Drie doden bij botsing op kruising in Nijbroek Agenda Haarlem en de IJmond „In toekomst slechts plaats voor twee landelijke dagbladen" en Mini-pakje melk Urker kotter „Jonge Albert" vrijwel zeker vergaan DRS. J. W. DE POUS OP JUBILEUM VAN TROUW: g" Noor dood, vrouw in arrest Schade Hoogvliet beloopt tonnen „Noodtoestand in Suriname" Verkoop vracht auto's en trekkers gedaald Verontrusting over „Pueblo"-incident Reddingboei aangespoeld Inval in speelhol te Breda Zachter weer II ïi MAANDAG 29 JANUARI 1968 2 Na echtelijke ruzie Utrechtse universiteit streeft in grootte de hoofdstad voorbij Bericht in Georgetown: Plan van fabrikant t Zoeken vergeefs .- Haarlem V elsen-IJ muiden Beverwijk Urk rouwt 2 5 s Is - Drs. De Pous (rechts) en dr. Bruins Slot. (Van onze correspondent) ROTTERDAM. Een echtelijke twist heeft een 22-jarige Noorse zeeman met de dood moeten bekopen. De Noor, die in Amsterdam woont, kwam 's nachts om half een met zijn 26-jarige Nederlandse vrouw in een hotel in Rotterdam. Beiden waren onder invloed van sterke drank. Even later hoorde de houtelhouder dat het echtpaar hevige ruzie had. Na de politie gewaarschuwd te hebben ging hij naar de kamer, waar de Noor, hevig bloedend uit een ernstige hoofdwond, op de vloer lag. De vrouw was buiten zich zelf en kon niet zeggen wat er gebeurd was. Later herinnerde zij zich dat zij haar man met een stoel of een tafeltje op het hoofd had geslagen. De Noor, die naar een ziekenhuis was overgebracht, is daar overleden. De vrouw is in bewaring gesteld. ROTTERDAM De verzekerings maatschappijen betrokken bij de vergoe ding van glas- en huisraadschade in Hoogvliet hebben thans de indruk dat de schade groter is dan men aanvankelijk had verwacht. Tot dusver werd de schade in Hoogvliet geschat op „enkele honderd duizenden guldens". Nu is bekend dat één maatschappij voor enkele honderden schadegevallen reeds circa 100.000 heeft uitbetaald. Deze maatschappij stuurde schaderegelaars uit die bedragen tot 500 direct in contanten uitbetaalden. Vaak is de schade aan huisraad aan zienlijker dan aan ruiten, zo deelde men mee. De huisraadschade varieerde dan meestal tussen de 300 en 400 per geval. (Van onze correspondent) UTRECHT. Sinds 1966 trekt de rijksuni versiteit van Utrecht het grootste aantal eerstejaarsstudenten aan van alle instel lingen van wetenschappelijk onderwijs in Nederland. Het totaal aantal ingeschreve nen bedroeg in 1958 5.810, in 1967 was dit gegroeid tot 12.894. Verwacht wordt dat de universiteit om streeks 1970 de grootste instelling voor wetenschappelijk onderwijs zal zijn. Op het ogenblik is dat de universiteit van Am sterdam, maar Utrecht loopt snel in. Het aantal Utrechtse eerstejaars overtreft dat van Amsterdam met 250 en op het totaal aantal ingeschrevenen lag de Amsterdam se universiteit in het cursusjaar 1966-'67 Utrecht nog maar 1.170 studenten voor. Deze cijfers zijn gepubliceerd door het Bureau Onderwijsresearch en studiestatis tiek in Utrecht, ne in Parijs. INCASSO WEEKABONNEMENTEN D* Incasso van het abonnementsgeld Iedere week kost veel tijd en moeite, aan u en aan onze bezorgers. Er zijn twee mogelijkheden om het ongemak in dit opzicht te vermijden - a. Overgang op een kwartaalabonne ment. b. Betaling aan de bezorger voor een periode van 4—5 weken. U krijgt dan een door de bezorger onder tekend ontvangstbewijs Misver stand over de betaling is daardoor uitgesloten Het resultaat voor u 7 Minder geloop naar en gebel aan de deur; In uw wijk daardoor een vlottere bezorging. Voor de bezorger minder last Probeert u het eens. DE ADMINISTRATIE. Voor Sicilië. Het Nederlandsche Roode Kruis heeft ruim 11.000 kilo