Nederlandse dammers drie maal tegen dezelfde Russen Softhalcompetitie krijgt verlenging na trip nationale selectie naar Amerika Free Forresters hield het Nederlands team op een draw Telstar liep DFC na rust onder de voet Onze Gezellen DSS en HHC gelijk bovenaan HBC zegevierde in Zilveren Molen-toernooi van RCH Weer zege van Jan Maathuis Wim v. d. Werff fraai eerste in tienkamp Cor Baars reed sterk in ronde RCH - met nieuwe aanwinst Gerritse - versloeg EDO van Badhoevedorp Eerste nederlaag voor Newcombe MAANDAG 7 AUGUSTUS 1967 13 I an Dijk beste sprinter zonder knap werd gevangen en een perfecte ingooi van de HCC-er Peter van Arkel Jefferson run out deed gaan, was een draw het hoogst bereikbare voor de gastheren. Dat de Forresters de nederlaag ontgingen dankten zij voornamelijk aan Charles Woodhouse, die 100 minuten aan het wicket stond en 63 runs aan het totaal toevoegde. Een zesde wicketstand van 80, opgezet door René Schoonheim en Paul Bouwman, bracht Nederland in een gun stige positie. Van een weinig hoopvolle 51 voor 5 brachten zij de score op 131 voor 6. Schoonheim, goed voor 61 punten, scoorde zeven vieren en Bouwman, die de bal zes maal over de boundary joeg, had 61 min nodig voor een score van 58.-. De gedetailleerde uitslag luidt: Eerste innings: Nederland batting: 186 all out. Van der Vegt 11, Nico Spits 24, Van Arkel 18, Frans Spits 35, Schoonheim 12, Bouwman 21, Onstein 19, Van der Bosch 14. Bowling Free Forresters: Jefferson 2/64, Perrett 3/29, Burgess 2/20, Woodcock 2/10, Bakker 1/20. Batting Free Forresters: 146 all out. Day 14, Woodhouse 14, Bakker 60, Jefferson 16, Perrett 13 n.o. Bowling Nederland: Frans Spits 0/21, Wijkhuizen 4/45, Onstein 1/14, Vriens 3/23, Nico Spit* 2/37, Van der Bosch 0/3. Tweede innings: Nederland batting: 185 voor 9 (gesloten). Bakker 41, Schoonheim 61, Bouwman 58. Bowling Free Forresters: Bakker 2/24, Perrett 2/32, Jefferson 1/30, Woodcock 1/24. Batting Free Forresters 157 voor 9 (tijd). Day 17, Woodhouse 63, Ains- worth 34, Woodcock 13 not out. Bowling Nederland: Frans Spits 0/1, Onstein 1/4, Vriens 3/55, Wijkhuizen 0/25, Nico Spits 1/55, Van der Bosch 3/10. Het Nederlandse damtiental heeft zondag in Moskou de eerste ontmoe ting van de landenwedstrijd tegen Rusland met 128 verloren. Zater dag werd in Moskou besloten dat de wedstrijd, die voor het eerst wordt gehouden en volgend jaar in Neder land zal plaatsvinden, uit drie ont moetingen bestaat, waarin elke speler dezelfde tegenstander treft. De twee de ontmoeting wordt morgen ge speeld. De meest interessante partijen beloven die tussen wereldkampioen Iser Koeper- man en de 17-,jarige Nederlandse groot meester Ton Sijbrands te worden. Piet Roozenburg, viermaal wereld- en acht maal Nederlands kampioen, speelt tegen Andris Andreiko, volgende maand tegen stander van Koeperman in de tweestrijd om de wereldtitel. Deze toppartijen ein digden zondag beide in remise. De eerste partij die zondag eindigde was die tussen de jeugdige Hagenaar Jan Weerheijm en oud-wereldkampioen Tsje- golev, die een fout van de Nederlander goed afstrafte. Weerheijm gaf na 38 zet ten op. De tweede Russische overwinning kwam op naam van Korkhov, die na 48 zetten de 51-jarige Bom, de oudste deel nemer, versloeg. De derde nederlaag leed Van der Staay, die van de 19-jarige In zijn woonplaats Geesteren werd Jan Maathuis winnaar van een concours hip- pique. Ook het springconcours „Speel uw spel" werd een zege voor de lange rui ter. De uitslagen luiden: Springconcours MA (beslist in barrage met 15 combina ties): 1. Jan Maathuis (Geesteren) met Fliegette, 0 strafpunten 43.5 sec., 2. Hans Brugman (Almelo) met Sky High 45.2, 3. Gerard Maathuis (Geesteren) met Mr. Ross 0 46.9, 4. Hans Brugman met Niemen 0 51.3, 5. Jan Maathuis met Nanuphar C, 4 46.0. Springconcours „Speel uw spel": 1. Jan Maathuis met Nenuphar C, C, 780 punten, 2. Gerard Maathuis met Mr. Ross 730 punten, 3. Ex aequo: Harry Wouters van den Oudenweijer met Korsar 3, en met Fabiola, alsmede mevrouw Proetske de Jong arts met Melissa, allen 680 pun ten. Gantvarg, een student uit Minsk, verloor. De enige Nederlandse overwinning be haalde zondag Cees Varkevisser, die Sha- vel versloeg. De overige partijen, waarvan die tus sen de 14-jarige Harm Wiersma en de jonge Rus Kaplan veel belangstelling trok, eindigden in remise. (Van onze atletiekmedewerker) De afdeling Kennemerland van de K.N.A.U. organiseerde in het Pim Muiier- sportpark te Haarlem meerkampwedstrij den voor jongens A-B-C, waarvoor een flinke belangstelling bestond. Bij de jon gens A, die een 10-kamp hadden af te werken, ging de zege na spannende strijd naar Wim van der Werff. De Suomiman totaliseerde een puntenaantal van 5891 waarmede hij 73 punten voor bleef op zijn naaste belager R. Keus van For- tuna uit Vlaardingen. Op alle nummert kwam Wim van der Werff tot zeer rede lijke prestaties, waarbij de sprong van 1,85 m. hoog wel de beste kan worden ge noemd. Zijn overige verrichtingen waren: 100 m. hardlopen 12,- sec.: verspringen- 6.53 m.; kogelstoten - 11.40 m.; 400 m. - 54,2 sec.; 110 m. horden - 15,9 sec.; dis cuswerpen - 31,10 m.; polsstokhoogsprin gen - 2,90 m.; speerwerpen - 45,94 m. en 1500 m. - 5.12,6 sec. Na de eerste dag had M. Laan van AAC nog de leiding, ge volgd door W. v.d. Werff. Laan eindigde tenslotte als derde, terwijl R. Keus zich van de vijfde plaats wist op te werken naar de tweede plaats in de eindstand. Bij de b-jongens kwam Henny Martens tot enkele goede verrichtingen, terwijl hij op andere nummers teleurstelde. Voor de ze DEM-man werd op de 100 m. 12,1 sec. afgedrukt en bij het verspringen liet hij 5,53 m. voor zich opmeten. Zijn andere resultaten bij de achtkamp waren kogel stoten - 9.26 m.; hoogspringen - 1,45 m.; 80 m. horden - 12,5 sec.; discuswerpen - 22,01 m.; speerwerpen - 34,42 m.; 1000 m. - 3.02,4 sec. Met een totaal van 3766 pun ten, waarmede hij een nieuw DEM-club- record vestigde, eindigde hij tenslotte op de negende plaats. Zijn clubgenoot Theo Ruiter zag na de eerste dag, waarop hij 1504 punten verzamelde, van verdere deelneming af. Stand: Onze Gezel. 14 22 Bl'daal 14 12 DSS 14 22 Terrasv. 14 10 HHC 14 22 EDO 14 HCK 14 14 Storks 14 In' de westelijke eerste klas benutte SC Haarlem de laatste kans, door regel matig en volkomen verdiend met 9-4 de meerdere te blijven van TIW. Het wach ten is nu op de resultaten van VVGA in de resterende twee wedstrijden. Bij ver lies zal een beslissingswedstrijd het ge volg zijn. TYBB bewees nogmaals het grote krachtsverschil in deze afdeling. Met 25-2 werd OVVO verpletterd en beslag gelegd op de tweede plaats. Stand: De Pinguins 14 28 TIW 13 TYBB 14 20 Watergr.m. 14 De Geuzen 13 16 VVGA 12 OVVO 14 16 SC Haarlem 14 Op het parcours aan de Schipholweg hield de Haarlemse Raceclub „Excelsi or" zondag zijn eerste rit van de compe titie om de „Brink"-beker over een af stand van 35 km. Vijf renners wisten zich in deze rit op het voorplan te handhaven en van hen bleek Tom van Dijk in de eindsprint veruit de snelste. Hij hield zijn makkers enkele lengtes achter zich. De uitslag was: 1. A. van Dijk, 2. H. van Steyn, 3. G. van Geen, 4. G. Schoone, 5 J. Noordhoek. De rit voor C-klassers werd gewonnen door Ron Smit. Tweede was Nico van Geen en derde Joop van Haas ter. Jo