171 geslaagden bij Hoogovens Verenigingsnieuws uit de IJmond Feestelijke ouderavond van Clara Sternschool Twee jaar cel geëist voor beroving en mishandeling Berghaus N.V. start medio juli produktie Eis van 16 weken tegen chauffeur die op broer schoot 0<y Margo Klees kreeg telegram van de burgemeester B. Hilberts had mooiste aquarium Twee gewonden bij botsing op Haringkade Het carillon speelt Voorlichting over verkeers maatregelen Groei toerisme stagneert Zwolsman verweert zich tegen de Gulf NEDERLAND W Uw leverancier voor KOLEN en OLIE VRIJDAG 26 MEI 1967 5 Bestel nu reeds uw KINDER WAGEN BABY SERVICE V elsen-IJ muiden Beverwijk In Beverwijk **ONeh ,De wonderfiets' HAARLEMSE RECHTBANK In Beverwijk „BRANDENBURG" HAARLEMSE RECHTBANK Bondsdag van Oud-Kath vrouwen in Beverwijk Begerig Vele verschilpunten Vele uren van intensieve studie zijn voor 171 cursisten van het avond onderwijs bekroond met succes. Zij konden donderdagavond in het op leidingscentrum van Hoogovens het begeerde diploma in ontvangst nemen uit handen van ir. B. de Jonge. ADVERTENTIE Geen risico Uwerzijds en 30 tot 80 gulden voordeel. Zie ook onze speciale aanbiedingen Boxen f 24.95 Teak ledikentjes f 59.50 Beklede wiegen t 62.50 (matras cadeau). Autozitjes f 13.75 Kinderstoelen f 24.75 EDISONSTRAAT 9 TELEFOON 152 83 IJMUJDEN VRIJDAG 26 MEI Raadhuis Velsen, 20 u.: Politiek Jonge ren Contact Velsen houdt teach-in over „Het gezag". Gymnasium „Paulinum", Driehuis, 20 u.: Concert „Stem des Volks", Santpoort-Bloe- mendaal. Gem. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden, geopend van 19 tot 21.30 u.; filiaal Wijkerstraatweg 77, Velsen- Noord: 19 tot 21.15 u.; filiaal gemeentebi bliotheek en r.-k. bibliotheek in Santpoort- Noord, gebouw „Spaarnberg", Wüstelaan 79, 19 tot 21.30 u.; r.-k. openbare leeszaal en bibliotheek, Willemabeekweg 96, IJmui den, 19 tot 21 u.; filiaal r.-k. openbare lees zaal en bibliotheek in Velsen-Noord, Ban jaertstraat 13, 10 tot 21 uur. ZATERDAG 27 MEI Hervormd Jeugdhuis, Rembrandtlaan, 20 u.: Christelijke toneelvereniging „Entre Nous" speelt „De gekke dokter". Bibliotheken: De gemeentelijke openbare bibliotheken en leeszalen, de filialen in Velsen-Noord, Santpoort-Noord en Wil- lemsbeekweg in IJmuiden zijn geopend van 10 tot 12.30 uur. VRIJDAG 26 MEI Creatief Centrum, Hoflanderweg 104 Koperwerk o.l.v. Annie Bruggert door Kennemerstaten. Sportfondsenbad, Kuikensweg 84, ge opend van 20.15-21.30 uur. Ver. Openbare Bibliotheek Beverwijk- Heemskerk, Beverwijk, Hendrik Burger straat 70, volw: 15-17.30 en 19-21 u.; jeugd 15.30-17.30 u. en 19-21 u.; Arendsweg 61 volw.: 15-17.30 en 19-21 u., jeugd: 15.30- 17.30 u.; Oosterwijk, Amstelstraat 44, volw 19-21 u., jeugd: 15.30-17.30 u.; Meerestein Parmentierstraat 2, volw.: 15-17.30 u. en 19-21 u., jeugd.: 15-17.30 u.; Wijk aan Zee, De Zwaanstraat 4a, volw.: 19-21 u.; Heems kerk, Kerkweg 45, volw.: 19-21 u.; Ruys- daelstraat la, jeugd: 15.30-17.30 uur. ZATERDAG 27 MEI Creatief Centrum, Hoflanderweg 104, 14 u.: schilderen en tekenen door het St. Lucasgilde, o.l.v. J. C. Heeck. Aula Pius X-College, Büllerlaan, 19.30 u. 12e Jeugd Muziek Concours door Mij. ter Bevordering der Toonkunst. (Slotavond). Sportfondsenbad, Kuikensweg 84, ge opend van 9-10.15, 10.45-12, 12.30-13.45 en 14.15-15.30 uur. Verenigde Openbare Bibliotheek Bever wijk-Heemskerk; Beverwijk, Hendrik Bur gerstraat 70, volw.: 10-12.30 en jeugd 10 12.30 u.. Aiendsweg 61, volw.: 10-12.30 en jeugd: 10-12.30 u.; Oosterwijk, Amstelstraat 44. volw.: 10-12.30 u., jeugd: 10-12.30 u Wijk aan Zee, De Zwaanstraat 4a, volw 10-12.30 u„ jeugd: 10-12.30 u.; Heemskerk. Kerkweg 45, volw.: 10-12.30 u.; Ruvsdael straat la, jeugd: 10-12.30 u. Margo Klees uit Beverwijk, die zich momenteel