Streven naar CDU moet doorgaan en Universiteit van Amsterdam heeft nu 15.000 studenten Nieuwe bewijzen voor het gevaar van suiker Wij zijn AUTO-SPECIALISTEN ANTI-ROEST BEHANDELING Guyanese vredesbrief voor Den Haag Agenda voor Haarlem IJmond MR. P. J. AALBERSE: Ongeacht invloed KVP-radicalen Meisje van 3 jaar overreden door trekker NVV-critiek op winstdelingen Ruim 90 percent van de bevolking lijdt aan tandbederf Weer ontslagen in Tilburg Premier Pengel: „Nederland moet op achtergrond blijven'1 Personeelsgebrek in een Twentse textielfabriek Enkele opklaringen N.V. CARROSSERIEFABRIEK GHRIST1AANSE ét ZATERDAG 3 FEBRUARI 1968 Laatste hand inmifümmi TILBURG ETEN VOOR NOORD SUMATRA Wij weten hoe en waar wij uw auto de volgens het Zweeds M.L.-systeem moeten geven. Door het gebruik van hoogwaardige produkten kunnen wij VIER JAAR SCHRIFTELIJKE GARANTIE verstrekken. In ons modern bedrijf (opp.vl. 1200 m2) kunnen wij u die service geven welke u verwacht. CRUQUIUSWEG 31 HEEMSTEDE TEL. 023 - 8 47 87 Haarlem Velsen-IJ muiden Beverwijk VOOR U MEVROUW. n.v.metzelaar l u ës (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG. Hoe groot de invloed van de radicalen in het nieuwe bestuur van de K.V.P. ook worden moge voor zitter Aalberse vindt dat de samenwer- kingspogingen met A.R. en C.H. moeten doorgaan. Na afloop van de negende ver gadering van de „Groep van 18", de ge spreksgroep die de basis wil leggen voor een christen-democratische samenwer king, gisteren in Den Haag, zei mr. Aal- IJSSELMUIDEN. De 3-jarige Margje de Vries uit IJsselmuiden heeft het leven verloren toen zij bij een trekker met aanhangwagen aan het spelen was. De bestuurder van de trekker, die het meisje niet had gezien reed over haar heen. Het kind was op slag dood. MAARHEEZE. Op de weg tussen Maarheeze en Leende is de 38-jarige mejuffrouw Ph. van Gastel uit Maar heeze om het leven gekomen. Zij reed met haar auto onder een vrachtwagen. KAPELLE De 21-jarige A. de Koning uit Zeist heeft het leven verloren toen hij met zijn auto tegen een tweewielige aanhangwagen van een vrachtauto bots te. De mede-inzittende van zijn auto een 30-jarige man uit Driebergen, werd hierbij ernstig gewond. KERKRADE. In een ziekenhuis is de 24-jarige kantoorbediende T. van Geelen uit Vaals overleden aan de gevolgen van een verkeersongeluk. De jongeman was zondag met zijn auto geslipt. DEN HAAG. De 64-jarige mevrouw J. W. Wolzak-Vermeulen is door een auto overreden en omgekomen toen zij op haar fiets linksaf sloeg. ZWAAGDIJK. In een ziekenhuis is de 5-jarige Mieke Neefjes overleden aan ernstige verwondingen. Deze had zij opgelopen toen zij een weg overstak en werd aangereden door een personen auto. AMSTERDAM. De 45-jarige kantoorbe diende E. M. Herckenraath is dodelijk verongelukt toen hij op zijn fiets linksaf sloeg. Hij werd aangereden door een tegemoetkomende auto. berse: „Wie in het nieuwe bestuur komen hebben gewoon glashard uit te voeren wat de partijraad heeft aanvaard". Hij doelde daarbij op de resolutie, waar in de partijraad van de K.V.P. begin de cember in Arnhem heeft besloten, dat de K.V.P. een christelijke partij dient te blijven, die streeft naar samenwerking met A.R. en C.H. „Het is nuttig", zo voegde hij eraan toe, „om dat nog eens heel duidelijk te stellen". Het gesprek tussen de delegaties is gis teren voor een belangrijk deel gewijd aan de moeilijkheden in de K.V.P. Dr. Veer man (A.R.) heeft namens dr. Berghuis, voorzitter van de A.R.P., ontkend dat de heer Berghuis het overleg van de „18" zinloos zou vinden als de radicalen in het partijbestuur van de K.V.P. niet voldoen de aan hun