S Handbalploegen uit IJmond begonnen competitie niet best Gezamenlijk ontbijt van de amateurs Meisjesploeg van DEM tweede bij nationale clubtitelstrijd Af delingskampi oen behaalde bij BMHC Kampong nipte zege Bloemendaal moeiteloos naar zege op de debutant Alliance Amateurclubs legden laatste hand aan competitie-vorm Yreemde wandeling van Hazel (Giants) bracht HCK tot protest Overwinning van Strawberries bij Eechtrop Geel Wit startte goed tegen DSOV Kometen eerste in Basketbaltoernooi Nederlagen voor Watervliet en Neptunus C Alkestis van E nu ook boven 100.000,- 13 MAANDAG 4 SEPTEMBER 1967 Tweede klasse M BEVERWIJK. De spelers van DEM, De Kennemers en Beverwijk zaten gistermorgen met hun bestuursleden gezamenlijk aan bij een ontbijt, dat café Sport-eigenaar Nic Hoogewerf hen aanbood. Ook de burgemeester van Beverwijk, J. G. S. Bruinsma, was bij het ontbijt aanwezig (vierde van links). De maaltijd in het café vormde voor de amateurvoetballers een aan trekkelijke bijeenkomst, een week voordat ook voor hen de competitie gaat beginnen. (Van onze atletiekmedewerker) Na een enerverende strijd is de nieis- jesatletiekploeg van D.E.M. in de finale om het clubkampioenschap van Nederland als tweede geëindigd achter het Amster damse A.D.A., dat evenals vorig jaar de sterkste formatie op de been kon bren gen. Een bijzonder fraai resultaat van de Beverwijkse ploeg, die onder stimuleren de leiding van trainer-coach Pallesen op de koude en winderige sintelbaan te Lis- se een hartverwarmende strijd ten beste heeft gegeven. De D.E.M.-meishes kwa men daarbij tot enkele nieuwe clubre cords, terwijl vele persoonlijke records werden verbeterd. De ploeg passeerde in de eindfase van de wedstrijd nog juist het sterke Sagitta uit Amsterdam door een dubbele overwinning bij het discus werpen. De meest waardevolle kracht in de ploeg was zonder twijfel Hennie Oorthuis, die met veel machtsvertoon d,e nummers kogelstoten en discuswerpen op haar naam schreef. Het kogelstoten won zij met een zeer goede verrichting van 12,72 m., terwijl zij de discus precies 39 me ter het veld in wierp, een afstand, die zij nog niet eerder bereikte. Het versprin gen bracht een zege voor Marietje Val kenberg met een sprong van 5,21 m. Ook op de 80 m. horden bereikte dit jonge DEM-atleetje met haar tijd van 12,9 sec. een bijzonder fraai resultaat. Op de 100 m. meisjes b maakte Ria Lammers met haar 13,2 sec. de op een na snelste tijd. Mieke Ackermans wist op de 800 m. op nieuw haar clubrecord te verbeteren. Dit maal kwam zij tot 2.27,5 sec. Ina Beent jes boekte met haar tijd van 2.44.6 sec. een persoonlijk record. Met de andere DME-meisjes toonde zij daarbij over de nodige vechtmentaliteit te beschikken. Corrie Tesselaar en Mies Lagrand deden het prima in de hoogspringbak met voor beiden 1.40 m. Mies Lagrand liep voorts de 600 m. meisjes b in de goede tijd van 1.47,7 sec. Coby van der Lem kwam hier tot 1.54,9 sec. Fraaie resultaten voorts voor Mieke Ackermans en Trudy Krop- (Van een honkbalmedewerker) De eerste promotiewedstrijd om een plaats in de honkbalhoofdklasse is ge ëindigd in een zege voor Giants Diemen. Deze zege is echter nog niet defintief, want HCK doet een beroep op de protest commissie. Kennemerland ,dat in Den Haag tegen