Belastingverlaging voor het openbaar vervoer bepleit Chauffeur overleden na brand in cabine en bondig Amsterdamse raad gaat praten over metro-aanleg Geniet menig maal met tomaat Agenda voor Haarlem en de IJmond KEUKENCENTRUM IJMUIDEN Memorandum van KNVTO aan staatssecretaris EVO verzocht om actie van de regering- Veehouder schiet op buurman Staat singrij pen afgezvezen Meisje verdronken in zwembad Ook spoorlijn naar Schiphol weer ter sprake Zusterhuis in Hengelo verbrand Brand gesticht in Delfts tehuis Koninklijke gift voor Rampenfonds Hulp aan pater Strijbosch was niet mogelijk Kleuter valt in tank met olie Iets koeler VRIJDAG 7 JULI 1967 2 Schippersbeurzen DODELIJKE VERKEERSONGEVALLEN Val van loopbrug A anvaring Onder roet bedolven Schade half miljoen Minister Luns: Vraag uw groenteman naar de gratis folder vol handige,feestelijke, hartige tomaatmogelijkheden Haarlem Velsen-IJ muiden Beverwijk Heemskerk Al |)A origineel FORMICA U L II H DROOMKEUKENS s SS ll z n De boycotactie van de Stichting Onder ling Verband van binnenschippers op de schippersbeurzen te Rotterdam en Am sterdam, gericht tegen een aantal graan- en veevoederfabrieken, is voor de alge mene Verladers- en Eigenvervoersorgani satie (EVO) aanleiding geweest het mi nisterie van verkeer en waterstaat om maatregelen te verzoeken. De EVO keurt deze boycotactie ten zeerste af en meent, dat dergelijke acties geen bijdrage leveren tot het oplossen van de minder gunstige economische si tuatie in de binnenscheepvaart. Zij zul len integendeel de verladers doen beslui ten naar andere vervoermogelijkheden uit te zien, waardoor de vraag naaf bin nenschepen zal teruglopen. Teneinde de graan- en veevoederfabrie ken de mogelijkheid te bieden ladingen met binnenschepen te vervoeren, heeft de EVO het ministerie verzocht zodanige maatregelen te nemen, dat vervoersover- eenkomsten kunnen worden gesloten zon der inschakeling van de schippersbeurzen (Van onze correspondent) GRONINGEN Een 51-jarige vee houder uit Het Wildfjild bij Surhuister- veen heeft gisteravond een aanslag ge pleegd op zijn 29-jarige buurman. Tot driemaal toe loste hij revolverschoten op de man. Het slachtoffer werd slechts aan de hand gewond. De dader, die is ingeslo ten in het politiebureau in Buitenpost, wilde met de moordaanslag een eind ma ken aan een reeds lang bestaande vete tussen de twee boeren over het gebruik van land en een landweg. (Van onze correspondent) DEN HAAG. Voor de bestrijding van verkeerseongesties is het nood zakelijk. aan het openbare vervoer een grotere rol toe te bedelen. Daartoe zal het echter ook nodig zijn een aantal fiscale maatregelen te nemen om het openbare vervoer, waarvan de financiële situatie als alarmerend kan worden gekenschetst, in staat te stellen zijn taak te blijven vervullen zonder steeds tot tariefsverhogingen te moeten overgaan. Dit is de conclusie uit een memoran dum, dat de Koninklijke Nederlandse Ver- enige van Transport Ondernemingen on geveer drie weken geleden aan de staats secretaris van verkeer en waterstaat, de heer M. J. Keyzer, heeft aangeboden en waarover zij nu pas tijdens een perscon ferentie mededeling deed. In het memorandum gaat men in op een aantal maatregelen, die de KNVTO reeds lang bepleit en men herinnert aan de con clusies van het congres „mobiliteit in ge vaar" van februari j.l. De KNVTO is in het bijzonder ongerust over het feit, dat er geen enkele indicatie bestaat over stap pen van de regering om het openbare ver voer te bevorderen. Door middel van het memorandum hoopt men het gesprek over