KING DRIE MAAL KONINGIN van Wimbledon Amerikaanse in drie finales niet te stuiten Tennisblijspel Scheveningen bracht Okker twee keer zege Telstars nieuwste aanwinst RUUD GEESTMAN blij met zijn beslissing IOC heeft weer nieuwe bepalingen Judith Salomé jeugdwinnares op Wimbledon GVAV klopte Sion in intertotoduel Setubal won Portugese beker Wislau Krakau Pools bekerwinnaar Vier schakers op kop in strijd om nationale titel Van Wissen naar Helmond ADO speelde gelijk Gold Cup voor Jolly Jinks S MAANDAG 10 JULI 196 7 10 Grimmige vechtster Emerson faalde Trainer v. d. Pijl in het ziekenhuis Haarlem geen geld Gekozen Mijn kans Hans Rombouts (Van een speciale verslaggever) „Vandaag wilde ik winnen voor mijn coach Frank Brennan. Hij maakt het niet zo goed en ik hoop dat het nieuws van mijn overwinning hem zal helpen bij zijn herstel". Dat zei Billie Jean King Moffitt zaterdag na het behalen van alle drie titels, die er op Wimbledon voor de speelsters zijn weggelegd. In de finale van het damesenkelspel had zij precies een uur nodig om de hardnekkige weerstand van de warm aangemoedigde Ann Jones te doorbreken (63, 64). Met Rosemary Casals won zij in de beste partij van de dag met 911, 64, 62 van Maria Bueno en Nancy Richey en na een half uur rust sleepte zij de aankomende coach van het Britse Davis-Cupteam, de Australiër Owen Davidson naar een victorie door in het gemengd dubbelspel met 75, 62 te zegevieren over Maria Bueno en Ken Fletcher. De enige, die voor Billie King ooit het maximale aantal titels behaalde, was haar landgenote Doris Hart in 1951. De vierde titel van de laatste dag was voor de Zuidafrikaanse combinatie Frew McMillan/Bob Hewitt, die in het heren dubbelspel de baas bleef over de zeer te leurstellende Roy Emerson en Ken Flet cher (6-2, 6-3, 6-4). De 23 jarige Billy Jean King had wei nig lust het behoud van haar in 1966 voor het eerst veroverde titel in het dames enkelspel uitbundig te vieren, al leidde zij 's avonds aan de zijde van John New- combe het traditionele Wimbledon-bal in. Tijdens de halve finale van het dames dubbelspel van vrijdagavond Moffitt/Ca- sals tegen Jones/Wade was de 52-jarige coach van het Amerikaanse tweetal Frank Brennan met een lichte hartaanval naar het ziekenhuis overgebracht. Hij is altijd de man geweest, die de successen van Billy Jean heeft voorbereid en kweekte in enkele jaren zijn tweede ontdekking Rosemary Casals op tot een waardevolle dubbelspelpartner, nadat Karen Susman- Hansen het reizen moe was geraakt. Het slechte nieuws maakte van Billy Jean een grimmige vechtster en het was niet haar schuld, dat Wimbledon 1967 na tien uitbundige dagen vol van verras singen twee tamelijk oninteressante finale dagen beleefde. Dank zij het feit, dat Ann Jones voor het eerst in tien jaar de Wimbledon-finale bereikte was ook op de laatste dag de belangstelling overweldi gend. Voor het eerst in de negentig jaar dat de kampioenschappen worden gehou den stroomden in twaalf dagen meer dan driehonderdduizend toeschouwers door de poorten. Billy Jean King heeft op het lijstje van de grote Wimbledon-winnaressen recht op een plaats vlak onder Maria Bueno in haar grote dagen. Haar serveren, volle ren en vooral anticiperen waren van grote klasse. Na de 8-6 van de openingsset tegen de Zweedse Ingrid Lofdahl stond ze tot en met de finale tegen Ann Jones slechts veertien games af. „Ik ben echt niet traag, maar het was voor mi] een lichamelijke onmogelijkheid op tijd terug te zijn als Billy Jean haar volleys dan naar de ene dan weer naar de andere hoek van de baan stuurde", verzuchtte Ann Jones, die ook nu weer bij de inter views werd bijgestaan door haar echtge noot. Niet