Ontwerp-streekplan Noordzeekanaalgebied Gedeputeerde Staten houden geen rekening met Haarlemse bezwaren Eenentwintig auto's bij kettingbotsing betrokken s NEDERLAND IN DE IJMOND B. en W. Haarlem zijn ernstig teleurgesteld IJmuiden Beverwijk Heemskerk VRIJDAG 25 AUGUSTUS 1967 7 BURGERLIJKE STAND VAN VELSEN J. F. GROOT Bufferzone Kruit haven BURGERLIJKE STAND VAN BEVERWIJK Tweede Velsertunnel Puzzelprijswinnaars MEERVAL Stadsschouwburg EUROPA Ir Gelukkig begin! Huwelijksreis door alle meubellanden van Europa. Samen kijken wat Italië, Zwitserland, Denemarken, Engeland aan keuze brengt. Europa-Meubel heeft die keuze! Exclusieve modellen tegen prijzen die op zichzelf al een huwelijkscadeau zijn! Meubelen met de 3-voudige zekerheid: omdat niet alleen wijzelf, maar ook de fabrikant en de EM-organisatie er achter staan. Er ligt ook een katalogus voor u klaar. j City Kennemer theater W.B.-theater Lux or Marquette theater t ADVERTENTIE GEZELLIGE ZAAL voor Bruiloften en Partijen en waar vindt u zulke billijke prijzen Zaalhuur 25.voor 6 uur, ieder uur langer ƒ2.51) extra Consumpties tegen winkelprijs. Koffiehuis B A C O KROMHOUTSTR. 36-38 - IJMUIDEN (bij Strandweg even voorbij fa. Nelis) Telefoon 16591 b.g.g. 11798 BEVALLEN: J. C. Been-Griekspoor, z. Orionweg 237, IJmuiden; A. Soff-de Jong, d., Vondelweg 444, Haarlem; M. W. H. C. Bunschoten-Hottinga, d.. Wijk aan Zeeër- weg 71, IJmuiden; D. Slotboom-Verbaan, d., Cederstraat 5, IJmuiden; F. J. Schapen donk-van Bakel, d., Schulpweg 54, Velsen (noord); H. S. P. Kessens-Wijers, z., Lijs terstraat 59, Haarlem; E. Brands-Arndts, d., Denemarkenstraat 45, Haarlem; M. G. L. van Kan-Voerman, d., Kennemerlaan 175, IJmuiden. ONDERTROUWD:J. J. de Baare, Sluis- plein 19, IJmuiden en G. T. Tervoort, Ju- lianakade 48, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Sluisplein 19; K. C. Kossen, Ogelwight- straat 4, Velsen (noord) en I. M. Drink- waard, Gildenlaan 135, Velsen (noord), t.a. Heemskerk, Verdistraat 58; J. Quist, Baanstraat 77, Beverwijk en K. C. Bron- dijk, Wijkerstraatweg 224 Velsen (noord), t.a. Velsen (noord), Wijkerstraatweg 224; L. F. M. Koks, Wijkerstraatweg 205, Vel sen (noord), en C. M. van Batum, Born- straat 12, Velsen (noord), t.a. Velsen (noord), Wijkerstraatweg 205; A.'Luijt, de Witstraat 27, Beverwijk, en M. W.Ree, Ladderbeekstraat 3, Velsen (noord), t.a. Beverwijk, de Witstraat 27; P. de Smit, P. Potterstraat 17, IJmuiden en J. L. Gil lies, Iepenlaan 48, Bloemendaal, t.a. IJmuiden, Wijk aan Zeeërweg 29; H. J. van 't Geloof, Marnixlaan 17, Driehuis en A. Broek, Zeeweg 273, IJmuiden, t.a. Drie huis, Driehuizerkerkweg 104; A. H. Kerk- hoff, Radarstraat 126, IJmuiden en M. de Graaf, Radarstraat 166, IJmuiden, t.a. Am stelveen, Gerard Doulaan 21; C. van den Nieuwendijk, de Rijpstraat 3, IJmuiden en J. M. Fidder, Eridanusstraat 36, IJmui den; J. H. A. Martens, Eikenstraat 28, IJmuiden en H. E. M. Metzelaar, Grote Hout- of Koningsweg 178, Velsen (noord), t.a. Grote Hout- of Koningsweg 178, Vel sen (noord); A. van Klooster, Noorderlaan 26, Velsen (noord) en S. A. Dekker, Gra- hamstraat 120, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Grahamstraat 120; L. C. Voorma, Tromp straat 90, IJmuiden en L. Bobeldijk, Plei- adenplantsoen 142, IJmuiden; P. Mast, Hoorn 68, Terschelling en M. Kalkman, Celsiusstraat 1, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Celsiusstraat 1. GETROUWD: J. J. Posthumus en A. E. Peereboom, Santpoort, Hoofdstraat 180; M. J. de Weijer en E. H. M. Löhning, Santpoort, Kruidbergerweg 90; E. A. van Kaam