Ensemble speelde historische klucht Simone de vandaag zestig jaar „Hoepla" op laatste moment van de buis TONEEL IN HAARLEM Bushbaby-baby VANAVOND Gorton premier van Australië Buitenlandse politiek aan de orde Tijgerin redt tijger Man omgekomen in brandend huis VARA zendt nieuwe Beatlefilm uit Jortqenp 8 DINSDAG 9 JANUARI 1968 9 r (Van onze toneelcriticus) HAARLEM. Evenals het Arnhemse Theater heeft het Eindhovense Ensemble zich gehaast, zijn nieuwjaarsstuk ook in Haarlem te vertonen. Dat van de (Amsterdamse) Eindhovenaren is „Het paard van de koning" („La jument du roi"), een min of meer historisch blijspel van de Franse schrijver Jean Canolle, vlot en niet zonder humor vertaald door Paul Ro- denko. Gisteravond hebben enige toneelliefhebbers, die zich niet hadden laten afschrikken door de ongunstige publiciteit waaraan de toneelgroep Ensemble de laatste tijd bloot heeft gestaan, gebruik gemaakt van de ge legenheid om deze opvoering in de Haarlemse schouwburg te zien. Lachertje Gered „Maagd en Engelen" van Rubens in het Louvre vernield Simon Koster J ongerenparfemeiït" 01 Einde? FRANS HALS MUSEUM SAS BUNGE De radio geeft woensdag Televisieprogramma's HET stuk gaat over het vierde huwelijk van de Engelse koning Hendrik de Achtste, het huwelijk met Anna van Kleef, dat maar een half jaar heeft geduurd en dat, als Hendrik zijn zin had gekregen, al zou zijn ontbonden nog voordat het kerkelijk was ingezegend. Anna was de oudste doch ter van de hertog van Kleef en het be sluit om met haar te trouwen was Hen drik aangepraat door zijn beruchte eerste minister Thomas Cromwell, die in de ver bintenis een kans meende te zien om de Duitse vorsten tot Engelands bondgenoten te maken. De koning stelde zich, op grond van een door Holbein geschilderd maar zeer geflatteerd portret wel iets van Anna's uiterlijk voor; des te groter was zijn teleurstelling toen hij bij haar aan komst in Engeland een stevige, onelegan te en onaantrekkelijke Duitse dame te zien kreeg. Hij moet toen hebben uitge roepen: „Heregod, wat een paard!" en later schijnt hij haar nogal eens met de even onhoffelijke als onnauwkeurige om schrijving „die grote dikke Vlaamse mer rie" te hebben aangeduid. Jean Canolle heeft dit zonderlinge en kortstondige huwelijk gebruikt als grond slag voor een kluchtig blijspel, waarbij men niet naar historische juistheid moet vragen omdat het de schrijver voorname lijk om komische situaties te doen is ge weest. En die heeft hij vooral gevonden en uit gebuit in de huwelijksnacht-met-hin- „Het paard van de koning" („La jument du roi"), blijspel van Jean Ca nolle. Vertaald door Paul Rodenko. Nederlandse première bij de Toneel groep Ensemble op 1 januari in de Eindhovense Schouwburg. Regie: Ar nold Gelderman. Hoofdrollen: Henny Orri, Guus Verstraete, Will van Seist. Decors en kostuums: Colin Winslow. Eerste opvoering in Haarlem op 8 ja nuari in de Stadsschouwburg. dérnissen, die ermee begint dat bruid en bruidegom van elkaar gruwen en die ein digt met de tolk als derde in het bruids bed omdat Hendrik en Anna eikaars taal niet kunnen spreken. Voor de rest laat het stuk een aantal scènes zien waarin het verloop van de echtverbintenis wordt geschetst en men de snoodaard Cromwell, die het mislukte avontuur veroorzaakt heeft, in ongenade ziet vallen. In feite een nogal magere handeling, maar door Ca nolle handig en inventief uitgewerkt in de conventionele kluchtstijl, zodat er in elk geval heel wat te lachen valt. De manier waarop dit blijspel onder regie van Arnold Gelderman ten tonele was gebracht liet echter veel te wensen over. De regisseur had blijkbaar wel be paalde ideeën gehad omtrent