0 Kerkgevel ingestort; jongen omgekomen Joegoslavië's president Tito springt uit de band Grand old lady van Griekse theater tegen de kolonels rHOE IS HET ONTSTAAN?^ De zuster en haar kommensaal t Moeder ernstig gewond D.C.N. misschien nieuwe partij PEN protesteert bij Moskou Boerenkaas wordt beter Leraren bij N.O. pro en contra protest Judy Garland in film uit 1940 VJ MAANDAG 15 JANUARI 1968 Dubbel doel Dit woord: SALAMANDER Dit woord: RECORD Dit woord: TEMEN TEERLING Verstout? Seress, componist van „Sombre Dimanche", overleden C. B. ZUIVER ZIJDEN BLOUSES 29.75 „FAVORIET" De radio geeft dinsdag Kort nieuws Televisieprogramma's De vermelde kerk. DEN BOSCH. Zaterdagmiddag is de voorgevel van de St. Lucaskerk aan de Zuiderparkweg ingestort. Een vrouw en haar 12-jarige zoon, die op dat moment langs de kerk liepen, werden onder het puin bedolven. Toen men hen onder het puin vandaan had gehaald bleek de jon gen overleden te zijn. De moeder was ernstig gewond. Zij is een ziekenhuis op genomen. Als vermoedelijke oorzaak van de in storting wordt aangenomen dat door de vorst het water in de poreuze baksteen, waaruit de kerk is opgetrokken, is uit gezet. Als gevolg hiervan heeft een spant van de dakconstructie het begeven. DEN HAAG Het Democratisch Cen trum Nederland heeft zich beraden over de huidige politieke situatie in Nederland en over de rol die het verder kan spelen in de ontwikkeling naar nieuwe politieke ver houdingen. Het heeft twee mogelijkheden besproken: enerzijds een voortzetting van de activiteiten in de bestaande partijen, anderzijds de mogelijkheid het D.C.N. om te vormen tot een nieuwe politieke partij formatie welke kan optreden als alterna tief van het oude partijstelsel in Neder land. Een commissie zal hierover advies uitbrengen. Het D.C.N. wil naar buiten duidelijker doen blijken dat het méér is dan een stro ming in de K.V.P., namelijk een politieke organisatie, welke leden van P.v.d.A., K.V.P., D '66, V.V.D., A.R. alsmede partij lozen omvat en dat het een actieve rol wil spelen in het proces van politieke, maat schappelijke en geestelijke vernieuwing. Het is voorts van oordeel dat de D.C.N.- stroming in de voorgestelde samenstelling van de bestuursorganen van de K.V.P. on voldoende vertegenwoordigd is. De beide zijgevels zijn daarop gaan werken, waarna de voorgevel is losge raakt met het portaal, waarop zich de drie luidklokken van de kerk bevonden. Een vóór de kerk geparkeerde auto werd vernield. Het kerkgebouw, een schepping van de Brabantse architecten N. van de Laan en Jan de Jong, was ruim vier jaar in gebruik. Het twaalfhonderd vierkante meter grote gebouw zou twee uren later DEN HAAG. Het bestuur van het Nederlandse PEN-centrum is verontwaar digd over de op 12 januari in Moskou te gen een aantal schrijvers uitgesproken vonnissen. „Deze hebben als een nieuw blijk van intolerantie van Sowjet-autori- teiten jegens schrijvers en intellectuelen in grote kring verontwaardiging gewekt", verklaart het bestuur van het Nederland se PEN-centrum. Het heeft met verbijs tering kennis genomen van de zwaarte der vonnissen: zeven, vijf, twee en één jaar dwangarbeid in een strafkamp. Het heeft er bij het hoofdbestuur van de in ternationale PEN-club met kracht op aan gedrongen, dat dit bij de betrokken Sow- jet-overheden zal protesteren tegen de verwerpelijke vorm van rechtspleging tij dens dit proces. Het spreekt zijn vertrou wen uit, dat de internationale schrijvers organisatie als geheel zich volledig ach ter de veroordeelde auteurs zal scharen. grotendeels vol hebben gezeten voor de zaterdagse eucharistie-viering. De politie heeft de nieuwsgierigen zaterdag en zon dag op de ook in