RIOTTE WEER IN HET NIEUWS: RITWINNAAR Schepers debutant (vierde) uitstekende in Tour de France W imbledon- j eugdkampioene JUDITH SALOME kreeg aanbod college in V.S. Tour in cijfers Jan Maathuis was dé grote man op het CH '67 in Hoofddorp Geen open toernooien in de tenniswereld Warmte teisterde het rennersleger Theo Laseroms uit het veld gestuurd Leo Ouwens toch naar St. Truiden Titel voor Ree of Bouwmeester Post eerste in Ronde van Lemmer DOOR OVERWINNINGEN IN BEIDE STERK BEZETTE HOOFDNUMMERS Anton Ebben liet verstek gaan DONDERDAG 13 JULI 1967 15 - i ïwl s wsbe sill - - tljf SP Stralend Kus van Fletcher Uitnodiging Ron van Gelder verraste in Duits tennistoernooi Tennis om Gentropa-cup Spanning Organisatie (Van onze speciale verslaggever) Jan Janssen betoonde zich uiterst tevreden over de ploegmaten, ditmaal. Wim Schepers tenslotte die toch wel verrassend debuteert in dezo ronde had dan ook een voortreffe lijke vierde plaats behaald in een rit, die overigens nauwelijks het vermel den waard is, want het was in de Provence veel te warm dan dat de renners ook maar een trap extra wil den geven voordat de finish enigszins in zicht kwam. Op die manier kwam er trouwens wei nig terecht van de voorspelling van Jan Janssen dat „het allemaal zou gebeuren in de warme ritten tussen de bergen Van Digne tot Marseille was er zo'n rit, maar er gebeurde niets. Misschien heeft Janssen het vizier op de komende da gen ingesteld, want vandaag moet eerst nog een bergreus worden bedwongen: de Mont Ventoux. Wellicht ook is 't de voor uitgeworpen schaduw van die top geweest, die de renners enigszins heeft verlamd. Behalve de zon dan. Die droeg ertoe bij. dat er alleen maar drukke beweging was in de staart van het peloton, waar de knechten af en aan reden met vocht van water tot wijn dat soms zelfs werd weggegrist van de opklaptafel van picnic- kende vakantiegangers. Enfin, er werd dus gewandeld en dat was wel plezierig voor bijvoorbeeld Huub Harings, die kon herstellen van de val die hij had gemaakt. „Huubke" kwam dan ook opvallend fris binnen in Marseille. Zestig kilometers voor de finish was er een vluchtgroep ontstaan, waarin Sche pers meemarcheerde aan de zijde van bijvoorbeeld de Franse nationale knech ten Riotte en Lemeteyer. Na wat bewe gingen op de laatste helling voor Marseil les begon Riotte aan een solovlucht en kon Schepers zich op het tweede plan handhaven in gezelschap van Lemeteyer, de Luxemburger Schleck en de Italiaan Basso. Het peloton verbleef geduldig op een minuut afstand en in het uiterst fees telijk reagerende stadion van Marseilles kon Karstens van die groep de sprint winnen: zesde. Schepers had in de spurt van vier om de tweede plaats een paar tactische fouten gemaakt, maar men was geneigd hem die snel te vergeven, want de jonge Limburger is tenslotte een de butant en dan is zo'n aankomst in een immens en buitengewoon lawaaierig sta dion wel iets te enerverend. Basso werd wegens een onregelmatige sprint tot vijf de gedeklasseerd. v; i. Wim Schepers had in het begin van de etappe nog wat knechtenwerk te vervullen, water halen voor baas Janssen. Dat gebeurde samen met Jos v. d. Vleuten (links). Judith Salomé is naar de wasserette met een zware tas met wasgoed. Zelfs voor een kersverse jeugdkampioene van Wimbledon gaat het dagelijkse le ven gewoon door. „Daarna moet ze ook nog pasfoto's laten maken" ver telt haar moeder, „want morgen gaat ze al weer voor geruime tijd op stap". In het benedenhuis aan de Roosevelt- laan in Amsterdam rinkelen intussen de telefoon