Formateur moet gaan schuiven met ministersposten u Agenda voor Haarlem en de IJmond Randstoring aan formatiehemel Staatssecretaris Grosheide wil geen minister van O. en W. zijn VEL St. Bonaventura wil integrale invoering mammoetwet Fa. B. ENGELENBERG Kort en bondig Pengel informateur Uitvaartmis voor mgr. De Vet in Nederlands Minder pendelaars naar Duitsland CAO-akkoord in de strokarton Nederlandse pater uit Zuid-Afrika gewezen Trein stopte juist op tijd voor gewonde man Dr. van Egeraat nu 1 april met ontslag Militairen gewond bij botsing m Baby gewurgd Luchtvaartdag Tapijtfirma voor ƒ22.000 opgelicht Doden in het verkeer Zoon verdronk moeder in een put Wisselvallig weer DONDERDAG 30 MAART 1967 2 DIIAIM wm Haarlem OFFICIéLE VERKOOP SIKKENS LAKKEN AUTOBANDEN ZWART Velsen-IJ muiden Beverwijk s as (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG. Kabinetsformateur De Jong is bij de samenstelling van zijn regeringsploeg onverwacht op en kele moeilijkheden gestuit, die in politieke kringen als een kleine rand storing aan de formatiehemel worden beschouwd. De kans blijft echter groot dat hij nog deze week met een nieuw kabinet komt. De weigering van de anti-revolutionaire staatsse cretaris J. H. Grosheide om de porte feuille van Onderwijs en Wetenschap pen te aanvaarden, noodzaakt de for mateur met enkele posten te gaan schuiven. De formateur heeft gisteravond en van daag enkele kandidaat-ministers ontvan gen, van wie wel min of meer vaststaat dat zij een post in zijn kabinet zullen krijgen. Prof. Witteveen (V.V.D.), die be halve minister van Financiën waarschijn lijk ook eerste vice-premier wordt, open de gisteravond de rij. Aangenomen wordt dat de formateur met hem over de be perkte financiële mogelijkheden, waar voor de nieuwe regeringsploeg staat, van gedachten heeft gewisseld. Daarna volgde mr. De Block (K.V.P.), de kandidaat voor Economische Zaken. Vanmorgen ontving de formateur de heer Roolvink (A.R.), De gouverneur van Suriname, mr. H. L. de Vries heeft de heer J. A. Pengel verzocht als informateur op te treden en hem rapport uit te brengen over de mo gelijkheden om te komen tot de vorming van een kabinet, dat zal mogen rekenen op een vruchtbare samenwerking met de volksvertegenwoordiging. (Van onze correspondent) BREDA Voor het eerst in de geschie denis van de Nederlandse rooms-katholie- ke kerk zal bij de uitvaart van mgr. G. de Vet, de overleden bisschop van Breda, zaterdagavond te Breda de gehele mis in het Nederlands worden opgedragen. Toe stemming van Rome is verkregen om ook de canon voor het eerst in de Nederlandse taal te bidden. De canon, die zaterdag in Breda wordt gebeden, zal zondag ook gebruikt worden bij de sluiting van de Pax Christi-wandel- tochten in Den Bosch. Binnenkort worden definitieve teksten ter beschikking van de priesters gesteld. Deze zullen voortaan in de gehele Neder landse kerkprovincie gebruikt worden. (Van onze correspondent) BOCHOLT. Volgens het arbeidsbu reau in de Duitse plaats Coesfeld, is het aantal Nederlandse pendelaars, dat van uit de Achterhoek in het aangrenzende Duitse gebied gaat werken, de laatste ja ren sterk verminderd. In 1965 waren er nog 2008 Nederlan ders, die dagelijks de grens passeerden op weg naar hun werk in de Duitse kreisen Ahaus, Borken en Bocholt. In 1966 was dit aantal verminderd tot 1360 Nederlan ders en men verwacht, dat er in de eerste maanden van dit jaar weer een sterke teruggang heeft plaatsgehad. Ondanks de moeilijke situatie waarin de strokartonindustrie zich op het ogen blik