baby- en kindervoeding verzonden voor de slachtoffers van de aardbevingsramp op Sicilië. Er volgt nog een zending van 1000 metalen veldbedden naar het rampgebied. De totale waarde van de hulpverlening door het Nederlandsche Roode Kruis komt daarmee op 100.000. Op het speciale rampengironummer 777 is tot dusver ruim 75.000 gestort. Geen prijs. Twee fabrieksarbeiders uit Klazienaveen zijn bij het grenskantoor in Zwartemeer bekeurd wegens over treding van de Wet op de Kansspelen. Zij hadden 141 ingevulde deelnemings formulieren van de Duitse Lotto bij zich, die zij bij het Lotto-kantoor in Schöningsdorf wilden inleveren. De formulieren, waarbij zich 21 prijswin nende biljetten bevonden, en twee bankbiljetten van 100 mark werden in beslaggenomen. AMSTERDAM. „Wanneer men de recente uitspraak van een vooraan staand figuur in de Engelse krantenwereld mag geloven, dan zou dit in Nederlandse verhoudingen betekenen dat er in de naaste toekomst geen plaats is voor tien, doch slechts voor twee landelijke dagbladen". Dit zei zaterdagmiddag drs. J. W. de Pous, president-commissaris van de n.v. De Christelijke Pers, op een bijeenkomst in Krasnapolsky ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van het dagblad „Trouw". „Indien men door economische om standigheden gedwongen zou worden met het integratieproces niet te blijven staan bij de technische vervaardiging en be zorging van kranten, en (of) bij de adver tentiewerving, dan behoef ik niet nader te motiveren aan welk catastrofaal cultu reel verlies de Nederlandse samenleving zou zijn blootgesteld", aldus drs. De Pous. Hij riep het krantenlezende publiek op om méér dan één krant te lezen. Dit zou een versteviging van de financieel-econo- mische positie van deze bedrijfstak be tekenen. „Dit zou ertoe leiden", zo zei drs. De Pous, „dat de tegen 1980 geschatte ver meerdering van circa 700.000 tot één mil joen abonnees waardoor het huidige niveau met 20 tot 25 percent zou stijgen dienovereenkomstig hoger gesteld zou kunnen worden. Maar ook dan zullen al leen sterke eenheden zich kunnen hand haven, hetgeen betekent een beperkt aan tal landelijke dagbladen en een eveneens beperkt aantal dominerende regionale dagbladen. Deze concentratie behoeft niet verontrustend te zijn, zolang de verschei denheid en gevarieerdheid van de Neder- GEORGETOWN (AP) Volgens een bericht uit Georgetown heeft de Suri naamse regeringsradio zaterdag verklaard dat in Suriname de nood- of oorlogstoe stand heerst. Er werd geen bron genoemd voor het bericht. De regering van pre mier Pengel heeft de noodtoestand niet officieel afgekondigd in verband met het geschil met Guyana over het omstreden gebied van 15.000 vierkante km. Sir Lionel Luckhoo, ambassadeur van Guyana in Den Haag, heeft zaterdag in een radiorede verklaard dat er geen twij fel bestaat aan het recht van Guyana om de soevereiniteit uit te oefenen in het omstreden gebied. Guyana, aldus sir Lio nel, is echter bereid het in 1966 afgebro ken overleg te hervatten. Het initiatief hiertoe moet volgens hem echter komen van degenen die aanspraak maken op het grondgebied van Guyana. De Partij van de Verenigde Macht (United Force) welke aan de regering deelneemt, en de linkse progressieve volkspartij, welke in de oppositie is, heb ben de aanspraken van Suriname op de driehoek aan de New River aan de kaak gesteld. De voorzitter van United Force, Singh, zei dat zijn partij de toenemend gevaar lijke toestand zeer ernstig opneemt en volledig de volkomen ongerechtvaardig de intimidatie en zelfs dreigementen met geweld door de Surinaamse premier ver oordeelt. (Van onze correspondent) AMSTERDAM. De verkoop van