elna amlrêai FOTO- EN FILMWEDSTRIJD „DE TOERIST" Van Randzvijks Kroniek van het verzet gebundeld IENGEL Redacteur Boelen: „Satire heeft zijn tijd VANAVOND Wereldrecord filtnkijken Slachtscène uit „Hoepla" geschrapt Prix Goncourt voor Mandiargues YIN YANG ZOEKT EVENWICHT Dankbaar thema niet tenvolle uitgebuit B urgerpersoneel voor politie in Amsterdam RTV-prijzen uitgereikt Engelse kleuren-tv in Amsterdam Snoep verstandig eet 'n appel Jortgenó Snoep verstandig eet 'n appel Snoep verstandig eet 'n appel DINSDAG 21 NOVEMBER 1967 9 „IN DE SCHADUW VAN GISTEREN" Examens m De radio geeft woensdag 7 elevisieprogramma's i (Van een onzer redacteuren) AMSTERDAM. Albert van Dalsum hield op met voorlezen, keek aarzelend op en zei: „Ik zou graag nog wat voor lezen, maar misschien heeft u er genoeg van. Als u meer wilt horen wil ik graag nog wat voorlezen". Op dat ogenblik stapte een van de organisatoren van de persconferentie haastig naar voren en fluisterde, door de microfoon voor allen duidelijk hoorbaar: „Het zou te laat wor den". „Het zou te laat worden", herhaalde Van Dalsum en met iets van teleurstel ling in zijn stem, die even te voren de stem was geweest van Henk van Rand wijk, wiens kroniek van het verzet 1940- 1945 „In de Schaduw van gisteren" maan dag in de Amsterdamse Bijenkorf door vier samenwerkende uitgeverijen ten doop werd gehouden. DEN HAAG. Mevróuw Snel uit Den Haag is maandagmiddag in de Euro-cinema gehuldigd. Zij heeft we reldrecordhouder Anderson uit Ameri ka verslagen. Zag hij 75 keer dezelfde film in dezelfde bioscoop, mevrouw Snel zag 76 keer „Sound of music" in dezelfde bioscoop. De bedrijfsleider bood de wereldrecordhoudster een gou den ketting aan met gouden hanger met een camee. Daar ze niet vlug meer ter been is, heeft ze een vaste hoekplaats gekregen. Haar eerste film zag mevrouw Snel in 1923, toen zij in Nederland kwam wonen. Voordien woonde zij 35 jaar in het voormalige Nederlands Indië, waar geen films werden vertoond. (Van onze correspondent) HILVERSUM. Uit het „Hoepla"-pro- gramma dat donderdag aanstaande wordt uitgezonden, nadat het op 10 november was uitgesteld, is één reportage geschrapt: die van het slachten van een koe (van levend tot het uitbenen toe) in een Am sterdams abattoir. De VPRO-leiding vond deze reportage op zichzelf niet afkeurens waardig, maar meende wel dat deze niet past op het uur van deze uitzending, na melijk om zeven uur. Vele jeugdige tele visiekijkertjes zitten dan nog voor het tv-scherm. De samenstellers van „Hoep la" zijn akkoord gegaan met uitstel van deze slachtreportage. De film wordt niet vernietigd, maar bewaard totdat „Hoep la" op een later uur kan worden uitge zonden. (Van onze correspondent) PARIJS De jaarlijkse litteraire prij zenregen is gisteren in Parijs met een verrassing, zo geen sensatie begonnen door de toekenning van de Prix Goncourt aan de dichter-romancier André Pieyre de Mandiargues. De Prix Renaudot werd, eveneens tot veler verbazing, gisteren toegekend aan de onbekende Salvat Etchart voor zijn roman „De wereld zo als hij is". De bekendmaking van beide prijzen werd door de tientallen journalis ten met luide protesten begroet. Onder de vele namen van kandidaten die vóór de prijsuitreiking in litteraire kringen circuleerden, werd die van Pieyre Mandiargues niet een keer ge hoord. Deze 58-jarige schrijver hoeft nu niet direkt meer ontdekt te worden, ter wijl zijn bekroonde roman „La marge" over het algemeen niet tot zijn belang rijkste werken gerekend wordt. Ook de bekroning van de veertigjarige Salvat Etchart door de journalisten-jury van de Prix Renaudot is voor Parijs vol slagen onverwacht gekomen. De persoon van deze auteur was zelfs zijn eigen uit gever, die hem nooit