en de huisbel bijna onafge broken. Hier en daar staan fraaie boe ketten, de telegrammen stapelen zich op. Donkere, superslanke Judith 18 lentes tellend die meer weg heeft van een Spaanse dan van een echt Nederlands meisje, staat plotseling in het middelpunt van de belangstelling. Plotseling? „De Engelsen hadden het voorspeld, dat Judith de titel zou beha len", vertelt haar moeder verder, ter wijl vader Salomé, die maar een vrije dag heeft genomen omdat hij na het fraaie succes toch wel uit z'n doen is, met de auto op zoek gaat naar zijn tennissterretje, dat nog vijf zusjes en broers heeft. „Judith is vorig jaar van de H.B.S. gekomen en heeft van de winter in hoofdzaak getennist omdat men haar nog te jong vond voor de studie lera res Mensendieck. Voor Wimbledon heb ben we daarom min of meer geksche rend tegen haar gezegd: nu moest je daar maar eens wat bereiken, want je kost ons alleen maar geld", aldus nog steeds mevrouw Salomé. „Ik zal er tot het uiterste voor knokken" beloofde ze ons. En dat doet ze dan ook want ze kan uitstekend voor zichzelf zor gen en mentaal is ze ook niet gauw uit haar evenwicht te brengen". De beste jeugdspeelster van de in ternationale tenniswereld is intussen de kamer binnen gekomen, nog stra lender dan gewoonlijk. Het donkere haar glad langs het hoofd, knalgele lange broek en dito bloesje. „Het gaat nu zo langzamerhand pas tot me doordringen, dat ik die titel werkelijk heb behaald, met al die be langstelling van journalisten en zo", lacht ze. „En als u dan weet, dat ze twee jaar geleden eigenlijk nog geen backhand had. zegt haar moeder, „maar ze is een echte door douw ster" Judith weer: „Ja, eigenlijk was er die eerste week op Wimbledon hele maal geen gelegenheid voor ons om op gras te trainen. De banen van de Queen's club waren voor de senioren gereserveerd, maar ik heb toch wel gespeeld. Ik ging gewoon stiekem er gens een baan op en ik heb er ook wel eens onder de naam van een on zer senioren getraind. Ik had daar voor wel enige toernooien op gras ge speeld, maar in het begin was ik er helemaal niet gek op. De bal schiet alle kanten op, het is veel sneller en :en slice is eigenlijk de beste slag. Die 'comt op gras niet op. Nu vind ik het Hjn, hoewel ik, geloof ik, toch nog wel beter op gravel speel. Afgelopen winter heb ik ook veel in Londen getraind. Eerst vijf weken voor Kerstmis en in het begin van dit jaar nog eens zeven weken. Samen met 6, 7 Engelse meisjes onder leiding van Angela Mortimer, de oud-Wimbledon- kampioene. Aan haar heb ik veel te danken. Vooral wat de wedstrijdtech niek betreft ben ik van haar veel wij zer geworden. Bijvoorbeeld: op 40-15 mag je wel wat risico nemen, bij 40- 30 moet je het volgende punt maken. Toch heb ik tijdens Wimbledon na tuurlijk nog wel gemerkt, dat ik wed strijdervaring mis. En voorts, dat ik technisch nog een heleboel moet leren. Maar ik vind het gewoon enig om te tennissen. Zaterdag na het behalen van de titel waren ze allemaal zo leuk voor me. Ook de grote spelers Zelfs de Australische prof Lew Hoad kwam me feliciteren. Van Ken Fletcher kreeg ik een kus en 's avonds op het bal heb ik met hem gedanst En ik had niet eens met hem willen eten toen hij verloren had van Newcombe en nogal teleurgesteld was. Ik zei: jij hoeft niet meer te spelen, maar ik wel en Judith Salomé dan raak ik misschien ook in de put. Ik kreeg zaterdag ook meteen aller lei uitnodigingen voor het buitenland. Of ik in Californië op een college kwam en of ik in september meedeed met het Orangebowl-tournament in