en H. A. Wessel, Alkmaar, Roeland- straat 128; G. Slik en O. M. Bonekamp, Heemkerk, Ruysdaelstraat 154; H. J. Calf en E. de Niet, IJmuiden, Velserduinweg 172; A. de Weers en C. Harms, IJmuiden, Stokmanplantsoen 3; B. Iskes en A. van der Schuit, IJmuiden, Oosterduinweg 16; A. Staphorst en M. Mol, IJmuiden, De Roemerstraat 5; J. A. v. d. Geest en H. E. Ekamper, IJmuiden, Gerard Doustraat 5; J. H. van der Voort en J. M. van Kam pen, IJmuiden, Koningstraat 3. OVERLEDEN: W. Veenstra, 72 j., echtge noot van A. van Deen, Frans Naerebout- straat 6, IJmuiden; N. Gnodde, 61 j., echt genoot van W. Bouwknegt, Kruidberger weg 36, Santpoort; H. G. F. Smakman, 55 j., echtgenoot van J. H. Bakker, Driehui zerkerkweg 40, Driehuis. ADVERTENTIE Verh. van GELEGENHEIDSKLEDING Arendsweg 52 - Beverwijk Telefoon 0 2510-24896 HEREN CONFECTIE - MAATKLEDING (Van een onzer verslaggevers) HAARLEM. Het college van burge meester en wethouders van Haarlem is ernstig teleurgesteld over het ontwerp- streekplan voor het Noordzeekanaalge bied zoals dit door Gedeputeerde Staten van Noord-Holland is vastgesteld. Naar de mening van B. en W. van Haarlem hebben GS in hun voor-ontwerp, op een enkele uitzondering na, geen rekening gehouden met de namens de gemeente raad naar voren gebrachte beschouwin gen, opmerkingen en bezwaren met be trekking tot het ontwerp-streekplan evenmin zijn deze bezwaren door GS weerlegd. „Het wettelijk voorgeschreven overleg tussen Gedeputeerde Staten en de ge meentebesturen heeft", aldus B. en W van Haarlem, „op deze wijze geen ande re inhoud dan die van het horen en het zonder commentaar terzijde leggen van de gemaakte bezwaren". Het college ver volgt: „Wij betreuren het dan ook ten zeerste hieruit te moeten concluderen, dat het proces van democratische menings vorming in dit geval kennelijk niet zeer belangrijk wordt geacht. Aangezien elk commentaar op de door de raad geopper de bezwaren tegen het voor-ontwerp ont breekt, ontbreekt tevens de mogelijkheid tot nadere afweging en argumentatie Het college van B. en W. stelt de Haar lemse raad, die 30 augustus een extra vergadering aan de behandeling van het ontwerp-plan voor het Noordzeekanaal- gebied wijdt, voor de reeds kenbaar ge maakte bezwaren tegen het voor-ontwerp bij Provinciale Staten in te dienen met het verzoek daarbij bij de vaststelling van het streekplan-Noordzeekanaalgebied alsnog rekening te houden. De voornaamste bezwaren van de Haar lemse gemeenteraad waren gericht: 1. tegen de in het ontwerp-streekplan aangegeven begrenzing van het zuid westelijk deel van het industriegebied. De Haarlemse raad heeft voorgesteld deze begrenzing meer naar het oosten te verleggen zodat rekening wordt ge houden met de milieu-hygiënische voorwaarden van een afstand van twee kilometer tot Spaarndam en met een breedte van vier kilomètèr vart "de buf> ferzone bij het noordoostelijk deel van de Haarlemse beboyvying; tegen het ontbreken van enige waar borg dat in het westen van het zuid westelijk deel van het industriegebied geen hinderlijke industrieën zullen worden gevestigd; 3. tegen het zonder meer uitsluiten van de mogelijkheid tot het scheppen van waterpartijen en dergelijke in het re creatiegebied voorzover deze passen in een verantwoord recreatieplan; tegen het ontbreken van een tracé in het streekplan van een buisleiding voor de afvoer van afvalstoffen uit het in dustriegebied naar de Noordzee; tegen het ontbreken van een aandui ding van de mogelijkheid voor een tweede Velsertunnel; 6. tegen het ontbreken van een aanslui ting voor de wegverbinding