Drie debutanten in Nederlands elftal\ doet niet mee Kessler koos veel gepasseerde defensie v. Leeuwen, De Zoete, Mulder MULDER VOOR 'T EN NUNINGA EERST SAMEN T rainers toto-tips Ada Kok weer oppermachtig Nederlands volleybalteam had-de grootste moeite met fel spelend België Wijk aan Zee kreeg twee winstpunten in mindering tegen autobuikjes fris in de mond aan titelstrijd Klaas Balk op dreef in Alkmaar Eerste rit ronde van België voor Belg Van Dromme Belgische club vervangt Frankrijk Jan van Ispelen in boksfinale tegen sterke Aloserij WOENSDAG 5 APRIL 196 7 17 ■fck, SSi I Studentenelftal verloor Zware straf betekent practiseh degradatie Samenstelling van dameshockeyploeg Aspirantenrecord voor Yv. van Kuilenburg Volleybalprogramma Sport in het kort (Van onze speciale verslaggever) Een bange vraag beheerst het Europe se bekerduel van oranje tegen Oost-Duits- land. Mag men eAi defensie, die ais clubmoot in 29 competitiewedstrijden wel geteld 52 doelpunten tegen zich zag scoren, vrijwel in haar geheel als verde- digingsbastiljon in het nationale elftal plaatsen? Een vraag, die sedert gister middag zes uur, toen een wat bezorgde Georg Kessler na een laatste training de opstelling van de Nederlandse formatie prijsgaf, velen bezighield. Had men vrij algemeen op het debuut van de onverzettelijke Spartaan Hans Eykenbroek naast captain Daan Schrij vers gerekend, de KNVB-coach heeft er kennelijk anders over gedacht. Naast de offensief ingestelde Ajax-verdediger Wim Suurbier plaatste hij drie PSV-ers op een rij: Miel Pijs, Daan Schrijvers en Peter Kemper. En men behoeft slechts één-blik op de huidige competitieladder van onze eredivisie te werpen om vast te stellen, dat het deze verdediging dit seizoen be paald niet naar den vleze gaat. Kessler had er, zoals vrijwel immer, een Duits ge tint antwoord op: „Nadat in 1954 FC Kai- serslautern in een kampioenswedstrijd met 5-1 van Pirmasens verloren had, koos coach Sepp Herberger niet minder dan vier achterspelers van die club. U kent de gevolgen: „West-Duitsland werd er wereldkampioen mee." Een buitengewoon slagvaardige reactie, dat wel, maar toch allerminst geruststellend. In zijn totaliteit een nogal wat merk waardige formatie, die zelfs onder spe lers en reserves de nodige verwondering heeft gewekt. Goed, Ben Muller, die gis termiddag na een inspannende training persoonlijk voor de eer bedankte om dat zijn paars gekleurde linkerdijbeen hem nog immer belet voluit te sprinten, was niet beschikbaar, maar voor het overige waren alle oranje-kandidaten, de enigs zins overdreven pessimistische voorgevoe lens van Kessler ten spijt, volledig fit. De opstelling van het Nederlands elftal luidt: Doel: Tonny van Leeuwen (GVAV); Achter Wim Suurbier (Ajax), Miel Pijs, Daan Schrijvers en Peter Kemper (allen PSV); Midden: Henk Groot (Ajax) en Piet de Zoete (ADO); Voor: Sjaak Swart (Ajax) ,Jan Mulder (Anderlecht), Klaas Nuninga en Piet Keizer (beiden Ajax). ADVERTENTIE oxx -. V XX s S8SS v:S3? (Van onze wielermedewerker) Op de Alkmaarse wielerbaan werden dinsdagavond voor de tweede keer „po- pulaires" gehouden en daarbij had vooral de Badhoevedorper Klaas Balk veel suc ces bij de amateurs. Hij won twee sprints van de Australiër K. Norris, zegevierde in een afvalrace vóór Keyzer en Jonker èn besliste ook een wedstrijd over tien kilometer in zijn voordeel. In de voor laatste ronde van deze rit demarreerde Marcel Pennings (Nieuw Vennep) uit alle macht, pakte bijna vijftig meter, maar werd na een adembenemende spurt toch nog op het nippertje door Balk ge klopt. Uitslag: 1. Balk, 2. Pennings, 3. Jonker, 4. Norris. Een klassementswed