Bonte Amsterdamse filmmarkt rond de jaarwisseling i sUITGAAN IN HAARLEM- KOOT PIANO's litTelle bijzoide.es Welle; litTelle Dikke getrouwd DEZE WEEK IETS HIEL Borrel maandag in t.v.-reclame „Ossekar" voor een Haarlems orkest Achterstand negers is stationair Granaatontploffing, zes slachtoffers Radiotoespraak premier De Jong Adèle ontslagen na interview WIJ ONTVINGEN: wordt 35 jaar VRIJDAG 29 DECEMBER 1967 Cliché Parodie ZIJLWEG 57 - HAARLEM Telefoon 1 10 36 Leegte Meesterwerk |„DE UILENBOOM" De radio geeft zaterdag Zijn er in deze tijd WESTRA N.V. Televisieprogramma s met i Losse nummers boekenboekenboekenboek boekenboekenboekenboe' boekenboe kon bof ken boe boekenboekenboekenboekenl boekenboeken boekenboeken boekenboeken boekenboeken boekenboekenboekenboekeni boekenboekenboekenboeken boekenboekenboekenboeken boekenboekenboekenboeken rimboe en tenslotte een verzoening in de sneeuw van een wintersport-oord. Alle clichés van een middelgrote drie hoeksverhouding komen aan de beurt, al leen lijken ze nieuw door Llouch' virtuoze behandeling van de stof, zijn kleurgebruik, zijn dartel hanteren van de camera, zijn gevoel voor essentie van een gesprek en zijn intuïtie voor sfeer bepalende mu ziek. Maar dat alles helpt hem niet om boven het niveau van het goed verzorg de damesblad uit te stijgen. Wat hem nog altijd van een aanzienlijke aanhang van bewonderaars verzekert. Als flonke rende en te veel belovende kerstversie ring mocht hij zeker niet ontbreken in deze laatste filmcollectie van 1967. Charles Boost (Van onze filmcriticus) AMSTERDAM Evenals Haarlem en naar men mag aannemen ook andere steden van ons land, heeft Amsterdam het volledige kerstprogram ma in de bioscopen geprolongeerd, zodat er een veelheid aan films is over blijven staan, een omstandigheid die een kort overzicht van de laatste premières van dit jaar gelukkig nog mogelijk maakt. Want naast „Le samouraï" van Jean-Pierre Melville en „Wait until dark" met Audrey Hepburn, die we vorige week in deze rubriek behandelden, zijn er nog ettelijke 'min of meer belangrijke films met kerstmis in eerste vertoning gegaan. Noemen we slechts ter oriëntatie „Dr. Doolittle", „Barefoot in the park", „De oude man en het kind", „Casino Royal", „Vivre pour vivre" en „Liefdesdossier van een telefoniste", dan blijkt er uit, zoals we de vorige week al schreven, dat het kerstprogramma in de bioscopen niet langer een kinder-aangelegenheid is, maar tegelijk ook, dat er grote variatie aan genres op de markt is gebracht, waaruit haast iedere variant op het ver schijnsel bioscoopbezoeker zijn keuze kan doen. DE echte kerstverstrooiing voor de he le familie vindt men natuurlijk bij „Dr. Doolittle", de film van Richard Fleischer, waarin nauwelijks iets meer terug te vin den is van het oorspronkelijke kinderver haal van Hugh Lofting, maar alle te derheid en bescheidenheid van het origi neel opgeofferd is aan een luidruchtige en volgepakte show van pratende dieren en bont geklede mensen. Maar wie denkt nog aan Lofting, als de truc-ploeg van Hollywood op de meest krachtdadige ma nier gestalte gaat geven aan de naïeve fantasie van deze kindervriend? Heel wat minder erg is een dergelijke