vrachtauto's en trekkers is sterk gedaald. Vorig jaar werden er 7500 verkocht. Dat is 25 percent minder dan in 1966. De ver koop van bestelwagens is met vier per cent afgenomen tot 24.000 stuks. landse pers, waarin de geestelijke vrijheid zich manifesteert tot hun recht blijven komen", aldus drs. De Pous. In het kader van de jubileumviering werd een reünie gehouden van de vroe gere Trouw-vereniging. De heer E. v. Rul ler, redacteur en oprichter van het ille gale „Trouw", opende een expositie over de illegale episode van de krant. De heer v.Ruller memoreerde dat 130 tot 140 mede werkers van dit blad aan de ellende van de concentratiekampen zijn gestorven. Voorts spraken de hoofdredacteur, dr. J. A. H. J. S. Bruins Slot, en de heer J. Roelfs, die namens het personeel een metalen plastiek, voorstellende geboorte en vrijheid van de Amsterdamse edel smid Ab Wouters aanbood. De reünie werd besloten door de directeur, de heer O. Postma. (Van onze correspondent) DEN HAAG. De kans bestaat dat binnenkort melk, yoghurt, vla en room in kartonnen „miniverpakkingen" van een vijfde liter op de markt komen. Een zuivelfabrikant vindt namelijk dat de bestaande verpakking van een kwart liter een te groot is. Ook schoolkinderen krijgen volgens hem veel meer school- melk voorgezet dan ze in één keer op kunnen. Op zijn verzoek zal op de komende ver gadering van het bestuur van het pro- duktschap voor zuivel overmorgen een voorstel op tafel komen om de miniver- pakking officieel bestaansrecht te geven. Een aantal van zijn concurrenten heeft intussen al geprotesteerd tegen het voor stel. Zij vinden dat eerst uit een onder zoek moet blijken of een grotere belang stelling van de consument de strop van twintig percent per verkochte portie goed zal maken. MAASTRICHT. Bij een anti-Ameri kaanse demonstratie van het Nationaal Comité Vietnam, zaterdag in Maastricht, liepen slechts 56 mensen met spandoeken achter Piet Nak en de Maastrichtse pa- ter-jeugdleider Van der Ven tweemaal een blokje om door de Maastrichtse binnen stad. Pieter ten Hoorn, gids van het wad- loopcentrum Pieterburen, heeft zaterdag een boei van de UK 91 ge vonden. (Van onze correspondent) DEN HAAG. Politiek jong Nederland wil een diplomatieke oplossing van de cri sis in Zuid-Oost-Azië. Uit een motie, die het nationale jongerenparlement zaterdag met grote meerderheid tijdens een bijeen komst in het Tweede Kamergebouw heeft aangenomen, blijkt dat de politieke jon geren ernstig verontrust zijn over de uit latingen van de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Rusk, dat de inbe slagneming van de „Pueblo" door Noord- Korea als een oorlogsmisdaad moet wor den opgevat. Het bestuur van de P.S.P. neeft aan de Amerikaanse ambassadeur in Den Haag een brief geschreven waarin het o.m. zegt: „Ook als het opbrengen van de „Pueblo" als onrechtmatig moet worden beschouwd, staan de maatregelen die uw regering heeft getroffen naar onze mening in geen enkele verhouding tot de om vang van het incident. Het partijbestuur kan het tot stand komen en het behoud van de vrede in het Verre Oosten niet los zien van een beëindiging van-de oorlog in Vietnam, die verwezenlijkt moet wor den door de onvoorwaardelijke, definitieve en permanente stopzetting van de bom bardementen en door het terugtrekken van de Amerikaanse troepen. Wij doen een dringend beroep op uw regering bij voor baat iedere vorm van geweld uit te slui ten bij de behandeling van het incident". VOORST. Gisteren zijn bij een aanrij ding in de buurtschap Nijbroek drie mensen om het leven gekomen bij een verkeersongeluk. Eén persoon werd ernstig gewond. Het ongeval gebeurde doordat twee