strijd leverde een»zege op voor Jonker met Leo v.d. Berg (Noordwijk) als twee de en Pennings als derde. Een ploegachtervolging werd gewonnen door de „Bollenstrekers" Herman Zuider duin, Leo v.d. Berg en Ben van Leeuwen met de Zaankanter Cees Stam in 5.25.2 Zij bleven Jan Rol, Bakker, Wagenaar en Pennings met een achttal meters de baas De winnende ploeg mag volgende week dinsdagavond rijden tegen de selectie- ploeg van bondscoach Jan Derksen. In de wedstrijden voor nieuwelingen voerden de Haarlemse renners de boven toon. Pim Moerkerk won de afvalrace vóór Jan Oosterbeek (Halfweg) en Ma ter, terwijl Jack Groeneveld een wed strijd over vijf kilometer won. Hij de marreerde in de laatste ronde en bleef Kotterer met twintig meter verschil de baas. De Heemstedenaar Frank Schutter kwam op de derde plaats en Pim Moer kerk werd vijfde. VOETBAL. Eintracht Frankfurt en Burnley hebben dinsdagavond in Duits land tegen elkaar gelijkgespeeld (1-1) in de eerste wedstrijd voor de kwartfinales van het toernooi om de jaarbeursbeker. De debutanten Van Leeuwen (l.), De Zoete en Mulder (T.) drukken elkaar de hand na hun verkiezing. (Van onze speciale verslaggever) Het Nederlands elftal, dat vanmiddag in het Leipziger Central stadion tegen Oost-Duitsland aantreedt, kent twee debu tanten. Of eigenlijk, twee-en-een-half. Speelden doelman Tony van Leeuwen en midvoor Jan Mulder nog nimmer in het oranjeshirt, de slanke ADO-er Piet de Zoete mag zich sinds 18 september van het vorige jaar in Wenen reeds internatio nal noemen, toen hij als vervanger voor Bennie Muller het laatste kwartier van de interland tegen Oostenrijk mee maak te. „Maar tegen Oost-Duitsland wordt het toch pas een echte interland-wedstrijd voor mij", vertelde de 23-jarige Haagse sportleraar enthousiast. „Natuurlijk vind ik het jammer voor Bennie Muller, dat hij door een blessure zijn plaats aan mij verloor, maar dat wil natuurlijk niet weg nemen dat ik voor een vaste positie in het oranjeteam ga knokken" De Zoete, die na zijn ClOS-opleiding heilgymnastiek en massage studeerde ik heb er verleden week examen voor gedaan, maar zenu wachtig over de uitslag behoef ik niet te zijn, want die komt pas in september" begon zijn carrière bij de Haagse ama teurclub Loosduinen. WW, dat eerst Klaas Nuninga aan het betaalde voetbal verloor en dat twee sei zoenen geleden zijn nieuwe troetelkind Jan Mulder naar Anderlecht zag ver trekken, had evenmin als de betrok kenen zelf kunnen voorspellen, dat deze beide ex-clubgenoten nog eens naast el kaar in het oranjeteam zouden spelen. „Dat is inderdaad nog nooit gebeurd. Ik heb wel tegen Klaas gespeeld maar nim mer samen met hem. Nee, nog nooit. Ik vind het natuurlijk geweldig, maar toch had ik in mijn hart nog liever gewacht op de interland tegen België. De vele wed strijden met het militaire team en met Anderlecht zijn me bepaald niet in m'n kouwe kleren gaan zitten. Ik ben moe. Verleden week, toen ik voor de eerste maal in Jong Oranje speelde, ging het nog wel, maar afgelopen zondag in de competitiewedstrijd tegen Racing White was ik eenvoudig nergens", aldus de 21 jaar geleden in Bellingwolde geboren noorderling. Al te zwaar moet men ech ter aan deze veronderstelling niet tillen, want met 20 gescoorde doelpunten neemt Mulder ook dit seizoen weer een voor aanstaande plaats in op de lijst der Bel gische topscorers. Is Jan Mulder volkomen onverwacht het selecte groepje der oranje-kandidaten binnengeslopen, GVAV-doelman Tony van Leeuwen heeft reeds tienmaal als reserve van het Nederlands elftal naar zijn voor ganger Pieters Graafland zitten kijken. De uit het Goudse ONA, via