Mexico meldt verijdeling van communistische staatsgreep Dure vlooien Vandaag conferentie van Black Power in Newark Burgemeester Voetpoeder Algemene Bank Nederland Met een AMSpaarbiljet196772 groeit uw spaargeld in bijnavier-driekwart jaar van f.100,- naar f.133,- commentaar op actuele zaken Drastisch Israel verwerpt beschuldiging Plastic krant Hanoi doet stapje in richting van vredesgesprek Geruchten over dood van Duvalier Dertien personen gearresteerd, leiders naar China verdwenen Prinses Gracia had een miskraam Bergen eisten in 1966 veel slachtoffers Isotopen uit VS naar DDR Tijdbom ontploft in Lagos, drie doden Korea verdedigt ontvoering Tanker mag varen na borg van 30 miljoen gulden telegrammen DONDERDAG 2 0 JULI 1967 3 Nieuwe satelliet voor telecommunicatie Staatsgreep in Haiti Geen toeristenfoto's van De Gaulle op St. Pierre Een bericht uit Nieuw Delhi gewaagt van een vérstrekkend plan. De regering van India zou namelijk sterilisatie ver plicht willen stellen voor alle mannen, die al drie of meer kinderen hebben. Het is een drastisch voorstel in een land, dat democratisch zijn wil. Zelfs als een meerderheid van het parlement vóór verplichte onvruchtbaarheid zou zijn, bestaan er grenzen waarbij het gezag der overheid ophoudt. Maar het bevol kingsvraagstuk in India lijkt onoplos baar. Al kort nadat het land in 1947 onaf hankelijk werd is de regering er een campagne begonnen voor beperking van het aantal geboorten. Zij ried periodie ke onthouding aan, maar deze werd een fiasco. Zij propageerde het gebruik van anti-conceptionele middelen, maar die methode was voor de meesten te gecom pliceerd of te duur. In 1956 was de be volking toegenomen, met ongeveer 2% percent per jaar, tot 380 miljoen zielen. Toen reeds werd sterilisatie aanbevolen. Het hielp allemaal weinig, want in 1965 was de bevolking gegroeid tot 500 mil joen, dus met ongeveer 12 miljoen per jaar. Het aantal werklozen loopt in de mil joenen, want landontginning en bouw van fabrieken kunnen geen gelijke tred hou den met zulk een uitbreiding van het in wonertal. Het percentage analfabeten neemt toe, want men kan niet genoeg scholen stichten of voldoende onderwij zers opleiden. Daarom is ook de moge lijkheid van abortus verruimd, naar het voorbeeld van landen als Japan en Zwe den. Ook dit had niet de gewenste uit werking. Tenslotte zijn dus ietwat wan hopig geworden bevolkingsdeskundigen met de gedachte van verplichte sterili satie gekomen. Of dat plan ooit wet zal worden valt te bezien. Maar gebeurt het, dan zal men de wet niet kunnen uit voeren. Daarvoor ontbreekt de admini stratie, het vermogen der overheid om in te grijpen, het beschikbare aantal chirurgen en klinieken. De kern van de kwestie ligt bij het ge brek aan belangstelling van de meerder heid der bevolking. Bestond die belang stelling, dan had elke methode tot het gewenste doel geleid. Maar te groot is het fatalisme, het ongeloof „dat men er iets aan kan doen". Voor de een beslist Hét lot (het karma) voor de ander de stand der sterren, voor een derde het toeval. De ervaring In alle larfdenheeft geleerd, dat bij te grote armoe en bij wanhoop, om die ooit te boven te komen, de kinderbeperking geen basis heeft in de geest der mensen- Dezen zien zelfs in elk kind nog een wezen dat iets in brengt, al is het maar door te bedelen. Pas als enige welstand mogelijk blijkt ontstaat de zorg voor de toekomst der kinderen en voor het behoud van die welstand, die dan ook nodig wordt ge acht om aan het kroost enige opvoe ding te geven. Zo is het ook in Europa gegaan: de beter gesitueerden begon nen eerder hun kindertal te beperken dan bijvoorbeeld het ongeschoolde prole tariaat. India zit dus in wat men noemt: een vicieuze cirkel. De grote vruchtbaar heid bestendigt de armoe, die opgehe ven zou moeten worden om kinderrijk dom te beperken. Om deze magische cirkel te doorbreken