oU Citrgën o o pardon het duurt nog één week tot alle agenten u het Citroën-nieuws kunnen tonen o o ook overigens DU assurantiën assurantiën Wij verzekeren KWALITEIT ZWART OP W70ÏÏ VRIJDAG 15 SEPTEMBER 1967 20 Uw inboedel huis Uw auto motor scooter brommer fiets Uw kosten voor dokter specialist ziekenhuis Uw zaak kostbaarheden Uw geld vermogen en alles wat u verzekeren wilt Uw assurantieman Uw vertrouwensman Wij bieden u persoon lijke service en specia lisatie. Adverteert in dit blad al hebt u nu overat de foto's kunnen zien, het Citroën-nieuws kan pas kompleet zijn als elke Citroën-agent het iedereen kan tonen en toelichten zo uitvoerig als u zelf wilt De 2cv blijft en is bovendien 200 gulden in prijs omlaag gegaan. Trompstraat 29 - IJmuiden Telefoon 0 2550 -12746 Ged. Oude Gracht 94 HAARLEM Telefoon 0 23 -19760 b.g.g 0 2510 - 26513 of 0 2964 - 30282. Waarom het belangrijker is dan ooit om ook bij zwart/ wit televisie te letten op kwaliteit en servi Keuze uit 7 modellen van 629,- tot 1149,- Er is volop keus in televisie. Groot, klein, nóg klei ner. Duur, minder duur, goedkoop. Nieuw, tweede hands. Met hoge of lage inruilprijzen. Deze grote keus maakt het belangrijker dan ooit dat u vooral let op kwaliteit en service. Kies een merk waarin u vertrouwen hebt. Kies zekerheid. Philips maakt een uitgebreide serie zwart/wit televisie-apparaten. Volop keus, altijd zekerheid. Elk apparaat uit de Philips serie staat inzijn klas se aan de spits. Wantachterelk toestel dat in Eind hoven uit de fabriek komt, staat 40 jaar inter nationale televisie-ervaring. En achter elk/Philips TV- apparaat dat bij een Philips dealer wordt gekocht, staan de service en zekerheid vanzijnvakmanschap, gesteund door de Philips Technische Dienst*. In 21 plaatsen is een Philips Technische Dienst. Philips is de enige fabrikant die hierdoor binnen een straal van 30 km fabrieksservice kan geven. PHILIPS

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 20