Problemen dezelfde van Zaanstreek zijn als in Rijnmond m m £j 9 Lekkere Iglo bami nu ook in handig éénpersoons-pak Tijdelijk per persoon 16 cent voordeel Boeiende pathetiek bij het Nederlands Danstheater Woningnood is ook: wonen in krotten FIFAX Mozaïek van Surveyor-foto's TE HUUR ZEER LUXUEUZE TWEE-KAMERFLAT Permanente gasverwarmings- show ADVIESCENTRUM VRU ENTREE VANAVOND ZAANDAMS NIEUWE BURGEMEESTER: R. Laan jr: „Niet gesolliciteerd" Yietnam-muziek van Peter Schat RAPPORT AAN TWEEDE KAMER Gevangenismenu's worden wellicht gevarieerder 7 Nieuws Voor Eenlingen: DONDERDAG 25 JANUARI 1968 „Een soort provo in dertiger jaren' Nieuws voor praktische Zelf-Verzorgers: bami in éénpersoons-pak. Erg gemakkelijk. En uitzonderlijk lekker. Gauw een pak halen. 350 GRAM NU 1,39 in ons nieuwe voor kook-, verwarmings-, koel- en wasapparaten Cruquiusweg 25 - Heemstede (naast de gasfabriek) Dagel. geopend van 9-17 uur (OOK 's ZATERDAGS) Bovendien elke DINSDAG- EN VRIJDAGAVOND doorlopend tot 22 uur. groot parkeerterrein doorlopend demonstraties levering via uw installateur Puinruimen Sociale gevolgen Geen afslag in de Stellendamse haven David Koning Luchtlijn Schiphol- Beek wordt hervat Verstopt? De radio geeft vrijdag „DE SCHELP" T elevisieprogramma's (Van onze correspondent) ROTTERDAM. Op 1 maart wordt de heer R. Laan jr. burgemeester van Zaandam. Hij is nu nog lid van de Rotter damse gemeenteraad voor de Partij van de Arbeid, fractievoorzitter van de P.v.d.A.-delegatie in de Rijnmondraad, lid van de Tweede Kamer, lid van het Europese parlement, voorzitter van de sectie Verkeer en Vervoer van de Wiardi Beckmanstichting en lid van het partij bestuur van de Partij van de Arbeid. De nieuwe burgemeester van Zaandam vindt dat de agglomeratiepolitiek in de Zaanstreek is te vergelijken met die in de Rijnmond. Hij heeft in zijn vakbonds verleden uitgebreid kennisgemaakt met de Zaandamse bevolking. „Destijds had den ze een mentaliteit die me wel ligt. Aan de andere kant vind ik het jammer om uit de Rijnmond weg te gaan. Dit jaar is namelijk zeer belangrijk voor Rotter dam en de Rijnmond. Er zullen ingrijpen de beslissingen moeten vallen, vooral op bestuurlijk gebied. Rotterdam en de Rijn mond moeten het zien eens te worden. Centralisatie is toch niet meer tegen te houden. Maar ik ben er gerust op dat een aantal jongere partijleden mijn taken uit stekend kan overnemen. Bovendien is er een goed contact, zodat ik de ontwikke lingen van nabij zal kunnen blijven volgen". „Hebt u gesolliciteerd naar de functie van burgemeester van Zaandam?'/ „Nee, ik heb nog nooit gesolliciteerd in mijn leven. Ik ben altijd door anderen voor beslissingen gesteld. Deze keer ben ik benaderd door de commissaris der ko ningin in Noord-Holland". De heer Laan behaalde in 1934 zijn onderwijzersakte, midden in de crisistijd. Van regelmatig werk was toen geen sprake, wel van stakingen. Zijn vader was een vakbondsman in Dordrecht en in zijn schooltijd maakte hij reeds intensief kennis met de problematiek van de haven- en transportarbeiders. In zijn kweekschooltijd was hij actief lid van de A.J.C. „Toen een soort provo dus", zegt hij. Nog in de crisistijd werd hij lid van het hoofdbestuur van de A.J.C. en daar ontmoette hij Willem Thomassen, secre taris van dat hoofdbestuur, nu burge meester van Rotterdam. „Dat is nu wel -V Dit panorama van het maanopper vlak is samengesteld uit een mo zaïek van foto's, die genomen wer den Vanuit de laatste Amerikaanse maanverkenner, „Surveyor-7". De krater op de voorgrond is ruim een halve kilometer van de „Surveyor" gelegen. (Telefoto). eens gemakkelijk. We kunnen de dingen