auto's op een kruising op elkaar botsten. Een van de twee wa gens had geen voorrang verleend. De slachtoffers zijn de 79-jarige heer C. Buddingh en zijn eveneens 79-jarige vrouw en een vrouw uit Deventer. TEGELEN. Vannacht is het echtpaar J. Relouw-Wilms omgekomen toen het door een wagen werd aangereden. De bestuurder van deze auto, die de aan rijding heeft veroorzaakt, is verdwenen met het voertuig dat aan een inwoner van Venlo toebehoort. Deze heeft aan gifte gedaan van vermissing van zijn auto, welke op de Zuidsingel in Venlo zou zijn ontvreemd. Omtrent de toe dracht van het ongeluk tast de politie nog in het duister. ■m UTRECHT. De 68-jarige A. J. M. van Meurs uit Utrecht verloor het leven toen hij op zijn bromfiets zonder oplet ten een voorrangsweg opreed. Hij werd aangereden door een auto. De 69-jarige naaister M. Elven kwam om het leven toen zij plotseling de rij weg opliep. KERKRADE. De 46-jarige mijnwerker G. Kannekens uit Ubach over Worms is met zijn bromfiets verongelukt. De man zou op een kruising aan een auto geen voorrang hebben verleend. DEN HAAG. De 17-jarige René A. A. van der Kraats is om het leven geko men toen hij, na met zijn bromfiets een hoek te zijn omgegaan op de linker weg helft tegen een autobus botste. Zijn 17- jarige duo-passagiere moest met hoofd letsel in een ziekenhuis worden opge nomen. ANNA PAULOWNA. De 14-jarige C. F. Slijkerman uit Wieringen werd do delijk gewond toen de auto waarin hij zat tegen een boom botste. De jongen werd door de voorruit geslingerd. URK Op de Groninger Wadden bij Pieterburen is een reddingboei gevonden van de UK 91, de Urker kotter welke se dert woensdag wordt vermist. Het wordt nu vrijwel zeker geacht dat het schip, de „Jonge Albert", met man en muis is ver gaan. Tijdens de orkaanachtige wind van woensdagmiddag probeerde een groot aan tal Urker kotters een haven te bereiken. Het bleek echter onmogelijk de haven van Terschelling binnen te komen. Som mige schippers zetten koers naar Den Helder, anderen naar Borkum. Van enke le van deze schepen werden de ruiten van de stuurkasten door de storm inge drukt. De UK 91 en de UK 69, de „Jonge Jan", bevonden zich in het centrum van de storm. De UK 69 voer achter de UK 91. Op een gegeven moment verloor de bemanning van de „Jonge Jan" het ach terlicht van de andere kotter uit het oog. De UK 69 is het haventje van Borkum binnengelopen, waar reeds andere Urker kotters gemeerd lagen. Pas donderdag avond, op weg naar Urk, begon de be manning van de UK 69 ongerust te wor den over de UK 91, toen bleek dat de „Jonge Albert" niet in Borkum maar ook niet in een andere haven was gaan schui len voor de storm. Nu een reddingboei van de UK 91 is aangespoeld is men er vrijwel zeker van dat de kotter met de vijf opvarenden is vergaan. Na het vinden van de reddingboei zijn vele kilometers waddenkust door rijkspo litie en wadloopgidsen afgezocht. Vijftien mannen, voorzien van walky- (Van onze correspondent) BREDA. De politie heeft 23 personen verrast die bezig waren met roulette spe len. De roulette, honderden fiches, noti tieboekjes en ruim 7000 gulden werden in beslag genomen. Het gezelschap werd naar het politiebureau gebracht, waar vier van hen in bewaring werden ge steld. De overigen, afkomstig uit Rosen- daal, Tilburg, Eindhoven, Den Bosch, Zutphen en Breda, mochten huiswaarts keren. Vastgehouden zijn een 36-jarige en een 42-jarige Rotterdammer en een 54-jarige Amsterdammer, die reeds vijf maanden lang het speelhol exploiteerden. Een 67- jarige inwoner van Breda, die een kamer ter beschikking van de club had gesteld, is eveneens in bewaring gesteld. - '4 1 v- f Stadsschouwburg, dinsdag, 20 u.: Johez Toneelvereniging met „Grand Gala des Artistes" R.K. Kerk (Kerklaan, Bennebroek), dinsdag, 20.15 u.: Concert door het Chris telijk Gemengd Koor o.l.v. Richard Hei- dema. M.m.v. het N.Ph.O. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 19 en 21.15 u.: „De dief van Parijs", 18 j. Frans Hals, 19 en 21.15 u. „De naakte wereld", 18 j. Dinsdag, 20.15 u.: ,The kid", (Haarlemse Filmliga). Lido, 14, 18.45 en 21.15 u.: „Casino Royale", 14 j. Luxor 14, 19 en 21.15 u.: „Mooi maar slecht", 18 j. Minerva, 20.15 u.: „Samen uit, samen thuis" a.l. Rembrandt, 14 en 20 u.: „De twaalf ver oordeelden", 14 j. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „Handel in minderjarigen", 18 j. Studio, 14.15, 19 en 21.15 u.: „Zomer nachten in Zweden" 18 j. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van merken uit de Haarlemse school van 16de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 u. Zondag 13 tot 17 u. Bovendien in het Prentenkabinet: „Een keuze uit de col lectie Van Looy". Vishal (Grote Markt): Expositie van tekeningen, foto's, handenarbeid en hand werk van de deelnemers aan het Inter- scholair Jeugdtoernooi. Dagelijks 10 tot 17 u. Op zondag 13 tot 17 u. Tot en met 12 februari. Bisschopelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunst nijverheid. Dagelijks, behalve maandag, geopend van 10 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 u. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente expositie van schilderijen, fossielen, mineralen en historische natuurkundige instrumenten. Geopend op werkdagen behalve maandag van 10 tot 17 u. De eer ste zondag van de maand van 13 tot 17 u. Galerie-T (Bakenessergracht)Expositie van werken van Key Hiraga. Dagelijks van 11 tot 17 u. Op zondag van 13 tot 17 u. Tot en met 29 januari. De Ark (Nieuw Heiligland): Expositie van werk van Joop Koopman. Dagelijks van 10 tot 20 u. Tot 18 februari. Galerie Drengel (Bakkumstraat)Expo sitie van werk van Ger Daniëls, Jenny Kramer en Pieter Zwaanswijk op het thema „Oorlogsheerlijkheden". Maandag tot en met vrijdag 20 tot 22 u. Donderdag, zaterdag en zondag 12 tot 17 u. Gemeentehuis Overveen (Bioemendaal- seweg 158): Expositie van schilderijen en acrylics van Leen Spierenburg. Dagelijks (ook zondags) geopend van 14 tot 17 u. Tot en met 3 februari. Wijkcentrum Schalkwijk (Laan van Angers): Expositie van schilderijen, etsen en tekeningen van Ruud Comelis. Zon dags van 14 tot 17 u. Tot en met 25 fe bruari. Duysterghast (Zand voort): Expositie van schilderijen, collages, etsen en pen tekeningen van Gerrit van Dijk. Zondags van 14 tot 17 u. Tot en met 5 februari. DIVERSEN Frans Halsmuseum (ingang Klein Heiligland), maandag, 20 u. „Onder'oet naar het gedrag van enkeie diersoorten op koraalriffen", lezing dooi dr. Ingvai Kristensen (Volksuniversiteit). Raadhuis Zandvoort, dinsdag, 20 u.: „Gemeenteraadsvergadering", MAANDAG 29 JANUARI City, 20 u.: „Zomernachten in Zweden". DINSDAG 30 JANUARI City, 20 u.: „Zomernachten in Zweden". Felison, Heidestraat 45, IJmuiden-Oost, 14 tot 17 u.: Tentoonstelling werken van Rob Schotman. De expositie duurt tot 18 februari. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 u. MAANDAG 29 JANUARI Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „Be minnelijke vlegel". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „James Bond 007 contra Dr. No". DINSDAG 30 JANUARI Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur ..Be- nnelijke vlegel" Luxor Theater, 19 en 21.15 u James >nd 007 contra Dr No" Galerie Boumans. Breestraat 122. Expo sitie van Nico Betjes, plastiek, en van Rob Clous, grafiek; geopend van 9-12.30 uur en 13.30-18 uur. talky's namen aan deze actie deel. Er werden enkele matrassen gevonden welke echter niet van het vermiste schip af komstig bleken te zijn Ook werd wrak hout opgevist. Of dit van de Urker kotter afkomstig is kon niet worden vastgesteld. Een patrouillewagen van de politie on derhield radiocontact met de zoekers ach ter de dijk en seinde bijzonderheden door naar Urk. Ook was er via Radio-Scheve- ningen verbinding met 't vliegveld Valken burg, waar vliegtuigen gereedgehouden werden om aan het opsporingswerk deel te nemen. De oranjekleurige boei bleef echter tot zondagavond laat de enige aan wijzing voor de ondergang van de Urker kotter. In Urk wordt als vaststaand aangeno men dat de UK 91 „De Jonge Albert" woensdag in de noordwesterstorm tussen Ameland en Borkum is vergaan. De vijf opvarenden die bij deze ramp het leven hebben verloren zijn schipper Albert Snoek en de vissers Reinier Loosman, de schoonvader van de schipper, Albert Zwaan, Jan Buter en Harmen de Boer. Hun familie heeft de hoop op een behou den thuiskomst laten varen. Zondag hing zij lakens voor de ramen. Dat is in Urk het traditionele teken van de rouw. De verslagenheid in Urk is groot. In het bijzonder gaat de deelneming uit naar de ouders van Albert Zwaan, die vorig jaar februari hun zoon Jacob verloren bij de ondergang van de UK 223 in het Molengat voor de waddenkust. Albert Zwaan had jaren op de UK 88 gevaren, maar was na de Kerstdagen op de UK 91 overgestapt. Zijn derde reis op dit schip werd zijn laatste. Het KNMI deelt mee: Tussen Portugal en de Azoren hand haafde zich een gebied van hoge luchtdruk met een uitloper naar onze omgeving. Tij dens opklaringen welke hiervan het gevolg waren, daalde de temperatuur plaatselijk tot 2 graden onder het vriespunt. Het front van een depressie langs de noord flank van het hogedrukgebied verplaatste zich naar de Britse eilanden. Het vormt de voorste begrenzing van zachte lucht, welke in de richting van ons land trekt. In verband hiermee wordt het komende etmaal bij ons veel bewolking verwacht en nemen de regenkansen toe. WEERRAPPORTEN 4 temperaturen Den Helder Ypenburg Viissingen EeJde De Bilt Twente Eindhoven Z.-Limburg Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Amsterdam Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Genève Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Barcelona Madrid Mallorca Lissabon Zon op 8.25 uur; onder 17.22 uur. Maan op 9.23 uur; onder 18.12 uur. Maanstanden Nieuwe maan 29 januari 17.29 uur. Hoog en laag water in iJmuiden Maandag 29 januari Hoog water 3.24 uur en 15.42 uur. Laag water 11.30 uur er 23.53 uur. Dinsdag 30 januari Hoog water 4.13 uur en 16.26 uur. Laag water 12.20 uur en uur. Het hoog en laag water te Zandvoort ts 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden. minlmum- *0 (0 C 1 u 3 ltenland cS onbewolkt W 6 3 0.4 onbewolkt W 7 1 0.2 onbewolkt w 7 2 2 onbewolkt w 6 0 0.3 onbewolkt zw 7 -1 1 licht bew. wzw 6 0 0 onbewolkt wzw 7 -2 0.1 mist zzw 6 -1 3 sneeuw nno -5 -7 8 onbewolkt wzw -0 -15 0 half bew. nw -0 -13 0 onbewolkt w 4 0 0.3 geh. bew. wzw 6 -2 0 onbewolkt wzw 7 -4 0 onbewolkt w 7 0 2 zw. bew. nnw 4 0 0.1 onbewolkt nw 8 0 1 onbewolkt nno 7 2 2 geh. bew. windst. 5 -1 0 half bew. n 12 7 4 regen zzw 5 1 6 0.3 half bew. wnw 8 -2 motregen wnw 5 0 0.5 geh. bew. zzo 6 -1 0 geh. bew. windst. 5 -4 0 onbewolkt O 7 -4 0 sneeuw wnw 7 3 1 zw bew. windst. 2 -8 0 zw. bew. w 1 -1 9 onbewolkt windst. 2 0 zw. bew. ono 11 6 6 geh. bew. nnw 12 4 0 onbewolkt no 11 5 0 zw. bew. ono 14 3 0 licht bew. nnw 16 9 0.4 Dinsdag 30 januari

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 2