Brink won bij de A-jeugd en zijn broer Ton bij de B-jeugd. Het Nederlandse cricketteam is er net niet in geslaagd de Free Forresters in een tweedaagse wedstrijd te Londen te ver slaan. Toen de Engelsen voor de tweede maal naar de wickets trokken moesten zij 226 runs scoren in 140 minuten om te win nen. Die opgave was uiteraard te zwaar. Perret had de grootste moeite om als laat ste batsman de tjjd uit te spelen. Neder land scoorde in de eerste innings 186 runs en sloot de tweede op 185 voor 7. Het ant woord van de Free Forresters was 146 all out en 157 voor 9. Het batten van de Ne derlanders, met uitzondering van Frans Spits, die in ruim anderhalf uur 35 runs op zijn naam bracht, was niet in drukwekkend. Rudi Onstein begon het meest opvallend in de Nederlandse aanval. Met zijn eerste bal nam hij het wicket van Fortin, de ope- ningsbatsman van de Free Forresters. Van dat moment heeft de Nederlandse bowlery zijn greep op de Engelse batslieden niet meer verloren. Alleen Richard Jefferson, die vroeger in het county-team van Surrey heeft gespeeld, kon met knallend hard bat ten de successen van de Nederlandse bowl ers even doorbreken. Na 16 runs werd Jef ferson echter gebowled door Wijkhuizen. E. Vriens, die al aan zijn veertiende seizoen in vertegenwoordigende Nederlandse cricketteams bezig is, heeft overigens de verdediging van de Britten het ergst ver woest, want in een periode van bijzonder accuraat bowlen nam hij drie wickets ten kosten van slechts vier runs. Aanvankelijk scoorden de Engelsen in de slotfase bijzonder snel. In een half uur kwamen er 52 punten in de boeken. Toen aanvoerder Mike Ainsworth in de slips bij- DFC heeft Telstar in de beginfase van de oefenwedstrijd, die gisteren op Schoo- nenberg werd gespeeld, nog wel goed partij kunnen geven, maar geleidelijk aan tekende zich het krachtverschil scherp af. Telstar voetbalde bovendien schotvaardig en dat verklaarde de 5-0 eindstand van deze wedstrijd, die door 3500 toeschou wers werd bijgewoond. Dick Bond scoorde voor rust het eerste doelpunt uit een penalty. Hands in het strafschopgebied was daarvan de oorzaak. In de tweede helft voerde Telstar de score op en het waren de nieuwelingen in de Velser formatie, die daarvoor zorg droegen. Eerst scoorde Boekestein twee maal en daarna nam Geestman twee goals voor zijn rekening. Telstar speelde deze wedstrijd in de volgende opstelling: Van de Meeren; Bak ker, Althoff, Van Egmond en Van Essen; Van Wijk en Geestman; Bond, Kort, Boe kestein en Jonker. Dit is zeer waarschijn lijk ook de opstelling, waarmee De Visser de competitie zal ingaan. Clement kan nog niet spelen, aangezien zijn voetbles sure hardnekkig last blijft veroorzaken. In de tweede helft van de wedstrijd tegen DFC viel voorts Van Essen uit met een beenblessure. Hij werd vervangen door (Van onze softbalmedewerker) De laatste competitiezondag heeft in de hoofdklasse geen beslissing opgeleverd. DSS greep de laatste kans met beide han den aan door Onze Gezellen in een ener verende wedstrijd met 1-0 te kloppen. Hoe wel HHC met HCK de nodige moeite had, betekende de 3-2 zege het op gelijke hoogte komen met de rivalen DSS en Onze Ge zellen. Onderaan werd het vonnis over Storks volrokken. Een incompleet Terras vogels deed zijn plicht en klopte de Haag se ploeg. EDO onttrok zich aan een even tuele beslissingswedstrijd door Bloemen- daal te verslaan. Ideaal softbalweer en een talrijk publiek waren het goede klimaat voor de softbal- topper Onze GezellenDSS. Ondanks het grote belang van deze wedstrijd lieten beide ploegen goed spel zien. Vooral ver dedigend stond de wedstrijd op hoog peil. Tot aan de