tussen Haarlem en het nieuwe industriege bied op de zuidelijke basisweg; tegen het situeren van een groepsgoe- derenhoofdstation aan de zuidzijde van het industriegebied, met doorgaande spoorverbinding van Sloterdijk naar de Velsertunnel; GEBOREN: Irma S. d. v. H. Schuurman en Visserman; Astrid Z. d. v. H. R. Kos en C. G. de Ruijter; Paul J. M. z. v. J. H. M. Brockhus en M. C. M. E. de Jong; Diana d. v. J. J. M. Werkhoven en Y. Nieuwenburg; René z. v. J. R. Stumpe en J. Ineke; Dennis z. v. W. Schouten en S. M. Verhage; Thorald E. z. v. H. Rasker en P. C. Folkeringa; Reinier A. z. v. A. P. Beentjes en A. C. Hennen; Fredericus C. z. v. J. H. T. Dijcks en C. H. van Hens- bergen; Philip J. B. M. z. v. J. W. C. van der Laan en C. M. Loogman; Marcus A. z. v. J. F. Sassen en M. M. Meken- kamp; Pieter C. F. z. v. G. P. van der Wijk en M. C. Duiker; Jacobus J. z. v. C. J. Nijman en J. Zandbergen. ONDERTROUWD: L. van den Brink en H. de Lange; P. J. Ostendorf en J. A. de Vries; J. P. van der Born en L. Zalm; J. K. Jepma en J. Heeres; C. T. Bakkum en E. C. M. Warmerdam; H. A. Hessen en H. W. Boer; E. C. Dijkhuis en J. H. de Graaf f; J. van der Meijden en Z. F. Braaksma; M. N. Louter en H. J. Baard; R. M. Berens 'en E. Gebhard; D. Meuldijk en J. C. Spek. GETROUWD: J. Daelman en J. M. M. Jansen; W. N. Borst en C. M. Kloes; F. A Arrachart en C. Sneeks. OVERLEDEN: J. G. de Looze geh. gew. m. A. M. Koeleveld; J. Jansen geh. m. C. Diemeer; A. van Luyt geh. gew. m. E. P. van den Born; A. Albers, geh. gew. m. M. van den Berg; M. A. J. Boelen geh. gew. m. C. Bruggeman; M. J. Meyer geh. gew. m. J. F. Galestien A. C. Nonhebei geh m. A. J. van den Ham; D. van Maarle- veld geh. m. N. Blom; H. F. Koek geh. hl F. van Geem. 8. tegen een aanleg van een kruithaven op de zuidelijke oever van het Noord zeekanaal. B. en W. van Haarlem merken op dat de aanvankelijk in het ontwerp-streek plan opgenomen wegverbinding tussen de Vondelweg in Haarlem-Noord, langs zij kanaal B tot de weg langs de zuidoever van het Noordzeekanaal thans op de streekplankaart ontbreekt. Aangenomen mag worden dat dit een gevolg is van het door de Haarlemse raad tegen dit tracé gemaakte bezwaar dat een dergelijke wegverbinding het recreatiegebied ten noordoosten van Haarlem zou doorsnij den. De juiste ligging van de oostelijke randweg is afhankelijk gesteld van het resultaat van het verkeersonderzoek dat gezamenlijk door de gemeenten Amster dam, Velsen en Haarlem is ingesteld ten einde meer inzicht te verkrijgen in de behoefte aan een verbinding van IJmond- Noord met Haarlem, met een mogelijke aansluiting op een tweede oeververbin ding met Velsen. Op grond hiervan me nen B. en W. van Haarlem dat het ge wenst is bij Provinciale Staten een voor behoud voor het uiteindelijke tracé van de oostelijke randweg te maken. Tenslotte zijn B. en W. van Haarlem van oordeel dat zolang voor de tijdige realisering van het essentiële onderdeel van het streekplan Noordzeekanaalgebied te weten het recreatiegebied Spaarnwou- de, geen definitieve financiële regeling is getroffen alle realiteit aan de formele vaststelling van het streekplan ontbreekt. 7.50: M. Fernhout-Kosters, Narcissen- straat 13, Santpoort N. 5.00: A. den Heyer, Moerbergplant- soen 43, IJmuiden. 