operatie, als er een boek als „Casino Royal" van Ian Fleming bij betrokken is. Vier regisseurs, onder wie John Huston, hebben de gelegenheid aangegre pen om van de eerste en daarom minst be kende James Bond een parodie op het hele genre te maken, die alle perken te buiten gaat. Na zorgvuldige inventarisering van de onmisbare ingrediënten van het genre is ieder van die onderdelen tot in het ab- j «.nimHin? heeft dood, sterk relief gegeven. Enerzijds deed surde geparodieei d, t hij dat door een duidelijke voorkeur voor gegeven tot een haast vermoeiend aantal in- I banaliteiten van iedere dag, ander- grappen en toespelingen en tot enige blij- door ^et procédé van dramatisch TENTOONSTELLINGEN vende fragmenten van meeslepende hu- VO0ruitiOpen op (je gebeurtenissen. Dit mor en zuivere filmkolder. tenboekenl ;enboekenl :enboekenl lenboekenl MALMBERG, 's-Hertogenbosch. Pim Pandoer-serie met „De ridders van de Turfburcht" van Carel Beke, en nog een „Arendsoog" van P. Nowe: „Dollars in Cannon Field" AGON-ELSEVIER, Amsterdam. In een nieuwe.vertaling-bewerking van Kees Wal raven van de bekende sprookjes van Moe der de Gans, door Charles Perrault. Janusz Grabianski schonk aan het boek rijkelijk zijn meesterlijke illustraties. Het Voorlichtingsbureau voor de Voe ding in Den Haag laat al jaren regelmatig kindéren koken in een proefkeuken, waar op speciale recepten worden afgestemd. Hieruit is nu een keus gemaakt en in een boekje samengebracht onder de titel: „Vandaag kook ik". Meisjes én ook jongens kunnen nu op eigen houtje koken. Mis schien iets voor een regenachtige dag in de vakantie om te proberen. Eet smakelijk! „Levende bezems" is een bundeling van vier boeken van Lisa Tetzner: „De man met het litteken", „De verkochte jongens", „Het verbond der zwartgezichten" en „Het huis op de heuvel". Lisa Tetzner is een be grip geworden. Zij woonde in het Itali aanse deel van Zwitserland en is enkele jaren geleden overleden. Zij was goed op de hoogte met de toen heersende toestan den daar en „moest" daar over schrijven. Haar boeken zijn in talloze landen vertaald en beroemd geworden (11-14 jaar). R. Reggiano: „Een combo en een hond". Een verhaal over kinderen die een combo vormen en dat zich afspeelt in Sicilië en Milaan (9-11 jaar en ouder). Astrid Lind- gren: „Michiel laat de poppetjes dansen" (7-10 jaar). „Mio, mijn Mio" (8-11 jaar), dit laatste boek, vertaald door Saskia Ferwer- da, werd in Duitsland onderscheiden met een bijzondere jeugdboekenprijs. A. Olders- ma, schrijft een boekje „Over Blok-boekjes en kinderen". Men hoort in 't algemeen zo vaak vragen: „Waarom zijn of hebben die blok-boekjes nu zo'n enorm succes?" Dit boekje van A. Oldersma is als het ware een toelichting daarop. Tekst, taal, taalvorming, lezen, illustraties, typografie, het gesprek, de bezigheden, het creatieve spel enz. enz., worden onder de aandacht gebracht. „Een blok-boekje voor de ouders" zou je het bijna kunnen noemen. (Van onze correspondent) AMSTERDAM. Op nieuwjaarsdag wordt voor de eerste keer vla de televisie reclame gemaakt voor een alcoholhouden de drank. De reclamespot wordt om onge veer kwart over acht uitgezonden via Nederland 2. DEN HAAG. Op het Grand Gala du Teenager in de Haagse dierentuin heeft Willem van Kooten, alias Joost de Draaier drie „Ossekars" uitgereikt aan tieneror kesten, die dit jaar het meest te betekenen hebben gehad. Bekroond werden Rob Hoeke's R. en B.