moet India gehol pen worden. Humanitaire steun bij ram pen en honger, hoe menselijk en nodig ook is daarvoor niet voldoende. De hoger ont wikkelde wereld moet aanvullende kapi talen verschaffen (zonder rente, en later terug te betalen in de vorm van pro- dukten) die belegd kunnen worden om de produktiviteit zodanig te vermeerde ren, dat de arme massa weer een toe komst ziet. Dan zal zij zich gaan bekom meren om het nageslacht. Dan zal de wil tot gezinsbeperking aanwezig zijn. En dan zal men geen radio-transistors in uitzicht behoeven te stellen als belo ning. Die kan India trouwens toch niet betalen. De mogelijkheid tot hervorming ligt in de hoop op een menselijker be staan. NEW YORK (AP). Israel heeft woensdag de Russische beschuldigingen van de hand gewezen waarin gezegd werd dat troepen van Israel het bestand aan het Suezkanaal schenden en voor bereidingen treffen voor een nieuwe oorlog met de Arabieren. De Russische minister van Buiten landse Zaken Andrei A. Gromyko had dinsdag de beschuldigingen geuit in brie ven aan de voorzitters van de Veilig heidsraad en de algemene vergadering bij de Verenigde Naties. De Israëlische vertegenwoordiger bij de Verenigde Naties Gideon Rafael heeft in soortgelijke brieven verklaard dat de spanningen in het Nabije Oosten worden veroorzaakt doordat de Arabi sche staten op agressieve wijze het Is raëlische recht op soevereiniteit en vei ligheid ontkennen. Een groep van landgenoten, die een Democratisch Centrum hebben gevormd, heeft opnieuw aangedrongen op een her groepering der politieke partijen. Het Centrum gewaagt van „verouderde te genstellingen". Het is inderdaad zo, dat men de indruk krijgt dat er meer tegen stellingen bestaan binnen de traditionele partijen dan tussen hen onderling. En uit alle enquêtes en onderzoekingen zoals laatst weer naar aanleiding van de ver kiezingen in Zwolle blijkt dat tal van kiezers „zwevende" zijn geworden. Zij proberen het nu eens hier en dan weer daar, om telkens teleurgesteld te worden. De harde kern van hen, die een partij door dik en dun trouw blijven, is kleiner geworden. En vooral de jongeren zijn on gebonden. Zij hebben mede D-66 aan suc cessen geholpen, omdat deze groep meer zeggenschap van de gewone burgers voorstaat, hervorming van het staatsbe stel, een open en doorzichtige politiek. Zij heeft het onbehagen vertolkt in de „regenten" en de „mandarijnen", niet om revolutionaire veranderingen door te voeren, maar om aan de democratie haar volle betekenis te geven. Het zou echter onrechtvaardig zijn te zeggen, dat ook el ders niet veelvuldig een soortgelijk doel wordt nagestreefd. De belangrijkste betekenis van de spectaculaire bedrijvigheid op dit terrein is, dat mensen met belangstelling voor politiek proberen, die belangstelling over te brengen op „de kleine luiden", die zich mistroostig „door de kat of de ka ter" gebeten achten. Die hebben hun on tevredenheid wel voldoende tot uitdruk king gebracht. Dit is echter niet genoeg. Men zou willen weten, wat zij eigenlijk positief wensen te verwerkelijken. Zij dringen er op aan te worden betrokken bij de besluitvorming op allerlei terrei nen, ook nadat zij hun stem hebben uit gebracht. Maar.hebben zij eigen richtsnoeren, eigen normen, eigen idea len? De methode, om de wil der kiezers tot uiting te brengen, voldoet niet meer. Daar zijn de sociologen wel achter geko men. Maar welke principiële basis heeft die wil? Of is politiek alleen maar een kwestie van opportunisme, zodat elke zaak, los van beginselen, telkens weer op zich zelf beoordeeld moet worden? Dit laatste nu meent eigenlijk niemand. De hulp aan minder ontwikkelde landen is bijvoorbeeld wel degelijk een zaak van gezindheid. Onze verhouding tot de vol ken van Oost-Europa is dat ook. Even eens de kwestie van eventuele medezeg genschap in het beleid van ondernemin gen, of het oordeel over de oorlog