dit onderwerp, dat met de vorige regering werd begonnen, opnieuw aan de gang te brengen. De vereniging staat afwijzend tegenover een oplossing via een staatsingrijpen of staatscontrole op het openbare vervoer over de weg. De bedrijven moeten in staat blijven het openbar vervoer te verzorgen op een basis van onafhanke lijkheid en gezonde commerciële bedrijfs voering. Een dergelijke structuur biedt de beste basis voor een exploitatie met een zo goed mogelijke service voor de reizigers en een zo gering mogelijk beroep op de openbare financiële middelen. De KNVTO bepleit daarom een direc te verlaging van de belastingen die op het openbare vervoer drukken, zoals in het buitenland. In het bijzonder de omzetbe lasting biedt naar de mening van de ver eniging een mogelijkheid. Mocht dit alles In een ziekenhuis is de 21-jarige tank auto-chauffeur R. Wink uit Avereest over leden. Hij was maandag zwaar gewond geraakt toen de cabine van zijn tank wagen te Dedemsvaart in brand was ge raakt. In Alphen aan de Rijn kwam de twee jarige Yvonne Erades uit Leiden, die hier logeerde, om het leven, toen zij de straat op liep en werd overreden. De 32-jarige C. N. P. Peerdeman uit Amsterdam is met zijn auto in een bocht in de E-10weg bij Hoorn van de weg geraakt en dodelijk verongelukt. In Nieuw-Ginniken overleed de 24-jari ge Marokkaan Mohammed Haddou na een frontale botsing van zijn bromfiets tegen een vrachtautocombinatie. De 22-jarige F. Klippelaar uit Nieuwe- Brunssum is de zevenjarige Joke Corbee uit Maastricht verdronken. De politie heeft het vermoeden dat het meisje, toen het van een glijbaan af het water in ging, ergens tegenaan is gekomen. De driejarige Pieter van Beek uit Wad- dinxveen is gisteren in de Gouwe ver dronken. Nadat het jongetje omstreeks twaalf uur vermist werd, ging men zoe ken. De politie te water dregde aan het eind van de middag het lijkje van het jongetje op. In Utrecht is het anderhalf jaar oude zoontje van de familie Verheul uit Maars- sen overleden. Het kind raakte zaterdag bij het spelen in een sloot achter de tuin derij van de heer Verheul. De 37-jarige W. A. Woelders uit Eem- nes is gisteren in een rivier in Tirol ver dronken tijdens het fotograferen van een rivierlandschap. De 29-jarige matroos G. Heuer uit Bre men is de afgelopen nacht in Rotterdam verongelukt toen hij zich via een loop burg aan boord van zijn schip, het m.s. „Heluan", wilde begeven. Men vermoedt dat hy door de duisternis misstapte en van een hoogte van 11 meter op een stalen dokvloer viel. Op de Nieuwe Maas heeft zich gister avond een aanvaring voorgedaan, waar bij de schipper van het binnenschip Vios, de 40-jarige D. Westerhout uit Ameide, om het leven is gekomen. Het scheepje werd van achteren aangevaren door het Engelse m.s. „Sugar Carrier". De „Vios" werd zwaar, de „Sugar Carrier" licht beschadigd. Gisteren is de 24-jarige classificeerder J. Vlasboom uit Rotterdam in een silo aldaar onder roet bedolven en gestikt. Zijn broer, de 20-jarige H .C. Vlasboom, die het slachtoffer uit zijn benarde positie wilde redden, raakte daarbij zelf in moei lijkheden. Hij werd gered door de Rot terdamse brandweer. De man is ernstig gewond. Het slachtoffer zou de met circa tien ton roet bedekte wanden van de lege silo schoonmaken. Plotseling kwam de roetaanslag naar beneden. hagen is in Brunssum met zijn motor tegen een voor hem rijdende vrachtwa gen gebotst, die plotseling linksaf sloeg. Hij kwam om het leven. In Baarn overleed het 16-jarige meisje M. J. Jansen uit Amersfoort na de macht over het stuur van