-groep uit Haarlem, „The Shoes" uit Leiden en de zanger Wally Tax van „The Outsiders" uit Amsterdam. Een aanmoedigingsonderscheiding was er voor „Blues dimension" uit Apeldoorn. WASHINGTON (AFP) Statistieken hebben uitgewezen dat de economische achterstand van de negers in de Verenig de Staten sedert 1959 niet is veranderd Negergezinnen maken ongeveer negen percent uit van alle Amerikaanse gezin nen. Hun inkomen bedraagt echter slechts vijf percent van het nationaal inkomen. Dit verschil bestaat reeds sinds 1959. Uit de donderdag gepubliceerde cijfers blijkt ook dat de negergezinnen groter zijn dan blanke gezinnen. CARACAS (AFP). In het Braziliaan se dorp Quebrada Negra in de staat Por- tuguesa zijn zes personen uit één gezin gedood toen een granaat ontplofte. De enige overlevende van het gezin, een tien jarig meisje, had de granaat, die gecamou fleerd was als tropische vrucht, aan haar moeder gegeven. De vader wilde de „vrucht" met zijn kapmes splijten waar op deze ontplofte. Uit de Joegoslavische film affaire de coeur". Nederland 1. De NCRV begint met „Piek Up", het programma met de mees te gasten van alle Nederlandse uitzendin gen. Vanavond het Cocktail trio, Frans van Schaik (de zingende zwerver), de twee kleintjes Pils, die Keessie (Verkerk) meebrengen, Han Rensenbrink, Jan (John de) Mol, Ab Kok, Eddy Engels en Max Woiski. Na het journaal en de ac tualiteitenrubriek „Hier en Nu" een af levering van „Stoelendans" met Joop Doderer, Jem Burm, Wim Wama en Ab Hofstee. Hierop volgt „Farce Majeure". Dan „Moord als kunstzinnig handwerk", een Nederlandse bewerking door Paul Rodenko van Sydney Cairolls t.v.-stuk „Excursions into Murder". Ds. A. C. D. v.d. Bosch uit Ginneken verzorgt tenslot te de dagsluiting. Nederland 2. „Die van Hiernaast" ope nen het AVRO-programma „Een bruiloft met verrassingen" is de ondertitel. De Garvey's hebben hun dochter Deirdre uitgenodigd om als bruidsmeisje te funge ren bij het huwelijk van een neef. Voor dat het nieuws begint het binnenlands jaaroverzicht. Na het nieuws gaat de VPRO verder met „1967, het jaar van de vele generaals", een jaaroverzicht van Mr. G. B. J. Hiltermann. Tot slot van de avond „Pro Sport", een programma van topsport en amusement, zoals de AVRO er al twee heeft gebracht Deze keer treden in de sporthal van Almelo aan de Skymasters en als topsporters de tafeltennissers Bert van der Helm tegen de kampioen van Europa Kjel Johansson, de polsstokhoogspringers servee Wij sen (Nederlands kampioen) en Paul Coppe- jans (kampioen van België) en de Olym- psche Europese en wereldkampioen tur nen Miroslav Cerar uit Joegoslavië. Koen Verhoef is presentator en reikt na af loop de prijzen en waardebonnen uit. ADVERTENTIE ..Une KLEINE PIANO'S (ook voor huur) - BECHSTEIN - FÖRSTER - PLEYEL - IBACH - en andere. Amusement van normaler proporties is te vinden in „Barefoot in the park een nogal magere komedie over een pas ge trouwd stelletje die het op het toneel (ook