JEUGDIGE DEBUTANT JEAN BESSEMS IN HET SPOOR VAN DE CRACKS Prestigeslag Scholte-Vul tink het kampioenschap om 47/2 Nederlaag van Jan Timman Werkgroep kansspelen wil als hoofdprijs toto 500.000 Liebrechts invaller voor Te Winkel tegen de Noren Rudy Lubbers Ik ben bescheiden, maar toch een persoo NA MEXICO PROFBOKSER m De Wit-Bongers op twee ronden in Bremen Charlie Gaul zwaar gewond Twaalf landen in Westeuropese volleybalstrijd Jeugdploegen KNSB op dreef Stein mede aan kop in Hastings Tournee Russische judoploeg met drie interlands STANDEN BASKETBAL VRIJDAG 5 JANUARI 1968 15 IJshockeyteam Den Bosch won coupe international imiiinnni Niet forceren c (Van onze speciale verslaggever) HELMOND. Toen Hans Vultink vo rig jaar zijn opmars naar de nationale kadertroon met het Europees kampioen schap anker-kader 47/2 ook internationa le allure gaf, toen nam op hetzelfde ogen blik een andere Nederlandse biljarter zich voor revanche te nemen. Die speler was Henk Scholte. Foeterend deed hij een stapje terug. Met verbeten woede wierp hij zich op de training. Uren ach tereen stond hjj aan de tafel. Deze vech tersmentaliteit werd beloond. Met de reeksen groeide de vorm. Dit seizoen werden reeds twee titels heroverd. Thans is het moment aangebroken dat een pres- tigeslag zijn hoogtepunt bereikt. Europees kampioen Hans Vultink kan zich name lijk niet permitteren juist in deze spel- soort zijn nationale titel te verspelen. Kon hij tijdens de eerste toernooien van dit seizoen zonder zijn gezicht te verliezen één of meer partijen gewonnen geven, dat is nu voorbij. Maar juist onder de rook van zijn woon- en verblijfplaats Eindhoven, in de gezellige zaal van café Heipoort te Helmond en met vele suppor ters op de tribunes, streeft Scholte naar een volledige vernedering van de man die nog maar zo kort geleden zo'n brutale en geslaagde greep naar de macht deed. In deze sfeer wordt het 47/2-titelgevecht dus geleverd. Het was overigens een „vreemd" deelnemersveld dat in deze ka derstri jd in actie is gekomen. Tini Wij nen, een van de vaste vedetten, ontbrak op het appel. De Ossenaar bereidt zich voor op het nationale kampioenschap driebanden en miste daardoor de voor wedstrijden voor het 47/2. Hij zegt niet zoveel meer in de kaderspelen te zien. Boze tongen beweren echter dat Wijnen meent zich een nieuwe nederlaag tegen Scholte niet te kunnen veroorloven. Daar om zou hij niet aanwezig zijn Ook Lambert van Leur en Joop Roo- denburg waren er niet. Familieomstan digheden weerhielden dit tweetal de keu ter hand te nemen. Het werk wordt nu dus gedaan door Scholte, Vultink, Ja cobs, Sundquest, Van Nijnatten, Buys, alsmede de invallers Jean Bessems (22 jaar) en Henk de Kleine. Beide vervangers begonnen overigens goed. De debuterende Jean Bessems, die in internationale juniorenkampioenschap pen reeds eerder van zich deed spreken en in de voorwedstrijden met een moyen ne van rond de 30 speelde, versloeg na een behoorlijke partij routinier Jacobs. De Amsterdamse veteraan kwam er ondanks zijn mooie serie van 125 niet aan te pas. Met een reeks van 118 als basis snelde de Limburger naar een ruime zege. 