Sparta, vier seizoenen geleden naar Groningen ver huisde vertegenwoordiger in voetbalschoe nen, was wellicht juist daarom zo ver heugd met zijn première in het Neder lands elftal. „Natuurlijk, nadat Pieters Graafland voor deze trip was afgevallen, had ik er al zo'n beetje op gerekend. Maar het blijft toch altijd een onzeke re zaak. Mijn vroegere Sparta-clubgenoot Pim Doesburg verkeert momenteel in glanzende vorm. En ik heb het zondag in de bekerwedstrijd tegen Go Ahead echt niet zo best gedaan". Van Leeuwen is overigens met een na lange afwezigheid weer in het oranjeteam teruggekeerde Henk Groot de enige international, die eerder tegen een Oostduitse selectie aantrad. Was de Ajacied in 1961 reeds in het Leipziger Central stadion present bij de toen in een 1-1 uitslag eindigende interland tegen de D.D.R.-formatie, Van Leeuwen verdedigde verleden jaar in Dessau het doel van Jong Oranje, dat toen kansloos door de Oostduitse jeugd naar een 3-1 nederlaag gespeeld werd. „Bikkelharde jongens zijn het. Ik bereid me dan ook op alles voor. Want juist in een wedstrijd, waarin je als doelverdedi- ger veel werk op te knappen krijgt, groei ik meestal naar mijn beste vorm." Imre Rietveld zal ook dit jaar geen Nederlandse kampioene badminton kun nen worden. In 1966 nam zij op dokters advies niet deel. Ditmaal heeft zij haar inschrijving teniet gedaan, omdat zij een dag na de nationale kampioenschappen (op 15 en 16 april in Amsterdam) in het huwelijk treedt met de Deense badminton- speler Knud Nielsen. Het ziet er naar uit, dat Agnes Geene in Amsterdam voor de derde achtereenvolgende maal Nederlands kampioene wordt. De Nederlandse kampi oenschappen hebben overigens aan be langrijkheid gewonnen. In het heren en kelspel met de vier geplaatsten Huub van Ginneken, Ruud van Ginneken. Her man Leidelmeyer en Boudewijn Ridder komen 55 spelers uit. In het dames enkelspel zijn 21 deelneemsters. Er staan voor het toernooi aan de Van Hogendorp- laan in totaal 155 partijen op het program- I ma. Gisteren is de ronde van België voor beroepsrenners van start gegaan. Sinds 1945 is er slecht één Nederlander in ge slaagd de ronde op zijn naam te brengen, namelijk Peter Post, die in 1963 de over winning behaalde. De meeste cracks zo als Gimondi. Planckaert, Janssen, Post, Van Looy, Seis, Stablinski en Poulidor beschouwen de ronde als een goede trai ning voor de wegwedstrijd Parijs-Rou- baix, die voor zondag op het programma ctaat. De Belg van Dromme won de eerste etappe. De uitslag luidde: 1. Van Dromme (Belg.) 5.49.50 (met bonificatie 5.49.20); 2. Van Springel (Belg.) z.t. (met bon. 5.49.35); 3. Preziosi (It.) z.t.; 4. De Wolf (Belg.) z.t.; 5. Coppens (Belg.) z.t.; 6. Denson (G.B.) 5.49.53; 7. W. Plancaert (Belg.) 5.50.23; 8. Zandegu (It.) z.t.; 9. Huysmans (Belg.) z.t.; 10. Ottenbros (Ned.) z.t.; 15. Gimondi (It.) z.t.; 17. Al- tig (W.-Dld.) z.t.; 20. Den Hartog (Ned.) z.t.; 24. Van Looy Belg.) z.t.; 25. Janssen (Ned.) z.t.; 26. Poulidor (Fr.) z.t.: 29. Post (Ned.) z.t.; 46. De Roo (Ned. 5.50.57; 50. Schroder (Ned.) 5.58.52; 98. Leyten (Ned.) 6.14.30. (Van onze sportredactie) De heren De Visser en Gosen gaven elkaar in de veertigste aflevering van onze toto-tips niets toe. Beiden voor spelden van zeven wedstrijden de juis te uitslag. De Telstar-oef enmeester houdt mei vijf punten voorsprong op zijn naaste concurrent de beste kansen op de twee kaartjes voor Wembley als daar de finale voor de Engelse beker gespeeld wordt. De Vos van RCH bracht het tot vier punten en trainer Klijn van EDO tot vijf. De stand bij de toto-tips is nu: De Visser 234. Go sen 229, De Vos 215 en Klijn 