rechttoe-rechtaan tegen elkaar zeggen en door ons vroegere contact zijn onenig heden weer gauw bijgelegd", zegt de heer Laan. In 1939 hij leidde toen in Schiedam en Vlaardingen een aantal kaderscholen van de „rode valken" stuurde de Transportarbeidersbond hem als afge vaardigde naar Delfzijl. „Ik was toen 24 en wist nauwelijks waar Delfzijl lag. Maar ik ging en kwam daar midden in de kustvaartmoeilijkheden". In Delfzijl leerde hij het moeilijke vak bondswerk. Hij maakte stakingen mee en moest toen als jong broekje de zaak in de hand zien te houden. „Achteraf gezien was het een fijne tijd", zegt hij. „De men taliteit van de mensen daar was goed. Er heerste een sfeer van solidariteit. Zo'n zelfde sfeer hangt ook een beetje in Zaan dam". Tijdens de oorlog werd hij controleur van een ziekenfonds in de provincie Gro ningen. Na de bevrijding zat hij plotseling in de politiek en in 1946 was hij wet houder in het noodgemeentebestuur van Delfzijl. In 1947 werd hij naar Amsterdam ge haald als bestuurder van de Transport arbeidersbond, speciaal belast met de havenarbeiders, de zeelieden en de taxi chauffeurs. „Het gebeurde toen wel dat ze in de haven staakten tegelijk met de taxichauffeurs. Dan stond ik 's morgens om half zes in de haven en 's nachts in de stad bij de taxichauffeurs". In Amsterdam was hij ook lid van de gemeenteraad. „Daar zat het toen vol communisten. Dat was voor mij wel een goede leerschool. Als je iets wilde zeggen, stonden er zo'n vijf communisten om je heen die je om beurten alsmaar inter rumpeerden". In 1951 werd de heer Laan secretaris van het hoofdbestuur van de Transport- arbeidersbond en voorzitter van de Lan delijke Bedrijfsgroep Haven. In die func tie kwam hij terug in Rotterdam. In de vijftiger jaren kwamen mede door zijn toedoen belangrijke zekerheden voor de havenarbeiders tot stand, onder meer de havenpensioenregeling. Later, in de Nederlandse Bond voor Vervoersperso- neel, heeft hij de leiding gehouden over de havenarbeiders en bovendien is hij toen belast geweest met de internatio nale contacten, hetgeen in 1961 leidde tot zijn benoeming in Londen als directeur regionale zaken van het I.T.F. In die functie reisde hij de halve wereld af. Maar in 1963 werd het zijn gezin te veel en keerde hij terug naar Rotterdam. Voordat hij naar Londen ging was hij in Rotterdam fractievoorzitter voor de Partij van de Arbeid in de Rotterdamse gemeenteraad geweest. Toen hij terug kwam, vlak voor de verkiezingen, reken- BURGEMEESTER LAAN de hij op een nieuwe plaats in de raad. Die ging echter zijn neus voorbij. Maar nog geen jaar later zat hij in de Tweede Kamer. Daar was een plaats openge- komen, omdat een van de leden van de P.v.d.A.-fractie, mr. Kranenburg, was be noemd tot commissaris der koningin in Noord-Holland, dezelfde die hem nu voor de burgemeestersfunctie heeft gevraagd. Eenmaal in de Kamer stroomden nieuwe functies toe: lid van de Rijnmondraad en lid van het Europese parlement, dat laat ste speciaal voor vervoerszaken. Nu trekt het burgemeesterschap van Zaandam hem wel aan. Hij heeft aan deze stad goede herinneringen. ADVERTENTU E3_ Koninklijke familie bijeen. De gehele ko ninklijke familie zal van 1 tot 15 maart verenigd zijn in de Oostenrijkse winter sportplaats Lech. Prinses Christine gaat met haar ouders daarheen. Prinses Bea trix en prins Claus met prins Willem- Alexander en prinses Margriet en mr. P. van Vollenhoven gaan ook naar Lech, waar zich waarschijnlijk ook prin ses Irene en haar man zich bij de ko ninklijke familie zullen voegen. )van onze balletmedewerker) AMSTERDAM. De Amerikaan Glen Tetley behoort ongetwijfeld tot de be langrijkste