voorbereidt op de internatio nale turnkampioenschappen in Amster dam, kreeg vandaag in het Slotaniahotel' het volgende aanmoedigingstelegram van burgemeester J. G. S. Bruinsma: „De ogen van Beverwijk en van Nederland zijn dit weekend vol trots en vol verwachting ge richt op jou, Margo, onze stadgenote. Doe je best en veel succes". De aquariumvereniging 'Kennemerland' hield in het wijkgebouwtje aan de Dom- melsingel in Beverwijk een ledenavond. De heer O. Hornstra, bondskeurmeester NBAT uit Den Helder, maakte daar de uitslag bekend van de in april gehouden aquarium huiskeuring. Aan de hand van kleurendia's, die door verenigingsvoorzit ter M. C. C. Stravers van de gekeurde aquaria waren gemaakt. lichtte de bondskeurmeester de behaalde resultaten toe. De eerste plaats werd behaald door de heer B. Hilberts, die met zijn aquarium van 200x40x40 centimeter een totaal van 157% punten verwierf. Dit fraaie resul taat leverde hem een wisselprijs op. De volledige uitslag luidt: 2. J. P. Zuidexwijk (156%,); 3. M. C. C. Stravers 1S3Vz4. B. Bras (153); 5. R. van Pel (1501/2)t 6. H. Westerhuys (137%) en 7. J. Rijkhoff (133"/s). Bij de beginners was de uitslag als volgt: 1. F. Weinbrecher 137"/i2. J. C. J. Meyer (133) en 3. H. Hoogstraten (115Vi). Na de pauze besteedde het be stuur aandacht aan het plan „Flora en Faunagaarde", waarvan de vooruitzichten zeer hoopgevend zijn. Een groep lief hebbers zal binnenkort een excursie maken naar een bromeliakwekerij. In het najaar verleent de vereniging medewer king aan de door de Beverwijkse Volks tuinvereniging te houden dahliatentoon stelling. Maandag 24 juli wordt de nieuwe fabriek van de N.V. H. Berghaus aan de Van Loenenlaan in Bever wijk in gebruik genomen. De ver huizing van de technische appara tuur van de oude barakken aan de Kruisweg naar de nieuwe mode ateliers gebeurt tijdens de vakantie van het personeel in de periode van 822 juli. Momenteel zijn de tegel zetters en stukadoors aan het werk om het functionele gebouw bijtijds gereed te krijgen. Voor de twee honderd personeelsleden van de N.V. betekent de aanstaande verhuizing een geweldige verbetering. In de ateliers worden alle leidingen onder de vloeren gelegd, waarmee een rommelig interieur wordt voor komen. De nieuwe fabriek, die op een terrein van ongeveer 3000 m2 is opgetrokken, heeft een nuttige vloeroppervlakte van 1800 m2. In het huidige complex aan de Kruis weg moeten de modinettes het met 500 m2 minder doen. De directie be oogt met de nieuwbouw geen uit breiding van de produktie. Wel ver wacht zij dat het produktiecijfer gunstig beïnvloed zal worden door een meer raionele opstelling van het machinepark. In het gebouw wordt een uniek verwarmingssysteem aan gebracht. In de vloer komen onge veer 1600 roosters, die warme lucht in de ateliers blazen. Op het dak werden tien ventilatoren geplaatst, die een constante temperatuur moge lijk maakt. Donderdagavond 25 mei 1967 zijn in de kantine van het Opleidingscentrum van Hoogovens de diploma's avondonderwijs uitgereikt. In totaal behaalden 171 (in 1966 165) cursisten hun diploma. Daaronder waren er 31 met het diploma L(ager) T(ecli- nisch) A(vondonderwijs), 122 met het di ploma V(oortgezet) T(echnisch) Avond onderwijs) en 18 met het diploma U(it- gebreid) T(echnisch) A(vondonderwijs). De heer J. J. M. de Reeper, chef van de afdeling onderwijs, heette alle aanwe zigen en in het bijzonder de geslaagden hartelijk welkom. Na een korte inleiding gaf hij het woord aan jhr. ir. B. de Jonge directeur produktie. De heer De Jonge, die bijzonder verheugd was allen met deze enorme prestatie te mogen geluk wensen, feliciteerde ook de bedrijven waar de geslaagde.cursisten werken met deze werknemers diekans hadden ge zien om naast