minder dan zestien maal stond de Britse op het punt een doorbraak te for ceren. Slechts eenmaal gelukte dat, toen Ann Jones van 1-3 in de tweede set terug kwam tot 3-3. Prompt daarop verloor de Britse haar eigen opslag. De andere keren was Billy Jean op die belangrijke momen ten superieur. Juist dan scheerden de riskante volleys met het grootste effect over de net band. Juist dan serveerde Bil ly Jean op haar sterkst. Nadat Billy Jean op 4-3 was gekomen in de tweede set, kreeg Jones nog een laatste kans toen de Amerikaanse in de achtste servicegame tweemaal een dub bele fout sloeg. De lob, die haar op deuce had kunnen brengen, ging echter net uit. Mog 1 maal won Jones haar opslag. Toen maakte Billy Jean de partij uit op het tweede matchpoint en kon zij voor de tweede maal de grote schaal in ontvangst nemen uit handen van prinses Marina. Twee oud-Wimbledonkampioenen kwa men daarna nog op de baan. Roy Emer son, faalde in de finale van het heren dubbelspel volkomen. Hij gaf zijn partner, de in Engeland zeer populaire Ken Flet cher onvoldoende steun. Maar zelfs al zou de samenwerking tussen de beide Austra liërs ideaal zijn geweest, dan zou het nog de vraag zijn geweest of zij Bob Hewitt en Frew McMillan de baas hadden kun- Judith Salomé heeft het jeugdtoernooi van Wimbledon gewonnen. In de eind strijd versloeg zij de 16-jarige Zweed se Margarete Strandberg met 6-4 6-2. Zij verkreeg daarmee het recht automa tisch te worden toegelaten tot het hoofd toernooi van Wimbledon. De 18-jarige Amsterdamse speelster van Dash is de tweede Nederlandse, die beslag legde op de titel in dit onofficiële bijnummer van het Wimbledontoernooi. De eerste speel ster, die dit presteerde was Fenny ten Bosch. Het Amsterdamse meisje kwam op 14-jarige leeftijd reeds uit in de compe titie en maakte bij de Nederlandse kam pioenschappen enkele jaren geleden een verrassende entree door Betty Stöve uit tc schakelen. Judith heeft zich een jaar lang toege legd op tennis, omdat ze te jong was om de studie voor lerares Mensendieck te kunnen beginnen. In de eerste set kwam ze op 4-2, maar verloor in de achtste game haar servi ce. Zij brak echter direct door de servi ce van Strandberg heen en won vervol gens haar eigen opslag met love (6-4). In de tweede set liep de Amsterdamse uit tot 4-1, verloor toen haar eigen ser vice, maar won de volgende twee ga mes vrij duidelijk. De partij duurde ■lechts 43 minuten. nen blijven. In het Zuidafrikaanse Davis- Cupdubbel speelde de als altijd met een pet getooide McMillan een vrijwel fout loze wedstrijd. Zijn racket hanterend als een cricketbat was zijn afmaken aan het net dodelijk. Een geheel andere indruk maakte het optreden van de Braziliaanse drievoudige Wimbledon-kampioene Maria Esther Bueno. Vooral dank zij haar formidabel serveren en smashen werd de finale van het dames dubbelspel het aantrekkelijkste element van deze laatste dag. De gra cieuze Bueno ondervond echter te weinig steun van de met een brede zonnehoed getooide Nancy Richey. Aan de andere kant was Rosemary Casals vooral in de tweede set in topvorm. „Ik wil geen tweede viool spelen bij een cello", had de kittige Spaans-Ameri kaanse tevoren verklaard. Als coach Frank Brennan haar had zien spelen, had hij trots kunnen zijn. Billie Jean King-Moffitt heeft kracht genoeg overgehouden om de zilveren Wimbledon-schaal omhoog te heffen. „V. rfj mMmwi GVAV heeft in intertotocompetitie af gesloten met een zege, 1-0, op het nog ongeslagen Zwitserse Sion. Drieduizend toeschouwers waren in Groningen getui gen van een tamme wedstrijd. Het be slissende doelpunt werd na een half uur spelen in de tweede helft gescoord door Piet