der choreografen, die zich vrij ten opzichte van de traditie van het zoge heten klassieke ballet hebben opgesteld. Dat heeft hij met zijn „Mythical Hun ters" in eerste instantie gemaakt voor het gezelschap te Tel Aviv, dat de ko mende zomer in het Holland Festival op treedt wederom overtuigend bewezen, al lopen hierin primitieve pathetiek en fluorescerende kitsch herhaaldelijk zon der aanstoot te geven dooreen. Op muziek van de uit Hongarije af komstige, thans in Israel werkzame com ponist Oedeon Partos worden hierin beel den opgeroepen van een verondersteld voorouderlijk bestaan met mythologische verwijzingen naar het bovenzinnelijke. Het is een nieuw soort romantiek want daarop volgen dan demonstrties van de herhalingspatronen bij latere generaties van het driftleven, zoals dat door de ar- ADVERTENTIE RANDGEMEENTE HAARLEM (vrije vestiging). Indeling woon-eetkamer, slaapkamer, keuken, bad kamer, berging. Centraal Verwarmd. Huurprijs 275, per maand excl. service- en verwarmingskosten. Brieven onder nr. 322 aan het bureau van dit blad. ADVERTENTIES C. J. VAN DEN BROEK HAARLEM TECHNISCHE HANDELSONDERNEMING N.V. Cruquiusweg 25 Heemstede Tel.023-84350* AMSTERDAM. De componist Peter Schat schrijft muziek bij een nieuw spel van Peter Weiss, dat handelt over de oorlog in Vietnam. In maart zal het werk In Frankfurt in première gaan. Schat schrijft voor koor en oorkest; zijn bij drage zal op de band worden opgenomen. Aldus meldt het Algemeen Dagblad. (Van een onzer redacteuren) DEN HAAG „De opruiming en sa nering van krotwoningen in ons land staan nog in de kinderschoenen. Het is betreu renswaardig dat er nog zoveel incidentele opruiming plaats heeft op grond van in stortingsgevaar of verkeersplanning. Der gelijke opruiming heeft meer met lijfsbe houd of rampendienst te maken dan met sociale sanering". Dat zijn enkele uitlatingen van drs. R. R. Koopmans, die in opdracht van het ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk een rapport „Krot- tenopruiming en sanering" heeft opge steld. Het rapport is aan de Tweede Ka mer aangeboden. Volgens de samensteller, die werkzaam is bij het Bijzonder Opbouwwerk in Am sterdam, is in die stad de kans groot, dat kinderen die daar nu in krotten wonen, gedwongen zullen zijn zelf ook weer in dergelijke woningen een gezin te stich ten ondanks het feit dat hun ouders geld genoeg hebben om elders te wonen. „Dui zenden mensen worden gedwongen om huizen te bewonen die op hun laatste be nen staan of al door de knieën zijn ge gaan. Wat daarna plaats heeft kunnen we met goed fatsoen geen krotopruiming meer noemen daarvoor bestaat het woord puinruimen", aldus drs. Koopmans. Uit het rapport, dat ook de sociale aspec ten van het wonen in krotten behandelt, blijkt dat van een werkelijke oplossing van de woningnood alleen sprake kan zijn als het krottenprobleem uit de wereld wordt geholpen. Er dienen in veel ge meenten grote aantallen woningen ver vangen te worden, nu of op korte termijn. De krotwoningen worden voornamelijk bewoond door mensen met lage inkomens. Daarnaast is er steeds meer een neiging van de huisvestingsbureaus van de ge meenten om jonggehuwden dergelijke woningen aan te bieden. Als gevolgen voor het bewonen van een krot noemt drs. Koopmans onder meer discriminatie door sommige werk gevers van bewoners van krottenbuurten. Ook blijkt het wonen in een krot naar verhouding duur: er moeten steeds voor zieningen worden aangebracht om het huis bewoonbaar te houden. Ook uit me disch oogpunt is een krot niet aan te be velen: de kans dat de kinderen meer kin derziekten oplopen en daaraan bezwij ken is groter dan in een