ADO speelde, kwam met een grote 16-4 nederlaag terug. Dat was een duel om een plaats in de eerste klasse. HCK nam tegen Giants Diemen in de tweede innings een voorsprong door een homerun van Fernando Bailey. Een in nings later kwam Giants alweer gelijk, zij het dan dat dit op een merkwaardige en zeer aanvechtbare wijze gebeurde. Hazel sloeg namelijk met één uit een tweehonkslag, toen de volgende slagman sneuvelde, meende Hazel dat het de derde nul was en ging op weg naar de dug-out. Halverwege, toen hij zich naast de heuvel bevond, werd hij zich zijn vergissing be wust en keerde terug. Inmiddels had tweede honkman Van Driel Krol de bal van zijn catcher ontvangen. Hazel zag dit en wijzigde zijn koers nu richting derde- honk. HCK derde honkman Overmeer, die het ook niet meer zo best kon volgen, verwachtte alles behalve de aangooi van zijn tweede honkman, met als gevolg een doorschietende bal en een scorende Hazel. HCK protesteerde na afloop omdat Hazel, terwijl men trachtte hem uit te maken uit zijn loop was. In de achtste innings was Hazel weer in het nieuws nu met een daverende homerun, die de 2-1 eindstand opleverde. Piet Ferwerda werd winnende werper met 14-5-7. Paalman wierp 8-3-7. Voor HCK sloegen de gebr. Hans en Bert Paalman 0.500. Hazel voor Diemen 1.000 THB heeft in 3C het onmoge lijke verricht. Door een 5-7 zege op HVH liepen de „Haarlem Boys" de achterstand geheel in en is een beslissingswedstrijd met Thor Twins nodig. man bij het speerwerpen, waar zij resp. 28,60 m. en 28,18 m. lieten opmeten. Al leen de 100 m. voor a-meisjes bracht DEM een lichte terugslag. Bijzonder snel ging de estafette, waarin DEM tweede werd. De meisjes Marietje Valkenberg, Mieke Ackermans, Ria Lammers en Alex- li van Linden Tol liepen de 4 x 100 m. in 51,2 sec. naar een nieuw clubrecord. Einduitslag: 1. A.D.A., Amsterdam 15311 punten. 2. D.E.M., Beverwijk 15102 p. 3. Sagitta Amsterdam 15022 p. 4. De Spartaan, Lisse 14617 p. 5. DE Bataven, Leiden 13847 p. 6. De Keien, Uden 12919 p. A AC werd bij de jongens clubkampioen van Nederland. In Amsterdam kon het Rotterdamse PAC geen einde maken aan de succesreeks van AAC hoewel de Rotterdammers er dicht bij zijn ge weest. AAC verzamelde 17.170 punten PAC kwam tot een totaal van 16.650 pun ten. De overige clubs lagen meer dan 1500 punten achter. De beste prestatie kwam op naam van Peter Geelen (Kim bria) 'die 1,90 meter hoog sprong. Junior tienkamp recordhouder Jan Drent (PAC) behaalde twee overwinningen. Hij liep de 110 meter horden in 15.1 sec. terwijl hij bij het speerwerpen 57.34 m. liet opme ten. Van onze handbalmedewerker) IJMOND De handbalploegen uit de IJmond zijn de kompetitie weinig over tuigend begonnen. Eerste klasser Full Speed kreeg het gepromoveerde de Vole- wijckers op bezoek en had tegen deze pit tige ploeg niet veel in te brengen. De gastvrouwen hebben hard gewerkt voor een beter resultaat maar het zat er voor het zwaar gehavende Full Speed niet in. De aanval was te veel verzwakt door het ontbreken van Nel Toon. In de eerste helft nam de Volewijckers een 3-1 voorsprong. Bep van Zon zorgde voor het IJ muider tegenpunt. De gasten scoorden na de her vatting nog één maal, want meer stond de goed keepende Rina Voogt niet toe. Omdat Full Speed