Den Bosch spiegelglad de wegen op veilige afstand van het bouwvallig geworden kerkgebouw gehou den. WENEN President Tito van Joego slavië heeft onlangs een aantal „vooruit strevende" partjjen rondom de Middelland se Zee voor een ontmoeting in Belgrado uitgenodigd. De besprekingen zullen bin nenkort plaatshebben, dus vóór de com munistische conferentie van 28 februari in Boedapest. Opvallend is het thema van Belgrado, dat luidt: „Strijd tegen het im perialisme", zonder dat dit imperialisme nader wordt aangeduid. Hiermee kan zowel Washington als ook Moskou of misschien ook Peking bedoeld zijn. Uitgenodigd zijn voor Belgrado uiterst links staande partijen die echter niet tot het communistische blok behoren en dus ook niet in Boedapest vertegenwoordigd zullen zijn. Dit geldt in de eerste plaats voor de Syrische Baath-partij, de nationale partij van Algerije en de Sociale Unie van Egypte waarvan Tito met recht zegt dat ze allen ideologisch aan het communisme verwant zijn". De bedoeling van de Joegoslavische maarschalk en waarschijnlijk ook van Ceausescoe. Roemenië's staatshoofd is duidelijk. Hij wil een aantal landen groe peren die „progressief zijn en die het zui vere communistische blok kunnen ver breden. Daarmee wil hij dan een dubbel doel bereiken. Voor het eerst zou hij een grotere rol willen spelen in het Midden- Oosten, nadat Moskou daar veel van zijn morele aanhang heeft ingeboet. Vervolgens wil hij het front van de „pro gressieve kracht" verbreden en dus ook andere partijen inschakelen die ideologisch zeer dicht bij het communisme staan, maar Van onze correspondent) ISTANBOEL. Alexis Minotis, die voor de staatsgreep in Griekenland een grote Prometheusrol vervulde en zijn echtgenote K. Paxinou buiten Grieken land bekend om haar rollen in „For whom the bell tolls" en „Rocco en zijn De salamander behoort tot de zogenaamde tweeslachtige dieren die veel gelijkenis hebben met de hagedis sen. Vroeger meende men dat sala manders in het vuur leven en dat ze vuur kunnen spuwen. In het bijzon der in de vroegere alchemie speelde het dier daarom een rol van betekenis. Het woord salamandèr is van La tijns-Griekse herkomst, maar waar schijnlijk is het oorspronkelijk een woord uit een niet-Indogermaanse taal. Het vreemde is dat het woord, uitge sproken sallemander, ook als scheldwoord wordt gebruikt. Men zegt bijvoorbeeld: luie sallemander. Zelfs bestaat het bijwoord salie- m a n d e r s voor: allemachtig, bijvoor beeld in: het is sallemanders koud. Deze betekenisovergang is niet afdoende verklaard. Het Latijnse woord cor betekent: hart, maar ook: geest. Het werkwoord recordari wil zeggen: zich weer voor de geest brengen, dus: zich her inneren. In het oud-Frans is het uit recordari ontstane recorder gaan betekenen: een getuige verhoren en zijn getuigenis vastleggen. Vandaar dat record toen was: de bewaarde oor konde betreffende een rechtsgeding, het protocol. Eigenlijk moeten we on der record dus verstaan: het vast stellen van iets en in het bijzonder: het officieel vaststellen van een be paalde prestatie die op sportgebied is geleverd. En zo gaat record dan be tekenen: de prestatie zelf, de prestatie die alle andere overtreft. Het woord is uit Frankrijk in Engeland gekomen en in zijn nieuwe betekenis internatio naal verbreid. Voor de verklaring van het werk woord temen: zeuren, moet worden uitgegaan van het Grieks-Latijnse thema: stelling die behandeld wordt, onderwerp van gesprek. Dit is hetzelf de woord als thema in thema- boek. In het Middelnederlands luid de het woord: t e m e en daarbij hoorde natuurlijk het werkwoord temen: zich met een bepaald onderwerp be zighouden, over dat onderwerp spre