normaal huis. Ook gebeuren er meer ongelukken in krotten. Voorts blijkt dat in krotten veel huismoeders overspannen raken. De samensteller pleit in zijn rapport om een volledige herziening van de poli tieke visie van het probleem. „Want er is zelfs geen sprake van dat bij de tegen woordige krotopruiming sociaal-politieke doeleinden een overwegende rol hebben gespeeld". DEN HAAG De minister van Justitie, prof. mr. Polak, zal laten onderzoeken of wat meer variatie in gevangenismenu's kan worden gebracht. In antwoord op schrif telijke vragen van het Tweede-Kamerlid dr. I. A. Diepenhorst (A.R.P.) zegt hij de indruk te hebben dat de mogelijkheid tot het brengen van afwisseling in de menu's, die in justitiële inrichtingen worden opge diend uitgebreid zou kunnen worden, te meer nu de keuze in voedingsmiddelen en gerechten in de vrije maatschappij steeds groter lijkt te worden. Overigens beantwoordt de geldende voe dingsregeling aan medische eisen en blijkt in het algemeen wel te voldoen, aldus de minister. (Van onze correspondent) DEN HAAG. De minister van Land bouw en Visserij wil van Stellendam geen aanvoerhaven met afslag voor de visserij maken, welke met de Scheveningse ha ven zal concurreren. De regering vindt dit niet gewenst, omdat de Scheveningse haven zal worden uitgebreid. De minister deelde dit mee naar aanleiding van klach ten van ir. Van Rossum (SGP), welke inhielden dat Scheveningen de Stellen damse vissers niet voldoende kaderuimte heeft te bieden. chaïsche mens zou zijn ondergaan. Dit werkstuk blijft voortdurend boeien door opmerkelijke vondsten van dynamische plastiek, waarbij de bewegingen nogal eens met attributen (zoals in veel expres sionisme) worden verlengd. Maar per slot van rekening kan dat even natuurlijk zijn als het zich verplaatsen op een ver harde teenspits. Zeer veel succes bij de voorstelling, die gisteravond door het Nederlands Danstheater in de Stadsschouwburg te Amsterdam werd gegeven, behaalde het divertissement in wat stond aangeduid als moderne stijl onder de titel „Negen bewegingen" op de door Johannes Brahms naar een thema van Joseph Haydn aan stekelijk gecomponeerde variaties. Als meer dan een reeks choreografische oefe ningen, die in de verte sterk aan de gra cieuze pogingen tot langzame lichtvoetig heid van Kurt Jooss uit zijn eerste na oorlogse periode deden denken, heb ik dit eerste werkstuk van Kathy Gosschalk niet kunnen waarderen. Het was allemaal wel aardig om te zien, mede dank zij de door Joop Stokvis ontworpen aankleding, maar er ontbrak letterlijk iedere zweem van inspiratie, iedere impuls van creati viteit. Als laatste noviteit dient te worden vermeld het duet „Let's go away for awhile" op muziekcollages van Anton Kothuis, in regeringsopdracht door Frans Vervenne gemaakt. Twee prima solisten Anne Hyde en Gérard Lemaitre ga ven zich veel moeite om in een decor van Benno Premsela deze erotische stoeipar tij met lichteffecten ergens op te laten lijken. Dat is niet gelukt. Zulke experi menten zijn natuurlijk nuttig en nodig maar men moet er wel een speciale stu dio of laboratorium voor hebben. DEN HAAG. De Nederlandse Lucht vaart Maatschappij zal op 28 januari de vluchten van Amsterdam naar het vlieg veld Beek in Zuid-Limburg hervatten. De landingsbanen op Beek zijn verbe terd en hebben moderne verlichting "ge kregen. Ook is apparatuur voor instru mentlandingen geïnstalleerd. Van maandag tot en met vrijdag wordt tweemaal per dag een retourvlucht Am sterdam-Eindhoven-Maastricht uitgevoerd (uit Amsterdam: 08.55 uur en 17.15 uur; uit Maastricht 6.55 uur en 10.55 uur), met op de maandag en de vrijdag nog een derde dienst (uit Amsterdam: 12.55 uur; uit Maastricht: 14.55 uur). Deze middag- vlucht zal per 1 april worden uitgebreid tot de overige werkdagen, met uitzonde ring van zaterdag. Nederland I. Na Pipo, het nieuws en reclame wordt de rest van de tijd tot het journaal gevuld met een nieuwe serie getiteld „Zonder Tralies". De serie speelt in een Londens nonnenklooster, waar zuster Benedict aankomt na een aantal jaren in de missie te hebben gewerkt. Ze had liever daar willen blijven, maar in een klooster moet je gehoorzamen. Ze be gint in de welvaartsstaat te twijfelen aan haar roeping, maar een plotseling voor val geeft haar weer moed. Na het jour naal en de reclame een Duits TV-spel met een Nederlandse bezetting. Egbert van Paridon, Karin Haage en Frans Vorst man spelen het stuk „de Burgemeester" van Gert Hofman. Dertig jaar is Otto Mol ambtenaar op de gemeentesecretarie. Dertig jaar lang is men daar over hem heengelopen en heeft men hem gesard en vernederd. Bij zijn vrouw Truus rea geert hij zich af. Als zij op een avond bezoek krijgen van een onderwereldfi guur, Nachtegaal, die in opdracht politie ke terreur uitoefent, vindt hij in het; ge zin Mol een gunstig klimaat voor zijn theorieën. Hoewel Mol nog steeds bang is voor zijn superieuren, doet hij of zijn neus bloedt als een golf van terreur het stadje overspoelt. Nachtegaal denkt het pleit in het gezin Mol te hebben gewon nen, maar de angst is in dertig jaar aan gekweekt en niet in enkele weken te ver drijven. Dan speelt Nachtegaal zijn hoog ste troef uit. Hij belooft Mol het burge meestersambt en dat is nu juist de post die Mol het liefst zou willen bezetten om van daar uit de anderen terug te geven wat ze hem die dertig jaar hebben gele verd. Mol ontpopt zich tot een harde sa dist, die een huilerige Nachtegaal naast zich krijgt, omdat die in zijn hart geen kwade kerel is en tot overmaat van ramp geen bloed kan zien. Vervolgens het pro gramma Ontwikkelingshulp, dat werd samengesteld door Ad Langebent, lid van de Brandpuntploeg. Na het laatste jour naal schakelen we over voor een repor tage van de Europese kampioenschappen kunstrijden. Vanavond de kür voor heren. Nederland II. In d e vooravond een nts-programma met Pipo, nieuws, recla me, van Gewest tot Gewest en het inter nationaal agrarisch nieuws. Na het jour naal de VARA eerst „Achter het Nieuws" en vervolgens met „Coronation Street". Daarna Fiesta Fitana in Verdiales. Her- bert da Silva heeft de zang- en dans groep weer eens naar Nederland gehaald. In de rubriek „Haar/Hem" vertelt de heer Wïelinga, hoe je planten in het donker kunt laten groeien, waarna de heren Mr. de Leeuw en Mr. Cranenburgh discussië ren over het huwelijksvermogenrecht en daarbij de zakelijke verhouding van de echtgenoten onder de loep nemen. Vóór het laatste journaal „Kenmerk Laat", waarin de tweede aflevering van de do cumentaire „Minderheid tegen wil en dank" over de toekomstmogelijkheden van de reformatische volkskerk in de DDR. ADVERTENTIES ELKE DROGIST HEEFT HET! HILVERSUM I. 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Ba- dinerie. 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvrouw. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Aubade. 11.00 Nws. 11.02 Voor de zieken. 12.00 Van twaalf tot twee. 14.05 Schoolradio. 14.30 Musiesta. 15.00 Moderne orkestwerken. 15.30 Voor oudere luisteraars. 16.00 Nws. 16.02 Ac tualiteiten. 16.05 Lichte gramm. muziek. 16.30 Voor de tieners. 17.15 Jazztrio met zangsolis te. 17.30 Sport. 17.50 Actualiteiten. 18.00 Kerk orgelconcert. 18.30 Nws. 18.45 Actualiteiten. 19.00 Lichte muziek voor de tieners. 19.40 Wereldpanorama. 