200. Mocht De Visser er inderdaad in slagen het reisje naar Engeland te be machtigen, dan zou dat een aardige beloning zijn voor de kommervolle tijd die de Velser oef enmeester op het ogenblik doormaakt. Want Telstar zit diep in de problemen. Financieel zal de thuiswedstrijd tegen Ajax wellicht voor wat opluchting kunnen zorgen, maar de positie op de ranglijst zal er waarschijnlijk niet beter op worden. Gelukkig kon Telstar zich via vijf feilloos genomen strafschoppen plaat sen voor de tweede bekerronde. Dat is een succesje voor De Visser. Hij laat de spelers regelmatig in de vorm van een onderlinge competitie strafschoppen nemen. De verliezers van deze strafschoppenwedstrijd wor den aan het eind van de training „be straft" met een extra rondje rond het speelveld. De voorspellingen.van de deelnemers voor toto 41 zijn: TelstarAjax 3 2 2 2 GVAVFeijenoord1 1 2 2 Fortuna '54Go Ahead 2 2 2 2 ADO—DOS 1 1 1 1 XerxesWillem II1 1 1 3 ElinkwijkPSV 1 1 2 3 NACSittardia 1 1 3 2 FC Twente—Sparta 2 2 2 3 DWS—MW 1 1 1 1 ZaanstreekDen Bosch ..3 3 3 1 VolendamVitesse1 1 1 1 WageningenVVV3 1 1 3 De GraafschapSW 1 1 1 1 Met Israel zal Nederland dat België met moeite versloeg donderdagavond in de Amersfoortse sporthal gaan uitmaken wie zich volleybal-kampioen van West- Europa mag noemen, want dat West- Duitsland vanavond te Wolvega een spaak in het wiel gaat steken door middel van een zege op Israel is niet aan te ne men. Aangezien de Nederlandse formatie vanavond te Oss aantreedt tegen de voor Frankrijk ingevallen Belgische hoofdklas ser Hoevoc kan er wat Nederland betreft niets meer gebeuren, want de voorname lijk uit Polen en Joegoslaven bestaande ploeg uit Genk, doet buiten mededinging mee. Dat duel is dus ook niet interessant en de t.v. zal vanavond in tegenstel ling tot eerdere berichten verstek la ten gaan. In plaats daarvan herhaalt de N.T.S. de hoogtepunten uit de voetbal wedstrijd Oost-Duitsland-Nederland. Nederland dus zeker in de finale, maar dat heeft aan de bekende zijden draad ge- Het Nederlandse studentenvoetbalelftal heeft dinsdag in Londen met 1-3 verloren van een Brits studententeam. Het enige Nederlandse doelpunt werd drie minuten voor rust door rechtsbuiten Desar uit een strafschop gescoord. (Van onze sportredactie) De strafcommissie van de KNVB heeft Wijk aan Zee voor de moeilijkheden door twee spelers veroorzaakt in de uitwed strijd tegen DSS, zondag 26 februari in Haarlem gespeeld en negen minuten voor het einde bij een 1-1 stand door arbiter Kramer gestaakt, fors aangepakt. De club uit de badplaats van Kennemerland kreeg niet alleen een geldboete, maar ook twee winstpunten in mindering en dat bete kent vrijwel zo goed als zeker degradatie voor Wijk aan Zee. De betreffende spe lers waren al eerder door het eigen be stuur geschorst tot 1 januari 1968 en kre gen nadien van de KNVB nog eens straf fen opgelegd van acht en tien wed strijden. Door het in mindering brengen van de twee winstpunten aan Wijk aan Zee, is Hoofddorp Boys in de vierde klasse C van west 1 in veiligheid gekomen, heeft Bloemendaal in zijn laatste wedstrijd aan een gelijkspel voldoende en moet Onze Gezellen uit drie wedstrijden twee pun ten behalen om Wijk aan Zee voor te kunnen blijven. In de vierde klas degra deert alleen de laatste club van de rang lijst. Het bestuur van Wijk aan Zee moest zich nog nader beraden over de strafop legging en men kon ons dan ook nog geen commentaar verstrekken. Mocht het voor de competitie van belang zijn, dan moet Wijk aan Zee de resterende negen minu ten van de uitwedstrijd tegen DSS alsnog uitspelen met tien man. De stand onderaan de ranglijst