een kleurige en fleurige opvoering, maar daarvan was in de praktijk maar voor een klein deel iets terecht gekomen. Van het door de schrijver beoogde grappige contrast tus sen het wufte, mondaine Engelse hof en het stijve, provinciaalse milieu waarin Anna van Kleef is opgegroeid, was vrij wel niets te merken; beide deden gelijke lijk onecht aan. De meeste bijrollen wer den pover of karikaturaal gespeeld en door de twee draaischijfjes waarop de spelers het toneel op en af werden gerold leken ze nog meer op wassen beelden dan ze dat door die zielloze vertolkingen al deden. Maar gelukkig waren er drie hoofdrol spelers die de opvoering toch nog wisten (Van onze correspondent) PARIJS. Terwijl in de grote zaal van de Vlaamse Meesters in het Parijse Louvre de suppoosten tijdens het schaftuur een dutje deden, heeft een gepensioneerde ingenieur zich gisteren met een scheermes aan „De maagd en de engelen" van Rubens vergrepen. Het schil derij stamt uit het jaar 1715 en voor het in de Louvre-collectie werd opgenomen behoorde het in Versailles tot de persoon lijke bezittingen van Lode wijk XIV. De 67-jarige ingenieur heeft zich na zijn wandaad bij de politie gemeld. Hij was het schilderij te lijf gegaan omdat de maagd hem met één oog scherp fixeerde. De schade schijnt overigens mee te val len. De restaurateurs van het Louvre hopen het meesterwerk binnen een week weer zo goed te hebben hersteld, dat voor de bezoekers alle sporen van de aanslag zullen zijn uitgewist. Contract. Joan Haanappel heeft van „Ho liday on ice" een contract geaccepteerd om gedurende de komende maanden, als het gezelschap door de Scandina vische landen en Polen reist, in geval len van ziekte of blessure solisten te vervangen. Behalve Sjoukje Dijkstra hebben ook de artiesten Jo Ann McGo- wan en Heather Balbin met blessures te kampen gehad. Voor het maandelijks televisieprogramma van de TROS zal Joan echter steeds enige dagen vrij krijgen, aldus onze correspondent in Amsterdam. te redden. Guus Verstraete was een voor treffelijke Hendrik de Achtste, prachtig getypeerd als de bulderende ongelikte beer van een koning, maar genuanceerd ge noeg om ook de fijnere trekjes van het karakter tot hun recht te laten komen. Hij kreeg vermakelijk lik op stuk van Henny Orri, die een flink uit de kluiten gewassen Anna van Kleef speelde, in 't begin misschien toch nog niet onaantrek kelijk en kleinburgerlijk genoeg, maar schitterend en verbijsterend rap van tong in het bruidsnachttafereel en heel raak met hart en verstand dominerend in de latere scènes. Als Wriothsley, de kamer heer die als tolk begint en later een pres tatie levert waar de koning geen kans toe heeft gezien, gaf ook Will van Seist kostelijk spel te zien. Alleen al door deze drie creaties had den heel wat meer toneelliefhebbers dan er nu aanwezig waren, een genoeglijke avond kunnen hebben. Henny OrriWil van Seist en Guus Verstraete in „Het paard van de Koning". (Van onze correspondent) PARIJS. Ofschoon het over het al gemeen niet als elegant wordt beschouwd naar de leeftijd van een vrouw te informe ren, laat staan die publiekelijk te onder strepen, geloven we niettemin een uitzon dering te mogen maken voor de Franse schrijfster Simone de Beauvoir, die van daag zestig jaar is geworden. Een uitzondering, waarbij we ons kun nen beroepen op de schrijfster zelf, die tegen de hypocrisie van bepaalde vrou welijke coquetterie nu juist de strijd heeft aangebonden. Bovendien, wat betekenen die zes kruisjes voor een vrouw, die nog dagelijks de onvermoeide gnergie plus het grote talent ontplooit, die samen de bron zijn van een literair oeuvre, dat met boeken als „Les