geen kans meer zag de bal over de doellijn te werken, werd de eindstand 1-4. De IJmond-dames hadden onder slechte omstandigheden iets meer in hun mars dan het bezoekende de Blinkert-2, dat er (Van onze hockeymedewerker) In de eerste klase A heren boekte La ren op de eerste competitiedag op bezoek bij Hilversum een veelzeggende 3-0 over winning. De Haagse derby HDM-HHYC eindigde zoals hij begonnen was 0-0. SCHC liet in Bilthoven HGC met een 2-1 neder laag naar Den Haag terugkeren. Met de zelfde cijfers zegevierde het Amstelveense HIC over Amsterdam, wat verrassend was. BMHC bood in Bloemendaal afde- lingskampioen Kampong goed partij. Het werd slechts een nipte nederlaag, 1-2. In de eerste klas dames proefde BDHC sinds lange' tijd weer eens het zuur van een nederlaag. Gooische kwam, zag en overwon in Bloemendaal rhet 2-0. Fit (Amsterdam) klopte het Rotterdamse RBC duidelijk met 4-0 en Be Fair (Hil versum) verloor met dezelfde cijfers van Laren. Amsterdam bleef met 4-1 de meer dere van Voordaan uit Maartensdijk. In een aantrekkelijke wedstrijd heeft BMHC de westelijke kampioen Kampong in Bloemendaal goed partij gegeven. Pas kort voor het einde slaagden de Amster dammers er in hun iets grotere aanvals- kracht in een tweede doelpunt uit te druk ken waardoor Kampong toch nog een overigens verdiende 2-1 zege behaalde. BMHC trok al direct fris van de lever ten aanval, maar de hechte Kampong-de- Op deze eerste najaarsachtige zondag in september zijn de HVB-elftallen van stapel gelopen en zoals gewoonlijk moes ten er enkele onverwachte uitslagen geno teerd worden. Dat Geel Wit bijvoorbeeld DSOV met 1-0 zou verslaan, zullen wei nigen verwacht hebben. Dat Bloemendaal met grote cijfers (5-2) over nieuweling Alliance zegevierde, lag misschien iets meer voor de hand. DSK begon goed door Terrasvogels te kloppen, terwijl Water loo het seizoen opende met een kleine zege over DCO. DSK blijkt heel wat mans te zijn .getuige althans de 3-1 zege in de uitwedstrijd tegen Terrasvogels. Bloemendaal speelde vooral in de eer ste helft tegen Alliance goed voetbal, waartegenover Alliance machteloos stond. De beide nieuwelingen in de eerste klas ontliepen elkaar in kracht toch nog wel aanzienlijk en het was vooral de Bloe- mendaalse voorhoede die Alliance de das om deed. Ted Immers was bij Bloemendaal de gro te man en scoorde voor rust driemaal, Van der Smissen en Kempen elk eenmaal en omdat Alliance daar slechts één doelpunt tegenover stelde, was de zaak eigenlijk al bij de rust bekeken: 1-5. Bloemendaal blies na rust wat stoom af en Alliance kon daardoor de achter stand tot 2-5 verkleinen. Verrassend was de 1-0 zege die Geel Wit over DSOV behaalde. Het enige doel punt werd in de eerste helft door Van Berkel gescoord. Ook Waterloo scoorde eenmaal in de strijd tegen DCO. Iets royaler deed THB het tegen DIO. Böhm opende voor" rust de score voor THB en na de rust stelde Spoor de THB- zege veilig, 2-0. Terrasvogels kon het thuis niet bolwerken tegen een sterk spe lend DSK dat door Amama de leiding nam maar de voorsprong nog voor rust verloren zag gaan door een doelpunt van Voor het Hoogoven-basketbaltoemooi dat Akrides zaterdag op de terreinen aan de Wolff en Dekenlaan in Driehuis hadden tien herenteams en slechts