je dat doen. Ik hou van het gevaar, misschien komt dat omdat ik militair ben. De leiders van Dukla hebben tot van middag te maken gehad met twee twij- felpunten in de opstelling. De vraag was namelijk of linksbuiten Vasenovski en aanvalsleider Nederost tegen Ajax opge steld zouden kunnen worden. Hun bles sures waren weliswaar van zeer lichte aard maar de leiding van de ploeg wilde toch geen enkel risico nemen want „in een dergelijke belangrijke wedstrijd mo gen alleen spelers in topconditie mee doen", aldus trainer Musil. Een definitief besluit viel pas nadat de clubarts Topin- ka beiden nogmaals aan een onderzoek had onderworpen. „Maar", zo zei een der Tsjechische be stuursleden, „het maakt eigenlijk niet zo veel uit wie er opgesteld worden want de vervangers van Vasenovski en Nede rost, respectievelijk Jelinek en Knebort, zijn even goede spelers. Er zijn wel enke le verschilletjes maar die maken niet zo veel uit. Zo is Vasenovski bij voorbeeld wat sneller dan Jelinek maar deze heeft weer een harder en zuiverder schot". v. d. Pijl vertrekt bij RCH. Trainer Van der Pijl gaat RCH aan het eind van dit seizoen verlaten. Gister avond heeft hij het bestuur van de Ra cing laten weten, dat hij zijn contract, dat eind 66/67 afloopt niet wenst te ver lengen. Het is nog niet bekend welke vereniging Van der Pijl, wiens tweede seizoen hett bij RCH is, zal gaan trainen. Ook RCH heeft nog niet gezocht naar een andere oefenmeester. De Engelse eerste divisieclub Liverpool heeft maandag de 19-jarige achterspeler Emlyn Hughes van Blackpool gekocht. Li verpool heeft voor Hughes, die nog geen jaar in het eerste elftal van Blackpool uit kwam, 65.000 pond Sterling (ongeveer 650.000 gld) betaald. Het hoogste bedrag ooit in Engeland voor een achterspeler betaald. Als Inter Bratislava de eindstrijd van het intertototoernooi bereikt, heeft het dat waarschijnlijk niet te danken aan eigen kracht. Een falende ADO-aanval, die drie, vier prachtige scoringskansen grandioos miste in de eerste wedstrijd tussen beiden ploegen voor de halve fi nales van het toernooi is daarvan eerder de oorzaak. Dankzij Maassen, die in de 35e minuut van de eerste helft na een vrije trap doel man Fuelle passeerde, boekte ADO een uitermate magere 1-0 zege. Een resultaat dat de 17.000 toeschouwers beslist niet in vervoering heeft gebracht. Het was een matige wedstrijd, op een zwaar veld gespeeld. ADO beheerste de strijd volkomen en het was duidelijk dat Karol Bucko, coach van de Tsjechen, zijn spelers de opdracht had gegeven de ne derlaag zo klein mogelijk te houden. Slechts sporadisch trokken de gasten in een combinatie naar voren. Ze namen geen risico's en vermeden angstvallig dat er gaten in de verdediging zouden kun nen vallen. In de slotfase schoten de Haagse aan vallers jammerlijk te kort. Maassen, Aarts en Heijnen kregen kansen die, zelfs op het moeilijk bespeelbare veld, zeker doel punten hadden moeten opleveren. De ADO-aanval bleek echter niet in staat om doelman Fuelle voor een tweede maal te passeren. Het lijdt geen twijfel dat ADO over vijftien dagen, als in Bratislava de twee de