Mia mi. Maar eerst ga ik nu naar Eind hoven, dan samen met Tine Zwaan, Jan Hordijk en Niek Fleury de Centropacup spelen in Bad Hom berg, vervolgens naar Berlijn, Mön- chen Gladbach en dan de nationale kampioenschappen op de Mets". Vader Salomé besluit het gesprek: „Ik vind het allemaal prachtig dat ten nissen we doen het hier thuis alle maal maar zodra ze het met een zuur gezicht gaat doen, zoals je hier en daar bij de „groten" nogal eens ziet, wil ik hebben dat ze er mee stopt. Je moet het met plezier blij ven doen". Naar het stralende gezicht van Judith te oordelen ligt dat tijd stip nog erg ver weg. Theo Laseroms, die voor de Pittsburgh Phantoms uitkomt, is woensdagavond tij dens de wedstrijd tegen de New York Ge nerals van het veld gestuurd. De Generals wonnen de ontmoeting, die in een on vriendelijke sfeer werd gespeeld, met 4-1. WATERPOLO. In de eerste klasse A voor de zomercompetitie van de KNZB zijn gisteravond twee wedstrijden ge speeld. De uitslagen luiden: 't IJ-Het Gooi 5-5 en Rotterdam-Zemlust 3-4. Leo Ouwens, de oud-amateurinternatio- nal van TOP uit Oss, zal in het komende seizoen de kleuren van de Belgische voet balclub St. Truiden gaan verdedigen. Ou wens, die zich 7 juli voor de eerste divi sie club moest verantwoorden omdat hij zowel voor de eerste divisie club Eindho ven als voor St Truiden een contract zou hebben getekend, kreeg woensdag van de rechter te horen dat hij toch naar België mocht gaan. De rechtbank verklaarde de eisen van „de club van duizend" die Eindhoven vertegenwoordigde, namelijk Uitslag van 12e etappe: 1. Riotte (Fr.) (met bon. 6.15.48); 2. Lemeteyer (Fr.) 6.16.57 (met bon. 6.16.47); 3. Schleck (Zwits.- Lux.) z.t. (met bon. 6.16.52); 4. Schepers (Ned.) z.t.; 5. Basso (Primavera, It.) z.t.; 6. Karstens (Ned.) 6.17.38; 7. Simpson (Eng.) z.t.; 8. Reybroeck (Rode Duivels, Belg.) z.t.; 9. Van den Berghe (Belg.) z.t.; 10. Godefroot (Rode Duivels, Belg.) z.t.; 11. Janssen (Ned.) z.t.; 21. Harings (Ned.) z.t.; 23. De Roo (Ned.) z.t. 48.Haast z.t.; 52. Zilverberg z.t.; 54. Maliepaard z.t.; 103. Van der Vleuten op 7 min 45 sec. Algemeen klassement: 1. Pingeon (Fr.) 68.59.39; 2. Letort (Bleuets, Fr.) op 4.02; 3. Jiminez (Sp.) op 4.57; 4. Balmaion (Prima vera, It.) op 5.48; 5. Gimondi (It.) op 6.15; 6. Aimar (Fr.) op 7.02;- 7. Simpson (Eng.) op 8.20; 8. Janssen (Ned.) op 8.39; 9. Van Cloos- ter (Rode Duivels, Belg.) op 9.34; 10. Haast (Ned.) op 9.38; 11. Huysmans (Belg.) op 9.53; 12. Brands (Belg.) op 10.08; 13. Karstens (Ned.) op 11.30; 14. Bayssiere (Coqs, Fr.) op 11.38; 15. Bodrero (Primavera, It.) op 12.02; 16. Monty (Belg.) op 12.16; 17. Schutz (Zwits.- Lux.) op 12.34; 18. Puschel (W.-Dld.) op 12.45; 19. Mugnaini (It.) op 13.08; 20. Polidori (Pri mavera, It.) op 13.22; 30. Poulidor (Fr.) op 16.35; 42. Schepers (Ned.) op 21.49; 66 Van der Vleuten op 31.54; 71. Harings op 34.50; 75. Zilverberg op 37.06; 93. De Roo op 52.49; 95. Maliepaard op 56.03. Dagploegenklassement: 1. Frankrijk (Riot te, Lemeteyer, Aimar) 18.50.43; 2. Nederland (Schepers, Karstens. Janssen) 18.52.13; 3. Primavera (It.) 18.52.13; 4. Zwitserland- Luxemburg 18.52.13. Het algemeen ploegenklassement luidt: 1. Frankrijk 208.56.21; 2. België 209.05.18; 3. Nederland 209.05.38; 4. Primavera It.) 209.07.02. Puntenklassement: 1. Reybroeck (Rode Duivels, Belg.) 91 pnt.; 2. Riotte (Fr.) 81 pnt.; 3. Karstens (Ned.) 68 pnt.; 4. Janssen (Ned.) 58 pnt.; 5. Godefroot (Rode Duivels, Belg.) 58 pnt. Met nog twee ronden te spelen in het toernooi om het Nederlands schaakkam