twee dames teams ingeschreven. De heren waren in twee poules ingedeeld. De beide winnaars Oerang Oetangs en Kometen kwamen te gen elkaar uit in de finale. Kometen won met 23-18. De twee damesploegen speel den tweemaal tegen elkaar. Het eerste duel werd een zege voor de Tuttels met 30-15. In de tweede wedstrijd kon tegenstanders de Stootjes geen revanche nemen. Het werd een gelijkspel, de eindzege ging dus naar de Tuttels. Van Vuuren, 1-1. Na de thee echter wond DSK er geen doekjes om en door doelpun ten van Meekel en Amama zegevierde DSK tenslotte met 3-1. In de tweede klasse was het resultaat van de wedstrijd Nieuw VennepDIOS een verrassing want de thuisclub zege vierde met niet minder dan 4-0. Bij de rust leidde Nieuw Vennep al met 3-0 dank zij doelpunten van Boelee en Ten Deel, welke laatste tweemaal scoorde en na de rust de hattrick volmaakte, 0-4. Vogelenzang had met het pas gedegra deerde Spaarndam weinig medelijden en versloeg de Spaarndammers met 3-0. Voor de rust werden alle doelpunten gescoord door Beliën en Schrama (2 x). SVY liet zich thuis verrassen door TZB. De Zand- voortse club ging met een 3-1 zege huis waarts nadat de rust met 0-1 door Mettes was ingegaan. Nadat Vader de Zand- voortse voorsprong tot 0-2 had verhoogd, scoorde Bot voor SVY tegen, maar Ben Laarman zorgde voor de 1-3 eindscore Spaarnevogels versloeg na een 2-0 voor sprong bij de rust Vliegende Vogels met 6-3 en BSM kwam met een 4-2 zege bij SHS vandaan. Hier luidde de ruststand 2-2. fensie was bijna niet te passeren. Na 20 minuten mocht Kampong een lange cor ner nemen. De bal kwam bij R. Westdijk die doelman Roderik Janssen met een strak schot het nakijken gaf. BMHC zette enkele goede aanvallen op. De verdedi gingslinie van de gasten wist echter van geen wijken. Met een 0-1 stand ging de rust in. In de tweede helft ging de strijd vrij wel gelijk op met Kampong als de iets snellere ploeg. Het volhouden van de Bloemendalers werd na ongeveer een kwartier beloond met de gelijkmaker. Bij een eerst afgeslagen aanval kreeg Hans Keitz de bal vrij en met een onhoudbaar schot passeerde hij de Kampong-keeper. De Bloemendaalse verdediging kreeg het hierop zwaar te verduren. Voorlopig kon men het Amsterdamse gevaar met kunst en vliegwerk bezweren. Er waren nog slechts weinige minuten te spelen toen de mee opgerukte Kampong-rechtshalf S. Eb- bens een uitval doeltreffend afrondde, 1-2. BDHC heeft de nieuwe competitie wei nig indrukwekkend ingezet met een zeer matige en verdiend met 0-2 verloren thuis wedstrijd tegen Gooische. De Bussumse dames speelden met veel meer enthousias me dan de landskampioenen, die maar niet in hun normale spel konden komen. Vooral in de aanval brachten de Bloe- mendaalsen er weinig van terecht, hoewel o.a. Marjoke Houtkooper enkele mooie kansen kreeg de score te openen. BDHC moest het zonder Marlies van Rappard, Jeanne Kaper, Lous Otto en Hanneke Moolènburgh stellen. Mogelijk speelde het feit dat Gooische al een maand in trai ning is eén'bèslissende rol. In iéder ge val lieten de gasten een uitstekende con ditie zien. Ook hun samenspel stak gunstig af bij dat van de Bloemendaalsen. Uit een goede aanval maakte de Bussumse Eechtrop in de aanval in de wed strijd tegen Strawberries. rechtsbinnen