Franssen. In Grenchen zagen 1.000 toeschouwers Go Ahead met 1-0 verliezen van de thuis- spelende club. Grenchen kwam in de eenentwintigste en veertigste minuut aan doelpunten. Go Ahead had wel het bes te van het spel, maar scoorde niet. Sparta nam in Rotterdam revanche voor de in de uitwedstrijd tegen Lugano geleden nederlaag door zaterdag met 1-0 te winnen. Bosveld kreeg een dubbele bewaking, maar dat leverde hem al na drie minuten een vrije schop op, die hij van ongeveer dertig meter via de lat in een fraai doelpunt omzette. Setubal is zondag in Lissabon winnaar geworden van de Portugese voetbalbe ker. De eindstrijd tegen Academica moest twee maal worden verlengd. Na de nor male speeltijd was de stand 2-2. In de 53e minuut van de verlenging viel einde lijk het beslissende doelpunt: 3-2. Setubal komt in de eerste ronde van het toernooi om de Europese beker voor bekerhou ders uit tegen Frederiksstadt Fk uit Noor wegen. Wislau Krakau heeft zondag de Pool se voetbalbeker veroverd door in de in Kielce gespeelde finale van het beker toernooi met 2-0 (na verlenging) te win nen van Rakov Czenstochau. Na de zesde ronde voor het toernooi om het Nederlands schaakkampioenschap dat in Zierikzee wordt gehouden, hebben vier spelers de leiding met elk vier punten, Zuidema. die na vijf ronden nog alleen op kop stond, moest zijn eerste nederlaag in casseren tegen de verrassend goed scha kende Scholl. Ook de enige grootmeester in het gezelschap, Jan Hein Donner, is nog lang niet kansloos: hij heeft slechts een half punt achterstand op het leidende kwartet Bouwmeester, Langeweg, Ree en Zuidema. De uitslagen luiden: Vijfde ronde: RosenthalVan Scheltin- ga remise. Zesde ronde: KuypersRee remise. BoomgaardtKrabbe remise, Van Schel- tingaBakker 1-0, LangewegRosenthal 1-0, BouwmeesterDonner remise, Scholl Zuidema 1-0. Stand na zes ronden: 1., 2., 3., 4. Bouw meester, Langeweg, Ree, Zuidema 4 pun ten; 5. en 6. Donner en Scholl 3V2; 7. Kuij- pers 3; 8. en 9. Rosenthal en Van Scheltin- ga 2V2;; 10. en 11. Bakker en Krabbe 2; 12. Boomgaardt 1 punt. Fons Van Wissen, die een vrije trans fer heeft gekregen, gaat volgend seizoen voor Helmond spelen. Fons van Wissen In „het Limburgse" blijft men buiten gewoon actief op de transfermarkt. MVV trok vrijdagavond de 28-jarige Guido Schoefs van de Belgische vereniging Wa- trschei-Thor aan en Sittardia versterkte zich met de Elinkwijkspeler Henk van Laatum, die zich reeds volgende week in Sittard gaat vestigen. De contacten tus sen de Utrechtse en Limburgse vereni ging leidden er eveneens toe dat Theo Netten (twee jaar geleden door Sittar dia van NOAD overgenomen) een con tract tekende bij de Zuilenaren. De 25-jarige Fré Schutte en de even oude Henk Mengerink hebben een con tract getekend voor Zwolsche Boys. Schutte kwam in het afgelopen seizoen uit voor SC Drente, terwijl Mengerink de kleuren van SC Cambuur verdedigde. De 24-jarige Eise Bosma heeft een con tract getekend bij Heerenveen. Bosma kwam in het afgelopen seizoen uit voor SC Cambuur. Wisse, halfspeler van FC Den Bosch, zal volgend seizoen uitkomen voor HVC. De Volewijckers plaatste op de transfer- lijst onder meer oud international Peet Petersen en John Engelsma; GVAV deed dat met Fransen; Zaanstreek met Mul en Van Doorneveld. Op verzoek van de spe ler gingen op de lijst Van den Berg van DWS, Sulzle van Elinkwijk, Ouderland va Zaanstreek en Marijt van ZFC. „Crazy", liet de lange Joegoslaaf Nik- ki Pilic zich na een misser in de par tij tegen John Newcombe, de kersverse Wimbledonkampioen, ontvallen. „Crazy" was ook het juiste woord voor de ten niswedstrijden, die zondag onder de naam Wimbledon-exahibition op