pioenschap, dat in Zierikzee wordt ge houden, heeft de strijd om de titel zich toegespitst tussen Ree en Bouwmeester. In de woensdag gespeelde negende ronde verloor namelijk de derde overgebleven gegadigde voor de titel, Langeweg, het topduel tegen Ree. Ree heeft (voorlopig) weer alleen de leiding door zijn behaal de winstpunt tegen Langeweg en het in winst omzetten van zijn hangpartij te gen Van Scheltinga. Bouwmeester heeft echter winstmogelijkheden in zijn afge broken partij tegen Krabbe en komt dus misschien gelijk met Ree. De uitslagen: achtste ronde: Van Schel- tlnga-Ree 0-1, Zuidema-Donner V2-V2 Kuypers-Boomgaardt Vz-Vi. Negende ronde: Rosenthal-Zuidema %-%; Bakker-Scholl Vz-Vz\ Ree-Langeweg 1-0; Donner-Kuypers afg., Krabbe-Bouw- meester afg., Boomgaardt-Van Scheltin ga afg. De stand: 1. Ree 7 pnt; 2. Bouwmeester 8 en 1 afg., 3/4. Langeweg en Scholl M/i; 5. Kuypers 5 ij 1 afg; 6. Zuidema 5; 7. Donner 4V4 en 1 afg., 8. Van Schel tinga en 1 afg. 9/10 Bakker en Ro senthal 3; 11. Krabbe 2 en 1 afg; 12. Boomgaardt 1 en 1 afg. De in Amerika studerende tennisser Ron van Gelder neemt deze week deel aan het internationale toernooi van Dusseldorp. In het heren dubbelspel zorgde hij voor een verrassing door sa men met de Duitser Karl Fichtel de sterke Duitse combinatie Wilhelm Bun- gert/Ingo Buding te verslaan. De cijfers waren 6-3 6-4. Peter Post heeft woensdag de 110 km lange ronde van Lemmer voor beroeps renners gewonnen. Hij won de sprint van een kopgroep van negen man. De uit slag: 1. Post (Amstelveen) de 110 km in 2 u 21 min 40 sec; 2. Lute (Castricum) z.t., 3. Schroder (Koningsbosch) z.t,, 4. Vianen (Kockengen) z.t., 5. Breure (Rot terdam) z.t., 6. Schuuring (Amsterdam) z.t., 7. Ottenbros (Alkmaar) z.t., 8 Oud- kerk (Naarden z.t., 9. Groen (Follega) z.t., 10. Zoet (Sassenheim) op 150. (Van onze sportredactie) Jan Maathuis zal met genoegen terug denken aan het concours hippique van Hoofddorp 1967. Het had er veel van weg dat dit jaarlijkse paardesportfestijn dit jaar enkel en alleen was opgezet ter meerdere eer en glorie van de ruiter, die dit seizoen op de diverse nationale con coursen al verreweg de meeste prijzen wegsleepte. Juist de enige man die Jan Maathuis ee halt had kunnen toeroepen was afwezig. Anton Ebben dinsdag in Nunspeet nog de meerdere van Maathuis was ondanks inschrijvingen en beloften, zonder tegenbericht weggebleven. Jan Maathuis profiteerde van deze onverwach te meevaller. Hij werd door in het spring concours Mb met Fliegette en Nenuphar C resp. als eerste en tweede te eindigen en in het puissance-springcoucours met weer Fliegette eveneens op de eerste plaats beslag te leggen de man, die de meeste ovaties kreeg van de ruim 3000 toeschouwers. Pas in de laatste fase van het spring concours met Mb behaalde Maathuis zijn overwinning. Het 690 meter lange parcours De internationale lawntennisfederatie (ILTF) heeft woensdag tijdens de jaar vergadering in Mondorf in het groother togdom Luxemburg het Britse voorstel tot het houden van open tennistoernooien met een proefperiode van twee jaar met 139 tegen 83 stemmen verworpen. Vier landen, met in totaal 25 stemmen, ont hielden zich van stemming. Voorlopig is deze kwestie nu tot 1969 van de baan. Het voorstel was bedoeld om de kloof tussen de profs en de amateurs in Engelse tenniskringen spreekt men van shamamateurisme waarbij de zogenaamde topamateurs een zeer dik belegde boter ham halen uit hun „onkosten"-vergoe- dingen kleiner te maken. Het Britse voorstel tot het houden van open toernooien vond