wedstrijd tussen de beide clubs wordt gespeeld, amper kansen heeft om een fi naleplaats van de intertoto binnen bereik te houden. Vandaar dat coach Karol Bucko toen hij het reservebankje verliet weinig had van een verslagen man. „In Bratislava zie ik ons met drie doelpunten verschil winnen", luidde zijn optimis tische prognose voor de return. De uitslagen van de ln Hilversum gehouden draverijen luiden: Jaspis-prijs (le afd.l: 1. Francina (Harmsen); 2. Ekan Zora: 3. Felix. Toto: win. 1.40, pl. 1.10. 1.20, 1.20, koppel 4.80, cov. 3.10. Karbonkel-prijs: 1. Fernandel (Harmsen): 2. Dores: 3. Esta Beroona. Toto: win. 140, pl, 1.30, 2.10, 1.40, koppel 7.40, cov. 7.70, trio 52.90. Opaal-prijs (le afd.): 1. Entry Volann (Van Leeuwen); 2 Emprit S.; 3. Cowboy Heny VS. Toto' win. 1.50, pl. 1.40, 2.10, 2.20, koppel 5.60, cov. 5.60 Opaal-prijs (2e afd.): 1. Donar Scotch (Heida); 2. Electra W.; 3. C. van Rood en Noot. Toto: win. 8.80, pl. 2.20, 1.40 2.20, koppel 9 10, cov. 4.20. Totale omzet 193.280. VOLLEYBAL. Het Oostduitse SC Dyna mo Berlijn heeft de eerste wedstrijd uit de kwartfinales van het toernooi om de Europese volleybalbeker (dames) tegen Uni Bazel met 3-0 gewonnen. Imre Rietveld, die verleden jaar de finale bereikte van de All-Englandkam- pioenschappen, is voor de officieuze we reldtitelstrijd badminton van dit jaar der de geplaatst. Bij de wedstrijden die van 15 tot 19 maart in Londen worden ge speeld staat titelhoudster Judy Hashman eerste. Tweede staat de Japanse Noriko Tagaki, die voor het eerst naar Europa komt. Imre Rietveld is derde gevolgd door Angela Bairstow (GB), Irmgard Latz (W. Did), Marie-Luise Wackerow (W. Did), Ulla Strand (Den) en Eva Twedberg (Zweden). De Maleisiër Tan Aik Huang, die vorig jaar de titel in het herenenkelspel op zijn naam bracht, kwam zeer ongunstig uit de loting. Hij zal in de eerste ronde moeten aantreden tegen Suresh Goel uit India, die Tan tot drie games dwong tijdens de Thomascupwedstrijd in Kuala Loempoer van verleden jaar november. Als toekom stige tegenstander van Tan in de finale wordt aangemerkt de 30-jarige gebaarde Deen Erland Kops, die de Britse titel reeds zesmaal op zijn naam heeft ge bracht. De andere geplaatsten zijn: Sven Andersen (Denem), Dinesh Khanna (In dia), Tom Bacher (Den.), Wolfgang Bo- chow (W. Did.), Sven Johnsson (Zweden) en Alan Parsons (Z. A'fr.). De Belg Rik van Looy heeft de tweede etappe van de ronde van Sardinië ge wonnen. Hij legde de 166,8 km van Or- gosolo naar Marina di Torre Grande af in 4 uur 12 min 29 sec. Van Looy toonde zich de snelste van een groep van negen renners in de eindsprint. De Italiaan Ar mani staat eerste in de algemene rang schikking. De uitslag van de tweede etappe luidt: 1. Van Looy (Belg) 166,8 km in 4.12.29 (gem. 39,531 km/u). 2. Simpson (GB)., 3. Monti (It)., 4. Armani (It).. 5. Lelangue (Belg.), 6. Preziosi (It.), 7. Taccone (It.), 8. Bitossi (It).. 