in ons land) goed gedaan heeft, maar op de film haar ontoereikendheid pijn lijk nadrukkelijk demonstreert. Daar kan zelfs Jane Fonda, die bovendien na al haar naakte Franse avonturen met echt genoot-filmer Vadim bijzonder netjes aangekleed blijft, niets aan veranderen, evenmin als Charles Boyer, die de artis tieke buitenlander met hang naar exo tisch voedsel voor de zoveelste maal moet spelen. Tragikomedie in „De oude man en het kind", een Franse film die speciaal ge maakt schijnt (door Claude Berri) om Michel Sinion aan een sterke speelrol te helpen. Die vindt hij in de figuur van een hartelijke oude boer, die als iede re rechtgeaarde Fransman een tikje an tisemitisch is en tijdens de oorlog on derdak verleent aan een joods jongetje, vooruitlopen op de gebeurtenissen. Dit laatste bereikte hij met inlassen van tot de zaal gerichte colleges over erotiek en criminaliteit, met als illustratiemateriaal activiteiten van de politie naar aanlei ding van de moord op een meisje, dat, zo als eerst later blijkt, hoofdpersoon van de aan de gang zijnde handeling is. Verbijsterend knappe dingen doet Ma- kavejev met kleine toespelingen in beeld en geluid op de tragische afloop van de liefdesverhouding, waardoor de film, on danks zijn komische intermezzi, van een dreigend noodlot doortrokken is. DE meest virtuoze film tenslotte uit dit kerstpakket is „Vivre pour vivrevan Claude Lelouch. Het is een virtuositeit die zoals te verwachten viel bij Lelouch („Un homme et une femme") een dui zelingwekkende leegte verbergt. Men zal niet gauw meer een filmer ontmoeten die zich met zo'n schijn van originaliteit ruimte van het platteland te geven. Mooiste onderdeel van deze laatste filmaanbieding en dus te bezichtigen in het kleinste theater van Amsterdam, Studio K, is de Joegoslavische film die in Frankrijk „Une affaire de coeur" ge noemd werd en hier via „Een „hartige affaire" tenslotte „Liefdesdossier van een telefoniste" is gaan heten, een top zware titel voor een klein, moeilijk te classificeren meesterwerk. Regisseur Du- san Makavejev heeft een banale liefdes geschiedenis tussen een telefoniste en een wat oudere man, die eindigt met haar die het wereldnieuws in Afrika en Viet nam „covert" en tussen de bedrijven door zijn vrouw (Annie Girardot) veelvuldig ontrouw is. Bij een van zijn avontuurtjes, dat zich gedeeltelijk in Nederland (Amster dam, Vreeland) afspeelt, valt de ontrou we echtgenoot door de mand. Er volgt een scheiding en nieuwe avonturen in de ADVERTENTIE 99 (Van onze correspondent) OUDEWATER. „Pipo koeien" en „Wat heb ik weer een pech" waren kreten die woensdagmiddag in Oude water te horen waren. De man voor wie deze uitroepen bestemd waren, was even tevoren in het Oudewaterse stadhuis gehuwd met de onderwijzeres mejuffrouw Carla Brouer. Ondanks alle geheimhouding betrad de heer Willy Ruys, landelijk ver maard uit de kindertelevisieserie Pipo de Clown, waar hij de rol van „Dikke Deur" vervult, het bordes van het stad huis, onder het toeziend oog van vrij veel Oudewatenaren. Wat na de huwelijksvoltrekking ont brak waren de taartjes, waaraan de bruidegom geheel tegen de ver wachting in geen behoefte bleek te hebben. Hotel Restaurant