's Avonds kwam Bessems opnieuw tot een prestatie van formaat. In een uit stekend gespeelde partij bleef hij ruim schoots de baas over Buys. En zo kan het gebeuren dat deze debutant na twee ron den trots mede aan de leiding gaat. Ook De Kleine kwam tot een goede verrich ting. Hij overbrugde tegen Van Nijnatten een grote achterstand (101 caramboles). Laatstgenoemde, tijdens het 71/2-kam- pioenschap een verrassende runner-up, liet het nu even verrassend liggen. Voor werkelijke sensatie zorgde even wel Henk Scholte. Nadat Sundquest met een serie van 99 van acquit was gegaan, kwam Henk aan de tafel. Het zag ernaar uit dat de 400 caramboles in één beurt gescoord zouden worden. Een met iets te veel effect gespeelde bal liet de reeks BREMEN. Na de eerste nacht van de Bremer zesdaagse waarin door de elf koppels bijna 184 kilometer werd afge legd, had vrijdagmorgen bij de neutrali satie het Duitse koppel Kemper/Olden- burg een ronde voorsprong op alle con currenten. De stand van vrijdagmorgen is: 1. Kemper/Oldenburg 14 pnt., op één ronde: 2. Bölke/Grossinglinghaus (Did.) 8 pnt, 3. Seeuws/Sercu (Belg.) 7 pnt., 4. Junker - mann/Schulze Did) en Lykke/Eugen (Den) 6 pnt., 6. Pfenninger (Zwits) Beghetto (It) 5 pnt, 7. Altig/Renz (Did) 4 pnt. Op twee ronden: 8. Rudolph/Roggen- dorf (Did) 29 pnt, 9. Bongers/De Wit (Ned.) 15 punten, op drie ronden: 10. May/ Rohr (Did) 14 pnt, 11 Kanters (Did)/ Baensch (Austr.) 2 pnt. LUXEMBURG. De Luxemburgse wielrenner Charlie Gaul, in 1958 winnaar van de ronde van Frankrijk, is gisteren ernstig gewond geraakt bij een verkeers ongeluk. De renner, die o.a. een schedel- basisfractuur opliep, werd in bewusteloze toestand naar een ziekenhuis in Luxem burg overgebracht. Aan het eind van de avond verbeterde zijn toestand enigs zins en verklaarden de artsen dat hij buiten levensgevaar is. Het ongeluk gebeurde enkele kilome ters buiten de stad Luxemburg, op een verlaten bosweg tussen Dommeldange en Walfhof. Met zijn nieuwe auto raakte Charlie Gaul door de gladheid in een slip, sloeg enkele malen over de kop en kwam tegen een boom tot stilstand. van 392 afbreken. Maar in de tweede beurt ging hij direct uit. Het was de toeschouwers, onder wie zich ook de voor zitter van de Tweede Kamer mr. Van Thiel bevond, echter wel duidelijk wie momenteel in grootse vorm stak. Hans Vultink won zijn eerste partij eveneens. Hij was echter kennelijk wat aangeslagen door de monsterproduktie van zijn concurrent. Vooral in de slotfase werden vele fouten gemaakt. Het was voor zijn moreel maar goed dat de goed spelende Piet Buys in de vijfde beurt de ballen in droompositie de ballen lagen op de kruising resté dedans achterliet. De serie van 135 die Vultink toen scoor de bracht hem buiten bereik van de Haagse prijsvechter. Maar in zijn avondpartij nam Vultink op grootse wijze revanche. Ineens stond daar weer de grote crack. Plotseling luk te het weer. In drie beurten werd Van Nijnatten geklopt. Hoogtepunt was de fraai gespeelde 312 caramboles tellende serie. En omdat Scholte met Jacobs veel moeite had de partij duurde tien beur ten is de strijd nog volkomen open. De uitslagen luiden: Jacobs (Amsterdam) 288 14 125 21,28 Bessems (Cadler en Keer) 400 14 118 28.57 Van Nijnatten (Steenbergen).. 377 14 77 26,92 De Kleine (Mierlohout) 400 14 106 28,57 Vultink (Aalten) 400 9 135 44,44 Buys (Den Haag) 269 9 145 29.88 Sundquest (Den Haag) 138 2 99 69.00 Scholte (Eindhoven) 400 2 392 200,00 Tweede ronde: Sundquest 359 9 95 39.88 De Kleine 400 9 101 44.44 Bessems 400 10 175 40.00 Buys 245 10 147 24.50 Jacobs 194 10 126 19.40 Scholte 400 10 194 40.00 Van Nijnatten 52 3 36 17.33 Vultink 400 3 312 133.30 De stand na twee ronden luidt: 1. Scholte 4 392 66.66 2. Vultink 4 312 66.66 3. De Kleine 4 106 34.78 4. Bessems 4 175 33.33 5. Sundquest 0 99 45.18 6. Buys 0 147 27.05 7. Van Nijnatten 0 77 25.23 8. Jacobs 0 126 20.50 DEN BOSCH. Dankzij een zege van 6-2 op het Tilburgse TIJSC Trappers heeft Den Bosch gisteravond de Coupe Inter nationaal gewonnen. De Bosschenaren nemen de coupe, inzet