trekken zouden komen. De A.R., zo verklaarde dr. Veerman, be schouwt de moeilijkheden in de K.V.P. als interne aangelegenheden van die par tij. Dat wil niet zeggen, dat de zaak de A.R. koud laat. De A.R. voelt zich wel degelijk betrokken bij de te vinden op lossing en de eventuele nasleep daarvan. Dr. Veerman liet weten „dat het niet wijs zou zijn in de bemiddelingsprocedu re tussenbeide te komen". In de bijeenkomst is verder de laatste hand gelegd aan gezamenlijke standpun ten over het gezag van de overheid en over vredespolitiek en ontwikkelingshulp. Over deze punten en over de andere hoofdzaken waarover de „18" het eens zijn (inkomens en vermogensverdeling en het christelijk uitgangspunt), zal op 26 februari voor het laatst worden verga derd. Kort daarna zullen de stukken aan de besturen van de betrokken partijen worden aangeboden. Zij zullen dan ook worden gepubliceerd. Twee onderwerpen, die nog in studie zijn, zullen langer op zich laten wachten, Het zijn: de ondernemingsstructuur en de mogelijkheden om de kiezer duidelijk heid te verschaffen vóór verkiezingen Voor het laatste onderwerp moest overi gens nog een commissie worden be noemd. ADVERTENTIE Voorzitter Rekenkamer. Tot voorzitter van de Algemene Rekenkamer is be noemd drs. H. Peschar. De heer Pe- schar werd bij K.B. van 21 december 1967 benoemd tot lid van de Rekenkamer. Burgemeesters met pensioen. Vier burge meesters gaan op 1 maart met pensioen. Ze zijn H. L. Du Boeuff, burgemeester van Oegstgeest, dr. mr. W. S. Gelinck, burgemeester van Ruinderwold, P. M. M. van der Weijden, burgemeester van Noordwijkerhout en J. C. W. Jobse, bur gemeester van Rilland Bath. Caravan-cursus. Evenals in 1966 houdt het Verbond voor Veilig Verkeer in sa menwerking met de Nederlandse Ca ravanclub weer in dertig plaatsen in ons land caravan-cursussen om gebrui kers de vereiste rijvaardigheid bij te brengen. Caravanbezitters kunnen bij het bureau van het verbond in Hilver sum inlichtingen krijgen. Woonwagenkamp Zeist. Het ziet ernaar uit dat binnen afzienbare tijd verbete ring komt in de situatie waarin het woonwagenkamp van Zeist verkeert. De gemeenteraad moet volgende week een beslissing nemen over de stichting van een regionaal woonwagenkamp, dat twee keer zo groot zal worden als het huidige kamp. Er komen stand plaatsen voor 80 woonwagens. Vrijwilligers naar Zambia. Negen Neder landse onderwijzers zijn van Schiphol naar Lusaka vertrokken om als vrij williger in Zambia te gaan werken aan een onderwijsproject, dat het Zambi- aanse ministerie voor Onderwijs met steun van Unicef heeft opgezet. Het heeft ten doel op wetenschappelijke wij ze materiaal te verzamelen over onderwijshulpmiddelen en leerprogram ma's. De Nederlandse vrijwilligers zul len de Zambiaanse leerkrachten helpen nieuwe lesmethoden en hulpmiddelen in de praktijk toe te passen. Er werken 48 Nederlandse vrijwilligers in Zambia aan agrarische en medisch-sociale pro jecten. Onbekende aangespoeld. Op het strand van Westerschouwen is een geheel ont kleed lichaam aangetroffen, dat ver moedelijk is aangespoeld. De man moet ongeveer vijf dagen geleden zijn over leden. De politie denkt dat het een zee man is van 40 a 45 jaar. Jongerenvrijwilligers. De termijn geduren de welke jongerenvrijwilligers zonder wezenlijke onderbreking in een ont wikkelingsland werkzaam moeten zijn geweest (de opleidingsperiode van drie maanden daarbij inbegrepen) om tot buitengewoon dienstplichtige te wor den bestemd is verkort van drie jaar tot 27 maanden. Dit heeft minister Den Toom van Defensie in een brief aan de Tweede Kamer meegedeeld. UTRECHT Het NVV vindt