hundagtaak nog verder vakonderwijs te volgen. „Wij leven in een tijd.van .snelle tech nische ontwikkeling waarin het zelfs wan neer je stationair, wilt blijven,, al nodig is om aanvullende cursussen te lopen",, aldus de heer D.e Jonge. .Hij meende ove rigens dat het. vakmanschap beslist niet te lijden heeft van de toenemende auto matisering. Het krijgt alleen een andere vorm. „De vakman kan heden ten dage met moderne hulpmiddelen sneller en be ter werken dan voorheen. Dat is geen degradatie maar een ontwikkeling". Na de uitreiking van de diploma's aan de gelukkigen voor het merendeel (168 werknemers van Hoogovens volgde de pauze waarvan iedereen druk gebruik maakte om zijn resultaten met die van de anderen te vergelijken. Tot besluit brachten nog enkele cursisten onder vloorden hoe zij £ich voelden nu het fel begeerde diploma in hpn bezit was. Een 21-jarige Beverwijkse bestuurder van een personenauto verleende donder dagmiddag omstreeks half zes op het kruispunt Middenhavenstraat-Haringkade- Eerste Havenstraat in IJmuiden geen voorrang aan een voor hem van rechts komende bestelauto, bestuurd door een 39-jarige bankwerker uit IJmuiden. Bij de aanrijding kreeg de Beverwijker been letsel en een hersenschudding. Ook de mede-inzittende, een 29-jarige inwoner van Santpoort, werd met een hersen schudding naar het Antoniusziekenhuis gebracht. Beide auto's werden zwaar be schadigd. ADVERTENTIE Willemsbeekweg 88. Tel. 1 46 27 Vraag naar onze spaarregeling De laatste ouderavond van de IJmuidense Clara Sternschool van dit schooljaar is donderdagavond uiterst plezierig verlopen. De leerlingen van deze lagere school hadden onder het waakzaam oog van diverse leerkrach ten een rijkelijk gevarieerd feestprogramma voor deze avond opgesteld- De feestelijke bijeenkomst, die plaats vond in het Hervormd Jeugdgebouw aan de Rembrandtlaan in IJmuiden, vermeldde voor de pauze onder meer een modeshow voor en door de kinderen, enkele voordrachten erf hersen gymnastiek. Het hoogtepunt van de avond een toneeluitvoering had men tot na de pauze bewaard. De ouderavond werd geopend door de voorzitter van de oudercommissie, de heer W. West, die in zijn kort welkomst woord de met de leerlingen meegekomen ouders verzocht deze avond niet te be schouwen als een kunstuiting, maar te zien als een vermakelijk geheel. Hierna zette de heer J. de Voogd, hoofd van de Clara Sternschool, in het kort het pro gramma uiteen. Het eerste optreden van de kinderen werd al direkt een groot succes. Dit was tijdens "een modeshow. De jongens en meisjes bewogen zich als volleerde man nequins over het plankier. Tijdens de fi nale van deze show ontbraken ook hier niet het bruidje en de bruidegom. De la dy-speaker tijdens de modeshow, waar van de kleding door de moeders van de leerlingen werd vervaardigd, was de tien jarige Janette Pel. Hierna volgde het optreden van een groot Nederlands artiest; althans volgens het programma. Deze artiest bleek de scholier Cor Bijleveld te zijn, die ver momd als zilveren rooswinnaar van 1967 Dorus, een play-backvertoning gaf van het bekende nummertje „Er zitten twee motten". Vervolgens was het de beurt aan Sonja 't Hart, die op treffende wijze een voordracht over kangoeroes hield. Na een spannend spelletje hersengymnastiek volgde een vocaal optereden van Marja Stam, Jet Dijkhuizen en José Sieben. Na de pauze werd het toneelstuk in drie bedrijven van Jan Naayken „De wonder fiets" door een aantal amateurtoneelspe lers in de dop op de planken gebracht. Deze eenvoudige intrige handelt over een drietal rovers, dat al dagen achtereen in een groot woud ronddwaalt, zonder iets te hebben gegeten. Na rijp beraad over valt het drietal een oud vrouwtje, dat in werkelijkheid een goede toverfee blijkt