van een toernooi waaraan ook Luik, Hijs Hokij en Tijsc Trappers deelnamen, over van Luik. De tussenstanden van de ontmoeting van donderdagavond, bijgewoond door 3.500 toeschouwers, waren: 0-0 1-2 5-0. GRONINGEN. Jan Timman heeft gisteren in het Niemeyer jeugdschaak toernooi zijn meerdere moeten erkennen in de Rus Karpof. De Delftenaar, die in de finalegroep ongeslagen leidde, begon in zijn partij tegen de Rus, waarvoor grote belangstelling bestond, onnauwkeu rig. Hij probeerde later door een stuk offer het initiatief op de koningsvleugel te krijgen, maar de Rus bleek een zo knap verdediger dat Timman tenslotte de partij verloor. Karpof heeft nu de leiding met een halve punt voorsprong op Timman. De tweede Nederlandse ver tegenwoordiger in de finalegroep, Ligte- rink, behaalde in een uiterst voorzichtig gespeelde partij een half punt tegen de Roemeen Dan Zara. De uitslagen luiden Finalegroep, vierde ronde: Karpof (Rusl.) Timman (Ned.) 1-0; Jocha (Hong.Moles (lerl.) t-'/i; Dan Zara (Roem.)Ligterink (Ned.) Vi-'/i; Lewi (Polen)Hostalet (Sp.) 1-0. Stand: 1. Karpof 3V« pnt.; 2. Timman 3 pnt.; 3. Jocha 2'/i pnt.; 4. Dan Zara 2 pnt.; 5/6. Lewi en Ligterink l'/i pnt.; 7/8. Hostalet en Moles 1 pnt. Kwalificatiegroep. vierde ronde: Meulders (BelgiëTate (Eng.) 0-1; Boersma (Ned.) Dudek (Oost.) 1-0; Fucak (Joegosl.)Schaufel- berger (Zw.) Vi—Jacobsen (Den.)Mader (W.-Dld.) 0-1. De stand: 1/2. Mader en Schaufelberger 3 pnt.; 3/4. Fucak en Tate 2pnt.; 5/6. Meulders en Boersma 2 pnt.; 7/8. Dudek en Jacobsen Vi pnt. r. :v.v.v:.y.<. I .Sr JL Voldaan van de training gaan de dames van de kernploegdie zich in Davos voorbereiden op de grote wedstrijden, terug naar het hotel. V.l.n.r. Stien Kaiser, Wil Burg- meijer, Bep Geijssen, Carry Geijs- sen, Ans Schut, Rieneke Demrning, Elly v. d. Brom en trainer Piet Zwa nenburg. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG. De kans is groot dat de hoofdprijs van de voetbaltoto op 500.000 gulden zal worden gebracht. Het voorstel daartoe, dat nu in behandeling is bij de Raad van State, is gedaan door de inter departementale werkgroep kansspelen, ROTTERDAM. De Nederlandse schaatsploeg, die morgen en zondag op de Deventer kunstijsbaan tegen Noorwe gen uitkomt, zal het zeer waarschijnlijk zonder Karei te Winkel moeten doen. Toen de Nederlandse kernploeg gistermiddag met hun Noorse tegenstanders op de Rot terdamse luchthaven Zestienhoven land de, genoot Te Winkel extra zorg van coach Wim de Graaf. Te Winkel, die zich tijdens de nieuwjaarswedstrijden in Oslo al niet helemaal in orde voelde, heeft waarschijnlijk angina. De Graaf hoopt, dat hij in Deventer zal kunnen beschikken over Rudie Liebrechts. „We krijgen het waarschijnlijk bijzonder zwaar tegen de Noren en ik geloof niet dat we revanche kunnen nemen voor de nederlaag die we vorig jaar in Moskou tijdens de vijflandenwedstrijd tegen de Noren leden. Ze hebben nu eenmaal bete re sprinters. Kees en Ard zullen bij het Europees 'en wereldkampioenschap dit keer ook aanzienlijk meer concurrentie ondervinden dan vorig jaar. De Noren hebben in Stiansen en Groenvold geduch te klassementsrijders terwijl uiteraard Fred Anton Maier, die in Oslo voor zijn doen een zeer goede 500 meter reed, door zijn grote stayerskwaliteiten zeer gevaarlijk blijft", aldus De Graaf, die verder bijzonder blij was met de defini tieve doorbraak van Nottet naar de in ternationale top. Peter Nottet zelf was minder tevreden: „Goed, ik heb dan wel mijn eerste grote internationale overwinning behaald, maar ik had zo graag alle vier mijn persoon lijke records verbeterd. Die 1500 meter viel weer wat uit de toon". De Noren die vrijwel onmiddellijk met de Nederlanders per bus naar Deventer vertrokken, hadden wel vertrouwen in het treffen. De lange Fred Anton Maier drukte het als volgt uit: „Onze sprinters zullen het moeten doen". 