het on juist, dat het Verbond van Nederlandse Ondernemingen het fabeltje in stand houdt, dat bijna de helft van de winsten der naamloze vennootschappen door de staat wordt geïncasseerd. De laatste ge gevens daarover (1964) wijzen volgens het NVV anders uit. Al naar men het fiscale of commerciële winstbegrip han teert, is de afdracht aan de staat 31 a 33 percent. Het NVV noemt dat geen gering verschil met de gedane bewering. Het Verbond van Nederlandse Onder nemingen heeft voorts bekend gemaakt, dat er per 1 april 1967 in Nederlandse bedrijven reeds 590 winstdelingsregelin- gen ten behoeve van de werknemers wa ren, „een aantal dat nog gestadig toe neemt". Het NVV zegt alleen te weten, dat minder dan een tiende van de Neder landse werknemers in bedrijven werkt met een gereglementeerde winstdelings- regeling en dat hun aantal tussen okto ber 1964 en januari 1967 met 16.000 steeg. „Een koeiestaart groeit ongetwijfeld an ders, maar erg groot is het verschil toch niet", zo concludeert het NVV. Op feestelijke wijze is gisteren aan de Universiteit van Amsterdam de 15.000ste student, de 21-jarige Charles Henri Sipsma uit Amster dam, verwelkomd. De rector mag nificus, prof. mr. J. van der Hoe ven, overhandigde de eerstejaars student in de rechten zijn college kaart en een boekenbon ter waarde van f 100. De rector magnificus merkte op, dat de heer Sipsma vol gens de commissie-Dalmulder, veel te vroeg is gekomen. In 1959 bere kende deze commissie dat de Uni versiteit in het studiejaar 1970 1971 ongeveer 12.350 studenten zou tellen. Een latere schatting van de commissie voor statistisch onderzoek van de Academische Raad bereken de voor hetzelfde studiejaar een maximum van 14.000. Deze snelle re groei betekent volgens het bureau onderzoek en documentatie van de Universiteit van Amsterdam, dat in 1970 ongeveer 18.500 studenten in geschreven zullen zijn. „Hoe vreug devol de komst van de heer Sipsma ook moge zijn, deze onstuimige groei van de universiteit met alle daaraan verbonden problemen van ruimte lijke, organisatorische en financiële aard vervullen ons toch met een grote bezorgheid", aldus de rector magnificus, „de dwingende nood zaak tot een landelijk spreidings- beleid en daarmee samenhangend het vaststellen van een maximum aantal studenten per studierichting voor de zwaarst bezette universiteit wordt weer eens duidelijk. Het gaat niet om een grote, maar om een goede universiteit." DEN HAAG. Meer dan negentig per cent van de bevolking in de hoog ontwik kelde landen lijdt aan caries, tandbederf, en hoewel de fabrikanten van suikerwerk het begrijpelijk niet graag horen, de hoofdschuldige daarvan blijkt toch nog eens het verkeerd gebruik van suiker te zijn. Uit proeven van dr. Alex Motsch van de universiteit in Freiburg zijn nieu we gegevens aan het licht gekomen die niet alleen de deskundige maar ook de leek aan het denken zullen zetten. Hij voerde ratten suikerrijk voedsel en deze kregen prompt caries Wanneer het voedsel met een sonde in de maag werd gebracht bleef de ziekte uit. Een soortge lijke proef nam hij bij een Siamese rat- tentweeling, die was gescheiden en waar- TILBURG. Hovers Constructie N.V. in Tilburg deelt mee dat het in verband met de herstructurering van haar bedrijf noodzakelijk is 19 werknemers ontslag aan te zeggen. Over het ontslag van de betrokken werknemers is vooraf met de vakorgani saties contact opgenomen. Over de voor waarden, waaronder het ontslag zal plaatsvinden, is met de vakorganisatie overeenstemming bereikt. van de ene kop op het andere lichaam was geplant. De ene kop kreeg suikervrij voer, het gebit bleef gezond. De