vierde inning hadden beide ploegen nauwelijks kans op scoren. Voor DSS werd de vierde slagbeurt bij nader inzien het belangrijkste moment. Jeanet Lacourt begon met een honkslag en kon door goed honklopen doordringen tot op het tweede honk. Een opofferingsstootslag van Betsy Nederstigt volgde en Jeanet Lacourt was in scoringspositie. Toen ech ter Toos Snater sneuvelde leek het gevaar geweken. Dinie Zwaneveld, dit seizoen reeds diverse malen matchwinner voor DSS, leek met baar slag naar kortestop Erna van Ewijk weinig succes te zullen hebben. Een fractie van een seconde ver loor Erna van Ewijk de controle over de bal. Voldoende voor Dinie Zwanenveld om het eerste honk te bereiken en Jeanet Lacourt over de thuisplaat te brengen. Onze Gezellen in het geheel niet aan geslagen kwam direct terug. Marian Eerd- mans begon met een honkslag, stal het tweede en dacht te kunnen scoren op een hit van Erna van Ewijk. Attent spel van gelegenheidsmiddenveldster Betsy Neder stigt deed haar echter op de thuisplaat sneuvelen. Een slagbeurt later maakte Betsy Nederstigt heel DSS weer vol vreug de. Nu leek Corrie de Wit te gaan scoren op een tik van Fia Duin. Opnieuw echter was de aangooi op thuis perfect. DSS daarentegen kreeg practisch geen sco ringskansen meer en begroette de laatste vang van Tine Hardebelt in de zevende inning met een uitbundig enthousiasme. HHC, dat de wedstrijd tegen HCK in eens zeer belangrijk zag worden, moest het zonder werpster Trudy Beelen stellen. Ervaren softbalster Hannie Berendonk nam haar taak over en bewees opnieuw haar waarde voor de Reds. HHC, dat via een honkslag van Els Termeulen en een fout op een tik van Janke Nijdam een 2-0 voorsprong nam, heeft vijf innings lang geen gevaar van HCK te duchten gehad. Toen echter bewees HCK weer eens haar wispelturigheid. In de zesde slagbeurt begon Ingrid Geuzenbroek met een twee-honkslag. Een gemiste vang en een infield-hit van Pien Immer deden de honken volstromen. Wel zorgden twee keer velderskeus voor de laatste twee nullen, doch Ingrid Geuzenbroek bracht de ach terstand tot 2-1 terug. Zelfs werd het in de zevende inning gelijk, toen Trix van der Velden na een infieldhit kon scoren op een doorgeschoten bal. In de laatste HHC slagbeurt zorgden Els Ter Meulen, vrije loop, Janke Nijdam, honkslag, en Paula van der Mark met een opofferings slag, dat een verlenging niet nodig was. EDO heeft zich op de valreep tegen Bloemendaal weer veilig kunnen stellen. Van het begin tot het einde leidde de rood-zwarte ploeg, die na een aanvanke lijk ruime 3-1 voorsprong, Bloemendaal in de derde inning weer gevaarlijk dichterbij zag komen. De beslissing viel in feite in de Vijfde inning. Met reeds twee nullen waren weliswaar Joke Fuyckschot en Elly de Nieuwe doorgedrongen tot het tweede en derde honk, doch leek de slag van Sicca Maat een prooi te worden van het Bloemendaal-verreveld. Tot ontzetting van Bloemendaal en tot grote vreugde van EDO werd de vang niet gemaakt en liep de voorsprong uit tot 5-2. Mede door en kele zeer fraaie vangen van Sicca Maat kwam deze voorsprong niet meer in ge vaar en won EDO tenslotte verdiend met 6-3. Storks door deze EDO-winst alleen op de onderste plaats gekomen, heeft in de beslissende wedstrijd tegen Terrasvogels alles geprobeerd. Terrasvogels zonder werpster Mieke Boers, die dit seizoen niet meer beschikbaar is, had de verdediging weer gelegd in handen van Jet Jonker. Bekwaam steunde het Terrasvogelsveld- werk haar. Slechts in de derde inning kwam zij even in moeilijkheden, die Rei- na Feenstra en Nel Toon bekwaam op losten. Terrasvogels, dat reeds in de eerste slagbeurt door twee