Mandarins", „Le deu- xième Sexe", de memoires en laatste lijk „l'Age de discretion" uit de Franse litteratuur niet meer is weg te denken. Simone de Beauvoir werd in 1908 in Parijs geboren, als kind van een familie die tot de Franse kleine adel behoorde. Haar jeugd, de jaren van de bezetting en het verzet en haar vriendschap met en bewondering voor de toenmaals onbe kende lyceumleraar Jean-Paul Sartre, wiens leven zij zou delen, vindt men uit voerig beschreven in haar memoires, die tot de boeienste kronieken van het Frank rijk van deze tijd behoren. Men heeft Simone de Beauvoir, die poli tiek en filosofisch tot de school van Sartre CANBERRA (Reuter) Senator Grey Gorton is tot voorzitter van de Austra lische Liberale Partij gekozen. Hij zal premier Harold Holt opvolgen die kort geleden bij het onderwaterzwemmen werd vermist. Mr. Victor Lowndes, een Londenaar, die graag allerlei buitenissige din gen koopt, schafte zich onlangs een bushbaby aan, een Australisch eek hoornachtig diertje met scherpe tanden en uitpuilende ogen. Het installeerde zich op de gordijnrails van de badkamer en toonde iedere bezoeker vijandig de tanden. Ge heel onverwacht schonk de bush baby het leven aan een baby. Moe der deponeerde het kind in de boe kenkast. Voor de fotograaf werd het er even uitgehaald. kan worden gerekend, wel vergeleken met de romancière en oud-danseres Colette, wier plaats ze in het Frankrijk van van daag in zekere zin heeft ingenomen. Een zelfde onbarmhartige eerlijkheid tegen over zichzelf en haar seksgenoten bindt beide schrijfsters zonder twijfel. Maar waar Collette als romancière over een rijkere fantasie beschikte, dan is het ge bied, ook geografisch, dat Simone de Beauvoir betrad, veel wijder dan het domein van Colette. Zij vergezelde Sartre onder meer naar de Sowjet-Unie, de VS en Cuba. Simone de Beauvoir is in deze eeuw de belangrijkste voorvechtster van vrou wen-emancipatie. 1 DEN HAAG Zaterdag 27 januari wordt de jaarlijkse bijeenkomst van het jongerenparlement gehouden, georgani seerd door de stichting Nederlandse Poli tieke Jongeren Contactraad, waarbij zijn aangesloten de jongeren-groepen van A RP., C.H.U., K.V.P., P.v.d.A. en V.V.D Voorts zullen jongeren van D'66 en van het Algemeen Nederlands Jeugd Verbond eraan deelnemen. Het onderwerp van de te houden bijeen komst is „een alternatieve buitenlandse politiek", waarover mr. P. J. A. Idenburg (Arjos) en A. van der Hek (Federatie van Jongerengroepen van de P.v.d.A.) een nota hebben opgesteld. In deze nota wordt een aantal uitgangspunten en concrete voorstellen tot verandering van beleid voorgelegd, waarmee, aldus de samenstel lers, een uitwerking wordt gegeven aan hetgeen in het stembusakkoord ten aan zien van het buitenlands beleid en de ont wikkelingssamenwerking werd vastgelegd. Deze voorstellen hebben betrekking op enerzijds een wijziging op organisatorisch terrein tussen de ministeries van Econo mische Zaken en Buitenlandse Zaken en anderzijds op een vernieuwing van het buitenlands beleid. Over de NAVO wordt in de nota opge merkt, dat het morele fundament van de ze organisatie op een aantal punten aan vechtbaar is. De buitensluiting door Frankrijk van Engeland van de EEG wordt in de nota ten diepste betreurd. In de nota wordt voorts gezegd, dat een de facto-erkenning van de regering van Noord-Vietnam door ,de samenstellers wordt overwogen. Voorzitter van het jongerenparlement is drs. G. M. Nederhorst, lid van de Twee de Kamer voor de Partij van de Arbeid. y, ROTTERDAM. De Siberische tijger Ludwig van diergaarde Blij dorp is tij dens een spelletje in de gracht rond het roofdierenpark gebuiteld. Dat is wel meer