Taveerne vanouds Een van onze specialiteiten FONDUE BOURGUIGNONNE een gezellig pruttelende maaltijd Oud-Hollandse omgeving. m FORELLENBASSIN in het Restaurant Hoofdstraat 204, Santpoort - Tel. 02560 - 8623 Frans Halsmuseum (Groot Heiligland 62) Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 uur, zon- en feestdagen van 13 tot 17 uur. Bovendien in het Prenten kabinet „Een keuze uit de collectie Van Looy". Vishal (Grote Markt): Expositie van beeldhouwwerk, grafiek en schilderijen van „De Groep". Dagelijks van 10-17 uur en op zondag van 13-17 uur. Tot Tot en met 7 januari. Vleeshal (Grote Markt): Eretentoonstel- ling t.g.v. de zeventigste verjaardag van de beeldhouwer Mari Andriessen. Da gelijks van 10-17 uur en zondags van 13-17 uur. Tot en met 7 januari. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 19): Permanente expositie van oude reli gieuze kunst, schilderijen, middeleeuws beeldhouwwerk, handschriften en kunst nijverheid. Dagelijks behalve maandag geopend van 10 tot 12.30 uur en van 13 tot 17 uur. Tot en met 7 januari: Expo sitie van beeldhouwwerk van Wim Jon ker en schilderijen, aquarellen en teke ningen van Harry Balm. Dagelijks 10-12 en 14-17 u.' Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente expositie van schilderijen, fos sielen, mineralen en historische natuur kundige instrumenten. Geopend op werkdagen, behalve maandag van 10 tot 17 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 17 uur. Galerie-T (Bakenessergracht)Expositie van grafiek van Montijn en beeldhouw werk van Leo de Vries. Dagelijks van 11-17 uur. Op zondag van 13-17 uur Tot 31 december. 5 t.m. 29 januari Expositie van werken van Key Hiraga Opening: vrijdag 5 januari, 21 uur. De Ark (Nieuw Heiligland): Expositie van emaillewerk van Jan de Valk. Da gelijks van 10 tot 20 uur. Nieuwjaars dag geopend. Tot 14 januari. Tot en met 1? januari. Galerie Zijlstraat (Zijlstraat 31): Exposi tie van werk uit Spanje van Wim Steyn en Poppe Damave. Dagelijks 11-17 uur. Maandag, woensdag en vrijdag ook 19.30-21.30 uur. Op zondag 14-17 uur Tot en met 12 januari. Galerie Drengel (Bakkumstraat)Vanaf 2 januari expositie van werk van Ger Daniëls, Jenny Kramer en Pieter Zwaanswijk op het thema „Oorlogs heerlijkheden". Opening met demon stratieve optocht vanaf de Gedempte Voldersgracht op 2 januari om 20.30 u Wijkcentrum Schalkwijk (Laan van An gers 5): Expositie van werk van Josef Santen. Zondags van 14-17 uur. Tot en met 7 januari. Gemeentehuis Overveen (Bloemendaalse weg 158): Expositie van geborduurde composities van Cécile Dreesmann. Da gelijks van 10-17 uur en zaterdags en zondag van 14-17 uur. Tot en met januari. M.m.v. Allard van der Scheer, Piet Ro mer, Wim van den Heuvel, Sara Heij- blom, Joop Admiraal, Nell Knoop, Lou Steenbergen, Dries Krijn, Ben Huls man, Margreet Heemskerk, Jacques Commandeur en Elsje de Wijn. Na af loop nieuwjaarsbal. Dinsdag 2, woensdag 3, donderdag 4 en vrijdag 5 januari, Stadsschouwburg, 20 uur: Toneelgroep Centrum met „De Vrede" van Aristofanes (abonnements voorstellingen). Voor verdere gegevens zie 1 januari. POPPENTHEATER. Poppentheater Merlijn (Hasselaersplein 35), toegang 4 jaar, 14.30 uur, zaterdag DEN HAAG. Op Nieuwjaarsdag ^zal minister-president De Jong van 17.25-17.30 via Hilversum I en van 17.55-18.00 via Hilversum II een Nieuwjaarstoespraak houden. TONEEL. Maandag 1 januari, Stadsschouwburg. 