Zeg maar waar u heen wilt Met NS Dagen Vlaanderen, Twente, Zuid-Limburg? Dankzij een kop Ovomaltine een gezonde nachtrust! Dankzij een gezonde nachtrust de hele dag meer energie! I WAAROM ZOU U GEEN GELD LENEN? 'f Vraag op het station om de gratis folders 111 EX Het Landbouwwerktuig? 'Huisvrouw! Bak tien spiegeleieren met allemaal precies dezelfde dooier, allemaal even vers, allemaal even groot, allemaal even lekker.9 'Dat kan niet!9 'Dat kan wèl. Met Wessa Eieren. Dan kakt u er tien, honderd als u wilt. Allemaal even vers, allemaal even gaaf, allemaal even lekker.9 Öj Wessa Eieren. Ferdinands lissen VRIJDAG 12 JANUARI 1968 kunt u alle kanten uit i Meer energie om de dag aan te kunnen. Om te kunnen wassen, stofzuigen, op ruimen, eten koken. Om opgewekt alles te doen, waaraan een huisvrouw de hele dag haar handen vol heeft. Een goede nachtrust geeft die energie. Wees uitgesla pen: neem elke avond een kop smakelijke, gezonde Ovomaltine. Ovomaltine is geen slaapmiddel, maar een natuurzuivere energiedrank! De natuurlijke bestanddelen - gekiemde gerst, alpenmelk, ei eren, gist, melkeiwit en cacao - kalmeren gespannen zenuwen en zorgen zo voor een gezonde nachtrust. Doen. Vanavond al! 1 natuurzuivere energiedrank voor het hele gezin - A. H. F. ENDEMA Persoonlijke leningen Auto - financiering Hypotheken Alle verzekeringen MMR mm I T S - - 8 Neem een week vakantie, stap naar een willekeurig' NS-loket of naar uw reisbureau en zeg: 8 dagen Zuid-Limburg alstublieft. U betaalt en beboeft verder niets meer te regelen. Dat bebben wij al gedaan. Wat precies? Verblijf in een fijn en rustig botel of pension in Valkenburg. Alle maaltijden. Het bedieningsgeld. Schit terende excursies door Zuid-Limburg, de Belgische valleien en het Duitse Eifel- gebergte. Vergeet niet: U kunt elke dag boeken, ook in het weekeind. Vertrek elke zaterdag ingaande 4 mei 1968. 8 dagen Zuid-Limburg vanaf 11 iü#' 8 dagen'Montferland 8 dagen Twente 8 dagen Friesland 8 dagen Sauerland 8 dagen Zeeland 8 dagen Brabant 8 dagen Vlaanderen 8 dagen Ardennen f 183.- f 193.- f 213.- f 225.- f 226.- f 234.- f 238.- f 277.- 15 16 17 18 19 20 jan:'68 - het landbouwwerktuig Van 15 tot en met 20 januari is er in de BAI te Amsterdam de grote tentoonstelling „Het Landbouwwerktuig". TJ koopt aan het NS-loket een Ï^JT-blljet. Dat betekent drie keer reductie: op trein, op tram en op toegang. Alles in één biljet. Wilt u een nachtje overblijven? Beeds voor f 34.50 kunt u twee dagen naar Amster dam. Daarbij Is inbegrepen: treinretour, diner, logies met ontbijt, koffietafel, twee dagabonnementen op Amsterdamse trams en bussen, bedieningsgelden. amsterdam Assurantiekantoor BAAN 17 - HAARLEM POSTBUS 778 Tel. 0 23- 12019- 17208 na 18.00 uur: 52380 Ook dan geven wij u alle inlichtingen. Snelle afwikkeling; zonder borg; kwijtschelding schuld bij over lijden; terug te betalen in 12 - 18 - 24 - 36 of 48 maanden. w Adverteert in dit blad H Éiiiil Hill iiiai e O c 2 2 Als je zelf het beste voer maakt, als je zelf de beste kippen kiest, als je zelf de eieren controleert, elke dag, elk uur, dan heb je de beste eieren die er zijn. Wessa doet dat - daarom zijn Wessa eieren allemaal even vers, allemaal even gaaf, allemaal even lekker. Met een Wessa ei bent u zeker, dat u een goed ei koopt en is dat niet een paar cent meer waard. «VWVWWMv VU-/./ -I -4 «Wh - ■'WWUWVWh COPlNMflttN

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 20