na ongeveer 'n half uur spe len een eind aan scrimmage voor het doel van Jo Jurrissen door de bal tussen de palen te schieten (0-1). Na de rust bleef Gooische druk op het BDHC-doel uitoefenen. BDHC moest het van een enkele snelle doorstoot hebben maar kwam men voor het Gooische doel dan faalde de voorhoede jammerlijk in de afwerking. Het tweede doelpunt van de gasten was vrijwel identiek aan het eers te. Ook nu weer ontstond een geharrewar voor de BDHC-veste. De Bloemendaalse verdediging bleef rustig toekijken hoe een van de Gooische aanvalsters tenslotte kort voor het eindsignaal de eerste nederlaag van BDHC, op eigen terrein nog wel, tot een voldongen feit maakte. In de tweede klas B verloor Eechtrop enigszins geflatteerd met 1-3 van Straw berries na een vrijwel gelijkopgaande wedstrijd. De gevaarlijkste aanvaller was midvoor T. Max van Strawberries die een hattrick scoorde. Nadat in de eerste helft niet was gedoelpunt kreeg deze Max in de vijftiende minuut de bal bij een aan val over links toegespeeld. Met een schit terend schot gaf hij Strawberries de lei ding. Drie minuten later was het weer raak door dezelfde speler en kort daarop keek Eechtrop tegen een 3-0 achterstand op toen Max een voorzet van F. van Vuu ren vakkundig afmaakte. Rechtsbinnen H, Groen ^Vjan Eechlrqp kreeg in de 22ste mintft.it één unieke kans de achterstand te verkleinen maar zijn 'schot ging juist naast. Bijna had Max zijn vierde doelpunt gemaakt maar linkshalf H. Schik van Eechtrop redde op de doellijn. Een minuut voor tijd hielp H. Groen de thuisclub aan het verdiende tegenpunt door uit een strafcorner de eindstand op 1-3 te bepa len. niet veel van terecht bracht. Gerda Groen hof gaf haar ploeg in de eerste helft een 1-0 voorsprong, die zij na de rust tot 2-0 vergrootte. Ineke Rolvink zorgde met een laag schot voor 3-0 alvorens de B!inkert-2 tegenscoorde. Vlak voor het einde bracht dezelfde speelster de stand op 4-1. De minst slechte ploeg had gewonnen. Een zwak damesteam van ADO bracht er tegen een knap spelend VIDO merend) vrijwel niets van terecht. De met enkele ex-Zeeburgspeelsters versterk te VIDO-ploeg speelde verrassend goed en kan hoge ogen gooien. Met de rust keek ADO al tegen een 6-1 achterstand aan. Greet van Langen zorgde voor de enige Heemskerkse treffer. De eindstand werd 10-1; duidelijke taal. Een duidelijk verzwakte herenploeg van IJmond (zonder Van Wijk en Bos) was de mindere van het Haarlemse Concor dia. In de eerste helft had IJmond de sterke wind in de rug, maar profiteerde daar te weinig van. In de eerste aanval was het meteen al raak. Na twintig se conden trof Karei Klesser al het net. Nadat de Haarlemmers voor de gelijkma ker hadden gezorgd, scoorde Klesser we derom. Het baatte weinig, want Concor dia kon dank zij Verdam bijblijven. Roel Sweers en Fred Stedelaar gaven hun ploeg voor de rust een 5-3 voorsprong. In de tweede helft profiteerde Concordia be ter van de wind. Aanvankelijk had IJmond-doelman Gerard v.d. Kolk weinig moeite met de slecht gerichte Haarlemse schoten, maar toen de rood-witten hun vi zier eenmaal hadden gesteld was er voor hem geen houden meer aan. Bovendien sloot de Velser defensie niet altijd feilloos. In de aanval kreeg de snelle Piet Strobbe te weinig vrijheid