19.50 Uit. 20.45 Koning in een kooi. (hoorspel). 22.00 Jazz. 22.30 Nws. 22.40 In. 23.55 Nws HILVERSUM II. 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgymnastiek. 7.20 Lichte gramm. muziek. 7.55 Deze dag. 8.00 Nws. 8.10 Journaal. 8.20 Lichte gramm. mu ziek. 8.50 Morgenwijding. 9.00 Fragmenten uit de opera Zar und Zimmermann van Lort- zing. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeids vitaminen. 11.55 Beurs. 12.00 Blik op de land- en tuinbouw. 12.30 Overheidsvoorlich ting voor de landbouw. 12.40 Gitaarspel. 12.50 Lezing. 13.00 Nws. 13.10 Actualiteiten. 13.30 Klassieke gramm. muziek. 14.20 Wik ken en wegen: consumentenrubriek. 14.30 De universiteit en studentenproblemen, opname van een landelijke conferentie. 15.00 Vliegen de blaadjes. 15.20 Wat heet strijdend socia listisme, lezing. 15.30 Licht gevarieerd mu ziekprogramma. 16.00 Nws. 16.02 Thuis. 16.30 Voor de kinderen. 16.45 Moderne kamermu ziek. 17.40 Informatie. 18.00 Nws. 18.15 Be richten. 18.20 Uitzending van het G.V.P. 18.30 Hee: programma voor onvolwassenen. 19.00 Jazz-trio. 19.20 De Nederlander van morgen. (lezing). 19.30 Nws. 19.35 Criterium. 20.00 Muzikale lezing. 20.45 Jeruzalem (gesprek). 21.00 Europees kampioenschap hardrijden op de schaats voor heren te Oslo en het wereld kampioenschap hardrijden op de schaats voor dames te Helsinki. 21.10 Klassieke en moderne muziek. 22.30 Nws. 22.40 Actuali teiten. 22.55 Prettig weekend. 23.55 Nws. HILVERSUM III. 9.00 Nws. 9.02 Lichte gramm. mzueik. 11.00 Nws. 11.02 Doordraaien en verversen. 12.00 Nws. 12.02 Ons kent ons. 13.30 Help. 14.00 Nws. 14.02 Actualiteiten. 14.05 Nwe .grammo foonplaten. 15.00 Nws. 15.02 Muziekkantjes. 16.00 Nws. 16.02 Operette-varia. 17.00 Nws. 17.02 Sport. 17.05 Gevarieerd platenprogram- ma. BRUSSEL 324 m. 12.00 Nws. 12.03 Lichte muziek. 12.40 Weer bericht. 12.48 Lichte muziek. 12.55 Buiten lands persoverzicht. 13.00 Nws. 13.20 Tafel- muziek. 14.00 Nws. 14.03 Schoolradio. 15.30 Lichte muziek. 16.00 Nws. 16.03 Beurs. 16.09 Lichte muziek. 17.00 Nws. 17.15 Volksmuziek. 17.45 Lichte muziek. 18.00 Nws. 18.35 Tips voor het verkeer. 18.40 Lichte muziek. 18.45 Sport. 18.52 Taak wenken. 18.55 Lichte muziek 19.00 Nws. 19.40 Lichte muziek. ADVERTENTIE DANCING ZANDVOORD Openvrijdag - zaterdag en zondag zondagmiddag matinee VRIJ ENTREE VOOR DONDERDAG NEDERLAND I 18.50 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 Reclame. 19.07 De Missie. 19.56 Reclame. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 De Burgemeester (toneelspel). 21.20 Ontwikkelingshulp. 22.35 Journaal. 22.50 Europese kampioenschappen kunstrijden in Vasteraas. NEDERLAND II 18.50 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 Van gewest tot gewest. 19.25 Internationaal agrarisch nws. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Achter het nws. 20.50 Coronation Street. 21.15 Fiesta Gitana. 21.40 Adviezen en discussie. 22.05 Verkenning tus sen kerk en staat in de DDR (dl. 2). 23.10 Journaal. VOOR VRIJDAG NEDERLAND I 10.20 Schooltelevisie 18.30 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 Recla me. 19.06 Pick-Up. 19.56 Reclame. 20.00 Jour naal. 20.16 Reclame. 20.20 Actualiteitenru briek. 20.45 Stoelendans. 21.25 Café - chan- tant 't Winkeltje (liedjesprogramma). 21.50 Farce Majeure. 22.10 De Zeventigers. 22.40 Journaal. NEDERLAND II 18.50 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 Weekjournaal voor slecht horende. 19.25 Tips voor het vrije weekend. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Pevton Place. 20.45 AVRO Danstest '68. 21.57 AVRO's Televizier. 22.20 Journaal.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 7