te zijn. Deze fee wordt door de hoofdrolspe ler Jeroen gered uit de handen van de rovers. Als beloning voor zijn heldhaftig optreden ontvangt Jeroen een wonder fiets van de goede fee, waarmee de eige naar de meest vreemde avonturen be leeft. Voor het wekelijkse beiaard-concert dat zaterdag van 16 tot 17 uur wordt verzorgd op het stadhuiscarillon, heeft beiaardier Hein de Ligt het volgende programma samengesteld: 1. Preludium in C, Jef Denijn; 2. a. Ceci lia (Oud Vlaams lied) met varianten, Adolf Denijn; b. En laat ons nu eens rondgaan, Vlaams liedje: c. Mitte confitte, Vlaams liedje; 3. Oud-Engelse volksdan sen, (Engeland); La cachucha, (Frank rijk) ;Bekedorfer, (Duitsland); 4. Impro visatie; 5. a. Pack up your troubles, (En geland); b. Sur le pont d'Avignon, (Frank rijk); c. Musz 1 denn, (Duitsland); 6. a. Nina bobo, Indonesisch liedje: b. Terang boelang, Indonesisch liedje; c. Ajoen, ajoen. Indonesisch liedje; 7. Preludium in C, Staf Nees. De regie van de uitvoering was in han den van mevrouw P. Kroone-Gerritsen. De decors waren voor een groot deel ver vaardigd door leerlingen uit de vijfde klas Na afloop van het toneelspel werden de spelers en speelsters met daverend hand geklap en voetgestamp beloond voor hun optreden. Met, ondanks het late uur, wak kere en door de spanning rood geworden gezichten, gingen de kinderen na afloop naar huis om er in de komende dagen methun vriendjes en vriendinnetjes nog lang óver te praten. De officier van Justitie van de Haarlemse rechtbank heeft donder dag twee jaar gevangenisstraf geëist tegen een 27-jarige metaalbewerker en een 25-jarige voeger, beiden uit Haarlem. Het tweetal moest terecht staan wegens het feit dat zij in de nacht van 4 februari hadden getracht een man van zijn portefeuille met f 1.000 te beroven. Zij hadden hun slachtoffer hierbij zwaar mishandeld. De twee verdachten en hun slachtoffer hadden die avond in een bar aan de Jans- weg in Haarlem gezeten. Toen deze laats te afrekende liad de voeger „een rooie rug" in de portefeuille zien zitten. Hij zou, volgens zijn verklaringen bij de politie, zijn makker daar attent op hebben ge maakt en met zijn handen een gebaar hebben gemaakt om hem te pakken te nemen. Voor de rechtbank wisten de twee niet meer wie eigenlijk op het idee was gekomen. Woensdag 31 mei wordt in het Stadskan toor van Beverwijk een voorlichtingsavond gehouden over de verkeersmaatregelen in de binnenstad. De verkeerscommissie zal op die bijeenkomst de besluiten van het college nader toelichten inzake het invoe ren van eenrichtingsverkeer, gepaard gaande met parkeer- en stopverboden. De nieuwe verkeersmaatregelen worden van toepassing op de Koningstraat, Kerk straat, gedeelten van de Heemskerker- weg, de Grote Houtweg en de Baanstraat. Voorts de Meester van Lingenlaan, Wilhel- minastraat, Kloosterstraat, Patersweg, Hofdijkstraat, Dierluststraat, Prinsesse- laan, Lijsterbeslaan, Acacialaan, Stum- phiusstraat, H. Burgerstraat en de Groene- laan. De Begijnestraat zal geheel voor voetgangers worden bestemd. ADVERTENTIE Elektrotechnisch Bureau Oosterduinweg 20 - IJmuiden Licht-, kracht- en geluidsinstallaties - Sterk- en Zwakstroominstallaties - Nieuw bouw en Onderhoud. „Ga weg, ga weg! Hij schiet op je!" Een minuut later knalde een schot op de Haarlemse Bakenessergracht. Bijna was een vrouw die de waarschuwende woor den had geroepen, op 1 april getuige ge worden van een aanslag op de ene broer door de andere. Het liep gelukkig alle maal goed af. En of de verdachte, een 29-jarige chauffeur uit Haarlem, inder daad op zijn broer had gericht, was toch wei een vraag. Op de donderdagmiddag in Rotterdam gehouden openbare algemene ledenverga dering van de ANVV, de Algemene Ne derlandse Vereniging voor