99 bestaande uit vertegenwoordigers van de ministeries van Justitie, Cultuur, Recrea tie en Maatschappelijk Werk, Financiën en Landbouw. De werkgroep was slechts enkele maan den geleden samengesteld op initiatief van de minister van CRM, mej. dr. M. Klompé, die in de memorie van Toelich ting op de begroting van haar departe ment voor 1968 meedeelde dat de terug gang in de opbrengst van de nationale sporttoto haar met grote zorg vervulde, vooral ook met het oog op de consequen ties daarvan voor de Nederlandse sport wereld. Na overleg met haar ambtgenoot van justitie, werd een werkgroep ingesteld die zou bezien of de wet op de kansspelen op grond van de huidige situatie, waarbij wekelijks miljoenen guldens naar de meer kansen biedende Duitse lotto gaan, niet kon worden herzien. De werkgroep zou de grootst mogelijke spoed betrach ten. Bij het onderzoek naar verbetering van de sporttotalisator zouden ook andere vormen van kansspelen, zoals de staats1 loterij, waarnaar ondanks de uitbreiding met een gehele serie, begin vorig jaar, nog steeds meer vraag is dan aanbod en de paardentotalisator in de beschouwin gen worden betrokken. De werkgroep werd onder meer van advies gediend door de stichting Nationale Sporttotalisator en de KNVB. Hoewel de verdere inhoud van het wetsontwerp nog niet bekend is en er kans is dat er nog wijzigingen in worden aangebracht voordat het parlement zich over de voorstellen zal buigen, kan met vrij grote zekerheid worden aangenomen dat de wet nog dit jaar in werking zal treden. MUNCHEN. Voor het toernooi om het Westeuropese volleybalkampioen schap, dat van 12 tot 20 april in West- Duitsland wordt gehouden, hebben twaalf landen ingeschreven. Naast titelhouder Nederland nemen België, Italië, Turkije, Zwitserland, Oostenrijk, Finland, Zwe den, Israel, Engeland, Denemarken en West-Duitsland deel. Voor de voorronden, die in Munchen, Freiburg en Nürnberg worden gehouden, zijn Nederland en Is rael —4 de finalisten van vorig jaar alsmede West-Duitsland geplaatst. De wedstrijden uit de finalegroep zullen in Augsburg worden gespeeld. (Van een onzer verslaggevers) AMSTERDAM „Je bent een beetje shy, hè, Rudy, een beetje, hoe noem je dat, verlegen. Is het dat niet, Rudy? Weet je nog dat feestavondje, toen we weggingen. Ik stomp je in je maag, voor de gein, weet je nog. En jij zegt„au, dat doet pijn ome Max." Zo ben jij Rudy, eerlijk shy, eerlijk verlegen". In een echt Amsterdams café op de hoek van de Witte de Witstraat glimlacht Rudy Lubbers (22 jaar). Nederlands begaafdste amateurbokser, in december vaandeldrager van de Nederlandse boksbond als winnaar van een groot internationaal toernooi in Moskou, bij de woorden van ome Max. Ome Max is Max Visser, Rudy's vurigste supporter, vroeger zelf bokser, maar „nooit zo'n goeie en daarom ging ik met mijn handen in de oliehandel en ben ik nu taxichauffeur, eigen rijder". Rudy glimlacht veel. Hij glimlacht zelfs meer dan hij praat. „Ik ben bescheiden, ik praat niet graag over mezelf. Toch ben ik een persoonlijkheid. Dat moet je wel zijn met die populariteit. Anders ga je kapot." Rudy praat niet graag over zichzelf en zijn boksstaat van dienst komt er dan ook maar moeizaam uit. „Zes jaar boks ik nu". Ome Max: „En goed ook". „Ik heb 79 partijen gebokst, 73 gewonnen, één onbeslist en de rest verloren. Ome Max: „Ja maar Rudy, twee heb je er al weer teruggepakt, dus trek die er maar weer rustig af". „Ik werd tot nog toe vier keer kampioen van Nederland met daarnaast goede resultaten op inter nationale toernooien. Ik deed twee keer mee aan het Europees kampioenschap en een keer aan de Olympische Spelen in Tokio. Ik heb er niets bereikt, kwam toe vallig drie keer tegen de latere winnaar te staan. Een speling van het lot". De man achter de steeds stijgende pres taties? Rudy: „Dat is ome Nelis, Nelis Bisschop. Ik heb veel aan hem te dan ken. Ik weet niet of ik zonder hem zo ver gekomen zou zijn. Gek hè, met ome Nelis in de hoek heb ik alles gewon nen. Staat, zoals bij interlands, bondstrai- ner Willy Schagen achter me, dan gaat het minder. Niets kwaads over hem hoor, maar toch, mijn verliespartijen kwamen bij hem. Weet je wat het is? Ome Nelis praat minder. Ik zie het zelf wel, weet heus wel wat ik doen moet. Ome Nelis laat me gaan, dwingt mij niet een partij af te maken. Dat is ook mijn aard, ik kan niet slachten, ook al heb ik er de gelegen heid voor. Waarom?" Ome Max: „Rudy is geen killer, een gentleman-bokser. Helemaal de stijl van Nelis. Zuiver de techniek, de ware pugilis- tiek, dat wil ome Nelis. Als Rudy een stoot op zijn gezicht krijgt, dan voelt Nelis het ook. Kijk, dat is ome Nelis." Rudy een gentleman-bokser dus. „Ja wel, het heeft geen zin om de zaak te forceren, bij een toernooi in Budapest stond ik tegen de zilveren medaille win naar van de Olympische Spelen van Tokio De eerste twee ronden waren op punten dik voor mij. Willy Schagen zegt: nu door gaan, nu afmaken. Ik boks dus tegen mijn zin in de laatste ronde aanvallend in- plaats van achteruit. Prompt liep ik te gen een klap aan. Ik ging neer, stond weer op en was verliezer op punten. Dat krijg je. Wat dacht he? Dat ik in Mos kou gewonnen zou hebben als ik de zaak geforceerd had? Dat is zelfmoord. Die Russen zijn niet te breken, een stalen conditie. Rustig punten verzamelen, goed uitkijken, dan red je het". Wat is en doet Rudy Lubbers buiten het amateurboksen? „Ik studeer nog steeds aan de academie voor lichame lijke opvoeding hier in Amsterdam. Ik heb nogal wat moeilijkheden gehad. Ik wilde profbokser worden voor geld voor mijn studie. Want dat moet eerst af, je moet iets hebben om op terug te vallen. Een Engelse bankdirecteur uit New castle, organisator van bokswedstrijden, bood mij een contract aan. Ik zei ja, maar toen devalueerde het Engelse pond en had die baas wel wat anders aan zijn hoofd. Ik was het alweer vergeten, maar toen hoorde ik, dat ik voor de academie geen studiebeurs meer kreeg, omdat ik was blijven zitten. Ik nam contact op met de boksbond en die probeert nu alsnog een beurs voor mij te krijgen. On dertussen ben ik al weer hard aan het werk om het tweede jaar door te komen." Dus geen profcarrière voor Rudy? „Ja wel na Mexico. Profboksen en studeren gaat best samen. Je moet alleen wat harder trainen. Een keiharde conditie heb je nodig. Ik weet wel met wie ik straks moet gaan praten voor een con tract." Rudy Lubbers (links) in zijn partij tegen de Rus Barannikov in Moskou. Een oersterke conditie voor profboksen. Heeft Rudy die nu dan niet?" „Dat gaat best. Drie keer voetbaltraining en een keer krachttraining. Dat laatste doe ik pas drie maanden. Dat bevalt me best. Als ik nu in de ring sta. voel ik dat ik iets in mijn armen heb. Als ze me nu zeggen, dat ik over een paar maanden tegen een Mildenberger of een Patterson moet boksen, zou ik het best aandurven. Dat natuurlijk wel na een paar maan den intensieve voorbereiding". DEVENTER De