is nu: Kinheim 18-16; Hoofddorp Boys 17-15; Bloemendaal 19-14; Onze Gezellen 17-13; Wijk aan Zee 18-10. Alle clubs spelen twintig wedstrijden. De kansen voor Wijk aan Zee om de dans te ontspringen zijn dus wel miniem geworden. hangen, want België heeft het de oranje mannen heel lastig gemaakt. Eigenlijk te gen de verwachting in, want na de 3-0 nederlaag tegen Israel verwachtte men niet veel van de Belgen meer. Maar Ne- derland-België op volleybal-gebied is zoiets als vroeger de voetbalduels tussen de bei de landen. Zelfs een 2-0 achterstand deer de de atletische Belgen niet en met be wonderenswaardige souplesse streden de Rode Duivels terug. In 22 minuten greep Nederland, dat de ex-Almeloër Harry Veldhuys in plaats van Hans Valkenburg in de gelederen had de eerste winst: 15-13 en nog eens 22 minuten later leek Nederland via nog maals 15-13 op rozen te zitten. Leek, want zoals zo vaak gebeurt geloofde men het wel. Het Belgische blok sloot steeds beter en Hans Jansen, Jan Willem Mulder en Harry Veldhuys zagen hun smashes steeds minder op de grond belanden. Het werd 1-2 en zelfs 2-2. Henk Blok nam geen risico meer. Zijn basis-ploeg kreeg vijf minuten rust en dat bleek ruim voldoende voor een niet te stuiten offensief. Valkenburg en Mulder hervonden hun vorm en omdat Veldhuys nu langs de kant stond werden de set ups meer verdeeld. Bram Vermeulen sleepte de ploeg met zijn enthousiasme omhoog en hoe goed de Belgen ook ver dedigden, altijd weer kwam de Nederlan der als winnaar uit een rallye te voor schijn. Na precies 17 minuten en een to taal van 117 minuten zuivere speeltijd konden 6 dolgelukkige oranjehemden aan een vreugdedans beginnen. De toeschou wers waren, ondanks dat het woensdag was geworden, gebleven. Zelden werd een 15-12 setzege met zoveel vreugde be groet. Israel bleef in Groningen Italië met 3-2 de baas (12-15, 7-15, 15-13. 15-8 en 15-6). De stand in de finalepoule luidt Nederland 3 3 0 6 9-2 161-117 Israel 2 2 0 4 6-2 109- 75 België 3 1 2 4 6-7 134-162 Italië 2 0 2 2 2-6 93-155 W.-Duitsland 2 0 2 2 1-6 64- 97 De overige uitslagen: Zwitserland Oostenrijk selectie 1-3, Ned. militair team Engeland 3-0, FinlandNed. jeugd 3-2. De Nederlandse dames hockeyploeg, die zaterdag in Amstelveen tegen Engeland speelt, is als volgt samengesteld. Doel: José Stoots (EMHC), achteiAn neke Staring (BDHC) en Len Nolte (EMHC), midden: Annetje Braat (Kivi- ten), Fuus Verloop (SCHC) en José Poel mans (Rapidity), voor: Wien v. d. Oord (Quick), Janneke van 't Het (Be Fair), Liesbeth Lieve (BDHC), Loes Seelen (Venlo Girls) en Rietje Kuper ('s-Herto- genbosch). Reserves: Marijke Alsbach (Laren) en Hêleen van Rooy (Voordaan). Ada Kok, wereldrecordhoudster en Euro pees kampioene heeft dinsdag bij groots opgezette zwemwedstrijden in Leningrad eens te meer haar superioriteit bewezen. Het Amsterdamse meisje won de 100 me ter vlinderslag in 1 min., 6.7 seconden en was daarmee ruim twee seconden sneller dan Heike Hustede, die ook bij de Euro pese kampioenschappen in Utrecht als tweede aantikte en ditmaal 1.08.9 noteer de. De Zweese Ingrid Gustavsson werd derde met 1.09.9. Nel Bos, die op de eer ste dag met 1.03.2 de 100 meter vrije slag op haar naam had gebracht, viel op de vlinderslag enigszins tegen. Zij finishte als zesde in 1.11.8. Nog enkele Nederlandse meisjes had den zich 's morgens geschaard onder de 48 van de 261 deelneemsters op de tweede dag, die de finales bereikten. Betty Heu- kels leverde daarbij een verwoed gevecht op de 200 meter wisselslag, maar viel in de slotfase sterk terug. Zij eindigde als vijfde in 2.40.1, ruim vier seconden boven de limiettij