om gevaarlijk te kun nen zijn en de overige aanvallers brach ten er niet veel van terecht. Daarbij kwam dat zij in de Haarlemse doelman een te genstander troffen, die zijn doel op prach tige wijze schoon hield. Alleen Strobbe (strafworp) en Sweers konden hem in de tweede helft nog passeren. IJmond ver loor volkomen verdiend met 10-7. Watervliet, dat op bezoek was bij Cele- ritas in Alkmaar, nam weliswaar door aanvoerder Scholting de leiding, maar daarna was de thuisclub veel sterker. Reeds voor de rust werd dit in een 3-1 voorsprong uitgedrukt. In de tweede helft hield Watervliet dapper vol, doch verloor verdiend met 4-1. Neptunus heeft nog niet de juiste op stelling gevonden en dat was de oorzaak van zijn 5-3 nederlaag tegen Zwaluwen uit Hilversum. Vrij spoedig openden de gasten de score, waarna J. Aberson nog voor de rust tegenscoorde (1-1). In de tweede helft hield Neptunus tot 2-2 stand, doch daarna liep Zwaluwen tot 5-2 uit. L. Bannink bepaalde de eindstand op 5-3. Gisteren speelden de amateurs hun laatste oefenwedstrijd. Niet alle vereni gingen kwamen binnen de lijnen, want VSV, Kinheim en Wijk aan Zee speelden niet. Het was voor de trainers de laatste mogelijkheid om hun seleetiemateriaal aan een test te onderwerpen. VVB behaalde de derde prijs in het Meteoor-toernooi. In de halve finale werd tegen TIW-Centrum gespeeld en de eind stand was 1-1. Beide doelpunten werden uit strafschoppen gescoord. De strijd om de derde en vierde plaats ging toen tegen Celeritudo. Lagrand en Luitjes 2 x zorg den voor de doelpunten, en bepaalden de eindstand op 3-0. DEM werd door SDW ontvangen en speelde tegen de gastheren gelijk. Na 25 minuten nam DEM de lei ding door Aardenburg: 0-1. Vlak voor rust kwam de gelijkmaker. Bij een scrim mage voor het DEM-doel beging de doel man een overtreding die door de scheids rechter met een penalty gestraft werd: 1-1. Na rust ontstond een boeiende gelijk opgaande strijd om het winnende doel punt, dat echter niet gescoord kon wor den. Tegen Zaanlandia leed Beverwijk een verdiende 2-4 nederlaag. Men stond al met 3-0 achter, toen Gerrits erin slaagde te doelpunten: 1-3. Voor de rust werd de score tot 1-4 verhoogd en na de theepau ze benutte Schellevis een aan Beverwijk toegekende penalty bekwaam: 2-4. Ook in zijn laatste oefenwedstrijd bleef de Kennemers ongeslagen. Ditmaal werd ETO verslagen. Beeldman scoorde de openingstreffer: 0-1, maar nog voor rust moest doelman Dijks een keer naar het net: 1-1. Na rust startte ETO met een fel offensief, maar de Kennemers-verdedi- ging onder leiding van Peggeman en De Jager ving de aanvallen goed op. Beeld man maakte er 1-2 van, Van der Zwan kopte fraai de derde treffer achter de ETO-goalie en Leen Jonker omspeelde de back en ook de doelman voordat hij de eindstand 1-4 liet noteren. IEV won eveneens zijn laatste oefen wedstrijd, nu van Zaandijk. Het was een gelijkopgaande strijd, waarin IEV uitein delijk aan het langste eind trok. Kor ver profiteerde goed van een van de talrijke terugspeelballen in de Zaandijkverdedi ging en maakte er 1-0 van. De beide doel- verdedigers stonden ondanks de vaak goed opgezette aanvallen geen doelpunten meer toe. Vijf minuten na rust lukte dat wel. Stals werd goed gelanceerd en lepel de de