in Vietnam. De opinies daarover lopen dwars door alle partijen heen. Maar. het zijn wel duidelijke meningen, die haar wortelen hebben in een levens- en wereldbeschouwing. Wij verkeren in een periode, waarin oude waarden haar suggestieve invloed hebben verloren. Maar dat betekent niet dat wij geen behoefte hebben aan nieuwe maatstaven. De een spreekt van een ge zagscrisis, de ander van politieke slijta ge, een derde van een verouderd bestel. Maar de doktoren aan het ziekbed der democratie behoren ook opvoeders te zijn. Opvoeders tot zelfwerkzaamheid, natuurlijk. Maar tevens voorlichters, die inwijden in de wereldomspannende pro blemen, waarbij wij nu betrokken zijn. En raadgevers, die een oplossing aan bevelen. De stemgerechtigde burger zal dan toch weer zijn keuze moeten doen op grond van opvattingen, die uitgaan boven enig tijdelijk probleem, ook wanneer zul ke opvattingen niet meer parallel lopen met die van een der huidige partijen. Kortweg gezegd: men kan geen politiek bedrijven zonder idealen. LE HAVRE (Reuter). In Le Havre is donderdag een plastic krant verschenen. Het zou het eerste dag blad van dit materiaal ter wereld zijn. De uitgever noemt als voordelen: „Kan niet scheuren en kan in de regen wor den gelezen". BOEDAPEST (AP). De Noordvietna- niese ambassadeur in Hongarije Hoang heeft een uit drie punten bestaand pro gramma aangekondigd dat zou kunnen worden gezien als een aanduiding hoe volgens Noord-Vietnam vrede in Vietnam bereikt kan worden. Hij verklaarde: „De Verenigde Staten moet een volledig en onvoorwaardelijk einde aan de bombar dementen op Noord-Vietnam maken, het Zuidvietnamese bevrijdingsfront (de Viet- cong) erkennen en zich aan de akkoorden van Genève houden". Waarnemers wijzen erop dat de am bassadeur noch het uit vier punten be staande programma van de Noordvietna- mese regering heeft genoemd, noch het vijf punten tellende van de Vietcong. Beide eisen onmiddellijke terugtrekking van de Amerikaanse troepen uit Zuid- Vietnam. Ambassadeur Hoang gewaagt echter niet van deze eis. Minister van Buitenlandse Zaken Rusk verwierp gisteren in Washington de be wering dat het Vietnamese conflict in een impasse is geraakt. Hij zei niet te willen redetwisten over de omschrijving van generaal Westmoreland, die het „een uit puttingsoorlog" noemde, maar zei wel dat het een passende naam is voor een zeer ingewikkelde toestand. WASHINGTON (AFP) De Ameri kaanse maatschappij voor telecommuni- catiesatellieten (Comsat) wil op 20 sep tember een tweede satelliet voor verbin dingen over de Grote Oceaan lanceren. Comsat heeft reeds een satelliet in de ruimte gebracht voor de verbindingen tus sen Japan, de Filippijnen, Thailand en Ha waii. In San Domingo, de hoofdstad van de Dominicaanse republiek, doen hardnek kige maar onbevestigde geruchten de ron de dat in 't naburige Haïti het bewind van president Duvalier omver is geworpen en dat Duvalier zelf mogejijk de dood zou hebben gevonden. De geruchten zouden afkomstig zijn van een Latijns-Amerikaanse diplomaat die onbekend wenst te blijven. Functionaris sen van de Haitiaanse ambassade in San Domingo waren onbereikbaar voor com mentaar. Reizigers die woensdag uit Port au Prince in San Domingo zijn aangekomen noem den de toestand daar volkomen kalm. FORTUNE (AP) Toeristen die in Newfoundland zijn teruggekeerd van de Franse eilanden St. Pierre en Miquelon hebben meegedeeld dat de politie van de eilanden de fototoestellen van de arrive rende toeristen in beslag heeft genomen. Ze kregen ze weer terug bij hun vertrek. De maatregel zou in verband staan met het bezoek van president De Gaulle aan de visserseilanden. Een verklaring voor de maatregel is niet gegeven. De eilanden liggen op twintig kilometer van New foundland. Er zou een nerveuze stemming heersen op de eilanden en er zouden scherpe veiligheidsmaatregelen zijn geno- STAD MEXICO (AP). In een officiéél communiqué heeft de Mexicaanse rege ring woensdagavond bekendgemaakt, dat zij een door communistisch China ge financierde samenzwering heeft verijdeld, die ten doel had „in Mexico een socia listisch volksbewind te vormen". De Mexicaanse procureur-generaal zei, dat tot de dertien personen, die in ver band met deze zaak gearresteerd zijn, een Venezolaan en een Salvadoraan behoor den. De groep, aldus het officiële communi qué, trof voorbereidingen voor subver sieve acties in zowel stad Mexico als de provincies. In een poging wapens te ver krijgen had de groep op een landweg in de staat Guerrero al een aanslag met dynamiet gepleegd op een legerauto. Het bureau van het communistisch-Chinese persbureau in Mexico was het kanaal, waarlangs Peking maandelijks zeshon derd pond (zesduizend gulden) zond voor de financiering van de gewapende rebel lie. Leider van de groep was Javier Fuentes Gutierrez, een civiel ingenieur en boeren leider van de Mexicaanse communistische partij, de onafhankelijke boerenbond en het front der kiezers. Fuentes Gutierrez, die herhaaldelijk be zoeken aan Guba brengt, behoorde niet tot de arrestanten. Hij en een andere MONTREAL (Reuter) Prinses Gra cia van Monaco is afgelopen nacht na een miskraan opgenomen in een ziekenhuis in Montreal. Haar toestand wordt goed ge noemd. De 37-jarige voormalige filmster en haar echtgenoot, prins Rainier, zijn in Montreal in verband met de wereldtentoonstelling. Mexicaan, Federico Emery Valle, even eens een pro-Chinese leider, zijn op 30 juni naar Peking gevlogen. Fuentes Gu tierrez heeft toen een vervalst paspoort op de naam Javier Popca Gutierrez ge bruikt. Zijn boekwinkel „El Primer Paso" (de eerste stap) was het cen trum van de subversieve acties. De bergen in Zwitserland hebben vorig jaar 136 slachtoffers geëist, tegen 115 in 1965. In de Franse bergen kwamen 74 mensen om het leven. Zeventig personen werden zwaargewond. De Franse alpenclub geeft een gede tailleerd overzicht van de oorzaken van de ongelukken. Achttien ongelukken over kwamen aan skiërs en 196 aan alpinisten rf toeristen. Van de ongevallen gebeur den er 81 percent bij mooi weer en 84 percent in de drie zomermaanden. De meeste slachtoffers vielen in de Mont Blanc-keten. DUBLIN (AP). De Ierse lucht vaartmaatschappij Aer Lingus heeft ontkend dat de Newyorker John J. O'Reagon vlooien heeft opgelopen tijdens een vlucht in een van de toe stellen van de maatschappij. O'Reagon, die in juli vorig jaar met de maat schappij heeft gevlogen, heeft twee honderdduizend dollar (720.000 gulden) schadevergoeding geëist omdat hij „een sociale paria" is geworden door vlooiebeten. Zijn advocaat voerde dinsdag voor een rechtbank in Brooklyn aan dat hij zich in tien dagen veertig maal heeft moeten wassen met een speciale zeep. Aer Lingus heeft gezegd dat in de vliegtuigen dekens, slopen en dekjes voor hoofdsteunen dagelijks worden ververst en dat het interieur bij het schoonmaken altijd ivordt bespoten met insectendodende middelen. WASHINGTON (Reuter) De Ameri kaanse commissie voor atoomenergie heeft toestemming verleend voor de uitvoer van een kleine hoeveelheid radio-isotopen naar Oost-Duitsland. Het gaat om 250 mi crocurie tritium, bestemd voor het insti tuut voor bloedonderzoek van de Oostduit- se academie voor wetenschappen in Ber lijn. De commissie is van mening, dat de le verantie van het tritium niet schadelijk is voor de Amerikaanse verdediging of vei ligheid. Staatspolitie en leden van de na tionale garde doen een inval in hui zen in Plainfield, op jacht naar 36 gestolen semi-automatische ge weren. Nadat vijftien huizen waren doorzocht werd het onderzoek ge staakt. Vandaag zullen een groot aantal neger leiders, van de meest gematigde tot de meest extremistische richting in Newark bijeenkomen voor een „black power" conferentie. Dr. Nathan Wright, een pre dikant