bevindt, hebben de onderhandelingen over de CAO-1967 voor deze industrie tot een akkoord geleid dat de werknemers bonden bevredigend noemen. De pen sioenrechten zullen aanmerkelijk worden verbeterd en de uurlonen worden per 1 januari en 1 juli met respectievelijk 4 en 1.5 percent verhoogd. Voorts is overeenstemming bereikt over een garantieregeling. Bij ontslagen we gens reorganisatie, fusie of bedrijfsslui ting zullen de werkgevers voor de be trokken werknemers streven naar het vei lig stellen van hun wettelijke aanspra ken. In voorkomende gevallen zal ook medewerking worden gegeven aan aan vullende afvloeiingsregelingen. Voor dit doel zullen de werkgevers samen een be drag van 100.000 in een fonds storten. WINDHOEK (Reuter) Theo Hunink, een r.-k. priester uit Nederland, is uit Zuid-Afrika gewezen en woensdag uit Windhoek in Zuidwest-Afrika via Johan nesburg naar Rome vertrokken. Hij moest voor 31 maar het land verlaten. Een reden is niet gegeven. Pater Theo Hunink, die achttien maan den geleden uit Nederland in Zuid-Afrika aankwam, werkte als zielzorger in Kho- masadal, een voorstad van Windhoek met een niet-blanke bevolking. kandidaat voor Sociale Zaken en vervol gens mr. Beernink (C.H.), die voor Bin nenlandse Zaken wordt genoemd. Nu, mr. Grosheide, om persoonlijke re denen bezwaren heeft tegen een minis terspost, wordt nu dr. A. Veerman uit Rijswijk, rector van het Christelijk Ly ceum te Delft, als kandidaat voor O. en W. genoemd. De tegenwoordige A.R.-mi- nister van O. en W., prof. Diepenhorst, wil in deze combinatie niet meedoen. De mogelijkheid bestaat dat de formateur mej. Klompé naar Onderwijs verschuift en de A.R.P. ter compensatie Defensie aanbiedt. Kandidaat voor deze laatste post is de heer Van Es, nu staatssecre taris van marine. Voor de A.R. en de 'C.H.U. is het minis terie van Cultuur niet erg begerenswaar dig en de V.V.D. lijkt niet de aangewezen partij om de onlangs aangenomen Om roepwet uit te voeren. Aan de VVD zou al Verkeer en Waterstaat toebedeeld zijn. Kandidaat voor dit departement is de heer M. Keijzer, oud-staatssecretaris van Verkeer. Voor Volkshuisvesting werd vanmorgen niet langer de tegenwoordige minister van Economische Zaken, drs. Bakker De machinist van een goederentrein wist gistermiddag om vijf uur vlakbij Gouda net op tijd zijn trein tot stilstand te brengen voor een man die met zijn bromfiets tussen de rails lag. Het bleek de 61-jarige heer J. H. Koeman uit Gou da te zijn, pachter van een van de volks tuintjes langs de spoorlijn. De pachters hebben speciale kaarten die toegang geven tot het NS-terrein. De heer Koeman was met zijn bromfiets ge vallen op de spoorbaan en had daarbij zijn been gebroken, zodat hij niet weg kon komen. Hij had geluk dat de eerste trein die passeerde een niet al te snel rijdende goederentrein was BREDA. Het conflict, dat was ont staan bij het Nederlands wetenschappelijk instituut voor toerisme te Breda rond het ontslag per 1 juni van de directeur, dr. L. van Egeraat, blijkt te zijn opgelost. Na een bespreking van het bestuur met dr. Van Egeraat en diens raadsman is bekendgemaakt, dat dr. Van Egeraat op diens verzoek ontslag is verleend per 1 april 1967, Met de tijdelijke waarneming van het directoraat is belast de adjunct-directeur de heer A. van der Meiden. De vacature van directeur is inmiddels gesteld. Oor spronkelijk zou het ontslag 1 juni ingaan. ADVERTENTIE de harde matras met alle comfort van een zachte! (A.R.) als kandidaat genoemd, maar diens partijgenoot mr. W. Aantjes. De heer Aantjes is secretaris van de Chris telijke Aannemersbond. „De Tweede Kamerfractie van de K.V.P. zal formateur De Jong geen duim breed in de weg leggen". Dat heeft K.V.P.