Vreemdelingen verkeer, heeft de voorzitter, prof. dr. ir. H. C. J. H. Gelissen, nogmaals het internationaal toerisme naar ons land be licht en opgemerkt, dat de groei van dit toerisme naar ons land een stagnatie ver toont. Over enkele jaren zullen jumbojets de markten echter aanzienlijk verruimen. „Ons antwoord op al deze ontwikkelin gen, die wij enkele jaren geleden hebben zien aankomen, is gereed: het is het vijf jarenplan. Vorig jaar hebben wij dit bij het ministerie van Economische Zaken ingediend en bovendien bij de vaste com missie voor economische zaken van de Tweede Kamer. Zowel ter ministerie als in de commissie is het plan met instem ming begroet. De ongunstige budgettaire positie van ons land heeft de overheid doen besluiten 't plan voorlopig niet ten uitvoer te bren gen, maar wij hebben gemeend bij de opstelling van ons werkprogramma en on ze begroting voor het volgende jaar op nieuw te moeten uitgaan van het vijf-ja ren-plan. De officier van justitie eiste tegen de chauffeur zestien weken gevangenisstraf, waarvan vier weken voorwaardelijk. „Ik schoot in de lucht", aldus de ver dachte, die tot het eind toe bleef ontken nen op zijn broer te hebben gericht. Oor zaak van het schieten was een hooglopen de ruzie tussen de twee broers over een financiële aangelegenheid. De chauffeur was op een gegeven ogenblik zo ver schrikkelijk kwaad geworden, dat hij uit riep! „Waar is mijn revolver. Ik schiet je kapot". Hieraan was juist een mishan deling voorafgegaan, en toen hij de waar schuwende woorden van de vrouw hoorde koos hij de meest veilige weg: naar bui ten. „Ik was niet bang", zo zei hij tegen de rechters, „maar ik voelde me wel be dreigd, toen ik mijn broer in de deur opening van zijn huis zag staan. De ko gel floot langs mijn oren". „Dat kunnen we toch niet hebben in een beschaafd land, zo'n Wild-West-verto ning", aldus de president. Dat is toch te dol om los te lopen". „We zijn niet in Amsterdam", zo viel een der raadsleden de president bij, daar bij wilde tonelen dichter bij huis zoekend Hij zag overigens in dit verband wel een veiliger manier om een geschil te beslech ten: „Had maar een rookbommetje ge gooid", zo hield hij de verdachte raad zaam voor. Waarom de verdachte een revolver had gehad, wilde de president wel graag we ten. Zijn broer, die bijna het slachtoffer was geworden, had het wapen zelf eens voor hem gekocht. Hij kende immers de wegen om er aan te komen. De verdachte had het er namelijk eens met zijn broer over gehad dat hij bedreigd werd door een familie. De raadsman trachtte nog enigszins de sfeer te verduidelijken, waarbinnen dit tafereel zich had afgespeeld: „Het is de wereld van de moker, het breekijzer en de krachtige taal". Hierover doet de rechtbank donderdag 8 juni uitspraak, 's ochtends om half tien. Dinsdag 30 mei wordt in Beverwijk de bondsdag gehouden voor de leden van de Bond van Oud-Katholieke Vrouwenvere nigingen in Nederland. De organisatie hier van is opgedragen aan de oud-katholieke Vrouwenvereniging „Sint Engelmundus" uit IJmuiden. De deelneemsters verzamelen zich hier in het Kennemer theater, waar de ver gadering om elf uur begint. Na de lunch volgt een bustocht door d° omgeving, waarna deze bondsdag om 16.45 uur met een kerkdienst in de Agathakerk in Bever wijk zal worden besloten. De bezoeker verliet vervolgens het café; de voeger en de metaalbewerker volgden hem daarop nagenoeg op de voet. Een maal in de stille Lange Margarethastraat gekomen, vielen ze getweeën de man aan. In het kleine schaars verlichte straatje sloegen zij op hun slachtoffer in. Bedol ven werd deze onder slagen en schoppen, net zo lang totdat hij bewusteloos ineen- zeeg. Begerig graaiden hun handen daarop over het lichaam van de weerloze