gebeurd en dan wist Ludwig wel weer op de kant te krabbelen. Maar blijkbaar had hij nu te veel ijskoud water binnen gekregen. waardoor hij buiten bewustzijn raakte. Zijn echtgenote, de tijgerin Na- tasja, snelde toe, greep Ludwig met haar tanden in zijn nekvel en wist hem op het droge te trekken. ZWOLLE, Bij een uitslaande brand boven een kapsalon aan het Betlehems- kerkplein in Zwolle is vannacht de 38- jarige H. ter Bruggen om het leven ge komen. De heer Ter Bruggen was alleen thuis en is vermoedelijk in slaap gevallen ter,- wijl hij lag te roken op eén~6ahk 'in de™ tMtftPipk^mer van het bovenhuis, ^jjij. echt genote en drie kihderen verbleven 'bij fa milie. De brand werd omstreeks drie uur ont dekt door een buurman. Deze alarmeerde de brandweer, die le brand spoedig wist te blussen. (Van onze correspondent) HILVERSUM. Op het moment dat heel televisiekijkend Nederland zich aan de beeldbuis schaarde om met plezier of ergernis naar het meest omstreden pro gramma van onze televisie te kijken, gooi de een lakonieke mededeling van de om- roepster roet in het eten: „de leiding van de VPRO heeft het programma voor uit zending op dit tijdstip zeven uur 's avonds niet geschikt bevonden". De beslissing van de VPRO-directie kwam heel laat, maar dat had ook zijn reden. Men had namelijk pas gisteravond om zes uur, dus een uur voordat „Hoep la" uitgezonden zou zijn, de ampexop- name kunnen zien. VPRO-directeur Mul der, die sedert kort bevoegd is om als voorzitter van de VPRO-directie de uitein delijke béslissingen te nemen, kreeg maar heel weinig bedenktijd en zei „nee" tegen „Hoepla". In deze aflevering van „Hoepla" zou den naast vele kleine, twee grote onder werpen aan bod zijn gekomen. Ten eerste een reportage over Phonogram's nieuw jaarsreceptie op 2 januari in Laren, in clusief de klap, die Henk van der Meijden van De Telegraaf aan „Hoepla"-redacteur Hans Verhagen gaf. Voorts is „Hoepla" op oudejaarsavond in een bejaardentehuis gaan kijken en aan de inwoners vragen gaan stellen als: „Wat verwacht u van het nieuwe jaar?" en „bent u bang voor de dood?" Verder zou er een half naakte dansgroep optre den. De directie van de VPRO had het bij haar veto niet op bepaalde onderdelen begrepen, maar vond het hele program ma niet voor uitzending om zeven uur geschikt. De leiding van de omroep ver wijt voorts de redacteuren van „Hoepla" dat zij zich niet aan de afspraak hadden gehouden om een groot deel van het film materialen tussen Kerst en nieuwjaar te laten zien. Over uitzending van deze af levering op een andere datum en tijd is nog niets bekend. De eerste reactie van het zeer veront waardigde „Hoepla"-team was gister avond unaniem: „Dan houden wij ermee op". Hans Verhagen een van de samenstel lers van het programma dat volgens het team tot nu toe het beste en meest men selijke zou zijn geweest, vond de reden die de V.P.R.O opgaf een smoesje. „Er lag al enkele dagen een aflevering van „Concert voor jonge mensen", klaar in de studio om op het „Hoepla"-tijdstip te worden uitgezonden. Volgens insiders is het besluit van drs. Mulder, de directeur van de VPRO on der meer ingegeven door de protesten van Phonogram,""waar„Hoepla" zónder De dames-dansvereniging „Kunst baart Kracht" in de uitzending van Hoepla, die gisteren niet op de VPRO-buis verscheen. toestemming zou hebben gefilmd. Er kon daarom niet meer tijdig worden overlegd over de juridische consequenties. Filmer Wim van der Linden geeft toe dat het Hoepla-team te laat was, „Maar het was een heel goede aflevering en on der spanning werken wij het best". Het team had zelfs om niemand op te winden, alle bloots uit de opnamen ver