9. De Wolf (Belg)., allen in zelfde tijd als Van Looy. 12. Van der Vleuten (Ned) op 2.11., 15. Dolman (Ned) op 3.55., 22. ex aequo een groep renners, waarbij o.a. Adori (It), Anquetil (Fr) en de Nederlanders Zoet, Den Hartog, De Roo, Nijdam, Karstens en Zilverberg (Ned) allen z.t. 63. Lute (Ned) op 8.45. Na de tweede etappe luidt de algeme ne rangschikking: 1. Armani 8.07.42, 2. Guerra op 2.02,3, 3. Van der Vleuten op 2.31. 4. Karstens op 2.45, 5. Dancelli (It.), 13. Zoet, 14. Anquetil, 15. Den Hartog (allen op 2.55), 21 Van Looy op 11.15, 30. De Roo op 14.20, 47. Zilverberg op 14.20, 59. Nijdam op 26.02 en 61. Lute op 28.31. Niet minder dan elf driebanders hebben ingeschreven voor het Europees kam pioenschap, dat in de Franse stad Angou- lème wordt gehouden. Omdat de Fransen besloten hebben een „poule unique" te la ten verspelen, zal dit toernooi nu zes da gen duren: van 28 maart tot en met 2 april en dan nog zal men in een gefor ceerd tempo moeten spelen. De deelne mers zijn: titelhouder Ceulemans (Bel gië). Scherz (Oostenrijk), De Ruyter (Ne derland), Hanoun en Siguret (beiden Frankrijk), Domingo (Sp), Blanc (Zwits), Tiedtke (W-Dld), Van Barel (Belg), So- gaard (Denemarken) en Leal (Portugal). (Van onze sportredactie) Ook onze toto-tips staan deze week in het teken van het grote duel van vanavond. De wedstrijd Ajax tegen Du kla Praag voor de kwartfinales van het toernooi om de Europa Cup. De vier deelnemers, allen nauw betrokken bij het betaalde voetbal, zijn optimis tisch gestemd over de kansen van de landskampioenen in het Olympisch sta dion. Trainer De Visser van Telstar voorspelt een 2-0 zege voor de Amster dammers. „Ik ben een grote bewonde raar van het spel van Ajax. Hun grote kracht is dat alle voorhoede-spelers in staat zijn doelpunten te maken. Boven dien is Ajax een van de weinige clubs waar techniek èn snelheid samen gaan.' Toch onderschat de Velsense oefen- meester de Tsjechen niet: Dukla is natuurlijk een heel goede, vooral ge routineerde ploeg, maar als Ajax die Tsjechen geen kans geeft het spel te bevriezen, dan zie ik ze toch wel met een doelpunt of twee verschil winnen. In Praag moet Dukla dan op zijn beurt aanvallen en de Ajax-voorhoede is goed genoeg om daar met een doelpunt van te profiteren. Dat betekent dat Dukla er dan vier moet maken. Zo produk- tief zijn die Tsjechen nou ook weer niet. Ik geef Ajax dus een goede kans." Trainer Puck de Vos van RCH is de enige van de vier poolers, die het voor Ajax niet zo zonnig inziet. Hij verwacht dat Dukla een 2-1 zege uit het Olympisch stadion zal wegslepen. „Maar", zegt De Vos er onmiddellijk achteraan, „ik hoop dat ik ongelijk krijg. Maar ze zijn mij daar in Am sterdam wat te optimistisch." Trainer Klijn en de heer Gosen heb ben beiden dezelfde uitslag in hun hoofd. Haarlem en EDO zijn het met elkaar eens dat Ajax de wedstrijd met 3-1 zal gaan winnen, al heeft de heer Gosen daar nog wel wat aan toe te voegen. „Ik geloof dat men er in Am sterdam wel wat te gemakkelijk over denkt. Uitslagen van 5-0 of 6-0, wor den daar net zo gemakkelijk genoemd alsof Dukla uit een stelletje amateurs bestaat. Ik zie ze ook wel graag win nen, maar ik denk toch niet dat dat zo gemakkelijk zal gaan. Als de spelers van Ajax soms denken dat ze aan Du kla een zacht eitje hebben, kunnen ze de Europa