-fractieleider Schmelzer verklaard na een vergadering van zijn fractie. „De formateur heeft een paap suggesties van de K.V.P. gekregen, die niet als eisen kunnen worden beschouwd. Er komt geen verandering in de houding van de K.V.P. als deTormateur de suggesties naast zich neer zou leggen." In de K.V.P.-fractie is er uitvoerig over gepraat, dat het mogelijk moet zijn het vertrouwen in een bepaalde minister op te zeggen zonder een kabinetscrisis te veroorzaken. „Een minister of staatsse cretaris moet tussentijds vervangen kun nen worden als blijkt dat hij het vertrou wen dat hem is gegeven, niet waar kan maken", zo verklaarde drs. Schmelzer. Volgens hem staat de formateur ook op dit standpunt. Tijdens een mars van een aantal mili tairen van de centrale opleidingsschool voor administratief kader te Kampen zijn gistermiddag in de buurt van Oosterwol- de drie militairen door een auto aange reden en gewond. Zeer ernstig gewond werd de negentienjarige dienstplichtige soldaat D. L. Visser uit Rotterdam en minder ernstig zijn twintigjarige collega P. Vermeer, eveneens uit Rotterdam. Beiden zijn opgenomen in het Sophiazie- kenhuis te Zwolle. Lichter gewond werd de dienstplichtige soldaat A. J. H. Raaphorst twintig jaar, uit Haarlem, die thans wordt verpleegd in het kazerneziekenverblijf te Kampen. In aanwezigheid van de minister van Onderwijs en Wetenschappen, prof. dr. I. A. Diepenhorst, heeft de voorzitter van de landelijke katholieke vereniging van VHMO-leraren Sint Bonaventura, drs. H. L. C. Michielsen uit Utrecht, critiek geuit op diens beleid en op enkele aspec ten van de invoering van de mammoet wet. „De minister," zo deelde drs. Michiel sen mee op de jaarvergadering, „is tevo ren gewaarschuwd en verwezen naar de dreigende toon die de artikelen in de weekbladen van Sint Bonaventura de laatste tijd ademen, maar hem is Ook een vrije aftocht gegarandeerd omdat wij zijn bezoek toch zeer op prijs stellen." In tegenstelling tot haar zusterorganisa- Sectie op het overschot van de pasge boren baby, dat dinsdag in kranten ge wikkeld en in een plastic zak verpakt in Tilburg in het riviertje De Oude Ley is aangetroffen, heeft aangetoond dat het kind, een jongetje, kort na de geboorte door wurging om het leven is gebracht. Verwondingen rond het halsje wijzen in die richting. Ook is vastgesteld dat het kindje slechts twee dagen in het water kan hebben gelegen. In de plastic zak, die niet van alle daagse vorm was, werd een damesbroek je aangetroffen, waaop de initialen LO waren ingenaaid. Mogelijk biedt dit enige houvast omtrent de identiteit van de moeder. ties, aldus drs. Michielsen, heeft Sint Bo naventura niet gepleit voor uitstel van de overgangswet, die de eerste stap is op weg naar de volledige realisering van de mammoetwet. Sint Bonaventura is van mening dat het niet op de weg van een lerarenorganisatie ligt een belangrijke Vernieuwing van het voortgezet onder wijs uitgesteld te krijgen op grond van twijfel aan de kapitaalkracht van de staat. Verder gaat de vereniging ervan uit dat de nieuwe wet zowel de gewenste vernieuwing in allerlei opzichten als een aantal zekerheden kan brengen. „Wij mo gen de minister wel veel haar op zijn tan den toewensen als hij het gevecht bij de begroting begint. Wij zullen deze haren moeten cultiveren", aldus drs. Michiel sen. Hij zei te betreuren dat men in het onderwijs