andere kop kreeg suikerrijk voer, het gebit kreeg caries. De stofwisseling kon daar voor niet verantwoordelijk worden gesteld want beide koppen kregen via dezelfde bloedsorploop bloed met een gelijke sui- kerspiegel toegevoerd. Het gebruik van suiker op zich is ech ter niet doorslaggevend; ook het tijdstip waarop suiker wordt genuttigd is van belang. In de hoofdmaaltijd richt suiker veel minder schade aan dan kleverige sui kerwaar die tussen door wordt gegeten. Wittebrood blijkt ten onrechte verdacht te worden, zetmeel blijkt niet caries-ver- wekkend te zijn. Dat men zijn tanden moet poetsen om de suikerresten te ver wijderen waarop de tandbacteriën welig tieren en daardoor mede oorzaak zijn van tandbederf, toont Motsch nog eens aan in zijn verslag in „Umschau in Wissen schaft und Technik". ADVERTENTIE GEORGETOWN/PARAMARIBO Sir Lionel Luckhoo, de ambassadeur van Guyana in Nederland, gaat naar Neder land met een „vredesbrief" van de Guya nese regering voor de Nederlandse mi nister van Buitenlandse Zaken. In deze brief zou Guyana zich opnieuw bereid verklaren het grensgeschil met Suriname op vreedzame wijze te regelen. Het schrij ven zou ook een verzekering van de rege ring van Guyana bevatten, dat zij zich niet zal kanten tegen deelneming van vertegenwoordigers van Suriname aan eventuele besprekingen tot regeling van de kwestie. Premier Pengel heeft in een radio- en televisierede gezegd dat Suriname zelf het best het geschil met Guyana kan op lossen en dat Nederland „beter adviserend en eventueel bemiddelend op de achter grond kan blijven". „De positie van Nederland in het grens geschil is vrij moeilijk", zo zei premier Pengel. „Het ligt althans voorlopig niet op mijn weg om een strijd te doen ontbranden over de volledige onafhanke lijkheid van Suriname. Daarmee zou het accent worden verlegd naar de toekom stige status van ons land." „Aan de andere kant aarzel ik niet vast te stellen dat het conflict tussen Suri name en Guyana velen er snel toe heeft gebracht zich over deze toekomstige sta tus te beraden." Mr. Coen Ooft, oud-fractievoorzitter van de progressieve Surinaamse Volks partij en oud-minister van Economische Zaken, is door gouverneur De Vries be ëdigd als bijzondere gemachtigde van ENSCHEDE Een groot deel van de Koninklijke Jutespinnerij en Weverij Ter horst en Co N.V. te Rijssen staat ^til ondanks de goede orderportefeuille. In de weverij is 25 percent, in de spinnerij 20 percent van het machinepark onbemand. Oorzaak hiervan is het gebrek aan perso neel, ofschoon er in Twente nog bijna 400 werkloze textielarbeiders zijn, die ge schikt kunnen worden geacht om een groot aantal openstaande functies bij dit bedrijf te vervullen. Op het ogenblik im mers honderd man direct worden ge plaatst. X Stadsschouwburg, vandaag, 20 u.: To neelgroep Centrum met „Wanneer heb je mijn moeder voor het laatst gezien?" van Christopher Hampton. Regie: Peter Oost hoek. Zondag, 20 u.: Toneelgroep Cen trum met „Slippers", blijspel van Alan Ayckbourn. Regie: Walter Kous. Maan dag, 20 u.: Toneelgroep Ensemble met „Een maan voor de misdeelden", van Eugene O'Neill. Regie: Theo Kling. Foyer Minervatheater (Heemstede), maandag, 20.15 u.: „Het dier in de mu ziek". Concert in samenwerking met de vereniging „Vrienden van het lied" door Alida Rebeira (mezzo-sopraan); Meinard Kraak (bariton); Sjef Bröcheler (fluit) en Ans Bouter en Miep van Luin (pianoduo). BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 19 en 21.15 u. en zondag ook 16.15 u.: „El Dorado", 14 j. Frans Hals, 19 en 21.15 u. en zondag ook 14 en 16.15 u.: „Cartouche", 14 j. Vandaag, 23.30 u.: „Geen woorden, maar daden", 18 j. Lido, 14, 18.45 en 21.15 u. en zondag 13.45, 16.15, 18.45 en 21.15 u.: „Casino Royale", 14 j. Vandaag, 23.30 u.: „De ban dieten van Cimarron", 14 j. Zondag, 11 u.: „Canada, het land van de zwarte beren" a.l. Luxor, 14, 19 en 21.15 u. en zondag ook 16.15 u.: „De getemde feeks", 14 j. Van daag 23.30 u.: „Vuurpaarden", 18 j. Minerva, 20 u.: Othello". Zondag, 14.30 u.: „Dik Trom en het circus", a.l. Rembrandt, 14 en 20 u.: „De twaalf veroordeelden", 14 j. Zondag, 11 u.: „Het oerwoud roept", a.l. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u. en zondag 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Naakt en ver doemd", 18 j. Studio, 14.15, 16.15, 19 en 21.15 u-: „Zo mernachten", 18 j. Zondag 11 u.: „Das Dreimederlhaus", a.l. TENTOONSTELLINGEN. Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62) Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van 16de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' mees terwerken. Dagelijks van 10 tot 17 uur. Zondag 13 tot 17 u. Bovendien in 't Pren tenkabinet: „Een keuze uit de collectie Van Looy". Vleeshal (Grote Markt): Expositie van grafiek, keramiek, beeldhouwwerken en wandkleden van Haarlemse en andere kunstenaars. Dagelijks 10-17 u. Op zon dag 13-17 u. Tot 26 februari. Vishal (Grote Markt): Expositie van tekeningen, foto's, handenarbeid en hand werk van de deelnemers aan het Inter- scholair Jeugdtoernooi. Dagelijks 10 tot 17 u. Op zondag 13 tot 17 u. Tot en met 12 februari. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79) Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunst nijverheid. Dagelijks, behalve maandag, geopend van 10 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 uur. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente expositie van schilderijen, fossielen mineralen en historische natuurkundige instrumenten. Geopend op werkdagen be halve maandag van 10 tot 17 u. De eer ste zondag van de maand van 13 tot 17 u. Galerie-t (Bakenessergracht 67): „Van Cobra tot New Bablon", expositie van werk van Constant. Dagelijks 11-17 u. Op zondag van 13-17 uur. Tot 26 februari. De Ark (Nieuw Heiligland); Expositie van werk van Joop Koopman. Dagelijks 10-20 u. Tot 18 februari. Galerie Drengel (Bakkumstraat)Expo sitie van werk van Jan Maas en Paul Maas. Maandag t.e.m. vrijdag 20-22 u. Donderdag, zaterdag en zondag 13-17 u. Tot 28 februari. Wijkcentrum Schalkwijk (Laan van An gers): Expositie van schilderijen, etsen en tekeningen van Ruud Cornelis. Zondags van 14 tot 17 u. Tot en met 25 februari. Duysterghast (Zandvoort): Expositie van schilderijen, collages, etsen en pente keningen van Gerrit van Dijk. Zondags van 14 tot 17 u. Tot en met 5 februari. DIVERSEN Waagtaveerne (hoek Spaarne-Damstr.), vandaag 20 u.: „Monster zonder waarde". Zondag 14 u.: Engelse middag. Hildebrandzaal (Smedestraat), zondag, 20 u.: Dansavond m.m.v. het Viktoria Kwartet". Rest. Brinkmann (Grote Markt), maan dag, 20 u.: Lezing door mr. J. W. F. X. de Rijk over „Wat is genealogie en hoe en waarom beoefenen wij haar". Thijsse's Hof (Mollaan, Bloemendaal) Doorlopende openluchtexpositie „Bomen in wintertijd". ZATERDAG 3 FEBRUARI City, 19 en 21.15 u.: „Bertrand in ont roerend goed". Stadsschouwburg, 20 u.: „Actieman Har per". ZONDAG 4 FEBRUARI City, 15 u.: „Tarzan in New York"; 20 u.: „Bertrand in on(t)roerend goed". Stadsschouwburg, 14.30 uur: „Tussen Khasba en Kartoem"; 20 u.: „Actieman Harper". MAANDAG 5 FEBRUARI City, 20 u.: „Bertrand in on(t)roerend goed". Stadsschouwburg, 20 u.: Velser Kunst kring, Toneelgroep Centrum voert op „De Vrede". ZATERDAG 3 FEBRUARI Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: „Starblack". 