Cup wel gedag zeggen. Ik heb er zo meer horen praten." Bij de toto-tips verstevigde oefen- meester De Visser zijn leidende posi tie. Hij behaalde zes punten. De he ren Gosen en Klijn kwamen ieder met een score van vijf punten uit de bus en Puck de Vos sloot vorige week de rij met vier punten. De totaalstand na deze resultaten is: De Visser 204, Go sen 198, De Vos 194 en Klijn 176. Hun prognoses voor toto 36 (in dezelfde volgorde) zijn: TelstarGo Ahead 12 12 GVAVPSV 113 2 Fortuna '54Sittardia 3 3 2 3 ADO—Sparta 3 13 1 Xerxes—MVV 3 113 Elinkwijk—DWS 2 2 2 2 NAC—FC Twente 113 2 EindhovenFC Den Bosch 3 111 Heracles—Cambuur 13 3 2 SC Drenthe—RCH 113 3 ZaanstreekHolland Sport 1111 BaroniePEC 1112 Roda JC—Limburgia 3 3 13 (Van een speciale verslaggever) Regen overspoelde de recordjaeht van Kees Verkerk. Broodnodige seconden ver dronken in dikke druppels, geloosd door wolkenflarden, die het dal binnendreven op het moment dat 's werelds sterkste rijder in staat moest worden geacht ook op de schaatsmarathon naar een top-tijd te reiken. Vlaggen, eerst nog stil langs de masten, toen een bijna uitgebluste Fred Anton Maier zich naar een winst van 0,4 seconden op zijn eigen record worstelde, die vlaggen wapperden breeduit toen Verkerk zijn snelle patent-start demon streerde. Wind. En geen record voor Kees Verkerk. Niettemin: Nederland scoorde toch weer een wereldtijd. Opnieuw smeet Ard Schenk zijn onblusbare krachten op het uitstekende ijs van Inzeil. Een „oude" Evgeny Grishin, zelf nog actief op het toernooiveld, zag zijn Alma Ata-record op de duizend meter sneuvelen. Twaalf jaar geleden rende Grishin naar 1.22.8 op de „dubbele sprint" op de grijze namid dag van dinsdag 28 februari „draaide" Schenk 1.20.6 een „verwacht" record. Slechts de omstandigheid dat de kilometer vrijwel nimmer op de wedstrijdprogram ma's prijkt, had het record ln stand gehou den. Er was slechts een ogenblikje van windstilte, benut door een krachtrijder als Schenk voor nodig om dat duidelijk te maken. De eerste starts op de laatste dag van de Inzell-record jacht waren de beste. De sprint van een reeks Hollanders maakte dat duidelijk: Bartling reed perfect naar 40.8, waar hij nimmer de 41 seconden- grens had kunnen passeren, Jorritsma scoorde 41.3 als persoonlijk record, Nottet reed 42.8 als veruit de beste seizoentijd en Kees Verkerk sloop met 42 seconden sneller dan hij ooit reed tot vlak achter Ard Schenk in het klassement van de beste rijders aller tijden, gemeten naar de beste prestaties over de vier gangbare afstanden. Op dat moment nog leidde Schenk. Maar toen de regenvlagen en de steeds krachtiger wind tenslotte de recordkan sen op de tien kilometer kwamen beder ven. had Verkerk toch met een prachtige 15.35.2 (3.4 seconden boven het nieuwe record van Maier) de top van het wereld klassement bereikt. Verkerk had met vele seconden zijn beste persoonlijke tijd ver beterd. Schenk waagde zich na zijn dui zend meter-record (,,'t is wel aardig, maar ik had het liever op de 1500 meter gehad") niet meer aan de langste afstand. De lange Maier was op de tien kilometer de enige, die op een „eiland" van windstilte kon strijden. De toch wel uitgebluste stayer snelde aanvankelijk naar een voorsprong van ongeveer acht a negen seconden op zijn eigen record-schema, maar bereikte het einde van zijn krachten veel te vroeg. Een wanhopige laatste ronde bracht hem tenslotte een winst van 0.4 seconde op zijn oude record C15.31.8 tegen 15.32.2, vorig jaar in Oslo). De kansen van Verkerk daalden op het moment dat hij naar de startstreep reed: regen en wind. Op het stroever wordende ijs vocht de kleine man zich na een snelle opening vergeefs leeg. Zijn toch nog imponerende tijd onder streepte evenwel zijn volstrekt unieke klasse, die nu ook wordt uitgedrukt in een eerste plaats op de wereldranglijst. Nederlandse rijders, tenslotte, grepen vier van de „beschikbare" records als grandioos besluit van een imponerend seizoen. Schenk op de 1000 (met twee sprints van 40.3) en 3000 meter, Verkerk op de mijl en de vijf kilometer. Met Stien Kaiser ruim onder haar drie kilometer record en op de 1000 meter slechts 0.9 seconden boven het wereldrecord van Skoblikova, kan gesproken worden van een volmaakte apotheose. Uitslagen: Sprintersklassement: 1. Su zuki (Jap.) 40.3 sec., 23 Grishin enXJul- jajev (Rusl.), beiden 40.5, 4. KEUer (W.- Dld.) 40.6, 5. Lepesjkin (Rusl.) 40.7, 9. Wester (Ned.) 42.8. Klassementsrijders: 1. Bartling (Ned.) 40.8, 23 Schenk (Ned.) en Tveter (Noor- weg.) beiden 41.0, 4. Jorritsma (Ned.) 41.3, 5/6 Eriksen en Stiansen (Noorw.) 41.5, 8. Verkerk (Ned.) 42.0, 11/12/13 Nottet (Ned.), Ichita (Jap.) en Guttormsen (Noorw.), allen 42.8, 18. Liebrechts (Ned. 43.5, 21. Beukers (Ned.) 44.8. 1000 meter: Sprintersklasse: 1. Grishin (Rusl.) 1.22.9, 2. Keiler (W.-Dld.) 1.23.4, 3. Guljajev (Rusl.) 1.24.0, 4. Suzuki (Jap.) 1.24.9, 5. Höefl (W.-Dld.) 1.25.0, 6 Blatch- ford (V.S.) 1.26.7, 10. Wester (Ned.) 1.28.2. Klassementrijders: 1. Schenk (Ned.) 1.20.6 (nw. wereldrecord), 2. Eriksen (Noorw.) 1.22.2, 3. Bollerud (Noorw.) 1.23.8, 4. Nottet (Ned.) 1.26.2, 5. De Riva (It.) 1.27.2. 10.000 m: 1. Maier (Noorw.) 15.31.8 (nieuw wereldrecord), 2. Verkerk 15.35.2, 3. Zimmermann 15.57.7, 4. Bollerud 15.58.4, 5. Guttormsen (Noorw.) 15.59.1, 6. Jorritsma (Ned.) 15.59.2, 8. Beukers 1.000 meter dames: 1. Stien Kaiser (Ned.) 1.32.7, 2. Ans Schut (Ned.) 1.35.0, 3. Willy Burgmeyer (Ned.) 1.35.3, 4. Car ry Geyssen (Ned.) 1.35.7, 5. Sellhuber (Did.) 1.39.2. De wereldranglijst aller tyden (respectievelijk 500 meter, 1.500 meter 5.000 meter, 10.000 meter, totaal) ziet er na Inzeil als volgt uit: 1. Verkerk (Nederland) 2. Schenk (Nederland) 3. Maier (Noorwegen) 4. Matusevich (Rusland) 5. Nilsson (Zweden) 7. Liebrechts (Nederland) 10. Jorritsma (Nederland) 18. Nottet (Nederland) 27. Bartling (Nederland) 42.0 2.03.9 7.26.6 15.35.2 174.720 40.7 2.04.2 7.35.2 15.51.2 175.180 42.7 2.07.1 7.28.1 15.31.8 176.467 41.0 2.05.6 7.35.1 16.06.2 176.687 42.2 2.08.2 7.33.2 15.53.0 176.903 41.7 2.06.6 7.35.9 15.53.7 177.175 41.3 2.05.4 7.43.8 15.59.2 177.440 41.5 2.08.8 7.43.3 15.56.2 178.573 40.8 2.06.2 7.53.1 16.40.4 180.197

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 21