ken, en vandaar: er voortdurend en tot vervelens toe over spreken, en dan in het bijzonder: er op een zalvende, hui lerige en zeurige toon over spreken. Het Gronings kent t ij m e n voor: al door over hetzelfde praten; in de buurt van Sliedrecht gebruikt men daarvoor het werkwoord teksten, dus: aldoor over dezelfde tekst spre ken. Een oud spreekwoord luidt: Teer lingen, vrouwen en kannen, deze drie onteren de mannen. En in Vlaanderen zegt men: Trouwen is een teerlingspel, dus: een kansspel, een gok. Wij gebrui ken het woord teerling eigenlijk alleen in de zegswijze: de teerling is geworpen, voor: het besluit is geno men. Men zegt dat Caesar deze woor den (in het Latijn) sprak, toen hij be sloten had de rivier de Rubico over te steken en daarmee de burgeroorlog te beginnen. Het woord luidde vroe ger teerninc, maar doordat zoveel woorden eindigen op het achtervoeg sel 1 i n g, ging men in plaats daarvan teer ling zeggen. Er is geen verwant schap met verteren, maar wel met Latijn t e r n i dat: telkens drie bete kent en vandaar: worp waarbij de drie dobbelstenen alle hetzelfde aantal ogen vertonen. broers" hebben ontslag genomen bij het Grieks nationaal theater, na een con flict met de militairen die de raad van het bestuur van het theater hehben over genomen. Met Paxinou heeft het regime in Athe ne er zijn zoveelste geduchte vrouwelijke vijand bijgekregen. Zij is de grand old lady van het Griekse toneel en zonder haar zal het Epidaurus-festival van deze zomer, dat gewijd is aan klassiek theater, niet veel tebetekenen hebben. Minotis en Paxinou vormden in hun beste tijd op hun beurt een gevreesd paar en soort culturele junta die vooral de laatste jaren tot een uittocht van beken de krachten bij het nationaal theater had geleid. De laatste jaren werd dit theater dan ook schertsend het theater van de twee genoemd. Maar op grond van de gunstige condities en vooral het eer volle aspect dat er toch altijd nog van uitging, werden steeds nieuwe krachten gevonden die onder het paar wilden wer ken. Het heeft in de loop der jaren me nig huiveringwekkend echtpaar uit het klassieke en moderne toneel gestalte ge geven met natuurlijk voorop Klytaemnes- tra - Agamemnon en Oedipous - leaste. Het is niet zo gemakkelijk te bedenken wie die nu moeten spelen. (Van onze correspondent) DEN HAAG. De kwaliteit van de „boeren"-kaas zal beter worden door het streven van de boeren hun produktiewijze te verbeteren. Bijna 300 boeren hebben met ministerie van Landbouw gemach tigd een E.E.G.-subsidie te vragen, dat bij verlening met een nationale subsidie wordt verhoogd. Volgens de nieuwe produktiewijze kan de zogenaamde avondmelk gekoeld be waard worden tot de volgende ochtend om samen met de dan verkregen verse melk tot kaas te worden verwerkt. Dit geeft een kwalitatief beter resultaat dan de tegenwoordige werkwijze, waarbij de 's avonds verkregen melk niet deugdelijk kan worden gekoeld om. de volgende dag te mengen. De werkwijze geeft bovendien een werkbesparing van minimaal ander half uur per dag. De totale kosten bedra gen 2,3 miljoen gulden, waarvan het E.E.G.-subsidie 25 percent dekt. Hetty Blok (Zuster Klivia) schuift de Televizierring aan de hand van haar kommensaal Gerrit-opa (Leen Jongewaard). Voor het eerst kwam de winnaar van het Televizier- populariteitsonderzoek op de t.v. Vorig jaar had het blad nog geen toegang tot de buis. Nu is het ge promoveerd tot programmablad van de AVRO-RTN. Zuster Klivia zelf werd tweede in de opiniepeiling. ADVERTENTIE ELKE DROGIST HEEFT HET! Dood in de bioscoop. In een bioscoop in Brooklyn heeft een agent een jeugdi ge bezoeker doodgeschoten, nadat hij door het slachtoffer