haar bromfiets te hebben verloren en tegen een boom te zijn gereden. De 43-jarige F. E. uit Mulheim (Did.) is in Noordwijk uit een personenbusje geslingerd toen dit tegen een vangrail botste. Hij overleed in het ziekenhuis. In Bergeyk werd de 16-jarige brom fietser F. Reijven uit Tilburg aangere den door een achteropkomende personen auto. Hij overleed onmiddellijk. In Rietmolen (gem. Neede) kwam een bromfietser, de 23-jarige H. J. J. Die- penmaat uit Haaksbergen, in botsing met een landbouwtrekker. Hij is korte tijd later overleden. niet gerealiseerd kunnen worden, dan staan niet onbelangrijke tariefsverhogin gen te wachten, zo meent de KNVTO. Men is tevens de mening toegedaan, dat de aanleg van kunstwerken voor het open bare vervoer (vrije banen voor trams en bussen en de metro) ten laste moeten ko men van de centrale overheid. Het gaat er voornamelijk om, zo zegt het memorandum, in de nabije en verde re toekomst voor het openbare vervoer een grotere rol te creëren bij de bestrij ding van verkeers- en vervoersproblemen. In het najaar zal de gemeenteraad van Amsterdam een openbaar debat houden over het plan voor de aanleg van een stadsspoor (metro). De wethouder van Verkeer en Vervoer, de heer G. Hamm, zei te hopen dat dan overeenstemming zal zijn bereikt met de spoorwegen over aan sluitende lijnen, onder andere naar Schip hol. (Van onze correspondent) HENGELO. Een zeer felle brand heeft de afgelopen nacht het verblijf van de leerling-verpleegsters van het Gerar- dus Majellaziekenhuis te Hengelo binnen een half uur totaal verwoest. De brand ontstond in het recreatieverblijf en Sloeg binnen enkele minuten over naar slaap verblijven, waar op dat moment 39 ver pleegsters sliepen. De leerling verpleeg sters zochten via de ramen een goed heen komen met achterlating van al hun be zittingen. De schade bedraagt bij benade- rijg een half miljoen gulden. Tot tweemaal toe is gisteren een begin van brand ontdekt op een slaapzolder van een tehuis voor werkende jongens te Delft. In verband daarmee heeft de politie een 15-jarige Rotterdamse jongen aangehouden, die in het tehuis was opge nomen. Hij bekende, beide brandjes te hebben gesticht omdat hij het huis wilde benadelen. De schade was vrij gering. Overwogen wordt in een aantal straten langs de trambaan ononderbroken witte strepen te trekken met daarin zogenoem de punaises, die de auto doen stoten zo dat de bestuurder duidelijk merkt over de streep te gaan, dit als vervanging van de mislukte afscheiding door middel van een 10 cm hoge strook. Er staat een verkeerscirculatieplan op stapel en een parkeernota, waarin onder meer het probleem van de parkeergara ges aan de orde wordt gesteld. Het pro bleem van het laden en lossen op de grachten zal worden onderzocht en ook het probleem van de achtergelaten auto wrakken. Wethouder Hamm is de man die belast is met coördinatie tussen het Gemeente lijke Vervoersbedrijf, de Dienst Publieke Werken, de politie, de gemeenteraad, de openbare mening en de talrijke bureaux en commissies die zich met de verkeers- vraagstukken bezighouden. Maar het grootste probleem waarmee hij te kampen heeft zo bleek in een gesprek met journalisten is dat van de financiën. Als voorbeeld noemde hij dat het verleggen van één kilometer trambaan in de stad één miljoen gulden kost. Het invoeren van éénrichtingver- keer in een aantal straten, waarvoor ook het verleggen van de tramrilas van het midden van de straat naar de kanten noodzakelijk zou zijn, zou dus een zeer kostbare aangelegenheid worden. Koningin Juliana en prins