I H j Lamp I Opel Kekord Caravan 1,2,3,4, 5 portieren om 1,2,3 in te stappen oiinte laden! een ONDERWIJZER in de winkel vol ontdekkingen SMAAKVOLLE GESCHENKEN 'Huisvrouw! Bak tien spiegeleieren met allemaal precies dezelfde dooier, allemaal even vers, allemaal even groot, allemaal even leHHer.' 'Dat lean niet!' 'Dat lean wèl. Met Wessa Sieren. Dan bakt u er tien, Honderd als u wilt. Allemaal even vers, allemaal even gaaf, allemaal even lekker.' Wessa. Sieren. Wij hebben hem klaarstaan, uw VRIJDAG 24 NOVEMBER 1967 30 Dans der ideeën,, op iedere meter tien ideeën, twee etages diep, twee etages hoog. Ideeën voor december die anders zijn: leuker, beter, verrassender, voordeliger. Ideeëndans bij H. J. Lamp - alleen al om de vrolijkheidsdrankjes dansen dozijnen ideeën! KUNSTNIJVERHEIDSHUIS GROTE HOUTSTRAAT 163 - TELEFOON 12393 - HAARLEM winkel vol ontdekkingen Barteljorisstraat Haarlem Hofleverancier Voor de opleiding ziekenverzorgster iiiiii&w4 1SS/////' smdréa Als je zelf het beste voer maakt, als je zelf de beste kippen kiest, als je zelf de eieren controleert, elke dag, elk uur, dan heb je de beste eieren die er zijn. Wessa doet dat - daarom zijn Wessa eieren allemaal even vers, allemaal even gaaf. allemaal even lekker. Met een Wessa ei bent u zeker, dat u een goed ei koopt en is dat niet een paar cent meer waard. 1 Flacon van driekwart liter, mooi geribbeld glas, luchtdichte glazen stop, en metalen schildje waarop sherry, port, gin, genever, whisky of cognac 6,50 2 Dubbelwandig ijsemmertje om een extra hoeveelheid blokjes van te voren te kunnen maken, of om niet steeds naar de keuken te hoeven. Geëloxeerd aluminium 33,75 3 Een mannencadeautj e valt ook te kiezen uit een eindeloze reeks kurketrekkers,kroonkurk- wippers, sierkurken, sigareknip- pers, notekrakers -los en in allerlei combinaties. Afgebeeld: schitterende set, palissander met verguld staal, bestaande uit kurketrekker en instrument om: kleine en grote noten te kraken, kroonkurken te wippen, citroen partjes uit te drukken, ijsblokjes te klieven, champagnedraad en -kurk te verwijderen en picco lootjes te openen. 24,- 4 Grapefruitsetje om een halve grapefruit uit te snijden en leeg te lepelen. Edelstaal met fraaie 5 De champagne straks weer, maar ook komen rijn en moezel koud en gesoigneerd ter tafel in de wijnkoeler. Deze van Alessi roestvrijstaal, zilverwarm en hooggepolijst. Koordornamentje. 65,90 Ijsemmertje in zilver- tintige hoogglans met koord ornamentje. 26,90, ijstang 1,95 6 Rekje met twee glazen flacons met luchtdicht sluitende, houten stop en hangers met genever, whisky, cognac, gin. 27,50 7 Sifon om fris, opkikkerend sodawater te maken voor een paar cent per glas-voor limonade of een portflipzoek maar uit houten handvatten. 11,75 de 35 recepten. 49,75 8 Transportmand voor vier flessen (indien niet volgeladen met kleine flesjes), en bovenin ruimte voor glazen. 19,95 9 Stuurradbekertje waarin tien tweetandige prikkers met greep je waarop kompasroosje 5,75 10 Van de etuimakers van het Zweedse hof een met chroomleer beklede doos met acht onder zetters, eveneens bekleed met leer waarop vorstelijke wapens in gouddruk. 15,- 11 IJskraker om gruis temaken in longdrinks en cocktails, of om citroensap te krijgen aan de bar, in de keuken of aan tafel. 6,95 12 Cocktailshaker voor nieuw gebied van avontuur Alessi roestvrijstaal uit Italië: blinkt met de warmte van zilver. Koordornamentje 34,50 8-R-221-2 DEALER VOOR DE IJMOND en omgeving A. J. van Lent's Automobielbedrijven N.V. BEVERWIJK - Tel. Showroom 02510 -26538 DRIEHUIS en IJMUIDEN - Tel. Showroom 02550 - 10392. in het Marinehospitaal te Overveen wordt gezocht die genegen is de lessen in algemene ont wikkeling te geven aan twee groepen van 12 leerlingen elk. Het aantal te geven lesuren a 50 min. bedraagt 100 per jaar voor elke groep. Voor nadere gtgevens kunt u zich in verbinding stellen met de adjunkt-directrice, die gaarne in een persoonlijk onderhoud deze advertentie wil toe lichten. U kunt haar elke werkdag bereiken tussen 9-16 uur onder tel. nr. 023 - 1 74 60.

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 30