en een andere jon geman zwaar was mishandeld. die zich toch vrijer voelen tegenover Mos kou. Door dit bredere front kan de alles overheersende positie van Moskou worden afgezwakt en krijgt iedere nationale partij meer bewegingsvrijheid. Tito springt dus opnieuw uit de band, zoals twintig jaar geleden en hij rekent nu op de steun van Roemenië. Ceausescoe heeft intussen wel het bijna afgelopen ver- President Tito van Joegoslavië. drag met Moskou inzake wederzijdse bij stand hernieuwd, maar in de tekst van dit verdrag werden de uitdrukkingen „milita risme" en „revancisme" geschrapt, omdat zij discriminerend zijn voor de Westduitse Bondsrepubliek, waarmee Roemenië diplo matieke betrekkingen onderhoudt. Politieke kringen op de Balkan menen dat Joegoslavië en Roemenië dan ook geen vertegenwoordigers naar Boedapest zullen afvaardigen. (Van onze correspondent) UTRECHT Terwijl zaterdag in een van de Utrechtse vergaderzalen ongeveer 800 leraren bjj het nijverheidsonderwijs protesteerden tegen regeringsvoorstellen en de houding van hun eigen onderhandelaars daar tegenover, waren in een andere zaal ruim 100 afgevaardigden van het nijver heidsonderwijs het na een urenlange dis cussie aardig met elkaar eens over het tot nu toe gevoerde onderhandelingsbeleid. De protesterende leraren waren veront rust over hun salarisvermindering, welke nauw samenhangt met het regeringsvoor stel om het aantal lesuren bij het nijver heidsonderwijs terug te brengen. De ver ontrusting gold ook de gevolgen daarvan voor de leerlingen. In de vergadering werd een rapport aangehaald van een studie commissie, waarin aanbevolen werd de op leiding van drie op vier jaar te brengen met een lesrooster van 32 uur per week voor de eerste klassen en 35 voor de vol gende. Deze suggestie heeft de regering niet overgenomen. „De regering heeft alleen maar gekeken hoe ze het meest aan het nijverheidsonderwijs kan verdienen", zo werd gezegd. In de andere vergadering de tegen pool van de protesterende leraren bleek dat de onderhandelaars allerminst akkoord zijn gegaan met de regeringsvoorstellen en dat zij vóór Kerstmis al het „onaanvaard baar" hadden uitgesproken. De voorzitter van de sectie nijverheids onderwijs van de A.B.O.P., de heer Rede- meijer, noemde de protestvergadering dan ook onnodig en strijdig met de belangen van het beroepsonderwijs. Volgens hem was de actie meer gericht op het maken van stemming dan op het dienen van de goede zaak. Hij zei te willen wachten op nieuwe voorstellen, die de regering waar schijnlijk deze week ter tafel zal brengen. BOEDAPEST (AFP). Rezsoe Seress, die voor de oorlog bekend werd door het lied „Sombre Dimanche", waarvoor hij de muziek schreef, is zaterdag op 69-jarige leeftijd in Boedapest overleden. Seress schreef een groot aantal liedjes, maar geen enkel kreeg zoveel bekendheid als „Sombre Dimanche", waarvan gezegd wordt dat het een golf van zelfmoorden veroorzaakte. Seress kreeg de tekst van de thans in Frankrijk wonende journalist- schilder Laszlo Javor, die een gedicht over een groot liefdesverdriet had ge maakt. (Van onze filmcriticus) AMSTERDAM. Victor Flemings „The wizard of Oz" was een van de laatste Amerikaanse films die Nederland in 1940 te zien kreeg voordat de Duitse bezetter ook op het gebied van het bioscoopamu sement zijn wetten ging stellen en al leen nog films uit eigen land en van enkele gelijkgeschakelde industrieën toe liet. Vandaar misschien, dat een van de liedjes uit deze Hollywoodse sprookjes films het door Judy Garland gezongen „Somewhere over the rainbow" geduren de de oorlog sentimentele herinneringen aan een gelukkiger verleden opriep en sindsdien een speciale betekenis