(Hoe minder gesaust, hoe liever...) laboranten ass.-laboranten Mobil Raffinaderij nv »fii Haarlem - Grote Houtstraat 63 Amsterdam - Kalverstraat 123 Den Haag - Lange Poten 11 Rotterdam-Stadhuisplein 24/26-Coolsingel 50 Siebe! heeft armbanden. Honderden armbanden. Gouden armbanden. Een rijke, rijke collectie. En die collectie toont Siebel u graag. De schakelarmband en de slavenarmband met het hand gegraveerde bloemmotief. De vorstelijke gesatineerde armband van tegen de 1200 gulden en de gouden bedelarmband van 85. Allemaal verraden ze de meesterhand van de edelsmid. Goud. Wij nodigen u uit om het te komen zien. Siebel heeft er begrip voor dat een keuze uit zoveel moois in alle rust dient te geschieden. Hoe die keuze ook uitvalt - één ding staat voorop: bij Siebel kiest u uit het allermooiste. En de armband die u kiest is zijn prijs ten volle waard. De naam Siebel staat daa* voor garant. sin DINSDAG 14 NOVEMBER 1967 JUWELIERS I C I G>VR E T T E S POSTBUS 8125 AMSTERDAM TEL (020) 13 9911 Closed for ever armband, zeer geschikt voor gouden munten en bedeis. Slavenarmband met hand gegraveerd bloemmotief f 305,-. Andere slaven- Leverbaar in vele uitvoeriagen zoals lapidé, 4-kant en ronde schakels, van banden in glad en bewerkt qoud, van f 95 - tot 800 - f 97,- tot f 700,- Gouden schakelarmband, opgebouwd uit kleine schakels welke gedeeltelijk Gevlochten gouden armband van klassieke gourmette-schakels, leverbaar zijn gematteerd f 179,- in drie breedten, vanaf f 195,-. Bij deze band is ook een bijpassende choker verkrijgbaar. De aparte vormgeving van deze gouden arbmand springt direct in het oog. Deze wit gouden armband is een zeer aparte creatie. Het ornament is rijk De naar het midden breed uitlopende band is bezet met 10 briljanten f 865,- ingelegd met briljanten en vormt een betoverende compositie f 3.650,- ffi Strakke, gedistingeerde gouden armband, opgebouwd uit fraai gelapideerde Vorstelijke gouden armband, breed om de arm sluitend. De gesatineerde schakels. De schakels zijn afwisselend gematteerd. Evenals alle andere schakels met de gladde zijstukjes maken deze armband tot een begerens- banden met veilige sluiting f 343,- waardig bezit f 1040,- Als het u öm de goede, pure tabak gaat HUNTER 25 r Mirtiiirf li De bouw van de nieuwe Mobil Raffinaderij in het Westelijk Havengebied van Amsterdam vordert snel. Voor ons laboratorium zoeken wij, liefst per 2 januari, enige met diploma KNCV-I of hiermede gelijkstaande opleiding en met enige jaren ervaring. Zij zullen worden betrokken bij het uitvoeren van een ge varieerde reeks analyses van aardolie-produkten in een zeer modern uitgerust laboratorium. Enige kennis van de Engelse taal is noodzakelijk. Sollicitaties gaarne richten aan onze afd. Personeelszaken met vermelding van de naam van dit blad en de letters L.L.

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 14