speciaal geen weer klank bij de vertegenwoordigers van de communistische landen. Deze zouden na melijk graag het lennis op het rooster van de Olympische Spelen zien geplaatst en willen daarom de grote internationale toernooien vrij houden van alles wat maar enigszins naar professionalisme zweemt. De motie van Groot Brittannië werd slechts gesteund door tien landen. Ver. Staten, Australië, Groot Brittannië, Ca nada, Nieuw Zeeland, Jamaica, Zuid Afrika, Oostenrijk, Zwitserland en Zwe den. Vier landen, waaronder Frankrijk en Nederland onthielden zich. Tegen stemden onder meer alle Oosteuropese landen, de landen van Latijns Amerika, de Afrikaanse staten en alle Aziatische landen. Tot opvolger van Paolo da Silva (Braz) als voorzitter van de internationale fede ratie, werd gekozen de Italiaan Giorgio di Stefanie. was dermate zwaar dat geen enkele deel nemer foutloos rondkwam. Ook Jan Maathuis struikelde over een van de vijf tien hindernissen met niet minder dan achttien sprongen. Zowel met Fliegette als met Nenuphar C liep ook hij vier straf- punten op. Zijn tijden resp. 93,7 en 102.1 sec waren echter ruimschoots vol doende vóór zijn jongere broer Gerard die door een derde plaats met Germaan in 104 sec de triomf van de familie vol ledig maakte om de ereprijs aange boden door Prins Bernhard mee naar huis te nemen. niet ontvankelijk. De club van duizend was volgens het Bossche gerechtshof ten eerste geen rechtspersoonlijkheid en ten tweede niet aangesloten bij de KNVB. Men ging daarom niet in op de eisen van de club van duizend, die op straffe van een dwangsom van 50.000 gulden wilde dat Ouwens naar Eindhoven zou komen en dat TOP geen toestemming zou ver lenen aan een transfer van zijn spejer naar St. Truiden. Behalve de 26-jarige Joegoslaaf Ivan Matyasic, die voor Telstar speelde, heeft. Willem II nu ook de 24-jarige Koos de Gooyer van Feijenoord gecontracteerd. De onderhandelingen tussen Haarlem, Ga Ahead en de Haarlemspeler Peijs zijn op niets uitgelopen. Peijs gaat dus niet naar Deventer toe. De transfer van Kick van der Vall i* geregeld. De Feijenoorder gaat voor FC Twente spelen. Sittardia heeft de twintigjarige amateur Jos Klingen van Roermond aangetrokken. Zwolse Boys kreeg P. v. d. Horst, die een jaar een contract had by Vitesse, weer terug. Een Nederlands tenniseam zal van van daag t.m. zondag in Bad Homburg deel nemen aan het toernooi om de Centropa cup voor spelers en speelsters niet ouder dan 23 jaar. De Nederlandse ploeg bestaat uit Judith Salome, Tine Zwaan, Niek Fleury en de Nederlandse jeugdkampioen Jan Hordijk. Het puissance springconcours het laatste onderdeel van het overvolle pro gramma in Hoofddorp bood de toeschou wers in ruime mate de spanning die zij tot dan toe hadden moeten missen. Tot in de vijfde barrage moest Jan Maathuis hard voor de zege vechten. Na een adem benemend duel boog wachtmeester P. Bak ker uit Ermelo pas, toen de laatste twee hindernissen voor de vierde maal waren verhoogd. Zowel de breedtesprong die nu 1.80 mat en de muur die tot ruim 1.90 m. was verhoogd waren de eigenaar én berijder van „Wervelwind" te machtig. Maathuis leidde Fliegette foutloos over beide obstakels. De zeer eervolle tweede prijs die wmr. Bakker in de wacht sleepte, was voor hemzelf en het publiek toch een volslagen verrassing. In het concours Mb had Bak ker immers geen grootse indruk gemaakt. Met zijn beide paarden, Wervelwind en Pasquino, was hij door een ruim aantal strafpunten al direct in de achterhoede verzeild geraakt. Nog minder indrukwek kend