wijderd. „Als ze zo doorgaan verliest de VPRO alle bestaansrecht." Drs. Mulder zei over zijn beslissing, dat alles een stuk rustiger en eenvoudi ger zou worden als „Hoepla" zou ver dwijnen. „Met hun eldoradoplannen ligt het ook wel wat moeilijker". Nederland 1. Na Pipo en het eerste journaal in Spits-uur veel aandacht voor de sport. In dez euitzending bovendien de strip Bart Boudewijn van Jan Staal en een tekenfilmpje. Na het journaal van acht uur een circusfilmpje uit Oost-Euro pa „Openluchtcircus". Deze keer lucht acrobaten, olifantendresseurs, fietsacroba- ten en honden. „Worden wij met vergiften bedreigd?" is de titel van het volgende programma, samengesteld door Ben M. Kosten. De moderne bestrijdingsmidde len tegen onkruid en ongedierte bedrei gen niet alleen de dierenstand, maar ook de mens. Vervolgens „De Wrekers" Dit maal zoeken degenen, die verantwoorde lijk zijn voor de plotselinge en ontijdige dood van de leider van een Britse dele gatie naar een belangrijke internationale conferentie. Ze hebben maar weinig aan wijzingen. De laatste KRO-uitzending is „Vanavond in Nieuwspoort", waarin ac tuele politieke vraagstukken aan de orde worden gesteld door de Brandpuntredac tie. Ten slotte nog een uitzending van HIRO, waarin de Nederlandse Bond ter bestrijding van de vivisectie zich presen teert. Nederland 2. „Dag Dinsdag" mag dan al voorlopig tot het verleden behoren, de vier vaste dinsdagavondrubrieken blijven bestaan. Na Pipo, het journaal, het inter nationaal jeugdjournaal „de Verrekijker" en het gewestelijk journaal de dertiende aflevering van de Amerikaanse serie „de 21e eeuw"; deze keer wijst Walter Crem- kete nog eens op de mogelijkheden, die in en onder de zee schuilen. Na het journaal Kelly Robinson en Alexander Scott in „Dubbelspion" Er is een trein verdwenen. De dubbelspionnen gaan op zoek naar de trein en naar degenen, die daar zoveel belangstelling voor hadden. Eidofoor is omgedoopt in Denk-Beeld. Joop van Tijn, voert een gesprek met de Amerikaanse hoogleraar Prof. A. de Froe over anthro- pobiologie en de menselijke erfelijkheids leer. Tot slot van de avond Rod Serling met „Tweeduuster", deze keer over ben cowboyacteur, die het aan de stok krijgt met de figuur die hij uitbeeldt. ADVERTENTIE 11 en 12 januari, 8.15 uur piano-recital bij kaarslicht. Kaarten a 3.90 bij Fa. Alphenaar, tel. 10125 en 's avonds aan de zaal. (Van onze correspondent) HILVERSUM. De bij het Britse publiek niet in de smaak gevallen tele visiefilm van de Beatles „Magical myste ry tour" zal op 10 februari in Nederland worden uitgezonden. De VARA heeft hem gekocht. De uitzending wordt een speciale aflevering van „Fenklup". De film die de makers vier ton heeft gekost, heeft de VARA voor niet al te grote financiële offers gesteld. Door de slechte ontvangst in Engeland was de marktwaarde van de film sterk gedaald. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord 7.15 Klassieke gramm.muziek 7.30 Nws. 7.32 Ac tualiteiten. 7.45 Klassieke gramm.muziek. 8.00 Nws. 8.10 Actualiteiten. 8,20 Lichte gramm.muz.. 9.10 Muz. uij. Thailand, Birma en Pakistan.. 9.35 Waterst.. 9.40 Voor de kleuters. 10.00 Klass. gram.muz. 10.30 Sphinx 11.00 Nws. 11.02 Piek Uur. 11.50 Actualiteiten 12.00 Van twaalf tot twee. 14.00 Mod. en klas sieke muizek. 14.50 Klassieke gramm.muziek 15.00 In 't zilver 16.00 Nws. 16.02 Voor de jeugd 17.00 Geestelijke liederen 17.15 Caba ret. 17.30 Lichte orkestmuz. 17.50 Overheids voorlichting 18.00 Geestelijke liederen 18.30 Nws. 18.45 Actualiteiten 19.05 Het museum van het Woord 19.50 Semi klassieke en mo derne liederen 21.30 Wat is er van onze ide alen geworden? 