bal tegen de touwen: 2-0. Een kwartier later werd de eindstand 2-1 door de Zaandijk-middenvoor. Stormvogels versloeg het naar de twee de klasse gepromoveerde Uithoorn. Bij vlagen werd er door beide partijen goed gespeeld, terwijl Stormvogels vooral het eerste kwartier het spel dicteerde. Het was Cleeren die met een kopbal de stand op 0-1 bracht. Na rust was het dezelfde speler die een pass van Kiewiet met een mooie kopbal goed afrondde 0-2. Uit hoorn kreeg na een foutje van spil Duy- venbode een scoringskans en daar werd gretig van geprofiteerd: 1-2. RCZ-Zaandam was voor Velsen te sterk. Voor de rust zag dat er niet naar uit, want Velsen had een 2-0 voorsprong opgebouwd door doelpunten van De Vries en Hoogzaad. Het Velsen-spel zakte in de tweede helft af en nadat de tegen partij langszij was gekomen: 2-2, werd het 3-2 en vlak voor tijd 4-2 voor RCZ- Zaandam. Het Limburgse Miranda was het weekend de gast van het Heemskerk- se ADO '20. De wedstrijd tussen de beide eerste elftallen werd door de gasten met 1-0 gewonnen door een doelpunt dat al na zeven minuten werd gescoord. Voor rust speelden de Limburgers veel beter, maar na de rust waren de rollen omge draaid. Nu was het ADO '20 dat in een fel offensief ging, maar ondanks de ver woede pogingen slaagde men er niet in de verdiende gelijkmaker te scoren. (Van onze sportredactie) DUINDIDGT Na het teleurstellende optre den bij het kampioenschap van Nederland eerder deze week op Hilversum, heeft C Alkestis van E zich zondag op Duindigt weer eens van een overwinning verzekerd. Na een fraaie koers werd beslag gelegd op de Grote EDC-prijs, waarvoor het paard overigens sterk favoriet was. Door deze overwinning is C Alkestis het vierde Ne derlandse paard dat meer dan 100.000 gewon nen heeft. Harry Pools won met Edward A de openingskoers en noteerde winnend 11,30. Za terdag had Pools op Hilversum met Fernanda Hannover gewonnen. Stef van Iïooyeweerd zege vierde zaterdag in Wolvega in de Drukkerij- prijs met Astra T. De uitslagen van Duindigt zijn: Golden Cirle-prijs. 1. Edward A (H. J. Pools) 2.54.2, 1.27.1; 2. Fantastica; 3. Dinka. Winn. 11.30, pl 3,70, 6,70. 3,—, kop. 16,cov. 15,70, trio 1.910,70. Grote-KLM-priJs. 1. Bretteur P (J Wagenaar) 2 Little Miss Mitzie; 3. Diogen. Winn. 6,90, pl. 2,1,90, 1,60, kop. 17,80, cov. 6.90 trio 100,20. Produktendraverij G. 1 Gallant Way (P. M. Smit); 2 Germania; 3. Gitte Norton. Winn. 1,60, pl. 1,20, 3,60, 1,50, kop. 3,30, cov. 17,90. Grote EDC-prijs. 1 C Alkestis van E (J. van Leeuwen). 2. El Hadie; 3. Dandy H. Winn. 1,80, pl. 1.40, 2,70, 3.80, kop. 13,—, cov. 9,80, trio 325,40. KNH en RV jubileum-prijs. 1. Diana R (J. Wagenaar jr.); 2. Boy van Quick; 3. Lively Rodney. Winn. 2,90, pl. 1,70, 5,30, 7,50, kop. 12.70, cov. 19.60. Flving Dutchman-prijs. 1. Felix (M. L. v. d. Togt)- 2. Dougalls Stern S; 3. Double's Dochter. Winn' 190 pl. 1,50. 2.90, 3,50, kop. 5,20, cov. 8,70. RENNEN: Schiphol-prijs. (Ie afd.). 1. Delferina (E. Scheil; 2. Rolanda; 3 Magmaspic. Winn. 4,30, pl. 1 40 1,20, 2.30, kop. 7,50, cov. 3,90. St. Leger-prijs. 1. Que Sera (J. Muydermans); 2. Radged Robin; 3. Garlic. Winn. 1.60, pl. 1,20, 2,1,80, kop. 6.cov. 9,80. Totalisator-omzet 272.681,

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 13