ontmoette, onbe kend. Men weet van hem alleen, dat hij aan het hoofd staat van een groot land- bouwersbedrijf in de Franse kolonie Mar tinique. ADVERTENTIE NAAIMACHINES Grote Houtstraat 181 - Haarlem In vele opzichten een aanbevelens waardig boek. De inhoud verscheen in afleveringen in het Algemeen Handels blad, naar aanleiding van een Vara-uit- zending waarin Van Randwijk opmerkte dat de ware geschiedenis van Nederland in de jaren 1940-1945 nog niet was ge schreven en wellicht nooit geschreven zou worden. Mr. C. A. Steketee, hoofdredac teur van het liberale Algemeen Handels blad, nodigde hem daarop uit die historie in zijn blad te vertellen. De inleiding voor dit boek is geschre ven door de hoofdredacteur van het pro testants-christelijke dagblad Trouw, dr. J. A. H. J. S. Bruins Slot. Vóór de aan bieding van het eerste exemplaar van het boek aan mevrouw A. M. van Randwijk, spraken de hervormde predikant dr. J. J. Buskes en joodse auteur mr. Abel Herz- berg, die het boek een warme aanbeveling meegaven. Ds. Buskes besloot z'n speech met vele aan halingen van zijn vriend Van Randwijk met het slot van diens boek, dat als volgt luidt: Er is een Russisch rijmpje, dat ik bij u onvergetelijk zou willen maken en dat, als dat gelukt, de gehele zin van deze artikelenserie uitmaakt. Dit: De eerste wereldoorlog was niemands schuld De tweede wereldoorlog was iemands schuld De derde wereldoorlog is mijn schuld. Snapt u? Mr. Herzberg betoogde dat Van Rand wijk in zijn boek een gesprek voert met Sjoerd van Vliet, zijn illegale schuil naam waaronder hij zijn kroniek publi ceerde. Dit tweegesprek gaat tussen de absolutist Van Vliet en de relativist Van Randwijk; de profeet die het ideaal stelt en daarvan geen graad wil afwijken en de priester die te maken heeft met de praktijk van het leven en concessies. Een treffend voorbeeld daarvan is het H. M. van Randwijk hoofdstuk in het boek dat begint met de onderbreking van het verhaal door een anoniem telefoontje. Tenslotte blijkt dat Van Randwijk met zichzelf in gesprek is geweest over de zin van het herdenken. Een antwoord krijgt de lezer pas in een van de laatste hoofdstukken als de schrij ver Roosevelt en Churchill en Stalin met elkaar vergelijkt. Hij kenschetst Church ill als het einde van een eeuw, Stalin als alleen maar verleden tijd en Roose velt als de man met het meeste „toe komst". Hij besluit dan: „Meer dan enig ander creëerde hij een oorlogsdoel dat tot vandaag de dag het doel ook van onze politieke activiteit mag zijn en blijven: de gewone man, de naamloze, zwart of blank, geleerd of ongeletterd, maar altijd de mens en zijn menselijkheid en zijn waardigheid en zijn mogelijkheid in vre de en recht te leven. Het enige doel dat de dood van de miljoenen in de Tweede Wereldoorlog enige zin geeft". Een deel van de opbrengst van dit boek is bestemd voor het Simon Wiesenthal- fonds waarvan Van Randwijk oprichter, en tot zijn dood voorzitter was. (Van onze correspondent) AMSTERDAM De Nederlandse tele visie ontdekt de ene omroep wat vlugger dan de andere de aan tieneridolen ont worstelde twen, die nog niet rijp is voor Gert en Hermien, Gulden Schot en Dans- test. Zo heeft de V.P.R.O. zijn „Hoepla" en krijgt de VARA „Yin-Yang". Men zal geneigd zijn te vergelijken, maar vergelijken is zinloos, weten we nu alvast van Frans Boelen, „want Yin-Yang is heel anders dan Hoepla". Hij is eindredacteur regisseur van Yin-Yang. Vaste medewer kers zijn de clichémannetjes Wim de Bie en Kees van Kooten, Ralph Inbar van Fenclub en ex-N.T.S.