man. De linker binnenzak van zijn colbert, waarin de twee aanvallers het geld vermoedden, scheurden zij geheel uit. Maar de porte feuille zagen zij desalniettemin over het hoofd. Zij vergaten in de linker buitenzak van de jas te kijken waarin het geld zat. Wel zochten ze in andere zakken en na men hun slachtoffer wat kleinere bezit tingen af. Hoe erg zij de man geschopt en ge stompt hadden bleek wel uit het feit dat hij veertien dagen niet meer kon werken en tien dagen daarvan op bed moest lig gen. Door de mishandeling had hij enkele gekneusde ribben opgelopen. Zijn lichaam was overdekt met blauwe plekken en ook aan zijn hoofd had hij verscheidene won den. De metaalbewerker en de voeger wa ren overigens al meer met de justitie in aanraking geweest. Herhaaldelijk waren zijn veroordeeld en liepen bovendien nog in een proeftijd. De voeger was, toen hij dit misdrijf pleegde nog maar pas van een vorige veroordeling uit de gevangenis ontslagen. De raadsman van de metaalbewerker getrouwd en vader van drie kinderen vroeg of de rechtbank hem geen ge combineerde straf kon opleggen met de bijkomende bepaling dat hij geen cafés meer mocht bezoeken. Hij typeerde zijn cliënt als een slappeling. „De sleutel dat hij tot dit onsympathieke misdrijf is ge komen," zo zei hij, „is de drankzucht." De raadsman van de tweede verdachte noem de het een „misdrijf sec". De rechtbank doet uitspraak op 8 juni, 's ochtends om half tien. Zwolsman heeft zich gisteravond in een communiqué verweerd tegen de beslag legging van Gulf Oil op een aantal privé-bezittingen, omdat hij er niet op tijd in was geslaagd voor een aflossings termijn van f 1.5 miljoen te zorgen op een lening die Gulf heeft verstrekt aan de Olie Maatschappij Scheveningen. De heer Zwolsman zegt in zijn verweer on der meer het volgende: Er is nimmer door Gulf een lening verstrekt aan de Centrale Admini stratie Maatschap. Ik ben niet garant voor enige door Gulf verstrekte lening. Door Gulf werden in 1964 een twee tal leningen verstrekt tot een bedrag van ƒ9.400.000 aan OMS (Olie Maat schappij Scheveningen). Dit bedrag zou een onderdeel vormen van een lening van ƒ25 miljoen, die Gulf zou verstrekken doch waarvan het reste rende bedrag tot op heden nog niet beschikbaar werd gesteld. De huidige waarde van de betrokken verkooppunten en de gegeven zekerhe den overtreft in aanzienlijke mate het thans nog uitstaande bedrag der lening. Afgezien van het feit, van het niet ter beschikking stellen als bovengenoemd, heeft Gulf naar mijn mening de overeen komsten zodanig geïnterpreteerd dat on der andere geschillen zijn gerezen over kortingen en betalingstermijnen, terwijl de positie van de OMS door Gulf werd verzwakt door de aanzienlijke prijsver lagingen van benzine geheel ten laste van de OMS te laten komen. Aan Gulf is voorgesteld: Uitbetaling van het nog niet beschik baar gestelde gedeelte der oorspron kelijke lening van 25 miljoen. Verkoop aan Gulf van een aantal verkooppunten. Terugbetaling der lening met ontbin ding der overeenkomsten. Eén en an der werd niet door Gulf geaccepteerd. Mocht een gerechtelijke uitspraak mij verplichtingen tot betaling over te gaan of mocht inmiddels overeenstemming zijn bereikt dan zal ik uiteraard volledig aan mijn verplichtingen voldoen. Teneinde in middels gerezen misverstanden uit de weg te ruimen verklaar ik, aldus de heer Zwolsman, „met nadruk, dat de EMS bij deze aangelegenheid niet is betrokken". ADVERTENTIE DENK NIET TE GAUW dat l alles ai gexien helft. De rijke E.M.-kollektie MEI HELEN is elke week weer nieuw! WONINGINRICHTING Marktplein 29 - IJmuiden - telefoon 0 2550 EUROPA MEUBEC 10541 EUROPA MEUBEL EEN KOMPLIMENT VOOR UW INTERIEUR

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 5