d van het Nederlands record op dit nieuwe nummer. De 200 meter wis selslag werd gewonnen door de Russische Svetlana Babanina in 2.34.7. Van de ove rige Nederlandse meisjes werd Klenie Bimolt zesde op de 100 meter schoolslag in 1.22.1 (eerste wereldrecordhoudster- Galina Prozumenschikova met 1.16.4), eindigde de Heemsteedse Yvonne van Kuilenburg, die op de 200 meter met haar 2.22.2 een nieuw Nederlands aspiranten record vestigde, als vierde op de 400 me ter vrije slag in 5.06.4 en werd Coby Sik- kens derde op de 200 meter rugslag in 2.34.6. De Nederlandse heren hadden minder Jan van Ispelen bokst maandag in Rot- dam in de finale middengewicht van de Nederlandse bokskampioenschappen te gen Nico Aloserij uit Amsterdam. De Haarlemmer Van Ispelen versloeg gister avond in de halve finale Ben Wiggeraad uit Den Haag op punten. De halve finales van het Nederlands kampioenschap werden gehouden in Utrecht, waar voor het eerst sinds dertig jaar weer gebokst mocht worden. Alose rij maakte daar de meeste indruk door zijn tegenstander Steindl al in de eerste ronde voor tien tellen neer te halen. Het programma voor de finales van de Nederlandse kampioenschappen op 10 april in de Rivièrahal in Rotterdam ziet er als volgt uit: Vlieggewicht: geen deelnemers. Bantamgewicht: Huppen (Amsterdam) moet een prestatiepartij boksen. Vedergewicht: Kloppert Rotterdam)- Te Paske (Amsterdam). Lichtgewicht: Vos (Amsterdam)-Doorn bosch (Den Bosch). Licht wel tergewicht: Dekkers (Den Bosch)-Schulte (Amsterdam). Weltergewicht: Roossien (Groningen)- Kookmees (Rijswijk). Zwaarweltergewicht: Schregardus (Amsterdam)-Thomassen (Maastricht) Middengewicht: Van Ispelen (Haar lem)-Aloserij (Amsterdam). Halfzwaargewicht: Lubbers (Amster dam)-Netten (Den Bosch). Zwaargewicht: Heijne Zaandam)-Wal- da (Amsterdam. succes. Op de 100 meter rugslag maakte de Amsterdammer Rinus van Week wel iswaar een voor Nederlandse begrippen redelijke tijd (1.04.7) maar daarmee kon hij zich toch niet voor de finale plaatsen. Ook op de 400 meter vrije slag redde Van Beek het niet. Met 4.39.4 belandde hij samen met de Utrechter Johan Schans (4.42.0) ver in de achterhoede. ADVERTENTIE Zodra u de frisse en zuivere smaak van dubbel gezuiverde Doublemint proeft merkt u hoe koel en aangenaam Doublemint uw mond en adem houdt. Koop vandaag nog een pakje Doublemint - plezier voor twee - en ondervind zelf hoe Doublemint uw smaak ver frist. (Van onze volleybalmedewerker) Van de volleybalwedstrijden die van avond in de Kennemer Sporthal voor de afdelingscompetitie worden gespeeld, springen uit de ontmoetingen voor de eerste klasse heren HSVC-HVS 2 (aanv. 19.00 uur) en Gios-OVRA (aanv. 19.45 uur). Heren: FES 3-Alliance 4, VCM-VCIJ 2, Triumph 2—DES, HSVC 3—PSVH 2. VCIJ 4—OVRA 7, De Blinkert— PWN, PSCH-Energie, Triumph-OVRA 4, DSS 2-Gios 3, HSVC-HVS 2, Gios-OVRA, Alliance 2-FES, OSS 2-de Blinkert 2, OSS- Alliance 5. Dames: Velox-VCIJ, Gios-Vesmia, JBS- de Blinkert, Triumph-die Raeckse 5, Top- score-Alliance 2, Alliance 3-DSS 3, OVRA 3-Triumph 2, OVRA 2-VCM, FES 2-OSS 2, OSS-HBC. TENNIS. Het weekeinde voorafgaande aan de Davis Cup-wedstrijd Nederland Zuid-Afrika dus op 28, 29 en 30 april zal het Nederlandse team op een nader te bepalen plaats een oefenwedstrijd spelen tegen Griekenland. VOLLEYBAL. Levski Sofia heeft de eerste wedstrijd van het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen (dames) tegen Dynamo Moskou met 3-0 gewonnen. VOETBAL. Voor de Engelse league werd dinsdagavond één eerste divisiewed strijd gespeeld: West Ham United- Shef field United 0-2.

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 17