23.30 uur: „Het meisje met de gouden ogen". Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Rauwe nacht in Jericho". ZONDAG 4 FEBRUARI Kennemer Theater, 14.30 uur: „Je bent nooit te jong"; 16.30, 19 en 21.15 uur: „De piraat van de zeven zeeën". Luxor Theater, 14.15 u.: „Patrouille des doods"; 16.30, 19 en 21.15 uur: „Rauwe nacht in Jericho". MAANDAG 5 FEBRUARI Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: „De piraat van de Zeven Zeeën". Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Een gravin van Hongkong". Suriname in Nederland. Hierdoor kan hij met dr. Einaar deelnemen aan besprekin gen over het grensgeschil in Den Haag. ADVERTENTIE In onze showroom aan de Gonnetstraat hebben wij een groot assortiment Bosch huishoudelijke apparaten, o.a.: WASAUTOMATEN VAATWASMACHINES VRIESKISTEN KOELKASTEN KEUKENMACHINES etc. Komt u eens bij ons kijken. Wij bieden een grote service. Wij zijn het immers die het ook voor u repareren GONNFTSTRAAT 11-1/ HAARLEM TELEFOON: 02500- 17564 Het KNMI deelt mee: Tussen een depressie boven Scandinavië en het noordelijke deel van de Noordzee en een hogedrukgebied dat zich tussen Ierland en de Azoren ophoudt, bevindt zich 'n westelijke luchtstroming. Een klei ne storing trok in deze stroming van Bre- tagne over België en Nederland naar Duitsland en bracht daarbij tijdelijk regen en sneeuw en een veranderlijke wind. Op de Atlantische Oceaan is intussen een volgende depressie in aantocht. Deze zal morgen later op de dag haar invloed over onze omgeving gaan uitbreiden. Voor dien zullen evenwel hier en daar opkla ringen voorkomen en verspreid enkele buien. Vannacht wordt in het binnenland lichte vorst verwacht. Morgen zullen de tem peraturen daar weer oplopen tot dezelfde waarden als vandaag. WEERRAPPORTEN Maximum- tn minimum .5 •s b temperaturen B- 1) 3 binnen- en buitenland S2 BS Den Helder sneeuw O 6 1 4 Ypenburg motregen nnw 6 0 5 Vlissingen licht bew. nnw 6 2 8 Eelde sneeuw O 6 -1 0.3 De Bilt geh. bew. nw 6 0 5 Twente sneeuw zo 6 0 5 Eindhoven motregen w 6 1 3 Z.-Limburg geh bew. zw 6 2 2 Helsinki sneeuw zzw 1 -8 2 Stockholm sneeuwbui wzw 2 0 1 Oslo half bew. windst. -2 -8 0 Kopenhagen zw bew. zzw 5 1 0 Aberdeen onbew wnw 3 -5 0 Londen onbew. nw 8 -1 0.2 Amsterdam sneeuw n 6 -0 9 Brussel zw. bew. wzw 6 2 4 Luxemburg sneeuw w 3 0 5 Parijs geh. bew. wnw 6 3 3 Bordeaux licht bew. wnw 10 3 6 Grenoble geh bew. windst. 9 1 1 Nice geh bew. n 14 6 0.1 Berlijn onbew. zo 7 -1 0 Frankfort zw. bew. zzw 6 1 1 München sneeuw windst. 7 0 4 Ziirich zw bew. zo 6 1 4 Genève geh. bew. zzw 7 0 1 Locarno regen windst. 6 0 1 Wenen motregen verand. -1 -2 0.1 Innsbruck geh bew. windst. 1 -6 0 Athene licht bew. windst. 15 5 0 Rome mist ono 14 4 0 Barcelona zw bew. nw 11 5 0 Madrid onbew. windst. 13 -3 0 Mallorca onbew ono 16 1 1 Lissabon onbew. n 16 8 0 ZONDAG 4 FEBRUARI Zon op 8.17 uur; onder 17.32 Maan op 10.22 uur; onder MAANDAG 5 FEBRUARI Zon op 8.15 uur; onder 17.34 Maan op 10.33 uur; onder 0.30 uur. uur. uur. uur. MAANSTANDEN Eerste kwartier 6 februari 13.20 uur. Volle maan 14 februari 7.43 uur. Laatste kwartier 21 februari 4.28 uur. Nieuwe maan 28 februari 7.56 uur. Hoog en laac water Id iJmuiden ZATERDAG 3 FEBRUARI Hoog water 6.51 uur en 19.03 uur. Laag water 2.31 uur en 14.50 uur. ZONDAG 4 FEBRUARI Hoog water 7.22 uur en 19.37 uur. Laag water 3.00 uur en 15.21 uur. MAANDAG 5 FEBRUARI Hoog water 7.57 uur en 20.14 uur. Laag water 3.31 uur en 15.52 uur. Het nuog en Laag water te Zandvjort is 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 2