Bernhard hebben aan het Nationaal Rampenfonds een bedrag geschonken voor de slachtof fers van de windhoos op 25 juni. Op gironummer 9575 van het Rampen fonds was gisteren totaal ruim 135.000 gulden binnengekomen. Inval in speelzaal. De politie heeft een inval gedaan in een speelzaal in Vught. Elke dag kwamen daar twee bussen vol spelers uit het Duitse Kaldenkirchen. De politie nam de hele inventaris, de attributen van het „regenboogspel" en het kasgeld in beslag. Aangelokt door het prachtige weer van de laatste dagen, trekken dage lijks duizenden vakantiegangers naar het dolfinarium te Harderwijk om te genieten van de kunsten van de daar optredende dolfijnen. De dolfijnen schijnen door de grote be langstelling van het publiek ge ïnspireerd te worden tot extra prestaties. „De regering heeft, op grond van de haar ter beschikking staande gegevens geen redenen om te vermoeden, dat er nog Nederlanders ergens in een voor haar ontoegankelijk gebied in Kongo aan wezig zijn". Dit heeft minister Luns van Buitenlandse Zaken geantwoord op vra gen van het Tweede-Kamerlid de heer Aarden (K.V.P.in verband met de acti viteiten van de Nederlandse missie in Kongo na de gevangenneming van pater Strijbosch, die onlangs in ons land is teruggekeerd. De minister zegt, dat voor een bevrijding van pater Strijbosch, die in Kongo door de Simba's gevangen werd gehouden, de Nederlandse ambassade steeds actief is geweest. Haar mogelijk heden tot daadwerkelijke tussenkomst waren echter beperkt, zowel door de fei telijke verhoudingen in het gebied als door het feit dat pater Strijbosch als gij zelaar werd beschouwd en als zodanig grote risico's liep. „De ambassadeur in Kinshasa heeft steeds bij zijn bemoeiingen ten behoeve van deze Nederlanders nauw samenge werkt met alle daartoe in aanmerking komende instanties, waaronder ook an dere diplomatieke missies en kerkelijke autoriteiten", aldus minister Luns. Een driejarig jongetje is gisteren in Rot terdam door een mangat in een van de scheepstanken van de binnentanker „PAM 22" gevallen en om het leven gekomen. In de tank bevond zich tot op anderhalve meter hoogte stookolie van 71 graden Cel sius. Het kind, Johan Stremme, was een kleinzoon van de schipper. ADVERTENTIE Grote of Sint Bavokerk, vandaag, 20 u.: Improvisatiewedstrijd (Holland Festival). BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Die rare, gekke rot kat", a.l. Frans Hals, 19 en 21.15 u.: „Django", 18 jr. Vandaag en zaterdag, 23.30 u-: „The 3 sergeants", 18 jr. Lido, 14, 19 en 21.15 u.: „Jerry Cotton beukt erop los", 14 jr. Zaterdag, 23.30 u.: „In de greep van de vrouwen", 18 jr. Luxor, 14, 19 en 21.15 u.: „Samen uit, samen thuis", a l. Minerva, 14.30 u.: „Charlie Chaplin's kolderparade", a.l.; 20 u.: „De whisky karavaan", a.l. Rembrandt, 14 en 16.15 u.: „Sandy de zeehond", a.l.; 19 en 21.15 u.: „De wonder dokter", a.l. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „De rimboe strijders van Nairobi", 14 jr. Studio, 14-15 u.: „Elsa dochter der na tuur", a l.; 19 en 21.15 u.: „Maar toen van de zomer", 18 jr. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16e tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 u. Zondags 13 tot 17 uur. Vishal (Grote Markt): Tot en met 30 juli fototentoonstelling van Sanne Sannes. Dagelijks van 10-17 u. Op zondag van 13- 17 uur. Vleeshal (Grote Markt): Tot en met 30 juli „Fotointernationale '67", expositie van foto's uit Frankrijk, Oostenrijk, Tsjechoslowakije en Haarlem. Dagelijks van 10 tot 17 u. Op zondag van 13-17 u. Woonhuis Jacobus van Looy, geopend >p donderdag van 10 tot 12.30 en 13.30 tot 17 u. Zon- en feestdagen van 14 tot 17 u. Museum Van Looy (hoek KI. Houtweg- Kamperlaan): werk van de Haarlemse Haagse en Bergense school. Dagelijks van 10 tot 17 uur en zondags van 13 tot 17 uur. Dagelijks (ook zondags) van 14-17 uur en van 19-21 uur. Atelier Loeloedia, (KI. Houtstraat 86): Tot 15 juli expositie van tekeningen, schilderijen, collages en weefsels van Dorien Meijer-Melis. Dagelijks (ook zon dags) van 14-17 en 19-21 uur. Artificia (Binnenweg 95, Heemstede): Tot half juli expositie van ikonen, klok ten en androïden van Antje Ypelaar. Da gelijks van 9.30 tot 18 u. Op zondag en maandag gesloten. Gemeentehuis Bloemendaal (Bloemen- daalseweg 158, Overveen): Tot en met 8 juli: Expositie van schilderijen en mono typen van An Biesiot keramiek van Elisa beth Gerst, reliëf van Dick Loef en gra fiek van Cees Vlag. Dagelijks van 14 tot 17 uur. Galerij Judasoog, (Westkolk, Spaarn- dam). Op zon- en feestdagen van 13 tot 17 u. expositie van aquarellen van Jan van Geem. Sociëteit Duysterghast (Zandvoort): Tot en met 30 juli expositie van de Utrechtse kunstenaar Rien van Markus- Zaterdag en zondag van 14 tot 16 uur. DIVERSEN De Hout (bij Provinciehuis), zaterdag middag; Speakerscorner. Kennemer Sporthal (Delftlaan): Tot 21 juli dagelijks van 10 tot 17 u.: „Stuif- Stuif". Linnaeushof, Bennebroek. Tot en met oktober: openluchttentoonstelling van voorjaars- en zomerbloemen. VRIJDAG 7 JULI City, 20 u.: „De Saint contra..." Stadsschouwburg, 20 u.: „De spion van Berlijn". Galerie „De Kastanjeloot", Wüstelaan 32, Santpoort-Zuid: expositie werk van Kees Vis, dagelijks van 10 tot 18 u. en van 19 tot 21 u.; zondags van 13 tot 17 u. De tentoon stelling duurt tot 10 juli. ZATERDAG 8 JULI City, 19 en 21.15 u.: „De Saint contra Stadsschouwburg, 20 u.: „De spion van Berlijn". Galerie „De Kastanjeloot", Wüstelaan 32. Santpoort-Zuid: expositie werk van Kees Vis, dagelijks van 10 tot 18 u. en van 19 tot 21 u.; zondags van 13 tot 17 u. De tentoon stelling duurt tot 10 juli. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14.30 tot 16.30 uur. VRIJDAG 7 JULI Kennemer Theater, 19 en 21.15 u:. „Vi king Queen". W.B. Theater, 20 u.: „Bezeten jacht". Luxor, 19 en 21.15 u.: „De terugkeer van de zeven". Galerie Boumans: expositie Marty M. Min. ZATERDAG 8 JULI Kennemer Theater, 19 en 21.15 u:. „Vi king Queen"; 23.30 u.: „Verleid en verla ten". W.B. Theater, 20 u.: „Bezeten jacht". Luxor, 19 en 21.15 u.: „De terugkeer van dé zeven". Galerie Boumans: expositie Marty M. Min. VRIJDAG 7 JULI Marquette Theater, 20 u.: „De helden van Telemark". ZATERDAG 8 JULI Marquette Theater, 20 u.: „De helden van Telemark". Directeur politieschool. De heer C. W. Keuken uit Amersfoort, hoofdinspec teur van de Utrechtse zeden- en kinder politie, wordt directeur van de kader- school voor de gemeentepolitie in Hil versum. Zijn benoeming is binnenkort te verwachten. De nieuwe kaderschool wordt ondergebracht in het gebouw van het Rijksinstituut tot opleiding van ho gere politieambtenaren, dat enkele maanden geleden naar Apeldoorn is overgeplaatst. Uit de koers. Een 19-jarige varensgezel, die met een groep jongens in Amers foort het verkeer hinderde en weigerde op het bevel van de politie door te lo pen, is met agenten in gevecht geraakt. Toen hij naderhand in een politie-auto was gewerkt, heeft hij de keel van een agent dichtgeknepen. Deze werd door een collega ontzet. De varensgezel is wegens poging tot doodslag en verzet tegen een ambtenaar in functie in gesloten. Geen