2,50: D. Komen, Lange Nieuwstraat 414, IJmuiden. ADVERTENTIE KONINGSTRAAT 4 - IJMUIDEN Alle maten AQUARIA Tropische vissen - planten enz. ALLEEN ZATERDAGS DINSDAGAVONDS 7—9 UUR voorlichting over inrichting ziektebehandeling enz. VELSEN Donderdagmiddag zijn tus sen half zes en zes uur in de westbuis van de Velser tunnel bij vier kettingbot singen eenentwintig auto's betrokken ge weest. In de meeste gevallen moet de oorzaak worden toegeschreven van het feit, dat de bestuurders niet voldoende afstand hadden bewaard. Hiervan moes ten zeven auto's met materiële schade de tunnel worden uitgesleept. Slechts een bestuurder heeft hierbij een klein wondje aan het gezicht opgeloperu ~films DE TITEL van de Duitse film „Reeperbahn bij nacht" Iaat weinig te raden over, want het is weer eens een kijkje achter de schermen van Sankt Pauli, het vermaarde ver maakscentrum van Hamburg. Dit kijkje wordt de toeschouwer overi gens niet cadeau gedaan, omdat hij zich eerst moet heenworstelen door een damesbladenverhaal over een zekere Angelika Geissler, die door haar vader uit diens eerbare boeren hoeve wordt gesmeten, omdat zij een „onecht" kind verwacht. En wat doe je dan als fatsoenlijke boerendochter: je gaat naar Hamburg cm animeer- meisje te worden en als daar geen brood meer inziet laat je je door een souteneur verleiden, die je na enige tijd duidelijk maakt dat er met „tip pelen" nog wel het een en anpler valt te verdienen. Hebben we dan op deze wijze kennisgemaakt met alle narig heid, welke Angelika kwistig wordt toebedeeld, dan mogen wij vervolgens een royale blik werpen achter de schermen van Hamburgs beruchte wijk, om tenslotte getuige te zijn van de komst van de edelmoedige Helmut Brett, die prompt verliefd wordt op de zo zwaar beproefde Angelika. Met behulp van de politie weet Helmut moeder en kind uit het verderfelijke milieu los te maken, waarna deze ge- ADVERTENTIE TROUWEN? DAN EERST DE XXÖY W «ft n KQLLEKTIE BEKIJKEN jMttMRp V),f'; Wfc&yï. Woninginrichting Marktplein 29, Wijkerbaan 1, IJmuiden, tel. 0 2550- 10541 Beverwijk, tel. 0 2510 -30890 EUROPA meubel; plaagde boerendochter aan de arm van haar Brett een gelukkiger toe komst tegemoet mag gaan. De groot ste attractie van deze film zal dus tot en met zondag wel uit de met weinig textiel beklede dames bestaan. Dit blote gedoe wordt dan zondagmiddag nog afgewisseld met de dolle klucht „We zien ze rennen", waarin het ver maarde komiekenduo Lou Costello en Bud Abbott de boventoon voert. In 1963 kwam op 42-jarige leeftijd de bekende Fran se romancier Jean Bruce bij een auto-ongeluk om het leven. Be treurd door al zijn vrienden en door miljoenen lezers, die zijn boeken waarlijk version-, den. Jean Bruce schreef jaarlijks zes romans, die onmiddellijk in vijftien talen wer den vertaald, zo dat van zijn zes enzestig boeken in totaal niet minder dan dertig mil joen exemplaren werden verkocht. Bruce was een Parijzenaar van Normandische af komst. In 1938, op I7-jarige leeftijd, behaalde hij zijn vliegbrevet, maakte in 1939 de korte, maar on gelijke strijd mee tegen de overmachtige Luftwaffe en dook na zijn demobilisatie in 1940 onmiddellijk in de Franse verzetsbeweging onder. Hier vervulde hij een zeer belangrijke rol als verbindingsman, waarbij hij er vier jaar lang in slaagde uit de handen van de Duitsers te blijven. Na de bevrijding werd Bruce overgeheveld naar de militaire in lichtingendienst en de hierbij opgedane ervaringen kwamen hem uitstekend van pas bij het creëren van zijn romanheld, geheim-agent OSS 117. UITERAARD zijn deze succesvolle ro mans de filmproducers niet ontgaan, zo dat zijn onverschrokken held reeds in ver schillende gedaanten op het witte doek is verschenen. In City is het tot en met woensdag Frederick Stafford, die als de gerenommeerde OSS 117 de hoofdrol ver vult in het nieuwe opwindende verhaal „Harten troef in