uit Newark die de conferentie zal presideren, heeft dinsdag verklaard dat de conferentie „goed zal doen aan de mensen van Newark". De conferentie in een andere stad te houden zou volgens hem „spelen met vuur" zijn- In Erie, Pennsylvania, is het evenals vorige week tot onregelmatigheden gekomen en zijn op verspreide plaatsen branden uitgebro ken. In Greensboro, Noord-Carolina, is een blanke ervan beschuldigd een kruis in brand te hebben gestoken in de tuin van een negerpredikant, rev. Frank Williams, die onlangs in een tot dusver volledig blanke wijk is gaan wonen. De man, J. R. Mcbride woont in dezelfde wijk. Hij en Clyde Webster, plaatselijk leider van de Ku Klux Klan, zijn gearresteerd op be schuldiging van terroristische activitei ten. Zij zijn vrijgelaten op borgtocht van 300 dollar. In Cairo, Illinois, is het weer tot ge weldplegingen gekomen. Gouverneur Ot to Kerner heeft de nationale garde bevo- QUITO (Reuter). De vierduizend inwoners van het Equadoriaanse stadje Picoaza hebben als nieuwe burgemeester een merk voetpoeder gekozen met de naam Pulvapies. Dit is het resultaat van een inten sieve reclamecampagne van een farmaceutische firma, die zelf even ver baasd is over liet resultaat als de kiezers, die thans moeten beslissen of Pulva pies tot gekozen moet wor den verklaard. De firma had zich in de verkiezingsstrijd geworpen met de reclameleuze: „Stem op elke kandidaat, maar als u goede verzor ging en hygiëne wenst stem op Pulvapies". Aan de vooravond van de gemeenteverkiezingen in Equador had de publici- teitschef van de firma in alle steden en dorpen vlug schriften laten versprei den. Zij waren in dezelfde kleur en dezelfde omvang als de stembiljetten, en al leen van de echte te onder scheiden door het ontbre ken van het stempel van het verkiezingstribunaal. De biljetten droegen het opschrift: „Voor burge meester: rechtschapen Pul vapies". Sommige kandidaten menen dat hun kansen door de reclamecampagne zijn verminderd en drei gen de scheppers van Pul vapies een proces aan te doen. De firma beweert echter dat niets in de wet het gebruik van de toege paste vormen van publici teit verbiedt. ADVERTENTIE Dit betekent een samengestelde Interest van 6%°lo per jaar. Na 15 juli wordt rente bijberekend. Deelneming aan het Premie Spaarplan betekent een"] l extra premie van f20.-. Dan is het rendement i r ruim9j^°/o. 1 ii Folders en inlichtingen bij al onze kantoren. len een eind te maken aan de ongeregeld heden. In West Baton Rouge, Louisiana, is de woning van Viola Logan het voorwerp geworden van een bomaanslag. De ont ploffing sloeg een gat in het gazon voor het huis en de voorgevel. Viola Logan, gepensioneerd schoolhoofd is een actief lid van een volledig uit kleurlingen be staand comité ter bevordering van de so ciale toestanden in de negerwijken van West Baton Rouge. Jonge negers hebben verklaard dat zij blanken iets naar het huis hebben zien gooien en daarna wegrennen. LAGOS, NIGERIA (AP) In een dicht bevolkte wijk van Lagos is gisteravond een tijdbom ontploft in een tankauto met benzine. Drie personen kwamen om het leven en verscheidene anderen werden gewond. De ontploffing deed zich voor bij een bioscoop, die werd beschadigd, evenals enkele andere gebouwen. Het gebeurde in de wijk Yaba, waar twee weken geleden een soortgelijke ont ploffing plaatsvond in een tankstation. De federale regering heeft meegedeeld dat de ontploffing van woensdagavond volgens hetzelfde syteem tot stand is ge komen als die van twee weken geleden, namelijk door een tijdbom in een auto. Het enige verschil was dat ditmaal een tankauto werd gebruikt. SEOEL (AP). Het hoofd van de Zuidkoreaanse geheime politie heeft het betreurenswaardig, maar onvermijdelijk genoemd, dat zijn dienst zeventien Ko- reanen uit West-Duitsland heeft moeten halen zonder de Westduitse autoriteiten er in te kennen. Kim Hyoeng-Wook