20 uur: Toneelgroep Centrum met „De Vrede", comedie van Aristofanes (pre mière). Regie: Peter Kleinschmidt ADVERTENTIE 30 december: „De Chinese Draak". Dinsdag 2 januari: „De Apebroodboom" Woensdag 3 januari: „Het Onderwater- avontuur". Donderdag 4 januari: Prins Dadeltje". Vrijdag 5 januari: „De Sprookjesmolen". DIVERSEN Waagtaveerne (hoek Spaarne-Damstraat) dagelijks vanaf 20 uur geopend. Op zondag ook van 12-18 uur. Zaterdag 30 en zondag 31 december: „Hootenan- ny-avond". Maandag 1 januari. 20 uur: Optreden van David „the Red Sea singer". De Ark (Nieuw Heiligland)Iedere avond behalve dinsdag van 20-23 uur grammo- foonplatenconcert. Zondag 31 december geopend tot 20.30 uur. Woensdag 3 ja nuari, 20.30 uur: Optreden van Peter Terra. Maandag 1 januari, Hildebrandzaal (Sme- destraat), 20 uur: Dansavond m.m.v. „Het Viktoria Kwartet". PLOEGSMA, Amsterdam Mevrouw M. de HaasWesterkamp geeft in ,,'t Is feest vandaag" een handleiding van kinderfees ten en verjaarspartijtjes, binnen en buiten enz. Derde druk, niet nieuw dus maar wel aangepast aan deze tijd. AMSTERDAM. Adèle Bloemendaal is op staande voet ontslagen door de di recteur van de toneelgroep „Ensemble" Karl Guttman. Aanleiding tot het ontslag is een in de Haagse Post gepubliceerd interview, waarin Adèle Bloemendaal kri tiek uitte op „Ensemble" en de heer Gutt man. De directeur van „Ensemble" stelt zich op het standpunt, dat een lid van een to neelgezelschap geen mededelingen mag doen over de gang van zaken in de groep. Yoka Beretty neemt de rol van Adèle Bloemendaal in „Het leven van Berthold Brecht" over. Heieen van Meurs heeft haar rol in de nieuwjaarspremière van „Ensemble" van „Het paard van de ko ning" overgenomen. De heer Guttman wordt per 1 septem ber 1968 als directeur van de toneelgroep „Ensemble" vervangen door de acteur regisseur Ton Lutz. Men was van mening dat het aannemen van een tweede be trekking in Duitsland hem niet genoeg tijd liet voor „Ensemble". HILVERSUM I 7 00 Nws. 7.20 Socialistisch strijdlied. 7.23 Produktie '67. 7.55 Deze dag. 8.00 Nws. 8.10 Van de voorpagina. 8.15 Cabaret. 8.45 Voor de kinderen. 9.25 Sores van Dorus. 9.50 Ge sproken portret. 10.05 Humor in de muziek. 10.40 Vragenvuur. 11.00 Nws. 11.02 Voor de huisvrouw. 11.40 De Metropoleshow 1967. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Country en Western muziek. 12.45 Birma- kwartiertje. 13.00 Nws. 13.10 Tijd voor teen agers. 14.00 Uitlaat voor de twintigers. 14.40 Radio Jazz Magazine. 15.00 Welvaart en de mocratie. 15.30 Volksmuziek. 16.00 Nws. 16.02 Zestig jaar jazz. 16.30 Amusementsmuziek. 17.00 Het jaar draait voorbij (Klankbeeld). 18.00 Nws. 18.15 Commentaar op het nieuws. 18.20 Moderne en semi klassieke muziek. 19.30 Nws. 19.35 Gesprekken, muziek en an dere geluiden. 20.00 Jules mag het zeggen. 20.50 We vinden nog wel wat (hoorspel. 21.20 Klassieke operamuziek. 22.30 Nws. 22.40 Lui- Luisteren. 23.10 Plein en publiek. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Mo derne gramm. muziek. 