niet vergeten... Frico eten niet vergeten... Frico eten niet vergeten... Frico eten Deze en nog veeI meer prachtige geschenken worden J zonder één cent bijbetaling ook in 1968bij u thuisbezorgd, Vraag uw winkelier om de cadeau-folder! de lekkerste soep, de mooiste cadeaus VrijDagVoorDelen de kaasmakers van europa de kaasmakers van europa ALLEEN GELDIG VRIJDAG 29 DECEMBER „Lumen" kookwekker. Uitstekend uurwerk. In stelbaar van 1-60 minuten. U hebt 1 jaar garantie op deze wekker Bakovenreiniger. Grote spuitflacon waarmee U supersnel uw bakoven en grill kunt reinigen. Alles is dan weer blinkend schoon Weekend reistas. Zwaar uni-linnen doek. Tuiglederen riem, voor vak met ritssluiting en labelhouder. Kleuren: bruin, beige Bedrukte tricot nylon 3/ft duster. Model met kraag en rever. 3/4 mouw en 2 opgestikte zakken. Groot assortiment in kleuren en dessins. Ex.large 8.95 Sm„ Med. en Large or0 Traphekje. Prima kwali teit beukehout. Uw kin deren zijn nu absoluut veilig. Het hekje past op iedere trap, deur of raam Astronaut. Een heerlij ke muts voor jong en oud. Prachtige kwaliteit imit. bont. Kleuren: zwart, bruin, beige, grijs en wit. En... lekker warm Veren kussen. Zware kwaliteit federlein. Prach tige, zware veren. Kleur tijk: ecru. Formaat 60x70 cm. Een extra kussen komt altijd van pas Dobbelset, bestaande uit: lederen beker 6 dob belstenen. Alles in luxe verpakking. Leuk voor oudejaarsavond. Slechts Metalen amandelmo len. Gelakte uitvoering met tafelklem. Ook ide aal voor kaas en pinda's. In uw waren huis slechts Ventilatorkachel. Re gelbaar op 2 warmtestan- den 1 koel testand. Deze kachel heeft een grote warmte- capaciteit. Gentleroy jongenspan talons sportief model met 2 steekzakken voor, 2 gro te zakken achter. Echte sportriem. Kleuren beige groen en bruin. Leeftijd 6 t/m 14 jaar. 14 Jaar 14.90. 6 jaar Kleine prijsstijgingper msst. Nylon heren sportjac- ket. Geheel gewatteerd. Modern lengtestiksel, met ritssluiting. Ingebouwde capuchon. Diverse kleuren Maten 48-56 VOLVET

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 12