twee-honkslagen van Rietje Disselköter en Jet Jonker een 1-0 voorsprong had genomen, bepaalde in de derde inning de eindstand op 2-0 toen een honkslag van Jet Jonker, Wil Dordmundt over de thuisplaat bracht. Komende woensdag speelt de ploeg van coach Van der Berg als laatste wapen schouw tegen de selectie, die aanstaande vrijdag van Schiphol naar Amerika ver trekt. Cor Baars versloeg Rob Duin in de eindsprint en won de Ronde van Badhoevedorp. (Van onze wielermedewerker) De 22-jarige Haarlemse wieleramateur Cor Baars, dit seizoen reeds triomfator in de Oranjeronde van Schalkwijk, de avondzesdaagse en de rondes van Waar land en Vijfhuizen, heeft zaterdagmiddag ook de ronde van Badhoevedorp in zijn voordeel beslist. Hij zegevierde daartoe in de spurt over zijn vluchtmakker Rob Duin. Samen hadden zij het sterk geslon ken peloton één ronde achterstand be zorgd. Slechts zes renners bleven uit hun greep. Er is in het eerste koersuur van deze ronde van Badhoevedorp, die voor de zeventiende keer door de Halfwegse wie lerclub „De Bataaf" werd gehouden, vol op strijd geleverd en door die activiteiten werd het peloton (75 man) halverwege tot 22 man uitgedund. De rest was toen al kansloos of afgestapt. Toen Baars en Duin hun beslissende aanval ondernamen, moesten ook de plaatselijke favoriet Balk, Van Leeuwen, Janbroers, Melle Jongkind en Groenewegen, die zich in het begin danig geweerd hadden, het laten afweten. De demarranten Baars en Duin zetten de opmars krachtig voort en bleven ondanks een tegenaanval van Zoetemelk, Hoog- zaad, Gerrits, Buis, Pennings en Kooi volledig buiten schot. Zij reden het restant van het peloton nog op een ronde achterstand. De uitslag was: 1. C. Baars, Haarlem, de 96 km in 2.35.05; 2. R. Duin, Alkmaar; 3. J. Zoetemelk, Rijpwetering op ronde; 4. H. Hoogzaad, Venhuizen; 5. M. Gerrits, Oploo; 6. J. Buis Bzn., Zwanenburg; 7. M. Pennings, Nieuw Vennep; 8. F. Kooi, A'dam; 9. G. Zantingh, Aalsmeer op 1 ronde; 10. P. v.d. Voort, Sloten. Bij de nieuwelingen won Juul Brues- sing uit Bovenkerk. Hij deed over de 50 km 1.20.50. Jan Oosterbeek uit Halfweg werd vijfde en de Haarlemmer Pim Moerkerk zesde. De rit voor aspiranten werd gewonnen door Ron van Berkel uit Haarlem (25 km in 40.06). Samen met Jan Breure uit Vijfhuizen (2e) had hij een halve ronde voorsprong genomen. Vijfde werd Piet Drost (Lisse) en zevende Rini Krom (Haarlem). Bond wordt gehaakt en zal enkele ogenblikken later tegen de grasmat smakken. His schoot de penalty zelf in en gaf Telstar daardoor een 1 voorsprong. André. Bij DFC speelde Klijnjan na rust door een lichte blessure niet meer op vol le kracht mee. Het B-elftal van Telstar zegevierde met 5-1 over DFC B. De eredivisieclub Fortuna '54 heeft zon dag in Alkmaar met 1-0 van Alkmaar- Zaanstreek verloren. Het enige doelpunt werd in de eerste helft door Van Egdom gescoord. Er waren 5.000 toeschouwers. RCH en EDO oefenden op het EDO- terrein in een wedstrijd, die door RCH met 2-1 werd gewonnen. Beide teams misten enkele goede spelers; bij RCH was dat vanwege blessures en bij EDO we gens vakantie en blessures. Oldenziel, Galis, De Goede, Maslo en Koning ont braken zodoende bij de racing en Dissel köter, Spiers en De Looze bij EDO. RCH drukte het iets betere spel uit door een voorsprong van 2-0 te nemen. Honout, uit een penalty wegens free kick van Breeuwer in het strafschopgebied en Ger ritse waren de makers van de goals. Ger ritse is een 21-jarige speler, die RCH als nog heeft kunnen aantrekken. Hij is ge leend van Ajax. Oorspronkelijk kwam hij uit voor JOS. Aangezien RCH niet meer in staat was om zijn contract te be talen de