7.30 Nws. 7.32 Actua liteiten. 7.45 Moderne muziek. 8.00 Nws. 8.10 Gewijde muziek. 8.32 Het jaar waarin wij huisden (klankbeeld). 12.00 Country and wes tern. 12.15 Marktberichten. 12.17 OverheidS' voorlichting. 12.27 Meded. voor land- en tuin bouw. 12.30 Nws. 12.40 Actualiteiten. 12.50 Zonder grenzen. 12.00 Openbaar kunstbezit 13.10 Vliegende schijven. 14.00 P.M. 16.30 Franse les. 17.00 Chassidisme. 17.30 Voor de tieners. 18.30 Nws. 18.45 Actualiteiten. 19.05 De Springplank. 19.30 Voor de twintigers 20.00 Verzoekplaten. 21.50 Wegen door de wildernis. 22.00 Cabaret. 22.30 Nws. 22.40 Overweging. 22.45 Goal23.55 Nws. HILVERSUM III 900 Nws. 9.02 Djinn. 12.00 Nws. 12.02 Pla- ten-coctail. 13.00 Nws. 13.02 Ramblers Radio Reprises. 13.30 Zuidzee-serenade. 14.00 Nws. 14.02 Voor tieners en twens. 15.00 Nws. 15.02 Halte voor twintigers. 15.30 Country and Western .16.00 Nws. 16.02 Actualiteiten. 16.07 Licht platenprogramma. 17.00 Nws. 17.02-18.00 Hier en nu. BRUSSEL 324 m. 12.00 Nws. 12.03 Amusementsprogramma. 12.40 Weerbericht. 12.45 Lichte muziek. 12.55 Buitenlands persoverzicht. 13.00 Nws. 13.15 Gevarieerd programma. 17.00 Nws. 17.10 Noord en Zuid. 17.35 Negrospirituals en gos pelsongs. 18.00 Nws. 18.03 Voor de soldaten. ADVERTENTIE nog firma's, die werkelijk een dienende taak vervullen Oh ja, die zijn er nog wel. Die firma's die over mensen en meetapparatuur beschikken, kunnen en doen dit ook. Onze medewerkers hebben een H.T.S.-niveau en jaren praktijk-ervaring. Onze buizen (lampen) zijn geen dumpgoe deren. maar onder fabrieks-garantie inge kocht. Onze uitgebreide dokumentatie lijkt wel een bibliotheek. Praktisch van ieder toestel, ongeacht het merk, hebben wij er één in ons bezit. Elke reparatie wordt onder garantie uitgevoerd. Nogmaals breng zelf pw toestel, het spaart u geld. Oh ja, u kunt iedere dag tot 7 uur n.m. bij ons terecht. Rozenhagenstraat 38 (bij de Kloppersingel) VOOR VRIJDAG NEDERLAND I 18.55 Pipo de clown. 19.00 Journaal. 19.03 Reclame. 19.07 Pick Up. 19.56 Reclame. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Actuali teitenrubriek. 20.45 Stoelendans. 21.20 Farce Majeure. 21.40 Moord als kunstzinnig hand werk, (TV-spel). 22.50 Avondsluiting. 22.55 Journaal. NEDERLAND II 18.55 Pipo de clown. 19.00 Journaal. 19.03 Die van hiernaast. 19.33 Binnenlands jaar overzicht van het journaal. 20.00 Journaal en weeroverzicht. 20.16 Reclame. 20.20 1967 Het jaar van de vele generaals, politiek jaaroverzicht. 21.20 Pro Sport. 22.30 Recla me. 22.35 Journaal. VOOR ZATERDAG NEDERLAND I 15.30 Nws. 15.31 Reclame. 15.34 Weekjour- naal voor slechthorenden. 15.57 Reclame. 16.00 Voor de kinderen. 18.55 Pipo de clown. 19.00 Journaal. 19.03 Reclame. 19.07 Rin-Tin- Tin. 19.32 Mr. Terrific. (TV-film). 19.56 Re clame. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Intervieuw met Kees Verkerk. 21.00 Een avond op de Karei Doorman. 23.00 Journaal. NEDERLAND II 18.55 Pipo de clown. 19.00 Journaal. 19.03 Mik. 19.50 Evangelie. 20.00 Journaal 20.16 Re clame. 20.20 De Verloofden. 20.45 De brui loft van Figaro, opera van Mozart. 23.30 Reclame. 23.35 Journaal. ADVERTENTIE

IJmuider Courant | 1967 | | pagina 7