Tokio". Hij moet hier voor opnieuw de strijd aanbinden tegen een levensgevaarlijke organisatie van ihisüadigers, waarbij hij slaags raakt met lieftallige en ongevoelige tegenstanders. Naast deze schokkende avonturen krijgt de toeschouwer bovendien nog vele inte ressante kijkjes op Japan cadeau. DIT WEEKPROGRAMMA vermeldt dan voor zondagmiddag nog de vertoning van de Frans-Italiaanse spektakelproduktie „Aeneas. kampioen van Troje", een film over sterke kerels in sterke scènes dus, om donderdagavond te worden besloten met „Stripgirls van Soho". Hiermee heeft Charles Saunders een Engelse bijdrage geleverd aan de onderwereldfilm, die uit de bekende onderdelen is samengesteld. Een roofmoord in een Londense achter buurt; twee vrienden in het kwaad, die eikaars vijanden worden om een gemeen schappelijk vriendinnetje; een inbraak, die de politie verdere aanwijzingen ge-Sft en tenslotte de omsingeling van hiet huis van de dader en diens arrestatie. „EEN FILM OVER de 'moderne jeugd, levend in de sfeer van striptease, drank en misdaad zegt die reklame, want bij een dergelijke sensatiefilm hoort nu een maal iets van s&'ciaal meegevoel. Ook in dit opzicht is( „Stripgirls van Soho" dus niet bepaald! origineel. HET SUCCES VAN de eerste film over de „zeven gouden mannen" is al spoedig aanleiding geworden voor een klinkend vervolg, dat tot en met zondagavond als „Zeven gouden mannen slaan een tweede moordslag in dit Beverwijkse theater wordt vertoond. Opnieuw kan men er dus getuige van zijn hoe stoere mannen voor de verleiding van schone vrouwen moe ten bezwijken, waarbij het sluwe mees terbrein van de chef in de misdaad alle penibele situaties weer weet te klaren. Opwindend amusement voor de liefheb bers dus. VERVOLGENS DRAAIT tot en met woensdag de Italiaanse liefdesklucht „De vrouw, die drie mannen beminde", waar in Catherina Spaak een wispelturig meis je speelt, dat van drie mannen tegelijk houdt en aldus alles in het werk moet stellen om dit trio zoet te houden. Zij probeert dit door zich voor de een voor te doen als stewardess, die drie dagen per week dienst heeft op buitenlandse lij nen, terwijl zij aan de ander hetzelfde verhaaltje vertelt, maar dan met een te gengesteld dienstrooster. De zevende dag wordt dan voor een weinig eisende stu dent gereserveerd. DIT SPELLETJE dreigt in de war te lopen als er een vliegongeluk gebeurt met een lijntoestel, waarop Silvana vol gens haar opgave dienst zou moeten heb ben. Maar ook aan de verwikkelingen en problemen die zich dan voordoen weet de schalkse Silvana bekwaam en met raffi nement het hoofd te bieden, zodat zij haar polygame leventje tot groot vermaak van het publiek onbekommerd blijft voort zetten. De gebruikelijke afwisseling in dit weekprogramma bestaat dan uit de ver toning van „Huis der ontucht", voor de voorstelling van zaterdagnacht en de wes tern „Moordcomplot in Porto Rico" voor do eerste matinee van zondag. HET ZIET ER naar uit dat de vele bewonderaars van Winnetou en Old Shat- terhand voortaan van verdere avonturen van deze idolen verstoken moeten blijven, want aan het slot van „Winnetou tegen Witte Buffel", welke film tot en met maandag in dit theater wordt vertoond, blaast Winnetou in de armen van zijn vriend Old Shatterhand de laatste adeifi uit. Tenzij de scenarioschrijvers hiervoor nog tijdig een oplossing kunnen vinden, zullen Lex Barker en Pierre Brice dus voor het laatst in deze rollen mogen wor den aanschouwd. Frederick Stafford neemt als rje- heim-agent OSS 117 een gevaarlijke tegenstander in de houdgreep voor „Harten troef