heeft be houden. Judy Garland was 16 jaar oud, toen zij „Over the rainbow" zong, wat het liefelijke begin van een roerige carrière werd, waarin echter deze successong tot de meest gevraagde wensnummers van haar wisselend publiek bleef horen. Van avond kan men op het tv-scherm dit eer ste optreden met vertederde blik bekijken In de reeks Bioscoopsuccessen van weleer vertoont de KRO de nu meer dan een kwarteeuw oude „Wizard of Oz", de ver filming van een vooral bij de Ameri kaanse jeugd bekend sprookjesverhaal van Frank L. Baum, dat wel eens de „Alice in wonderland van de VS." is ge noemd. In ieder geval stelde het onder werp hoge eisen aan de technische staf van de Metro-Goldwyn-Mayer dank zij de vele wonderlijke dingen die in het sprookje gebeuren en de fantasierijke fi guren die er in optreden. De bezitters van een kleuren-t.v., hebben daarbij nog het voordeel dat zij dit alles in de kleuren van die tijd kunnen volgen. Nederland 1. In het voorprogramma Pipo, de reclame, het journaal, de weke lijkse informatierubriek van de kerken, „Kenmerk" en Beestje Kijken, het pro gramma uit de Londense dierentuin. Na het journaal van acht uur de VPRO met „Kabaret-karavaan", een programma van Annemarie Pijlman. Op initiatief van de Rotterdamse zanger Peter Blanker trok een groepje jonge artiesten naar Tsjecho- slowakije, Joegoslavië, Griekenland en Turkije. Ze zijn drie weken weg geweest, Peter met zijn vrouw en dochtertje van zeven maanden, Floortje Klomp, Rikkert Zuiderveld, Job Pannekoek, het neger zangeresje Dorris Henderson, Ronnie Grant en een poppentheater. Ze hadden de eerste veertien dagen van de drie weken constant regen. Het was de be doeling hier en daar op te treden voor Nederlandse clubs, maar ook daar kwam niet bijster veel van terecht, omdat de Nederlanders in den vreemde deze jonge artiesten niet kenden. Maar hier en daar was er toch een optreden en de opnamen daarvan verluchtigen het reisverslag. In de serie „Chantage" vervolgens een ver haal over een meisje, dat haar ouders chanteert, „Zorg en Bijstand". In „Jazz uit de States" Sten Kenton, Benny Good man, Lionel Hampton en Count Basie. Tot slot van de avond brengt Leo Kool in de rubriek „Speciale Berichtgeving" een beeld van een werkloze en zijn gezin. Nederland 2. In het KRO-programma tussen zeven en acht een uitzending in de reeks „Hollywood Palace". Vanavond is de zanger Tony Martin gastheer. Hij ont vangt zijn vrouw Cyd Charisse. de ko miek Jack E. Leonard, Ted Lewis, John ny Puleo and his Harmonica Rascals, the Half Brothers en een beatgroepje, bestaande uit Dean Martin jr., Desi Ar- naz jr. en Billy Hinsche. Vóór acht uur nog een gesprek van Joop Reinboud met bisschop Dionissios, kerkelijk leider van de Russisch-Orthodoxe kerk. Na het jour naal eerst de uitgestelde aflevering van „Silhouet", waarin H. J. Neuman een ge sprek voert met Alfred Moser, de kabi netschef van Dr. S. Mansholt. Dan de hoofdfilm, „De Tovenaar van Oz". ADVERTENTIE JERSEY SHOP Barteljorisstraat 27 - Haarlem HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Klassieke en moderne orkestwerken. 7.30 Nws. 7.32 Actualiteiten. 7.45 Volksmuziek. 8.00 Nws. 8.10 NCRV-lied. 8.13 Oude gewijde muziek. 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvrouw. 9.15 Moderne liederen. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Theologische etherleer gang. 10.35 Moderne muziek. 11.00 Nws. 11.02 Voor de zieken. 12.00 Gevarieerd programma 12.23 Programma voor de landbouwers. 12.27 Meded. voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.40 Actual. 14.05 Schoolrad. 14.30 Pizzicato. 17.00 Arbeidsvoorl. 17.10 Voor de kinderen. 18.00 Amusementsmuziek. 