De boon is de beste bewaarplaats voor het koffie-aroma; maal daarom zélf uw koffie Douwe Egberts' elektrische WAND-koffiemolen maalt koffie zoals u het wenst! FINATA BANKnv. Voortrekker - een vlammetje erbij - ah, dat kruift en geeft een geur en smaak - dat is toch wel pijproken op zijn best» Neem voor f 1,25 per pakje de proef ,in de pijp' Rook lichte, geurige Voortrekker-naturel pijptabak, Een unieke Niemeyer melange van echte Java- en Maryland- tabakken, KRANT lekkere koffie *TUREL p'jr'TAaAK..B gevuld met kunt Uniet missen -geen dag! rnïïndheiin Mundheim extra's! Reële voordelen voor U! Nu is er een nieuwe manier van koffiemalen: met de Douwe Egberts elektrische wand-koffiemolen. Deze unieke molen kan een heel pak koffie bevatten en geeft een zeer gelijkmatig maalsel. Zo is koffiemalen nog ge makkelijker geworden. En u weet: alleen als u zélf maalt, direct voor het zetten, hebt u het volle profijt van alle goede eigenschappen van Douwe Egberts Koffie: aroma, geur en smaak. De bevestiging aan de muur is bijzonder eenvou dig. De molen zelf blijft af neembaar. Door de moderne vormgeving en fraaie afwer king is deze nieuwe molen een aanwinst in uw keuken. Er gaat een héél pak kof fiebonen in de molen! De luchtdichte afsluiting zorgt, dat alle geur en aroma be houden blijven en door het kijkglaasje houdt u een oogje op uw voorraad. Zó maalt u de juiste hoe veelheid koffie voor direct gebruik. Maalsel van de juis te grofte* valt direct door de zeef in het maatbakje en komt dus niet meer in aanraking met het maalsysteem. Het resultaat: zéér gelijk matig gemalen koffie, die dankzij het unieke systeem bovendien niet onnodig warm is geworden. Dus alle geur en aroma komen volle dig torhun recht. De juiste maaïgrofte is afhankelijk van de ingebouwde, verwisselbare zeef. De molen kan worden geleverd met een zeef voor de normale filtermethode of voor de snelfiltermethode. Deze zeefjes zijn ook los verkrijgbaar. De D.E. elektrische wandkoffiemolen is verkrijgbaar in de volgende uitvoeringen: Te zenden naar: Douwe Egberts N.V., Afdeling Reclame, Postbus 2076, Utrecht. NIEMEYER TABAK Molen met zeef voor normale filtermethode 220 volt/Bestelnr. 440 4000 punten 125 volt/Bestelnr. 441 4000 punten Molen met zeef voor snelfiltermethode 220 volt/Bestelnr. 442 4000 punten 125 volt/Bestelnr. 443 4000 punten Losse zeef voor normale filtermethode Bestelnr. 444 200 punten Losse zeef voor snelfiltermethode Bestelnr. 445 200 punten xttNO i ;s? van u lenen Het is niet moeilijk bij de 'Finata' Bank geld te lenen. Zelfs heel snel. En voor welke privé-doeleinden dan ook. Daarom: U bent van harte welkom bij één van onze 20 kantoren. Voor inlichtingen over het redelijke rentetarief zonder allerlei extra kosten. Over de prettige manier van terugbetalen. Of over de zekerheid dat bij overlijden het restant van uw schuld wordt kwijtgescholden. En natuur lijk ligt de uitgebreide 'Finata'-folder op onze kantoren voor u klaar. Haarlem, Dreef 18, (0 25 00) 1 53 17 IJmuiden, Lange Nieuwstraat 783, (0 2550)1 12 48 Themeyer^

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 10