tweedaagse interna tionale ontmoeting voor jeugdploegen op de Deventer kunstijsbaan is zowel bij de A-groep (17-18 jaar) als de B-groep (15- 16 jaar) door de vertegenwoordigende ploeg van de KNSB gewonnen. Op het laatste onderdeel, de 3000 meter, die gis teren in sneeuwvlagen en met een hin derlijke wind dwars over de baan werd gereden, was Piet Vink de snelste van de oudere jeugd met 5.17,2. Gerard van Gel der won bij de jongste jeugd in 5.21,6. De belangrijkste uitslagen zijn: A-juni oren: 3000 meter: 1 Vink (KNSB) 5.17,2, 2. Rosendaal (KNSB) 5.20,7, 3. Pasman (DYC) 5.30,6. Het eindklassement werd: 1. KNSB 42,1 pnt, 2. Zweden 80,0, 3. Noorwegen 83,2, 4. Deventer IJsclub 84,4 pnt, 5. Polen 92,5 pnt, 6. West-Duitsland 131,5 pnt. B-junioren: 3000 meter: 1. Van Gelder (DYC) 5.21,6, 2. Boer (KNSB) 5.24.0, 3. Valentijn 5.30,2. Eindklassement: 1. KNSB 33,5 pnt, 2. Deventer IJsclub 67,5, 3. Noorwegen 73,5, 4. Zweden 88,5, 5. West-Duitsland 97,0 pnt. HASTINGS. In de voorlaatste ronde van het internationale toernooi te Has tings heeft de Russische schaker Leonid Stein zijn landgenoot Suetin en de Roe meen Gheorghiu ingehaald aan de top van de ranglijst. Stein versloeg donder dagavond de Engelsman Keene na 34 zetten, terwijl Suetin het punt deelde met Whiteley (G.B.), nadat Georghiu, na slechts ruim een uur spelen en maar veertien zetten remise was overeengekomen met de Joegoslaviër Ostojic. De uitslagen van de achtste ronde zijn: Basman (GB)Hort (Tsj-Sl.) Vz-Vz, Har- ston (GB)Kaplan (Porto Rico) KeeneStein 0-1, WhiteleySuetin Vz-Vz, GheorghiuOstojic Vz-Vz. de stand na acht ronden is: 1. Gheorghiu, Suetin en Stein 5-% pnt; 4. Hort 5 pnt; 5. Whiteley, Ostojic en Kaplan 3-t4 pnt; 8. Harston 3 pnt; 9. Keene 2-Vz pnt; 10. Basman 2 pnt. judo- DEN HAAG. De Russische ploeg, die in begin februari een tiendaag se tournee door Nederland maakt, zal in drie wedstrijden (Utrecht, Den Haag en Amsterdam) uitkomen tegen de Neder landse ploeg. Het Russische team, dat uit tien judo ka's bestaat, zal op 5 februari in Neder land aankomen. Op 6 februari wordt de eerste wedstrijd in Tivoli te Utrecht ge houden, op 10 februari volgt de tweede ontmoeting in de sportzaal aan de Haagse Steenwijklaan en de derde ontmoeting is op 11 februari in de Sporthal-Zuid te Amsterdam. Voorafgaand aan de tournee van de Russische ploeg worden op 3 februari in de Kennemersporthal te Haarlem de na tionale kampioenschappen voor a-teams (zwarte banden) gehouden. (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM De standen in het district Haarlem van de basketbalbond zijn: Heren rayonkl BI. and White Him. Cardinal Typhoons Exercitia Slotermeer HOC Albino's HAV Adams Antilopen Dames 1: White Stars 2 Exercitia Akrides Spetters HOC 2 Tornado Dames 2A: White Stars 3 ETO Spetters 2 Typhoons Sea Devils Lions Dames 2B: Exercitia 2 Spetters 3 Akrides 2 Spetters 4 ETO 2 HOC 3 White Stars 4 Exeptions Typhoons 2 Heren 1: 7 12 Flamingo's 2 6 12 s 7 12 Exercitia 2 7 12 7 12 Schoten 6 10 7 8 Lions 7 8 7 8 Akrides 7 4 7 6 ETO 7 4 6 4 White Stars 7 2 7 4 Typhoons 2 7 2 7 2 6 (-2) Heren 2A: H. Cardinals 2 7 14 HOC 2 7 10 8 14 Akrides 2 6 8 8 12 Flamingo's 3 7 8 8 10 Typhoons 3 6 6 8 8 White Stars 2 7 4 7 4 Antilopen 2 7 2 9 0 ETO 2 7 2 14 Heren 2B: 7 Typhoons 4 7 14 7 12 Exercitia 3 8 14 7 8 6 Flamingo's 4 8 8 7 H. Cardinals 3 8 6 7 2 ETO 3 7 2 7 0 Antilopen 3 6 0 Heren 2C: 7 14 7 12 Schoten 2 5 10 8 10 ETO 4 6 8 5 6 Flamingo's 5 8 8 6 6 HOC 3 5 6 7 6 Akrides 3 4 2 4 2 Lions 2 6 0 7 2 CIOS 0 0 7 0 Flamingo's 6 0 0

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 15