verklaarde dat de Koreanen betrokken waren bij een samenzwering die de veiligheid van het land in gevaar bracht. Daarom moest bij het onderzoek de grootste geheimhouding betracht worden en kon West-Duitsland niet in de activiteiten van de Zuid koreaanse agenten gekend worden. In verband met deze vermeende samen zwering zijn 66 personen gearresteerd, zo deelde Kim verder mee. SINGAPORE (AFP) De onder Libe riaanse vlag varende tankboot „Lake Pa- lourde" die zaterdag in Singapore aan de ketting werd gelegd in verband met een eis van de Britse regering om vergoeding van door de „Torrey Canyon" veroorzaak te schade, heeft toestemming gekregen te vertrekken. Zoals gisteren is gemeld, heb ben de eigenaars van de tanker dertig miljoen gulden borg gestort. E Aardbeving. Een krachtige aardbeving heeft in de Turkse provincie Denizli, het gebied nabij Efesus, dat volgende week zal worden bezocht door paus Paulus VI, een aantal huizen verwoest. Slachtoffers. Er zijn veertig lichamen ge borgen uit het wrak van de DC-4 van „Air Madagascar" die is neergestort en kele seconden nadat het vliegtuig was opgestegen van het vliegveld van Tana narive. 29 lichamen zijn geïdentificeerd. Verder zijn 35 personen met verwondin gen in ziekenhuizen opgenomen. Twee mensen worden nog vermist. Aanvallen. Nicolae Ceausesescu, leider van de Roemeense Communistische Partij, heeft scherpe aanvallen gedaan op de veiligheidsdiensten van zijn land. Poli tieke waarnemers zien hierin het begin van ontspanning ook in het binnenland se beleid van de Roemeense regering. Hulpverlening-akkoord. De Sovjet-Unie en de VS hebben tezamen met 26 andere leden van de juridische VN-subcommis- sie voor de ruimte overeenstemming be reikt over hulpverlening aan ruimte vaarders en ruimtevaartuigen in geval van nood. Elke deelnemer verplicht zich alle mogelijke maatregelen te nemen om de bemanning van een ruimtevaartuig dat gedwongen is op zijn grondgebied te landen, te helpen. Doden. Een sneltrein heeft gisteren op een overweg aan de rand van de Spaanse plaats Astorga een auto gegrepen, waar bij zeven mensen werden gedood. De spoorbomen waren niet neergelaten. De overwegwachter is gearresteerd. Komplot. De Indonesische procureur-gene raal, generaal Soegih Arto, heeft op een persconferentie meegedeeld dat een aan tal militairen en burgers is gearresteerd op verdenking van een komplot dat pre sident Soekarno weer aan de macht had moeten brengen. Grootste. De Westduitse machinefabriek M.A.N, in Augsburg heeft de „grootste motor ter wereld" getoond: een diesel motor van de omvang van een huis met twee verdiepingen. Noodweer. Noord-Duitsland is getroffen door hevige onweersbuien, die van twee mensen het leven hebben geëist. In Reh- burg, ten zuiden van Bremen, werden door grote hagelstenen duizenden ramen vernield en daken beschadigd. Autobusongeluk. Tussen Djammoe en Sri- nagar in Kasjmir is een autobus in een honderd meter diep ravijn gereden, waardoor twintig mensen om het leven kwamen en vijf werden gewond. Zwendel In Warschau zijn negen leiding gevende figuren van een aantal restau rants in de Poolse hoofdstad tot gevan genisstraffen variërend van één tot acht jaar veroordeeld wegens zwendelprak- tijken, waarvan voornamelijk de gasten de dupe waren. Aanval. Communistische terroristen uit Serawak, een deel van Noord-Borneo dat tot de federatie Maleisië behoort, hebben de Indonesische luchtmachtbasis in Singkawang op Indonesisch Noord- Borneo aangevallen. Ook Irene Pappas. Na Melina Mercouri heeft nu een tweede Griekse actrice zich gekeerd tegen het militaire regime in haar land. Irene Pappas, die in „Elec- tra" en „Zorba de Griek" gespeeld heeft, verklaarde op een persconferen tie in Rome dat zij niet meer in Grie kenland wil spelen „voor het Griekse volk zijn vrijheid herwonnen heeft". I

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 3