21.50 Franse chansons 22.05 Spiegel van België 22.20 Sextant radioweek blad van de NVSH 22.30 Nws. 22.40 Iks 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws 7.20 Socialistisch strijdlied 7.23 Lichte gramm.muziek 7.55 Deze dag 8.00 Nws. 8.10 Actualiteiten 8.20 Lichte gramm- muziek 9.00 Klassieke gramm.muziek 9.40 Schoolradio 10.00 Lichte gramm. muziek 10.50 Voor de kleuters 110.0 Nws. 11.02 Voor de vrouw 11.40 Moderne muziek 12.00 Semi klassieke muziek 12.22 Voor het platteland 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Walsorkest 13.00 Nws. 13.10 Actualiteiten en kalender 13.25 Licht orgelspel 13.45 Gespro ken portret 14.00 Voor de kinderen 15.00 Klassieke muz. 16.00 Nws. 16.02 Zestig minu ten boven de zestig '7.02 Oude liedjes 17.20 Voor de jeugd 18.00 Nws. 18.15 Actualitei ten. 18.20 Uitzending van de V.V.D. 18.30 Licht ensemble 18.55 Tango-rumba-orkest met zangsolisten 19."0 Nws. 19.35 Klassieke mu ziek 20.00 Liédjes 20.25 Vragenvuur 20.45 Akkoord 21.25 Trammelant in Loeren aan de Hor. 21.40 Lichte gramm.muziek 22.00 Ge sprek. 23.30 Nws. 22.40 Actualiteiten. 22.55 Moderne muziek 23.15 Moderne muziek 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Lichte vokale muziekjes 10.00 Nws. 10.02 Mengelmuze 11.00 Nws. 11.02 Oper. 11.30 Grenzenloos. 12.30 Lichte gramm. muziek 13.00 Nws. 13.02 Actualiteiten 13.05 Zet 'm op. 14.00 Nws. 14.02 Muz.boetiek. 15.00 Nieuws 15.02 Arbeidsvitaminen 16.00 Nws. 16.02 Verzoekplaten voor de jeugd. 17.00Nws. 17.02 Actualiteiten 17.05 Gevarieerd platen- programma BRUSSEL 324 m. 12.00 Nws. 12.03 Lichte muziek 12.40 Weer bericht. 12.48 Lichte muz. 12.55 Buitenlands peroverzicht 13.00 Nws. 13.20 Tafelmuziek 14.00 Nws. 14.03 Schoolradio 14.20 Amuse mentsmuziek 15.15 Voor de kinderen 16.00 Nws. 16.03 Beurs 16.09 Jazz 17.00 Nws 17.15 Tophits 18.00 Nws. 18.03 Voor de soldaten 18.30 Lekenmoraal 18.50 Sport 18.57 Taalwenken 19.00 Nws. 19.40 Lichte muziek 20.00 Spor ten op de ladder. 20.20 Operette. 21.25 Liede ren 21.45 Adviezen 22.00 Nws. ADVERTENTIES oud - Zilver - cfyorlogeó - 3£eltumcPleet Gr. Houtstraat 6, Haarlam, Tal. 02500-10616 VOOR DINSDAG NEDERLAND I 10.20 Schooltelevisie. 18.50 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 Recla me. 19.06 Spits-Uur, programma voor tie ners. 19.56 Reclame. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Mensen tussen hemel en aar de: Openlucht-circus. 20.40 Worden wij met vergiftiging bedreigd?, documentaire. 21.10 De deur des doods, (TV-film). 22.00 Van avond in Nieuwspoort. 22.30 Een alternatief voor vivisectie. 22.50 Journaal. NEDERLAND II 18.50 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 De Verrekijker. 19.18 Van gewest tot gewest. 19.35 De Onderwerping van de zee. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Het mysterie van de verdwenen trein, (TV-film). 21.10 Denk-Beeld. 22.00 Tweeduus ter. 22.25 Journaal. VOOR WOENSDAG NEDERLAND I 17.00 Voor de kinderen. 18.50 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19,03 Reclame. 19.06 De drie Musketiers (TV-film). 19.32 Panoramiek. 19.56 Reclame. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Uitzending van de CHU. 20.30 Inburgeren. 21.00 De Verlorene (speel film). 22.50 Uitzending Stichting Socutera. 23.05 Journaal. NEDERLAND II 18.50 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 Vaders tegen wil en dank (TV-film) 19.30 In het hoggebergte, (repor tage). 19.40 De IJssel. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 AVRO's Televizier 20.45 Pey ton Place, (TV-feuilleton). 21.35 Muziek Mo zaïek: muziekprogramma rond de cello. 22.20 Journaal.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 9