de Metzbanen in Scheveningen werden ge speeld. Voor de zuivere tennisliefhebber die was gekomen om toptennis te kun nen bewonderen, viel er weinig te ge nieten. De belangstellenden en de men sen, die zomaar waren komen kijken en ook wel eens een Wimbledonwinnaar van nabij wilden zien, amuseerden zich echter best in het zomerse Schevenin gen. En misschien was dat uiteindelijk wel de bedoeling. In ieder geval was het jammer, dat de Amerikaansen King en Casals niet kwamen. De heer King vond het te vermoeiend worden voor zijn vrouw. Het blijspelletje, dat hoofdrolspelers John Newcombe, Tony Roche (beiden Australië), Nicola Pilic en onze landge noot Tom Okker opvoerden, gaf de par tij Okker-Roche als eerste bedrijf. Ro che had kennelijk het Wimbledonfeest van zaterdagavond nog in de benen. Veel van wat van zijn racket kwam, verdween in het door de wind lichtjes gebolde net. De 3000 toeschouwers had den dan ook tijdens deze partij meer oog voor de zon, dan voor de opvoerenden op de middenbaan. Roche zag Okker in de eerste set freewheelend tot 5-0 uitlo pen, besloot met een nors gezicht dan ook maar twee games te „pakken", maar liet de Nederlander met 6-2 win nen. Deze acht games hadden nauwe lijks een kwartier in beslag genomen. De tweede set bleef oninteressant. Met 6-4 beëindigde Okker de partij. Het tweede bedrijf beloofde wat: een revanche van de halve finale op Wim bledon Newcombe-Pilic. Hoewel het spel peil aanzienlijk hoger lag dan in de eer ste partij kon men niet spreken van su- pertennis. Bovendien zorgde „Danny Kaye" Pilic voor talrijke komische in termezzi, die weliswaar succes hadden bij de massa, maar die niet bevorder lijk werkten voor het spelniveau. Even als in Londen werd het een service-du el. Een glimlachende Newcombe ver overde met speels gemak, ondanks rede lijk verweer van de linkshandige Joego slaaf, de eerste set met 6-4. Lange ral lies kenmerkten de tweede set. Zowel Newcombe als Pilic verschenen nauwe lijks meer aan het net en stonden aan de baseline genageld. Pilic, die soms he le gesprekken hield met zijn racket als hij weer eens net uit had geslagen, mocht de tweede set winnen. Op het tweede setpoint sloeg Newcombe buiten de lijnen en met 6-4 bracht de Joego slaaf de stand op 1-1. Na 3-3 in de beslissende set doorbrak Newcombe tweemaal de service van Pi lic en dat was voldoende om met 6-3 Pi lic letterlijk en figuurlijk door de knie ën te doen gaan. De slotacte had nog het minst om het lijf. Dubbelpartners Okker en Pilic voer den om de beurt een grappige solo uit, daarbij van tijd tot tijd afgewisseld door een rolvaste Newcombe. Alleen Roche bleef somber kijken. Okker en Pilic ze gevierden tenslotte met 6-4 6-3. ADO, dat in de competitie van de er kende Amerikaanse voetbalbond als ver tegenwoordiger van San Francisco uit komt, heeft zondagavond gelijk gespeeld tegen Chicago, waarvoor de Italiaanse eer ste divisieclub Cagliari speelt. In deze wedstrijd, die door 3992 toeschouwers werd bijgewoond, is niet gescoord. (Van onze sportredactie) De oud-trainer van RCH, Van der Pijl is opgenomen in het ziekenhuis. Hij is geopereerd voor een maagzweer. (Van onze sportredacteur) Telstars nieuwste aanwinst, de Am sterdammer Ruud Geestman, heeft tij dens de eerste training bij de Velser club ondervonden, dat een rondje hard lopen bij Blauw Wit iets anders is dan een rondje bij Telstar: „In Am sterdam lagen er twee velden naast elkaar en daar was je gauw omheen, maar hier is het een hele vlakte op Schoonenberg, waar je omheen moet". Natuurlijk is dit „rondeverschil" niet het enige, dat nieuwbakken Telstar speler Geestman, lange, atletische fi guur, bij zijn eerste