zo vaak moet constateren dat ons land in veel opzichten zo duidelijk vanuit economische motieven wordt be stuurd, en wees op de wenselijkheid van een integrale invoering van de mammoet wet. Zeer fel bekritiseerde de voorzitter het sluitstuk van de mammoetwet, de oplei ding van de leraren. Dit ontwerp houdt in dat de studieduur voor alle vakken tot de helft wordt teruggebracht en later wordt gevuld met een passend program. Voor de realisering van dit ontwerp, waarover reeds de nodige vernietigende oordelen zijn uitgesproken, is al ruimte geschapen in de overgangswet. Drs. Mi chielsen hamerde nog eens op de onaan vaardbaarheid van dit „onzalige plan" dat hij een moord op het onderwijs noem de en waartegen Bonaventura zich met alle middelen zal verzetten. Ter gelegenheid van het zestigjarig bestaan van de Koninklijke Ver eniging voor Luchtvaart is 'n samenwerking met de Marine Luchtvaart Dienst en de Koninklijke Luchtmacht op het marinevliegkamp Valkenburg een jeugdluchtvaartdaq gehouden. Op de foto van I inks naar rechts Toos Brinkman, Marga Doo- deman en Rina Neele met een ma- rinehoófddeksel op voor een Nep tune op Valkenburg. De Amsterdamse politie speurt naar drie mannen, die een grote tapijtfirma op het Rokin in de hoofdstad voor bijna 22.000 hebben opgélicht. Na anderhalf uur keuren kochten zij in de zaak tien Perzische tapijten, waarvoor zij een post cheque in betaling gaven, die, naar later bleek, ongedekt was. De drie mannen zijn met de tapijten verdwenen in een zwarte Fordauto, kenteken EG 18-02. In het Sint Bonifatiusziekenhuis te Lich tenvoorde is de 26-jarige J. H. Th. Wieg- gers overleden, die zondag betrokken was bij een verkeersongeval in de gemeente Wisch (Gld). De 59-jarige P. van Haelst uit Kiel- drecht (België) is bij een frontale auto botsing nabij Terneuzen om het leven gekomen. Stadsschouwburg, vandaag en vrijdag 20 u.: Nieuw Rotterdams Toneel met „Mada me Princesse" van Félicien Marceau. Re gie: Pim Dikkers. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 19 en 21.15 u.: „The Professionals'', 14 j. Frans Hals, 19 en 21.15 u.: „Some like it hot", 18 j.; vrijdag 23.30 u.: „FBI, afdeling moordzaken", 18 j. Lido, 14, 19 en 21.15 u.: „Een miljoen jaar geleden", 14 j Luxor, 14, 19 en 21.15 u.: „De hete zon", 14 j. Minerva, 14.30 u.: „Tom en Jerry Festi val", a.l.20 u.: „Boccaccio", 18 j. Rembrandt, 14, 19 en 21.15 u.: „Liefdes bekentenissen", 18 j. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „Revolvers voor het recht", 14 j. Studio, 14, 18.45 en 21.15 u.: „Wie is bang voor Virginia Woolf?", 18 j. TENTOONSTELLINGEN Artificia (Binnenweg, Heemstede): Ex positie van werk van Rob Clous en Nico Betjes. Dagelijks, behalve 's zondags en 's maandags, geopend van 9.30 tot '8 u. In 't Goede Uur (Nieuwe Kerksplein): Expositie van werk van Agnes Becker. Dagelijks van 10 tot 18 u. en 20 tot 22 u. Zondag van 14 tot 17 u. en 20 tot 22 u. De Ark (Nieuw Heiligland): Expositie van werken van G. A. Andréa. Dagelijks van 10 tot 20 u. Op dinsdag gesloten. Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): ADVERTENTIE Ooelstraat 5» - Haarlem - Tel. 1JIJ2 Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 u. Zondags 13 tot 17 u. Vleeshal (Grote Markt): Expositie van grafische kunstenaars. Dagelijks van 10 tot 17 u. Op zondag en feestdagen van 13 tot 17 u. Tot 2 april. Vishal (Grote Markt): Expositie van collages, grafiek en tekeningen van Kees Okx. Dagelijks van 10 tot 17 u. Op zondag en feestdagen van 13 tot 17 u. Tot en met 16 april. Museum Van Looy (Kamperlaan): Ex positie van werken uit de Haagse School en van Boot en zijn leerlingen. Dagelijks van 10 tot 17 u. en op zondag en feest dagen van 13 tot 17 u. Woonhuis Jacobus van Looy, geopend op donderdag van 10 tot 12.30 en 13.30 tot 17 u. Zon- en feestdagen van 14 tot 17 u. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunstnij verheid. Dagelijks, behalve maandag, ge opend van 10 tot 12.30 u. en van 13.30 tot 17 u. Galerie T (Bakenessergracht 67j: Gra fiek van Wout van Heusden. Dagelijks van 11 tot 17 u. Zondags van 13 tot 17 u. Tot 2 april. Teylers Museum (Spaarne 16): Ten toonstelling van tekeningen, waaronder werken van Goltzius, Rembrandt en Michelangelo. Tot 1 juni. Permanente ex positie van schilderijen, fossielen, mine ralen en historische natuurkundige in strumenten. Geopend op werkdagen, be halve maandag van 10 tot 17 u. De eerste zondag van de maand van 13 tot 17 u. DIVERSEN Keukenhof, Lisse. Tot half mei van acht tot een half uur na zonsondergang: voor jaarsbloemen. Poppentheater Merlijn (Hasselaersplein 35), vrijdag 14.30 u.: „Prins Dadeltje". Muziekzaal Brinkmann (Grote Markt), vrijdag 20 u.: Lezing door H. Th. Achter berg over „Het bloemenland Meinau in de Bodensee". Waagtaveerne (hoek Spaarne-Damstraat) vrijdag 21 u.: Cobi Schreijer met haar in ternationaal programma. Gast: „David, the red singer uit Eliat". DONDERDAG 30 MAART City, 20 u.: „Gisteren, vandaag en mor gen". VRIJDAG 31 MAART City, 20 u.: „Boeing, Boeing". Stadsschouwburg, 20 u.: „De whisky-ka ravaan". Felison, Heidestraat 45, IJmuiden-Oost, 20 u.: Opening expositie werken van Karei Appel; de tentoonstelling duurt tot en met 23 april en is geopend op dinsdag en vrij dag van 19 tot 21 uur en zaterdag en zon dag van 14 tot 17 uur. Pieter Vcrmeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 uur. DONDERDAG 30 MAART Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „Scan- dali Nudi Striptease-danseressen ge vraagd". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Duel in Diable". Galerie Boumans, Breestraat 122, Ten toonstelling van werken van Hubert van Lith, geopend van 9-12.30 en 13.30-18 uur. Huize „Westerhout", 11-16 u.: bazar ten bate van de Stichting Recreatie Bejaarden. VRIJDAG 31 MAART Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „Scan- dali Nudi Striptease-danseressen ge vraagd". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Duel in Diable". W.B. Theater, 20 u.: „De wraak van El Tigro". Galerie Boumans, Breestraat 122, Ten toonstelling van werken van Hubert van Lith, geopend van 9-12.30 en 13.30-18 uur. Huize „Westerhout", 14-21 u.: bazar ten bate van de Stichting Recreatie Bejaarden. ADVERTENTIE Burgemeester. De heer G. Wolters, bur gemeester van Heerewaarden, is tevens benoemd tot burgemeester van Rossum. Dronken achter het stuur. Een jaar en drie maanden celstraf en vijf jaar ont zegging van de rijbevoegdheid is ge- eist tegen een 30-jarige betonwerker uit Maastricht, die op 3 januari met zijn auto een ongeluk had veroorzaakt waar bij de bestuurder vön een tegemoetko mende auto om het leven was geko men. De betonwerker was ernstig on der invloed van drank geweest. Hoogheemraad. Tot hoogheemraad van het hoogheemraadschap Amstelland is benoemd de heer S. N. Heemskerk te De Kwakel (gem. Uithoorn). Ook op zaterdag. Met ingang van 1 april zullen alle parkeermeters in Amsterdam ook op zaterdagen van 8.00 tot 18.00 uur in gebruik gesteld worden. Deze maatregel is noodzakelijk geworden door de steeds toenemende verkeers drukte op