-medewerkster Sonja Barend. Boelen zegt: „Het is geen jon gerenprogramma. Ik heb nergens meer he kel aan dan aan programma's voor jon geren. Toch is het wel in de eerste plaats bedoeld voor jonge mensen, de groep van 18 tot 30 jaar. Al zitten er ook onderwer pen in die interessant zijn voor kijkers van 15 tot 65 jaar". Het wordt vooral een informatief pro gramma.Frans Boelen hanteert in dit verband de term „onderhuidse actualitei ten" en zegt verder: „we laten erg veel mensen praten in Yin-Yang, in de eerste uitzending zit maar één popnummer. Geen satire. „Ik vind satire prachtig, maar volgens mij heeft die zijn tijd gehad. Als ADVERTENTIE Grote Houtstraat 163 Kristallen Karaffen (Van een onzer verslaggevers) IN AMSTERDAM zijn maandagmid dag de uitslagen bekendgemaakt van de nationale foto- en filmwedstrijd, uitge schreven door de Stichting ter bevorde ring van de amateur-fotografie, die dit jaar tot onderwerp „De toerist" had. Een dankbaar onderwerp dus, dat zelfs de z.g. zondagsfotograaf reële kansen biedt om in de prijzen te vallen. Want in de vakantie fotograferen we allemaal zo verwoed en veelvuldig, dat ook de prille beginneling wel eens met enkele voltref fers (of liever: toevalstreffers) thuis komt. DE VERWACHTING was dus: een rij ke oogst. Er werden dan ook ruim 3500 foto's en dia's ingezonden, maar helaas bleek dat niet alle inzenders begrepen hadden dat de mens in casu dus „de toerist" - het centrale thema moest vor men, zoals ook duidelijk in de wedstrijd reglementen omschreven was. Velen zon den b.v. voortreffelijke landschapopna men in, die op een fotosalon hoge ogen gegooid zouden hebben, maar die noch tans terzijde gelegd moesten worden om dat de menselijke stoffage het feno meen toerist dus ontbrak. De jury heeft dan ook de meeste moeite gehad met de toekenning der prijzen in de foto- en diawedstrijd; en wel met name in de hoofdklasse (inzenders van 21 jaar en ou der). In de jeugdklasse daarentegen (jon geren tot 21) was het gemiddelde peil van de inzendingen wat beter en werd zelfs hier en daar iets van een eigen vi sie, een oorspronkelijke uitbeelding van de-mens-met-vakantie, zichtbaar - en dat is verheugend. Merkwaardig genoeg ble ken onder de winnaars der hoofdprijzen vrijwel geen namen van prominente ama teurs en „salonwerkers" voor te komen: het waren bijna alle onbekenden in het foto-wereldje die maandagmiddag hun prijzen in ontvangst kwamen nemen. DE SMALFILMERS hebben blijkens het juryrapport de gestelde opdracht be ter begrepen en ook wat smeuïger uit gebeeld, waaruit althans blijkt dat vele hobbycineasten serieus trachten, wat meer van hun films te maken dan een reeks van herinneringsbeelden voor de eigen familiekring. Het peil van de ama- teurfilmerij verbetert langzaam, maar haalt toch nog niet bij dat wat b.v. wordt ingezonden naar het „Amateur-festival" van de NOVA. In totaal werden 45 films ingezonden, waarvan 25 met geluid. Voor het eerst namen ditmaal oojc jongeren beneden de 21 jaar deel aan de filmwed strijd. DE EERSTE PRIJS in de sector zwart- Met deze leuke plaat van sightseeers in Volendam won Rob van Beets uit Den Haag de eerste prijs in de jeugdgroep zwart-wit en kleuren foto's. - De hoofdprijswinnaar in groep II (21 jaar en oudertoas voor deze foto van A. A. J. van de Ven uit Maastricht. wit- en kleurenfoto's ging bij de jongeren naar Rob van Beets uit Den Haag 200 en vliegreis), de tweede naar Thomas B. Staal, Overveen, de derde naar L. H. van Delden, Zaandjik. In de groep 21 jaar en ouder (zwart-wit en kleur) was de uitslag 1. A. A. J. v. d. Ven, Maastricht 100,- plaquette, bootreis), 2. C. J. J. Egelie, Wellerlooi, 3. M. C. J. Heijligers, Esch. In de sector kleurendia's (alle leeftijden): 1. M. Kooij, Schiedam (ƒ200 en plaquette), 2. G. Segers, Herten, 3. H. Takken, Zwolle. In de sector smalfilms werd de hoofdprijs 250) toegekend aan J. Meertens uit Geleen, voor diens komi sche