kennismaking heeft opgedaan. „Het lijkt me hier wel leuk. Vooral dat trainen hier in de bosrijke omgeving, dat vind ik gewel dig. Dat had je in Amsterdam niet". De transfer van Geestman is in fei te razend snel verlopen. „Ik had", al dus de voetbal- en honkbalspeler (van ABC), eigenlijk al bijna voor Blauw wit bijgetekend. Er waren wel onder handelingen met Haarlem geweest ik ken trainer Peeman uiteraard goed van het CIOS, waar ik mijn opleiding heb gehad maar de Haarlemmers wilden alleen maar spelers ruilen en geen geld op tafel brengen. En Blauw Wit, dat een nieuwe accommodatie moet opzetten op het bijveld van het Olympisch Stadion, wilde cash geld hebben. Het zit erom te springen. Dus Haarlem ketste af. Ik dacht bij Blauw Wit te blijven, tot ik opgebeld werd door onze manager Koekebakker: trai ner De Visser van Telstar heeft don derdag geïnformeerd, wil je voor hen spelen? Wij kunnen het geld goed ge bruiken. Ik heb toen ja gezegd. En vrijdagnacht was het rond". Op onze vraag, wat zijn vader, de vooral uit honkbalkringen bekende Wim Geestman, ervan vond, grinnikte Ruud: „ik heb hem nog niet gespro ken. Donderdags was hij bij Storks, waar hij coach is, vrijdag moest hij trainen en zaterdag en zondag ik bij Telstar. Ik ben ervan overtuigd, dat hij het zal toejuichen. Dit jaar is eigen lijk het eerste jaar dat ik zelf de zaak beklonken heb. Het ging allemaal ra zend snel". Ruud Geestman heeft dus nu eindelijk gekozen voor voetbal. Ruud Geestman (links) in gezel schap van nog twee nieuwe Telstar spelers: Paul van der Meeren en Jan Boekestein. „Bij Blauw Wit heb ik het honkbal en voetbal kunnen combineren (hoewel ik ook pas laat bij ABC kon spe len, omdat we lang in de bekerstrijd zaten). Ik mag ook nu wel honkbal len, als trainer De Visser van Telstar zegt dat het kan, maar als je topvoet bal speelt, komt daar weinig meer van, Dat begrijp ik zelf wel. Daar komt bij, dat we twee weken geleden een zoontje hebben gekregen. Dus dan wil je ook wel eens wat meer thuis zijn. Dit jaar zal ik nog wel eens honkbal len, maar volgend jaar verwacht ik toch van niet". Na enkele jaren als amateur in de vierde klasser Rivalen en vijf jaar semi-prof bij Blauw Wit „geloof me, ik heb daar een genoeglijke tijd ge had" nu dus betaald voetballer bij Telstar. „Eindelijk mijn kans in de eredivisie. Ik ben 23 jaar. Ik weet nu wat ik wil. Ik ga uiteraard meer ver dienen bij Telstar dan bij BI. Wit. Ik kan in Amsterdam (bij het Haai lem merplein) blijven wonen en ben in een kwartier met de auto van Amsterdam in Velsen. Ik kan rustig les blijven geven op de Havenvakschool. Ik hoop in de middenlinie te kunnen spelen, maar als Althoff naar voren zou gaan en ik zou moeten spillen, vind ik dat ook best." Geestman is blij met zijn beslissing: „weet je, vorig jaar was niet mijn bes te jaar. Het jaar daarvoor zat ik in het militaire elftal en toen had ik mijn top. De start van het vorig seizoen was slecht. Er waren wat financiële moei lijkheden met Blauw Wit. Ik begon laat te spelen. Er waren ook nog wat andere troubles. Kortom, de sfeer om tot prestaties te komen, was er niet. Nu weet ik precies, waar ik aan toe ben. Dit jaar zal het, daar ben ik zeker van, lekker gaan". En weg was Ruud Geestman. Lopen. De vlakte van Schoonenberg op. Met zijn nieuwe clubgenoten. Onder com mando van De Visser, die zeer trots is op deze nieuwe aanwinst. De Gold Cup-prijs, een ren over 2150 meter, Is gisteren op Duindigt gewonnen door Jolly Jinks S met als berijder E. L. van Dijk. Zijn tijd was 2.1.32 Jan van Dooyeweerd boekte dit weekeind twee successen op Duindigt. Zaterdag werd hij met Diogen eerste in de Limburgprijs en zondag zegevierde hij met Edelpapegaai S in de Wierin- germeer-prijs. De uitslagen van zaterdag op Duindigt verre den koersen waren: Friesland-prijs 2140 m. 1. Flossie (A. Heskes), 2 Friscoline Mac. 3. Fabiola Hollo. Win. 10.70. pl. 2.80, 2.60, 6.30, kop. 14.40, cov. 4.80, trio 1322. Gelderland-prijs 2140 m. 1. Daimler (J. v. Buytene), 2. Edelpapegaai S, 3 El Mac. Win. 4.60, pl. 1.70, 1.80, 2.50, kop. 6.80, cov. 4.80. Drente-prijs 1500 m. 1. Gieteling S (G Eykelenborg). 