was het optreden van de Santpoor ter Hennis. Met „Ocean" werd de jonge ruiter gediskwalificeerd omdat hij zich in de volgorde van de te nemen hindernissen vergiste en met Uhor liep hij zestien straf punten op. Maar ook hij deed het in het puissance-concours beter. In het springconcours Mb bezette Jan den Haan uil Wateringen de vierde plaats met Bento. Hij kwam met vier strafpun ten en een tijd van 109.1 sec. rond. Hij eindigde daardoor nog voor Wouters van den Oudenweyer die het parcours met Fabiola met acht strafpunten beëindigde. De derde plaats in het puissance spring- concours werd gedeeld door Hans Brug man met Another Lady en Wouters van den Oudenweyer met Korsair III. Naast deze hoofdschotels had de paardesport- vereniging „Vooruit" die voor een vrijwel perfecte organisatie zorgde, nog vele ande re aantrekkelijke rubrieken uitgeschreven. Dressuurproeven in alle klassen, tuigpaar- denconcoursen en de concoursen voor de landelijke ruiters hebben de toeschouwers vanaf acht uur 's morgens bezig gehou den. De uitslagen van deze rubrieken luiden: Ind. dressuur kl L Jeugd: 1. Mej. M. G. v Donkelaar, Tom Gunthersteinr. 1052 A. Ha moen Domzand Voornruiters 105. Achttallen kl. L. M. en Z. handicap: 1 Delflandr. klasse L 109' 2. Rheoboth klasse L 10814. Viertallen kl. L M. en Z. handicap: 1. Eendrachtruiters klasse M. 11714; 2. Schiedam klasse L. 114. Springe kl L 1 en 2 C. v. Zadelhoff Amacella 27 pt. Vénneper r. e.a. P. Gehrels Cybelle 27 pt Venneper. r. 3 J. riemens Peter 26 pt. Flevor. Jeugdspringconc! kl. L.: 1. Mej. L. Geertsema Hans 27 pt. Venne per. r.: 2. Mej. L. Lisman EIlv 20 pt. Voornr Ind. dressuur kl. L.: 1. B v. Bokhorst Baina Heuvelr. 103; 2. J. v. Geijl Halla Schiedam 100 Ind. dressuur kl. L: 1. D. J. Velthorst Radetzky Middachterr 102'/2: 2. P. v. d. Schans Soyrel Schaffelaar 102. Ind. dressuur kl. L: 1. Mej. C. v. d. Maarl Sabina Venneperr. 99; 2. Mevr. A. Jan Maathuis op Fliegette. Quaadfas-Ansink Sarina Pr. Margriet 97. Ind dressur kl. L: 1. P. Gehrels Remon Kapt. v d! Wal 109: 2. Mevr. Oostenrijk-Verschuur Victor Pr. Margriet 104i2. Ind. dressuur kl. Z: 1 Mevr. J. Groenewoud Charmante Elster Rijv '107- 2 Duyvenstijn Wiena Delflandr. 101. Ind. dressur kl. M: 1. G. W. Bouma Bulanda Vrijheid 10214 2 Mevr. M. Roodenburg-Kempenaar Dandy Kapt v. d. Wal 102. Ind. dressuur kl. M' I J. Bos Rex Kapt v. d. Wal 10714; 2. Mevr Schimmel-Klomp Arabella Vrijheid 107. Ind dressuur kl. L: Mej J. v. Dijk Baldor Rehoboth 105!2; 2 C. v Dorp Leopoldt Eendr ruiter» 10114* Springconc. landel. ruiters kl. Z: 1. G. de Wit Charles Flevoruiters; 2. D. Mever Brio Flevoruiters. Conc eenspan, tuigpaarden open kl.: 1. Alfred J. v. Dijk Emmeloord: 2. Anci A. Hak Barendrecht. Klav. drie landelijke ruiters: 1. De Vennepruiters; 2. L. R. Vrijheid. Klav drie ponyruiters: 1. P. C. Kapt v. d. Wal: 2. P'. C. Kapt. v d. Wal. Conc. Tweesp. tuigpaarden hmietkl.: 1. Carlos/Bazuin J. van Dijk Emmel oord; 2. Subliem/Uniek P. v. d. Touw Den Haag. Conc. tweesp. tuigpaarden open klasse: 1. Anci A. Hak Barendrecht; 2 Alfred J. van Dijk Em meloord Conc eensp.' dames: 1. Avenier A Dirkx Eindhoven; 2. Alfred J. van Dijk Emmel oord. Conc. tandems tuigpaarden: i. Stormy/ Dormy Gebr. Damen Langbroek; 2. Anci/Gra'af v Nieuw Buinen A Hak Barendrecht. Conc eensp. tuigpaarden limietkl.: 1 Benonja B Bruyms Nieuw Vennep; 2. Amberto J. van Dijk Emmeloord. Conc. eensp. lc: 1 Roland C. Ho'o- gendoorn Utrecht; 2. Benonja B. Brut nis Nieuw Vennep.

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 15