begroting zou overschreden worden kon Gerritse eerst niet gecon tracteerd worden. Een zakenman uit Haarlem heeft toen besloten het contract van Gerritse voor zijn rekening te ne men. Het is een andere zakenman dan die welke de transfer van Oldenziel van Blauw Wit naar RCH mogelijk maakte. Het doelpunt van EDO, dat in Hendriks, Van Putten en Koek een goede voorhoede had, werd gemaakt door Burke. Woensdagavond speelt EDO nog tegen Hillegom en RCH tegen De Leede. (Van een medewerker) Aan spanning heeft het gisteren in het Zilveren Moientoernooi van RCH, dat voor de achtste keer door de amateurs sectie van de Racing op het hoofdveld van het Heemsteeds sportpark werd gespeeld, niet ontbroken. Het maken van doelpun ten bleek de schutters na de gedwongen zomerrust nog niet best af te gaan. Zowel De Kennemers als HBC zegevierde in de ouverture met slechts 1-0 over respectie velijk RCH en TYBB. In de finale tussen HBC en De Kennemers werd helemaal niet gescoord en pas na het nemen van strafschoppen mocht HBC zich winnaar van het toernooi noemen. De verliezers RCH en TYBB sloten hun treffen om de derde prijs ook al met een 0-0 score af. In de eerste wedstrijd tussen De Ken nemers en RCH werd af en toe goed ge voetbald. Het elftal van de Beverwijkers telde een vijftal nieuwe aanwinsten en van hen liet Jager (ex-FC Zaanstreek) in de tweede helft het enige en beslissende doelpunt aantekenen: 1-0. Het jeugdige RCH deed nog alle mogelijke moeite om het getij te doen keren, maar de achter hoede van De Kennemers gaf geen krimp. HBC was in de eerste helft sterker dan TYBB. De gecombineerden kwamen des ondanks op fortuinlijke wijze aan een 1-0 voorsprong, toen een schot van Cees Duindam (teruggekomen van Haarlem) via een der verdedigers onhoudbaar voor keeper Woonings in het doel vloog. Na de rust streed TYBB vergeefs voor de ge lijkmaker. In het treffen van de verliezers om de derde prijs bleken RCH en TYBB vrij goed aan elkaar gewaagd. Vooral de ach terhoedes waren goed op dreef en wisten doelpunten te voorkomen. Het nemen van de penalties ging RCH nadien het beste af. De finale tussen HBC en De Kennemers was een spannende aangelegenheid. Aan weerskanten kregen de voorwaartsen goe de scoringskansen, doch die werden niet benut. De jeugdige doelman Van der Veldt van HBC bleek bovendien volko men voor zijn taak berekend. Het was en bleef tenslotte 0-0. Ook de eerste serie van drie strafschoppen bracht nog geen oplos sing en pas bij de tweede serie kon HBC zich winnaar noemen. Het mag één jaar lang met de fraaie Zilveren Molen in de prijzenkast pronken. De trofee werd door de Heemsteedse wethouder, mevr. H. v.d. Meulen-Houwer, aan captain Cees Duin dam overhandigd. John Newcombe, de Australische Wim- bledonkampioen, is zaterdag in de kwart finales herenenkelspel van de 61ste kam pioenschappen van West-Duitsland door Bob Hewitt uitgeschakeld. Newcombe verloor op de Hamburgse Rothenbaum met 7-9 2-6 3-6 en leed daarmee zijn eer ste nederlaag sinds Wimbledon. „IJzeren" Wilhelm Bungent kwam ze gevierend te voorschijn uit de kwartfi nale strijd tegen Tom Okker. In de vierde set de Dusseldorper had de leiding met 6-4, 6-3, 3-6 slaagde Tom Okker erin twee matchpunten ongedaan te ma ken. Bij de stand 5-4 en 40-15 in het voordeel van Bungert kon deze niet door drukken en zag zijn twee matchpunten tegen de zich tot het uiterste verdedi gende Haarlemmer verloren gaan. Bij de stand 6-5 en 40-30 slaagde Duitser er ech ter wel in zijn matchpunt te benutten. Met een daverende klap sloeg Bungert zich in de halve finales. Zowel Bungert

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 13