kleurenfilm met geluid. ADVERTENTIE AMSTERDAM (V.U.) Geslaagd voor kandidaatsexamen Nederlands mej. N. F. Koene, Heemstede. Geslaagd voor docto raal sociologie B. J. H. M. Ruland (cum laude), Overveen. (Van onze correspondent) AMSTERDAM. De Amsterdamse po litie gaat burgerpersoneel aantrekken voor taken binnen het korps, die niet per se door politiemannen vervuld be hoeven te worden. Voorlopig gaat het om vijftien chauffeurs en een aantal radio monteurs. Ook is het de bedoeling een psycholoog en een deskundige op het ge bied van de personeelswerving in dienst te nemen. Het ministerie van Binnenlandse Za ken heeft voor het aantrekken van bur gerpersoneel toestemming gegeven. De vijftien burgerchauffeurs zullen worden ingezet op vijf kraanwagens, die bestemd zijn voor het wegslepen van in de stad geparkeerde sloopauto's. er soms wat satire inzit, is dat onopzet telijk". Waar komt de naam „Yin-Yang" van daan? „Hij is ontleend aan een evenwichtsfilo- sofie die op 't ogenblik vreselijk populair aan het worden is, mede door die oosterse rage. Dat evenwicht is in ons program ma overigens niet altijd te zien. Als wij de kijkers de ene kant tonen, moeten zij zelf de andere invullen. De naam moet trouwens niet worden opgevat als een let terlijke aanwijzing voor de inhoud van 't programma. Hij geeft meer een state of mind aan, een mentaliteit. We benaderen de men sen in ons programma op gelijk niveau. We laten nieuwe dingen zien en te wei nig bekende facetten van oude dingen, maar het enige wat we doen is: laten zien". „Hoepla is volmaakt anders". Hij neemt als voorbeeld het interview met Clinge Doorenbos: „Heel goed, tot het moment waarop mevrouw het Wilhelmus begon te spelen, wat kennelijk op verzoek van de interviewer gebeurde. Nee, dat was ge wild, onnodig ook, het onderwerp was toen al afgehandeld. Dat is niet de geest van Yin-Yang. In de Hoepla die nu komt zit een nummer over dronken soldaten in een trein die over Vietnam praten, terwijl er tussendoor wordt geboerd en gekotst. Een dankbaar onderwerp na tuurlijk, maar als de commandant van die jongens het ziet, krijgen ze op hun donder". Frans Boelen denkt overigens niet min over Hoepla „een zeer inventief program ma met soms geweldige nummers", maar Yin-Yang hakt met een ander bijltje. Het hakt wel. De regisseur vertelt, wat er voor de eerste uitzending is opgenomen. Jongens die met elkaar dansen op een soos voor minderjarige homofielen in Amsterdam: „een minuutje maar, daarna zitten ze in de studio". Een echtpaar dat een stevige borrel heeft gedronken „en op een echt gezellige manier aangescho ten is". Een parodie op de striptease, een travestienummer gebracht door een van de artiesten van madame Arthur. „Een lach- nummer is het, zo geinig gedaan, dat ik zeg: dit moet kunnen". ADVERTENTIE (3oud - 2-l/oer - ctforlcgeó - 3£eltum<:Pleet Gr. Houtstraat 6. Haarlem. Tal. 02500-10616 HILVERSUM. In Hilversum zijn gis teren de televisieprijs een zilveren Nipkowschijf en de radioprijs de zilveren reismicrofoon uitgereikt aan respectievelijk Piet Kaart van de KRO en Tom Pauka van de VARA. Volgens het jurryrapport heeft de ci neast Piet Kaart zijn prijs gekregen voor zijn opvallend aandeel in een groot aan tal produkties van de KRO-rubriek „Brandpunt". Met het toekennen van de zilveren reis microfoon aan Tom Pauka, samensteller van informatieve radioprogramma's voor de VARA, onderkent de jury de belang rijkheid van een modern stuk radiowerk: het uitdiepen van achtergronden en di- rekte betekenis van gebeurtenissen. Tom Pauka werkt niet alleen horizontaal door telkens een brede schare van meningge- venden aan te trekken en het ja tegenover het nee te zetten in de ruimste zin des woords, hij durft ook meer