Een sportief tiener jasje van knalrood konijnebont, zwaar getailleerd en klokkend uitlopend. Zwart persianer wandelmantel, Van Krimmerlan is dit hagelwitte bermuda-pakje, dat ideaal is voor een stoere winterwandeling, je en alles wat daar tussenligt. Bont is eindeloos" en voor alle leeftijden, voor de hippe tiener zo wel als voor de vrouw op leeftijd. Het is ook een dure liefhebberij. Maar als een mantel of een pakje boven uw budget gaai, kunt u al tijd nog een stukje echt bont als garnering gebruiken. Dan bent u toch „in". Bont is „in" voor elke gelegen heid, voor wandelen en skiën, uit gaan of huiselijk lui-zijn. U kunt er alle kanten mee op. zoals deze foto's uit de sublieme wintercol lectie van de Haagse ontwerper Fred v. Wordragen bewijzen. Bont- couture, die varieert van de klas sieke persianer in Zjivagostijl tot aan het speelse knickerbockerpak- Jong zijn In een mantel van ruit vormige stukjes nappa en persianer. Een bontmuts van hetzelfde materiaal of van contrasterend bont hoort erbij en is bovendien heerlijk warm. Wasbeermantel met opstaand kraagje en diepe steekzakken. Heerlijk warm en praktisch, met deelbare ritssluiting. Regenmantel van soepel, warm en waterafstotend paardehuid, voorzien van een grove deelrits en een grote capuchon. Huispak van donkerbruin nappa met nerts. Het gerende rokje bestaat uit vier banen. Het effect is dat van een battledress. Fred van Wordragen gebruikte voor deze klassieke mantel, die bjj elke gelegenheid gedragen kan worden, nertspootjes.

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 29