dubbelstad. De dubbelstad, die de gemeente Deventer op de linker IJssel- oever had gepland en die woonruimte zou bieden aan ruim 70.000 inwoners, gaat voorlopig niet door. De Kroon heeft haar goedkeuring onthouden aan het be sluit van Gedeputeerde Staten van Over ijssel waarbij het uitbreidingsplan werd vastgesteld. Het plan vormde de enige uitwijkmogelijkheid voor de stedebouw- kundige verlangens van de gemeente Deventer. Op de rechter IJsseloever is Deventer vrijwel geheel volgebouwd. Bezoek op Drakensteyn. Prinses Beatrix en prins Claus hebben in kasteel Dra kensteyn ontvangen de gouverneur van de Nederlandse Antillen, mr. N. Debrot en mevrouw E. Debrod-Reed. De gouver neur bood het prinselijk paar de felici- tatieregisters aan, die ter gelegenheid van de geboorte van prins Willem- Alexander door de bewoners van de eilanden van de Nederlandse Antillen zijn getekend. In Brugge veroordeeld. De rechtbank in Brugge heeft een Nederlander uit Zijpe veroordeeld tot zes maanden gevange nisstraf, waarvan drie maanden voor waardelijk, een rijverbod van drie maanden en het betalen van een scha devergoeding van 290.000 frank (bijna 21.000 gld). De Nederlander had op 25 mei in Veldegem een dodelijk verkeers ongeluk veroorzaakt. ADVERTENTIE Wij tonen u 12 keukens van 9 binnen- en buitenlandse keukenfabrikanten Tevens een ongekend grote sortering HANG-, LEG- en WANDKASTEN. KENNEMERLAAN 165 - 159 - IJMUIDEN Telefoon 0 2550-11428 of 10770. Het K.N.M.I. deelt mee: Het hogedrukgebied trok van Noord- Duitsland verder naar het noordoosten, terwijl een onweersstoring van Zd.-Frank rijk naar onze streken koerste. Voor het weersverloop In het komende etmaal is een oceaanstoring van belang, die over de oce aan naar Zui-Ierland is getrokken en van daar naar het zuiden van de Noordzee op dringt. Er kan bij ons plaatselijk wat regen vallen. Het wordt ook iets koeler, waarbij de wind in hoofdzaak zuidwestelijk wordt. WEERRAPPORTEN Maximum en minimum- M w' a g g a e S temperaturen binnen- en buitenland ÏC £5 Den Helder zw. bew. ono 20 17 Ypenburg geh. bew. ono 24 14 Vlissingen zw. bew. no 24 15 Eelde zw. bew. O 23 12 De Bilt half bew. nno 24 14 Twente zw. bew. zo 23 13 Eindhoven zw. bew. O 25 14 Z.-Limburg geh. bew. w 23 14 Helsinki onbewolkt nnw 19 9 Stockholm onbewolkt windst. 22 10 Oslo zw. bew. zzo 21 13 Kopenhagen licht bew. ozo 20 13 Aberdeen zw. bew. 19 12 Londen licht bew. windst. 23 13 Amsterdam zw. bew. ono 23 14 Brussel zw. bew. windst. 15 Luxemburg regen O 25 15 Parijs onbewolkt windst. 25 13 Bordeaux mist w 23 14 Grenoble regenbui windst. 29 17 Nice geh. bew. 27 21 Berlijn half bew. ozo 23 13 Frankfort geh. bew. no 26 14 München half bew. windst. 24 10 Zürich zw. bew. z 25 16 Genève regenbui wzw 28 15 Locarno geh. bew. windst. 26 16 Wenen onbewolkt zo 24 10 Innsbruck half bew. ono 26 10 Belgrado onbewolkt zw 24 12 Athene onbewolkt wnw 33 24 Rome zw. bew. windst. 28 18 Barcelona licht bew. nnw 27 20 Madrid onbewolkt windst. 32 12 Mallorca half bew. windst. 27 20 Lissabon licht bew. n 24 15 Zaterdag 8 juli Zon op 4.29 uur; onder 21.00 uur. Maan op 4.34 uur; onder 22.17 uur. Maanstanden Nieuwe maan7 juli 18.00 uur Eerste maan 14 juli 16.53 uur Volle maan 21 juli 15.39 uur Laatste kwartier 29 juli 13.14 uur Hoog en laag water in IJmuiden Vrijdag 7 juli Hoog water 3.15 uur en 15.43 uur. Laag water 11.20 uur en 23.45 uur. Zaterdag 8 juli Hoog water 3.56 uur en 16.24 uur. Laag water 12.03 uur en uur. riet hoog en laag water te Zandvoort 's 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 2