zaterdagen in de Amsterdam se binnenstad. Nieuw veilinggebouw. Prins Claus heeft het nieuwe, bijna vijf miljoen gulden kostende gebouw van de coöperatieve vruchtenveiling „Zeeuwsch-Vlaande ren" in Terneuzen officieel geopend. Boerderijbrand. In Yerseke is de boer derij van de familie Rentmeester door brand verwoest. Ook enkele landbouw machines, een traktor en een auto gin gen in vlammen op. De brandweer wist het woonhuis te behouden. Enkele koeien konden met moeite worden ge red. (Van onze correspondent) HEDEL Een 41-jarige veehouder uit Hedel in de Bommelerwaard heeft in een vlaag van bewustzijnsvernauwing zijn 71- jarige moeder in een put achter haar wo ning verdronken. Het drama heeft zich op tweede paasdag afgespeeld na een voorspel, dat zich ge durende vele jaren heeft voortgesleept. De bejaarde weduwe behandelde -sinds de dood van haar man in 1948 de zoon als een kleine jongen, die ondanks zijn leef tijd voor alles toestemming moest vragen. De vrouw gebruikte de man, die de lagere landbouwschool heeft doorlopen, in feite als slechtbetaalde werkkracht voor de kleine boerderij, die aan de Winkelseweg even buiten Hedel ligt. Voor zijn werk kreeg de man van de als een despoot heersende de moeder vier gulden zakgeld per week. Daarvan moest hij zijn brom fiets laten rijden en las hij (oorlogs)- boeken. Een meisje kon hij zich niet per mitteren. ADVERTENTIE de harde matras met alle comfort van een zachte! WWWMMWMWWWWWWVWMWMWWWMIUWMVWWWWWWWW WWWAAAAAAAAAA/WWHWWUWWWWWWWWWWWWU Het KNMI deelt mee: Een depressie, die vanochtend ten wes ten van Midden-Noorwegen lag, verandert weinig van plaats. Aan de zuidflank van dit druksysteem blijft met noordwestelij ke winden de aanvoer van tamelijk koude en onstabiele lucht naar onze omgeving voortduren. In het weertype komt dan ook geen noemenswaardige verandering, zodat het wisselend bewolkt blijft met plaatselijk enkele buien. Randstoringen van de depressie kunnen de buiïgheid bij ons tijdelijk doen toenemen, waarbij de wind veranderlijk wordt. Het blijft vrij koud voor de tijd van het jaar. WEERR4PPORTEN Maximum- en minimum M J temperaturen ■a-S iS 5 S tinnen- en buitenland O SS ËS Den Helder regenbui nno 7 4 Ypenburg regenbui w 8 4 Vlissingen half bew. wnw 8 5 Eelde regenbui z 8 2 De Bilt regenbui w 9 3 Twente zw. bew. zzw 7 1 Eindhoven half bew. zw 9 2 Z.-Limburg zw. bew. zw 9 1 Helsinki sneeüw zzo 3 -1 Stockholm zw. bew. z 5 1 Oslo zw. bew. zo 6 0 Kopenhagen zw. bew. wzw 6 3 Aberdeen regenbui wzw 8 -0 Londen onbewolkt w 11 -1 Amsterdam regenbui w 8 3 Brussel zw. bew. zw 10 1 Luxemburg onbewolkt w 9 -2 Parijs half bew. windst. 10 -1 Bordeaux zw. bew. windst. 12 2 Grenoble zw. bew. windst. 11 2 Nice onbewolkt n 19 7 Berlijn onbewolkt ZW 10 0 Frankfort half bew. z 11 0 München licht bew. zzw 7 -2 Zurich zw. bew. nnw 7 -3 Genève zw. bew. wzw 9 -1 Locarno onbewolkt nno 15 0 Wenen geh. bew. wnw 9 2 Innsbruck zw. bew. W'indst. 8 -1 Belgrado motregen nnw 20 8 Athene half bew. n 18 11 Rome zw. bew. ozo 14 10 Barcelona half bew. nnw 15 5 Madrid half bew. w 12 3 Mallorca licht bew. windst. 14 6 Vrijdag 31 maart Zon op 6.19 uur; onder 19.11 uur. Maan op 1.48 uur; onder 8.45 uur. Hoog en laag water in IJmuiden Donderdag 30 maart Hoog water 6.30 uur en 18.55 uur. Laag water 2.16 uur en 14.44 uur. Vrijdag 31 maart Hoog water 7.17 uur en 19.45 uur. Laag water 2.57 uur en 15.24 uur. Het hoog en laag water te Zandvoort is 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden.

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 2