18.20 Uitzending van de B.P. 18.30 Nws. 18.45 Actualiteiten. 19.05 Dertigste Hoogovenschaaktoernooi te Wijk pan Zee. 19.08 Licht instrumentaal en semble. 19.40 Conciliepostbus. 19.45 Zoekend geloven. 20.00 Messa da Requiem van Verdi, door het Rotterdams Philharmonisch Orkest. 21.50 Interview met een schrijver en klas sieke gramm. muziek. 22.00 Kunst. 22.30 Nws. 22.40 Overweging 22.45 Muzikale le zing. 23.00 Context. 23.30 Liedjes. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgymnastiek. 7.20 Lichte gramm. muziek. 7.55 Deze dag. 8.00 Radiojournaal 8.20 Lichte gramm. muziek. 8.50 Morgenwijding. 9.00 Reportages. 9.40 Ita liaanse madrigalen uit de Renaissance. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen. 11.55 Beurs. 12.00 Klankjuwelen. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw, 12.30 Overheids voorlichting voor de landbouw. 12.40 Sport- revue. 13.00 Nws 13.10 Radiojournaal 13.30 Filmmuziek. 14.30 Moderne muziek. 15.00 De verdwenen koning (hoorspel). 5.40 Muzikale lezing. 16.00 Nws. 16.02 Oude muziek. 16.25 Voor de jeugd. 17.15 Dixie-Time. 17.30 Tussen 10-f- en 20--. 18.00 Nws. 18.15 Radiojournaal. 18.25 Promenade orkest. 19.00 Trefpunt. 19.30 Nws. 19.35 Tot uw orders. 20.35 Kop en staart 21.00 Ballroomorkest. 21.20 Jazz Spectrum. 22.00 Gonkl: Satirisch programma. 22.30 Nws. 22.40 Radiojournaal. 22.55 Muziek van deze eeuw. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Nederlandse artiesten. 10.00 Nws. 10.02 Klink-Klaar 12.00 Nws 12.02 Zorro 13.00 Nws. 13.02 Ekspres. 15.00 Nws. 15.02 Er-Jee-Em-Drie. 16.00 Nws. 16.02 Mix. BRUSSEL 324 m 12.00 Nws. 12.03 Lichte muziek. 12.40 Weer bericht. 12.48 Gitaarmuziek. 12.55 Buitenlands persoverzicht. 13.00 Nws. 13.20 Tafelmuziek. 14.03 Schoolradio. 15.30 Lichte muziek. 16.00 Nws. 16.09 Voor oudere luisteraars. 17.00 Nws 17.15 Jazz. 18.00 Nws. 18.03 Voor de soldaten. 18.28 Paardesport. 18.30 Franse les. 18.32 Lich te muziek. 18.35 Verkeerswenken. 18.40 Lich te zang. 18.45 Sport. 18.52 Taalwenken. 18.55 Lichte zang. 19.00 Nws. 19.40 Lichte muziek. 19.45 Syndicale kroniek. 19.55 Lichte muziek 20.00 Pianoconcert. 21.00 Boekbespreking 21.15 Orkestmuziek. 22.00 Nws. Naar bedrijfsleven. De heer A. G. A. Dingemans Wierts heeft ontslag ge vraagd als burgemeester van Steen- wijk. Hij wordt adjunct-directeur van een Amsterdams organisatie- en effi- ciencybureau voor het bedrijfsleven. Hij is zes jaar burgemeester van Steen- wijk geweest VOOR MAANDAG NEDERLAND I 18.50 Pipo de clown 18.56 Reclame 19.00 Journaal 19.03 Reclame 19.06 Kenmerk 19.32 Beestje kijken (dierenfilm) 19.56 Reclame 20 Journaal 20.16 Reclame 20.20 Kabaret Kara vaan (reportage) 20.45 Zorg en bijstand (do cumentaire) 21.30 Jazz uit de States 21.50 Portret van een werkloze en zijn gezin 22.20 Journaal. NEDERLAND II 18.50 Pipo de clown 18.56 Reclame 19.00 Journaal 19.03 Hollywood Palace 19.50 Bis schop Dionissios 20.00 Journaal. 20.16 Reclame 20.20 Silhouet 20.50 De tovenaar van Oz (speelfilm uit 1938) 22.30 Journaal. VOOR DINSDAG NEDERLAND I 10.20 Schooltelevisie. 18.50 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal 19.03Reclame 19.06 Moef Gaga. 19.56 Reclame. 20.00 Jour- naaal. 20.16 Reclame. 20.20 AVROs Televi- zier. 20.55 Tom Jones. 21.30 Experiment in Siberië. 22.20 Journaal. 22.25 De Bezetting (18). NEDERLAND II 18.50 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 Jungle in Zweden (dieren film. 19.18 Van gewest tot gewest. 19.35 De steden van de toekomst 20.00 Journaal 20.i6 Reclame. 20.20 Gastvrijheid op z'n Turks 21.10 Film over de stad Washington 22.00 Mini-Mensen (TV-film). 22.25 Journaal

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 7