verticale uit dieping van interessante onderwerpen aan. Kenmerkend voor Pauka's werk acht de jury de veelzijdigheid. Autogordels. De keuring van autogordels zal in de toekomst gescheiden volgens keuringsnormen van het Nederlands Normalisatie-Instituut. Een ontwerp van deze keuringseisen is thans voor kritiek gepubliceerd als normontwerp. De keu ring van autogordels geschiedde tot nog toe volgens eigen richtlijnen van het Rai-Tno-instituut voor wegtransport middelen. Nederland 1. Voor het eerst dit winter seizoen brengt de AVRO een show van Danny Kaye. Na het journaal het tweede deel van de (uit vier afleveringen be- staaande) reeks documentaires over Indo nesië nu. Will Simon, Piet ter Laag, Rudi van Buuren en commentatoren Jaap van Meekren en G. B. J. Hiltermann zijn de samenstellers. Was de eerste aflevering politiek getint, deze geeft meer beelden van land en volk. „Nina meets Boy" is 'n door Bob Rooijens gefilmd concert van de negerzangeres Nina Simone met het orkest van Boy Edgar. Vanavond zingt ze „Blue Skies" en „Day and Night", maar Nina Simone (Nederland 1, 21.05 uur). ook nieuwe nummers als het fascinerende „Do I move you" en „Give me more and more and more". Televizier sluit het aan deel van de AVRO in deze avond af. Daarna nog een uitzending van de Morele Herbewapening en een discussie over vier afleveringen van de serie de Bezetting. Nederland 2. „Dag Dinsdag" begint met het babbeltje van Kees Brusse, de goochel truc en van Gewest tot Gewest. Daarna een nieuw tijdsbeeld van Walter Cronkite. In de serie „De eenentwintigste eeuw" duikt hij vanavond onder water. Een van de meest belangwekkende experimenten van het diepzee-onderzoek was dat, waar aan de oud-ruimtevaarder Scott Carpen ter deelnam. Met hem en een aantal andere diepzee-onderzoekers bespreekt Cronkite de mogelijkheden om ook de zee dienstbaar te maken aan de menselijke behoeften. Na het journaal „Dubbelspion". Het zoontje van een professor is boos van huis weggelopen. Hij heeft enkele belang rijke geheimen meegenomen. Niet alleen de Amerikaanse Geheime Dienst loert daarop, maar ook de vijandelijke spio nage. Daarom krijgen Alexander Scott en Kelly Robinson met gevaarlijke tegen standers te doen, als ze proberen het weg gelopen jongetje op te sporen en terug te brengen naar waar het hoort. In Eido- foór weer een schakelprogramma, waarin journalisten uit Nederland, Engeland, Duitsland en Noorwegen van gedachten wisselen over de positie van Duitsland. Tot slot van de avond „Tweeduuster". Schrij ver en producer Rod Serling voert een vreemd mannetje ten tonele, dat zichzelf in alle mogelijke gedaanten kan om toveren. Hij doet daar de kinderen een groot genoegen mee, maar er zijn ook figuren, die het helemaal niet zo erg op hem voorzien hebben. Ze proberen hem in handen te krijgen en gebruiken daar voor zijn liefde voor het kind. ADVERTENTIE AMSTERDAM. Een Amsterdammer is erin geslaagd in Engeland uitgezon den kleurentelevisie op zijn scherm te krijgen. Hij werkt met een tien meter hoge roterende mast. Hij ontvangt daar mee naast Engelse ook Duitse en Bel gische t.v.-programma's. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.20 Socialistisch strijdlied. 7.23 Lichte gramm.muz. 7.55 Deze dag. 8.00 Nws. 8.10 Actualiteiten. 8.20 Lichte gramm.muz. 9.00 Klassieke gramm.muz. 9.35 Waterstan den. 9.40 Schoolradio. 10.00 Lichte gramm. muz. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Nws. 11.02 Voor de vrouw. 11.40 Klassieke muz. 12.00 Moderne muz. 12.22 Voor het platteland. 12.27 Meded. voor land- en tuinbouw. 12.30 Licht instrumentaal sextet. 13.00 Nws. 13.10 Actualiteiten en kalender. 13.25 Filmmuz. 13.45 Gesproken portret. 14.00 Voor de kin deren. 15.00 Moderne liederen. 