in Tokio", welke avon turenfilm tot en met woensdag in City wordt vertoond. ZONDAGMIDDAG RAAKT Elvis Pres ley in „Tickle me" als zingende rodeo- ster onder de cowboy's verzeild, niet de koeienjongens van het wilde westen, maar de paardenknechten van een vakantie- ranch, waar een keur van mooie meisjes klaar staat om flauw te vallen, wanneer Elvis zijn mond maar even opendoet. Er is nog een intrige over een verborgen goudschat, gemaskerde bandieten en val se sheriffs, zodat Elvis ook nog volop ge legenheid krijgt wat mannelijke klappen uit te delen, maar toch blijven vrolijk heid en zang overheersen in deze, door veteraan Norman Taurog geregisseerde amusementsfilm. DE EDDIE CHAPMAN uit de film „Triple cross" (tot en met woensdag 1 heeft echt bestaan. Hij schijnt nu in Rome te wonen, maar gedurende de laatste we reldoorlog was hij een van die avontuur lijke en min of meer gewetenloze lieden, die handig profiteerden var. de bijzondere omstandigheden, het eigpm land, maar ook de vijand dienden, onrf de oorlog tenslotte in welstand te ov.mTeven. CHAPMAN ZAT voor een gewone in braak op.Jnet eiland Jersey gevangen toen dit, ka*f na de val van Frankrijk door de LVuitsers werd bezet. Aan de nieuwe (Ouitse) directeur van de gevangenis weet Chapman duidelijk te maken dat hij niet van plan is ooit weer naar zijn vader land terug te keren en dat misschien de Führer van zijn diensten gebruik kan maken. Zo komt hij in dienst van de Duitsers, die hem voor een terreurdaad Engeland binnensmokkelen. Chapman wil zich echter aan beide kanten dekken en daarom zoekt hij hier onmiddellijk con tact met de Engelse autoriteiten, die wel heil zien in een dubbelspon en aldus meewerken met het wekken van de schijn, dat Chapmans Duitse missie is ge slaagd. Waarna zij hem met een nieuwe opdracht weer naar de vijand terugstu ren. VAN DIT LISTIGE en niet ongevaarlij ke oorlogsspel heeft Terence Young een gemakkelijk verlopende avonturenfilm ge maakt, waarin Christopher Plummer op de juiste gladde manier de ex-misdadiger speelt, die in de oorlog het gewenste kli maat vindt voor zijn louche praktijken. Om hem heen enige bekende acteurs, als Gert Froebe en Yul Brynner voor de hoge Duitse militairen, met Trevor Howard als een vooraanstaande figuur in de Britse geheime dienst. De vrouwelijke rollen in deze boeiende avonturenfilm komen voor rekening van Romy Schneider en Claudi- ne Auger. TOT EN MET WOENSDAG draait nu in dit theater „The great race" met Tony Curtis, in smetteloos wit gekleed en Jack Lemmon, die als professor Fate op dui delijke wijze de schurk voorstelt: de bei de tegenstanders die eikaars concurrenten worden op de autorace New York-Parijs, evenals het luchtvaartevenement in „De knotsgekke kerels" een parodie op een historisch gebeuren. DIE RACE IN' primitieve automobielen uit omstreeks 1910 voert de deelnemers door allerlei landen en langs velerlei avontuur, waarbij de aanwezigheid van Natalie Wood als de geëmancipeerde ver slaggeefster Maggie du Bois op gepaste wijze zorgt voor een lichtelijk erotisch element, welke versiering ook in de vroegste kluchten nooit zou worden ver geten. Zo is door een gemeenschappelij ke inspanning en met veel geld een ge weldig brok amusement ontstaan, waar ieder wel iets van zijn gading in zal kun nen vinden. DIT PROGRAMMA wordt dan zondag middag nog aangevuld met eerst het boei ende avonturenverhaal uit het vreemde lingenlegioen „Beau Geste", in de twee de matinee gevolgd door de thriller „Stad der verschrikking".

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 7