2. Gracia Trickson. 3. Gustaaf. Win. 6.40, pl. 2.40, 2. 2.10, kop. 8.40, cov. 5.50. Groningen-prijs 2140 m. 1. Fuschia (H. Schaart), 2 Elvera, 3. Duke Hollyrood. Win. 2.30, pl. 1.90, 4.kop. 10. cov. 8.40. trio 155.10. Limburg-prijs 2120 m. 1. Diogen (J v. Dooyeweerd), 2. Zilver Kid, 3. Bretteur P. Win. 3.30, pl. 1.10, 1.50, 1.10, kop. 12.80, cov. 5. Overijssel-prijs 2100 m. 1. Dougalls Stern S (W Stort), 2. Arizona. 3. Het Internationaal Olympisch Comité (IOC) heeft zaterdag in Lausanne de nieuwe richtlijnen bekendgemaakt, die van kracht zullen worden bij de Olympische Spelen van 1968. In de toekomst is het op straffe van uitsluiting verboden dat een atleet voor zijn aanwezigheid bij een t.v.-uitzending betaling aanneemt of dat hij jaarlijks meer dan vier weken op zijn werk verstek laat gaan om te trainen. Bepaald is voorts onder meer dat een deelnemer waarvan komt vast te staan dat hij stimulerende middelen heeft gebruikt niet alleen zelf van verdere deelneming zal worden uitgesloten, doch dat ook het gehele team van diens land in de betrokken sport zal worden gediskwalificeerd. De vrouwelijke sportlieden worden door middel van een mededeling op de inschrijfformulieren er op gewezen, dat de mogelijkheid bestaat dat zij eerst een medisch onderzoek moeten ondergaan alvorens zij tot de Olym pische Spelen worden toegelaten. kop. Chic Spencer M. Win. 2.30, pl. 2.10, 2.- 3.80, cov. 4. Utrecht-prijs 2000 m. 1 Youngstar (M. Vergay), 2. Esculaap R, 3. Ce cillia Magowan. Win. 2.pl. 1.40, 3.1.70, kop. 7.30, cov. 7.70, trio 102.20. Noord Brabant-prijs 2520 m. 1. Ciscan (E Leeman), 2. Breche de Roland, 3. Eugeen Z. Win 6.40, pl. 3.50, 2.50, kop. 19.10, cov. 3.10. Totalisator omzet 139.115.50. De uitslagen van de zondagmiddag op Duindigt gehouden draverijen en rennen luiden: DRAVERIJEN: Flevoland-prijs 2000 m. 1. Danny Kaye (M. van der Togt), 2. Ellen Axkit, 3. Dorita Hollandia. Win. 1.90, pl. 1.70, 1.90, kop 6.90, cov. 3.10, trio 28.90. Beemster-prijs 2000 m. 1. Dandy H (A. Haarselhorst jr.), 2. Donna Hanna, 3. Chic Spencer M. Win. 2.pl. 1.20, 1.30, kap. 3.90, cov. 3.10, trio 16.30. Noordoostpolder-prijs 2140 m, 1. Fernanda D (A. Knijnenburg) 2. Fortuna, 3. Epouvante P. Win. 1.90, pl. 1.10, 1.10, kop. 3.20, cov. 2.10. Purmer-prijs 2100 m. 1. Cherrie Spencer (J. Hendrikx), 2 Zanto, 3. Axkit Hollandia. Win. 6.50, pl. 3.60, 3.70, kop. 42.90, cov. 5.90. IJpolder-prijs 2120 m. 1. Esemraud (A. Harmsen), 2. Biirmann B, 3. Boudewijn B Win. 1.90, stal pl. 2.40, 2.10, kop. 4.cov. 3.20. Wieringermeer-prijs 2000 m. 1. Edelpapegaai S (J. van Dooyeweerd), 2. Ca- rel Bond W. 3. Elma Kinley. Win. 2.50, pl. 1.60, 2.30, kop. 8.60, cov. 5.80. RENNEN: Whitefoot S-prijs 2000 m. 1. Kokette Katinka (F. van Deuren), 2. Quelle Musique, 3. Blason. Win. 2.50, pl. 1.20, 3.10, 1.70, kop. 15.60, cov. 11.60. Gold Cup-prijs 2150 m. 1. Jolly Jinks S (E. van Dijk), 2. Garlic, 3. Mister Wilfred. Win. 1.50, pl. 1.10, 1.60, 2.20, kop. 7.cov. 8.50. Whitefoot S-prijs 2000 m. 1. Rolanda (E. van Dijk), 2. Wilmar, 3. Bleset- te. Win. 14.40 pl 1.80. 1.20, 1.30, kop. 3.80, cov. 3.50, trio 162.40. Totalisatoromzet 262.979.

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 10