15.20 Klas sieke kamermuz. 15.30 Klassieke en moderne muz. 16.00 Nws. 16.02 Operette. 16.50 Pop show. 17.20 Voor de jeugd. 18.00 Nws. 18.15 Actualiteiten. 18.20 Uitzending van de A.R.P. 18.30 Kinderkoor met pianobegeleiding. 18.55 Dansmuz. 19.30 Nws. 19.35 Muziekonderricht in Nederland. 20.05 Kunstkroniek. 20.35 Zelf portret, geschilderd door een idealist. 21.05 Moderne en klassieke muz. 22.30 Nws. 22.40 Actualiteiten. 22.55 Venster op de heden daagse muz. 23.35 Klassieke muz. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Klassieke kamermuz. 7.30 Nws. 7.32 Actua liteiten. 7.45 Klassieke dansen. 8.00 Nws. 8.10 Lichte gramm.muz. 8.30 Nws. 8.32 Actualitei ten. 8.35 Lichte gramm.muz. 9.15 Volksmuz. uit Roemenië. 9.45 Voor de kleuters. 10.00 Klassieke orkestwerken. 10.30 Sphinx. 11.00 Nws. 11.02 Piek-uur. 11.50 Actualiteiten. 12.00 Van twaalf tot twee. 14.00 Platennws. 15.00 De brug van Berzcaba. hoorspel. 15.30 Ope rette. 16.00 Nws. 16.02 Voor de jeugd. 17.00 Slavische liederen. 17.15 Recht op en neer cabaret. 17.30 Lichte orkestmuz. 17.50 Over heidsvoorlichting. 18.00 Gewijde muz. 18.30 Nws. 18.45 Actualiteiten. 19.00 Manipuleren met de mens door middel van publiciteits media. 19.45 Moderne muz. 20.00 Moderne muz. 21.00 De Vlaamse Beweging. 21.30 Wat is er van onze idealen geworden. 21.50 Fran se chansons. 22.05 Spiegel van België. 22.20 Sextant, het wekelijks radioprogramma van de NVSH. 22.30 Nws. 22.40 Iks. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Lichte vocale muziekjes. 10.00 Nws. 10.02 Mengelmuze. 11.00 Nws. 11.02 Operette. 11.30 Grenzenloos. 12.30 Mu sicalfragmenten. 13.00 Nws. 13.02 Actualitei ten. 13.05 Vrolijk platenprogramma. 14.00 Nws. 14.02 Muziek-Boetiek. 15.00 Nws. 15.02 Arbeidsvitaminen. 16.00 Nws. 16.02 Verzoek platen. 17.00 Nws. 17.02 Actualiteiten. 17.05 Gevarieerd platenprogramma. BRUSSEL 324 M 12.00 Nws. 12.03 Lichte muz. 12.40 Weer bericht. 12.48 Lichte muz. 12.55 Buitenlands persoverzicht. 13.00 Nws. 13.20 Tafelmzuiek. 14.00 Nws. 14.03 Weense amusementsmuziek. 14.20 Koorliederen. 14.30 Voor de jeugd 14 50 Gemengd koor. 15.00 Nws. 15.03' Koorzang. 15.15 Voor de kinderen. 16.00 Nws 16 03 Beurs. 16.09 Jazz. 17.00 Nws. 17.15 Tophits. 18.00 Nws. 18.03 Voor de soldaten. 18.30 Le- kenmoraal en -filosofie. 18.50 Sport. 18 57 Taalwenken. 19.00 Nws. 19.25 Voetbal 2015 Orkestmuz. 20.30 Voetbal. 21.20 Lichte muz 22.00 Nws. ADVERTENTIE VOOR DINSDAG NEDERLAND I 10.20 Schooltelevisie. 18.55 Pipo de Clown. 19.00 Journaal. 19.03 Reclame. 19.07 Danny Kaye Show. 19.56 Reclame. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Weerzien met Indonesië. 21.05 Nina meets Boy: jazz. 21.55 AVRO's Televizier. 22.20 Gesprekken. 22.30 Journaal. 22.35 De Bezetting ter diskussie. NEDERLAND II 18.55 Pipo de Clown. 19.00 Journaal. 19.03 Kees Brusse presenteert. 19.10 Van gewest tot gewest. 19.30 Het diepzee onderzoek. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Dubbelspion. 21.10 Eidofoc. 22.00 Tweeduuster. 22.26 Re clame. 22.30 Journaal. VOOR WOENSDAG NEDERLAND I 17.00 Liedjes uit Ja Zuster, nee Zuster. 18.55 Pipo de Clown. 19.00 Journaal. 19.03 Reclame. 19.07 Schateiland. 19.32 Panora- miek. 19.56 Reclame. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Gereformeerd Politiek Ver bond. 20.30 Stichting Socutera. 20.35 Young doctors, speelfilm. 22.15 Dallas - 22 novem ber 1963, t.v.-spel. 23.15 Journaal. 23.20 Openbaar Kunstbezit. NEDERLAND II 18.55 Pipo de Clown. 19.00 Journaal. 19.05 Coronation Street. 19.53 Reactie op reacties. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Achter het nws. 20.45 Yin Yang. 21.30 Für Elise. 22.10 Reclame. 22.15 Journaal.

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 9